Reklama

pondělí 28. prosince 2015

V mobilech stovek migrantů v Norsku byla nalezena videa s popravami


28. 12. 2015    zdroj
Do Norska přijíždějí pod záminkou uprchlíků ze Sýrie váleční zločinci - v posledních měsících bylo více než 100 oznámení, která prověřuje policie. Norské orgány zjistily, že minimálně 20 žadatelů o azyl má pochybnou minulost. Jde o osoby spojené s DAEŠ a bývalé vládní vojáky Sýrie. Rozhodnutí o vyšetřování těmto osob bude učiněno v lednu, uvádí agentura RIA Novosti.


Důvodem pro toto podezření byla informace o tom, že norští imigrační úředníci objevili v mobilních telefonech několika stovek migrantů fotografie černých praporů DAEŠ a také videa mučení a vražd. Existuje však i jiná verze - mohlo jít o foto a videomateriály, které běženci použili jako "propustku" přes území ovládaná teroristy a jejichž prostřednictvím chtěli ukázat světu, čím museli projít a jak hrozná situace ve skutečnosti je. Přesto se tyto argumenty zdají být norským speciálním službám velmi podezřelé.

Podle úřadů o nic méně nebezpeční jsou mladí radikální muslimové, kteří již v království žijí, ale odhaduje se, že v současné době vážný důvod k obavám z rozsáhlých a dobře organizovaných teroristických útoků Norové nemají.

Od začátku ledna tohoto roku Norsko přijalo téměř 31 tisíc migrantů. V souvislosti s tím norský parlament okamžitě schválil změny, které zpřísňují migrační zákony, a od 26. listopadu země provádí hraniční kontroly se zeměmi schengenského prostoru. To s sebou přineslo výsledky - v porovnání s listopadem se počet běženců, kteří každý týden berou Norsko útokem, devětkrát snížil.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr.Vladimíra Grulichová

36 komentářů :

 1. Videí s popravami je plný internet. NO A???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, to jo , ale jen debil, nebo naprostý úchyl si je stahuje do telefonu.

   Vymazat
  2. Kolik jich máš nahranejch ty,ve svým mobilu !?!?

   Vymazat
  3. Pro 11:42 - mezi islamisty je hodně buziků. Dle mého soudu jsou to debilní úchylové, kteří rádi čumí na videa s popravami, představují si přitom, že jsou u Alláha v řece plné hojnosti a děvek a hrají si se svým mrňavým frantíkem! Alláh není agbar!

   Vymazat
  4. Kamarád od policie mi nedávno potvrdil, že většina imigrantů, které zachytila česká policie, má podobná videa a fotografie ve svých mobilech také. Myslím, že je o důvod víc, abychom nepřijímali tyto lidi k pobytu na českém území. Nechci zde atentáty, střílející magory a nastražené bomby...

   Vymazat
  5. Mohu vše potvrdit. Mému kamarádovi ukazovala v Německu s hrdostí mohamedánská matka video na mobilu, na níž byl její desetiletý syn členem popravčí čety...

   Vymazat
  6. 12,39 ti magoři jsou klidně schopni zabíjet své vlastní lidi, kvůli tomu že se jim začnou jevit jako nedostatečně pevni ve víře, holky za to, že si nevzaly koho jim určila hlava rodiny, anebo že se zamilovaly do někoho jiného, vraždí kvůli odpadlictví, ženy kvůli neposlušnosti manželovi, ISIS zavraždil 537 žen za rok v jednom iráckém městě - protože předtím měly veřejné funkce, podnikaly anebo nechtěly plnit sexuální požadavky otrokářů, kteří je uloupily z jejich rodin.

   Vymazat
 2. Islám není náboženství, není to ani kult. Ve své nejúplnější formě je to úplný, totální, 100% systém života. Avšak když je někde přes 2% obyvatelstva země muslimů, tak to bude stačit, aby se tím začal řetězec událostí, které povedou ke konečné genocidě všech ne-muslimů.
  Islám má složky náboženské, právní, politické, ekonomické, sociální i vojenské. Ta náboženská složka se prolíná všemi ostatními složkami.

  Islamizace začíná, když je v nějaké zemi dostatek muslimů, aby mohli agitovat za svá náboženská privilegia.
  Pokud nějaká politicky korektní, tolerantní a kulturně rozrůzněná společnost (jako liberální Západ) odsouhlasí muslimské požadavky na jejich náboženská privilegia, tak s tím mají pomaličku tendenci plíživě prolínat i ostatní složky.
  Takto to funguje:
  Pokud v nějaké zemi zůstává muslimská populace kolem 2% nebo níže, tak jsou většinou považováni za mírumilovnou menšinu, a ostatní občané v nich nevidí hrozbu. Tak je tomu v zemích:
  Spojené státy – 0,8% muslimů (rychle to roste a slíbily, že vezmou desetitisíce ‚uprchlíků‘)
  Austrálie – 1,9% muslimů
  Čína – 1,8% muslimů
  Při 2% až 5% začnou obracet na víru další etnické menšiny a skupiny nespokojených, často většinu z nich verbují z věznic a z pouličních gangů. Toto se děje v zemích:
  Kanada – 2,8% muslimů (rychle to roste a slíbili, že vezmou desetitisíce ‚uprchlíků‘)
  Dánsko – 4,1% muslimů (rychle to roste)
  Itálie – 2,6% muslimů (rychle to roste)
  Norsko – 3,0% muslimů (rychle to roste)
  Španělsko - 4% muslimů (rychle to roste)
  Británie - 4,6% muslimů (rychle to roste)
  Od 5% výše začnou prosazovat ke svému podílu v populaci neúměrný nepatřičný vliv. Např. začnou protlačovat zavedení halal potravin (čistých podle islamistických standardů), tudíž zajištění, aby místa ve zpracování potravin byla pro muslimy. Zvednou tlak na řetězce supermarketů, aby zavedli halal na pulty – spolu s hrozbami, co nastane, když se nepodvolí. K tomu dochází v zemích:
  Rakousko – 5,7% muslimů (rychle to roste)
  Belgie – 6,0% muslimů (rychle to roste)
  Francie – 7,9% muslimů (rychle to roste)
  Německo – 5,6% muslimů (rychle to roste)
  Řecko – 4,7% muslimů (rychle to roste)
  Filipíny – 5,0% muslimů (rychle to roste)
  Švédsko – 5,0% muslimů (rychle to roste)
  Švýcarsko – 4,3% muslimů (rychle to roste)
  Holandsko – 5,5% muslimů (rychle to roste)
  Thajsko – 5,8% muslimů
  Trinidad a Tobago – 5,8% muslimů
  V tomto okamžiku začnou pracovat na tom, aby jim vláda umožnila vládnout si podle sebe (ve svých ghetech) podle islamistického práva šaría. Konečným cílem islamistů je zavést právo šaría nad celým světem.
  Když muslimové dosáhnout 10% obyvatelstva, mají sklon zvyšovat nezákonnost jako prostředek, aby si mohli stěžovat na své podmínky. V Paříži už vidíme hořící auta. Jakékoliv akce ne-muslimů uráží islám a vyústí v nepokoje a hrozby, jako tomu bylo v Amsterodamu při odporu vůči karikaturám Mohameda a filmům o islámu. Takováto napětí jsou vidět každodenně zvláště v muslimských částech v zemích jako:
  Guyana – 10% muslimů
  Indie – 10% muslimů
  Izrael – 10% muslimů
  Keňa – 10% muslimů
  Rusko – 10% muslimů
  Po dosažení 20% v zemi lze očekávat, hrůzu nahánějící nepokoje, formování džihádistických milicí, sporadické vraždy a pálení křesťanských kostelů a židovských synagog, jako tomu je v zemích:
  Etiopie – 32,8% muslimů
  Při dosažení 40% zažívá země rozsáhlé masakry, chronické teroristické útoky a probíhající válčení milicí, jako je to v zemích:
  Bosna – 40% muslimů
  Čad – 53,1% muslimů
  Libanon - – 59,7% muslimů

  OdpovědětVymazat
 3. Od 60% zažívá země bezuzdnou perzekuci nevěřících ze všech ostatních náboženství (včetně nekonformních muslimů), sporadické etnické čistky (genocidy), použití zákona šaría jako zbraně, a džizja, tj. daně uvalené na nevěřící, jako je tomu v zemích:

  Albánie – 70% muslimů
  Malajsie – 60,4% muslimů
  Katar – 77,5% muslimů
  Súdán – 70% muslimů
  Po dosažení 80% očekávejte každodenní zastrašování a násilný džihád, někdy i státem vedené etnické čistky a dokonce i některé genocidy, jelikož tyto země vyhání nevěřící a vedou to ke 100% muslimů, jako to různými způsoby zažívají a děje se to v zemích:

  Bangladéš – 83% muslimů
  Egypt – 94,7% muslimů
  Indonésie – 86,1% muslimů
  Jordánsko – 92% muslimů
  Pákistán – 96,4% muslimů
  Sýrie – 92,8% muslimů (teď nejspíš více kvůli nedávným etnickým čistkám ISIS)
  Spojené arabské emiráty – 76% muslimů
  Téměř 100% má přinést mír, tj. ‚Dar-al-Salaam‘ – Islamistický dům míru. Zde se předpokládá, že bude mír, protože téměř všichni jsou muslimové (nikdo, kdo není, se o tom neodváží mluvit), jedinými školami jsou madrasy, a Korán je jediným „Slovem“, jako je tomu v zemích:

  Afghánistán – 99,8% muslimů
  Gaza – 98,7% muslimů
  Írán – 99,7% muslimů
  Irák – 98,9% muslimů (teď už asi více kvůli nedávným etnickým čistkám ISIS)
  Maroko – 99,9% muslimů
  Palestina – 99% muslimů
  Saúdská Arábie – 97,1% muslimů
  Somálsko – 98,6% muslimů
  Tádžikistán – 99% muslimů
  Turecko – 99,8% muslimů (je znepokojivé, že Turecko doufá, že brzy vstoupí do EU)
  Jemen – 99,6% muslimů
  Míru ale bohužel není nikdy dosaženo, jelikož v těchto 100% státech ti nejradikálnější muslimové zastrašují a šíří nenávist a uspokojují z různých důvodů svou krvežíznivost zabíjením méně radikálních muslimů.

  Důležité je i pochopit, že v některých z těch zemích, co mají hluboko pod 100% muslimského obyvatelstva, jako je Francie, žije menšinová muslimská populace v ghetech, v nichž je 100% muslimů a v nichž žijí podle zákona šaría. Do těchto ghet ani národní policie nevstupuje. Tam nejsou národní školy, ani soudy, ani žádná nemuslimská náboženská zařízení. V takovéto situaci se muslimové většinou neintegrují do komunity. Děti chodí do madras. Rovněž musíte vzít v úvahu rozlohu země, kde dochází k těmto úrovním koncentrace muslimů a účinek, jaký to následně bude mít obecně na společnost.

  Učí se jen Korán. Byť se i jen spolčovat s nevěřícími je zločin trestaný smrtí. V některých oblastech určitých zemí tudíž muslimští imámové a extremisté prosazují větší moc, než jak se to ukazuje v celé zemi průměrně.

  Překlad: Miroslav Pavlíček

  Zdroj: beforeitsnews.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Upraveno podle knihy Dr. Petera Hammonda – Otrokářství, terorismus a islám: Historické kořeny a současné hrozby. Jinak obsažené informace víceméně korespondují s přednáškami prof. Warnera ke křesťanství konvertovaného muslima Hasana Salmana (viz níže)

   Vymazat
 4. Každého muže, uprchlíka přijmout jen za jedné jediné podmínky. Kastrace.Utíkáš? Nejsi pravý muž. Chceš tady žít? Dobrá, ale budeš kastrován. Žádný sex, žádní potomci.A- neexistuje si sem vodit další rodinné příslušníky. Jsem rasista?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejsi rasista. Jsi odpovědný člověk.

   Vymazat
  2. 13:24 Co prosazujete je neprůchodné a bylo by trestním zákoníkem považováno za genocidium - § 400 (1) Kdo v úmyslu zničit úplně nebo částečně některou rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou, třídní nebo jinou podobnou skupinu lidí b) provede opatření směřující k tomu, aby se v takové skupině bránilo rození dětí,

   Vymazat
 5. 12:12 a 12:13 to je velmi, velmi zneklidňující statistika. A to, že islám není náboženství, ale "zlý duch" potvrzuje bývalý muslim ve svých přednáškách:
  https://www.youtube.com/watch?v=cd_xrO1enAU

  Jak to, že ti chudáci imigranti (ze zemí trpících válkou, nebo bídou) vůbec disponují mobily další moderní technikou a kde berou peníze na jejich provoz? Co tomu všemu říkají sluníčkáři, jak vůbec můžou něco takového podporovat?

  OdpovědětVymazat
 6. PRO VYZNAVAČE A ŠIŘITELÉ HOAXŮ:
  http://manipulatori.cz/nejpopularnejsi-hoaxy-roku-2015/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 12:12 a 12:13 napsal hoax?
   Tento odkaz a obsah přednášky https://www.youtube.com/watch?v=cd_xrO1enAU
   je taky hoax?

   Vymazat
  2. Co tím chtěl básník říct? Ještě jeden "hoax" specielně pro vás: https://www.youtube.com/watch?v=Im0IisZ77QI

   Vymazat
 7. Jak odhalit hoax ?
  Na http://manipulatori.cz/
  https://www.facebook.com/protinenavisti/
  //www.facebook.com/Podporuji-levici-468404106703479/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten váš odkaz vypadá jako "hoax" - nic tam není.

   Vymazat
 8. Našel jsem to.
  NÁVOD: Jak ověřovat informace na internetu:http://www.hatefree.cz/blo/hoaxy/1285-navod-hoaxy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kalergiho plán: legální genocida evropských národů pomocí míšení ras

   http://orgo-net.blogspot.cz/2015/11/kalergiho-plan-legalni-genocida.html

   http://narodnidemokracie.cz/euromed/

   http://leva-net.webnode.cz/products/migracni-krize-evropy-je-plne-rizena/

   http://e-republika.cz/article3257-Thomas-P-M-Barnett-a-jeho-americky-Mein-Kampf

   Vymazat
 9. Na video s popravou může čumět jen úchyl. Normálnímu člověku se něco takového hnusí. Normálnímu člověku se hnusí i zabíjení zvířat a vůbec zabíjení jako takové. Úchylné magory, kteří se v takových ukázkách rochní, by měli vyvézt někam na ostrov, jako se dříve vyváželi malomocní - nemocní leprou - bez možnosti návratu mezi normální zdravé lidi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, je to hnusné ale tisíckrát hnusnější je být účasten té popravy anebo ji osobně provádět.

   Vymazat
  2. A co teprv dávat si to do mobilu anebo když to psychopat, který to provedl pověsí na Youtuba.

   Vymazat
  3. No jo 16:39, ti, co to mají v mobilu jsou úchylové, a protože jsem normální, tak se mi opravdu hnusí. Sám jste ve svém příspěvku navrhnul řešení.

   Vymazat
  4. Úplně nejhorší je být popravovaným...

   Vymazat
 10. Je hnusné na to čumět, je hnusné o tom v jednom kuse žvanit a zaujímat na to stále stejné názory, je hnusné to probírat i v době vánoční - zkrátka pořád. I to je svým způsobem úchylný. Neustále se rochnit v násilí, popravách, válkách, zabíjení. Možná že to ani v reálu na místě samotném není tak hnusné, jako je hnusné to neustálé žvanění o tom v mediích. Otevřou držku, napíšou článek, ukážou fotky - a furt jen popravy, zabíjení, války, blbý, frustrující hnus. Jak je možno se před tím ochránit? Jestli oni ti naši předkové nebyli šťastnější. Za celý život - kromě posledních deseti let - jsem nikdy neslyšel žvanit o podobném hnusu, u mých prarodičů hrála jen hudba, jakmile začali žvanit, děda radio zavřel, a noviny rozřezával na čtverečky, které se používaly na záchodě. Šťastní to lidé, žili v klidu a duševní pohodě, ve stejné pohodě byli i ostatní sousedi. Dnes je jeden jako druhý nenávistný magor, a je to tím, že se denně dřepí u internetu, nebo u televize, a posloucháme ty úchylné kretény, kteří už o ničem jiném žvanit neumí - jen o celebritách, prasečinách - pardon sexu - nebo o zlodějnách, podvodech, válkách, zabíjení, popravách. A v tomhle humusu propírají pracháči v reklamě své špinavé peníze, kvůli reklamám se to všechno dělá, všichni ti mrtví, nešťastní, chudí, zadlužení, ponížení - prodávají podprsenky, přípravky na erekci, a podobné sračky. Z lidí nejdřív vypiplali ubohé bezmozky prahnoucí po drbech,hrůzách, mučení, zabíjení, beznaději, a teď jim to dávají denně po kapkách jako drogu závislákům společně s reklamou. Ani jeden z těch hnědých negramotů, kteří se sem valí po tuctech, není taková duševně zničená látra, jako jsme my, plně gramotní, chytráci, inteligenti, kteří se dobrovolně, ba s radostí a dychtivostí nechávají strašit, duševně prznit a ničit od mediálních sráčů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslíte, že když o tom přestanete žvanit, že se tomu vyhnete? Není větší perspektiva, že když se o tom bude stále víc žvanit, něco se může změnit? Co se změní tím, že budete před tím co se k nám valí zavírat oči a uši, budete poslouchat hudbu, jako kdyby to nebylo? Takhle alespoň víme do čeho "jdeme" - do čeho nás ti "zalobbovaní" úchylové tlačí.

   Vymazat
  2. Na vás 17:28 internet a média tedy doléhají plnou silou.
   Ale informovanost obzvláště v této době je nutná už proto, aby se člověk na jejich základě mohl správně rozhodovat. Jistě, že by bylo mnohem lepší, kdyby bylo ve světě všechno v pořádku a člověk by se o dění nemusel starat.

   Vymazat
 11. Ne! Nic se nezmění. A každý má zachránit před duševním zdevastováním alespoň sám sebe. Byli lidi dřív takoví, že se sousedé udávali a soudili kvůli kravinám? Nebyli. Byli lidi dřív plní nenávisti a hnusné zloby, jak se denně dokazuje právě na diskuzích? Kdybych nikdy žádné články ani diskuze nečetl, nikdy bych si nemyslel, že mezi námi žijí tak hnusné kreatury. Nenávistné a mstivé. Dnes jsem na tom tak, že vlezu do tramvaje a už se mi zvedá žaludek z lidí, i když je neznám. To už je příznak duševního onemocnění, a všiml jsem si, jaké množství lidí utíká z měst na samoty a chalupy - jen co nejdál od lidské havěti. Můj děda si nikdy nemyslel že lidi jsou havěť, naopak, všechny považoval za hodné a všichni si pomáhali navzájem - tak kde se stala chyba? Je to z medií. Udělali z nás lidi schopné všeho. Z čeho myslíte, že se rekrutují sebevražední atentátníci? Z implantované nenávisti k lidem jako takovým. Vždycky byly doby, kdy se zabíjeli nepřátelé, vrazi, lupiči, zloději - dnes se ale zabíjí po tuctech lidé neznámí a nevinní, a to je ta hrůza, kam nás přivádí mediální balast, strašení a ta věčná špína. Abychom v zabíjení viděli snad zábavu? Snad něco úplně běžného? Holt zase poprava no a co - dám si nad tím klidně gábl? Ale to už je citová smrt příteli. Ano - přestat lidi strašit, přestat o tom žvanit, poslouchat hudbu, a vrátit se do normálního citového života. Když tedy "víte, do čeho jdete" - budete se bát patnáctiletých zkažených spratků, že vás klidně ubodají nůžkama, protože z těch tenhle humus vykope veškerý cit - a co jako uděláte, když budete bezmocný kmet, jiného, než že zalezete - tak a o tom má být život? Trochu ubohé - ne?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U vás 17:56 "To už je příznak duševního onemocnění"...fakt vám to sledování médií asi škodí

   Vymazat
  2. Vám taky, ale nejste schopen (schopna)to připustit. Když ony ty žvásty jsou přece jen tak vzrušující?! Že jo. A čím by člověk jinak žil? Bez internetu, bez televizních žvástů, bez tohoto balastu - vždyť by byl život nudný! Ale jo, takhle nějak to mělo fungovat, a ono to ku podivu funguje. Když moje maminka viděla v TV první porno hnus asi před dvaceti lety (než to v TV konečně zakázali) bylo jí špatně od žaludku, když viděla první americký film ( a ona milovala Někdo to rád horké nebo My fair Lady, či Hallo Dolly apod.) ale takový ten klasicky stupidní, bez děje, s odporným zabíjením, násilím, ponižováním, celý ten jejich typický hnus, nevěřila tomu, že to mohli natočit v Americe. Pak jsme jí koupili video přehrávač a kupujeme jí kazety, aby už nikdy na žádný hnus nekoukala. Jinak by nejspíš dávno zemřela -úplně to s ní otřásalo - tak ať mi nikdo netvrdí, že to není škodlivé. JE! Kazí to pubertální spratky, dospělým to kazí chuť k jídlu.Ne nadarmo se říká mediím "zbraně hromadného ničení". Je to doslova a do písmene pravda.

   Vymazat
  3. Nejsem tak rozezlený, jako vy 18:23, vím, že mi to neškodí, jako vám. Nemíním být hluchý a slepý, potřebuji se rozhodovat pokud možno kvalifikovaně, nezůstanu nevědomý v této nebezpečné době. Informace jsou důležité.
   Nu což, s vaším postojem a (psychikou) má ČR o jednoho voliče méně. Nebo, jak se chcete rozhodovat, až půjdete k volbám, když se nebudete zajímat o to, co se děje? Nebo má ČR o jednu ovci víc, když to budete brát jako loterii?
   Říká se, že kdo se nestará o politiku, postará se politika o něho.

   Vymazat
  4. 18:23- nemáte tak docela pravdu, že zlo, které občas popisujete neexistovalo. Jen jsme o něm nevěděli, nebylo-li v místě. Teď máme informace a je na nás, budeme-li se zlu bránit nebo je páchat. Doba míru v "socialismu" nás paradoxně odzbrojila nejen ve vnímání ale i schopnosti boje proti zlu obecně. Smrt jsme potkali na silnici, někdy v rodině. Pomalu si zvykáme. Matku ochraňte ale pro Vás, nás bude hůř. Tak se učme i z internetu. A někdy si počtěte, např.v Bibli, jaká zvěrstva byla vždy. Vše se jen racionalizuje.

   Vymazat
 12. Už staří Řekové dělili občany na politikos a idiotes.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:52- od té doby se to nějak promíchalo, Vy patříte kam?

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.