Reklama

čtvrtek 31. prosince 2015

VKS RF rozbombardovaly na základě údajů opozice shromáždění pohlavárů DAEŠ nedaleko města Rakka


31. 12. 2015       zdroj a zdroj
Ruský bombardér vymazal z povrchu zemského místo shromáždění pohlavárů DAEŠ. Údery Su-34 byly provedeny podle údajů syrské opozice, řekl ve středu oficiální představitel Ministerstva obrany RF, generálmajor Igor Konašenkov.


Konašenkov uvedl, že na setkání se pohlaváři shromažďovali nedaleko města Rakka, neoficiálního hlavního města teroristů DAEŠ. V pondělí byla zástupci jednoho z oddílů syrské opozice, působících na severovýchodě země, předána informace o plánovaném setkání polních velitelů v okolí města Rakka," řekl novinářům zástupce ministerstva obrany.

Tato oblast byla po dobu dvou dnů sledována ze vzduchu. "Po potvrzení informací o příchodu pohlavárů teroristů na místo setkání, byl na budovu, v níž se konalo jednání, proveden úder letounem Su-34. V důsledku přímého zásahu byla budova zcela zničena řízenou leteckou bombou," řekl Konašenkov.

Dodal, že zástupci vlasteneckých opozičních sil v SAR i nadále poskytují velení ruské letecké skupiny informace o objektech DAEŠ a jiných teroristických skupin na území republiky.

DAEŠ je teroristická skupina v Rusku zakázaná rozhodnutím Nejvyššího soudu RF.


Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr.Vladimíra Grulichová

16 komentářů :

 1. Už se nemusí trápit na zemi. Konečně jsou v ráji.

  OdpovědětSmazat
 2. Odpovědi
  1. Soukmenovce Falmere, opet uradujes? A ja jsem bil trety, co mne stve! Urcite v tom majy prsti bolsevicy a vrazy-komunisty.
   slavny komunisto-byjec Palmer

   Smazat
 3. Perfektní práce .Doufám,že tam byl i nějaký kamarád Erdogana.

  OdpovědětSmazat
 4. Nebylo to potvrzeno z nezávislých zdrojů.Já bych to místo sledoval ještě aspoň tři dni.To je něco jako vši,nebo podobná havěť,jeden postřik nestačí,musí se to opakovat,aby je to úplně zlikvidovalo.

  OdpovědětSmazat
 5. Zas někde probleskne zpráva ,že Rusové bombardovali civilisty.

  OdpovědětSmazat
 6. Pokazde kdyz proti teroristickym pohlavarum zasahne Amerika, docteme se na tomhle prolhanem fasistickem platku ze se jednalo o utok na skolu, nemocnici nebo svatbu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. klidně můžeš zveřejnit soupis těch bombardování teroristickcýh pohlavárů US-áky. Uvidíme. Útoky na nemocnice zveřejňují buďto Wikileaks (zato jsou taky na listině "Pravdou a láskou" zakázaných a pronásledovaných organizací) anebo Lékaři bez hranic.

   Smazat
  2. 15.48 jestli ono to nebude spíš tím, že se výsledky Global Hawks dostaly na veřejnost... nebo si o tom můžete popovídat s Ethanem McCordem,

   Smazat
  3. 15:48 A vy máte nějaký příklad, že by USA zasáhla proti teroristům? Zatím bombardovala pouze pouštní duny. To je jako by si zabíjela vlastní děti. Víte co je to stálo, takové hrdlořezy vycvičit?

   Smazat
 7. No, my sice víme prd koho tam trefili a jestli vůbec někoho, ale z úst generálových to vypadá rozhodně líp, než kdyby generálmajor vystoupil a řekl: "Dámy a pánové, poslali jsme tam Su-34, ale trefili jsme hovno."
  Petr

  OdpovědětSmazat
 8. Nemecka ARD vcera v spravach uviedla,ze USA politici ostro kritiziju Rusko,ze v Syrii pri bombardovani zabili viac ako 2000 civilistov.Bolo zaujimave citat nazory divakov.Poviem kratko.Nemci boli riadne nasra...Televizni divaci riadne skritizovali televiziu,za zaujate spravodajstvo,ved za celu situaciu v Syrii,Iraku,za statisice mrtvych,pol miliona mrtvych deti v Iraku,utecencov möze prave americka politika.M

  OdpovědětSmazat
 9. K tomu mám jen malou poznámku.Vydavatelé zpráv asi
  považují čtenáře za idioty.Pokaždé,když někde píší o
  DAEŠ,nezapomenou dodat,že tato teroristická organizace
  je v Rusku zakázána.
  Petr Majevský

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A takové prkotiny vás iritují? Nebuďte takový hnidopich.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.