Reklama

sobota 12. prosince 2015

Je to utopie, žert či žertovná glosa?

12.12. 2015  Ucho 24
Život podle pravidel EU dle návrhů George Orwella
Žijeme v demokracii a svobodě. Můžeme říkat své názory, jezdit si po světě a volit si své politiky. Jsme rádi, že jsme se zbavili totality. To si myslíme, nebo si to alespoň myslet máme. Jak je tomu ovšem doopravdy? Nežijeme již náhodou v Orwellovské antiutopii, že válka je mír a mír je válka? V odpovědi na tuto otázku nám možná pomůže následující úvaha vycházející ze zákazů, nařízení a příkazů, která chrlí neúnavný byrokratický aparát Evropské unie.

Jezdit můžete, ale pouze v autech, která mají předepsané emise, ostatní ať platí za to, že nemají na auto nové. Jde nám přeci o životní prostředí!

Topit můžete, ale jenom v kotlích, které povolíme a taky Vám na ně přispějeme. Že není topivo nebo je drahé, nás nezajímá, ale pokud to nebudete respektovat, tak budete platit, protože nám ostatním otravujete životní prostředí.

Jíst můžete, ale jenom dle předpisů a norem, které schválíme a názvů, které povolíme. Že se to nedá jíst? No a, ale je to v zájmu potravinového lobby.

Zbraně na sport a ochranu zdraví a majetku zakážeme a vaše zbraně zabavíme. Kdo si bude chtít koupit vzduchovku, ten bude muset mít zbrojní průkaz, odevzdat vzorek DNA a platit jako mourovatý, no a pokud vás někdo ohrozí, přepadne nebo střelí nelegálně drženou zbraní, nožem nebo výbušninou? Sorry, to je prostě život a Vaše chyba. A taky pozor na nepřiměřenou ochranu! A že existuje nějaká Ústava zaručující vaše práva? V dnešní době se dá zpochybnit přeci vše a navíc, nám jde přeci zejména o Vaše povinnosti!

Kouřit můžete, ale jen na vyhrazených místech a s 200% daňovou přirážkou za nákup tabákových výrobků. Děláme to pro Vaše zdraví!

Pít alkohol zatím ano, ale i na ten si došlápneme, zatím jenom poslušně plaťte!

Ostatní zákazy vám postupně oznámíme.

Ať žije svoboda a demokracie! Děláme to pro Vás! A také Vás bedlivě monitorujeme a sledujeme, abyste nedělali něco, co by vám (nám) mohlo ublížit!

P.S. Výhradně pro obyvatele České republiky:
Chovejte se hezky k národnostním menšinám, přijímejte uprchlíky, učte se němčinu a romštinu. Když vás okrade Rom, tak hezky poděkujte, když Vás ohrozí terorista, tak se modlete k Alláhovi, sice Vám to nepomůže, ale prokážete tím úctu k těm, kteří nemají rádi ateisty, židy, křesťany a zkrátka celou západní kulturu. Proč? Protože my přece nejsme jako oni!!!


Opravdu si myslíte si, že je to utopie, žert či žertovná glosa? Bůh s vámi nebo spíše s námi!

10 komentářů :

 1. Jo, a ještě vám zrušíme peníze. To by tak hrálo, abyste si mohli kupovat něco, o čem nemáme přehled. A do konce r.2017 vám očipujeme prozatím jen občanky.

  OdpovědětSmazat
 2. Po očipovaných psech, očipované občanky - smyčka se utahuje.

  OdpovědětSmazat
 3. A přestavte si, že na ten bordel ve světě existuje jeden jediný "lék"! Tím lékem je VOLNÁ ENERGIE! Teslovy vynálezy byly ukradeny a znepřístupněny, jeho pokračovatelům bylo a je bráněno ve výzkumu a vývoji i za cenu jejich smrti. Dovede si představit, když bude člověk nezávislý na energii od států, nadnárodních korporací a těch, kteří toto dnes ovládají? Svět by byl bez naftových a plynnných vrtů, voda by se dostala i na střed saharské pouště, bylo by dost potravin, počasí by bylo "přírodní", lidé volní a závislí jen na své chuti (nebo nechuti) pracovat, atd. atd. Z "vládců světa" by se stali obyčejní lidé, kterí by museli taky něco užitečného dělat, jinak by umřeli hlady. To je ale boj, který rouzumní lidé prohrávají.

  OdpovědětSmazat
 4. Ještě je třeba dodat sledování našich telefonátů e-majlů, facebookovou korespondenci, sledování naší pozice pomocí GPS v telefonech, monitorování kamerami nejen na ulicích, ale už i ve výtazích a v tramvajích. A to není zdaleka konec, to je začátek. Prostě demokracie, jak má být.

  OdpovědětSmazat
 5. Tohle je zákonitý závěr vývoje kapitalistického systému. T

  OdpovědětSmazat
 6. Pohled na nevládní organizace:
  "Od začátku je CIA definována touhou nejen sbírat informace. A v rámci takových operací dělali činnosti, které předali neziskovkám, nevládním organizacím. Vytvořili deštníkový systém, pod nímž jsou tyto nezávislé organizace chráněné. Já v tom oddělení pracoval. Když to děláte dobře, namícháte tam legitimní a nelegitimní organizace, které bojují za jejich zájmy. Je to velmi vyčůrané. Třeba na Ukrajině či v Rusku vytvářejí nevládní organizace, které lidem pomáhají s jejich problémy, jakýsi druhý obraz reality. Lidé k nim chodí diskutovat o svých potížích ohledně práce, sociálních dávek a tak se otupuje pozornost občana ke své zemi. Tak získávají neziskovky důvěru a hecují občany. Na Ukrajině sehrály obrovskou roli v převratu. Třeba Člověk v tísni mezi ně patří, ale zároveň dělá spousty legitimní práce."
  Víc se dočtete:
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Byvaly-agent-Kocher-pro-PL-V-USA-si-mysli-ze-si-mohou-vse-dovolit-Polovina-naroda-veri-v-druhy-prichod-Krista-A-tajne-akce-CIA-v-cizich-zemich-412609

  OdpovědětSmazat
 7. Omlouvám se komoušům, že jsem jim nadával a v rámci svým malých možností proti nim "bojoval". Pořád platí, že to jsou neschopní nýmandi, nicméně pro společnost budou vždy tím nejmenším zlem. Proto je budu v příštím volbách volit a ve svém okolí jim budu dělat pozitivní reklamu. Ze všech zel jsou tím nejmenším. Volte je i Vy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo, dobrý nápad, komunisti nezklamou. Teď zrovna jeden pěkně přimáčknul ke zdi švýcarské banky. P.K.

   Smazat
 8. vše je k pláči je to hrůza čeho jsme se žili,
  ale je bohužel spousta těch,
  kteří těm zrůdnostem tleskají
  zasraní havl..ti

  OdpovědětSmazat
 9. To jsme to dopracovali. Problém je v odpovědnosti. Pokud nebude každý člověk odpovědný za své činy, pak je systém slepý. Nejhorší co se stalo, je, že se do vrcholné politiky dostali nejen vychcánkové, ale úplní pitomci, kterým lidi ještě tleskali.
  Základním principem je vždy dohoda. Pokud někdo předem deklaruje, že něco změní, aniž je schopen se dohodnou s protistranou, měl by jít do báně.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.