Reklama

sobota 17. ledna 2015

P.C. Roberts: Zpět k Charlie Hebdo + video z košer obchodu Je to na rezignaci Hollanda.

17. 1. 2015     zdroj
Mí čtenáři ve většině oceňují otázky, které jsem vznesl k incidentu v Charlie Hebdo, a čtenáři evropští mi k němu posílají i různé zprávy a videa. Jedno z videí srovnává auto, ve kterém vrazi z místa činu unikli, s autem, ve kterém policie nalezla občanský průkaz jenoho z bratrů Kouachiových, a upozorňuje na to, že jde o dva odlišné automobily. Tzn., že vůz, ve kterém byl Kouachiovův občanský průkaz nalezen, není totožný s vozem, ve kterém vrazi uprchli.

Josef Mašín: Upálení Palacha? Jenom čin psychicky nemocného člověka

Břetislav Olšer
17. 1. 2015 blog idnes
Před 46 lety se upálil Jan Palach; stěží lze popsat a pochopit jeho absolutní oddanost přesvědčení, že člověk je stvořen pro svobodu, on sám se ve znamení živé pochodně svobodným stal. Nebyl to fanatismus, ale bezmezná víra v pravdu. Ovšem pro zločince Josefa Mašína byl, je a bude Jan Palach vždycky jen blázen, jehož svojí zkažeností zesměšňuje, aby si mohl plivnout na Čechy, do jejichž země se bojí vrátit.

Proti karukaturám Charlie Hebdo protestuje milion muslimů

17. 1. 2015 AC 24
Jamaat-e-Islami, největší muslimská organizace v Pákistánu a údajně nejvlivnější na jihoasijském subkontinentu zdvihne v pátek pochod milionu muslimů na protest proti Charlie Hebdo a jeho satirickém výpadu proti islámu.Protesty proti poslednímu kolu karikatur po smrtícím útoku na pařížskou kancelář tohoto magazínu z minulého týdne vedly v pátek v Nigeru ke čtyřem úmrtím. Policie zabila dva demonstranty, když se pokoušeli o okupaci francouzského kulturního centra a poté, co začaly hořet křesťanské kostely.

V ukrajinské vládě klíčové posty obsadili cizinci

Maria Merkulova
17. 1. 2015 ruvr.ru
V ukrajinské vládě se objevili cizinci: do čela ministerstva financí se postavila občanka USA Natalia Jaresková, ministrem hospodářského rozvoje byl jmenován Litevec Ajvaras Abromavičus a ministerstvo zdravotnictví povede gruzínský občan Alexander Kvitašvili. Je zřejmé, že samotní Ukrajinci vládu nezvládají a rozhodli se svalit povinnosti a odpovědnost na bedra „pozvaných hvězd“.

Paul Craig Roberts: Charlie Hebdo a prekérní otazníky

Paul Craig Roberts
17. 1. 2015  Střípky ze světa
Oficiální verze pod lupou praotce „reaganomiky“
„Kauza Charlie Hebdo má řadu rysů operace pod falešnou vlajkou. Útok na satirickou redakci byl přehlídkou profesionální disciplíny, jakou se vyznačují perfektně vycvičená komanda,“ neuniklo ani pozornosti Paula Craiga Robertse.Zato ti, na koho padlo stigma pachatelů a skončili pod kulkami zásahových jednotek, budili dojem krajně neprofesionální.Oficiální verzi cupuje i za řadu dalších nesrovnalostí...

Nigérie, továrna na terorismus financovaná Západem

17. 1. 2015  eRepublika 

Organizace OSN zvaná Oxfam se už nemůže dívat na vyhladovělé děti v Nigérii a na tzv. "terorismus", který je ve skutečnosti povstáním zdejších kmenů proti zkorumpované vládě.

Skromný návrh Ruska Řecku: „Odejděte z Evropy a my zrušíme zákaz dovozu vašich potravin“

17. 1. 2015 Reformy
„Pokud by Řecko opustilo Evropskou unii, tak si s ním vybudujeme vlastní vztahy, v nichž se na něj nebude zákaz dovozu potravin vztahovat,“ řekl podle zprávy Tass ministr zemědělství Ruské federace Nikolaj Fjodorov.

IDěs opět útočí na pana prezidenta Miloše Zemana

Vladimír Stwora
17. 1. 2015 Zvědavec
Článek na iDěs s bombastickým titulkem Zemanův výrok je ubohý, překonal jím i opilecké potácení, píšou Slováci mě vyděsil. Jací Slováci si to myslí? Lidi v Bratislavě? Nebo snad na celém Slovensku? Ne. Myslí si to jakýsi Marek Chorvatovič z Denníku N. V životě jsem o těch novinách neslyšel a jméno Marek Chorvatovič mi také nic neříká, ale asi to bude děsně důležitá figura, když nám iDěs zprostředkovává, co si ten pán myslí a ještě ve zmnoženém tvaru.

Bumer: Modlitba - tip kulturního referenta pro hříšníky

17. 1. 2015, Petr Ďoubalík, zdroj YouTube, hudební skupina Bumer, píseň Modlitba, video - text - překlad - procvičení ruštiny


Jsou jich poslední dobou plné noviny, promlouvají k nám z obrazovek, od řečnických pultíků, okázale pokládají věnce k pomníkům, snaží se řídit naše životy. Někteří podepisují rozkazy, které vedou k vraždění, druzí jim to svým mlčením a nečinností schvalují. Jsou součástí kolosálních podvodů a zlodějin, jsou zodpovědní za tisíce uprchlíků, za děti bez rodičů, za sestřelení dopravního letadla, za upalování spoluobčanů zaživa, střílení do obou stran barikád, za posílání vojáků na smrt, za palbu raketami do sídlišť, za rozeštvávání, za lži, manipulace, zatajování... Zlí lidé. Musí být strašné usínat každý den jako zlý člověk.

Ukrajinská svodka ze dne 16. 1. 2015

Ernest, MP a vlk s přispěním dalších
17. 1. 2015  https://vlkovobloguje.wordpress.com/


Redakce Nové republiky se omlouvá za některé výrazy, které byly přeloženy sice doslova, ale pocházejí z vojenského argotu a nepatří k mluvě salónů. 
Boje okolo letiště, dělostřelecké souboje v LLR a DLR, pokračuje bombardování civilních cílů a infrastruktury Donbasu, videa z jednání s ukrajinskými vojáky, ukořistěný dělostřelecký radar, americký list píše kriticky o současné ukrajinské vládě ...

Euro ve světle ekonomických fakt

Květa Pohlhammer Lauterbachová 
17. 1. 2015 Outsidermédia
Příklad Řecka, Irska a Portugalska varuje. Nastal čas ukončení frakčního dluhového finančního systému a centrálního bankovnictví.Euro padá a bude padat dál, a s ním bude oslabovat k dolaru i česká koruna. Má to více společného s politikou, manipulacemi, cenami a měnovou válkou než se skutečným vývojem ekonomiky.

Kam jde Francie, tam půjde i Evropa

Erik Best
17. 1. 2015 První zprávy
V duchu satiry Charlie Hebdo by šlo říci, že od návštěvy Miloše Zemana v Paříži to jde s Francií od desíti k pěti. Kdyby svým francouzským přátelům nenabídl spolupráci na tolika úrovních, Francie dnes mohla být jiná země.To je jen vtip, ale i ve vší vážnosti si lze všimnout, že od Zemanovy návštěvy z Francie chodí horší a horší zprávy.

Amerika dostala Evropu přesně tam, kam chtěla

Ladislav Kašuka:
17. 1. 2015 Parlamentní listy
Američané dokázali Evropu, která mnoho desetiletí nevěděla co je to nějaký konflikt, nebo válka dostat do situace, ve které se lidé pomalu začínají bát chodit po ulicích, protože jsou naočkováni propagandou o zlých muslimech střílejících, nebo podřezávajících Evropany na každém kroku (což je samozřejmě nesmysl). Internetové zpravodajství a Facebook se jen hemží videi s členy IS (kterých je jen několik desítek tisíc z více než miliardy muslimů) popravujících lidi a předkládají nám tučně nadepsané články o tom, že celé Evropě hrozí obrovské nebezpečí islámského terorismu.

Spojené státy jako pevná kotva světové ekonomiky?

Ilona Švihlíková 
13.01.2015  Je to tak

Konec minulého roku překvapily Spojené státy silným hospodářským růstem, který silně kontrastoval s potácející se Eurozónou a dlouhodobě slabým vývojem v Japonsku. Přidejme k tomu zpomalení v Číně, které sice odpovídá novým hospodářským prioritám, ale přesto se o něm hovoří jako o faktoru ohrožujícím legitimitu čínského režimu. 


Velké nadnárodní firmy tajně danily v Lucembursku

17. 1. 2015  eSondy

Až 340 nadnárodních firem uzavřelo s Lucemburskem tajné dohody, aby mohly platit nižší daně. Vyplývá to z dokumentů, které získalo Mezinárodní sdružení investigativních novinářů (ICIJ) se sídlem ve Washingtonu. Mezi podniky, které takové dohody uzavřely, je například Apple, Amazon, Ikea, Pepsi či Axa.

Občan kníže blábolí o fašistovi Banderovi historické nesmysly

Jiří Jaroš Nickelli
17. 1. 2015   České národní listy

V zemi české platívalo kdysi dávno přísloví "Ševče, drž se svého kopyta." (Dnes prý platí podle zlých jazyků přísloví "Politiku, drž se svého koryta", ale to jen na okraj). Toto tane na mysli každému specialistovi na moderní historii slovanských národů, když se zamyslí nad výroky občana předsedy TOP 09, pro zbytek Evropy Seine Durchlaucht Fürst Karl von Schwarzenberga.

Patriarch Eliáš píše Graubnerovi: O pomoci vrahům

17. 1. 2015  dopis do redakce

Do redakce nám přišel dopis s prosbou o uveřejnění. I když některé jeho pasáže jsou kontroverzní (obsedantní fascinace homosexualitou), dovolujeme si ho předložit našim váženým čtenářům s přesvědčením, že i tento pohled na ukrajinskou krizi a na 5. kolonu uvnitř české společnosti mnohým pomůže otevřít oči:

Evropo, jsi horší než nemilosrdný kat! - necharliovský tip kulturního referenta

Irina Samarina-Labirint

17. 1. 2015, Petr Ďoubalík, zdroj YouTube, ukrajinská básnířka Irina Samarina-Labirint: Já nejsem Charlie! (video - básnička - text - překlad - procvičení ruštiny)

Mám připraveno mnoho příjemných "tipů kulturního referenta" a zrovinka jsem se chystal jeden přidat na novourepubliku. Stala se ale taková věc: občas chodím po internetu zkontrolovat Irinu Samarinu, jestli nelenoší a skládá básně, a udělal jsem tak i před chvilkou. Ona mi vždycky pohladí dušičku, dokonce ještě dřív, než začne číst nové verše. Stačí, když řekne: "Ahoj, pozdrav všem mým čtenářům...". Z té holčiny jde pozitivní energie. Rozdává ji už dlouho. Ale ne dnes! Dnes jsem našel její "vzkaz", visí na YouTube 7 hodin...

pátek 16. ledna 2015

Tohle je válka, pochopte

Martin Hekrdla
16. 1. 2015  A2larm

Západ se chystá zopakovat chyby, které zapříčinily vzedmutí předchozí vlny islámského terorismu.

Ukrajinská svodka ze dne 15.01.2015 - doplněná o MP

Ernest,MP a vlk s přispěním dalších 
16. 1. 2015   https://vlkovobloguje.wordpress.com/

Boje o doněcké letiště vstupují do závěrečné fáze, pokus ukrajinské armády o ofenzívu ztrácí dech, velké ztráty na obou stranách, zmatené zprávy z Evropské unie - prý chce nenápadně zrušit sankce proti Rusku.

Muslim se rozhodl provést test „svobody slova“ vtipy o holocaustu a 11. září. Co následovalo?

16. 1. 2015 PrisonPlanet a AC24

Kanadský muslim se rozhodl po střelbě v Charlie Hebdo podrobit ‚svobodu slova‘ testu vtipy na Twitteru o 11.9 a o Holocaustu. Teď už je vyšetřován policií.

Záhady diskriminace

16. 1. 2015  Paco Label a Jaroslav Waschek

Marný a zběsilý hon na extrémisty, nacionalisty, rasisty a teroristy a jiné nekonformní jedince a jejich skupiny čím dále tím více kontraproduktivně narůstá. Rozpočty na potlačování diskriminace narůstají. Máte pozitivně myslet, být optimisty, být maximálně tolerantní a vůbec, ale vůbec si nestěžovat. Jinak by si na vás všichni zostra a netolerantně stěžovali. Možná máte také dýchací potíže?

Vlády po pařížských útocích už chystají údery proti projevům na Internetu

16. 1. 2015  PrisonPlanet překlad Reformy

Pochod jednoty za Charlie Hebdo fungoval jako pozadí schůzky ministrů vnitra, kteří se dožadují většího dohledu nad Internetem.

Bezprecedentní útok proti prezidentovi Zemanovi ze strany slovenského serveru Denník N (ex-SME) by měla řešit protestní nótou velvyslankyně ČR v Bratislavě, paní Livie Klausová!

-VK- 
16. 1. 2015  AEnews

Útoky proti prezidentovi Zemanovi neberou konce. A je zajímavé, že do útoků se zapojuje především zpravodajská hydra, společnost MAFRA v Česku a servery SME na Slovensku. I když ne tak docela. Dnes už to není SME, ale Denník N. Což je truc-projekt bývalých zfašizovaných redaktorů SME, kteří na bojkot odešli ze SME poté, co tento list převzala společnost Penta. 

Byznys ze Syřanama začina. Přivezte jich milijon!

Ladislav Větvička
16. 1. 2015  Pravý prostor

Devadesat procent tohoto sedlackeho naroda bylo proti jakemukoliv dovozu synku ze Syrie. Naštěsti vlada nemusi posluchat jakesik blbečky, volby budu za štyry roky, tuž si socani s anonystama možu robit co chtěju. Strach byl ve vladě veliky, bo nikdo s tym nechtěl přijit jako prvni. Stejně všeci moc dobře vědi, že je raz hystoryje obvini z multykulturni kolaborace, ale fčil o to nejde, fčil ide o velky byznys.

Hnutí Duha a vědci-aktivisté

Tomáš Jirsa
16. 1. 2015  Neviditelný Pes

V České republice máme několik národních parků, ale položme si otázku: je v nějakém národním parku tolik suchých stromů a tolik zdevastovaného lesa? Máme v jiném národním parku tolik trestních oznámení, tolik soudních sporů, tolik pokut, tolik blokád, tolik demonstrací, tolik odvolávání ředitelů, tolik mediálních bojů? Pouze nešťastná Šumava je již patnáct let v sevření těchto sporů ...


Napětí na východě Ukrajiny znovu houstne: Masakr autobusu na území ovládaném Kyjevem. Provokace před útokem? Lavrov varuje Západ a říká: Sankce? Váš problém

Václav Danda
16. 1. 2015  ProtiProud

Václav Danda informuje o přípravách Kyjeva na mohutný útok na Novorusko a měnícím se postoji Ruska, které o západních sankcích a protisankcích již nemíní dále jednat.

Evropský parlament vyzývá k "prozkoumání způsobů" vojenské podpory Ukrajiny


16. 1. 2015    zdroj
Evropský parlament vyzývá EU, aby "prozkoumala způsoby, jak podpořit posílení obranného potenciálu a ochrany hranic Ukrajiny." Je to uvedeno v příslušném usnesení, které bylo přijato 15. ledna, informuje IA REGNUM . Poslanci Evropského parlamentu připomínají, že 16.července 2014 zrušila Rada EU embargo na dodávky zbraní na Ukrajinu, takže v tomto okamžiku nejsou žádné námitky ani právní omezení proti poskytnutí Ukrajině obranné výzbroje členskými zeměmi EU .

Mládkovo ministerstvo cizích zájmů


Tomáš Tožička
16. 1. 2015 Deník Referendum


TTIP je podle ministra Mládka skvělou šancí. Bohužel jen pro něj, několik dalších vládních byrokratů a pak pro vedení nadnárodních firem. Pro všechny ostatní by dohoda s USA znamenala omezení svobod a ekonomický úpadek. 

Mohylizace - 4 (video)

16.1. 2015  Russkaja Vesna

"Mohylizace - 4" probíhá s novou vlnou 'Mobilizace-4' jak ji vyhlásil před několika dny ukrajinský prezident Porošenko. Její součástí je velký hřbitov poblíž Dněpropetrovsku se rozšiřuje o nové hroby bojovníků „Antiteroristické operace"

Omezit kouření ve skladu s benzínem


Jan Schneider (rozhovor)
16. 1. 2015        Parlamentní listy

Po teroristických masakrech v Paříži se strhla lavina nejrůznějších a místy velmi ostrých prohlášení politiků, komentátorů, analytiků či aktivistů. Dá se podle vás říci, co bylo příčinou toho vyvraždění redakce týdeníku Charlie Hebdo? Vynecháme-li samozřejmě zřejmý důvod útočníků, kterým byla satira islámu…

O tom, že tragédie u Volnovachy je provokace ukrajinských bezpečnostních služeb nejsou pochybnosti


16. 1. 2015    zdroj
"Ukrajina předem naplánovala provokaci, aby zcela zdiskreditovala v očích mezinárodního společenství DLR a LLR (Doněcká lidová republika a Luganská lidová republika). Opakuje se stejná historie jako s malajským Boeingem, pouze počet obětí je mnohem menší," řekl 15.ledna korespondentovi IA Regnum šéfredaktor časopisu "Národní obrana" Igor Korotčenko.

Rusko veškeré "evropské" dodávky plynu přesměruje do Turecka

16. 1. 2015 První zprávy
Šéf Gazpromu Alexej Miller informoval místopředsedu Evropské komise pro enegetiku Maroše Šefčoviče, že veškerý plyn, který přichází do Evropy přes Ukrajinu, bude přesměrován na hranice Turecka a Řecka.
Evropskou unii tento návrh Gazpromu překvapil, komentoval Maroš Šefčovič.

Několik myšlenek k migraci


Stanislav A. Hošek
16. 1. 2015
V záplavě textů vyvolaných nedávným incidentem v Paříži jsem postrádal několik, podle mne, zásadních myšlenek. Dovolím si je uvést nejdříve s pomocí čtyř otázek:
- Když emigrovali Evropané do severní Ameriky, tak tam respektovali zákony jejích obyvatel?
- Proč ve Všeobecné deklaraci lidských práv z 10. 12 1948 prosadili v OSN politici Západu, včetně koloniálních impérií, články 13 a 14, které fakticky deklarují, že každý může žít tam, kde si to sám přeje?

Respekt a toleranci, a ne dvojí metr a aroganci

Kamil Samigullin
16. 1. 2015  Střípky ze svět

Nejvyšší muftí Tatarstánu o lekcích pařížského masakru
„Teror v Charlie Hebdo světu sugeruje, že hlavními strůjci terorismu jsou muslimové.“ Tím víc to chce „zachovat klid, zdrženlivost a nedat se vyprovokovat“, zdůrazňuje nejvyšší muftíTatarstánu Kamil Samigullin.

Čtyři zásadní planetární hrozby způsobené člověkem

16. 1. 2015  eRepublika 

Příští desetiletí rozhodnou o budoucím osudu lidstva. Studie ukazuje, že lidstvo již překročilo 4 základní meze, za nimiž vládne tzv. "oblast nejistoty", která znamená ohrožení života na celé planetě.

Další šok z Turecka: „Mezi Netanyahuem a francouzskými teroristy není žádný rozdíl,“ říká premiér

Miroslav Pavlíček
16. 1. 2015 Reformy


Jen dva dny poté, co turecký president Erdogan překvapivě vybuchl, že „pachatelé jsou jasní: To francouzští občané tento masakr provedli a muslimové z něj budou obviněni,“ a obvinil Mossad z jeho zosnování, tak turecký ministerský předseda Ahmet Davutoglu ve čtvrtek obvinil svůj izraelský protějšek Benjamina Netanyahu ze spáchání „zločinů proti lidskosti“ srovnatelných s těmi islamistickými střelci, kteří jsou za pařížskými útoky, po nichž zůstalo 17 mrtvých.


Skončila to Zemanova intervence


Zbyněk Fiala
16.1.2015  Vaše věc

Pravověrní ekonomové sice Miloši Zemanovi nadávají, že zasáhl proti devalvační intervenci ČNB, ale udělal dobře a pomohlo to. Koruna už přestala klesat a hledí k lepším hodnotám.

čtvrtek 15. ledna 2015

V Rusku vzniklo občanské hnutí "Antimajdan"

15. 1. 2015   zdroj a zde
Prezentace nového občanského hnutí "Antimajdan" se konala v Moskvě 15.ledna. Hlavním cílem této organizace bude protipůsobení silám, které v Rusku chtějí organizovat protivládní shromáždění podle ukrajinského scénáře.

Haagský tribunál zkoumá důkazy o válečných zločinech ukrajinské státní moci na Donbasu15. 1. 2015     zdroj
Mezinárodní trestní soud v Haagu začal 13.ledna posuzovat oznámení moskevské pobočky "Červeného kříže" o zločinech, které byly spáchany veřejnými činiteli Ukrajiny na Donbasu, píše "Rossijskaja gazeta". Oznámil to právní zástupce organizace Igor Trunov.

Taky jste chodili do blbý školy?

Oldřich Průša
15. 1. 2015
Až v posledních měsících postupně, ale nezvratně zjišťuji, že jsem asi byl špatně vzdělán. Vyplývá z toho, že bych měl vrátit diplom z postgraduálu, dva z právnické fakulty UK Praha, maturitní vysvědčení a snad i výstupní vysvědčení ze ZDŠ?

Ukrajinská svodka ze dne 14. 1. 2015 (doplněno o výběr a překlady MP)

Ernest,MP a vlk s přispěním dalších
15. 1. 2015  https://vlkovobloguje.wordpress.com/


Těžké boje o doněcké letiště - říící věž zničena, ostřelování obytných čtvrtí Doněcka z několika stran, Jaceňukův rozhovor pro FAZ, zničení kolony polských žoldáků a další ... 

Mučitelka CIA a profesionální lhářka Maya

15. 1. 2015  eRepublika
Na seznamu vládních mučitelů se notoricky objevuje jedno zajímavé jméno. Důstojnice CIA jménem Alfreda Frances Bikowsky.

Je vážně koruna nejhorší měnou, nebo se někdo šeredně spletl?

Markéta Šichtařová
15. 1. 2015  blog autorky

Koruna brutálně oslabila. Bez zaváhání v minulých dnech vyskočila nad 28,00 CZK/EUR a v jednu chvíli se dokonce obchodovala až nad 28,50 CZK/EUR. Média neklid ještě vygradovala. Celkem vlivný The Wall Street Journal napsal, že česká koruna je prý nejvíc oslabující měnou světa. Dokonce je prý „horší“ než rubl. A v tu chvíli veřejnost zpozorněla. Co zpozorněla – ona se začala bát. A že prý na tom asi musíme být opravdu špatně, když máme tu nejhorší měnu světa…

Vězeňský soukromý průmysl v USA vydělává na uvězněných ženách

15. 1. 2015  eRepublika   a zde
Většina amerických států vydává na vězeňství více peněz než na školství. Soukromé věznice jsou o 10-15 % levnější, než když je provozoval stát. A podle toho to tam také vypadá.

Škromach: Dienstbier se spojil se Schwarzebergem proti prezidentovi!

15. 1. 2015 První zprávy
Místopředseda Senátu Zdeněk Škromach (ČSSD) ostře zkritizoval snahu svého stranického kolegy Jiřího Dienstbiera pozměnit ústavu a omezit pravomoce prezidenta. Naznačuje, že jde o účelovou pomstu.
„A je to zase tady! Když chce někdo odvést pozornost od skutečných problémů lidí, začne řešit ústavu. Ústava není trhací kalendář a neměla by se účelově měnit po každých volbách,“ uvedl Škromach na svých facebookových stránkách.

Porošenko vyhlásil státní smutek za zabité, které zavraždila jeho vlastní armáda

Václav Dvořák
15. 1. 2015
Dnešek vyhlásil prezident Ukrajiny Porošenko dnem smutku za všechny zabité v nynější válce, kterou jeho armáda vede proti vlastnímu obyvatelstvu Donbasu. Vrcholem cynizmu je jeho oficiální tvrzení, že mrtví v autobuse u Volnovachy má na svědomí raketomet Grad východoukrajinské domobrany. Přinášíme proto fotografie a videa, které místo neštěstí zachytilo. Video i fotografie pořídila sama ukrajinská armáda a publikovala. Ale právě tyto snímky ji usvědčují ze zločinu.

Lžimédia: ARD a ZDF klamou a obelhávají diváky ohledně masové demonstrace v Paříži

15.1.2015  Zvědavec

V neděli demonstrovalo v Paříži proti teroristickému útoku islamistických teroristů přes milion lidí. Mezi nimi i pár desítek hlav států. Mezi nimi? Ani omylem! Na rozdíl od tvrzení všech hlavních zpráv a zvláštních pořadů ARD a ZDF nepochodovaly hlavy států totiž s demonstranty, ale sešly se v jedné odlehlé a silně střežené ulici a tam 15 minut pózovaly pro kamery.