Reklama

sobota 12. září 2015

Zpátky do středověku, aneb nepřítel už opět stojí před branami!

Ladislav Kašuka
12.9.2015   blog idnes
Kolo dějin se začalo poprvé v historii otáčet pozpátku! Začalo to pádem sociálně spravedlivějšího systému, návratem dravého koloniálního imperialismu a končí to náboženskou válkou s Islámským státem, jako ve středověku!

Šéf NATO debatoval s prezidentem Zemanem o Islámském státu

12. 9. 2015   České noviny
Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg se dnes sešel s prezidentem Milošem Zemanem. Zásadním tématem setkání bylo podle Hradu nebezpečí, které představuje Islámský stát. Na schůzkách s předsedou Sněmovny Janem Hamáčkem (ČSSD)  probíral šéf aliance úlohu NATO při řešení uprchlické krize... Při přijetí na Hradě nevítala Stoltenberga vlajka aliance, ale vlajka OSN. Podle Zemanova mluvčího šlo o nedopatření.

Je Rusko hrozbou pro Ukrajinu?

Pavel Janeček
12.6.2015      Czechfreepress
Nejen ministři obrany a generálové používají mluvu, jež vyvolává duchy minulosti.
Prezidentská kandidátka Hillary Clintonová užila ve vztahu k ruskému prezidentovi analogii Mnichova. Rusko má v amerických novinách běžné označení jako revanšista. Termíny jako Mnichov a revanšista posouvají krizi na Ukrajině zpět v čase až do roku 1938, když svět ohrožovalo fašistické Německo. Komparace občanské války na Ukrajině se studenou válkou zcela pokulhává. Co kdyby Evropa byla na 2. světovou válku sama? Je to přece Západ, který se během poslední dekády posouvá na východ a nabírá do NATO jednoho bývalého spojence Ruska po druhém.

Vzestup nelidí

Paul Craig Roberts
12.9. 2015   Zvědavec
Policejní stát
Z jedovatého amerického prostředí arogance, přílišného sebevědomí a paranoie vyvstaly nové druhy
Propad Ameriky do totalitního násilí se zrychluje. Stejně jako Bushův režim i Obamův režim má zálibu odměňovat představitele ministerstva spravedlnosti (sic!), kteří dupají po americké ústavě. Vloni první americký černý prezident nominoval Davida Barrona soudcem prvního oblastního odvolacího soudu v Bostonu.

Kurdská strana HDP: Voláme po mezinárodní akci

12.9.  2015        a2larm ,video
Publikujeme prohlášení, v němž Komise pro zahraniční věci turecké prokurdské strany HDP žádá mezinárodní veřejnost o pomoc. Turecko čím dál rychleji směřuje k občanské válce. Politika násilí byla vystupňována po parlamentních volbách 7. června, které vedly k prozatímní vládě strany AKP [Strana spravedlnosti a rozvoje – pozn. red.]. Dnes jsme v situaci, kdy mír a vyjednávací proces mezi PKK [Strana kurdských pracujících – pozn. red.] a tureckým státem byl ukončen a znovu vzplála válka.

Migranti v Maďarsku zanechali dojem

12. 9. 2015

Evropský parlament poprvé uznal, že "neobčané" v pobaltských zemích jsou oběti diskriminace

12. 9. 2015       zdroj
Evropský parlament uznal skutečnost, že půl milionu osob, žijících v EU bez občanství, jsou oběti diskriminace. Oznámila to europoslankyně Jana Toom, když informovala o podrobnostech zasedání Evropského parlamentu ve Štrasburku, které se konalo v pondělí.

pátek 11. září 2015

P.C.Roberts: 11. září po 14 letech

11. 9. 2015     zdroj
Miliony uprchlíků jako důsledek washingtonských válek zaplavují dnes Evropu. čtrnáctileté masakrování muslimů a ničení jejích zemí jsou válečnými zločiny, jejichž katalyzátorem se stala washingtonská vládní konspirační teorie o 11. září 2001. Sbor nazvaný Komise 11. září neprovedl žádné šetření předmětného případu – nebylo povoleno jej šetřit. 

Role Číny, MMF, Rozvojové banky BRICS a BIZ při přípravě nové světové měny (II.)

Květa Pohlhammer Lauterbachová 
11. 9. 2015 E-republika

Rozhodně bychom neměli BRICS vnímat jako antihegemona. Realitu je třeba kriticky zkoumat a být si vědomi, že nepůjde o systémovou změnu kapitalistického finančního světa. Odehrává se zde stejná liga, jenom hráči budou poněkud přeskupeni.

Historie se opakuje, Sověti, potažmo Rusové, jsou opět ve hře !


Břetislav Olšer
11.9. 2015 Rukojmí

Šéf Severoatlantické aliance Jens Stoltenberg je znepokojen zprávami o zvyšování počtu ruských vojáků v Sýrii. Je to ten samý Stoltenberg, jenž souhlasil s tím, že Norové jsou stoický národ, co nepláče, nekřičí a nepropuká v pláč když mu Brevik postřílel 77 občanů…

Lež jako dvě věže?

Milan Vidlák
11.9.2015 

Jako odpověď na raní článek vlka z Kosy jsme do redakce dostali následující text od šéfredaktora časopisu Šifra:
 

"Coby novinář, který se podíval na oficiální verzi podrobněji, mám na rozdíl od pana Vlka o její věrohodnosti značné pochybnosti… Netroufám si říct, co se tehdy přesně stalo, ale píšu spíš o tom, co se nestalo."
Milan Vidlák

S tím, jak ve Francii roste opozice vůči imigrantům, má Le Pen našlápnuto k prezidentství

Nick Hallet
11. 9. 2015  Breitbart a AC24


Marine Le Penová by vyhrála první kolo příštích francouzských presidentských voleb, kdyby se konaly teď, zjišťuje průzkum. Průzkum Ifop pro Le Figaro přišel spolu s tím, jak do Francie začalo přijíždět asi 1 000 migrantů poté, co president Francois Hollande slíbil vzít jich v následujících dvou letech 24 000.

Věří politici ještě vůbec v něco?

Eric Best
11. 09. 2015  The Fleet Sheet Final Word

Kamkoli se podíváte, obrací politici o 180 stupňů ve snaze vyhrát volby nebo zajistit, že budou na té „správné straně historie“. Mají v politice přesvědčení a ochota stát si za tím, čemu člověk věří bez ohledu na odpor, ještě místo (jestli někdy měly)?

Alexandr Vondra : Merkelová zve další miliony lidí do Evropy. Západ se zbláznil. „Evropa páchá sebevraždu.“

Alexandr Vondra
11. 9. 2015 Parlamentní listy,rozhovor
Soutěží se, kdo je větší humanista a dříve se vyfotí s uprchlým dítětem. Mám skutečně obavy, že pokud nebudeme schopni tento proud kontrolovat, tlumit, omezovat a sledovat racionální postupy místo předhánění se, kdo je větší humanista, tak se potážeme se zlou.
  Nechci se dožít toho, až budeme sklízet plody tohoto obamovsko-merkelovského vidění světa...

James Petras: Dvě tváře kapitalismu a prostor leviceJames Petras
11. 9. 2015   Střípky ze světa
Co může vytěžit z jejich konkurenčních zájmů a taktiky
„Světu vládne politika pravice.“ Ta se však člení na „blok kolemSpojených států“ a „antiamerické pravicové režimy a společenské síly“. Petras jimi míní hlavně „Čínu a Rusko, nacionalistické, islamistické i sekulární republiky v Íránu, Sýriia Libanonu, ozbrojená i civilní islamistická masové hnutí naStředním východě, ve východní a západní Africe i jižní a jihovýchodní Asii“. 

V Německu bylo nalezeno uplatnění pro migranty


11. 9. 2015    zdroj
Příliv migrantů pomůže Německu vyrovnat se se stárnutím obyvatelstva a nedostatkem kádrů v některých odvětvích. S touto myšlenkou vystoupil vicekancléř a ministr hospodářství Německa Sigmar Gabriel, jehož cituje Reuters.

V Řecku bylo v kontejneru pro humanitární pomoc objeveno množství zbraní a munice

10. 9. 2015    zdroj
Doplněno!   AENews
Proč o tom nikdo neinformuje?

Ukrajina se rozhodla, že nebude zcela rušit svou účast v SNS

11. 9. 2015     zdroj
Ukrajina se rozhodla zachovat minimální úroveň účasti ve Společenství nezávislých států (SNS). Je to uvedeno v odpovědi ukrajinského ministerstva zahraničí na dotaz agentury "Apostrof". "V současné době existuje celá řada důležitých oblastí, v nichž je spolupráce upravena mezinárodními dohodami, podepsanými v rámci SNS, zejména hospodářská, sociální, právní, infrastrukturní a podobně. 

Chce se mi zvracet, USA, Francie a Británie se chovají, jako by uprchlíci nebyl jejich problém

Jiří Vyvadil
11.9. 2015   Svobodné noviny
Přitom bez válek v Iráku, Afghánistánu, Libyi, humanitárním bombardování Jugoslávie a dnešní válce v Sýrii by zde žádné proudy uprchlíků nebyly.
OPAKUJI: ŽÁDNÉ STATISÍCE UPRCHLÍKŮ BY TU NEBYLY.

Sýrie? Evropa si to odskáče gigantickým přílivem uprchlíků!

11. 9. 2015   První zprávy
V Sýrii došlo k absurdní situaci: verbálně USA a jejich spojenci požadovat svržení prezidenta Bašára Asada. Ve skutečnosti má Washingtonu ještě větší strach z těch, kdo nevyhnutelně Asada nahradí.Místo toho, aby se dohodly s Ruskem a Evropou na vyjednání příměří, účastníci pouze opakují zpaměti své role. „Přičemž jen diktát a razantní změna mohou zastavit masakry,“ říká v rozhovoru s italským deníkem La Repubblica jeden ze světových odborníků na Sýrii Joshua Landis.

Konečně přišla holá pravda, odkud byste to nečekali (VIDEO)

Gloria TV (Drážďany)
11.9.2015

JIŽ KOLOVALO V PŘEPISU, NYNÍ I S OBRAZEM - viz video
Konečně to někdo řekl na rovinu a bez servítků..... je to o to hrozivější, že to bylo v TV a nebyl to Putin, ale Němci !!

Video se slovenskými titulky ZDE.


11.září - doplněno po ránu!

- vlkp -
11. 9. 2015  Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

Už víte, že mám tzv. povinná data. 11. září je jasně mezi nimi. Nemohu se mu vyhnout. Ačkoli je mi jasné, že výsledkem dnešního článku bude, že naštvu řadu čtenářů. Zejména těch nových. Ale naprosto se nedá nic dělat. K tomuto výročí se opět jen rojí články na téma, že žádný atentát nebyl, že to byla záměrná provokace americké vlády. Musím si to s nimi rozdat.

Válečná ekonomika zabíjí stejně jako zbraně


Petr Umlauf 
11. 9.2015 E-republika

Obavy slovenských sousedů z krátké ukrajinské hranice jsou opodstaněné. Maďarsko to bude mít ještě těžší. Válečná ekonomika je silná a stejně zhoubná jako drogová závislost, oboje spolehlivě zabíjí.

Vzestup nelidí Z jedovatého amerického prostředí arogance, přílišného sebevědomí a paranoie vyvstaly nové druhyPaul Craig Roberts
10.9.2015 Zvědavec

Propad Ameriky do totalitního násilí se zrychluje. Stejně jako Bushův režim i Obamův režim má zálibu odměňovat představitele ministerstva spravedlnosti (sic!), kteří dupají po americké ústavě. Vloni první americký černý prezident nominoval Davida Barrona soudcem prvního oblastního odvolacího soudu v Bostonu.

Jediné řešení: zastavit a vrátit. Operace "suverénní hranice" vlnu migrace bezpečně zlomila. Proč Brusel nesáhl po australském řešení? Evropské elity pod vznešenou maskou humanismu skrývají cynickou tvář

Ivan Poledník
11. 9. 2015  Protiproud

Ivan Poledník popisuje způsob, jakým se Austrálie vypořádala s ilegální imigrací a klade otázku, proč tento jednoduchý, účinný a vyzkoušený "program" EU nepoužila - a proč byl náhle i mediálně zcela "zapomenut"

K některému z výročí 11. září 2001


Oldřich Průša
11. 9. 2015

Teroristé vraťte zbraně,
Nepřispěli jste si na ně.
Pracující států NATO,
Uhlídají Vás i černé zlato.

Teroristé nenaruší školu ani práci,
Neboť nebe naše chrání
Američtí ptáci.
Usámové, Ládine,
Váš čas brzo pomine.

čtvrtek 10. září 2015

Věřitelé požadují přezkoumání podmínek restrukturalizace dluhu Ukrajiny

10. 9. 2015   zdroj
Rozpory mezi věřiteli mohou znamenat selhání transakce. Skupina věřitelů Ukrajiny a majitelů dluhopisů, jejichž splatnost vyprší již v roce 2015, se postavila za přezkoumání podmínek předběžné dohody o restrukturalizaci dluhu Ukrajiny. Informovala o tom agentura Bloomberg.

Žalobkyně proti nečinnosti státního zástupce

Zdeněk Jemelík
10. 9. 2015    JemelíkZdeněk
Radek Nohl, komentátor internetového deníku Aktuálně.cz, se ve středu 9.září 2015 rozepsal o staronové zprávě o rozhodnutí pražské vrchní státní zástupkyně Lenky Bradáčové podat kárnou žalobu na okresního státního zástupce v Chomutově Ladislava Kosána. Podle jejího názoru selhal v řízení o podmíněném propuštění exsenátora Alexandra Nováka z výkonu trestu odnětí svobody tím, že (citováno dle Aktuálně.cz) „nereagoval na nezákonné rozhodnutí soudu, vzdal se podání stížnosti, nenavrhl provedení dalších důkazů.“ 

Nenasytná katolická církev podala přes 190 majetkových žalob

9. 9. 2015 Vaše věc

Když se arcibiskup Tomášek blahé paměti začátkem devadesátých let po první vlně restitucí církevního majetku*/ vyjádřil v tom smyslu, že je to poslední majetkový požadavek katolické církve, který tato vznáší, všichni rozumní lidé museli jeho stanovisko ocenit. A ctít tuto velkou osobnost českého národa.

Německá média draze platí za protiruskou propagandu!

10. 9. 2015  První zprávy

Antiruská rétorika ve světle událostí na Ukrajině přišla německá média pěkně draho, píše Propagandaschau.


Spoluvinu za utrpení nesou všichni politici, kteří nepodpořili Asada


- jp -
9. 9. 2015  Euroasia24

Za utrpení milionů syrských lidí a stejně tak za bezpříkladnou uprchlickou krizi, která začíná nabývat naprosto šílených rozměrů a napáchá nenapravitelné škody nejen na evropském kontinentu, nesou spoluvinu všichni politici světa, kteří se po celý průběh syrské katastrofy nedokázali hlasitě a jednoznačně postavit za legitimního prezidenta Syrské arabské republiky Bašára al-Asada.

Masa uprchlíků prchá ze zemí ,,destabilizovaných americkou a evropskou intervencionistickou politikou, která jim vzala i naděje na ekonomické zmrtvýchvstání“. Je přímým důsledkem neokonzervativní politiky změny režimů, invazí a zavádění ´demokracie´ kouřící hlavní!Ron Paul
10.9. 2015   Střípky ze světa
Uprchlická krize pod drobnohledem emeritního kongresmana
Zpětný ráz imperiální zvůle
Uprchlická krize nespadla z nebe. Už si to špitá i část groteskních kariér. Pravé příčiny však bere poníženým obloukem. Třeba jim dodá kuráže Ron Paul, emeritní americký kongresman. A dvakrát i nezávislý prezidentský kandidát:

Jaceňuk v Rusku obviněn z mučení ruských vojáků v Čečensku

10. 9. 2015    zdroj a zdroj
Hlava Vyšetřovacího výboru Ruské federace Alexandr Bastrykin hovořil v interview pro "Rossijskuju gazetu" o účasti předsedy vlády Ukrajiny Arsenije Jaceňuka v čečenských formacích banditů."Podle vyšetřování se Jaceňuk zúčastnil minimálně dvou ozbrojených střetů, které se konaly 31.prosince 1994 na náměstí Minutka v Grozném a v únoru 1995 v blízkosti městské nemocnice č. 9 v Grozném. Účastnil se také mučení a poprav zajatých vojáků ruské armády v Okťabrském okrese v Grozném 7. ledna 1995," řekl Bastrykin.

Uprchlíci XIV. - kapitulace, totální hloupost a lhaní! Plus indoktrinace dětí v ČT!

- vlk - 10.9.2015 Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com/
Vlk na svém blogu Kosa zostra pokračuje ve svých úvahách o vlně migrantů, která v těchto dnech zaplavuje Evropu s pomocí vedoucích evropských politiků, kteří tak činí přes silný odpor velké většiny evropských občanů.

Ladislav Žák: Dokonce ani špatně…Ladislav Žák
9.9.2015    Vaše věc

Projev Jean-Claude Junckera byl obrazem bídy a utrpení, doslova srabu, kterého se bruselské orgány Evropské unie dostaly. Neumím si představit, jaké musí panovat v Bruselu poměry, že si předseda komise dovolí před poslanci parlamentu vystoupit ve stylu nezávazného žoviálního plácání, neuvěřitelných floskulí, klišé a frází, přehrabovat se v papírech jako papoušek v planetách a nedodržovat čas nikoliv díky obsažnosti projevu, ale kvůli neschopnosti vypotit a sdělit myšlenku. 

středa 9. září 2015

Ideový rozpad francouzských socialistů

Václav Umlauf
9.9.2015  E-republika

Stav PS nejlépe odráží každoroční "letní univerzita" v La Rochelle. Zde je třeba rozlišit mezi otevřenými debatami, které byly dříve, a otevřeným rozkolem uvnitř partaje, který se jasně manifestoval letos.


AENews: Důvod přítomnosti ruských vojáků v Sýrii odhalen

9. 9. 2015   AENews
Budují tam leteckou základnu! Američané se bojí radaru, odhalení svých falešných bombardování a konce vyzbrojování islamistů!

Reuters: Ruské jednotky se zapojují do boje v Sýrii

9. 9. 2015      zdroj
Ruské jednotky se začaly podílet na vojenských operacích v Sýrii při podpoře syrské armády. Tři libanonské zdroje, které mají přehled o politické a vojenské situaci to oznámily ve středu (dnes). Podle dvou amerických představitelů Rusko dnes poslalo dvě plavidla s tanky a letadla a malý počet jednotek námořní pěchoty.

ČT překračuje všechny meze. Vymývání dětských hlaviček. Nepouštějte dětem „Českou“ televizi – dočista zblbnou


Lubomír Kvapil
9.9.2015 blog autora + ohlasy na sociálních sítích

Pokud jde o manipulaci s názory na uprchlíky, je Česká televize mistrem, ovšem co v pondělí předvedla na svém programu Déčko, je snad už za hranicí slušných pravidel.

Dva mladí lidé, tvářící se jako ti nejchytřejší a nejhodnější obyvatelé naší planety, nám tam v dost okatých jinotajích sdělovali, jak je potřeba pomáhat uprchlíkům. Ale jde spíše o to, že to sdělovali těm nejmenším.

Německá televize o uprchlících

9. 9. 2015

Kamberský se jako expert na prezidenta kvalifikoval výrokem o Miloši Zemanovi: "Prase, prase, prase"

Ivan David
9. 9. 2015
Domníval jsem se, že Česká televize už nemá kam klesnout, ale dnešní večerní pořad na ČT 24 mě přesvědčil, že dno je mnohem hlouběji. V pořadu o prezidentu Zemanovi bez prezidenta Zemana sebral redaktor Železný s dalšími spolupracovníky řadu médii fabrikovaných afér. Pro Českou televizi je například "Pussy Riot" "umělecká skupina" a jako odborník byl přizván redaktor Lidových novin Kamberský, který se jako expert na prezidenta Zemana kvalifikoval hodnocením prezidenta: Prase, prase, prase" zde.

Příliš mnoho migrantů. Dánská železniční společnost zastavila spoje z Německa


9. 9. 2015 ParlamentníListy

Dánská železniční společnost DSB zastavila dnes kvůli stoupajícímu počtu migrantů v soupravách provoz vlaků směřujících do země z Německa. S odvoláním na mluvčího společnosti o tom dnes informovala agentura DPA. Migranti se většinou snaží z Německa dostat přes Dánsko do Švédska.

Tábor lidu Plzeň: Protestní výzva Československých vojáků v záloze proti válce

9.9.2015  Českoslovenští vojáci v záloze proti válce

My, českoslovenští vojáci v záloze a především občané České republiky, důrazně vyzýváme Vás, poslance a senátory Parlamentu ČR, abyste zabránili přijetí novely branného zákona v navrženém znění. Novelizace předpisu č. 585/2004 Sb., zákona o branné povinnosti a jejím zajišťování (branný zákon), v navržené podobě by ohrozila nejen vojáky v aktivní záloze, vojáky v povinné záloze dle stávajícího znění, ale i životy všech občanů naší země.

Turečtí ultranacionalisté a islamisté v posledních dnech po celém Turecku ničí kurdské obchody a restaurace

9. 9. 2015
Video o ničení v hraničním městě Kobane

Rakouské ministerstvo zahraničí vyzvalo Západ ke spolupráci s Moskvou, Teheránem a Damaškem


9. 9. 2015      zdroj
Rakouský ministr zahraničí prohlásil, že Západ musí spolupracovat s Ruskem, Íránem a syrským prezidentem Bašárem Asadem. Oznámila to agentura Reuters.

Ukrajina a USA chtějí stěnou rozdělit Azovské moře9. 9. 2015   zdroj a zdroj
Západní stratégové se rozhodli zahrnout "nezávislou" Ukrajinu do globálního bezpečnostního systému NATO. Ukrajinská pohraniční stráž obdrží od americké společnosti Aerocraft radarové systémy, které se chystá instalovat na pobřeží Azovského moře. Obdobné zařízení dodává Pentagon do všech členských zemí NATO.

Ruská vojenská pomoc v Sýrii by mohla znamenat konec IS – proč se jí tedy USA tolik obávají?!

Ladislav Kašuka
9.9. 2015   blog idnes
V případě, že by se pravidelná vojska Ruské federace se souhlasem legitimního prezidenta Bašára Asada zapojila do války proti Islámskému státu v Sýrii, by mohlo konečně dojít ke zlomu v současné patové situaci.
Proč tedy vláda USA prostřednictvím ministra zahraničí pana Kerryho vyjadřuje znepokojení nad takovým scénářem?!

Prezident Miloš Zeman poprvé přivezl z Číny obchodní smlouvy českých firem za 200 miliard USD, nyní přijde zhruba deset miliard korun z Číny do České republiky v rámci první investiční vlny..

Břetislav Olšer
9.9. 2015   Rukojmí
Klaněli se mu nejen čínští obchodníci, ale i američtí Židé...Tak je to přesně 30 měsíců od inaugurace Miloše Zemana, kdy se stal prezidentem ČR; za tu dobu stihl spoustu výroků, jimiž nadzvedával své novinářské nohsledy. Občas svými bonmoty ťal do živého, ale hlavně cestami do zahraničí... Prý si oblíbil mocné diktatury - Rusko, Čínu, kde byl na oslavách 70 let od konce 2. sv. války, byl ale též ve Vatikánu, kde byl úspěšný, stejně jako v Číně. Pozval papeže Františka, který přislíbil návštěvu Česka, Stejně tak učinil čínský prezident Si Ťin-pching, s nímž se setkal již dvakrát.  Za všemi investicemi stojí čínská společnost CEFC; předseda představenstva této firmy Jie Ťien-ming se už před časem stal jeho honorárním poradcem.

Italský tisk rozhořčeně: Spojené státy zradily Evropu!

9.9. 2015   První zprávy
USA zradily Evropu tím, že ji neumožnily vytvořit hospodářskou unii s Ruskem a způsobily chaos na Blízkém východě. To vše má negativní dopad na evropské země, píše v značně emotivním článku Il Giornale.  Nyní však Amerika nehodlá situaci nápravit a Evropané se s tím budou muset vypořádat sami. Ale bez svého amerického „mentora" připomínají evropští lídři „vyděšené děti".„Bývaly doby, kdy západní civilizace měla hodnotu lidských práv, demokracie, věrnost danému slovu, morálky, lásky a víry v mravní pokrok.


Ženy bojují, muži putují Evropou


Jan Urbach
9.9.2015 Vaše věc


Po okupaci Československa nacistickým Německem v roce 1939 odešly do zahraničí tisíce mladých mužů s jediným cílem, vrátit vlasti svobodu. Nikoho nenapadne toto srovnat se současnou migrační vlnou?

11. září 2001

Pavel Letko 
9.9.2015  E-republika

Pravda nepřilétne sama od sebe z TV škvírou mezi seriálem a reklamou. Tajné služby USA hodily rukavici do tváře všem myslícím lidem. Je na každém, zda ji zvedne. V Čechách máme jitrnici, kterou svět neviděl, od 11. září 2001 mají ve Spojených státech nikoliv jitrnici, ale letadlo, které svět neviděl. Bájný let 93. Přistál u městečka Shanksville.


Stížnost na lživé informace vysílané zpravodajstvím ČT, neskrývanou cenzuru, proamerickou orientaci

Eva Novotná
9.9. 2015   Ne základnám
Upozorňujeme na tu poslední, kdy zpravodajství České televize nepokrytě lže, cenzuruje informace. V dnešním zpravodajském vysílání tj. 9.9. 2015 komentuje nový průjezd americké armády přes svrchované území České republiky a ten doplňuje archivními dokumenty o vítání americké armády občany České republiky.O části společnosti nesouhlasící s průjezdům ozbrojených sil cizích států neinformuje, cenzuruje existující video záběry z protestů, v nichž je upozorněno, že vítání cizích armád je projevem několika tisíc proamerických stoupenců.