Reklama

sobota 26. září 2015

V řadách "Islámského státu" nazrává rozkol

27. 9. 2015   zdroj
Jedna ze skupin extremistů pohrozila, že opustí Irák a vrátí se do Sýrie. V řadách teroristické skupiny "Islámský stát" (IS) rostou rozpory. Informovala o tom íránská agentura Fars s odkazem na irácké bezpečnostní služby. "Vedoucí rozvědky iráckých národních sil sebeobrany informovali, že po opakovaných pokusech teroristů IS o znovudobytí města Baiji v provincii Salah Al Deen v září tohoto roku nastal v řadách teroristů IS vážný rozkol," uvádí agentura.

Byla to EU, nebo kancléřka Merkelová, kdo pozval přistěhovalce a žadatele o azyl do Německa...?l

Břetislav Olšer
26.9. 2015   Rukojmí
Samet to hlásal na plné pecky; integrovaná a rovnoprávná EU, zbourat ploty a zdi, aby se nám lépe dýchalo v Schengenu, co umožní cestovat, kam se komu zlíbí. A bude ráj v evropském světě, jen samá láska a humanitární bombardování.

Jan Campbell: Putin Evropě nepomůžeJan Campbell
26.9.2015   Vaše věc

Dnes, kdy píši tyto řádky, je tomu přesně 200 let, kdy byla podepsána 26. září 1815 spojenecká smlouva mezi Ruskou impérií, reprezentovanou Alexandrem I, Pruskem a Rakouskem. Během několika let se ke spojenecké smlouvě přidaly prakticky všechny křesťanské monarchie toho času. 

Odhaleno: Britská vláda špehovala vše. Mamutí operace byla větší, než cokoliv, co dělala NSA

26. 9. 2015  AC24

Špehové od GCHQ, britského ekvivalentu NSA, špehovali „veškerou viditelnou“ aktivitu uživatelů Internetu a tuto operaci nazývali podle písně od kapely Radiohead ‚Karmická policie‘.

Totalitární tendence: „Západ“ před zrušením bankovek

Petr Robejšek
26. 9. 2015  Pravý prostor

Co by se stalo, kdyby bylo najednou zakázáno platit v hotovosti? Že nic, protože stejně máte online-banking a kreditní karty? Tak přemýšlejte ještě jednou. Hotové peníze jsou klíčovou veličinou pro zachování svobody jedince a demokraticky zvolené vlády se je zdá se chystají zrušit.

Elita české armády: Hrozbou pro naši zemi jsou hlavně migranti a USA. Normální Američané si myslí něco podobného. Nahradí Merkelová nás “xenofoby” perspektivními migranty?

Lubomír Vylíčil
26. 9. 2015  Protiproud

Lubomír Vylíčil si všímá dvou zajímavých průzkumů, které ke zděšení pražské kavárny a úlevě zbytku země ukazuje, že na tom nejsme ještě tak špatně a že už své vlády začínají mít plné zuby i obyčejní Američané

Turecký prezident zahanbil Evropu slovy Lva Tolstého

26. 9. 2015      zdroj
Během svého projevu na slavnostním otevření mešity-katedrály v Moskvě učinil Erdogan výrazné prohlášení k problematice uprchlíků z Blízkého východu do Evropy.
(pozn. red.: Jde ovšem o velké pokrytectví představitele režimu vraždícího Kurdy a poskytujícího přinejmenším součinnost při útocích na sousední Sýrii.)

Jan Campbell: Sýrie - Past Putina a syrské zrno
Jan Campbell
25.9.2015  Vaše věc

Zatím co se EU topí ve svých třech hlavních krizových jezerech, Řeckém, Ukrajinském, Migrantském, zatím v krvi druhých, hlavní spojenec se zámoří připravuje pro EU čtvrté jezero. Tentokrát potenciálně plněné EU krví. Hloubka jezera bude známa v okamžiku oficiálního potvrzení ze strany USA o rozmístění nových, nebo dalších atomových zbraní na území SRN. Dojde – li k potvrzení oficiálně, nelze zaručit, především v době hybridní války a informační převahy USA, jak na svém, tak i na území EU.

Pomoc Rusku v Sýrii: přicházejí informace o aktivitách Číny


- geo -
26. 9. 2015  Eurasia24

Čína je prý připravena pomoci Rusku s upevněním moci prezidenta Sýrie Bašára Asada a připojit se k ruské humanitární operaci v Syrské arabské republice. Informuje o tom rozhlasová stanice Hlas Bejrútu s odkazem na informaci získanou z vysoce postavených zdrojů v libanonské šíitské organizaci Hizballáh.

Americká Velká strategie dělá salto

Dmitrij Mosvakov
24.9.2015 Zvědavec

Při analyzování událostí dnes může člověk získat silný dojem, že „loutkáři“ Washingtonu se rozhodli opustit existující model mezinárodních vztahů a pokusit se vybudovat zcela nový. Koncept globalizace, který byl klíčový po desítky let, je nyní konečně opouštěn a místo toho je nám předkládán koncept globální nestability, který by umožnil USA uchovat si nadvládu nad světem pomocí zničení politických útvarů, což se nakonec stane semeništěm řady konfliktů. Do té doby bude Washington manipulovat s proti sobě stojícími regionálními stranami v různých částech světa, aby je přiměl ke konfrontaci.

USA zablokovaly v OSN sankce proti Islámskému státu, tvrdí Rusko


26. 9. 2015 První zprávy

Rusko navrhlo, aby se teroristická skupina Islámský stát ocitla seznamu sankcí Rady bezpečnosti OSN jako samostatný subjekt. Toto rozhodnutí je ale blokováno západními členy rady, a na prvním místě USA.


pátek 25. září 2015

Vystupme z NATO

NATO- hra skončila
Pavel Letko 
25.9.2015  E-republika

Změňme svět, vystupme z NATO. Dne 28. září v 10:00hod se v Praze koná demonstrace proti setrvání České republiky v „North Atlantic Terrorist Organization“.


Škandalózne menovanie: Saudská Arábia na čele ľudskoprávnej rady OSN

25. 9. 2015 zdroj
OSN je pod paľbou ostrej kritiky po tom, čo sa na verejnosť dostala informácia, že Saudská Arábia bude ovládať prostredníctvom svojho ambasádora Faisala bin Hassana Trada Radu OSN pre ľudské práva.

Zvrat událostí: Obamův „car“ pro ISIS odstupuje, jelikož mise se rozpadá


25. 9. 2015   AC24

K ohromujícímu zvratu událostí došlo s tím, jak penzionovaný generál John Allen odstupuje z funkce zvláštního vyslance pro globální koalici boje proti ISIS a práci u vlády nadobro opustí.

Prezident Miloš Zeman v aktuálním exkluzivním rozhovoru k současné situaci jak dál....

Radim Panenka
25. 9. 2015   Parlamentní listy
Prezident Miloš Zeman se obává, že kvóty na přerozdělování uprchlíků, iniciované hlavně Německem, jsou prvním krokem ke změně demografické a sociální sturktury Evropy. V této souvislosti znovu ocenil postoj slovenského premiéra Roberta Fica, který na odhlasované kvóty odmítá přistoupit. Prezident také přiblížil, jaké konkrétní schůzky se světovými státníky ho čekají v New Yorku, kam odlétá tuto sobotu na Valné shromáždění OSN. Jasně se vyjádřil i k prověrce kancléře Vratislava Mynáře a znovu komentoval kauzu "trenýrky nad Hradem".

Co se děje v Sýrii? Colonel Cassad analyzuje

- ea24  -
25. 9. 2015 Eurasia24


Ruský analytik s pseudonymem Colonel Cassad se proslavil poměrně přesnými informacemi a odhady vývoje situace v průběhu intenzivních bojů na Donbasu. Eurasia24.cz nyní přináší jeho stručné zhodnocení dosavadních informací o posledním vývoji v Sýrii v souvislosti s aktivizací ruských ozbrojených sil.

Rusko zakončuje přípravy na opuštění dolarového systému

- ea24 -
25. 9. 2015 Eurasia24

Události z poslední doby ukazují na systémovou přípravu k zahájení rozsáhlých změn, ke kterým se Rusko chystá už od přelomu tisíciletí. Přesněji řečeno, na povrchu můžeme sledovat některé projevy závěrečných dějství takové přípravy. Proběhne-li odpoutání se od dolarového systému a přímé postavení se světovému oligarchátu již koncem roku 2015, uvidíme, ale mnohé ukazuje na to, že čas X je blízko. Jaké události to jsou?

Vojáci v záloze, stát v ohrožení

- redakce - 
25.09.2015   E-republika

Naše armáda má oficiální doktrínu AČR natolik pružnou, že nám to nahání obavy. A ty byly během posledních dvou let potvrzeny militantní politikou NATO, která bez jakýchkoliv skrupulí začala lokální války bez souhlasu RB OSN, které zničily celé země (Irák, Libye).

National Interest: Ruské zbraně budou schopné zničit Islámský stát!

25. 9. 2015   První zprávy
Pokud se Rusko připojí k boji proti skupině Islámského státu, dostanou se teroristé do vážných problémů, konstatuje americký časopis.Zároveň publikace The National Interest analyzovala, jaké ruské zbraně by mohly mít vliv na průběh vojenské kampaně proti teroristům v Sýrii

Dopis premiérovi ..Zásadní stanovisko k jeho zradě ponížených deseti milionů českých občanů!

25. 9. 2015  Posláno redakci NR
Ing. Jiří Pavel Pešek
ECSSU
ex-diplomat, pedagog

Splnění požadávků žádám nejen jako občan České republiky, ale i jako řadový člen ČSSD ovládané mafiánskými strukturami a řízené českou zločinnou, zrádnou, prodejnou a prolhanou bandou humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů, agentů a řiťoalpinistů amerického zločinného a vražedného imperialismu.

Paul Craig Roberts: Demokracie ze Západu vycestovala


25. 9. 2015     zdroj
Píše na svém serveru náměstek ministra financí v někdejší Reaganově vládě P.C. Roberts a dodává: Předtím, než Západ rozšířil demokracii do světa, měl si snad aspoň kousek z ní nechat i pro sebe. Avšak: USA jsou oligrachií, jejíž vláda se zodpovídá šesti mocným soukromým zájmovým skupinám. V Evropě se vlády zase zodpovídají Evropské unii, Washingtonu a soukromým bankéřům – a nikoliv tedy svým spoluobčanům. V Británii vojenská ekipa prohlásila, že je to ona, která drží otěže státu.

Spěchají. Proč? A v čem se O. Krejčí mýlí - dokončení.

Radim Vlenčík
25. 9. 2015 blog autora

Uveřejňuji třetí a závěrečnou část článku, ve kterém jsem se pokusil nastínit, o co dnes jde. Jak jsem již uvedl, chtěl jsem si s tímto článkem trochu víc pohrát a dát ho v propracovanější podobě. Vzhledem k tomu, co se odehrává právě teď před našima očima, rozhodl jsem se zveřejnit, co jsem měl připraveno, v "nevycizelované" podobě. Pokud jde o aktuální dění, mám na mysli bezprecentní brutální nátlak na reprezentaci zemí Visegrádu, který porušuje nejen všechny zásady, na kterých je vystavěna EU, ale i všechny zásady zdravého rozumu. Jedná se o jeden z typických projevů současného typu moci a její degenerace.

Nyní třetí část článku:

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/2745-spechaji-proc-a-v-cem-se-o-krejci-myli-3.html

DWN: Západní Ukrajině hrozí občanská válka!

25. 9. 2015 První zprávy
 

V Kyjevě došlo k politickému rozkolu a vláda je před kolapsem. Část vedoucích představitelů stran vládní koalice odmítla podpořit plány na decentralizaci, píše Deutsche Wirtschafts Nachrichten.

Uprchlíci XXII – aneb Hlava XXII. triumfujících šílenců

- vlk -
25.9.2015 Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

Tenhle článek jste měli původně číst už včera, jenže už vážně nestíhám. Včera jsem seděl u počítače asi 13 hodin a nedělal nic jiného než Kosu. V pondělí se dozvíte - proč? Takže dnes nebudu, bohužel, úplně originální s některými věcmi. Lze je nalézt i jinde. Nicméně ven to dát musím.

Vzhůru do Evropy! Jenže do které?


Stanislav A. Hošek
25. 9. 2015
Nové politické elity, jež se vyrojily po listopadu 1989, používaly pro svou údajnou revoluci jako reklamních trháků několika líbivých hesel. Jedním z nich bylo i proklamování návratu do Evropy. Při tom spěchu nám ovšem nějak zapomněli sdělit mnohem širší skutečnosti, když už ne celou pravdu. Mimo jiné i to, do jaké, či které Evropy nás chtějí navrátit, protože jsme přece v Evropě po celou dobu byli. 

Novinky po jednání premiérů EU? Kvóty budou – ČR souhlasila.


Vladimíra Vítová
25. 9. 2015
Nejprve Angela Merkelová a hned poté vesele Bohuslav Sobotka řekli, že na řešení imigrantské krize by se měly podílet také USA a Rusko. Fantastické! Opět ani slovo o ZÁSADNÍ odpovědnosti USA a o prolhaných válkách NATO, které vše uvedly v pohyb. A ještě ta neuvěřitelná drzost podsouvat tímto prohlášením nenápadně odpovědnost Ruska za stávající stav!

čtvrtek 24. září 2015

Už to zkoušejí na nezávislý internet! Na ředě je Aeronet.


24. 9. 2015  AENews
Článek, který vyšel na AENews má nadpis:
Jak se oblbuje veřejné mínění na Radiožurnálu. Aeronet opět jako ten zlý, co děsí českou veřejnost. Proč lidé neplatí koncesní poplatky? Nemají už žaludek na propagandu!
Upozorňuje na další frontu, kterou otevírají vyznavači lži a nenávisti, schovaní za hesly o lásce a pravdě:  

Dny zrady pokračují: Česká vláda ve službách Merkelové a Hollanda, proti naší veřejnosti. Opuštěné vzdorující Slovensko. Referendum, nebo volby! Co udělá Zeman a Klaus?

Dny zrady pokračují: Česká vláda ve službách Merkelové a Hollanda, proti naší veřejnosti. Opuštěné vzdorující Slovensko. Referendum, nebo volby! Co udělá Zeman a Klaus?Petr Hájek
24. 9. 2015    ProtiProud
 
Petr Hájek pokračuje v sérii komentářů k další těžké chvíli našich dějin, v níž nás tradičně zradily politické elity a ptá se, co nyní můžeme vlastními silami udělat – a s kým

Budou koncentráky

napsal Vidlák
24. 9. 2015 Kosa zostra aneb vlkovobloguje.wordpress.com

Jak jinak to může dopadnout? Pošty uprchlíků jdou do milionu a za chvíli ho začnou překračovat. Takhle nějak to muselo vypadat na začátku druhé světové. Stovky tisíc lidí na útěku. Anschluss, Mnichovský diktát… a pak už to jelo. Přečtěte si od Remarqua Miluj bližního svého. Je to jak dneska

Ajaj! Syrští rebelové, vycvičení USA, se připojili k islamistům!


24. 9. 2015  První zprávy

Vycvičení syrští rebelové zradili Ameriku a předali zbraně syrským teroristům z Al-Nusra Džebhat. Pokud se tato informace ruských médií potvrdí, bude to pro Spojené státy nejen nepříjemné.

Marek Obrtel: NATO je zločinecká organizace


Image

- Stanislav Blaha - 
24. 9. 2015   E-republika

Jestli nás někdo bude chtít povolat jako záložáky pro účel válečného konfliktu někde na východě, například do rusko-ukrajinského konfliktu, nebo pro nějakou útočnou válku za cizí zájem, tak s tím bytostně nesouhlasíme a budeme to bojkotovat. Pokud nás ale povolají na obranu naší vlasti, jsme ochotni jít jako první. To je naše krédo.


Barbaři ničí pouze tu říši, která již shnila uvnitř. Kdy padne EU?


Rostislav Iščenko
24. 9. 2015     zdroj
Nebezpečí pro Evropu není samo o sobě přesídlení uprchlíků, údajně oslabující evropskou státnost, ale již existující slabost evropské civilizace, soudí Rostislav Iščenko.

Pozoruhodný příběh nových US „rebelů“ v Sýrii

24.9.2015       Lidové noviny 
 Dnes jen stručný pohled na jednu z drobných, ale o to zajímavějších kapitol americké „proxy“ války v Sýrii.

Slovenský premiér Fico má pravdu ... Brusel nemůže nikoho nutit

24. 9. 2015   První zprávy
Přesidlování lidí proti jejich vůli i proti vůli námi zvoleného parlamentu je asi v rozporu s naším právním řádem? Na to se zeptal europoslance Miroslava Ransdorfa čtenář jeho webových stránek. Nu a co mu odpověděl europoslanec za KSČM?" Slovenský premiér Fico má pravdu, když řekl, že Brusel nemůže nikoho nutit. A že půjde klidně do arbitráže. Jenže to je slovenský politik. My Češi jsme závislí na tom, jaký postoj zaujme česká vláda.

Uprchlíci a Srbsko, ,,humanitární bombardování"

Rajko Doleček
14.9. 2015   Rukojmí
Do uloupení Kosova za pomoci Západu a uznaného bleskově i naším tehdejším ministrem zahraničí Schwarzenbergem (2008), mělo Srbsko přes 10 miliónů obyvatel. Nyní má po té loupeži Kosova o 2 milióny méně. Srbsko se muselo vyrovnat v srpnu a květnu roku 1995 s přílivem vyhnaných a oloupených Srbů z Chorvatska, kde žili po staletí, následkem operací Německem masivně sponzorované a vyzbrojené chorvatské armády v operacích „Bouře“ a „Záblesk“, za strategického velení americkými generály-žoldáky, za pomoci NATO letectva. Vše se to obešlo téměř zcela bez kritiky a sankcí Evropské unie a OSN, bez protestů prezidenta Havla. Z řádově vyhnaných 230 000 uprchlíků jich část přijala Srbská republika (Srbsko), část Republika Srbská v Bosně a Hercegovině (B&H). To bylo přijetí najednou, doslova ze dne na den, po akci chorvatské armády.

Z tutlaných zákoutí děravé legendy...

Alexej Volyněc
24.9. 2015   Střípky ze světa
 Zázrak na Visle?
Dojeli na to už Bourboni. „Nic nezapomněli a nic se nenaučili.“ Polská pravice se plouží stejnou louží. Už sto let. Před panstvem, co vyrabovalo kolonie, leze po čtyřech. Dřív, než to panstvo podrazí i ji, podráží i sousedy.Jinak to neskončí ani s křivárnou kolem uprchlických „kvót“. Fanfarónství, křížené s morální křivice, kolující polské pravici v genech, si ovšem žádá i svaté obrázky. Hlavně z dob, jež dnešní ročníky znají už z druhé ruky.K favoritům šmuku, vzývaného jako „rodinné stříbro“, patří „zázrak na Visle“. Tedy zvrat ve válce v roce 1920, kdy Tuchačevského síly stály u bran Varšavy.

Stručný přehled hlavních informací Speciální Monitorovací Mise OBSE (SMM) na Ukrajině dle zpráv zveřejněných do 22. září 2015

našel, přeložil a  sestavil Mireček
24.9.2015  Kosa Nostra  aneb vlkovobloguje.wordpress.com

Vypadá to, že nemožné se stalo skutkem a na „východní frontě klid“. Klid sice jenom z hlediska válečných aktivit a i tak se sem tam ozve střelba, ale oproti předchozím měsícům je tam doslova rajské ticho. Civilní obyvatelstvo je ale stále ohroženo. 

středa 23. září 2015

Jak se vymanit ze spárů EU?

Vladimíra Vítová
23. 9. 2015
V souvislosti z cílenou evropskou imigrační krizí si mnoho Čechů přeje opustit EU, ale nikdo neví JAK. Právníci na toto téma mlčí. Nikdo v podstatě neví, co by se mělo udělat. Poslanecká sněmovna odmítá o takovémto kroku vůbec jednat. Vládní návrh zákona o referendu výslovně vyňal problematiku vystoupení z EU, takže o něm referendum NIKDY být ani nemůže. 

Prezident Miloš Zeman s občany: Lídři EU jsou jen udržovatelé.Uprchlickou krizi nejsou schopni zvládnout. Jen žvaní a žvaní!

23. 9. 2015   Parlamentní listy
Na českého prezidenta se v Třineckých železárnách, které jsou snad nejúspěšnější firmou v Moravskoslezském kraji, dost zaměstnanců těšilo, protože hlava státu jim svými východními kontakty zajistila v poslední době více zakázek. „Je opravdu skvělé, že nám prezident otevírá cestu na Východ. Na Západě se už nedá moc expandovat.V závěru svého vystoupení uvedl v reakci na dotazy ohledně uprchlických kvót, že si váží odvahy slovenského premiéra Fica, který prohlásil, že si povinné počty uprchlíků nedá vnutit, i kdyby se měl obrátit na Evropský soudní dvůr.

Bojovníci "Pravého sektoru" budou začleněni do řad bojové jednotky SBU

23. 9. 2015   zdroj
Členové extrémistické skupiny "Pravý sektor" (PS) budou začleněni do skupiny "Alfa", bojové jednotky Bezpečnostní služby Ukrajiny (SBU). V rozhovoru s "Ukrajinskou pravdou" to uvedl vedoucí radikální skupiny Dmitrij Jaroš.

Kdo k nám bude přerozdělen?

Ondra Hála
23. 9. 2015
Rada Evropské unie rozhodla, že bude uprchlíky přerozdělovat na základě kvót. Zamyslel se někdo nad tím, jací uprchlíci k nám přijdou (rozuměj, budou přerozděleni) v situaci, kdy náš názor v EU není nikým respektován? 

Buďme vybíraví, ale ne zatvrzelí, aneb o „kvótových přidělencích“

Oldřich Průša
23. 9. 2015
Variantou v rámci nám určené „kvóty“ běženců toho času především již v Řecku a Itálii je vybrat si takové uprchlíky, kterým by bylo možno poskytnout stipendia na středních a vysokch školách, případně možnost vyučení. ...Vztah mezi „domorodci“ tedy Čechy, Moravany a Slezany a vybranými „ kvótovými přidělenci“ by závisel na jejich chování nejprve jako hostů, dodržování zákonů, pravidel atd., včetně hodnocení studijních výsledků a pracovní morálky.

Chtěl bych být Slovákem


Lubomír Man
23. 9. 2015 

Ano, chtěl bych být občanem země, jejíž vláda, jestliže jednou řekne a zdůvodní, proč jsou kvóty pro uprchlíky pitomost, si dokáže stát za svým, a třeba i jediná z celé Evropy je ochotna jít se svou pravdou až k mezinárodnímu soudu, protože dobře ví – a dějiny Evropy ji o tom už mnohokrát přesvědčily - že většina v žádném případě neznamená pravdu,...


Chystají globalisté čistku na Generálním štábu Armády ČR?

23.9.15  Zvědavec
Tým armádních psychologů ve své zprávě najednou tvrdí, že „kařdý osmý zaměstnanec Generálního štábu AČR představuje bezpečnostní riziko, protože zastává agresivní názory neslučitelné s hodnotami, na nichž stojí západní společnost..."

Neonacismus na Ukrajině, aktivní vůle nevidět na Západě


Václav Umlauf
23. 9. 2015  E-republika

Panu Štětinovi a jim podobným "demokratům" bych rád připomněl, že na Norimberském tribunálu 1945 byl odsouzen také člověk jménem Julius Streicher, předtím vydavatel nazi-tiskoviny Der Stürmer. Byl shledám vinným ve čtvrtém bodě obžaloby, tedy za zločiny proti lidskosti. Těch se měl dopouštět vydáváním svého časopisu. Na základě rozsudku byl 16. října 1946 oběšen.Oznámení Evropské radě o vystoupení České republiky z Evropské unie


František Matějka
23.9. 2015   blog idnes  
Lisabonská smlouva nabídla možnost členským státům vystoupit z Unie. Budoucí vláda, vzešlá z voleb v roce 2017, nechť se inspiruje, abychom mohli doma vytáhnout archivní víno a přiťuknout si. Viděl bych to třeba takto:

Fico: Slovensko podá žalobu proti rozhodnutí o kvótách

23. 9. 2015   Parlamentní listy
Slovensko se odhodlalo k razantnímu kroku. Bude žalovat Evropskou unii za její rozhodnutí o povinných přerozdělovacích kvótách na uprchlíky. Oznámil to dnes premiér Robert Fico. Na úterním hlasování se zdrželo pouze Finsko. Proti hlasovalo Slovensko, Česká republika, Maďarsko a Rumunsko. Polsko však nakonec hlasovalo pro kvóty. Informují České noviny.

Spěchají. Proč? A v čem se O. Krejčí mýlí - 2.pokrač.

Radim Valenčík
23.9.2015 blog autora

Původně jsem chtěl tento článek (který nyní zveřejňuji na pokračování) vypiplat. Jenže to, co se nyní odehrává, umožňuje, abychom fungování současné moci i krizi stávajícího základního globálně sdíleného ideového paradigmatu mohli sledovat doslova v přímém přenosu. Proto na pokračování aktuálně zařazuji ještě ne zcela hotový článek.

NATO připravuje Ukrajinu na výbuch "špinavé" jaderné bomby?

 23. 9. 2015   První zprávy
NATO připravuje Ukrajinu na výbuch "špinavé" jaderné bomby během mezinárodního cvičení "Ukrajina-2015", s tímto strašidelným závěrem či spekulací přišel autor internetového projektu Ruské jaro (RJ).
Avšak RJ, které čerpalo informace z oficiálních zpráv NATO, upozornilo, že mezi jednotkami NATO na Ukrajině, jsou odborníci na identifikaci a dekontaminaci chemických a jaderných zbraní. A podle autora článku vzbuzuje obavy to, že během tréninku „budou simulovány účinky silného výbuchu, což povede k destrukci v rezidenční čtvrti a deaktivaci základní infrastruktury, jako jsou telekomunikační linky, jakož i k radioaktivnímu spadu".
 Článek svědčí o tom, že jak na straně Západu, tak i ruské straně vrůstá vzájemná nedůvěra, připomínající paranoiu studené války, jen krůček od rozpoutání jaderného holokaustu.

Šanci máme. Zůstane nevyužita? Vše teprve začíná...

Petr Hájek
23.9. 2015   Protiproud    
Komentář k situaci, která nastala po očekávaném direktu vládnoucích velmocí bruselského protektorátu.Německý diktát den poté – a den před: Zbabělost českých politiků již začíná prosvítat. Polská zrada není překvapením. Nové Česko-Slovensko? Není čas na beznaděj. Vše teprve začíná...