Reklama

.

.

středa 27. ledna 2016

Bělobrádku, ženete mě k soudu za pravdu ?

27.1.2016   Rukojmí
Bělobrádku, ženete mě k soudu za pravdu ? OK, jdeme do toho, omluvu ani stažení mých článku nečekejte !!! Vliv agresivní americké politiky na náš stát je již v plném proudu. Neustále mě o tom přesvědčuje svou¨agresí vůči mé osobě místopředseda vlády Bělobrádek, který mi prostřednictvím pražské advokátní kanceláře poslal dopis - výzvu před žalobou, abych odstranila všechny své články, kde ho zmiňuji a veřejně se mu omluvila.


Pane Bělobrádku, jak jste si vůbec s ohledem na můj postoj a konzistentní názory, které zásadně neměním, podle toho, jak se to momentálně hodí, mohl někdy myslet, že bych se já, sklonila před vámi, tak zlým a bezcharakterním člověkem, který naši zemi jen systematicky škodí. Máte kolem sebe desítky poradců a nikomu z vás nedošlo, že to nikdy neudělám a to ani v případě, že mě budete zastrašovat soudy a vydírat případnými exekucemi ? Budíte ve mě pocit člověka, který je úplně mimo realitu a totálně zoufalý.

Národ vás nemá rád a vy se snažíte najít viníka, místo toho, abyste se nad sebou zamyslel, vyhrabal v sobě poslední zbytek sebereflexe a zachoval se, alespoň jednou v životě, jako chlap. Místo toho, abyste se mnou veřejně diskutoval, což je férová nabídka z mé strany, protože by si lidé mohli vytvořit na nás dva vlastní úsudek, jste mi vzkázal přes novináře, že jednáte jen s vlivnými businessmany a vrcholnými politiky.

Pýcha předchází pád, pane Bělobrádku... .


Jestliže nám chcete dokazovat, že si z pozice své moci, můžete dovolit vše, tak vám jen připomínám, že i já vaše teplé místečko platím ze svých daní a že se mi osobně například váš výlet s rodinkou vládním speciálem vzhledem k tomu, že tady mnozí nemají, co jíst a jak si zaplatit léčbu vůbec nelíbí. O vašich dalších aktivitách nemluvě. Nejste osobnost a politik, jen politikaříte a hrabete pod sebe, pokud to jde. Nevíte , co je to skromnost, slušnost a nemáte charakter. Jen zoufale kopete kolem sebe, protože si zřejmě uvědomujete, že jste již dávno nevolitelný. Takto by se křesťan a demokrat neměl chovat a už vůbec ne, když působí ve vrcholné politické funkci.

Za co si vás mají lidé vážit ? Za to, že po vzoru americké administrativy, která vám dává instrukce, chcete zničit každého slušného člověka, který si dovolí vám veřejně oponovat a nesouhlasit s tím, jak kriminalizujete spolu s celou vládou naši zem a do jakého neštěstí jste nás díky imigrační politice uvrhli ? Za to, že jsme všichni i díky vám v ohrožení života muslimskými teroristy ? Kdybyste chtěli a nesloužili jste satanovi made in USA, tak toto vše v naši zemi nikdy nedopustíte. A se mnou se chcete soudit, protože jsem vám sdělila, že jste vlastizrádce ?

Ano, jste vlastizrádce nejhrubšího zrna a většina vlády spolu s vámi. Protože jednáte výhradně v zájmu USA a to je v plném rozporu se zájmy našeho státu. Vědomě ohrožujete životy, zdraví a majetky občanů. Toto se pochopitelně netýká pana prezidenta, kterého si náš národ velmi váží a ctí jeho postoj a směr, jakým vede naši zemi. Zamyslel jste se vůbec někdy nad tím, kolik lidských životů budete mít díky vpouštění muslimských teroristů do naši země na svědomí ? Jistě první případy se zametou pod koberec a informace se nepustí ven, ale toto nelze praktikovat do nekonečna. A vy už s těmito muslimskými teroristy dokonce počítáte i v politice, soudě dle vašeho vyjádření, že je vám jedno kolik
muslimů bude v poslanecké sněmovně ?

Chcete se se mnou soudit ? Jsem připravena...

79 komentářů :

 1. Velmi pěkně paní Nelo, držím Vám palce. Bojujete s větrnými mlýny, ale i tak znovu klobouk dolů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bělobrádek je prodlouženou rukou českého kléru a ve vládě především jistí církevní restituce. Křičí, když by mělo být něco schváleno proti jejich vůli, ale sami klidně hlasují s opozicí. Kéž už by nikdo KDU-ČSL nevolil.
   bv

   Vymazat
 2. Bílá Brada stál i za uštvání té zvolené radní Jihočeského kraje.Opravdu velice "slušný" člověk,který se sám vyjádřil,že fetoval(čili fetuje,je to nevyléčitelné),potom se prohlásil za žida.....jeho nervová choroba je jen důsledek jeho feťáctví,a takovéto individuum dělá místopředsedu vlády.....klerofašounek jak výstavní vzorek!

  zločas

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak samozřejmě RS je alternativní medicínou a detoxikačními poradci běžně léčitelná, stačí se podívat na stránky Medicela Ing. Hany Bláhové. Ovšem díky takovým protektorátním ministrům a kolaborantům ve vládě jako je Bělobrádek, pro které je důležitější zisk nadnárodní farmakomafie a pumpování peněz ze zdravotního pojištění, budete trpět a kapat na rakovinu jako mouchy.

   Vymazat
 3. Bělobrádek je americký rektonaut a kolaborant s Bilderbergem. Ale ani jeho "páníčci" v Americe mu jeho rozstroušenou sklerózu "neposbírají" a bude mít konec, jež si zaslouží.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je nezbytné chápat roli JEZUITŮ a VATIKÁNU v geo-politice ...
   Tak že já bych k tomu dodal, ten prďola skáče do rytmu Šapira ale je navíc loutkou kterou hýbou JEZUITÉ a Vatikán

   :::::
   Což je kombinace HIV a RAKOVINY dohromady. Člověk si těžko vybere z těch dvou že ano.....


   Vymazat
  2. Až půjdete k soudu dejte všem vědět.Doufá,že se nás tam sejde dost.

   Vymazat
  3. Bělobrádek je především odporná krysa.

   Vymazat
 4. Bělobrádku, pokud by jsi snad toto někdy četl, tak věz, že jsi vystaven působení vyšších mystických sil mimo právnický rámec a pokud své chování nezměníš, nikdo se za Tebe nepřimluví a neulehčí Ti úděl až poneseš následky svých činů.

  OdpovědětVymazat
 5. Paní Nelo .... 100% - děkujeme.

  OdpovědětVymazat
 6. Přesné. Čím to, že si jen někteří roztroušení sklerotici neuvědomují, že posluha mocným je až příliš často národní zradou?

  OdpovědětVymazat
 7. pani Nelo, co nejdrive zalozte politickou stranu, abychom ji mohli volit, pak odstranime tu špínu z PS, ČT, Úst.soudu, Rady pro rozhlas a tv, presne jako v Polsku, vzdy jsem volil po 89 socany, ale ted nedostanou ani 1 hlas nasi rodiny, je to zaprodana špína, tak jako ostatni strany v parlamentu i mimo nej, ponybujici se pod hranici 5%

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně Nela na Hrad.

   Vymazat
  2. 16:11 tak si to pamatujte protože ta paní bude potřebovat vaší naší fyzickou podporu,jinak s ní agent CIA Bělobrádek s vlastizrádnými soudci zametou tak že skončí na ulici.

   Vymazat
  3. přesně tak,
   paní Nelo, jsme na vaší straně, nedáme vás

   Vymazat
  4. Přesně tak, paní Nela na hrad a arcipekelník Bělobrádek na věčné časy do pekel jezerních! A ten panbičkářský politruk, amícky vlezprdelka, vlastizrádce, kolaborant a pekelník jeden jménem Bělobrádek CO NEJDŘÍV, nejdéle do roka a do dne! Ať mu je i zem po zásluze na věčné časy těžká!!!
   pražský vrabčák Čimčaro

   Vymazat
  5. Přesně to jsem chtěla již nahoře komentovat!
   Jaké větrné mlÿny?Když půjde do tuhèho ,Nelu
   ubráníme-to se dà všechno zorganizovat!
   Co si to vůbec ten B. dovoluje?Nedovolíme naše zástupce,kteŕí mluví pravdu,hanobit!
   jituš

   Vymazat
 8. Lide by meli byt uvedomeli! V prvni rade to plarti o statnich zamestnancich protoze jsou placeni z verejnych financi-tedy penez lidi kteri tvori hodnoty. A kazdej kdo aspiroval na statni funkci a byl zvolen obcany JE POVINEN spravovat veci obcana k jeho spokojenosti! Za to bere "nekrestanske" penize! A jestli to nedela nebo zneuzije svou funkci MUSI byt potrestan!
  A verim,ze bude potrestan! Ne podle zakonu statu ktere si vymysleli a schvalili tak jak jim vyhovujou.
  Mezi vlasti a statem je rozdil. Vlast je pro obcana misto kde se narodil,zije,kde ziji jeho blizci,kde jsou pohrbeni jeho predkove,kus zeme kde se citi dobre a ma tu zemi rad! Kdezto stat je parazit ktery ho vysava,omezuje,nezarucuje mu bezpecnost ani jistoty! A do tehle polohy dovedli tuto zemi politici svou nezodpovednosti a aroganci. Za penize tohohle lidu!
  -Zanedlouho se celej tenhle system zhrouti protoze neni za techto podminek zivotaschopny. Pak prijde zuctovani a myslim ze hnev naroda se nasmeruje tim spravnym smerem a bude se uctovat!
  V Rumunsku si take Caucescu myslel ze drzi Boha za nohy...-nedrzel a vime jak to dopadlo! Mam neprijemne tuseni ze se historie bude opakovat a vsechno tomu nejak nasvedcuje.
  Pani Liskova ma kuraz a taky nazyva veci pravym jmenem at si o tom mysli vsichni politikove co chteji! Myslim,ze je nacase aby pribrzdili a spacifikovali se nez bude pozde a narod nejen Cesky ale i narody Europy pozvednou ruku a reknou DOST!!!

  OdpovědětVymazat
 9. Souhlasím s autorkou
  Míra

  OdpovědětVymazat
 10. Hysterická blbka, kopající na všechny strany. Doufám, že jí soud dá za ty její lži spravedlivý flastr.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi ale debil ! Zřejmě Holobrádkův poskok ...

   Vymazat
  2. On je za to nejspis placeny. Jidas jeden. Ale Jidas byl soudny clovek. Tehle bude za penize delat saska do roztrhani tela. Jako ta tragedie lidovcu zvana BB.

   Vymazat
  3. On je za to nejspis placeny. Jidas jeden. Ale Jidas byl soudny clovek. Tehle bude za penize delat saska do roztrhani tela. Jako ta tragedie lidovcu zvana BB.

   Vymazat
  4. To jsi řekl moc hezky Pepku, je vidět, že tvá vrozená demence je o maličko menší, než tvýho bolševickýho stbáckýho fotra. Takže máš další šekel v kapse a teď vyskoč!

   Vymazat
 11. Dobry den, drzim Vam pesti. Zalozte stranu a jdu s Vami.

  OdpovědětVymazat
 12. Dobry den, drzim Vam pesti. Zalozte stranu a jdu s Vami.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nauč se vkládat příspěvky jen jednou, idiote.

   Vymazat
  2. 17:03
   Pepku, jediný idiot jsi tu ty. Blbej po tvým stbáckým fotrovi.

   Vymazat
 13. Stydim se ,že nejsem tak odvážný jako tato paní.Klobouk dolů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Styď se i nadále, človíčku pacholíčku! Víš, že Tě vůbec, fakt vůbec nelituji!
   pražský vrabčák Čimčaro

   Vymazat
 14. Správně nedejte se je to Amíckej podpindostník.

  OdpovědětVymazat
 15. Hulibrádek, fašounek od pohledu.

  OdpovědětVymazat
 16. Nebuďte na něj tak zlí.Rozstroušená skleroza je ve-
  lice nepříjemná nemoc.On nemůže za to,že už zasáhla
  i mozek.Stejně skončí v pekle jako jeho předchůdci.
  Darebák Lux zemřel na rakovinu a skončil v pekle
  také.Pan Cyril Svoboda také spadne do pekla.Jenom
  moravští voliči budou lidovce zase volit.Je to ta
  klidná síla.Jenom se třesou na koryta.Ale to přece
  nejsou sami.Svou vizáží vypadá jak albín a ti ne-
  mají v přírodě šťastný život.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 17. Statečná žena, která strčí většinu mužů do kapsy.
  Tleskám paní Nelo a držím palce !
  Mirek

  OdpovědětVymazat
 18. Shrnutí hlasování o kvótách v evropském parlamentu: převzato z internetu

  Pro zavedení povinných kvót na přerozdělování imigrantů i do ČR výslovně hlasovali europoslanci ČSSD, když hlasovali přímo pro bod 8 rezoluce. Ostatní hlasovali proti bodu 8 či se zdrželi hlasování. Avšak i europoslanci za TOP09 (kromě Jiřího Pospíšila) a za KDU-ČSL hlasovali pro rezoluci jako celek, která bod 8 obsahuje. Dá se proto konstatovat, že rovněž hlasovali pro zavedení kvót.

  Pro zavedení povinných kvót na přerozdělování imigrantů i do ČR tedy hlasovali, buď hlasováním přímo pro bod 8 či pro rezoluci jako celek:
  ČSSD: Jan Keller, Olga Sehnalová, Pavel Poc, Miroslav Poche
  TOP09: Luděk Niedermayer, Stanislav Polčák, Jaromír Štětina
  KDU-ČSL: Pavel Svoboda, Michaela Šojdrová, Tomáš Zdechovský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem zvědavej, kdy se ten bejvalej stbák Štětina bude houpat pěkně na lampě...

   Vymazat
  2. 18:23 Přesně tak.

   Vymazat
 19. Paní Nelo, děkuji Vám za výstižný článek a za Váš názor, se kterým se vnitřně ztotožňuji. Jen malá poznámka: dle mého názoru, zákony této země již nevznikají z vůle lidu, který zde žije a jsou tvořeny mimo naše struktury a demokratické rozhodování - tedy v zahraničí (EU/EK/EP). Je tedy reálná šance, že pokud začnete vadit mocným, budou použity proti Vám. Osobně bych byl raději, kdyby jste využila svého potenciálu způsobem, který by Vás pro nás i národ zachoval poněkud déle. Tak, aby společný nepřítel byl v součinnosti všech slušných lidí poražen dříve, než "Hydra" stihne zadusit odpor obyvatelstva a prosadit své cíle. Vyhněte se tedy, prosím, veřejným tvrzením, která jsou sice dle názoru a informací většiny informovaných lidí pravdivá, ale obtížně prokazatelná - dle platných zákonů mohou být úspěšně žalovatelná.Nedělejte jim to jednodušší.
  Vymývají již mozky i našim dětem a je tedy nutné, aby nositelé "antipropagandy" mohli publikovat a "nehnili v kriminálech". Vážím si Vás a vytrvejte mezi námi... "New World Order Opposition" zvítězí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17:59- paní Nelu nezavřou, byla by to rozbuška k občanské válce. Tak blbí snad nejsou!

   Vymazat
 20. Souhlasím s předchpzím názorem a troufám si dodat, že vymývání mozků se děje již od 50 let min. století. Vývoj se posunul a metody přitvrdily např. využitím mikrovln. Náhlá nevysvětlitelná úmrtí jsou toho důkazem. Odkaz na zdroj Barrie Trower: Mikrovlnné pokusy na lidech a jejich účinky.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vymývání mozků se v našich zemích děje od doby, kdy nás navštívili ti dva vyškolení agenti a začalo tu vzkvétat křesťanství a nové/upravené písmo. A kdo nechtěl vzkvétat s novou modlou, byl vymýcen.

   Vymazat
  2. 21:15- pokud myslíte C+M, tak se možná mýlíte. Od té doby nás trhají z východu, západu stejně nelítostně. Další "trhani" z jihovýchodu se chystají. Nevyhodíme všechny?

   Vymazat
 21. Pavel Sklenář27. ledna 2016 18:32

  Je třeba hledat uchopitelnou možnost protiprávního jednání zmíněného, bezcharakterního politika k podání žaloby pro vlastizradu. Pokusil bych se kontaktovat například pana JUDr.Rycheckého. Nejlepší obranou je útok. I když všichni vědí, že zlo není na straně paní Neli žijeme bohužel v podivné demokracii a jinak než přes soudní mafii lze opravdu použít jen Kalašnikov.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zbláznil jste se ? Žádat Rychetského o něco podobnéhoˇ? Člověka který nad všemi křivárnami v justici drží ochrannou ruku ?

   Vymazat
 22. Pěkně napsano. Jen jedna otázečka.V čím zájmu vůbec vznikl tenhle stát který netvoří žádný národ jen houf bez urážky.

  OdpovědětVymazat
 23. Pane Majevsky,
  je to slozitejsi. Na Morave je hodne volicu, kteří voli, tak rikajic "srdcem". Vytocil mne Jenik Kasalu (lidovec), když rikal, ze "ty babicky v kostele jsou dobry akorát na odevzdani hlasu. On jim to papmpalar (pan farar) vkostele nakuka. No a oni, ti spravni rizci se do toho daji. Nevim do ceho. V hlave mají bud nasra.o, nebo jsou to vejzirky jako Jirka Senkyru, taky s odpustenim lidovec. Myslite si, ze ty obycejny lidi prahnou po korytech. Nee, jen nemaji prehled a vzdelani a snahu o tom premyslet. Myslim si, ze to je hodne o tom, co v nejakych přednáškách říká pan Weith, ze zmetci uzurpuji jakoukoliv aktivitu, kde se sejde vic lidi, aby na ni parazitovali.
  Pan knize blekota se otrasa nad spikleneckými teoriemi, ale ostatne staci si precist nejakou, aspoň trochu, vedecky fundovanou knizku, třeba o blanokřídlých - vosy, mravenci atp. a hned vite o cem je rec. Proste, nekomu se delat nechce a snazi se do toho navezt ostatní. Dneska jsem zas poslouchal takovou skupinu, rekneme, pokusných lidi. Ryceli na Zemana, coze si to dovoluje. Perfektni materiál. Obcas mne chyta fantas, ze za vlast by se mělo bojovat.
  Pro Boha, za tokovy blby a zmetky je to nesmysl. Je nutny, aby se lidi uvedomili, zacali spolu mluvit, zacali se chapat a pak resit věci, které je třeba resit. No a na ty, kteří nechapou a nechteji resit je potřeba vzit klacek, ci jeho vyspelejsi formu, "kalasnikov". Souhlasim s Milosem.
  "Vydite blbove", ze sem to dal do uvozovek? Nee?
  A uplakakana babicka je nekutecna k.ava. Zaslapnout na ulici. Třeba se to povede. Co ta baba dokázala. Poradm ne "s.re" ten jeji nestastny obchod s knizkama. Od niceho k nicemu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:53-Jsem Moravan, Vy zřejmě také, proto asi rozumím. Čím více na východ, stačí na"smlouvu"dané slovo. Mělo by to platit i v politice - neplatí. Život dle západních hodnot je založený na podrazu, ne dodržení slova. Proto je všude i ve vládě "přehršel" právníků a hodně podvedených, nejen Moravanů.

   Vymazat
 24. Nejvíce p.Lískové pomůžete když jí zašlete konkrétní a pravdivé věci, které p. Bělohrádek dělá proti této republice a občanům. Tyto může použít před soudem na svoji obhajobu a zároveň poukázat na jeho protiprávní jednání.

  OdpovědětVymazat
 25. Belohradku !
  Je dobre, ze mas rad Ameriku ! Ja ji MAM RAD TAKE ! Proto nesmis zapominat na prvni Amendment jeji COSTITUCE, ktera je zakladnim kamenem existence Ameriky.

  Pani Liskova ma pravo rikat co chce a myslet si co chce ! STEJNE PRAVO mas i Ty !

  V pripade, ze s ni nesouhlasis, tak je na to ARGUE DISPUTE, DISCUSSION, DEBATE - pred narodem v politickem arene!
  Ona representuje myslenky tisice lidi na severni Morave ! Tak mej trochu respektu a nechovej se jako orientalni despota, ktery se bavi pouze s "vrcholnymi politiky".

  Zadni ve Tvem okoli NEJSOU ! Svet uznava pouze presidenta Zemana a expresidenta Klause !

  Prestan byt sebedulezity a nadavejte si vzajemne s pani Liskouvou pred narodem, tak jak to delaji politici v USA !

  NETAHEJ nikoho k soudu nebo zkoncis Ty pred soudem, az se politicke pendulum zmeni. Respektuj konstituci ! Tak jak ji respektuje kazdy American !
  nick honolulu


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím se vším, co jste napsal. 4ernoprdelníci, jsou tak rádoby svatí, až se z nich stávají odporné kreatury. V této straně, je to nějak zakodované, neznám jediného politika z TOP ky a KDU, který by byl sympatický, jenom, jako člověk. fandím té paní a je škoda, že není v nějaké straně, kterou bych mohla volit.

   Vymazat
 26. Oprava : CONSTITUCE (21:04)
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milý Nicku!
   Naprostý souhlas ,jako vždy s Tvým myšlenkovým tokem...
   Zdravice letí!
   j.

   Vymazat
 27. Ono na tom legálním a nelegálním odstraňování politiků přece jen něco bude pane Bělobrádku.

  OdpovědětVymazat
 28. Nela na hrad . Bělobrádek už od pohledů vypadá jak zákeřák . To víte ministrování mu skončí a může hrát se Sobotkou kapesní kulečník . Na nic jiného se nehodí . Kalousek byl také předseda kdu,čsl a teď je v rici .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná by mohl dělat v kostele ministranta.

   Vymazat
  2. Už jako ministrant tento bělobradý černoprdelník zachránil farářovi život, když mu našel bulku na přirození.

   Vymazat
  3. :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

   Vymazat
 29. Paní Nelo, jen do něj a na tvrdo. Držím Vám palce.
  Můj nebožtík otec měl od svého dětství spolužáka a kamaráda, který to v politice za komunistů v osmdesátých letech dotáhl dost daleko . Jednou u piva tátovi řekl: " Franto,to si vůbec neumíš představit, jaký ti lidovci jsou vychcaný svině.". Měl na mysli tehdejší politickou spolupráci v rámci Národní fronty KSČ s tehdejšími Lidovci. To jen tak pro dokreslení. Lidovci byli vždycky tou nejprofláknutější stranou v naší historii. Svých pár procent voličů mají jen proto, že věřící si naivně myslí, že bojují za ně. Většinou jsou to lidé,kteří se o politické dění u nás nezajímají a volí je jen ze setrvačnosti, protože se Lidovci ohánějí Křesťanstvím.

  OdpovědětVymazat
 30. Dukazy, ze Spojene Staty jsou KORPORACE a nikoliv STAT:
  The United States Isn’t a Country; It’s a Corporation!
  PROOF Vatican Owns Corporate UNITED STATES
  The Hidden Vatican Crown Empire
  A TADY JSOU JINE STATY JAKO VLADNI KORPORACE

  Více zde: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/zpravodajsky-archiv/

  OdpovědětVymazat
 31. Chazarskosionistický Holobrádek slouží jako užitečný idiot ( novodobá funkce).

  OdpovědětVymazat
 32. Českoslovenští vojáci v záloze jsou v případě dychtivě očekávaného soudu s Bělobrádkem za vlastizradu připraveni tomuto kolaborantovi s ukro-americkým a islámským klerofašismem postavit né papírovou, ale dřevěnou houpačku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bělobrádku pojď se zhoupnout, paní Nela a Českoslovenští vojáci v záloze budou přihlížet.

   Vymazat
 33. Bude vyset jak Tiso . Ušetříte náboje do kalašnikovu .

  OdpovědětVymazat
 34. Ať žije Nela. Díky.

  OdpovědětVymazat
 35. Je to vlastizrádce a kolaborant s cizí mocí nebo znáte nějakého jiného předsedu politické strany, který by po vítězných volbách, místo vyjednávání o vládě, odjel pro instrukce do USA ?

  Paní Nelo, měla byste zveřejnit jméno advokátní kanceláře, která Vám vyhrožovala, abychom odkryli další jedovatou americkou závojenku.

  OdpovědětVymazat
 36. 9:06
  ...viseti-vždycky s měkkým -i-!
  j.

  OdpovědětVymazat
 37. Vzpomínám si na někdejší slova Miroslava Sládka. Ten tehdy říkal, že strana KDU je naprosto k ničemu, protože oni se klidně spřáhnou i s čertem. Měl pravdu.
  Co se dostali znovu do vlády, tak to jen potvrzují.

  OdpovědětVymazat
 38. Odvaha paní Nely je bezmezná. A není v její, ale je v náš prospěch.
  Zaprodanost Bělobrádkova mezinárodním korporacím je zřejmá. A moc těchto korporací je dnes už také bezmezná.
  Nevíme co se bude dít, ale schyluje se k mnohému nebezpečnému. Proto by si každý z nás měl už nyní uvědomovat svou odpovědnost, a v případě potřeby být schopen v potřebné míře paní Nelu podpořit.
  (Vnímám tuto dobu jako podstatně rizikovější, než dobu předsametovou.)
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 39. Potlesk pro Nelu.................................
  Má ve všem co napsala pravdu. A je správné, že se vlastizrádci označují přímo. Tak to má bÿt.

  OdpovědětVymazat
 40. Paní Nelo, držte se.... A pro pana Bělobradka: Pán Bůh Vás vidí...a Pán Ježíš říká: Kdo se povyšuje bude pnížen...
  Petr

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paní Nelo, držte se.... A pro pana Bělobrádka: Pán Bůh Vás vidí...a Pán Ježíš říká: Kdo se povyšuje bude pnížen...
   Petr

   Vymazat
 41. Pane Bělobrádek , kéž by vaše žena se skamarádila s uprchlíkem . Vaše děti by nebyli bílé ani černé ani zrzavé . Byli by pěkně hnědý . To bych vám přal . Za to jaký jste farizej z pidi strany .

  OdpovědětVymazat
 42. Děkujeme za pravdu pani Nelo .

  OdpovědětVymazat
 43. Ten nechutný Bělobrádek žene Nelu před soud nikoliv za pravdu, ale za její lži, které o něm tvrdí. Nechci Vám brát iluze, ale u žádného soudu nemá Nela sebemenší šanci.

  OdpovědětVymazat
 44. Paní Nelo, jste nejen krásná, ale i statečná , máte mozek v hlavě a jste příkladem vlastenectví pro mnoho lidí. Nebojte se žádného soudu, nedovolí si Vás potrestat, protože mluvíte pravdu....ačkoli Hus také mluvil pravdu (jsem z Tábora). Temno, ve kterém žijeme, musíme překonat a věřte, že Vaše slova padají na úrodnou půdu. Stojí za Vámi víc lidí, než je na první pohled patrno a bedlivě sledují Vaši situaci. Národ Vás nedá, jsme na Vás hrdi !!!! Nikde však nevidíme petici vydanou po Vaše přívržence , kterou by mohli podepsat.. . Bělobrádek dávno skončil, ale písemná a dokladovatelná podpora by Vám dodala morální sílu....nemohou to vydat Vaši právníci?

  OdpovědětVymazat