Reklama

.

.

úterý 26. ledna 2016

Aneta Ransdorfová : Jablko nepadlo daleko od stromu Jsem zhnusena médii a křiváckými politiky!

Aneta Ransdorfová
26.1.2016   Občanské právo
Už od pátku přemýšlím, co vám říct. Především moc děkuji všem, kteří si na mě a na mou rodinu vzpomněli, vyjádřili soustrast nebo nabídli pomoc. Včera jsem přiletěla z Finska a nevím, kdy se tam vrátím, na zařizování toho zbývá tolik a nikdo nevíme, co bude dál. Předpokládám, že mi to plně dojde až později, co se stalo mi pořád připadá nereálné. To, co teď pociťuji nejsilněji, je zhnusení – nad našimi médii, která pod články o jeho smrti opakují lži, které teď už nemá kdo vyvrátit, nad diskutujícími, kteří jak hyeny jásají nad smrtí člověka, aniž by mu kdy dosáhli po kotníky, mnozí z nich jsou dokonce zaplacení provokatéři, kteří pravidelně pod jeho články uváděli zavádějící informace nebo ho vulgárně napadali. A samozřejmě nad politiky, kteří se k němu chovali jako křiváci, ač měli stát na stejné straně, ale teď předstírají lítost. Pokud je to skutečně tak, jak mnozí píšou, že "boží mlýny melou", tak i na česká média dojde, protože ho mají na svědomí, stejně jako ti, kteří mu léta dávali falešné naděje. Ta honba, kterou na něj rozpoutali, byla strašná i pro nás, jaké to bylo pro něj si ani neumím představit. Sama ale nevěřím, že ti lidé kdy budou potrestáni. Když tahle společnost může v honbě za senzací pomocí lží a dohadů uštvat člověka, který se celý život dřel pro druhé a na svůj vlastní život a zdraví nedbal, tak spravedlnost vážně neexistuje.
Děkuji těm svým přátelům a známým, kteří lži o něm nešířili, nebavili se nad nimi a neuvěřili každé pitomosti, kterou jim pisálci naservírovali. Pokud jste se přenesli přes tu mediální masáž a podívali se na jeho skutečnou práci, na jeho nabitý rozvrh, kvůli kterému i často nespal, na jeho články, které pravidelně publikoval na Parlamentních listech, nebo jste dokonce četli jeho knihy, pak jste ten typ člověka, kterého by si můj otec vážil.

Publikoval: Milan Rokyta


34 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Vyslovuji upřímnou soustrast paní Aneto.
   Nad touto smečkou bestii se nelze pozastavovat. Techto lidí je mi upřímně líto už v tom, že panu Ranzdorfovi svým vzděláním a přesvědčením nasahali a v převážné většině nasahají ani po kotníky.
   Nezbívá nic jiného, než se přes tyto problémy přenést. Bohužel toto je dnešní obrázek zaprodaných čechů. ne všech bohudík.

   Vymazat
  2. upřímnou soustrast , velmi jsem si ho dlouhodobě váž neobyčejně chytrý a skromný člověk

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Kdyby ti zemřel otec ,tak by to s tebou nehnulo?

   Vymazat
  3. Ano, ty jsi jeden z parazitů o kterém jsem shora psal, nezbívá, než si před tebou odplivnout.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  5. 14:59
   Plivej co hrdlo ráčí, škodíš jen sobě, ne mě.

   Vymazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 3. Já myslím, že nejvíc křičí a zviditelňují se blbci. Většina slušných lidí neříká nic. Takže jakékoliv mediální haló je jen utržená banda nenávistných či zaplacených hovad, nad které je nejlépe se povznést. Vím, je to těžké, ale máte-li své vnitřní přesvědčení o správnosti svého jednání, čas vám dá za pravdu. Pana Ransdorfa jsem volila a s jeho názory se ztotožňovala. Když se strhla ta mela, ignorovala jsem ji a věřila, že vše se vysvětlí. Je jasné, že člověka s takovými názory bylo třeba roztrhat na kusy - "republiku si přeci rozvracet nedáme!" Prostě, česká média už jsou opravdu na zrušení. A nebo alespoň na polskou čistku. Paní Anetě přeji hodně sil, více, než měl její otec. A byla bych ráda, kdyby se rodině podařilo "švýcarskou kauzu" dotáhnout do konce, bojím se, že věc teď bude odložena a to budou teprve hyeny spokojeně vrnět, že už jin nikdo nevmete pravdu do ksichtu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. souhlasím s Vaším příspěvkem,pana Ransdorfa jsem ráda poslouchala a vždycky mne vytočilo,když mu komentátor skákal do řeči a nelíbil se mně ten skandál kolem něho a je mně líto,že tak náhle zemřel a vyslovuji soustrast rodině a ti,co ho dehonestovali by se měli nad sebou zamyslet a stydět se z hlouby své černé duše

   Vymazat
 4. Nelobte se,ale já mám poněkud jiný názor.Jestli pana
  Ransdorfa uštvala média nevím,neumím to posoudit.Že
  měl nepřátele i ve své straně je pravda.Za tuto stra-
  nu byl zvolen do europarlamentu a sám prohlásil,že
  je pro setrvání v EU.Nakolik byl o tom přesvědčen a
  nakolik hrál o lukrativní příjem není známo.Přesto
  si myslím,že nikdo,kdo se angažuje v některé poli-
  tické partaji,není skvělým člověkem.Samozřejmě po-
  važuji lítostivé reakce představitelů KSČM za pod-
  voné jednání.Pro paní Anetu jen vyjadřují lítost
  nad smrtí jejího otce.Většinou měl moji podporu.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 5. Neuvažujete o trestním stíhání, vzhledem k tomu, že byl pan Ransdorf ve vazbě, kde mu neumožnili přístup k lékům?

  OdpovědětVymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co ukradl ??

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 7. Asi se s tím nedá nic udělat, co je napsáno na české wikipedii. Kromě několika neutrálních faktů jsou tam především kontroverze. O jeho knihách ani slovo. Kdosi si pospíšil, aby ho očernil a pošpinil. Bodejť aby ho chválili. V politice jsou skoro všichni impotenti. Nikdy nic nestvořili, nikomu nejsou užiteční, snad jen svým rodinám.

  OdpovědětVymazat
 8. Pro administrátora: Podivuji se, jak mohl v tomto případě administrátor povolit k tomuto vyjádření nějakou debatu.

  OdpovědětVymazat
 9. Pavel Sklenář26. ledna 2016 16:28

  Odešel jeden z posledních opravdových politiků, který co dělal, dělal pro lidi. Těch co to nepochopili je mi upřímně líto.

  OdpovědětVymazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
 11. Židovská obec připravuje rozloučení s Mílou Ransdorfem v synagoze v Jeruzalémské ulici v Praze,prohlásil leo pavlát,odešel velký souvěrec a vzdělanec.Vstup Gojim zakázán!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už jsem se lekl že by se s tak velkým člověkem Pražský kahal nerozloučil.

   Vymazat
 12. Paní Aneta má pravdu, jejího otce štvala média a hlavně se po jeho smrti ztrapnila televize Nova, které ve víkendových zprávách začala počítat, zda po něm zbude nějaké dědictví či dluhy, což je krajně nevhodné a neetické. Místo, aby alespoň vyjádřila rodině soustrast a KSČM. O "úrovni " našich médií to svědčí, že to samé bylo na teletextu ČT 1. Udělal sice pár přehmatů, ale nebyly nijak strašné, jsme jenom lidé a každý je omylný. Neměl se plést do bankovní kauzy a měl být opatrnější, co se týče peněz.Od médií tenhle postoj byl hnusný. Jinak Vám , paní Aneto a celé Vaší rodině si dovolím vyjádřit upřímnou soustrast k úmrtí Vašeho otce. Tím mediálním štvaním trpěl nejen Váš otec, ale i celá rodina.

  OdpovědětVymazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Opakuješ se Chujmere debiloviči!!!!!

   Vymazat
 14. Jsem bývalý volič ODS . Ze začátku jsem se pánovi Ransdorfovi smál . Postupem času jsem zjistil že je chytrý a kapacita . Škoda že nezůstal v české politice a neprohnal hladinu spící KSČM . Upřímnou soustrast .

  OdpovědětVymazat
 15. Vážená paní Aneto,
  byl to skutečný vědec a člověk s obrovským přehledem a znalostmi, stále a zarputile se věnoval stavu společnosti i v rámci mezinárodního hnutí, velmi jsem si ho vážil a spoléhal jsem, že bude jako jeden z mála politiků ochoten českému občanu sdělit stav DOBY - jeho příčiny a důsledky.

  Upřímnou soustrast a věřte bude nám občanům s národní hrdostí velmi chybět.

  Ing. Břetislav Marek

  OdpovědětVymazat
 16. Z technických důvodů se nemohu zúčastnit posledního rozloučení s M. Ransdorfem. Tak alespoň touto cestou vyjadřuji upřímnou soustrast. Mílu jsem osobně znal, byli jsme jeden čas nejen kolegové, ale snad i trochu přátelé. Budu na něho vždy vzpomínat s hlubokou úctou a je mi moc líto, že již není mezi námi...

  OdpovědětVymazat