Reklama

.

.

středa 6. ledna 2016

Bašár Asad s podporou svých spojenců vítězí, všem „šmejdům“ navzdory!

Ladislav Kašuka
6.1.2016   blog idnes
Kromě pár hloupých, sporadických zpráv nyní západní tisk o průběhu bojů v Sýrii moc nepíše. Důvodem je to, že by musel zvěstovat jediné – Asadova armáda osvobozuje každičký den nová území od všech druhů teroristů!Když píši od všech druhů teroristů, myslím tím nejen bojovníky Daiš (Islámského státu), ale i od všech ostatních ozbrojených zločineckých uskupení, která okupují nelegitimně různé části syrského státu, tedy těch podporovaných Tureckem a Saudskou Arábií, stejně jako od těch skrytě podporovaných USA, nebo Izraelem!

V současné době probíhají tvrdé boje na Golanských výšinách u hranic Izraele, což je opravdu dost prekérní situace, protože velká část území těchto výšin, které považuje Izrael za své, patří podle mezinárodního práva Sýrii a Izraelem byla obsazena a jsou nelegitimně okupována od roku 1969 (dokonce i podle rezoluce OSN číslo 497) izraelskou armádou!

Syrská armáda postupuje za pomoci opravdu masivních ruských náletů a přátel Sýrie z řad Hizballáhu (což je revoluční organizace bojovníků usilujících o návrat Golan a dalších území okupovaných Izraelem zpět do rukou právoplatných vlastníků i za cenu úplného zničení Izraele). Hizballáh je samozřejmě západem brán jako teroristická organizace, přestože Izraelci, nebo Turci masakrující menšiny a zabírající území druhých států jsou pro západní země spojenci a přátelé!

K dalším nedávným úspěchům syrské armády patří osvobození měst Maheen a Huwwarin od teroristů z Daiš a postup k městu Sheikh Miskeen, které okupují západem podporovaní teroristé z tzv. Svobodné syrské armády, kde se do nynějška nachází izolovaná statečně bojující 82 brigáda legitimní syrské armády! Pokud, nebo spíše až uspějí, otevře se syrské armádě cesta do strategicky položených měst na jihu Golanu Deraay a Kunejtry.

Poté brzy celá Izraelem neokupovaná část Golan přejde do rukou pravidelné syrské armády a jejich spojenců z řad Hizballáhu, což dělá oprávněně obavy izraelským agresorům, kteří by z důvodu rozmístění ruských PVO v Sýrii nemohli jenom tak přiletět a všechno tam vybombardovat, jak jsou po celá dlouhá léta zvyklí! Izrael se obává, že Hizballáh bude poté provádět výpady na Izraelem okupovanou část s úmyslem jí osvobodit od izraelských okupantů (což je docela dobře možné).

Jak vidíte, v Sýrii se pořád bojuje a dějí se tam věci, které musí dělat těžkou hlavu všem, kteří do dnešního dne usilují o svržení syrského prezidenta Asada a podporují státy, které s tichým souhlasem USA a NATO okupují území svých sousedů. Popřejme tedy do roku 2016 hodně úspěchů Asadovi, Rusku a všem jejich spojencům a těžkou hlavu a hromadu proher „šmejdům“ stojícím proti nim!

Ladislav Kašuka.

30 komentářů :

 1. Vypadá to tak,že je třeba žádat zrušení NATO a vznik EU Army pod velením našeho budoucího cara Putina ochránce.USA,které jsou bez peněz nevyhrály v poslední době žádnou válku a jsou nanejvýš schopny poslat nám na ukázku koloniélní šrot kisny z minulého stoleti,které blokují dopravu a musely být odtahovány na tyči.
  Škoda,že si nevezmou přiklad z komouše BREŽNĚVA,KTERÝ NÁM POSLAL POŘÁDNÉ PANCEŘÁKY a my jsme se z toho mohli klidně těšit dalši celá DESETILETÍ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co máš stále s těmi komouši, kteří jsou již 26 let od moci? Dokážeš mluvpt vůbec o něčem jiném? Dnes nejsou hrozbou komouši ale mandelinka bramborová s hvězdama a pvuhy. Žádní komouši se vojensky nerozlézají po celém světě tak jako mandelinka, žádní komouši nepožírají svět tak jako mandelinka, žádní komouši nejsou takovou hrozbou pro celý svět jako mandelinka. Mandelinka bojuje se svým dítětem ISIL a to stále roste a sílí. Tak co tu onanuješ s komunisty?

   Vymazat
  2. Jedina sila demokratu jsou nadavky na socialismus a komunismus. Ten jim stale vadi vic nez to, co se ted deje ve svete a i u nas (vzdyt i my podporujeme DEAS), protoze TO soucasnym deokratum absolutne nevadi. Proto ty zminky.Musi nejak zautocit - a vicemene neni kam, jen proti sociaslismu a komunismu, tady Breznevovi.To jeste nejake stoleti potrva.

   Vymazat
  3. No právě, komouši sedí v boudě,jejich diversanti v jejich vedení přikázali přecedovi,aby zarazil na jejich webu diskuzní rubriky a ten je strachy bez sebe,nedovede totiž odůvodnit,proč svého nejlepčiho agitátora vycpali a strčili do mauzolea,kde trčí jako v cirkusu.Tak toho přecedu proměnil na stojací hodiny.
   Copak za to jejich voliči mohou,že to jejich velení má rádo mandelinky?

   Vymazat
 2. Odpovědi
  1. Souhlasím s autorem článku a přidávám se k jeho novoročnímu přání ;)

   Slunce v duši ;)

   Vymazat
  2. Hizballáh je islámská organizace která chce jen vyhladit židy, křesťany, homosexuály a další verbež co neuctívá proroka a korán.Jen abyste věděli že fandíte hodnému Hizballáhu proti zlým židům.

   Vymazat
  3. Mrzí mě to, ale:

   A: Hizballáh nepodniká agresivní výpady do Evropy. Vztahy Israel- Arabové, jsou tak složité, že je až na výjimky nekomentuji, protože Israel neměl nikdy v Palestině, vzniknout, ale když už vznikl tak se pere o život, nevím kde je pravda, neumím jednoznačně říct kdo je v právu a nechci si jen ideologicky vybrat stranu a za tu kopat.

   B: Z muslimů si vybírám to menší zlo pro svou rodinu a národ a to jsou muslimové, kteří se drží doma, pokud je nějaký stupidní stát nebo vojenská koalice přes 10 let nevyhání z domova protizákonnými invazemi, bombardováním a podporováním teroristů.

   3: Nedělám si iluze jakékoliv muslimské bojovnické organizaci o Hizballáhu o Kurdech, nedělám si iluze o islámu, všichni mají stejnou základní ideologii, ale beru si příklad ze země kde jim dali jasně najevo, že tahle země je jejich, že je tam nechají žít, že je nechají spravovat území které si již historicky (dobili), ale že jim tam nebudou BEZTRESTNĚ dělat bordel a pokud se o to pokusí tak je zabijou!
   A tou zemí je Rusko.

   Ano chci ať hizballáh zvítězí ve "vnitrostranickém" souboji s ISIS, ano nebude mě trápit až bude napadat Israelem nezákonně okupovanou syrskou část Golanských výšin a násilím vytlačovat tamní nelegální osadníky, ano nebudu se trápit až je bude Israel bránit, tak to vždy v historii lidstva bylo, je a bude :(

   Mně bude stačit když si budou vyřozovat své problémy u sebe doma a nikdo je nebude motivovat k tomu aby je vyváželi do zbytku světa!!!

   Vymazat
  4. 9:56. Dost výstižně napsané. Zvláště pak bod 3 - že někdo bude, tak jak to dělá historicky, dělat
   BEZSTRESTNĚ bordel ve zvolené zemi. Nebylo-li by tohoto rozvratu jistých zemí, nebyla by ani dnešní
   situace s migranty. Ale zdá se, že tohle je vymyšlený scénář, který prostě zatím funguje.

   Vymazat
 3. A tak těm ruským letcům i syrským vládním bojovníkům popřejme, aby pokud možno s nejmenšími ztrátami na životech svou zemi osvobodili.
  Navzdory všem hrabivým šiřitelům euro-atlantských "hodnot" i jejich lokajům ...

  OdpovědětVymazat
 4. Asadovy a Ruské úspěchy nás opravdu těší !!!

  OdpovědětVymazat
 5. Já bych raději, kdyby Rusové osvobodili nás.
  Ode všech Štětinů, Gabalů, Gálů, Šafrů, Kalousků, Potápků a dalších šmejdů. Protože my jsme tak líní, že se dávno sami osvobodit neumíme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. cokoliv za nás dělat nemohou ...něco za nás neudělá nikdo

   Vymazat
 6. Mám pro vás dobrou zprávu.Jako člen NATO a země strategické polohy uprostřed evropy jsme terčem nejmodernějších ruských zbraňových systémů,které tak obdivujete na těchto stránkách.Protože vy joudové jsme nepřítelem Ruské federace.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My nejsme nepřítelem Ruska joudo, to se pleteš. Těmi ruskými nepřáteli je pár našich top politiků počínaje Havlem. Největší sranda je, že oni jsou těmi nepřáteli ne pro jejich přesvědčení, ale proto, že to vyžaduje jejich politikaření, kterým se snaží udržet se u plného koryta a nás - národ vyžírat.

   Vymazat
  2. 22:34- Jaký je rozdíl mezi odtajněnou hrozbou USA- A-bomb v období minulém a současnou hrozbou Ruských A-bomb jsme-li členy NATO? V počtu, kvalitě, změně "terčů"?

   Vymazat
  3. Právě proto,je třeba začit žádat vznik EU Army pod velením opravdového generalissima našeho PRIMA cara PUTINA a pak se nám nic nemůže stát,protože US army je stejně roztroušena , všude po světě na základnách a sovětská námořní pěchota se stejně brzy vylodí v USA,kde jejichí vláda už pobíjí černochy,kteři by jediní byli schopni ještě tu budoucí HITLERY a Husejnovic Obamovičovy hrdlořezy ,co ti dva prý vyrobili, ve formě IS ,bránit.

   Vymazat
  4. A to je dobře, protože si to jako debilové zasloužíme. T

   Vymazat
 7. Poznámka k tzv. Islámskému státu - IS, teď zase DAIŠ, resp. DAESH - to mi připadá, jako když Eskymákům musíme polkorektně říkat Inuiti, Laponcům Sámové, Cikánům Romové. Není tedy ten nový název na přání té bandy? Proč se jim vyhovuje a kdo to nařídil? Vím jen to, že "státem" tu bandu ozbrojenců nazvali naši "spojenci" za tou velkou kaluží. Disponuje snad ta sice vycvičená a vyzbrojená (kým asi?) banda úřady, ministerstvy, ambasádamy a dalšími atributy státu?
  Kdo to ví, kdo to ví, odpoví mi na otázku, co je to ten stát, neví-li, vezme na pomoc lex-ikón.
  Vodolejka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oprava hrubky: ambasádami
   Vodolejk

   Vymazat
  2. O Daesh se psalo tuším na Sputniku a je to nějaký ne zrovna zdvořilý název. Dokonce vyhrožovali smrtí za toto používání.
   Teď už ty "lepší" jedince evakuovali Amíci, zůstali tam jenom "vzteklí psi" určení k likvidaci.

   Vymazat
 8. Pozoruji ze jak Kasuka tak diskutujici jsou ve sve vetsine podivnou michanici nacistu a zastydlych komunistu.
  Izrael i NATO svoji svobodu ubrani, o to se vlastizradna luzo nebojte.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:44- nastává hraniční období dějin, které určí kdo je vlastizrádce, lůza. Vy to budete mít těžké.

   Vymazat
  2. Tupče, strč si krvežíznivé, vražedné NATO do pr.ele!

   Vymazat
  3. Svobodu koho? Těch nenažraných parazitů? T

   Vymazat
  4. Kdo napadl svobodu NATO v Jugoslávii,Afganistánu, Libyi,Syrii?

   Vymazat
 9. Přesně tak, mnoho úspěchů všem co ctí mezinárodní právo a nezneužívají demokracie jako zástěrky pro své kořistnické cíle.

  OdpovědětVymazat
 10. Dobra práca Putin, len tak ďalej, nech sa konečne Sýrsky národ dočka SLOBODY.

  OdpovědětVymazat