Reklama

.

.

čtvrtek 28. ledna 2016

Bulharský lid nikdy nechtěl být proti Rusku


28. 1. 2016
Na středečním Celoevropském protestu proti válkám, který se uskutečnil v Praze, byla přednesena „Výzva k Evropanům!“ od Národní fronty Bulharska. Mimo jiné zaznělo toto:
"Bulharských občanů se nikdo neptal na to, jestli chtějí být členy NATO. Neproběhlo žádné referendum. Proč? Protože i přes všechnu lživou propagandu by občané Bulharska NIKDY nechtěli být postaveni proti Rusku a být spojencem Turecka, které po staletí vede agresívní politiku proti lidu Bulharska.


Nepřejeme si být členy agresívního bloku NATO, který po celá desetiletí dokazuje, k čemu byl předurčen – ke krvelačné politice USA. Trváme na okamžitém vystoupení! Bulharský národ si nepřeje rozmístění základen NATO na svém území.

Nejenže je Evropa zaplavována potoky migrantů, ale provokují nás k válce pod cizí vlajkou!

Loutky Spojených států v Evropské unii podporují zahraniční armádu a zradili zájmy svých občanů! Nad Evropou nyní visí hrozba občanské války! Taktika strategie řízeného chaosu v Evropě již začala!

Hospodářská a vojenská expanze se kombinuje se systematickým ničením paměti lidu, včetně vlastní historie a historických vazeb s jinými národy.

Řada válek, které rozpoutali agresoři z USA, je úzce propojena s likvidaci historických hodnot, s přepisováním historie a se zánikem kulturních a tradičních hodnot, aby s lidmi mohlo být snadno manipulováno.

Agenti ze Spojených států a euro-komisaři (kteří jsou jen zkorumpované loutky) způsobili Evropě vážné hospodářské škody uvalením sankcí na našeho skutečného spojence, kterým je Rusko.

Takzvaný Islámský stát je dítětem Spojených států a jejich strategických partnerů – Turecka a Saudské Arábie. S pomoci vrchních komisařů OSN v otázkách migrace jsou k nám všem záměrně posílaní takzvaní uprchlíci pro přesun teroristů do Evropy. Jde o islamizaci evropského kontinentu, o boj proti křesťanství a o likvidaci naši identity.

Evropští občané se musí postavit proti této expanzi a musí hájit svá práva, zájmy a suverenitu. A proto:

Trváme na zastavení potoku migrantů.

Odmítáme jakékoli kvóty, vnucované evropskými byrokraty.

Požadujeme okamžité navrácení nelegálních přistěhovalců zpět do svých zemí nebo do zemí s jejich kulturou.

Proto, abychom zvítězili, potřebujeme Svaz Suverénních Států – tím však Evropská unie není!

Nechceme Spojené Evropské národy pod kontrolou USA!

Trváme na okamžitém výstupu z agresivního spolku NATO! Bulharský národ si nepřeje rozmístění základen NATO na svém území.

I přesto, že vláda USA veřejně nepřiznává své spojenectví s Tureckem, nic to nemění na faktu, že Turecko je její strategický spojenec. Prezident Erdogan pracuje na islamizaci svého státu. Zahraniční politika Turecka je cíleně vedena k islamizaci a k pomoci muslimským spolkům. A evropští byrokrati zcela nepochopitelně pomáhají Turecku a cpou na jejich vražednou politiku miliardy euro.

V Bulharsku spočívá „spolupráce s NATO“ v jeho vměšování do vnitřních záležitosti. Bulharsku jsou diktována pravidla ve věcech teritoriálních a pod různými výhrůžkami je vyvíjen nátlak na návrat části území Osmanskému impériu z dob války v letech 1877-1878! Neo-osmanské plány turecké vlády o Bulharsko a celý balkánský region vychází ze zájmu o přivlastnění si ho jako celku. A v tom máji plnou podporu ze strany svého spojence – USA!

Musíme společně zastavit krvelačnou lživou propagandu a udělat vše pro to, aby obyčejní lidé pochopili, odkud skutečně přichází hrozba, kdo se snaží vyprovokovat válku v Evropě a KDO je naším skutečným spojencem

Vždy vyzýváme ke spojenectví nejen balkánských států, ale ke spojení lidu Evropy, abychom SPOLEČNĚ mohli čelit vojenské hrozbě, ekonomickému kolapsu a zničení naší civilizace.

Věříme v naše vítězství. S námi je Bůh!"

V Praze dne 27.1.2016
Za Národní frontu Bulharska:
Dian Voikov
Venceslav Kacabov
Rumiana Dimotrova Solakova

101 komentářů :

 1. K Davidovu článku a reakcí které jsem přečetl ....

  Za rok vyjde kolem 1000 článků na NR, to je nářez. Kolik z vás čtenářů si pamatujete řekněme: ¨Vietnam odmítl žádost USA o pozastavení leteckého transitu pro ruské letectvo .... ¨

  A pamatovali si ho takovým způsobem že by jste o tom článku okamžitě mohli argumentovat ....

  Co tím chci říct: Anonym co napadl Davida okamžitě po publikaci článku na svoji obranu v otázce článku od pana ¨Lasici¨, je 100% placený nacista buď od šapirovců nebo od sionistů ....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Počítejte také s tím, že to (anonym) může být i státní zaměstnanec, který se tu činí v potu tváře :-)

   Vymazat
  2. Jestli budete jako oni, lidi vás nejenom že přestanou číst ale zdiskreditujete všechny alternativní media.
   Ten pamflet s Lasicou za to nestojí a ta argumentace proti ČT je kontraproduktivní. Myslím, že se najdou vhodnější příklady manipulace.
   Co se mi ale z duše protiví je že I.David zveřejnil jméno a telefon dotyčného redaktora ČT. To je přes čáru.

   Vymazat
  3. Tak že ty jsi ten anonym.....hmmmmm

   Vymazat
  4. ten se dá dohledat i na netu

   Vymazat
  5. Imbecile Vlastimile,
   co se stalo před 3 týdny si ještě pamatuju, kór takovou slušného člověka dehonestující, do očí bijící sračku.
   Že ty si nevzpomínáš co jsi tady sesmolil včera je jen tvůj problém.
   Nácek jsi jedině ty. A ještě k tomu paranoidně schizofrenní pošuk, který vidí za každým rohem 24/7 celovesmírné spiknutí. A to je také na 100%

   Vymazat
  6. 10.47 je evidentně magor!

   Vymazat
  7. Tak že jsem toho SRÁČE zase dostal .... dovedeš si představit že by místo anonyma psal svoje skutečné jméno ...

   Ať se snažíš jako chceš - vždy tě odahlíme ..... JÁ SE TOMU MUSÍM FAKT SMÁT ... legrace. Lepší než Jára Cimerman ...

   Mohl by jsi prosim tě tady trolovat každý den .... totiž chvilka smíchu je velmi doporučena pro zdravý život .... Ty nás fakt obohacuješ aniž si to uvědomuješ ....

   To síla ..... prosim tě anonyme - troluj dál.... potřebujeme se více smát .... a nejlěpe když se budeš velmi snažit zatajit svoji identitu ... to fakt dává grády... Musím napsat Dvořákovi aby tě nestahoval....

   Vymazat
  8. Pane Vlastimile, pokud jsem dobře četl, redakce má v plánu diskuzi nějakým způsobem ošetřit. Pro mě z toho vyplývá nebo alespoň doufám, že se vymýtí příspěvky různých provokatérů, potažmo sprostých hulvátů.Nedivím se, že p. David čte diskuzi jen sporadicky. Těžko se bránit anonymnímu bezcharakternímu hovadu. Hezký den všem slušným lidem! Miroslav

   Vymazat
  9. Samozřejmě Vlastíku. Já nepochybuju že ty odhalíš vždycky všechno a všechny. Jezuity, Ročíldy, Ilumináty,..., vidíš za oponu, všem pod prsty, znáš všechny jejich supertajné plány :-D

   Ty jsi takový gůglovací lojza z Horní-Dolní.

   Vymazat
  10. Pláčet hezky, ale pod jiným článkem.

   Vymazat
  11. To proto aby zmátl agenty CIA a Mossadu. Jó Vlastík, to je liška mazaná, má za ušima. Všichni po něm sice jdou, ale nikdo ho nikdy nedostane.

   Vymazat
  12. 11:30
   Pepku, běž kvičet někam jinam... Jo, ty jsi sem vlastně přidělenej... No, tak to s tebou holt budeme muset vydržet.

   Vymazat
  13. Mělo by se více mazat, hlavně anonymy, kteří se bojí podepsat a jen urážejí. Za imbecile Vlastimile by měl následovat ban aspoň na týden.

   Vymazat
  14. Příčiny současného stavu:
   USA je nejzadluženější stát na světě s dluhem 68 biliónů dolarů a dluh neustále roste a roste a rotačky tisknou další a další biliony dolarů, které nejsou ničím kryté jenom atomovými raketami, americkými vojenskými základnami v počtu víc jak 200 po celém světě, které rozsévají bombami a zabíjením, americkou demokracii. Vnitřní politická situace v USA je katastrofální i když žádné média o tom nesmí, ani psát, ani hovořit, je skutečnost taková že 50 milionů z 300 milionů obyvatel USA žije z potravinových lístků. Skutečná nezaměstnanost v USA je víc než 20% práceschopného obyvatelstva, ale do světa hlásí 6% nezaměstnanost (důvod každý, kdo pracuje třeba jenom jeden den v roce již není vykazován jako nezaměstnaný). Města jako Detroid, Baltimor, NY - Brooklin, Harlém, Bronks, a řada dalších je v totálním rozkladu, jsou tak zadlužená, že nemají policii, hasiče, školy a neexistuje správa města. USA v této situaci nemůže dopustit, aby se Evropa ekonomicky rozvíjela a lidé v Evropě se měli dobře. Prvním opatřením bylo nedovolit aby Německo spolupracovalo s Ruskem. První úkol byl zničit ekonomické vztahy Německa a Ruska. A to se povedlo dokonale. USA investovalo pět miliard dolarů na rozvrácení Ukrajiny a puče v rámci kterého byl zlikvidován legálně zvolený ukrajinský prezident a dosazená Amerikou kontrolována loutková vláda členové které jsou i Američani. Amerika donutila celu Evropu zavést sankce a přitom sama obchod s Ruskem zvýšila. Dalším úkolem je zlikvidovat Německý sociální systém. V roce 2015 Američani exportovali do Německa jeden milion uprchlíků a v roce 2016 to bude tři miliony uprchlíků. Je jasné že tito uprchlíci nebudou pracovat a bude je nutné živit, šatit a ubytovávat. bude to stát miliardy EURO a přiliv uprchlíků se nezastaví o to se Američani postarají a sociální systém v Německu totálně zkolabuje. Dale bude likvidován Američany automobilový průmysl a první krok je už na světě. Vymyšlené emise. Budou následovat další a další kroky, které budou na úrovni sankcí vůči Rusku. Všechno to bude pokračovat až celá Evropa bude na tom hůř než situace v USA. Mezitím bude Evropě vnucená obchodní smlouva mezi USA a Evropou a ta bude mít za následek že Evropské státy budou ovládat Americké korporace a ty budou hlavně rozdávat sankce Evropským státům za nedodržení vymyšlených podmínek. Jen si vzpomeňte jak Česko zaplatilo americkému Lodrovi 10 miliard v kause TV NOVA. V každé vládě jakéhokoliv Evropského státu sedí agent který donáší Americkým zpravodajským službám. U nás to byl Vondra, teď je to Diensbír. Amerika bude nadále udržovat válečné konflikty v Sýrrii, Ukrajině a Rusko bude nadále úhlavní nepřítel a zdroj všeho zla na světě a Amerika svými bombami a zabíjením bude nadále rozsévat demokracii po světě a kdo by byl proti je rusky špión a agent a každý kdo bude říkat něco jiného než co Američani chtějí bude označen za Rusa.

   Vymazat
  15. Hlavně aby nezanikl protest proti válce, kterého se nezúčastnili jen Bulhaři. Loutkovou vládu Bulharsku dosadila pí Merkel. Televizi nemám, takže nevím, zda se v ní objevila zpráva o demonstraci, ale v rozhlase jsem o ní neslyšela.
   Chci se také zapojit do akcí proti válce a snahám NATO ji vyvolat, ale většinou se o nich dovím pozdě.
   bv

   Vymazat
  16. Samozřejmě, že v TV ani v rozhlase nebylo ani Ň. Nikde!

   Vymazat
  17. https://www.youtube.com/watch?v=rHTodo1vP9g

   США на 88,8% принадлежит России в лице Николая II

   Vymazat
  18. Shapiro je žid, takže tam jde o jedno ve dvou "wash and go"

   Vymazat
 2. Bulharský lid sice nechtěl být proti Rusku, ale jejich prodejné loutky ano. Ale už i těm loutkám dnes teče do galoší, proto se hodí trochu cuknout kormidlem. Bulhaři jsou bohužel velmi proradní a nepoučitelní. Ne nadarmo byli členem hitlerovské koalice proti Rusku. Pak se to snažili odčinit pochlebováním Moskvě, za což dostávali pohodlný přísun všeho možného. Když se ukázalo, že by mohli ze západu dostat něco navíc, okamžitě se korouhvičky otočily a svému dlouholetému sponzorovi (Rusku) začali dělat jako na zakázku jednu podlost za druhou (zejména v energetice). Západ je vytuneloval, vydrancoval, deindustrializoval, paralelně obyvatelstvo kleslo skokem o dva milióny a hrozí, že za pár desítek let bude z Bulharska čistě romská republika. Bulhaři se opět rozhlížejí po svém dřívějším donátorovi, protože vědí, že je základna NATO rozhodně neuživí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. někde jsem četl, že obdarovávaný standardně nenávidí dárce a že čím je chudší, tím je nenávist větší. Přes kopírák to dnes platí i o Pobaltí a Ukrajině, když po letech dokazují, že bez dárce nejsou schopny vlastního rozvoje a chtějí se živit jenom rusofobií a náckovstvím.

   Vymazat
  2. Zajímavé - dává to smysl. Dárce a obdarovaný, dobrý postřeh....dík

   Vymazat
  3. Zajímavé - bulharské stanovisko je velmi rozumné a obsažné, avšak anonymovi 10.05 to stojí jen zato nakydat jim na hlavu a jinými slovy říct, že jsou to jen proradní kreténi. Co by asi psali podobní anonymové v Bulharsku o Češích?

   Vymazat
  4. Nevím, jestli na blbečka který si plete Rusko se SSSR má smysl reagovat.
   Každopádně, jestli SSSR "obdarovával" Bulharsko stejně jako nás, tak potěš koště.

   Vymazat
  5. Jo, jo, mně by zajímalo, co by psali bulhaři o tom kreténovi 10:05.

   Vymazat
  6. Bulharsko jako takové bude zachráněno přílivem muslimů. Pár miliónů se jich najde Škoda jenom, že se díky historické zkušenosti mezi sebou tolik nenávidí a nesnáší. Bulharsko bude muslimské, ale bulharský národ jako takový jednoznačně vymírá a časem zcela zanikne.

   Vymazat
  7. Rusko a SSSR z ekonomického hlediska prakticky jedno jest. Bush starší byl jednoznačně proti a velmi litoval rozpadu SSSR, protože jako dobře informovanej šéfagent už tehdy předvídal, jak se to vyvine, až se Rusové zbaví všech závislých svazových republik (o těch z RVHP a z internacionální pomoci nemluvě), které doslova označil za závaží a okovy. Kupodivu nejvíce litovalo toho, že se Rusko zbaví zejména muslimských svazových republik, které představovaly tu největší ekonomickou zátěž. No nic, budeme vítat právě tyto muslimy v EU, protože jsou to také "syrští uprchlíci" (z Kirgizie, Turkmenistánu, Tadžikistánu apod.)

   Vymazat
  8. jestli popravdě, tak i Češi jsou pro Bulhary proradní, protože Hitlera vyzbrojili, ale mašírovat s českejma zbraněma museli právě Bulhaři, Češi je v tom nechali samotné

   Vymazat
  9. příspěvek (10:05) ale přece rozlišuje dvě skupiny Bulharů - bulharský lid a jejich prodejné loutky, vidím v tom jistý rozdíl

   Vymazat
  10. je fakt, že podepsali smlouvu a nechali si vyrobit unikátní (jinde nepoužitelný) reaktor pro jadernou elektrárnu, který pak neodebrali a samozřejmě nezaplatili. Ještě horší to bylo s Jižním proudem, podepsali smlouvu a vzali si v Rusku obrovskej dolarovej úvěr (kterej chtěli splácet budoucíma tranzitníma poplatkama) a nechali Rusko vyrobit potrubí a dokonce zahájit výstavbu a pak řekli, že nemohou plynovod stavět, ale dnes (když hrozí Nord Stream 2) tak už zase South Stream chtějí :-)

   Vymazat
  11. 10:53
   Samozřejmě tě nenapadlo, že RVHP bylo něco jako EU, kde ti, co měli víc, dávali těm, kdo měli méně. Ale jestli tě to sere i u EU, tak máš alespoň konzistentní názory.

   Nicméně, chtěl bych se zeptat. Měli jsme před nástupem komunistů bezplatné zdravotnictví a školství pro všechny? Pokud ovšem zastáváš názor, že přístup ke vzdělání a zdravotnicví by měli mít jen ti bohatí, pak by tu asi neměl opruzovat.

   Vymazat
  12. Bulharsko prodalo dvě elektrárny Američanům a ti si tak vtipně ošetřili výkupní ceny elektřiny, že ani ČEZ jako jeden z velkých distributorů v Bulharsku neměl dost zdrojů na dotaci výsledné ceny pro obyvatelstvo :-)

   Vymazat
  13. Takových proradných bylo v Evropě nadměrné množství, viz SS Viking, Ustašovci, sami západní Židé, kterých bylo ve Wehrmachtu taky dost http://www.panzernet.net/php/index.php?topic=5207.0

   Vymazat
 3. "Národní fronta Bulharska"... To jsou bulharští náckové nebo komouši?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nevím, zeptej se svýho fotra, kterej dělal bachaře v Jáchymově a svýho dědka, kterej zase dělal bachaře v Terezíně.

   Vymazat
 4. Podle toho co píšou to jsou vlastenci, ty debile 10:40.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "Vlastenci" byli i náckové, debile.

   Vymazat
  2. Vodprejskni ty zmetku a zalez ke svejm!

   Vymazat
  3. Hitler byl také vlastenec.

   Vymazat
  4. Obama je taky vlastenec. Všichni američané jsou vlastenci.
   .....Hitler byl také vlastenec a měl knír - každý kdo má knír je vlastenec - každý vlastenec je nácek... JASNÁ LOGIKA

   Vymazat
  5. 10:40 ty jsi pussy nebo coc-ot? Podle tvých názorů jsi spojením obou, havloidní výplodku - Plavče. Smutné je, že nerozumíš napsanému textu a tak jsou tvé otázky "odpovídající".

   Vymazat
  6. Nech Pepka bejt, to je takové hovádko po jeho stbáckým fotrovi. Je zajímavé, jak tihle obřezaní kvákají o nějacích náccích, ať se podívá do Talmudu, jak to tam maj srovnaný.

   Vymazat
 5. Národní fronta Bulharska jsou skuteční vlastenci ,kterým záleží na budoucnosti jejich země,jejich národa i samotné Evropy.Čím víc takových sdružení v Evropě bude, tím hůře se budou prosazovat zločinecké organizaci NATO jejich zvrácené záměry a cíle.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsem rád, že něco jako je Národní fronta Bulharska existuje. Také bychom potřebovali něco podobného, nicméně mám obavy, že je to jen spolek několika občanů, kteří sice něco pěkného chtějí pro vlast udělat, ale podporu nejspíše mají zatím malou(rád bych se pletl).Jestli někdo ví něco více o této frontě ať to napíše, budu rád za jakékoliv zprávy(radši budu za dobré, například, že nejspíše vyhrají příští volby do parlamentu).
   Ivo

   Vymazat
  2. V čele Bulharska jsou proameričtí proradní sráči, tak jako u nás. Jelikož však Bulharsku hrozí mnohem větší nebezpečí ohledně islamizace, než nám (viz sousedící Turecko), tak se občané probudili o něco dříve, než my. Není fér, házet na ně špínu, jsou zbabělí a líní, stejně jako my, tj. jako většina obyvatel Evropy. Pouze jsou vystaveni jiným podmínkám, tak se to také jinak projevuje.
   Budiž nám to poučením, že tak jako jim, nikdo nepřijde na pomoc, tak ji také sami odnikud neoče-kávejme. Spíš se pokusme využít jejich vzedmuté energie, k vlastní motivaci, k nápravě situace u nás. Pouze ti, kteří si dokážou sami pomoci, můžou později spolupracovat na vytváření lepší Evropy.
   Opět se budu opakovat, že pro nás je nejschůdnější cestou, postavit se za Okamuru. Nejen až ve volbách, ale také podporovat jeho akce. P.K.

   Vymazat
  3. Co se týče Turecka, asi bude mít problém udržet svou státnost, natož islamizovat vedlejší státy, Turků žije v Tutecku okolo 30%, více je Kurdů, aspoň podle Pjakina, může Turecko přijít o část svého území, které patří Bulharsku, Řecku a Arménii.
   Takže tak, Turecko a SA můžou skončit jako R-U.

   Vymazat
  4. Kašpárková,
   proč žvaníte takové hlouposti???
   Turků je v Turecku 75%, Kurdů 18%

   Vymazat
  5. Tedy 1/4 obyvatel Turecka nejsou Turci !!

   Vymazat
  6. 16:11

   No a? 1/5 obyvatel Ruska nejsou Rusové
   https://en.wikipedia.org/wiki/Ethnic_groups_in_Russia

   Vymazat
 6. diskuse cim dal tim horsi!!! nic nez anonymove anebo nejaci trollove at uz placeni nebo dobrovolni
  uroven upada proto rusim prispivani, vim nikomu nebudu chybet

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu, že díky trollum se zde diskuze někdy ubírá špatným směrem, nebylo by ve vašich možnostech jí nějak inteligentně vylepšit místo toho, aby jste odcházel? Argumenty, které mají hlavu a patu a nikoho nenapadají určitě budou mít kladný ohlas.Ivo

   Vymazat
  2. Nerušte jej, stačí ignorovat provokatéry. Souhlasím, že tu na diskuzích opravdu přibylo vulgarismů, a je to přesně to oč jde těm provokatérům, aby lidi reagovali na ně, a byli posléze zhnuseni okolím.
   Vytrvejte.

   Vymazat
  3. V životě jsem si něvšiml, že bys něčím přispěl...

   Vymazat
  4. jiri jirik28. ledna 2016 11:09
   "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  5. jendo snehulaku, i prispel, prispel, sak vse nestaci nikdo evidovat! ale muze jit do historie a badat zda jse neco kvaknul ci ne!!!

   Vymazat
  6. @12:52, mas pravdu jsem ti skutecne nerozumel!
   napis mi to v urugvajstine mozna pochopim!!!
   jo? dik

   Vymazat
  7. 14:04
   "A jiri jirik, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
 7. Jiri jiriku, no tys tomu teda dal "korektni" korunu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. a tebe se take ptam, hlavinko, co to je korektni koruna, hlavne mi pak dej kurs teto meny k dollaru, ok?

   Vymazat
 8. Všem tu dávám tip kulturního referenta. Indický film , tak trochu limonádka, ale hezká, ukazuje, že obyčejní lidé se umí k sobě chovat hezky, i zle, tento film má v sobě něco moc hezkého
  Bajrangi Bhaijaan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Toto je také dobrý incký film. Takový ze života.
   http://ekonomika.idnes.cz/osm-tisic-indu-ve-fronte-na-pracovni-pohovor-f3d-/eko-zahranicni.aspx?c=A160128_104622_eko-zahranicni_fih

   Vymazat
 9. jen tak mimochodem, dnes přijíždí na návštěvu eurokomisař, aby vysvětlil Sobotkovi ekonomické přínosy přijímání imigrantů v Česku. Pikoška (jak říkají bratři Slováci) je v tom, že sám pochází ze země, která se přílivu uprchlíků brání zuby nehty.

  OdpovědětVymazat
 10. Tohle píše: Zeman Kalouskovi ...


  Nyní jako ukázku přinášíme reakci prezidenta na Kalouskovy výroky. Jak to tedy je, cítí se Miloš Zeman jako nesvéprávný?

  „Já bych se pana Kalouska zastal. Je mi známo, že prof. Dr. Miroslav Kalousek, DrSc., známý psycholog a psychiatr, autor četných odborných publikací a nositel mnoha zahraničních titulů, mě osobně několikrát vyšetřil, protože diagnóza se nedá dělat na základě jediného vyšetření. A po několika těchto vyšetřeních dospěl k závěru, který dnes (rozhovor se uskutečnil ve středu, pozn. red.) přednesl v Poslanecké sněmovně,“ řekl prezident Zeman pro ParlamentníListy.cz.

  OdpovědětVymazat
 11. Aktuální:

  Německo dokázalo přesunout část jejich ZLATA z USA-FRANCIE...

  Momentálně němci dosáhli toho že jejich zlato je uloženo tam kde by mělo ... více než 366 tun.... mám za to že vše začalo v 2013 roce ..

  PROČ ASI?????????
  http://www.zerohedge.com/news/2016-01-27/germany-has-repatriated-over-366-tonnes-gold-new-york-and-paris

  ??????
  Zatím co ČNB se dokázala zbavit českého zlata za babku a teď máme kolik 14 tun ....

  Až Čína vypustí zlatem kryté obchodní směnky a pak měnu a zlato půjde nahoru 3 krát na 3000 pak Singer začne nakupovat a vybílí českou poklandu zase. Prvně když to prodali a podruhé když to budou muset nakoupit .... AŤ ČEŠI MAKAJÍ - my je vždy vytunelujeme ... my jsme goim aka Rotten-childi

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Před 5 rokama kdy bylo zlato za 1900 jste vy, pošuci, vyhlašovali, že bude do dvou let za 5000 :-D
   Před 8 lety kdy byl dolar za 14 korun jste prohlašovali, že do dvou let bude za 5 :-D

   To jsou ty vaše slavný předpovědi. "Odborníci" na finanční trhy s holýma zadkama.

   Vymazat
  2. Singr zahájí nákupy zlata, až cena dosáhne úrovně 20.000 dolaru za jednu unci. Pomůže zlikvidovat dolary z trezoru a nikdo ho nebude moci obvinit, že to vyletělo komínem.

   Vymazat
  3. na rozdíl od vás (12:52) nemám dolary, a proto je mně docela šumák, kolik stojí zlato v dolarech. Zato mám koruny a jeden gram zlata za posledních pět let jde stále hore. P.S.: řekněte si o žold v korunách :-)

   Vymazat
  4. 12:29 ale to je přece zlomek toho, co má Německo ve zcela bezpečné úschově v USA již od konce války

   Vymazat
  5. 12:58

   Já ti nevím.
   2012 - až 35.000 Kč za unci
   2016 - okolo 27.000

   Vymazat
  6. PROČ ? na tuto otázku vám odpoví každej jinak, záleží na tom, koho se zeptáte. Třeba vulkanolog vám řekne, že kažkou chvíli bouchne Yellowstone. Ruskej komouš vám řekne, že budou budovat Stalinův průliv a bylo by ho škoda utopit. Liberální ekonom jako poleno vám řekne, že ho budou zahrabávat zpátky do země, protože zlato je nepotřebný relikt minulosti. Číňan vám řekne, že jím nahradí bankovky, které mu už zabírají celej obývák. Muslim vám odpoví, že to je jeho jediná ochrana proti inflaci a hyperinflaci. Soros vám řekne, že už prodal všechny skvělé akcie a neměl chudák do čeho vrazit ty volné prachy atd. atd.

   Vymazat
  7. To by nám už konečně mohli vrátit to,co nám za války ukradli a začít splácet válečné reparace

   Vymazat
  8. nám už snad něco vrátili, ale takovému Řecku zcela nepokrytě nakašlali a dnes ho ještě tunelujou

   Vymazat
 12. Na Slovensku totalne pro USSA ,NATO strany nemaju šancu v buducich volbach,napr. SDKU. Tiež sme boli s celou rodinou volit vždy SDKU a Dzurindu vo volbach.Tiež väčšina mojich znamych SDKU vždy volila. Ale pre ich rektálny postoj voči USSA,NATO väščina voličov ich v buducich volba chodmietne. Po invázii zdravej prevažne mužskej moslimskej poulacie ktora mohla bojovat proti IS v Sýrii,Iracku a ktora zaplavuje EU občania Slovenska vytriezveli a nebudz volit tzv. vyslovne pro EU strany ktore by nas zaplavili predovšetkým muslimskými mužmi. Preto i na Slovensku budu mat prevahu vo volbach narodne orientované strany. Preto vítam oživenie národnych stran v EU ktore nebudu poskokmi záujmov USA i NATO.

  OdpovědětVymazat
 13. Není nic jednoduššího, než nechat rozvraceče vykecávat a nereagovat na ně. Když se jim jejich napadání nechá bez reakce, omrzí je to. Na blba nemá cenu vydávat energii, protože blba novým kouskům nenaučíš. A taky si myslím, když se platilo mávání červenými kartami, tak mohou být i za zmařené diskuze placeni. Velký bratr se už dávno neštítí jakékoliv praktiky.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano. Oni přesně vědí, co sem mají napsat na každé téma a jaká bude reakce většiny diskutérů. Z toho jasně vyplývá, že jsou to dobře vyškolení profesionálové, kteří zde plní něčí zadání. Nemá tedy smysl jakýmkoli způsobem s nimi diskutovat a pokoušet se cokoliv jim vyvracet. Můžeme jim jedině napsat co si o nich a jejich práci zde myslíme, i když je to stejně nezastaví.

   Vymazat
 14. Vlastimile,
  chybí mě nějaká tvá vygůglovaná teorie o viru ZIKA. Co třeba že ho vypustila v Brazílii CIA aby zničila slibnou zemi BRICS?
  Ani o vraždě Ransdorfa agenty Mossadu na příkaz švýcarských bankéřů jsi se nezmínil.
  Neskrýváš před námi něco? Nejsi náhodou dvojitý agent?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ebola a Zika jsou zřejmě viry rozšiřované v zájmu NWO s cílem depopulace na Zemi. A v případě Eboly se jejich tvůrce už odkopal, když Rusko vyvinulo nežádoucí vakcínu proti Ebole.

   Vymazat
  2. když nemocnému demokraté nedodají do demokratické cely léky, tak to má zpravidla brzké následky. Mohl by vám o tom povyprávět třeba Miloševič. Ale už nemůže, také to nepřežil.

   Vymazat
  3. Včera pršelo a dnes prší taky, Je tam BAKY,Baky
   Emča.

   Vymazat
 15. “Když zavelí císař Obama buse se muset Bulharsko opiet sjednotit ze svým bratrem Tureckem,Falmer.

  OdpovědětVymazat
 16. “Když zavelí císař Obama buse se muset Bulharsko opiet sjednotit ze svým bratrem Tureckem,Falmer.

  OdpovědětVymazat
 17. K 10:05 je třeba doplnit, že kromě deindustrializace je v Bulharsku systematicky likvidováno i zemědělství, dřívější velkoproducent třeba rajčat je už musí dovážet :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. zato takoví ekonomičtí uprchlíci se jim budou ještě hodně dlouho vyhýbat obloukem, i tady platí, že i to zlé je k němčemu dobré

   Vymazat
  2. prťavé Bulharsko je krásný vzorem a příkladem i pro velkou Ukrajinu, neboť i Ukrajina ce jevropa

   Vymazat
  3. 13:52
   ...a pamatujete se jakou ta rajčata měla chuť????
   Utloukla bych se po nich ! ...a dnes ?-pomalu o ně
   pohledem nezavadím ,chuť žàdná -vnitřek jedovatý koktejl...
   takhle jsme dopadli ...a co teď,když mà jídlo uzdravovat?co máme jíst a naše děti ?
   a kdyby to byla jenom rajčata!
   j.

   Vymazat
  4. 15:46 pro Evropu jsou už díky připravované TTIP zajištěny nepřerušované dodávky jinak neprodejných GMO rajčat z produkce Monsanto (jinde už zakázaný Roundup to posichruje), které mají neuvěřitelnou trvanlivost, která se blíží stálebarevnosti plastických hmot, bohužel májí ale i podobnou chuť a vůni

   Vymazat
  5. někde na stránkách "zdraví" nebo něco podobného psali, co všechno se dnes podniká s nedozrálým španělským rajčetem, než se dostane na pult - velmi dobře si vzpomínám třeba na etapu barvení a voskování povrchu

   Vymazat
  6. 15:46

   Vždyť si je vypěstuj!!! Jaký problém? Za komoušů se všechny vesnice samozásobily, nečekali na to co jim komouš milostivě přiveze do krámu. Ale chápu, že kdákat celý den na netu je daleko jednodušší a pohodlnější.

   Za komoušů rajčata sice byla, ale jen pár týdnů v sezóně. Kdybych chtěl jekékoli netrvanlivé ovoce a zeleninu koupit v lednu tak by se mě dívali jako na spadlého z Marsu.

   Dobrý rajčata se dají snadno koupit i dnes, jen člověk nesmí brát jen to co je zrovna nejlevnější v akci.

   http://nakup.itesco.cz/cs-CZ/ProductDetail/ProductDetail/2001017212279

   Vymazat
  7. Anonymní28. ledna 2016 16:48
   Ty si zase chytrej jak autobus trolle. Před převratem jsme se nemuseli bát jíst všechno. Ne jako dnes, kdy je prakticky všechno jídlo otrávené.

   Vymazat
  8. Jasně, hlavo 22, každý Pražák na Vinohradech bude mít v obýváku zahrádku a tam si pěstovat rajčata,jahody, brambory.... Ale jinak, kdo z vás si pamatuje na NOVÉ brambory, na ty voňavé, tvrdé brambůrky, které se samy oloupaly ve vodě. A pak se jedly s máslem a Lučinou. Jo, zlatý komouši. Nepamatuju se, že by některý rok nebyly k sehnání. Od převratu jsem je neměl. Egyptské nové brambory? Chachacha. Upřímně, kdyby byly rajčata k jídlu jenom před sezónu, líbal bych kapitalisttům ruce, zbytek roku přežiju s těmi z konzervy. A co se týče rajčat z iteska, je to humus, ředkvičky se scvrknou do kuličky za 3 dny atakdále a tak dále. Nakonec, co jsme si teda pomohli, když za totality jsme museli mít ochočeného zelináře a masňáka, když teďka, abyste si pořídil něco k jídlu, musíte projezdit lán světa a pátrat jak Sherlock. A jistotu nemáte žádnou.

   Vymazat
  9. 17:47

   Ale nemudruj prosimtě. Tlačíte každý týden narvané vozíky z Lidlu místo abyste si dali trochu práce a nakoupili u sedláka nebo vypěstovali sami. Tak buď jste tedy úplně blbí, nebo těm svým kydům sami nevěříte.

   Je zajímavý, že se od roku 89 prodloužila délka života Čechů o 7 let. Navzdory tomu, že 3x denně do sebe cpete jed. Něco ti v té teorii evidentně nesedí.

   Vymazat
  10. Anonymní28. ledna 2016 17:55
   A to si jako myslíš trolle, že kdyby nebyl převrat, že by se délka života neprodloužila? Při tak zdravých potravynách jaké dříve byly by to šlo i bez těch sraček co do lidí dnes cpou doktoři. :-)

   Vymazat
  11. 16:48
   ...snad si nemyslíš ,ty janku,že jsem tak na hlavu,abych kupovala v zimě rajčata (nesezonní)
   a divila se tomu,že se nedají jíst!
   a navíc ,jestli umíš číst ,se o to vůbec nejednalo ,ale o to ,že v Bulharsku měli nejlepší rajčata
   snad na zemi...a teď je musí dovàžet a hnusná..
   To ,že si je můžeš vypěstovat sám je jasný,ale
   musíš je také hlídat ,zalévat ,mít venku aspoň na balkoně ,ne? každý ale nemá ty možnosti ani čas,víme?
   jituš

   Vymazat
 18. Totéž dnes začínají říkat i nespokojení Ukrajinci (že nikdy nechtěli být proti Rusku), zvedají hlavy a začínají zcela veřejně rovnat fasádu provokujícím banderovcům, to si dříve netroufali. Prezident jim vyhlásil už sedmou vlnu mobilizace a nepokrytě hrozí antiteroristickou operací už celému území Ukrajiny ! Máme se nač těšit, milióny už sedí na kufrech.

  OdpovědětVymazat
 19. Ta drastická přeměna Bulharska z tradičního přítele Ruska v jeho nepřítele je skutečně těžko vysvětlitelná. A k tomu ještě podpora islamizujícího se Turecka, tradičního odpůrce Bulharska, v jeho územních expanzích a jeho vysílání statisíců migrantů do Evropy, a to i přes Bulharsko.

  OdpovědětVymazat
 20. Pani Evo Kasparova, dekuji za inspiraci k
  premysleni (14:36) !
  Jsem vsak plne presvedcen o tom , ze NACISMUS vznikl v Rakousku a ne v Nemecku. Je zalozenen na
  Occultismu ! Dale jsem presvedcen o tom, ze mnoho lidi, kteri se k Zidum hlasi, vubec NEJSOU (geneticky) Zide, ale potomci Khazaru, kteri prestoupili na zidovskou viru
  740 A.D. z politicko strategickych duvodu..

  Povazuji dejiny za velmi zajimave a puvod narodu me fascinuje ! Sovetsky Svaz, bylo znovu vzkriseni Khazarske Rise ! A boj Slovanu a Khazaru trva dodnes..

  Nejvetsi nepratele Zidu v celych dejinach nebyli Nemci, ale Rekove. Nejvice pogromu proti Zidum se stalo v Alexandrii mezi 63 B.C. do 70 A.D. !

  Nejsilnejsi diskriminaci (uzakonenou) proti Zidum mela Byzanska Rise, ktere byla kulturou a jazykem Recka ! Slovanske Rusko je dcerou Byzanske Rise.

  Nejvetsi pogrom proti Zidum v Cechach se stal v roce 1389 v dubnu za panovani Vaclava IV.

  Nejvetsi zahadou v dejinach je, kdo byli HYKSOS ?
  1786-1567 B.C..Kteri okupovali dolni Egypt. Nekteri vedci rikaji , ze to byli Zide . Jinak je vsak vseobecne znamo, ze prarodice Zidu byli ASSYRANE a Zide byli jejich odstepena vetev - proto se nemeli radi.
  zvedavy nick honolulu.

  OdpovědětVymazat
 21. Moc se tesim, az jednou bude cele Turecko znovu v rukou Slovanu a Reku ! Turci budou zatlaceni zpet na vychod, odkud prisli. Pozaduje to vyvoj, prozretelnost a spravedlnost...
  Vsechny mesity musi byt zboreny ! V Turecku rozkvete krestanske nabozenstvi, ktere ma smysl pro krasu a toleranci. Pro tvorivost a prosperitu...Amen.
  A nyni vam zaspiva
  Nana Muskouri. A Place in my Heart (YouTube) ! (Misto v mem srdci.)

  OdpovědětVymazat
 22. To, že zlí „ľudia“ premenili USA na Ríšu patologických klamárov a EU na Ríšu patologických pokrytcov dnes už nevie iba hlupák, zbabelec, ignorant alebo „ich človek“! Tí ostatní sa skôr či neskôr postarajú, aby tieto režimy odišli na smetisko dejín a ich skrytí aj verejne známi reprezentanti a lokaji boli spravodlivo potrestaní. V tejto snahe by mali zohrať významnú úlohu práve národy severnej Ameriky a západnej Európy nakoľko svojou nevšímavosťou, nadutosťou a spoločenskou negramotnosťou dopomohli k tomu, že na ich území vnikli zločinecké spolky, ktoré sú svojou činnosťou zamerané proti ľudskosti. Tým by snáď došlo k ich morálnemu obrodeniu a časom možno aj k medzinárodnému rehabilitovaniu. Nuž, dobrá povesť sa veľmi ľahko stráca ale ťažko nadobúda späť, ak je to vôbec možné!Dúfajme, že v budúcnosti sa už nikto nebude mať ambíciu riadiť "Mojžíšovou lžou (i keď táto v sebe niesla znaky dobovej milosrdnosti)" o vyvolenom národe. Ak sa tak stane, ľudstvu sa uľaví a otvoria sa pred ním aj nové zmysluplné obzory. Inak, ........len „google“ vie ako to s nami dopadne!
  Vedenie EU si evidentne neplní základné povinnosti a to ochranu „spravovaného“ územia a ochranu obyvateľstva, jeho duchovných a hmotných hodnôt a majetku. Za to im treba v EU parlamente vysloviť nedôveru, odvolať ich z funkcii (Tusk, Moherini, Schulz, Juncker a eurokomisári zodpovední za problematiku ochrany EÚ) a následne ich postaviť pred národné, resp. európsky súd za:
  -organizovanie a podporu zločineckých skupín zaoberajúcich sa nezákonnou imgráciou do EU,
  -zneužitie právomoci a postavenia verejného činiteľa, -neoprávnene a neefektívne nakladanie s prostriedkami EU,
  -cenzúru a skresľovanie informácii a  klientelizmus.
  Je toho dosť za čo by sa mali poslať tí pokrytci kopať loj napr. do ............ . S „národnými hrdinami“ podobného razenia by si mali poriadok urobiť v ............... veď každý vie o ktoré krajiny vyspelej demokracie v EÚ sa jedná. To by sa však medzi europoslancami museli nájsť viacerí so svedomím a odvahou?! Určite by ich väčšina populácie EÚ podporila. Na to ani nie je potrebné robiť prieskum verejnej mienky ......... . Majme na mysli, že jar je za dverami a na juh Európy príde ešte skôr! Z mladých imigrantov budú mať asi snahu reprezentanti NWO regrutovať onedlho armádu proti Rusku? Veď to je stále o tom istom už niekoľko storočí, teda o anektovaní územia dnešného Ruska. Ale pozor! Tá armáda bude prechádzať Čechami, Slovenskom, Poľskom, Maďarskom a Rumunskom či Bulharskom a  Fínskom smerom na východ? Takže si imigrantov, vlastne vojsk NATO - NWO, nakoniec užijeme! Alebo sa mýlim a „svetovým elitárom - vyvoleným“ sa to nepodarí?! A ako by sa aj mohlo, veď sú vlastne civilizačný odpad určený na recykláciu! A urobili to zo seba sami svojím správaním. A zase o nejaký čas sa ich potomkovia, ak nejakí budú, budú čudovať prečo sa im to stalo. Ale ešte stále majú čas na kritickú sebareflexiu. Časomiera je však už v chode ............ .

  OdpovědětVymazat
 23. no - predsa k článku - neuveríte prečo sa dala vláda Bulharska oblafnúť USA - no za prísľub že dostanú možnosť cestovať do USA bez víz !!! - a nič ... povedal to predseda vlády, nekompetentný komik a zlodej, ale čo zvolili, to majú - a dostáva sa im plno "sľubov"

  OdpovědětVymazat
 24. Ahoj
  Jsme křesťanská organizace, vytvořená s cílem pomoci lidem v nouzi pomoci, jako je například finanční pomoc. Takže pokud zažívá finanční potíže nebo pokud máte nějaké finanční nepořádek a potřebují peníze, aby založit svůj vlastní podnik, nebo budete potřebovat půjčku na zaplacení dluhu nebo zaplatit účet, ke spuštění dobrý obchod, nebo těžké získat kapitál úvěr od místních bank, prosím kontaktujte nás na e-mailu pastorchriswilliamskiva@gmail.com~~HEAD=pobj Bible říká: "Lk 11:10 každý, kdo prosí, dostává, kdo hledá, nalézá, a kdo tluče, dveře otevřena, takže nenechte tyto možnosti sdělit. vám, že Ježíš je stejný včera, dnes i navěky. prosím, je pro vážné smýšlející a Bůh se bát lidí.

  (1) Plný název: ......
  (2) Prefix (pan, paní, paní, Dr., atd.) ....
  (3) Účel úvěru: .....
  (4) Stát: .....
  (5) Telefon: ...
  (6) měsíční příjem ......
  (7) Částka potřebná jako úvěru: .....
  (8) Doba trvání: ....

  Doufám, že to slyším od vás soon.email:pastorchriswilliamskiva@gmail.com
  wabsite: www.kiva.org

  S přátelským pozdravem,

  Pastor Chris Williams

  OdpovědětVymazat
 25. Dobrý deň všetkým, že som LAURA zo slovenských, chcem vám všetkým, aby mi pomohol poďakovať pánovi George Jackson, on mi pomohol s výška úveru vo výške €67,000,00 som bola rezerva vo finančnej situácii v poslednom týždni, dcéra bol v okamihu smrti veľmi chorý a ja potrebujem peniaze, aby ju vziať do nemocnice, kým som s ním stretnúť a on mi pomohol s čiastkou €67,000,00, modlím sa, aby Boh bude podporovať všetky celej svojej generácie.

  Môžete mu e-mail na georgejacksoninvestment2016@gmail.com

  OdpovědětVymazat