Reklama

.

.

úterý 19. ledna 2016

Česká televize a její směšné kamuflování

Eva Hrindová
19.1.2016  blog autorky

Přiznávám - zpravodajství České televize sleduju velmi sporadicky. Snad jen, když se chci zasmát. Včera jsem náhodně sledovala 168 hodin a jsem v klidu. Nic se nemění. To kamuflování jim jde stále hůře a začíná být trošku komické.


Psát o neobjektivitě České televize je jak nošení dříví do lesa. Snad to ani nestojí za tu námahu. A není to problém posledních pár měsíců. Informování o islámu a problémech s ním spojených obecně jen ukazuje slabost a zaprodanost média veřejné služby v plné nahotě a naprosto koncentrovaně.

Nevím kdy přesně začala být Česká televize aktivistickou a neobjektivní. Možná s prvním velkým rozpočtem? Ano, za vším hledej peníze. Jednou jsem se ucházela o místo ve školicí agentuře a dostala jsem jasnou instrukci, která mi měla pomáhat prodávat školící kurzy. Všichni se bojí o místo a ti na nejvyšších místech nejvíce. Takže nejúspěšnějším školícím programem byl kurs o tom, jak být dobrým manažerem a budovat tým - nebylo to nic jiného, než školení o intrikách. Bylo mi řečeno, že většinu pracovního času musí manažeři věnovat tomu, aby si budovali podpůrné skupiny, mazali med kolem huby důležitým lidem, sledovali a intrikařili proti vnitřní konkurenci. Je to všude stejné - ve velkých firmách, v nadnárodních, v korporátních firmách, v politických stranách, v akademické sféře...

Česká televize není výjimkou. Kdo by nechtěl takové dobré místo? Platy jsou jistě příjemné, bonusy díky odborářům taktéž a sledovanost nerozhoduje. Ono se to nedá úplně vymýtit, nejsem naiva. Ale pokud není rozhodující ani sledovanost, jako je přece jen aspoň trochu rozhodující v soukromých médiích, propadá se nám kvalita do úplného pekla. Bodejť, když neexistuje absolutně žádné kritérium. Skoro to vypadá, že jediným kritériem České televize je udělat z lidí co největší blbce a a to za každou cenu, i za cenu vlastního zesměšnění.

Vzpomeňme jen na legendární Hyde park, kde redaktorka Kroužková předvedla praktiky pavlačové hysterické drbny, protože si mlela svou a Martina Konvičku snad nenechala říct žádnou větu do konce. Vzpomeňme na každonedělní nudu v podání vyčpělého a zcela mimoidního Václava Moravce, který se jistě se svým týmem utvrzuje v tom, že pokles sledovanosti je důkazem jejich novátorství a kvalit. Nechci se ani ptát, kolik to všechno stojí.

Včerejšek ale ukázal bídu České televize naprosto krystalicky. Redaktorka zpovídající Jitku Chalánkovou v reportáži pořadu 168 hodin mě přiměla položit si otázku: "Je snad vedení České televize neustále sjeté???" Protože jinak si neumím vysvětlit, že tolerují takovou neprofesionalitu. Redaktorka dopředu rozhodnutá, že kradení dětí v Norsku je v pořádku a ti, co to kritizují jsou lháři, kteří si jen honí triko kvůli popularitě. A tak je třeba z nich za každou cenu udělat lháře. Ovšem jde to těžko, to chápu. Proto to pak vypadá tak směšně. Není mi ten postoj ČT úplně jasný. Skoro mám pocit, že Norskou kauzu zařadili k islámu - a tedy k neobjektivitě - jen proto, že mezi lidmi kritizujícími norské odebírání dětí je až podezřele mnoho lidí, kteří kritizují i islám. A vůbec - kritizuje to prezident, tak půjdeme do nich!

Ve stejném pořadu jsme ještě byli svědky kouzelné a zoufalé snahy nějak omluvit řádění migrantů v Kolíně nad Rýnem. Chtěla bych být svědkem porady před přípravou reportáže. Celý tým se musel hodně zapotit, než přišel na nějaká relevantní jména žen, která by byla ochotná násilnosti muslimských migrantů zasadit do správného kontextu. Až je mi těch redaktorů někdy i líto. Valí se to na ně ze všech stran - jistě se setkávají i s odpadlíky z vlastních řad - ale oni stále drží svůj prapor odhodlaně. Své pozice nepustí!

Kdyby to nebylo k pláči, bylo by to k smíchu. Opuštěnost Kavčích hor bude čím dál větší - bohužel oni ten boj proti veřejnosti vedou za naše peníze. A nemusí nám skládat žádné účty! No, nejsme pitomí? A ještě si volíme politiky, kteří pozici České televize uměle udržují. Bodejť, hodí se jim mít k dispozici instituci, která se nechá ovlivňovat a uplácet.

Vážení, jak dlouho jim to ještě budeme tolerovat?

60 komentářů :

 1. Jak dlouho ještě ? Dokud sem do Česka nedolétne ten svěží vítr od našich sousedů v Plosku !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za němců se nesmělo poslouchat Londýnské vysílání proto byly zablokované kmitočty.Tak ať si čt zakoduje své programy placené všemi a ať si získá předplatitele ! Odhlásit se z poplatků nelze,ty musí platit i vlastník počítače i použivatel netu a tak jak je třeba snížit sledovanost ,aby čt nebyla jako veřejnoprávní a nemohla vyžírat peníze za zavádějící a zkreslující informace.

   Vymazat
  2. Omyl, samozřejmě poplatky lze odhlásit. Vezměte si třeba číslo SIPO, zajděte na svou poštu a televizi a rozhlas odhlaste. U mne provedeno před 2 lety.

   Vymazat
  3. ČT pomáhá:
   [VIDEO] Propagandistické ukrajinské video, které pomlouvá českého prezidenta a celý český národ. Ve videu najdete mnoho českých pro-ukrajinských a pro-amerických kolaborantů, veskrze Pražskou chazarskou kavárnu…

   https://www.youtube.com/watch?v=hywekvoHzA0#t=2745

   Vymazat
 2. A proč na ty sračky čučíte a neodhlásíte se ?!

  Uvědomte si, milánkové, že ČT je ten nejúčinnější nástroj státní propagandy a vy ovce ten jejich jed dobrovolně konzumujete.

  Ale komu není rady, tomu není pomoci...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. neviem ako u vás ale na slovensku to nejde -

   Vymazat
  2. Mě by jen zajímalo zda ti redaktoři ČT jsou tak zmasírovaní, že těm s.račkám, co hlásají i věří, nebo mají ještě svůj vlastní názor a rozum a dělají to jen, že musejí, že je to živí. Vždyť mají sousedy, chodí do restaurací a hospod, mezi známé a že by se k nim negativní hodnocení jejich práce nedostalo, že by jim někdo neřekl: ,,Vy pitomci co to tam žvaníte?" V obou případech je to špatně, ale v tom druhém snad(!?) omluvitelné. M.Radikowski

   Vymazat
  3. Ovšemže nevěří tomu, co hlásají. Jinak by to nemohli říkat s tak kamenným výrazem. Ovšem vzhledem k tomu, že se přímo podílejí na ovlivňování popměrů ve státě, jesou za svou škůdcovskou činnost odpovědní Nemohou se vymluvit na příkazy, na rozdíl od vojáka-odvedence. Redaktoři mohou změnit zaměstnámí a živit se něčím jiným. A takoví, co četli hrůzy, které jim nadřízený dal do média přečíst, už byli v minulosti za to potrestaní.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 3. Ještě dva roky do voleb. Jiná možnost zde není. Do té doby lze otevřít oči dalším lidem. Spousta jich i přes jasnou inteligenci se o problémy naší doby nezajímá, protože na to nemají čas. Jsou jakž takž zajištěni, mají malé děti, a u televize nesedávají. Mluvím hlavně o mladých ženách. Sama jich několik mám ve svém blízkém okolí. Jde to prostě úplně mimo jejich svět. A mladí, kteří vyrostli v tom, že za socíku se stály fronty, na školách bylo na nich dokončeno dílo zkázy, ti nepoznali nic jiného a zatím jsou v pohodě, protože ještě nenarazili na potíže. Tak těm všem je třeba se věnovat. Dělejme to všichni, a já velmi doufám, že do dvou let se tu vytvoří nějaké nové politické subjekty, které bude možno volit. Tím nemám na mysli rychlokvašené straničky, které se mezi sebou budou hádat. Každý subjekt vstupující do politiky bude podroben velké zkoušce, a vyskytnou se v něm podobné "osobnosti " jako Kateřina Kočí, budou muset vzdorovat invazi výhrůžek i úplatků, budou se muset opevnit proti cílenému rozkladu zvenčí. To chce pevné a zralé osobnosti. Ráda bych také viděla, že KSČM zvedne pošlapaný prapor levice a obrátí pozornost hlavně opravdu pracujících na jejich hlavní téma, a to rozpor mezi soukromým vlastnictvím výrobních prostředků a společenským charakterem práce - to téma, které opustili a které by mělo být pořád jejich stěžejním. Snad se dočkáme takového ( takových ) subjektů a za dva roky sluníčkářům v ČT odzvoní. Zdravím Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. KSČM si spokojeně hoví v opozici a pro tuto zemi nedělá nic . Církevním restitucím a jiným zlodějnám nezabránila .Zřejmě proto , že z jejich řad se rekrutovali ti největší grázlové , kteří tuto zemi rozkradli a zničili .

   Vymazat
  2. Neodzvoní ČT, pokud by ve volbách za dva roky zvítěžila nějaká nová důvěryhodná strana, spojí se top09, ods, kdu, čssd a komunisti do jedné koalice a budou oět sestavovat vládu. Příklad ? Francie, kde se spojili nespojitelní proti Le Penové

   Vymazat
  3. Mělo by se vyučovat už na základních školách, že nestaráš-li se o politiku, politika se postará o tebe. Lidé by měli být vychováváni k tomu, že všechno nejen v tomto státě, ale na celé planetě, se jich bezprostředně týká a že všechno souvisí se vším. Měli by jim být vysvětlovány souvislosti, příčiny a následky. Bohužel trend je přesně opačný. Kdyby se naši předkové nestarali o to, co se kolem nich děje, nikdy bychom jako společnost nedosáhli takových výdobytků, o jaké se nás dnes globalisté snaží připravit, což jim nečiní žádné velké potíže, protože jsme zpohodlněli, zlhostejněli, zdegenerovali, ztratili pud sebezáchovy a schopnost vzájemnosti. Na rozdíl od nás, globalisté nikdy nespí. A kdo nebojuje, už prohrál...
   A 10:06 Přesně sdílím Váš názor. Tento systém je celý od začátku špatně postavený a tak se opakovaně stává, že vítěz voleb nakonec prohrává. Proto volby v současné podobě nic nevyřeší, bohužel. Chce to rekonstrukci celého volebního systému, přenesení více pravomocí samotným voličům, včetně odvolatelnosti politiků atd., to je na dlouhou diskuzi. Stejný kartáč je ale potřeba provést ve státních médiích, v soudnictví, policii a armádě, v ekonomice, zejména bankovnictví a pochopitelně ve školství i zdravotnictví. Takže vlastně komplet "přestavba". No ale kdo to prosadí, že?

   Vymazat
  4. Milá Pavlo, že by tato nejdokonalejší, nejskvělejší a nejdemokratičtější kapitalistická společnost měla vůbec nějaké rozpory? Vždyť na každičkém kroku prokazuje, jak je její vývoj harmonický, v souladu s přírodou a jak jsou si lidé rovni. Pokud v ní ale existují rozpory, které jsou zdrojem jejího pohybu, vývoje i zániku, tak to se musíte obrátit na nějakého marxistu a ne na současnou KSČM. Ale to by jste mohla být obviněna z trestného činu propagování ideologie založené na potlačení parazitů této skvělé společnosti. Taurus

   Vymazat
  5. Pavalo myslím, že tak jako vždycky ryba smrdí od hlavy. Pokud budou ve vedení KSČM sedět vši typu Filipa, bude to stejné. Ti už dávno neví co to je levice. Nicméně i t prograsivnější by měli něco dělat uvnitř té partaje. A jsou tam připraveni skvělí vůdci.

   Vymazat
 4. Já naopak čt pozorně sleduji protože nepřítele českého státu je třeba zkoumat a vědět že opak jejich zpráv je pravdou a vědět která strana s nimi vtom jede a ve volbách jim to spočítat.

  OdpovědětVymazat
 5. Pane Dvořáku, chápu, že sem vrazíte cokoliv, co hází bláto na ČT, to je tu takový sport. Ale možná by to chtělo tomu věnovat aspoň minimum pozornosti.
  To, že se autorka nejmenuje Hrdinová, je v podstatě prkotina. Ale pustil jste si ty reportáže a srovnal to s tím, co tato blogerka napsala? Nebo jste jen použil "ctrl c" a "ctrl v"? Petr

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Peteř, Česká televize přece hází bláto sama na sebe. Jen se prosím pěkně podívejte na výsledky "dramatické tvorby" za posledních 10 let, za poslední 2 roky, za poslední rok. Jaké hodnoty ti televizní mistři vytvořili? O cenzuře, překrucování skutečnosti a lhaní ve zpravodajství ani nemluvě. Kydání na ČT to není móda, to vyjadřování nespokojenosti se současným stavem a volání po zásadní změně.

   Vymazat
  2. Vážený pane Dvořáku. Pokud chcete uveřejňovat "devastaci" ČT, tak proč si nevyberete pořad, na kterém je to markantně vidět? Protože zrovna tyhle reportáže, které blogerka kritizuje, jsou, podle mě, naprosto korektní a v pořádku a jediná mimo mísu je sama autorka blogu. Pustil jste si je? Petr

   Vymazat
  3. Pustil jsme si je, samozřejmě. A v obou reportážích je patrná snaha redaktorů podceňovat nebezpečí, které nám reálně hrozí, natíráním obrazu světa narůžovo. Poslankyni Chalánkovu se snaží dehonestovat a udělat z ní lhářku. To je velmi trapné. Copak si nevšímáte toho, že všude, kde se z pěstounské péče udělal kšef (Británie, Norsko, Švédsko ...), tam se děti velmi často svým rodičům kradou?! Pod směšnými záminkami. A pokud toto redaktoři ČT neřeknou , a zatím to neřekli, tak se dopouštějí lhaní. ................A omlouvání mladých mohamedánů. Jak jinak vypadal ten sestřih českých dam, které mají jakousi životní zkušenost s mužskými partnery - Araby? Proč ČT neřekne, že mezi mladými muži, kteří přišli z islámských koutů planety do Evropy je mnoho kriminálníků, které jejich vlastní země nechtějí nazpět? ČT stále mlží a stále vykládá svět kolem nás ideologicky. A to je špatně

   Vymazat
  4. Pane Dvořáku, asi nejsem jedinej, kdo si všiml, že reportáže ukazují ona témata divákovi z trochu jiného úhlu pohledu. Nějak se tu zažil pojem, v Norsku stát krade děti cizincům. Donedávna ten norský úřad nikdo neznal. Najednou ho mají všichni za bezmála fašistickou organizaci, která krade děti na převýchovu. Bohužel je zmíněný úřad skoupý na informace, takže všechny kauzy známe jen z jedné strany, což žádnou extra objektivitou nezavání. Víme opravdu, jak to bylo doopravdy? I paní poslankyně Chalánková nám řekla jen půlku pravdy. Dá se z toho vynést soud?
   Často se tu třeba v ukrajinské otázce oháníte informacemi "z druhé strany" a teď hájíte mainstreamovou zkratku, že Norsko krade děti? Petr

   Vymazat
 6. O problému veřejno-právní televize, která neplní své poslání, píše často i analytik Petr Žantovský.
  Nedávno své hodnocení uzavřel námětem neplatit koncesionářské poplatky.
  Jenže, pokud je nezaplatí jednotlivec, vystavuje se zákonnému postihu.
  Snad jediným účinným prostředkem, jak veřejno-právní média přinutit k objektivitě, je masové neplacení, aby se situací musela zabývat Rada pro RTV, vláda či parlament. Jinak jsou ty jednostranné mediální šlapky v pohodě. A budou i do budoucna. Dokud s nimi nevymeteme.
  Kdo a jak to však zorganizuje? ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nepochopili jste poslední článek Petra Žantovského. On nás nabádá, aby ti, co platí koncesionářské poplatky se zorganizovali a rozhodování o televizi vzali na sebe. Rozhoduje ten, kdo platí a ne nějaký Parlament, který si chce osobovat právo na to, kterého poslušného šaška strčí do Rady. V kapitalismu kdo platí, ten velí!!!

   Vymazat
  2. Anonymnímu (19. ledna 2016 12:06):
   Díky za připomínku.
   Prosím však o radu na moji otázku výše, a sice: Kdo a jak to tedy takto zorganizuje??
   To aby se případní individuální neplatiči-protestanti neocitli tváří v tvář přičinlivému exekutorovi ...

   Vymazat
  3. To bude dlouhý proces. Plátci se musí zorganizovat sami, vytvořit organizační struktury, zvolit si jednotlivé reprezentanty a až jich bude víc jak 50% všech koncesionářů, mohou se dát do akce - převzetí České televize, najmenování Rady atd. Drhou cestou je revoluční defenestrace z výškové budovy Kavčích Hor v přímém přenosu. Marek

   Vymazat
 7. Jak může KSČM zvednout prapor, když se stará hlavně o koryto. Proboha když nedokáží lidi přesvědčovat o krachu téhle republiky ani nyní, tak co chcete? No a ostatní strany, tam je to ještě horší, starého psa novým kouskům nenaučíš! Já sleduji už delší dobu pana Okamuru a přesto, že se z něj snaží udělat blázna, přesto a právě proto budu volit toho kdo slíbí odvolatelnost a kontrolu politiků, referendum, vystoupení z EU atd. Vzpomeňte jak dopadl Fišer, jen proto, že to myslel poctivě. Známý pražský léčitel pan Zezulka říkal "Lidi nechtějte všechno vědět, všechno znát. Myslete!"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tím poctivým myšlením Fišera, který plival na vlastní minulost je to mimo mísu. S tím Okamurou uvidíme, zatím drží slovo ale musíme jej zvolit.

   Vymazat
 8. Když šel Hitler k moci, tak ty miliony lidí jásajících na chodníku také uvažovali nad krásnou budoucností.Takový maličký Hitler je i prezident.A lid mu tleská.Jenže vše bude jinak, zákony vývoje v celosvětové společnosti se řídí jinými principy a nikdo to nezmění.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V Německu vydali komentované vydání Mein Kampfu a k této události byl veliký odborný rozhovor s vedoucím týmu historiků, píšících komentáře, které jsou delší, než samotné Hitlerovo dílo.
   Ten pán se bál moc, protože některé Hitlerovy myšlenky jsou využitelné i dnes.
   Pán doufal, že si dílo přečtou stávající politici a své programy tomu přizpůsobí.
   Ono totiž ˇZidům tam zas tolik místa věnováno nebylo, ale sociálním problémům se Hitler věnoval velice důkladně.
   Kdo je dnes "postižen" pracovními smlouvami na dobu určitou, je nucen být OSVČ atd. ví své.
   Ještě že lidé zapomněli na diskriminaci nemanželských dětí /oba Gottvaldovi, Effa/, neexistenci práva na dovolenou pro zaměstnance, přídavky na děti....

   Vymazat
  2. 9:39 Pane Bedřichu Dvořáku, jste duševně zdráv, dovolíte-li si srovnávat pana prezidenta s "člověkem", který má svědomí desetimiliony mrtvých a nešťastných ?! To jste opravdu takový "ubožák" ? L.S.

   Vymazat
  3. @10:33 ze rika pravdu tak neni zdrav������

   Vymazat
  4. LS , dvorak je zdrav ty to mas domotane v hlave
   kaja

   Vymazat
  5. Další genitál ala Chujmer!!!!

   Vymazat
  6. Pane Dvořák škoda že jste měl špatného učite dějepisu . Ti porevoluční stojí za prd . Bandera je hrdina , Lotiši pochodují z hákovým křížem . Ukrajinci svastika na přilbách atd. A vy Dvořáku jste se zařadil mezi ně . Zeman říká to co není v čt . Proto je bůh .

   Vymazat
  7. Beďare,já vím,"zákony vývoje celosvětové společnosti se řídí jinými principy a nikdo to nezmění..."to myslíš tu tvoji ýbrmenšovskou fašistickou Tóru a Protokoly židovských vychcánků,že !?
   Ale buďte moc opatrný,abyste to zas nepřehnali a předčasně nevyhlásili tomu "našemu malinkýmu Hitlerovi"celosvětový bojkot,jako v tom 33-tým,mohl by se opravdu nasrat a ne jen on.
   Co se jeho konkrétně týče,měli by jste mu právě vy,fešáci s kupírovanejma oháňkama,líbat nohy,za to,jak vám nadržuje a snaží se vám před muslimama uchránit Českou kotlinu s Prahou-"Novým Jeruzalémem"a ne mu vyhrožovat....

   Vymazat
  8. Beďare,tohle si přečti,kritika z vlastních řad:

   http://www.nwoo.org/2016/01/17/rabbi-antebi-byl-mucen-a-unesen-sionisty/#more-36346


   ...jeden dojemný příběh o veliké lásce a ještě větším protivenství,tvých souvěrců,s nimiž sdílíš morální hodnoty a přístup ke zbytku světa, a kteří požívají strjné "výsady" mrzačení si přirození,jako ty....

   Vymazat
  9. Bedřichu, Béďo - komu se chceš těmi knížecími mainstreamovými bláboly zavděčit? To jsi tomu nasadil knížecí korunu, fakt.

   Vymazat
  10. Bedřichu nech se prohlédnou na psychiatri.
   Václav

   Vymazat
 9. Redakce ... tohle by stálo za překlad a publikaci ...

  http://beforeitsnews.com/alternative/2016/01/half-of-worlds-muslims-are-inbred-due-to-generations-of-incest-video-trump-must-ban-all-inbreds-from-the-usa-fast-or-else-3281114.html

  ::::
  Degenerace muslimské populace díky 50 generacím rodinného selektivního křížení kdy ideologie založená - manželství se setřenicí - degeneruje populace a snižuje IQ a degeneruje geny ...

  Pošlete je zpátky do pouště ať se tam množí svým muslimským způsobem - za paár generací a bez válek je po problému ....

  ISIS inteligence ...
  https://www.youtube.com/watch?v=nRTqjfr5yqY

  OdpovědětVymazat
 10. Důležité je, co ČTV neřekla.
  Neřekla, že Švédsko zastavilo pomoc do zahraničí, protože peníze potřebuje pro vetřelce.
  Neřekla, že ministr zahraničí Rakouska oznámil, že jeho země není schopna přijímat další vetřelce.
  Neřekla, že kolínský odborník-sociolog, profesor, sám muslim, se muslimskou komunitou zaobírá po desetiletí v TV uvedl, že asimilace muslimů bude trvat po staletí.
  Neřekla, že kriminalita Syřanů je cca 5%, ale "severoafričanů" mladistvých mužů z Maroka 90%.

  OdpovědětVymazat
 11. lide co chcete od zidu vzdyt vlastni 96% svetovych medii vcetne ceskych tak se nedivte
  Franta

  OdpovědětVymazat
 12. Minulý týden padnul výrok : nebýt té osudové noci . Mysleno Kolín n. R. Čt kam kráčíš ? Už aby to přišlo z Polska , tak jak za bolševika . Voliči nezapomenou . Polska dla Polakuw , Čechy Čechům , Slovensko pre Slovákov tiež :-)

  OdpovědětVymazat
 13. nápis na krabičke cigariet - fajčenie zabíja - je Hitlerov nápad - je to fakt

  OdpovědětVymazat
 14. @10:59 presne jak rikas to na tebe pasuje curaku:

  Další genitál ala Chujmer!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nauč se Češtinu ty negramotnej potrate!!!!!!!!!

   Vymazat
 15. Všichni v čt jsou hajzli,kurvy a bezcharakterní vlezdoprdelové.

  OdpovědětVymazat
 16. Čt 24 co to dávate za politologa Švece na Karlovce máte asi samé z jiné planety . :-) :-) :-)

  OdpovědětVymazat
 17. jj treba procitnout do reality a nehltat jen ty zidy vlastnena media treba zde:
  Jak Židé vyhlásili Německu svatou válku | Radikální obrození
  https://radicalrevival.wordpress.com › jak..
  jan sladky lomikar

  OdpovědětVymazat
 18. zde jen uryvek mysleni licoysatych:
  Nejextrémnější prohlášení z tohoto odpoledne přišlo od hlavy skupiny Sanhedrin, rabína Yisraele Ariele, který prohlásil, že podle židovského staršího Maimonida, který žil ve 12. století, se Židům přikazuje zabíjet ne-Židy, kteří se nechtějí vzdát křesťanství a islámu a nechtějí dodržovat židovský zákon.
  cely a jine clanky si vygooglujte soudruzi jdu blit
  shalom josef

  OdpovědětVymazat
 19. a zde kdo nam cenzuruje prikazuje a ridi co smime vedet a co ne!!!
  Šesť židovský spoločností vlastní 96% svetových médií! | Weblog ...
  https://pospolitost.wordpress.com › sest-z...
  jan z rokycan

  OdpovědětVymazat
 20. Autorce: Máte pravdu, že za těmi jejich politicky korektními žvásty jsou cílená zadání jejich šéfů a peníze korporací. V tomto případě dost možná "Norských fondů". Jó "koho chleba jíš, toho píseň zpívej". A jakápak demokracie? Jaká veřejnoprávnost?

  OdpovědětVymazat
 21. Já už bych se nerozčiloval. Situace se bude vyostřovat, vláda půjde už brzy do p.dele a bude nová. Volte Okamuru, www.spod.cz. Pak se moci ujmě nová vláda a Dvořák, Šámal a ti jeho šašci nebudou vědět kam utíkat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nevím, pan Okamura se svým nápadem "referenda na kdeco" by byl asi posledním hřebíkem do naší státní rakve.
   p

   Vymazat
  2. Ano, Okamura nemá program. Reprezentuje jen rozvrat státních struktur. Program musí být odpovědný a dobře propracovaný, protože musíme změnit celý systém, a to demokraticky a s demokratickou perspektivou. A musí fungovat lépe a spravedlivěji, než ten dnešní, nebo ten, co se tu pokoušeli vytvořit komunisti. A to je velký úkol. Pavel P.

   Vymazat
 22. Zpravodajství České televize je tak důvěryhodné a vyhledávané jako bylo Rudé právo před listopadem 1989. Snad s vyjímkou informací pro kutily, zahrádkáře, myslivce apod.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to jste vystihl naprosto přesně. Jak trefné ....

   Vymazat
 23. Poslal jsem Lence Pastorčakové té děvce co pobíhala v první části za poslankyní tento mail :Proč jsi zkreslovala skutečnosti ve vysílání 168 hodin dne 17.1.2016

  http://www.ceskatelevize.cz/porady/10117034229-168-hodin/216452801100117/

  , to jsi taková píča ?
  Doposud mi neodpověděla a tak ta píča asi je, mlčení je souhlas.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já bych vám také neodpověděl, a to jsem silně proti tomu, co dnešní vedení ČT a Zpravodajství páchá.

   Vymazat
  2. 20:17 Tak to jsi teda velkej hrdina, to je musí nechat.
   p

   Vymazat
 24. Zítřejší obsah zpráv na ČT vám můžu napsat už dnes. Jsou totiž každý den stejné. Zpravidla neustále opakující se růst naší republiky a omílání toho, jak je ten dnešní režim krásný. Jeden den roste ekonomika, druhý den ČT odvysílá jak rostou platy, třetí den, jak roste výroba aut, která ovšem není naše - ale to už samozřejmě zamlčí.
  Dále zprávy pokračují negativní informací na Rusko, popřípadě Čínu. U nás ale i v celém západním světě vše šlape jako hodinky. Tedy podle ČT.
  Pak tam šoupnou nějakou tu krimi zprávu a dozvíte se, že jednou moc prší, podruhé že moc sněží a tím je program zpráv vyčerpaný.
  Ještě je možné se dozvědět se, jak úžasný jsou kandidáti prezidentských voleb USA. Pravidelným špiněním Ruska provádí jedinečný znalec Ruska, který vždy neopomene pošpinit Rusko, Karas.
  Všechny podstatné zprávy z domova i ze světa a které se ČT nehodí, jednoduše zamlčí. Byly jsme už několikrát svědky i toho, že různou reportáž pozmění, jednou to je z Ukrajinského komfliktu, kde použili jeden a ten samý obrazový materiál k úplně rozdílnému komentáři. Občas i prezidentovi Zemanovi něco vystřihnou z projevu, naposledy když mluvil o panu Bakalovi.
  Takový je obraz dnešní ČT. Je to na zvracení, dámy a pánové.

  OdpovědětVymazat