Reklama

.

.

neděle 31. ledna 2016

Chtějí integrovat muslimy, neumějí integrovat vlastní občanyIvan David
31. 1. 2016
Společnost, v níž žijeme, je stále více desintegrována. Příliš mnoho jejích členů nedokáže najít přiměřené uplatnění. Tím spíše nedokáže „integrovat“ členy úplně odlišné komunity. Tam, kde vládne „politicky korektní“ lež, a kde se výsledků dosahuje deklarací jejich dosažení, není problém vytýčit jakýkoli cíl. Pak už jen stačí angažovat neziskovky cvičené v „nagrantování“ peněz na libovolný účel. Po „dočerpání dotací“ musejí ti, kteří je přidělili, ve vlastním zájmu uznat, že cíle bylo dosaženo. Žádná měřitelná kritéria se nestanoví. Závěrečná zpráva musí být na křídovém papíře a vyúčtování odevzdáno v termínu.


Po ulicích se toulá desetitisíce bezdomovců, další desetitisíce se tísní v předražených ubytovnách. Nezaměstnaných je oficiálně 450 000, ve skutečnosti mnohem víc, protože dlouhodobě nezaměstnaní sice vypadli z evidence, ale žijí dál mimo údaje v ročence. Mnozí občané se ani nezačali o práci ucházet, někteří předstírají studium, jiní podnikání. Další unikli do předčasného důchodu a invalidního důchodu, o který by neusilovali, kdyby mohli najít práci. Přibývá „vyloučených lokalit“, které současně bývají „no go“ zónami a semeništěm další sociální patologie. Návyky, které tam děti získají, nelze nazvat „pracovními“.

Ti s nejomezenějšími schopnostmi, výkonností a spolehlivostí vypadávají nejdříve. Když vyšetřuji Rómy, pravidelně zjišťuji, že staří pracovali, dokud se nestali nadbytečnými, mladí pracovat většinou ani nezačali. Jak mi řekl jeden třicetiletý opakovaně trestaný distributor návykových látek: „Jsem strašně pomalej, k práci jsem se ještě nedostal“. Mnoho mladých svobodně znehodnocuje sebe sama návykovými látkami, další ubíjejí čas blbostmi.

„Přezaměstnanost“ za „reálného socialismu“ měla méně nepříznivé účinky na soudržnost společnosti než všechny formy nezaměstnanosti za kapitalismu. Není pravda, že byla „povinnost pracovat“. Byla povinnost prokázat legální příjem. Dnes se nezkoumají ani ilegální příjmy, natož vysoce nemravné legální. Rozklad má být urychlen „zaintegrováním“ žáků s výrazně podprůměrnou inteligencí do standardních škol. Tím se „standard“ dále zhorší. Paní ministryně zřejmě touží vytvořit více prostoru pro soukromé školy, protože absolventi standardních škol se nikde neuplatní.

Tzv. „svoboda“, která je ve skutečnosti „pozlátkovým pojmem“ (podle Miroslava Plzáka) umožňuje školám nabízet neuplatnitelnou kvalifikaci a nenabízet kvalifikaci potřebnou. „Ruka trhu“, která je základním článkem státního náboženství, je nejen neviditelná ale i neexistující. Samozřejmě neexistují žádné koncepce, žádné výhledy do budoucnosti ani bilance pracovních sil. A pokud přece, nenásledují žádné nadějné akce směrem k nápravě. Politici se starají o přežití do příštích voleb, delší horizont je samozřejmě nezajímá.

Globální trh vystavuje domácí výrobce konkurenci v nejchudších zemích. Státníci nabízejí občany ČR „investorům“ jako levnou pracovní sílu. Levné pracovní síle je marné nabízet služby. Nakoupí jen ty nejnutnější v čele s vysoce předraženým bydlením. Zaplacení nájmu na tři měsíce předem je standard.

Vedle toho rostou jako houby po dešti neziskové organizace. Jejich deklarované cíle jsou úžasné, efektivita jejich práce často blízká nule. Někdy pod nulou - napomáhají dalšímu rozkladu společnosti.

Vysoce bezútěšný a stále se zhoršující stav společnosti nevzrušuje ty, od nichž dávno neočekáváme nápravu. Místo cesty k soudržnější a zdravější společnosti, která by byla schopna integrovat vlastní občany, volají velmi mnozí politici po příchodu cizinců, včetně těch, jejichž integrace je vyloučena. Předseda vlády dokonce pokládá tuto zhoubnou ideologii za předvoj budoucí levice. Integrovatelnost velmi mnohých příchozích cizinců je nutně horší než osob „vychovaných“ ve „vyloučených lokalitách“. Tam je nutno předpokládat absenci výchovy k slušnému chování, kterou lidé získávají převážně nápodobou, chybí i hygienické návyky, které se nemohly vytvořit v nehygienických podmínkách a samozřejmě defektní školní vzdělání a pracovní návyky, protože sotva viděli někoho pracovat. Agresivní chování je podmínkou přežití.

Cizinci prchající z vyloučených lokalit navíc neovládají jazyk, hlásí se k náboženství, které je stejně radikální jako jejich snaha získat životní prostor lhostejno na úkor koho.

Může nám být upřímně líto jejich nešťastného dětství – asi do té doby než nás zdvořile s nožem v ruce požádají o peněženku. Chtějí se s námi rozdělit.

84 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. JE NAČASE NAVRHOVAT KONKRÉTNÍ ŘEŠENÍ.

   Pokud polit.třida propagující STAROU POLITIKU neuzná,že ji chtějí občané voliči zachránit,když začali propagovat Hnutí za NOVOU REPUBLIKU s jediným bodem Programu znějícim

   UMOŽNÍME VŠEM POLIT.STRANÁM A POLITIKŮM VÍTĚZSTVÍ VE VOLBÁCH, stači jen naslouchat občanům-voličům. Strany DŘIVE NEBO POZDĚJI budou muset zajistit otevření zablokovaných rubrik na svých stranických webech,aby umožnily podobným webem jako NR DIALOG S OBČANY.

   ZPUPNÉ POSÍLÁNI VOLIČŮ DO LAMPÁRNY TJ NA FACEBOOK,ČIMŽ SE POHLAVÁŘI CHTĚJÍ ZBAVIT JAKÉKOLI ODPOVĚDNOSTI,ABY TVRDILI POZDĚJI,ŽE O NIČEM NIC NEVĚDĚLI, MUSÍ SKONČIT.POSLAT ZAHLCOVAT TZV NAŠE ZÁSTUPCE POSLANCE E-MAJLY,přičemž se od nich dozvídáme,že jsou jen bezmocnými figurkami se kterými si zahrávají diversanti z vedení polit.stran,kteři přikazují pohlavárovi strany,aby s lůzou nevedl žádné dialogy JE JASNOU SABOTÁŽI A BOUDOU NA VOLIČE.
   Dost se divím,ŽE ČLENOVÉ STRAN TRPÍ SVÉ ANTIKRISTY A NEPOSLALI JE UŽ DO PEKLA.

   Vymazat
  2. Jen k těm školám.
   Právě včera byl pořad o nárůstu počtu dětí, kteří se vzdělávají doma. I díky „zaintegrování“ žáků s výrazně podprůměrnou inteligencí do standardních škol to zřejmě bude pro rodiče (mající zodpovědnost k dětem) jediná možnost, jak jim zajistit kvalitnější vzdělání alespoň do 14 let věku.
   Volič-Vilč

   Vymazat
  3. 12:04
   Vozit děti do města, kde pracujete, když škola na vesnici ztratila v důsledku ,,inkluze" úroven, to je sice správné řešení, ale není každému dostupné.Přitom škody, napáchané rozvratem základního školství jsou mnohem důležitější, než obsah všech novin a TV dohromady. Ale veřejné téma to není.Rodičové, nenechte si to líbit! Lehká základka - těžký život! Klidně věřte i Klausovi mladšímu.

   Vymazat
 2. Předseda vlády,ve své hlouposti,je sem natahá a oni ho za to jednou pověsí....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 21:31 váš názor a i ostatních že to Sobotka dělá z blbosti je jeho nebezpečné podcenění.Sobotka a celá gaunerská ČSSD která si rozdělila role hodný a zlý polda to dělá s rozumem a rozvahou,salámovou metodou za prachy z ciziny zrazují národ.To samé dělá ANO hodný a zlý polda a kudlu do zad vlastního národa.Jen Bělobrádek a Jurečka se podporou sudeťáků,ukrajinských nacistů a islámu netají.

   Vymazat
  2. Vlastenka


   Souhlasím. Ten to nedělá z hlouposti, nýbrž z čírého prospěchářství, i když to žádný génius není a není dokonce ani schopným politikem. Všechny jeho veřejné projevy mu beztak píše někdo jiný a Bohouš je jen jako bezpohlavní robot odříká. Já pořád vidím jistou podobnost mezi ním a Fialou. Dva neschopní politici bez názoru a jakéhokoliv charismatu, kteří koketují s havloidy a rezignovali na program vlastní strany.

   Vymazat
 3. Pane dr. David ! KLANIM se v ucte pred Vasim postrehem a inteligenci !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 4. Jak Merkerova, tak premier Sobotka jsou ve svem politickem zivote drceni a sabotovani svoji hlouposti. Oni prece musi vedet, ze jejich utopistecke snahy o novou Evropu, nikdy nebodou fungovat, a presto je prosazuji ! Samozrejme to prinese tragedie do zivota mnoha lidi, vcetne jejich !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka


   Ani u jednoho z nich nejde o žádný altruismus nebo idealismus.
   Makrela trpí spasitelským komplexem a nádavkem ještě nějakou psychiatrickou diagnózou.
   Sobotka je jen obyčejný konjunkturalista a zbabělec bez vlastního názoru.
   Je vidět, že národ Bohouše dobře zná, protože většina z nás tento vývoj předpokládala. Velké vlny a pak v tichosti kývnutí na trvalý přísun ilegálů.

   Vymazat
 5. Asi bych Prahu obětoval.
  Zahynula by sice hrstka užitečných lidí, ale s nima by zmizelo ze světa přes milion velkých zlodějů, vlastizrádců a velmi nebezpečných idiotů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Blbečku, tvoje pokroucené vidění světa vyhřezlo v plné síle. Svinstva, která se táhnou z Prahy do celé republiky tady vyrábějí především mimopražští! Koukni na Parlament, na Senát a na Vládu. Kdo z nich je rodilý Pražák? To vy - mimopražští - to svinstvo volíte, vy je posíláte do Prahy vládnout! Podívejte, kolik sviní je například na radnici v Brně (viz. omluva Němcům za jakési vymyšlené příkoří a útrapy při odsunu). Nebo co udělala ostravská radnice proti znečištění ovzduší firmou Mittal a co proti Bakalově krádeži hornických bytů? Můžeme jít město po městě - co jste udělali proti tzv. církevním restitucím např. v Jihlavě, Korměříži, Olomouci atd. atd.? Jediný, kdo se proti té krádeži postavil, je starosta Břeyiněvsi! A co ti (vy) ostatní? Spílejte sobě a ne Pražákům. Venca Pražák

   Vymazat
  2. Naprostý souhlas,ten největší ksindl je ksindl přivanrovalý do Prahy!Jen namátkou: Topolánek,Nečas,Kalousek,Němcová,Sobotka ,Bělobrádek...v podstatě VŠICHNI,co dnes likvidují český národ!Ale zase bude na Pražácích,aby jim to ukázali jako v květnu 1945,ale všem těm vlastizrádcům a zlodějů,žádného "papežence"nešetřit!

   zločas

   Vymazat
  3. Venco
   neser se
   Ty seš jeden z těch, za které bych držel minutu ticha. Sám sis odpověděl, všechen ten ksindl viz výše, se natáhl do Prahy.
   A Pražáci nic ... tradice...defenestrace...prostě nic.
   Takže Venco, j e m i l í t o !!!

   Vymazat
  4. Ten ksindl máte zastavit tam, kde ho volíte. Jasné, blbečku?! Venca Pražák

   Vymazat
 6. Ano, zcela pravdivý článek. Cikánské obyvatelstvo, bezdomovci jsou neustále předmětem kritiky evropských struktur. Neustále nás poučují co děláme špatně, že nedodržujeme humánní přístupy, utiskujeme, terorizujeme a další vypisované nesmysly. Pak nám sem chtějí nahnat batalion imigrantů a začnou nás opět poučovat, jak to máme dělat, jak je integrovat a nechat se jimi fakticky utlačovat a navrch ještě dirigovat "pojebanými" úředníky z Bruselu a dalších pomazaných organizací. Evropa a svět začíná doplácet na pošahanou humanitu - expedujeme pomoc do rozvojových zemí, posíláme tam sušené mléko, které nemá odbyt tam a tam, posíláme obilí, které nemá odbyt jinde a vůbec neřešíme záležitosti z principu subsidiarity, aby si lidé především pomáhali tam, kde problém vznikl. To je také ovoce globalizace. Někde něco přebývá, tak to šoupneme těm hladovějícím, ale neřešíme, že by si oblast mohla při troše pomoci začít potraviny vyrábět a pěstovat sama. Globalizace právě stojí na tom, zacpat hubu zbožím, které nepotřebujeme a vypěstovat si na tomto dodávaném zboží závislost. Takže pak zdraví lidé vysedávají na krajích neobdělaných polí a čekají co jim tam svrhnou z korby náklaďáku, namísto toho, aby si pěstovali za určité pomoci plodiny sami. Naše oslavované demokracie nejdříve vyplenily a zlikdovidovali své kolonie a nyní jim pomáhají po svém. To jako s těmi našimi samopaly, které jsme poslali do Iráku přes USA - vím kde určitě skončí, to si budou hoši z ISILu pochvalovat jednoduchost ovládání. Tenhle svět zajde na tu svoji oslavovanou globalizaci, všechno má mít své meze. I bohatství a moc určitých lidí by mělo mít své mantinely, když nejsou stávají se z nich pomatenci a blázni.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přece nejde o to pomáhat nějakým lidem. Je přelidněno. Je potřeba jen vyprázdnit sklady s procházejícími potravinami a prodat zbraně kdekoliv a komukoliv, dostat se ke zdrojům surovin kdekoliv a jakkoliv, na úkor kohokoliv.
   Cílem je všeobecný chaos řízený a ovládaný vybranou skupinou nadlidí.
   Kdyby se jednalo o humanismus, tak budou všichni politikové usilovat o mír i za cenu ústupků, budou podporovat demokratické volby, budou se snažit znesvářené strany sbližovat, otupovat ostří nenávisti,...
   Nadnárodní světovládci jsou, bohužel, úchylní, nebezpeční lidem.

   Vymazat
  2. Je to přesně tak Sims . Člověku nejvíc pomůžeš tím , že místo toho abys mu dal rybu tak ho naučíš ryby chytat .

   Vymazat
 7. Děkuji za skvělé zhodnocení reality. K tomu je ještě třeba dodat státní zadlužení každého občana už od peřinky. Cílená debilizace společnosti dále pokračuje, i s pomocí inkluze.
  F. Koukolík: "Jestliže národ (a jeho stát) nebude mít pod kontrolou své úspěšné psychopaty, budou mít úspěšní psychopati pod kontrolou národ a jeho stát." Češi. Proč jsme, kdo jsme - a jak dál?, Galen 2015, str. 255.
  To by byl také moudrý prezident!

  OdpovědětVymazat
 8. Vlastenka


  Vysvětlete mi jediné, jak je možné, že spolustraníci už dávno nevymetli se Sobotkou, Dientsbierem, Marksovou a dalšími levicovými multikulturalisty?
  To si neuvědomují, že se Sobotkou zažijí bezprecedentní volební debakl?
  Zeman má pravdu, Sobotka poškozuje ČSSD a vytěží z toho jeho největší konkurent - Babiš.
  I pro skalní voliče ČSSD ,jako jsou mí rodiče (já jsem je nikdy nevolila a nikdy volit nebudu), se tahle strana se Sobotkou v čele stala nepřijatelnou.
  Bohouš zřejmě mylně sází na to, že by si mohl za svou příkladnou loajalitu k Berlínu vysloužit lukrativní koryto v Bruselu. Neuvědomuje si ale, že se eurosvaz v podstatě rozkládá stejným způsobem jako před 25 lety východní blok.
  Čím dál hysteričtější a zoufalejší tón unijní propagandy tomu napovídá.


  Je velmi úsměvné, když měnavka jako Bohouš vidí sama sebe jako "lídra" a věří servilním žvástům svých poradců, kteří píšou e-maily typu - Slávku, ty jsi politik evropského formátu, ty na to máš (potají se jistě tomu ubohému intrikánovi bez vlastního názoru smějou).


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. BOHOUŠ DOSTAL ZA ÚKOL POMOCI PANU

   ANO,BUDE LÍP k cíli Říše zla,která má za úkol instalovat zničením demokracie a nastolení finanční oligarchické TYRANIE.Vzpomente smlouvy TTIP,TPP,TISA,které nejsou ničim jiným než obdobou HITLEROVA Ermächtigungsgesetzu tj pověřovaciho zákona,kterým se dostal HITLER k moci.Tady se má dostat k moci celá smečka korporátních křiváků,kteři se chystají vyrabovat celé státy prostřednictvím tzv.tribunálů,které budou odsuzovat i ČR k placení tzv.UŠLÉHO PLÁNOVANÉHO ZISKU,kdy naše dnešní okrádání prostřednictvím tzv.ČNB zbledne závistí.

   Vymazat
 9. Nezaměstnanost má také jednu sestřičku, která je "politickou korektností" zapírána. Je to podzaměstnanost.
  Poznáte ji podle front na úřadech, ale i v obchodech.
  Vyřízení žádostí, stížností ale i objednávek se prodlužuje.
  U nemocnic se lékaři a sestry děsí toho, kdyby měl během víkendu přijít pacient vyžadující více péče.
  Někde (v supermarketech) personál "dobrovolně" zdarma pracuje nad rámec pracovní doby,
  jinde (ve školství) se mimořádné učební hodiny (suplování)řeší pracovním volnem, které si pracovník může vybrat, až, až ...někdy.

  OdpovědětVymazat
 10. Cikáni jsou již v Evropě skoro 500 let a doposud se neintegrovali, snad jen těch pár vyjímek. Je to z 85% banda nevzdělatelných flákačů a zlodějů. A teď si sem natáhneme nějaké imigranty bůh ví odkud, proti kterým jsou cikáni géniové a dříči. Jak dlouho se tito imigranti budou integrovat do společnosti. Ti jsou absolutně nevzdělavatelní a neintegrovatelní - zkrátka jen na to, aby brali soc.dávky a jinak na nic.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cikáni u nás už byli docela integrovaní, museli chodit do práce a pracovat, což ve své drtivé většině dělali. Pak přišel plyšák a s ním proces obecné dezintegrace - a Cikáni z integrace vypadli na okraj společnosti jako první. Vina tedy neleží jen na cikánské komunitě. Bylo by dobré si to uvědomit!!! Květa

   Vymazat
  2. Zdravím Květo. Máš pravdu vina neleží jen na cikánské komunitě. Jejich vinou ale je, že se ani nesnažili se z okraje společnosti dostat výše. Osobně jsem poznal hodně cikánů, ale valná většina z těch mladších cca do 30-ti let neměla zájem pracovat. Vše o co se snažili, tak ze státu vyrazit co nejvíce peněz za nic. To by bylo také dobré si uvědomit.

   Vymazat
  3. ONA TA ŽILKOVÁ MÁ "PRAVDU" SEM S MUSLIMY - ONI OBOHATÍ ČESKÉ ŽENY A BUDE LÍP
   ,ALE CO MYSLÍTE VÁŽENÍ ČTENÁŘI BYLO ZA MINULÉHO REŽIMU VŠE TAK ŠPATNÉ ??? !!!

   Vymazat
 11. Nepatri moj prispevok prave k tomuto clanku,ale ma pobavilo,DWN uviedli interviu s US geologom George Friedmanom. Otazka znela.V minulom roku ste mali rec v CHicagu,povedali ste ,cielom US politiky je zabranit aliancii Nemecko-Rusko,lebo spojenie technickych moznosti Nemecka,a prirodnych zdrojov Ruska by bola hrozba pre vas.Prave jeho odpoved bola pre nas zaujimava,,,V Europe nie je ziaden stat,ktory chce alianciu s Ruskom.Francuzsko a Polsko su zasadne proti.Aliancia Nemecko a Rusko,by vyvolala v Europe len strach a hrözu,,,Tak to su asi zbozne zelania tohoto pana.Ako hovoria Nemci,,alebo budeme zit s Rusmi,alebo zomrieme s ameriku,,Tak je to.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ospravedlnujem sa geopolitik G.Friedman.

   Vymazat
 12. Uctive pozdraveni pani Vlastenko ! Posledni dobou mene pisete, a ja Vas bezvysledne hledam. Chybi mi Vase prispevky !

  Co se tyce politicke budoucnosti Sobotky, tak je podchmurna. Brusel vi, ze je to oportunista. Otevrena ideologicka opozice proti Bruselu, ma vetsi respekt nez, nez bezpaternost.

  Oni se tam ted zabyvaji presidentem Zemanem... Nase TV a internet take !
  Protoze se nase TV vyvracela nad nazorem presidenta Zemana, obledne invaze barbaru do Evropy, tak to melo opacny ucinek !

  Vsichni volici Donalda Trumpa maji ted radi automaticky i presidenta Zemana, protoze ma stejne nazory jako Donald Trump.

  Samozrejme, ze Amikum prelozim kazde slovo, ktere president Zeman rekne..Ta sranda s Kalashnikovem v Tisnove a hlavne reakce Sobotkova, rozesmala kde koho. (Vim na ktera mista to poslat.)
  Fandim Zemanovi a chci, aby Cesko patrilo Cechum !
  Your admirer honolulu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. HONOLULU,CO BUDEŠ DĚLAT KDYŽ TEN TRAMP BUDE PRESIDENT A BUDE NÁS SRÁT S TTIP A TISA

   což jsou jasné obdoby HITLEROVA Ermächtigungsgesetzu,jimž se dostal k moci jen jeden diktátor.Jimi se totiž dostanou k moci celé smečky korporací,které vyrabují státy EVROPY jen to fikne A TAK SE STANOU AJMERIKÁNI PRO DOMORODCE EU ČURAMEDÁNI.

   No co ti potom napíšeme to si nedáš za rámeček.Doufám,že víš o čem je řeč
   TVŮJ PATRIOT

   Vymazat
 13. VI. Cernik (23:12) t.zn., ze nefunguji pracovni zakony !

  (0:16) Tomu se rika etnicky nepotismus. Tak to bylo ve Vidni v letech 1880 - 1918 a v Nemecku 1870-1933. Z takovych pomeru v zemi se vzdy vylihne nejaky cert.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honilulu Ano čert se vylíhne ale většinou je také jejich at už na půl nebo na čtvrt,nyní to bude jinak:z jedné vody načisto,jinak totiž planeta nepozná život v míru a mimochodem jste zapoměl v tom výčtu na Špamělskou,Francouzskou, Ruskou a Ukrajinskou revoluci scénář,produkce i režie pořád ti stejní:nositelé kultury ůroku,lsti,klamu a podvodu.

   Vymazat
 14. Zivot je plny IRONIE ! Toto je psano na zasmani o Islamu, Zidech a Zednarich.

  V Clermontu, v roce 1095 papez Urban II. vyhlasil prvni Krizovou vypravu !
  Jeruzalem padl do rukou Krestanu 1099 !

  V roce 1112, 9 zboznych fanatiku puvodem z Francie zalozilo TEMPLARSKOU druzinu, pojmenovanou podle TEMPLU postaveneho zidovskym kralem Salamounem.
  (Proto se jim rikalo TEMPLARI !)

  Tato tajna rytirska organizace nasla a vyhrabala 200 tun zlata a stribra, kterou Zide zakopali hluboko pod svym Templem v letech 586 B.C. a 70 A.D. v dobe ohrozeni sve existence. (Zide vedeli, ze to je nekde ukryto, ale nevedeli kde. Ti co to zahrabali byli vzdy odvedeni do otroctvi, bez navratu, (Babylom , Rim), nebo zmasakrovani.)

  V roce 1128 vsechno zlato a stribro bylo v bezpeci v Evrope a stalo se zakladem evropskeho bankovnicti. Z TEMPLARU se stali po zmasakrovani (1314 -Jacques de Moley)) - ZEDNARI.

  A Zednari zalozili Ameriku v 18-tem stoleti a vyjebaji s kazdym na svete ve prospech nas Krestanu - (skoda, ze jen nekterych !)

  Takze Zide jsou uzitecni, nebot pracuji jako vcelicky a shromazduji MED ! My Krestane jim to vsechno zkonfiskujeme pro nasi slavu , a to za pomoci neviditelne ruky prozretelnosti.

  Doufam panove , ze si uvedomujete, ze MY KRESTANE, jsme vyvoleni a nikdo jiny !
  HONOLULU - uzitecny Katolik, ktery vzdy vsechno vyslepici.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je opravdu pro zasmání,jste nadaný klidně by jste mohl psát pohádky,nebo jiné polopravdivé legendy,pravdolež je jejich doménou.Zdravim z Alohy

   Vymazat
  2. HONOLULU JSI TU POPULÁRNI TAK TU MÁM NĚCO

   pohlavár strany KDU tedy prý křestanů ŘEKL.

   Demografické potíže,které v Česku kvůli nízké porodnosti hrozí MOHOU do jisté míry vyřešit uprchlíci,kteři se v naši zemi rozhodnou zůstat.

   Překlad.TI ARABOVÉ TO MAJÍ ŘEŠIT,NE ON PODPOROU RODIN.Takže radši pošle ten Antikrist k řešení arabáky,kterým korán porouči dát si kdykoli mají chut na křestankách,které se po desátem znásilnění stanou automaticky muslimkami.Za to,že mu to tak řekla NELA LISKOVA ji chce ten ANTIKRIST dát k soudu. A ZA TO HO TI KŘESTANÉ I KDYŽ PROPAGUJE KŘIŽOVOU VÝPRAVU NARUBY, ZVOLILI A BUDOU ZASE VOLIT.

   Vymazat
 15. STRASNE veci a nespravedlivosti se deji v dejinach.
  Jsem plne presvedcen o tom, ze existuji certi !

  Protoze kurikulum HISTORIE v Cesku bylo nadesignovano pro Cikany v pomocne skole, tak Cesi o nicem NEVI, z ceho by se mohli poucit.

  Oni nevi, ze existuji vselijake ideologie, ktere vzdy udelaji ve svete super bordel. Takovy bordel pro svuj vznik potrebuje KATALIZATORA !
  Templari jich meli 22 ! (Jmena mam v knihovne.)

  Spanelska Inquisice pouze jednoho , ale hrozneho. Naciste jich meli 10. Bolsevici v Rusku 1917 pres 300 a vsichni z Ameriky.

  Pan Sobotka nikdy do zadneho takoveho spolku (mezi katalizatory v bruselu) nemuze byt prijat, (nema ideologii), (tak jako ja, nemohu byt nikdy prijat mezi KOSMONAUTY) !
  honolulu - realisticky analytik

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  2. Pan Sobotka je co se týče jazykové vybavenosti pro práci v zahraničí jaksi nepolíben. Už ted má poradce(Otto) na maily co ho Zeman kdysi vyhodil pro neschopnost. V tomto směru lze ambicioznost premiéra jen obdivovat

   Vymazat
 16. K článku, ano, je to pravda.
  Degenerace společnosti.
  Počínající z okolí, pak od hlavy.
  Řízená tou hlavou.
  Hlavu nutno amputovat,
  česky - useknout.
  Jinak konec, Děda.

  OdpovědětVymazat
 17. Mylite se pane z Alohy (2:00) ! To je z knih !
  Proc si myslite, ze se proti Templarum postavil, jak francouzky kral (Philip IV.), tak papez (Clement V.) ? Oni Templare zmaskrovali, kvuli bohatsvi ! (A sami zemreli na prokleti !) Ale ne vsechny Templare zabili ! Nekteri utekli do Skotska, Nemecka a do Cech pod ochranu podplaceneho Jana I. Lucemburskeho.

  Ten, kdo to zlato a stribro hluboko pod Templem nasel, se jmenoval HUGO z PAYNS.
  Ten kdo dal zaklady bankovnictvi v Evrope se jmenoval ROBERT z CRAONU.
  Hugo z Payns puvodne hledal pamatku po Kristovi ! Jmenovala se HOLLY GRAIL ! (Coz je kalich z ktereho pil Krist pri posledni veceri, 7 hod. pred zatcenim Amanem - Schwigervater Caiphase).
  Tech prvnich 9 bylo velmi poboznych !

  Arabum to zlato rozhodne nemohlo patrit, protoze ovladali Jeruzalem pouze 20 let +/- pred vyhlasenim prvni Krizove vypravy.

  Musite se smirit s tim pane s Alohy, (ktery ostrov ?), ze prozretelnost je na strane Krestanu a v pravidelnych casovych intervalech vsechno Zidum zabavi, coz prohlubuje jejich obchodni nadani a schopnosti.
  honolulu - nadany pozorovatel !

  OdpovědětVymazat
 18. Takže co s tím,že?Jsou dvě možnosti jak zabránit tomuto šílenství.Chodit v hojném počtu na demonstrace,ještě pár měsíců.Pokud to nezabere,tak se spojit s Němci a Slováky a udělat revoluci.Převrat s pomocí armády a zbraní,kterými lid pohrozí.To je vše a je to jednoduché.Nějaké volby to vůbec nezmění.Pokud to neuděláte.Máte tři možnosti.Za prvé,emigrovat do Ruska a žít jako normální rodina.Za druhé,zemřít v partyzánském boji.A za třetí,spáchat sebevraždu s celou rodinou.Protože co nám nachystali za život,nebude život,ale peklo na zemi.Dobytek,bude na vyšší ůrovni než jste vy,občané.Máte čas do konce tohoto roku.Zapoměl jsem na čtvrtou verzi.Jít padnout v boji proti Rusku,nebo se rozpustit v atomovém žáru.Je to jednoduché a praktické.Takže se laskavě vykašlete na ty vaše hloupé články a uvědomte si,že vám i vašim rodinám jde skutečně o život a nejenom skrze migranty.Probuďte se konečně OVČANÉ!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Ukrajině už to zabralo.

   Vymazat
  2. Kdo povede útok na Zimní palác?

   Vymazat
  3. Asi takto -"oni" nacvičují útok z východu a my útěk na východ.

   Vymazat
 19. Co se týče integrace méně vyvinutých dětí do škol, pak včera ve zprávách zase propagovali opačný přístup, který bůhvíproč, pokládají v ČT za boží. A sice domácí vyučování, tentokrát dokonce středoškoláků. Takže na jednu stranu budou děti střední vrstvy nebo nekatolíků nuceny popasovat se ve třídách s dětmi, které na výuku potřebují jednoho prostředníka (kterého všichni zaplatíme), na druhou stranu tu vyroste kasta těch, které se budou vzdělávat doma, nebo ve výběrových školách. Proč tedy ruší i výběrové školy pro děti, které nestačí? Nebylo to za bolševika prospěšnější pro všechny, když se pomáhalo těm, které nestačily?

  OdpovědětVymazat
 20. Pane doktore, už jste zase trefil hřebíček na hlavičku. Co se týče cikánů, pamatuji si z dob mého mládí, že v našem městě žilo několik velkých rodin - a všichni pracovali, některé děti chodily do naší školy, některé asi do "pomocné", jak se tehdy říkalo, ale neměli jsme s nimi problémy, občas se někde mezi kluky strhla rvačka, ale to bylo i mezi bílými, každý dostal ještě pár doma a bylo to. Jejich rodiče pracovali, a i když se možná nepřetrhli, museli chodit do práce, jinak neměli co do úst. Po "sametu" se sem přistěhovalo spousta rodin, najednou jich bylo všude plno. Staří byli v důchodu, nebo přišli o práci, mladé nikdo nezaměstnal. Vystěhovali je na okrajové sídliště, dnes jsou všichni zpátky v centru. Místo korza po městě, kdy se chodilo "do města" nakupovat, třeba hodně v sobotu dopoledne, je dnes centrum prázdné a bandy cikánských dětí se tu prohánějí. Samozřejmě i díky potroublé politice města, kdy se vybudovaly obchodní zóny na okrajích, a město s krásným náměstím je mrtvé - kdo by taky chtěl platit 30Kč/h za parkování, aby si mohl nakoupit rohlíky u Vientamců (jinak nic proti nim,jsou pilní a obsadili mrtvé obchody). Myslím, že je to tak na Západě i s migranty - první generace šla za nabízenou konkrétní prací, ale utužením a přitvrzením pracovního trhu tu práci ztratila a její potomci už úplně. Škoda, že jsme nedokázali využít potenciál socialistické éry - cikáni byli v podstatě integrovaní a i když to možná bylo proti jejich naturelu, nikdo je ze společnosti nevyřazoval a pro všechny platilo stejné - budeš pracovat nebo budeš mít velké potíže. Neviditelná, a v současné době zcela určitě neexistující ruka trhu nás vrátila do doby po válce. Zdravím Vás a těším se na další zajímavé příspěvky, Pavla

  OdpovědětVymazat
 21. Pravdivě definovaná situace...

  OdpovědětVymazat
 22. Myslím tím článek, ne příspěvek od Vlastimila !!!

  OdpovědětVymazat
 23. Výstižný, srozumitelný a pravdivý článek. Jak hluboko jsme klesli pod vedením lidí, kterým se nechce řádně pracovat, ale penízky jim nesmrdí. Hurá do politiky! Stát se drží samospádem, díky těm zbylým pracovitým lidem, kteří musí zajistit sebe a své rodiny. Bohužel, východisko není. Přijdou volby a zase jim to "ten plebs" za koblihy a masáž v tisku do uren nahází a "demokraticky" zvolení si vytvoří vlády, jaké budou chtít.

  OdpovědětVymazat
 24. Co se týká TEMPLÁŘŮ

  Honolulu má dost dobré info: Křížáci zpočátku vybíjeli na co přišli - v Sýrii, Palestině...

  Až po té co byli opilý nevinnou krví některým začalo svítat nad tím co dělají - setkali se taky tamními duchonvími co nebyli křesťané - za nějaký čas - generaci, se z nich vyvinul klan řádu stojících na dobrých morálních principech. Našli zlato jak Nick říká... kopali a kopali. Našli taky KOMPROMITUJÍCÍ fakta proti křesťanství. (Já nevím co to je, je to pořád v utajení) Prezentovali to papežovi - došlo k dohodě. Templáři dostali specielní STATUS - NEZÁVISLÉ organizace. Začali bankovnictví a bohatli a bohatli. Znají určitá tajemství - jsou schopni vstoupit za oponu do paralelního duchonvího spektra... Stali se nečím čemu by se říkalo - Děti světla, pokud použijeme terminologii z Kumránu, a asi tam se to naučili. Papež a Filip král francouzský se domluvili je vyloupit a odstranit z historie jako odpadlíky od víry .... Udělali na ně pogrom - 1307.... vyvraždili děti, ženy muže - mučili všechny i děti... Většina z nich uprchla i se zlatem i s kompromitujícími artifakty. Anglie-Skotsko, Skandinávie, později - Kanada.

  Základy bankovnictví co byly založeny TEMPLÁŘI se dostaly do rukou Říma a později JEZUITŮM .... a skrze JEZUITY později Chazarům - Bauerovi dnes Rothschidl.

  Řád Templářů byl převzat Římem a to co dnes jsou Templáři nemá nic s dočiněním originálu. Byl to pokus ŘÍMU je vyhladit aby lidstvo na ně zapomenulo a myslelo si že Templáři jsou ti co dnes jsou - Římem kontrolovaní templáři.

  Naši originální Templáři co se zachránili založili ZEDNÁŘE to je pravda, ale po té co JEZUITÉ infiltrovali Zednáře tak opustili od toho projektu a stáhli se do anonymity znovu. Zednáři se pak vyvíjeli pod taktovkou jezuitů a různé Lodže vedou lidi různými směry....
  Thule society se snažila dostat k nim taky ale neuspěli..

  Originální TEMPLÁŘI fungují v anonymitě. Založili CITY of London, ale CITY bylo infiltrováno taky skrze Benátskou Black Nobility a dnešní sionisty ... (Nejsme si jisti zda Black Nobility z Benátek, nezaložili JEZUITY - je to velmi pravděpodobné..)

  Dnes TEMPLÁŘI davají dohromady nový FINANČNÍ SYSTÉM ve spolupráci s Staršími z Ming dynastie a dalších asijských dynastijí... Tento systém bude 100% sionisty neproniknutelný a bude základem nového finanční politiky která bude sionisty postupně vytlačovat až se z nich stanou žebráci ...

  Mluvilo se o tom že SIONISTI budou zlikvidováni VIRY co budou DNA orientovány.... Problém je v tom že jejich DNA má určitý geny co jsou identické s evropskými DNA ...

  Sionisté nejsou židé ani semité - jsou kryminální globální mafie které používá Holokaust a Israel a Judaismus jako štít za kterým schovávají svoje kriminální aktivity ...

  Holokaust bylo asi jejich dílo v první řadě ...

  OdpovědětVymazat
 25. Pan Ivan David sice správně poukazuje a kritizuje,ale nenabízí řešení.Pro Česko a okolí totiž řešení žádné neexistuje.Plaveme v proudu a ovlivnit tento proud nijak nemůžeme.Revoluce může být kdekoliv ale u nás ještě nenazrál čas.Tato generace je poučena a ta odbojná již vymírá či vymřela.Jedinou nadějí je celosvětový posun vědomí, ovlivněný dosud neznámými silami.To prý již sice jede,ale nikdo to prozatím nevidí.Musíme vydržet a nerýt držkou v zemi.

  OdpovědětVymazat
 26. Co se týká HOLOKAUSTU - řecky - zápalná oběť mimo jiné..

  Osvětim - západní svět má důvod proč používají německé jmeno pro Osvětim ... Auschwitz ...

  OSVĚTIM - čili - Illuminati - čili OSVÍCENÍ ....

  Je nezbytné pochopit SYMBOLIKU - tato vrstva společnosti používá SYBMOLIKU ve všem co dělají... Tak jako např na Svoboďáku v Brně symbol plodnosti nebo-li Brněnský Orloj, nebo-li symbol iluminátů, nebo-li vztyčený penis, nebo-li egyptský symbol ...

  ???,
  Tak že kdo použil slovo HOLOCAUST ještě před 2 sv válkou?

  Tak že od 1915-38 američtí tzv židé v prestižních novinách obviňovali buď rusy nebo nás ve stčední evropě že jsem zahubili 6 mil nevinných židů a holocaustu ... ZAMYSLETE se nad tím ..

  https://www.youtube.com/watch?v=Dda-0Q_XUhk

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mimo jiné - Osvětim - patřilo kdysi dávno Českému království ...

   Vymazat
  2. Díky, zajímavé a leccos osvětlující :)

   Vymazat
 27. Stručné, jasné, entropii snižující. Skvělý článek, pane doktore!

  OdpovědětVymazat
 28. Na Ostravsku nepracuje už druhá generace cigánu . Uprchlické tábory rostou v okolí jak houby po dešti . Propuštěno budete 13 000 horníků . Z nejbohatšího kraje vybudovali demokraté kraj bezdomovců .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale hovno, z těch 13000 je 3000 poláků a tak horké to s tím zavíráním dolů také nebude.

   Vymazat
 29. Kdo za to může ? Marcel

  OdpovědětVymazat
 30. Je předseda vlády hloupý? Nejsem si jist,výsledky má vynikající.Ze školy rovnou do parlamentu a od té doby se obyčejné práci dovedně vyhýbá.A dokud bude existovat Strana živitelka,bude to dále držet v této linii,případně přesedne na jiného koně. Takových je,mladý starý Benda,čistý nástěnkář Nečas,a mnoho jiných. Půvab dnešní demokracie spočívá v tom, že členové strany (v nejlepším případě desítky tisíc) v sobě vidí čekatele na volné státní fleky (od starostů a členů představenstev malé vesnice až po parlament a správní rady velkých státních podniků) a život lehkoživků. Nejodpornější na tom je masivní hloupost voličů.Tedy bohužel,tohle nemá perspektivu.
  Tisk a média nejsou v demokracii od hlídání demokracie, ale jejich úkolem je zakrývat skutečnost a tím umožňovat funkci hromadného lhaní,nezbytného k chodu této tzv demokracie. A vychytralý nikdy nepracující Sobotka je jen třešnička na dortu Svobody,upečeném z oblbováků.Zkuste podobný model doma.Ať vám řídí domácí rozpočet patnáctiletý pubescent.

  OdpovědětVymazat
 31. Snad jen drobné doplnění: Neviditelná ruka trhu existuje - ukradne první poslední.
  J. Hruška

  OdpovědětVymazat
 32. Pane kolego opět perfektní článek. Pojďme se však pustit do změny, Vámi tak výstižně popsaného, stavu.
  Dr Síla

  OdpovědětVymazat
 33. nick HONOLULU zde vznasi protest !
  Komu asi vadila informace o vasem puvodu ? To co jsem vcera napsal o kolebce Slovanu cele zmizelo !

  Nerozumim vsak proc ? NEMAM to z vlastni hlavy ! Bylo to prevzato z universitni knihovny v Chicagu !

  Vlastnim na toto thema nekolik knih. Napr. History of Civilization - EARLIER AGES a nebo knihy od prof. J.C.
  Mc Keowna -
  University of Wisconsin, Madison. Nebo John Gordon, Thosophical Society of England a dalsi a dalsi.

  Takze u vas v Cesku je doba temna ? A nebo vam poskakuje po ulici duch dr. Geobelse, ktery spalil nektere universitni knihy v kvetnu 1933 ?

  My v Americe knihy NEPALIME ! My je cteme a premyslime o nich.. Nekdo vam zatajuje a prepisuje dejiny !
  honolulu - zvedavy ctenar.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Místo Goebbelse máme Dientsbiera a další neobolševický ksindl!Máme revanšistu fašouna "knížete"Kchárla a jeho fašounskou tlupu,máme zločineckou tlupu ODS,Máme klerofašounskou tlupu KDU-ČSL s jejich Gabaly,Hermany,Bělobrádky máme ANO tvořené z dětiček prominentních rudochů-Telička,Stropnický,Komárek....zlodějka Jourová,špiónka Kleslová.....prostě radost pohledět,jaký zde je "výběr".....

   zločas(zlý čas)

   Vymazat
  2. Místo Goebbelse máme Dientsbiera a další neobolševický ksindl!Máme revanšistu fašouna "knížete"Kchárla a jeho fašounskou tlupu,máme zločineckou tlupu ODS,Máme klerofašounskou tlupu KDU-ČSL s jejich Gabaly,Hermany,Bělobrádky máme ANO tvořené z dětiček prominentních rudochů-Telička,Stropnický,Komárek....zlodějka Jourová,špiónka Kleslová.....prostě radost pohledět,jaký zde je "výběr".....

   zločas(zlý čas)

   Vymazat
 34. Cesi podporujte a brante pani NELU LESKOVOU z Ostravy ! Belohradek, "Lidovec" ji bere k soudu - nepravem !

  VEJCE, VEJCE - zoufaly krik se rozlehl Cerninskym palacem v Praze. Pribehl "katolik" Belohradek a pta se knizete Schwarazenberga : "Na meko, nebo na tvrdo jasnosti" ?
  "Neee", rika Schwarzenberg , "poskrabat Pavliku, poskrabat."

  OdpovědětVymazat
 35. 13:09 napsal honolulu zapomel jsem se podepsat .
  Omlouvam se !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 36. Ti LIDOVCI vyloucili ze svych rad velmi inteligentniho pana Daniela Kalendu !
  Moc jsem premyslel proc ! Moji logickou dedukci jsem prisel k zaveru , ze to zavinil TITUL MVdr., kterym je osdobeno jmeno Belohradka, (medicinae veterinae doctor) !

  Oni ti Veterinari maji radi opice z Afriky, kdezto pan Kalenda je rad nema, (ja take ne, sezrali mi boty z antilop). Oni (veterinari) na ne mluvili na Okavangu - videl jsem to, (pracoval jsem v mladi v Africe). Opice jim vsak nerozumeli.

  Ja mam nekolik lepsich TITULU ! Jeden z nich je Hrc, prc Witchdoctor honolulu ! Flaska whisky a rozumel jsem si s kazdou opici na Okavangu.

  Praha NENI dobre misto pro MVdr. Belohradka. Byl by daleko stastnejsi na brezich jezera Malawi.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 37. Jsem Katolik ! Nase svata cirkev katolicka je rozdelena na dve frakce, ktere se nemaji vzajeme radi a intrikuji proti sobe. Jak Halik, tak Belohradek, stejne jako nas svaty otec, patri k politicky utopistickemu, hloupejsimu
  kridlu !
  V cirkvi prijde ke zmenam, jinak je s katolickou cirkvi konec !
  A nyni nez odejdu za povinostmi, zahraji MVdr. Belohradkovi pisen ze zeme kosavych opic !

  THE WARRIOR Ipi 'Ntombi Featuring Margaret Singana
  na youtube.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 38. Ivan David, týmto ste ma dostali, buď ste veľmi inteligentný alebo viete veľmi dobre formulovať, tento Váš príspevok si uložím a odložím, klobúk dole kiež by som vedel tak formulovať svoje názory v písanej forme

  OdpovědětVymazat
 39. Pane Davide,s vaší kritikou závažných sociálních problémů a politicko-společenské krize v ČR musí souhlasit většina čtenářů Nově republiky.
  Nejste jediný v ČR a Evropě(politická scéna,občanská společnost)kdo dokáže být kritický.
  Nestačí,ale jenom kritizovat.Čtenář NR by rád slyšel konstruktivní řešení a znal nějakou vizi-alternativu.
  S jakou alternativou či vizi- bývalý politik za ČSSD ID a politická iniciativa NR přichází ?
  Nechci vám křivdit,ale zatím jsem nic takového od vás nečetl ani neslyšel.

  OdpovědětVymazat
 40. PANE DAVIDE,POSLEDNÍ DODATEK K VAŠIM TVRZENÍM.
  MĚL JSTE MOŽNOST VIDĚT NA VLASTNÍ OČI UPRCHLÍKA ?
  JAKÝ EXPERT NA ISLÁM JE PRO VÁS VĚROHODNÝ A FUNDOVANÝ ?
  JAK VY SÁM BYSTE ŘEŠIL UPRCHLICKOU KRIZI A JAK SE MÁME CHOVAT K TĚM STATISÍCŮM UPRCHLÍKŮ,KTERÝ V EVROPĚ UŽ JSOU ?
  NESE SVŮJ DÍL VINY ZA DESTABILIZACI BLÍZKÉHO VÝCHODU MIMO JINÉ I POLITIKA STÁTU IZRAELE(BLÍZKÝ SPOJENEC USA)?
  VÍTE O TOM,ŽE VÁMI KRITIZOVANÝ NEZISKOVKY JSOU DLOUHODOBĚ AKTIVNÍ I V ČR(POMÁHAJÍ DOMA SOCIÁLNĚ SLABÝM,CHUDÝM, NEZAMĚSTNANÝM,PREKARIZOVANÝM ATD)?
  MIMO JINÉ POŘÁDAJÍ PRO VEŘEJNOST SEMINÁŘE,BESEDY NA RŮZNÁ TÉMATA,DEMONSTRACE A PROTESTY.
  JE VÁM ZNÁMO,ŽE JEJICH AKTIVISTÉ SE TAKY SDRUŽUJÍ V ANTIKAPITALISTICKÝCH A EMANCIPAČNÍCH HNUTÍ ?
  JAK VY A NR JSTE KDY PŘÍMO U NÁS DOMA NĚKOMU POTŘEBNÉMU POMOHL ?
  JAN ČULÍK V BL ALESPOŃ OBČAS OTISKNE EXISTENČNÍ PŘÍBĚH ČESKÉHO OBČANA,KTERÉMU S POMOCÍ ČTENÁŘŮ SE SNAŽÍ FINANČNĚ A PRÁVNĚ POMOCI.
  O PŘÍČINÁCH NEZAMĚSTNANOSTI,CHUDOBY,NEROVNOSTI,KLIMATICKÝCH ZMĚN RADĚJI TAKTNĚ MLČÍTE.
  VY POUZE POKRYTECKY KRITIZUJETE OBECNÉ POMĚRY A POLITICKÉ ELITY.TO VÁS NIC NESTOJÍ A JE TO POHODLNÝ. ČTENÁŘ NR SI TO RÁD PŘEČTE A DÁ VÁM ZA PRAVDU. JAK JE TO JEDNODUCHÝ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ať si ty neziskovky pro uprchlíky pracují na místě činu ,kde se jejich sponzoři podepsali
   krvavými lázněmi a rozvrácením pořàdku !
   Každá společnost v každém státě mà být natolik svépràvnà ,aby díky svÿm pronàrodním rozhodnutím byla takè soběstačna a sebeobnovující..(je to nakonec v ústavě každého stàtu)
   Proč mà ,za kterýkoli stát, být zodpovědnÿ nějaký jiný stàt?Proč se agresivní USRAEL do všeho s...e?Vždyť kdyby se určitè vrstvy nervaly o peněžní a mocenskou a geopolitickou nadvládu ,vůbec by tenhle bordel neexistoval!! Vždyť se ví,čím to zaçalo a kdo bubnuje na válku !
   ...to můžete psàt ještě většíma písmenama a v odstupech pro větší zřetelnost a
   nebude Vám to nic platné,protože jste nerozpoznal viníka!
   Nepleťte si moràlní odpovědnost a nečisté elitární úmysly!,které se za tím skrývají!!!
   A Teď zase jà napíšu velkýma písmenama
   moje poselství !:
   JDĚTE S TÍM BLáBOLEM DO PR...E!
   vlaštovka
   Vymazat
  2. USRAEL to píše .... ale spíše by bylo výmluvnější místo USA raději ISA - Israelské Státy Americké ....

   Vymazat
  3. Velká písmena nepomohou člověku a malým rozhledem. Neziskovky mají u nás špatnou pověst, protože zastupují zájmy cizích států a často se chovají protispolečensky. Člověk v tísni - zahraniční agent podle amerického a ruského práva - agituje každý rok na českých a moravských gymnáziích pro Schwarzenberga a zároveň poskytuje krytí špiónům NATO v mnoha zemích, kam CIA přímo nemůže. To je jen jeden příklad. Smyslem Nové republiky není retušovat systémový marasmus záchranou jednoho vybraného nešťastníka. Nová republika ukazuje denně velkému množství lidí nebezpečnou podstatu režimu, ve kterém nyní žijeme. Marek

   Vymazat
  4. Odpovím za pana doktora :

   Vystřílet !!!!!


   Váš typický troll Jířa

   Vymazat
 41. Anonymní1. února 2016 23:12
  Web Nová republika a bývalý ,,levicový " politik za ČSSD Ivan David žádnou Ameriku neobjevil.
  Závažná sociální a ekomomická témata naší společnosti dávno před NR do veřejného prostoru vnáší už dlouhodobě jiný(nevládky,iniciativy,aktivisté,soc.hnutí). To stejně platí na téma zkorumpovanost politických elit.
  Kdyby jste nebyl líný si vyhledávat širší okruh informací-dávno by jste tato fakta znal.
  ID se v řadě svých tvrzení dopouští lží a manipuluje s fakty.
  Politická konfrontace v této zemi probíhá mezi Kalouskem a Zemanem. Ve skutečnosti se jedná o boj mezi tvrdým kapitalismem a primitivní autoritářstvím - Tak co si vybrat? To není ani projevem zhroucení rozdílů mezi pravé a levé, to jsou prostě dvě různé pravicové vize.
  Jakou ze dvou vizi nabízí občanu(voliči) ID a politická iniciativa NR ?
  Každý racionálně myslícímu čtenář např. NR odpověď zná.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:41- jako racionálně myslící čtenář NR jsem nepochopil, proč jste věnoval tolik času"ničemu" za použití tolika slov. Pokud ovšem nemáte honorář od slova. Zaujala mne Vaše politická "korektnost", Kalousek dělá rytíře Sobotkovi? Protože jsem líný, dejte příště prosím linky na ty nevládky atd., děkuji.

   Vymazat
  2. Plivat na Novou republiku a Ivana Davida může fakt jen primitiv. Žádný důkaz, žádný odkaz, jen plácání blbostí a osočování. 16:41 je zkrátka idiot, který chce škodit. Marek

   Vymazat
 42. Pane Povolny,nerozumím tomu,co vám není jasný?
  Vy zřejmě jinou volbu než mezi Kalouskem(tvrdý kapitalismus) a Zemanem(primitivní autoritářství)nejste schopen vidět.To jeden z důvodů čím vás oslovuje web Nová republika.Nevím jestli stojíte politicky nalevo,napravo a hodnotově jste liberál,konzervativec či pokrokář ? Můžete o sobě klidně tvrdit,že jste apolitický a ideově nevyhraněný.Co jste zač musíte vědět nejlépe vy sám.
  Něco vám o sobě prozradím.Nedělá mi problém se veřejně hlásit k levici.Nejsem nepřítel sociální demokracie,ale pouze některých jejich politiků.
  Levicový volič,by si jistě zasloužil výrazného předsedu ČSSD než je Bohuslav Sobotka.Bohužel zatím lepší na skladě ČSSD není.Např.Miloš Zeman,Ivan Hašek jsou pro mě jako levicový politici nepřijatelní.Věřte mi že neoliberálního ekonoma p. Kalouska a TOP 09 si ve vládě rozhodně nepřeji.Vize národoveckého autoritářství představované Zemanem,Klausem,Okamurou je pro mě ještě méně přijatelné.Oligarchu Babiše rovněž.
  Jinými slovy,Kalousek a Zeman jsou dvě různé pravicové vize.Ani jednu vizi si nepřeji.
  Najděte si něco o neziskovkách a nevládkách sám.
  Pro vaše dobro-přestaňte být líný si vyhledávat informace a ověřovat zprávy.To se netýká jenom vás.
  Doufám,že jsem byl dostatečně výstižný.Kratší formou jsem to sdělit nedokázal.  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:57- že patříte k euro marxistům jsem pochopil již z prvního příspěvku. Také Vám něco prozradím(adresu). Možná nás nebylo ani sto, kdo se v prosinci 89 přihlásili k soc.dem. Já po celoživotním ne-členství v jakékoli pol.straně. V archivu soc. dem. by mohla být(ta adresa). Sympatizuji s M. Zemanem, osobně se sice neznáme ale protože ho "znám" ze "Svobodné Evropy"dřív než Klause, Sobotku, Kalouska. Má "mouchy" ale nekrade, ani "legálně". A teď to hlavní. ČSSD byla ukradena, vámi "sluníčkáři", Sobotkou. To se neodpouští.

   Vymazat
  2. P.S.- ještě Vám něco povím "neziskovkách a nevládkách". Mám praxi z komunizmu a kapitalismus je stejný(stejné typy lidé ho vedou). Čtěte to jako "ziskovky pro zakladatele s vládní podporou".

   Vymazat
 43. Pane Povolný,díky za explicitní odpověď a vaši upřímnost.
  Máte pravdu,že jsem určitým způsobem euro marxista.
  Jsem rád,že jsme se takto lépe poznali.
  Pokud budu na webu Nová republika svým příspěvkem v diskuzi příště reagovat-rád si zde vložím nick- euro marxista.Jsem přesvědčen o tom,že to pro vás a možná i ostatní mimo jiné bude potřebná informace to znát.

  OdpovědětVymazat