Reklama

.

.

pátek 22. ledna 2016

DAEŠ navrhl šířit islám prostřednictvím masového znásilňování

22. 1. 2016    zdroj a zdroj
Podle vůdců teroristů se každá žena po znásilnění deseti džihádisty stává muslimkou.
Vůdci v Rusku zakázané teroristické organizace DAEŠ prohlásili, že znásilnění zajatých žen, které nevyznávají islám, z nich automaticky dělá muslimky.
Teroristé DAEŠ zadržují jako sexuální otrokyně nejméně 3,5 tisíc jezídek, jejichž víra a uctívání slunce slouží podle džihádistů zdůvodněním pro jejich únos a zotročení.


Duchovní vůdce jezídů Šejch Baba řekl novinářům, že islámští extrémisté uchvátili "naše ženy, naše domovy a rodiny," a ukázal leták teroristů, v jehož textu je oznámeno, že všechny uchvácené ženy se stávají muslimkami, když je znásilní deset teroristů DAEŠ.

Leták mu předala jedna z obětí útoku džihádistů, uvádí Express.

Podle dívky terorista, který ji unesl, jí předal tento dokument před znásilněním. Pak zavolal dalších 11 teroristů, kteří také jezídskou dívku znásilnili.

"Budeme zabíjet muže, kteří nevyznávají islám, a ženit se s dívkami, protože jsou trofeje naší války", sdělila oběť slova násilníků.

Časopis, který vydává DAEŠ, jako zdůvodnění uvádí, že "uvedením do otroctví rodin nesprávných tím, že z jejich žen uděláme milenky, dodržujeme právo šaría, pokud s tím někdo nesouhlasí, zamítá Korán."

Nicméně londýnský imám Ajmal Masroor řekl, že v islámu je unášení a zabíjení přísně zakázáno a že interpretace Koránu teroristy není pravdivá.

Nazval genocidou vyhlazování jezídů teroristy DAEŠ a přeměnu žen na sexuální otrokyně.

Ve zprávě organizace je uvedeno, že mezi 3500 osobami, které jsou v sexuálním otroctví u džihádistů v Iráku, je hodně dětí.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr.Vladimíra Grulichová

34 komentářů :

 1. Sloužil jsem ještě 2r.na vojně a přísahal,že budu bránit vlast.Bruseloni a poseroutkové u nás zahajují v propagandě novou genocidu vlastních lidí.Zatím má puška za trámem klidně odpočívá,zatím.Ale dlouho nebude.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. souhlasím!!..., na kecy už není čas!!...

   Vymazat
  2. Také bych nějakou chtěl.T

   Vymazat
  3. vy (7:03) už přece žádnou vlast nemáte, to jste ještě nepochopil, jak se Česko transformovalo za posledních deset let. Budet bránit jenom obal, obsah je už dávno odstátněn, zglobalizován, vytunelován, odstěhován, zrušen, zcizen.

   Vymazat
  4. obalu se pořád dá dát nová náplň...

   Vymazat
 2. Každého čmouda i bruselona pošlu partyzánským způsobem do ráje a nikdo mi v tom nezabrání.Oni už z ůtokem začali a děckám do škol posílají letáky s atomkami,jak u nás vybuchují a kecálek ve vládě jen mutuje,kecá a kecá,zuboplešník prášil.Učitelé zrazují taky,jsou další na řadě.Za děravý groš ti odpadlíci Komenského.

  OdpovědětVymazat
 3. Jasne, je to valka. Musime se branit. Jen je nutne identifikovat nepritele. Slavek a Andela jsou jen poskoci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ANO. Za prptektorátu se jim říkalo kolaboranti a po osvobození byli první na řadě.

   Vymazat
 4. Jasne, je to valka. Musime se branit. Jen je nutne identifikovat nepritele. Slavek a Andela jsou jen poskoci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pojďme konečně defenestrovat parlament.Začít s Kalouskem,než se stačí opít,protože ožralci mají štěstí a spadl by pod okny mimo vidle.Pokračovast se Sobotkou,další dle seznamu vesternového divadla pravdy a lásky.

   Vymazat
  2. Jsem myslivec.Zvěře je dneska málo.Ale mám dvě brokovnice a jednu kulovnici 7 X 57.Kdyby ten opilec spadl mimo vidle,dokončím to i brokem na zajíce.

   Vymazat
  3. Ale, lidi, je napred potreba znat opravdoveho napritele, jeho silne a slabe stranky. A obranu koordinovat.

   Vymazat
  4. Ale, lidi, je napred potreba znat opravdoveho napritele, jeho silne a slabe stranky. A obranu koordinovat.

   Vymazat
 5. Úplně správně to napsal anylytik Štefec nedávno,snahou muslimů při útocích na Němky na Silvestra bylo ponížit nás bílé muže. Neříkal bych to, kdybych mnoho let nežil v muslimské zemi a neznal bych jejich mentalitu.Pokud čtete historie, tak najdete informaci, že dvojí bastardi se vyžívali v ponižování dobytého obyvatelstvá Evropy, byli to Saracenové a Turci, kteří znásilńovali ženy před zraky jejich manželů, aby je tím ponížili. Tak to je prosím mentalita muslimů, kterým židovka Merkelová otevřel dveře do Evropy.Nešlo vůbec o nějaké vypuštění přetlaku u těch čmoudovatých hochů. ale o ponižování. To co tady vykládá židovka Žílková je totální záměrná nepravda.

  OdpovědětVymazat
 6. Paráda; tomu říkám černá budoucnost:-/ Proboha jak můžeme nechat naše politiky pobírat peníze z našich daní, když vědí co jsou ty zrůdy zač a snaží se nás potopit? Evropský lid je tak blbý, že si to snad zaslouží:-/
  Petra

  OdpovědětVymazat
 7. Evropu vedé židovská lobby a ta má zájem na vykořenění národního povědomí obyvatel jednotlivých států, takže odtud vítr fouká

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta loby o které mluvíte nevede jenom Evropu,máte naprostou pravdu jde o nositele kultury úroku to byl je a bude kořen zla.

   Vymazat
 8. Znásilňovalo se za každé války, takže žádná čistá rasa na světě není. To ovšem neznamená, že to máme dopustit teď, když se o to pokoušejí čmoudi, kteří sem přítáhli bůh ví odkud z celého světa. Pokud naši politici nechápou, že tím co činí vedou republiku do pekla, tak je nejvyšší čas jim to jakýmkoliv přesvědčivým způsobem rychle připomenout a současně je varovat, že pokud tak budou dělat dále, mohli by těžce narazit třeba na vidle. Naše ženy si musíme bránit, jinak jako národ vymřeme.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak . Bránit své ženy platí už co je svět světem .Tak proč to měnit ? Je to zákon přírody .

   Vymazat
 9. Už to nemůžu číst,jenom tady všichni brečíte jako malý děti.Začněte všichni u sebe.Ja už začal.Zrušil jsem bankovni konto,Ct výpalne,nenakupuju u rakosaků,nepodporuji žádne židoliberáli a snažim se co nejlepe připravit na dlouhotrvajíci valku.
  Bůh přeje připraveným.
  Jděte do toho taky.Hlavne se nebát!.

  OdpovědětVymazat
 10. Žoldáku generále Pavle,nevrácej se raděj do česka,prase jedno.Spolu se Sobotkou a CHovancem budete první,koho napichneme na vidle,pekelníci a vlastizrádci jedni.

  OdpovědětVymazat
 11. Ty zrůdy je potřeba rovnou poslat do pekel,tak jako Daiš v Sýrii.CHovance,Sobotku,Pavla.

  OdpovědětVymazat
 12. Myslím,že pokud získá svou budobu v Králíkách minister.vnitra pro čmoudy bude ji potřeba zajistit po husitsku ohněm a mečem.A CHovance vymáchat v žumpě.

  OdpovědětVymazat
 13. Jsem chytřejší, případné znásilňování žen je vlastně šířením víry.
  Jsem zvědav na prvního vykuka, který se na to u soudu odvolá.
  Ale vážně: nikde není jediná informace o tom, že by vraždění páchané vojsky IS a jejich spojenci bylo mezinárodním soudem, institucí (např. EU, NATO)i jednotlivými státy (i třeba USA, Anglií atd.) označeno za genocidu a podána žaloba k soudu v Haagu.
  Volič-Vilč

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přece si nemyslíš, že budou podávat žalobu sami na sebe.

   Vymazat
 14. Svoje k tomu všemu jistě v Praze řekne premiér Anglie, jsem zvědav jaký obdrží dárek na památku - že by připomínku studia - co to vlastně bylo, asi nějaká hlava

  OdpovědětVymazat
 15. Povím vám příběh z jedné muslimské země, který se mi stal tak před 5 roky. Koupal jsem se se svou kolegyní v moři kousek od břehu, stojíme asi po krk ve vodě a připlave k nám místní muslim, dá se s námi do řeči, prohodí pár slov a poté se potopí a najednou vidím překvapené oči mé kolegyně, která říká „on se mi hrabe mezi nohama“. Tak to jsou ti muslimští fištróni. Možná by se to Stropnickému se Žilkovou líbilo, takovéto překvápko v moři.

  OdpovědětVymazat
 16. Mozna je zde i podobnost:

  Nábotova vinice:

  https://www.biblegateway.com/passage/?search=Prvn%C3%AD+Kr%C3%A1lovsk%C3%A1+21&version=B21

  OdpovědětVymazat
 17. Rusové co žiji v Německu vzali pomstu za 13letou školačku do svých rukou ! Více nežli 120 vozů a400 Rusů obklíčili Kamp migrantů a pálkama na basketbal vymlátilt všechny co byli přítomni !!! HTTP :// fortruss.blogspot.sk/20.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. nic překvapivého, v těch posledních (to jenom v sovětských dobách to byli nejvíce Židé) imigračních vlnach to byli především Kavkazané (Čečenců, Dagestánců atd.) a v jejich případě se divím, že použili jenom ty pálky

   Vymazat
 18. Kdyby znasilnilo 11 muslimu Konvicku a Putina, stali by se z nich tez muslimove?

  OdpovědětVymazat
 19. Každému hovadu co znásilní ženu nebo dítě, bych nechal veřejně při plném vědomí uřezat koule.

  OdpovědětVymazat
 20. Co chcete od mizerů, kteří jednají se svými vlastními ženami hůř než z dobytkem a tvrdí, že bílé ženy jsou kurvy.Kolektivně by měli znásilnit propagátory tohoto hrůzného řešení a vykastrovat je.Také se píše v Koránu , že mohou beztrestně zabíjet bezvěrce , odpadlíky a kritiky.Propagátory těchto šíleností by měli zavřít na doživotí do basy bez možnosti propuštění.

  OdpovědětVymazat