Reklama

.

.

pondělí 4. ledna 2016

Dirigent vysvětloval královně nadřazenost islámu nad křesťanstvím

4. 1. 2015  (video vidělo více než milión diváků)
Nizozemský národní orchestr chystal hrát skladbu G. Mahlera. V sále byla přítomna královna Beatrix, která pilně navštěvuje koncerty. Toho využil šéf orchestru, muslim, který začal vychvalovat"přednosti" islámu.
Hudebníci se beze slov zvedli a s nástroji opustili jeviště. Před očima panovnice ukázali, že už mají dost pýchy a muslimské arogance.
Vezmeme si příklad......???!!18 komentářů :

 1. No jo no, nikdo neumíral, pán byl hezky oblečený, hezký artikulovat, nebyl agresivní.

  Hmmmm, tak to bude pro všechny "pseudosluníčkáře" hrdina a muzikanti, vyvedení samozvaného imáma potleskem kvitující publikum a zasahující policisté, budou hysteričtní, jeho práva porušující xenofobové:(

  Je mi to naprosto jasné.

  Tak nějak nevím jak by dopadl třeba v SA, nějaký umělec, který by začal na veřejnosti obracet místního diktátora na křesťanství???

  I o tomto to je, MUSLIMOVÉ považují svou schopnost si násilím doma ochránit ten jejich fašistický islám, za důkaz jejich síly a allahovi vůle a naší "neschopnost" si silou obhájit naší kulturu za důkaz naší slabosti a allahovi vůle, že máme být poraženi.

  Proto si ten pán i moji bývalí muslimští kolegové v práci klidně dovolí, prozatím pouze "obtěžovat" královnu v Holandsku,ale nikdy by nedovolili obtěžování Saudského diktátora křesťanem, budhistou, hinduistů,demokraté,ateistou.

  Už jsme ve válce, pán zatím váčil slovy, ale už jsou jich zde statisíce ochotné válčit čímkoliv co jim příjde do ruky a jen čekají na příležitost, protože toto je alahova vůle, když mi to poprvé s velmi vážnou tváří oznámili v roce 2008 oni mí kolegové v práci, hloupě jsem se jim smál a vítězství co?

  Už se nesměji já jim, ale na fcb čím dál tím víc oni mně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vše je jinak, díval jste se na hoax - podvrh, podvod. Ten slušně vyhlížející pán je blázen, proto také hned na začátku říká, já jsem Alláh...

   Vymazat
  2. Promiňte, ta situace se nestala?

   Je to uměle vytvořený hoax?

   Ten slušně vyhlížející pán není muslim, který přišel, nezván, obtěžovat diváky na koncert?

   No je to muslim, takže blázen je určitě;)

   No a neříká o sobě, že je aláh, je tam závorka, ve které je napsáno Jesus a je to citát z nějakého muslimáckého textu, možná přímo z koránu.

   Protože muslimáci si fikaně přivlastnili i křesťanské proroky, tak jako si před tím křesťané fikaně přivlastnili třeba pohanské svátky,jeden jste slavil nedávno;) jen proto aby usnadnili konvertování budoucích potencionálních oveček;)

   Takže jaksi vše jinak není, jediné co jinak je to, že ten pán asi není dirigentem, ale vzhledem k úrovni dnešní propagandy se ani toto z jistotou nedovíme, nicméně v mém původním příspěvků není o dirigentovi ani zmínka;)

   Nebo nesouhlasíte že s mým tvrzením, že v SA je za propagaci jiné víry trest smrti?

   Jěště dodán, že za terorismus se v SA, podle nového"protiterostického zákona" považuje i ateismus.

   Hezký den.

   Vymazat
  3. U nás by potřebovali vysvětlit podstatu Islámu všichni obyvatelé.Jsme národ nevzdělanců a tupců.Tato úroveň je vidět stále častěji i na stránkách Nové republiky. Proč tu nejsou objektivní informace ? Bohužel se u nás nechápe ani podstata křesťanství.Brzy přijede Dalajlama a pokud ho nikdo nezastřelí, tak nám snad otevře oči.Jediný rozumný vysoký hodnostář je papež František.Ten mluví ze srdce a pravdu.I ve vztahu k Islámu.

   Vymazat
 2. Ten pan dirigent má mozek vymytý stejně jako děti s červenýma kartama, profesoři ála Putna, magoři plivoucí na Putina a velebící NATO atd atp. Blbost je věčná, všeobjímající, multiklturní...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To bude asi mýlka. Na rozdíl od uvedených ví dobře co dělá.

   Vymazat
  2. Jednou mohamedán,navždy mohamedán i když změnil kulturní prostředí,dostal "klasické evropské vzdělání"v kultuře,ve které i pracuje na prestižním místě a stejně je to hovno platný,takže co asi tak můžeme čekat od indoktrinovaného kozomrda s rukama od krve,kterej zrovna teď odložil AK a šel za lepším do EU se srdcem planoucím pro Alláha,kterej se krutě vypořádával se svými souvěrci ze svého vlastního národa....jaký vztah bude mít asi k nám ďaurům,takfirům,nebo jak nám to říkají,kromě gójimů...?!!!!

   Vymazat
  3. Naopak.
   Rozdíl muzi váma, komoušema a šariátníkama není žádný. Všichni s jiným názorem než je ten váš maj "vymytý mozek" a jen co byste se dostali k moci tak byste všem začali kroutit krkama, hajzlíci.

   Vymazat
  4. 14:05-neboj se ty liberální buzíku,jak se to tu díky vám a tomu vašemu multikulty začne mazat,půjdete na řadu jako první a slíznete to z obou stran,přesně tak,jak to vždycky s takovými chodí....

   Vymazat
  5. Pro 14.01 Není to mýlka, blbové s vymytými mozky vědí co dělají a myslí si, že to dělají ze své vůle a že je to tak dobře.

   Vymazat
 3. Komentar (13:38) to vyborne vystihl ! Udelat podobnou vec v Saudske Arabii, tak vam urezou hlavu. Kozomrdi jsou stale drzejsi
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 4. Nekamenujte proroky,neb pěvci jsou jak ptáci.Někteří
  ovšem pějí falešně.Někteří přes veškerou snahu nesve-
  dou ani harmonicky pípnout.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oprava textu:
   Nekamenujte proroky, neb pěvci jsou jak ptáci. Někteří ovšem pějí falešně. Někteří přes veškerou snahu nesvedou ani harmonicky pípnout.
   Petr Majevský

   Vymazat
 5. Vlastenka  Nevíte někdo, ze kdy je to video?
  Drzost slimáků je fakt neskutečná.
  Zase psali, jak hodili dva "Britové" do metra auto a když jsem koukla na fotku, šlo samozřejmě o přičmoudlíky.
  Francouzský vrchní policajt si medí, že letos ve Frankrajchu hořelo "jen" 840 aut. Kde to ,kujva ,jsme?! Ještě v Evropě nebo už jednou nohou v Africe?

  OdpovědětVymazat
 6. Ano, vezmeme si příklad! Ale bude lépe, když takové lidi vůbec nepustíme k taktovce. Samozřejmě, pokud tu nebudou, tak ten problém prostě není.

  OdpovědětVymazat
 7. jasný důkaz toho, že mezi džihádisty a "obyčejnými" muslimy je rozdíl pouze v tom, že tito "kultivovaní" muslimové nám snad nechtějí uříznou hlavy. Hodí se vzpomenout na fotbalový zápas mezi Řeckem a Tureckem v Ankaře, který proběhl několik dnů po pařížských teroristických útocích, kde celý stadión "mírumilovných" muslimů zareagoval na výzvu k uctění památky 130 zabitých lidí pískáním a provoláváním hesla Allah akbar. Tím, dle mého názoru dali jasně najevo, že atentáty rozhodně neodsuzují. Je vcelku jedno, kolik jich je radikálních a kolik ne, islám je jen jeden, a když se bude lámat chleba, tak budou všichni jednotní.

  OdpovědětVymazat
 8. Přátelé, nevěřte všemu, co se ocitne ve zprávách. Bohužel to, co je zveřejněno, je částečně nepravdivé. Událost se sice stala (asi někdy před 3.9.2011), ale poněkud jinak, než ji líčí NR. Muž, který hovořil k obecenstvu, sice chválil Alláha, ale neměl s dirigentem nic společného. Tomu také nasvědčuje konec incidentu, kdy se legitimuje policii. Hudebníci celkem logicky opustili sál, protože nikdo neví, co může narušený člověk udělat v dalším kroku. Po zadržení narušitele se koncert uskutečnil. Přibližně před rokem začalo video žít svým vlastním životem a někdo dal na internet popis události, kde označil řečníka za dirigenta a už to jede po světě. Takže berte popis k videu jako falsum. Pokud nevěříte, mrkněte se třeba na http://nos.nl/artikel/269747-man-verstoort-concert-met-koningin.html. Když si to necháte na překladači převézt z holandštiny, bude vše jasné.
  Srdečně zdraví
  T.

  OdpovědětVymazat
 9. Ono se toto stalo už nějaký ten pátek před novodobou invazí do Evropy, tohle byl naštěstí JEN muslimský pámbíčkář, který měl nutkavý pocit mluvit k lidem. Ono je bohužel vždy třeba několik sekund, než je legitimní důvod k zásahu! Dnes po vyřčení jména Allah by narušitelovo vystoupení skončilo podstatně rychleji, zvukař by bez ohledu na své jinak dobré vychování jistě patřičně rychle deaktivoval mikrofon.

  Tady je potřeba rovněž rychle rozpoznat, zda jde o tzv. individuum nebo rovnou další performátorovy spolupachatele, kteří např. akci natáčejí za účelem další publikace atd. Dnešní mikrovlnná komunikace dokáže za vcelku laciný peníz dostat signál do vysílání vcelku snadno a prakticky on-line.

  V Belgii atd. již byli novináři velmi důrazně poučeni, že právě místní silové složky při provádění zásahu jsou maximálně ohroženy jejich netaktickým a všeho schopným novinářským chtíčem.

  Jinak holandština je velice těžká k naučení a ten narušitel tam musel buď léta žít nebo se tam už dokonce narodil!

  Preteche Dag!

  OdpovědětVymazat