Reklama

.

.

úterý 26. ledna 2016

Expert na Rusko Šír: je mince, na které bylo vyraženo datum vydání 100 let před narozením Krista pravá?

26.1.2016 Pařát dnes

Tento test mezi námi koloval za komunistů a "expert na Rusko pro Lidové noviny Šír" ho oprášil v roce 2016: mohou za běžence na jaře roku 2015 Rusové, když útočit začali na podzim 2015?


Stejná pointa jako u mince: mince nemohla být pravá, protože nikdo nevěděl, že se narodí za 100 let Ježíš Kristus. A stejně tak uprchlíci ze Sýrie, kteří se čtyři roky štosovali kolem hranic a prchali před Islámským státem založeným McCainem a jeho partou senátorů z USA, nemohli vědět, že na konci záři 2015 začne ruská operace a armáda bude likvidovat Islámský stát a... Humanitární mírovou teroristickou opozici...!

Protože 30.září 2015 začali Rusové bombardovat Sýrii, tak na jaře roku 2015 bombardováním rozpoutali mohutnou uprchlickou vlnu, která míří do Evropy...

Další záhada: Putin dle Šíra zabíjí pouze civilisty, za čtyři roky rozbombardoval Sýrii, nahnal už na jaře uprchlíky k nám (ale jak to udělal?). Pokud veřejnost paměť neklame, čtyři roky osvobozují Sýrii USA s koalicí Francie, Kanady a Velké Británie a ta bobtnala a bobtnala...

Kdo nevěří, tak zde jsou důkazy experta Lidových novin a Čt24. Toto oficiálně řekl:

Kremelská mašinerie. Analytik na Lidovkách odhaluje, jak se Rusko snaží rozbít Evropu

Tak to vidí analytik Jan Šír, spolupracovník serveru Lidovky.cz.

Šír, působící na Katedře ruských a východoevropských studií Institutu mezinárodních studií na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy předložil názor, že Rusko realizuje velký plán na rozložení EU, kterého by následně mohlo využít pro vlastní expanzi do Evropy. Máme prý mnoho důvodů se toho obávat.

Nejdříve asi Putin zmanipuloval USA a NATO o čtyři roky dřív...

Analytik nejprve vypočítává, co ruské letectvo napáchalo v poslední době v Sýrii. Celkově řádění ruských vojsk označuje termínem "válečný zločin". Zejména se zmiňuje o tom, že Rusko neútočí na pozice Islámského státu (Šír čtenářům serveru Lidovky.cz objasnil, že je navzájem pojí „delikátní vazby" neboli tam nevyjednával prý McCain, ale asi osobně Putin založil Islámský stát...), ale na politickou mírovou teroristickou opozici proti svému favoritovi, prezidentu Assadovi, a také na území etnických menšin.

Tím prý ještě přiživuje mohutnou uprchlickou vlnu, která míří do Evropy. Pro evropské země představuje velmi náročnou výzvu, přináší sociálně ekonomické problémy i politickou nestabilitu. „Vzniká tak podhoubí pro rozmach nejrůznějších antisystémových, antievropských, populistických, zpravidla krajně pravicových stran a hnutí, financovaných a inspirovaných Kremlem,“ vysvětluje čtenářům Šír.

(CELÝ KOMENTÁŘ ZDE)

Informace o rostoucích ztrátách mezi civilním obyvatelstvem jsou konsistentní s množícími se zprávami lidskoprávních organizací mapujících chod a prozatímní výsledky poslední ruské vojenské kampaně. (Například SOHO či SOHR nebo jak se švadlenka nazývá)

‚Lepší cvičení si těžko představit‘

Krátce před Vánocemi vydala podrobný report o ruských aktivitách v Sýrii i organizace Human Rights Watch. Zaměřila se v něm na problém „excesivního používání kazetové munice“. Kazetové pumy představují zvláštní typ zbraní, u kterých dochází k plošnému rozptylu velkého množství malých (zpravidla neřízených) bomb či submunice. (Zajímavé, že nejdříve to byl před dvěma roky Asad)
Záběry zveřejněné ruským ministerstvem obrany zachycují výsledky úderů ruského letectva na pozice v Sýrii. Moskva tvrdí, že dokumentují útoky na cíle Islámského státu. (To má být ta Šírova a SOHR škola?)

Humanitární krize jako součást hybridní války

Analýza dosavadních útoků prý ukazuje, že ruská intervence v Sýrii má jen velmi málo společného s avizovaným bojem proti terorismu. Útoky nejsou primárně vedeny proti pozicím, základnám či výcvikovým táborům militantů z tzv. Islámského státu, s nímž Kreml pojí některé delikátní vazby - obchody s ropou. (Další záhada, jak to Kreml vyváží? Přes Turecko? Šíre, to už jste fakt poťapal...)

Nejviditelnějším výsledkem ruské intervence prý zůstává především vyhrocení humanitární krize v zemi. Bombardování obytných čtvrtí, plošné ničení infrastruktury, permanentní strach, ztráta vyhlídek na pokojný a důstojný život. To dává do pohybu a prý přiživuje mohutné migrační toky, směřující dnes především do Turecka a dále do Evropy.

Takže shrnuto: 30.září 2015 začala ruská armáda bombardovat syrskou teroristickou mírovou opozici a Islámský stát, který bombardují i USA a jejich spojenci. Ale už čtyři roky před tím Rusové zavinili uprchlickou krizi, i když tam vůbec nebyli a vojensky neoperovali. V roce 2011 tam byly USA, Kanada, Francie a Velká Britaníe a to je důkaz Šíra, že to zavinilo Rusko.

Snad čeští občané jsou tak na výši, aby tyto bláboly a nesmysly dokázali analyzovat a Šíra za jeho nesmyslnou a do očí bijící dezinformační kampaň poslali do háje! I když...

32 komentářů :

 1. Bohužel to není jediný pomatenec, které nám pan Šámal v ČT24 servíruje. Ale internet má tu výhodu, že pokud jsi jouda nebo to děláš za prachy, tak už to na internetu zůstane a člověk se z toho později nevykecá. A doufám, že hodina pravdy přijde.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. --- Chvilka poezie ---

   Už se valí horda tmavá,
   zvěř se takto nechová.
   Pozvala je sem ta kráva,
   co si říká Merkelová.

   Jedou lodí, vlakem, pěšky,
   derou se přes zátaras.
   V zimě snad nasadí běžky,
   nesmí sejít ze svých tras.

   To, že vnikly cizí rasy,
   Evropě se prodraží.
   Zbydou jen prázdné kasy
   a posraná nádraží.

   Při té cestě za svou vizi,
   ustelou si, kde se dá.
   Úcta k mrtvým je jim cizí,
   hřbitov nikdo nehlídá.

   Mrtví dědci, také babky,
   jste v tom až po kotníky.
   Serou na vás cizí zadky,
   ochcávají pomníky.

   Merkelové to jedno není,
   vidí co tam mužů je!
   Těší se na znásilnění,
   konečně si užije.

   Až se smísí tato chasa,
   s tou německou árijskou,
   vznikne zcela nová rasa,
   s granátem a propiskou.

   Změna znaku také láká,
   měl by tam být někdo tmavý,
   co v jedné ruce drží ptáka
   a tou druhou bombou zdraví.

   Před tím, než se všechno zhatí
   v zájmu práva šaría,
   ochraňuj nás všichni svatí,
   Bůh i Svatá Maria.

   Václave, ty krále český,
   chceme jít k Tobě ve stopě.
   Vždyť nám tady bylo hezky,
   než jsme byli v Evropě.

   Lide český, vzbuď se! Více!
   Chraň sebe i tento stát.
   Zlatý svrab a neštovice,
   chceš se takto zahrabat?

   Chceme se mít opět skvěle,
   nelze takto v tichu hnít.
   Ať unie jde do prdele,
   řiť nám může políbit.

   Vymazat
  2. Nádhera, dávám 1 s hvězdičkou.

   Vymazat
  3. Nádhera, dávám 1 s hvězdičkou.

   Vymazat
 2. Přímá úměra pro ČT: Čím větší pablb, tím vyšší šance se dostat na televizní obrazovku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mohu potvrdit Romancev ,Stehlíková, Mitrofanov - vždyť jsou to ruský šmejdi, kteří nenachají smítko dobrého na své bývalé vlasti. I u nás máme Šírů a dalších nul neurékom. Kdyby alespoň existoval boží soud.

   Vymazat
 3. Tak to je totální morální degradace Univerzity Karlovy, když tam může působit někdo tak hloupý a prolhaný.
  Kvůli největším teroristům světa, kteří za 200let pouze 6let neválčili, čekají i Šíra těžké časy, pokud nezdrhne:
  http://www.prvopodstata.com/2016/01/26/pohled-z-druhe-strany/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Předpokládám, že blbec Šír má akademický titul před i za jménem. Protože nikdo jiný nemůže být takový hňup. Ostatně stačí si trochu prostupovat občasná veřejný vyjádření českých akademiků - např.Zlatušky a jiných. I kdyby mě lezl náš president Zeman kdoví jak na nervy, to, že se k těmto "akademickým" zločincům chová tak jak se chová, t.j. veřejně nimi opovrhuje, mě ubezpečuje v tom, že jeho mozek a uvažování je OK. Ať ve funkci vydrží co nejdéle!!! A je hlavně znovu zvolen!!!

   Vymazat
  2. byly doby,když měla UK zvuk a kdo na ní studoval,měl štěstí,ale když pozoruji a poslouchám ty psychopaty,co tam vyučují,mám husí kůži a říkám si,vystudovaní budou asi pěkní blbci

   Vymazat
 4. Oni jsou si tak jistý že se ani nesnaží pořádně lhát,to jsou lži z prvního stupně Zvláštně speciální školy a prostitutky(za moje ty kur vy) z české televize propagandu jen obrátili,před rokem 1990- západ včele s USA říše zla,Rusko(SSSR) nejlepší,náš velký bratr na vždy.Teď je to opačně jen lezení do prdele arabským zemí zůstalo.Česká televize je nereformovatelná,snad jedině zakodovat aby o platícího občana ,,bojovali"

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím. Zakódovat ČT!

   Vymazat
 5. Lžou a lžou a lžou. Co jiného jim taky zbývá? Lžou a tiše doufají, že to jejich guru, USA, zase nějak upatlá a pravda se tak nějak rozplizne do ztracena. Jsou si ale všichni tito lháři vědomí toho, že velice horlivě podporují světový terorizmus, vraždění nevinných lidí, rozkrádání jejich národního bohatství? Přijde jim to v pořádku? Vždyť oni by měli jít už jen za ty lži sedět! Všechny takové bych naložila do letadel a vyhodila na území ovládaném IS. A bylo by.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou si toho plně vědomi, jelikož to vyplývá z podstaty společenského systému, jehož jsou fyzickými nositeli. T

   Vymazat
 6. je mi z toho a hlavne z neho blujno!!!

  OdpovědětVymazat
 7. Ten vtip byl taky o sovětských kosmonautech, kteří přistáli na Slunci. Ale nemohli nic natočit, protože přistáli v noci:-)
  Pan Šír je příklad, kdy se tyhle absurdity stávají skutečností.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pan Šír nás jednoznačně staví, jako většina našich expertu a medii do protiruského šiku, tedy na stranu IS.

   Jen by mne zajímalo, jak či za kolik je možné tolik dementů současně soustředit na ty správné informační místa

   Vymazat
 8. Osobně bych přispěl na jednotku,která by vystřílela kompletně zpravodajství České televize,nevíte o účtu,kde by se daly shromažďovat peníze pro tuto akci ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ani nevíš, jak rád bych tě podpořil. Dej mě prosím včas vědět, kdyby ti číslo takového účtu někdo dal.

   Vymazat
 9. KALAŠNIKOV bude asi řešením nejen pro ozubenou pleš a jeho kamarády z Lihového domu, ale i pro celé osazenstvo ČRO a ČT

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ti v ČT a ČRo si o použití kalašnikova vůči lhářům přímo říkají.

   Vymazat
 10. Kdo tomu chce porozumět, zde najde odpovědi:
  http://leva-net.webnode.cz/products/co-predchazelo-imigracni-invazi-novodobe-dejiny-v-souvislostech-krok-za-krokem/

  A co se děje s naším školstvím, kde se vzali ti profesoři co myjí mozky našich dětí a jaká témata je trápí místo toho aby dělali něco užitečného se dozvíte v tomto článku:
  http://aeronet.cz/news/analyza-kompletniho-procesu-destrukce-ceskeho-skolstvi-urceno-predevsim-ucitelum-a-profesorum-zodpovednym-za-vychovu-nasich-deti/

  OdpovědětVymazat
 11. To jste ještě optimisti, pokud vidíte pana experta jako blba. Pan expert je in, trendy a sexy.
  Dneska třeba ČT poreferovala o návštěvě Rouháního v Itálii a na závěr nějaké ideologické superembryo z redakce připojilo větičku, že dále se s prezidentem ZEMĚ, KDE VLÁDNE PRÁVO ŠARÍJA setká i papež.
  Bylo by zcela zbytečné např.
  a) dokazovat, že to v případě Íránu není tak úplně pravda
  b) poukazovat na to, že ČT nemluví jako o „zemích, kde vládne právo šaríja“ dokonce ani o Saúdské Arábii nebo Kataru
  c) upozorňovat, že třeba ani Bohoušovi by se nelíbil a nálepka Premiér ze země, kde se zrodil termín „tunelování“
  Redakční ideofífák zde totiž prostě zapracoval mozkem a reklamu na své alwaysky zvádl jako muž. Na přímou kritiku papeže to tady neviděl, a že by Ruhánímu, kdyby to Babrák s Bombama jó nechtěl, italští papaláši žádné kafe neuvařili, to ví taky.
  No tak tam aspoň nalepí tu šaríju. Přeci v překladu do obecné češtiny svrab,neštovice, migranti a velký no-go Lulín nad Rýnem. Dobrý, žejo, pane šiditeli ?? A nic se tím nepokazí.
  Stejně tak nemá smysl polemizovat s expertem na Rusko. Blbost či chytrost takových expertů se nedá posoudit podle toho, jestli blejou blbiny. Snad podle toho, kolik za to blití berou, ale to většinou taky nevíte.
  Jediný spolehlivý ukazatel,ovšem až ex post, je, jak rychle dotyčný dokáže poznat změnu převládajících větrů a jak šikovně zvládne převlíknout kabát.
  Přejme tedy raději panu expertu Šírovi i dalším podobným vše nejlepší a hlavně brzkou příležitost ukázat jak jsou šikovní :-))).

  Velekněz Ratata

  OdpovědětVymazat
 12. Šír je obyčejný pitomec,když si myslí,že mu to někdo sežere.Mnohem horší je,že takový blb může působit na
  FSV Univerzity Karlovy.Nelze se divit,co za imbecily
  vychází z českých vysokých škol.Mají opravdu zářný
  příklad v Šírovi.Studenty VŠ zajímají jenom prachy.
  Stejně jako jeho.Je to opravdu kapacita(blba).
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pitomec není, ale drží se bojového hesla, že "neviditelná ruka trhu vše narovná" a "peníze vše uregulují"; nu neviditelná noha immigranta nás vykopne díky připodělaným úřednicím-svazačkám z nájemního obecního bytu.

   Vymazat
  2. Těším se na to až "neviditelné ruce trhu" někdo sejme otisky prstů. A věřte, že k tomu dojde. O tom je celá Putinova politika. Chlapci co mají za ušima to vědí a bojí se toho jako čert kříže. A že to přijde a svých peněz si neužijí, tomu tedy pevně věřte. To bude fičák. I naši místní "sluníčkáři", "kavárna" a spol. už cítí mrazení v kostech. Projevuje se to pomalu, pomaloučku, i to zglajšajtované Právo pomalu odstavuje hňupa Mitrofanova a jemňoučce sem tam, ale stále častěji uveřejňuje objektivnější informace. Totéž přiblblý server Novinky.cz. Věci se posunují. Ne rychle, ale výsledek bude výbuch. Změna celosvětového řídícího systému. Globální prediktor již nechce aby svět řídily USA, probíhá změna této státní řídící elity za Čínu. Včetně Ruska. Britská královna povozila, jako představitelka GP na zlaté lodi, prezidenta Číny, jako vyvoleného a za USA nastupujícího představitele nové státní elity, mající řídit svět pro GP. Jehož sídlo je ve VB.

   Vymazat
  3. kéž by jste měl pravdu,už se to nedá vydržet,to se máme z těch pošuků zbláznit?Když si někdy pustím 24 a myslím si,že snad...snad a ono zase nic a uvidím Dinzbíra,Kalouska,Votápka,Romancova a další individua,tak začínám šílet

   Vymazat
 13. Jinak redakci i jako právník vřele doporučuji důsledně mazat jakékoli posty obsahující byť nepřímé výzvy k násilí.

  Je jedno, jestli je to úlet naštvaného člověka , typu moučky doc. Konvičky, nebo výplod nějakého web-Brettschneidera.

  Ale jako provokace je to optimáůní a dneska už bych se nedivil ,věřte.

  Vladimír Iljič, to byl jeden takový starší kolega právník, prý říkával i něco jako že o revolučním násilí se nikdy naplano nežvaní. Ale kde je mu konec, že.


  VRatata

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A máš pravdu předsedo! T

   Vymazat
 14. Taketo individua su aj u nas,Sebej,Kusy atd. a platime ich vo forme dani vsetci.

  OdpovědětVymazat
 15. Je už na čase ty sluníčkáře, šmejdy, zloděje a tuneláře srovnat, ale jsme Češi a trvá nám dlouho se rozhodnout! Až řeknu tři ...

  OdpovědětVymazat
 16. Šira doporučuji střílet jak lovnou zvěř-např.divočáky,aby neškodili také střílí myslivci.

  OdpovědětVymazat