Reklama

.

.

úterý 26. ledna 2016

I Vám v České Televizi, zvoní hrana ...

Ludvík Smýkal
26. 1. 2016
Nedělní pořad "168 hodin" má, za léta svého uvádění na obrazovkách České televize (ČT), určitě svůj okruh věrných diváků. Těžko lze zjistit, zda mezi ně patří i ty 2% občanů České republiky, kteří si dle posledního průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) myslí, že bychom na našem území měli přijímat a „integrovat“ migranty. Určitě více diváků lze nalézt mezi 93 % občanů, kteří si myslí opak.


Právě zřejmě na ně zaměřili tvůrci pořadu "168 hodin", vysílaného v neděli 24.1.2016, svou pozornost, když po informaci, že kongres USA pověřil tajné služby, aby provedly dalekosáhlé vyšetřování politických stran v Evropě, které jsou kritické vůči Evropské Unii a NATO nelenili a sami se do tohoto vyšetřování "zapojili" a dle své potřeby i rozšířili.

Američané se dle informace ČT domnívají, že za těmito stranami stojí Rusko a v případě, že tajné služby dospějí k názoru, který potvrdí toto podezření, hrozí těmto stranám, že budou vůči nim vyvozeny dalekosáhlé důsledky. Týká se to skeptických stran vůči EU ve Francii, Holandsku, Maďarsku, Rakousku a České republice.

Potvrdili tím informace z článku zde, který lze nalézt v němčině už několik dní na internetu.

Tvůrci pořadu s neomylnou jistotou, bez jakýchkoliv důkazů a vyjádření jmenovaných, "přesvědčivě" sdělili divákům pořadu, že mezi těmi v České republice, kteří spolupracují s Ruskem, jsou prezident Miloš Zeman a viceprezident Václav Klaus

Na orgánech činných v trestním řízení nyní je, aby vyhodnotily skutečnost, že konkrétní osoby za obsah tohoto pořadu odpovědné, se svým jednáním proti vrchnímu veliteli ozbrojených sil ČR prezidentu Miloši Zemanovi zřejmě dopustili trestného činu sabotáže dle § 314 odst.1 trestního zákoníku v úmyslu poškodit ústavní zřízení nebo obranyschopnost České republiky ..... zneužitím svého zaměstnání, povolání, postavení nebo své funkce ......k tomu, aby:

a) mařili nebo ztěžovali plnění důležitého úkolu mezinárodní organizace, orgánu veřejné moci, ozbrojených sil nebo bezpečnostního sboru, hospodářské organizace nebo jiné instituce, nebo
b) způsobili v činnosti takového orgánu anebo takové organizace nebo instituce poruchu nebo jinou závažnou škodu"

Těm, kteří dostatečně neuvážili svoje aktivity nelze přičíst k dobru to, že si mylně interpretovali svobodu vyjádření názoru: i ten je třeba vyjádřit v souladu se zákonem. V právním státě je jakékoli jednání posuzováno dle zásady "Neznalost zákona neomlouvá".

Pokus o zesměšnění dříve narozeného a tělesně postiženého člověka, a nemusí to být jako v tomto případě prezident ČR, srovnáváním jeho tanečního projevu s tanečním projevem předtančících mladých tanečních párů byl, je a vždy bude, příznakem hlouposti a ubohosti jeho autorů.

Zaměstnanci České televize si by konečně měli uvědomit, že oni všichni, od uklízečky až po generálního ředitele, jsou odpovědní, v poměru ke svému postavení, za její současný neutěšený stav a neprodleně sjednat nápravu.

I když si to zřejmě ještě všichni neuvědomujete, i Vám v České televizi zvoní hrana ....

35 komentářů :

 1. Ona ta štěťule co to komentovala je vyhlášená.....i v ČT,ta by pravděpodobně ukojovala i ty v Kolíně nad Rýnem....Ta se opravdu "vyzná"!Takže v rámci špionománie je schopna špinit kde koho a tedy i prezidenta ČR!Kolo se ale točí......

  zločas

  OdpovědětVymazat
 2. To už nemá ani cenu ty krávy v TV vůbec okomentovávat. Mně baví se na ně dívat, jak jsou si jistí všichni se svým místem, šíleným oblečením, jak věrohodně oddrkotávají předem napsaná moudra, bez známky vlastního názoru či úvahy. Jediný co je na tom smutný, že to platíme my občané. Když vezmu všechny ty zmetky od Karase, Šťáhlavskýho, Merunku všichni to bývalí komunisti z rozhlasu, TV a dnes se nestydí na ně nadávat: No a co myslíte, že budou dělat oni a jejich parchanti? Zase se zanoří hluboko do jiné řitě v jiné době. Máte to marný...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka   Bohužel si myslím totéž, co vy.
   Těm bezcharakterním sviním je úplně putna, o čem dřístají. Hlavně že je někdo dobře zaplatí.
   Velká část z nich do roztrhání těla sloužila bolševikovi a dnes jsou to nejloajálnější "demokratičtí" soudruzi - jako Štětina nebo Šiklová.
   Nestojí ani za uplivnutí.

   Vymazat
 3. Všechno si pamatujeme a vše bude po zásluze odměněno.

  OdpovědětVymazat
 4. Není to od kongresu USA,vměšování do suverenity Evropských států?

  OdpovědětVymazat
 5. Dřív podle Česká televize se to u nás hemžilo agenty CIA povídali v Kremlu teď se to u nás podle České televize hemží Ruskými agenty povídali ve Washingtonu.Svazákům jsme na to neskočily tak jak si můžou děti těch svazáků,havloidní zrůdy myslet že jim na to skočíme teď,jěště k tomu v době internetu?!

  OdpovědětVymazat
 6. Skáčete jim na to už 25 let. Volby, co volby, volíte stejné kretény. Nikdy korporativně nevolíte KSČM. Až to tak bude a KSČM bude mít po volbách silnou parlamentní většinu, aby nemusela spolupracovat v koalici s někým, kdo jí do vládnutí bude stále kecat, uvidíte ten fofr v ČT. A i jinde. Polsko nechť je nám vzorem. Taky proto je o dění v Polsku v našich masmédiích ticho po pěšince. Tak věční stěžovatelé na poměry u nás přemýštejte o tom. Jinak kušujte a držte zákryt.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co lidovci? Radi budou s nima vladnout... třeba i s čertem...

   Vymazat
  2. Jací lidovci prosím vás. Pokud by komunisti získali vysoké procento hlasů, mohli by vládnout sami. Žádný problém - viz. Polsko.

   Vymazat
  3. Anonymní máte pravdu v tom, koho volit, ale už se kur...y pletete v situaci v Polsku. Ano, v Polsky zvítězila jedna strana (PiS), ale je to ta nejpravicovější strana a jen proto, že naši tzv. reportéři, hlasatelé a jak se všichni ti všiváci v těch médiích nazývají jsou okamžitě vyhazováni za to, že byli jednostranní, jako ti naši. Z toho mají strach, to by skončili na pracáku, jako nezaměstnaní a ti, co nic jiného, než lhát a plivat po prezidentovi neumí. A já se Vás musím zeptat, kdo by tohle udělal u nás ?

   Vymazat
 7. Vážení, zkuste někdy sledovat BBC - to jsou demagogové, kam se na ně hrabe přiblblá ČT 1

  OdpovědětVymazat
 8. Stále nevím, proč nás ČT a spol. staví do role nepřátel Ruska. Co nám tento kapitalistický a imperialistický stát udělal? Jak nám Putin a kdy nějak vyhrožoval? Zavedl proti nám jako první nějaké sankce? Provokuje náš stát nějak? Pomiňme stále opakované hříchy proti nám v době CCCP. Němcům jsme je také již dávno odpustili a ještě se jim někteří omluvili za naše hříhy proti nim. Nejsem nějaký velký přítel Ruska, ale stále nevím, proč bych měl být jeho
  nepřítel? Oni nám neradí jak to máme u nás dělat ale naši politici vědí naprosto přesně co by měl Putin dělat a už dopředu vědí, když něco řekne jak on to vlastně myslel, samozřejmě zle a jinak než tak jak to řekl, a pak to my (v ČT)národu vysvětlíme po našem...M.Radikowski

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Do Ruska jsem jezdil 20 let služebně , naprosto korektní slušní lidé , možná až trochu moc důvěřiví , ale nesnáší podrazáky , to je potom tanec!!

   Vymazat
  2. Já můžu z vlastní zkušenosti říci, že dnes jsou ruští obchodníci daleko důvěryhodnější než ti západní. Rusové platili vždycky včas a většinou keš.Nikdy nesmlouvali, prostě to, co chtěli, koupili.

   Vymazat
 9. Rusko je velmoc a jako velmoc se bude chovat - sebevědomě. Ale nezpozorovala jsem, že by nás ohrožovalo. Zato agenty CIA a různými velvyslanci a neziskovkami od Sorose se to tu jen hemží. Za poslední týden USA (i Británie) Rusy napadlo několikrát: nejdřív případ Litviněnko, teď zase nás budo prověřovat, jako by jim po tom něco bylo, a teď jsem zase slyšela v TN, že chtějí zkoumat majetek Vl.Putina, jestli není zkorumpovaný. Opravdu - nasrat jim, nasrat. Co si to vůbec dovolují? Zdravím Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Karel Kryl by to řekl asi stejně, ale významově na jinou stranu, než bylo v jeho písni:
   "Nasrat, jó nasrat."

   Vymazat
 10. Vlastenka


  Od multikulturní svazačky Fridrichové jsem zvyklá na leccos, ale tentokrát předčila má očekávání.
  Lži, propagandistické žvásty a zesměšňování Zemana nabylo již tak obludných rozměrů, že nedobrovolný koncesionář nestačí zírat.

  Vyválet tu sebranku z ČT v horkém dehtu a peří a vykopat od koryt!
  Na každou svini se voda vaří.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Noro, tedy Noro Fridrichová, my ti věříme, že ty věříš tomu, že je to tak, jak říkáš. My ti věříme. My nejsme zvyklí pochybovat o tom, co říkáš, víš?
   Bůh s tebou.

   Vymazat
  2. Za 7 miliard ročně (cca 20 miliónů denně) vysílají i zvláštního zpravodaje k dálnici u Jihlavy, aby nám řekl, že tam padá sníh a ukázal, jak tam fouká vítr, nebo pošlou Tvarůžkovou do Británie, aby natočila rozhovor s jednou disidentkou z těch Pussynek, co si na veřejnosti strkaly zmrzlou drůbež do otvorů po nichž se pojmenovaly.( Mimochodem, jen před pár dny byl ve zpravodajství opět rozhovor s touto výtečnicí.) Nějaká soudnost a morálka je ČT úplně cizí. Za prachy všechno, že pane Donutile a další! Doufám, že ta hrana odbije rychle! Q.

   Vymazat
 11. Je to pravda . Němcům jsme odpustili , ale stále se ukzuje Ruská okupace 1968 na čt . Včera jsem v Polsku diskutoval o tom jaké zaprodané ku..y máme v české televizi . Tak se smáli , protože jich tam mají v polské televizi také dost .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. na rozdíl od ČR ale pochopili, že je třeba změnit mediálná zákony

   Vymazat
  2. ono by se melo zmenit Hodne zakonu!!!

   Vymazat
  3. No jo, holt v Polsku přišla k moci konečně pravicová vláda.
   p

   Vymazat
 12. Přečtěte si Osudy dobrého vojáka Švejka od J.Haška a docvakne vám, jak geniální nadčasové dílo to je. Krásně popisuje debilitu vyhledávačů ruských agentů. Nejen to. Hodně lidí tam určitě pozná i současné kadety Bieglery. Ti jako by se tu rozmnožili. Filmové zpracování bylo výborné, ovšem originál, ten je nedostižný.

  OdpovědětVymazat
 13. Taková věc se stala. Ve 20 letech se snažila v Německu prosadit parta(i), která slibovala Němcům a všem pravým a nejčistším blonďákům a blondýnám s modrýma očima nejlepší zítřky, neřkuli samotný ráj v nové tisícileté říši s novými pořádky, pro kterou je třeba s láskou a klackem přesvědčit celou Evropu, protože ten vysněný Lebensraum (životní prostor) pro nového Übermensche (nadčlověka) leží na východě, kde se na nekonečných zdrojích roztahuje pokrevní bratr samotného ďábla a samotný nadčlověk to dílo blahobytu lépe vybojuje pro blaho všech s pomocí oddaných evropanů. Lidé tomu nevěřili a nedělali proti tomu nic, respektive jen někteří pomýlenci. Evropští politici to bagatelizovali a byli nad věcí. Všichni měli z toho kníráče srandu a lord Euromord mával v Londýně z letadla cárem papíru, že prý má na něm věčný mír. Všichni měli z pravého nefalšovaného čistokrevného blonďáka s modrýma očima srandu, ale jen do té doby, kdy získal podporu vlivných kruhů v Německu, Evropě i za velkou louží, které v tom vizionářsky viděly velký kšeft a dodatečné příjmy za ztráty v koloniích na jejichž rozkrádání byli už tak nějak po generace zvyklí. Rasa nerasa, původ nepůvod - kšeft je kšeft, to musí každý pochopit. A tak historicky významné bankovní rody a velkoprůmyslníci cpaly spasiteli jejich kont dary a dotace a úvěry a spoluúčast na tom báječném projektu. Poté se ale začaly dít věci. Mistr mlhy a kouře Goebbels vypouštěl stále víc a víc kouřové obrazy a ódy o správném chápání tohoto velkého historického úkolu stojícího před celou Evropou konečně sjednocenou pod moudrým Německým vedením, němectví a nepřijatelnosti komunistů a vůbec sociálně, levičácky a i jinak uvažujících živlů a pomýlenců, kteří by mohli ohrozit právo menšiny na vykořisťování a neomezený majetek a moc. Následně byly přijaty zákony legalizující jediný správný názor a zároveň i důsledná kontrola, že to všichni správně chápou. A co mlčící většina? Stále mlčela! A zahleděna do své každodennosti kráčela vstříc lepším zítřkům. K podpoře zákonů a blahobytu v nové říši byla zřízena záchytná pracovní centra kam byli s láskou a péčí koncentrováni všichni pomýlení a nechápající velké dobro, kterého se jim mělo dostat. Nejlepším nástrojem převýchovy a pochopení obecného blaha je činorodá práce a proto na každé uvítací bráně byl umně vyveden nápis „Arbeit macht frei“ (práce osvobozuje). A co mlčící většina? Stále mlčela. A když se dělo něco eklhaft tak se otočila a dělala, že nic. Strana černokněžníka zahalená do tajemství okultních symbolů viděla, že její kouzla jsou účinná a uplatnila kouzlo nejsilnější. Kouzlo strachu. Strachu tak mocného, že už se nikdo ani neodvážil myslet jinak, natož pomyslet, že by mohl myslet jinak. A aby to kouzlo bylo stále silné a sílilo bylo třeba ho stále krmit. Nejprve byla omezena svoboda projevu. Pak svoboda slova,shromažďování, svoboda názoru, vyznání, až nakonec i svoboda svobody. Vše a všichni byli stále prověřováni zda je jejich víra v kouzlo velkého tisíciletého zázraku, tedy "nového řádu" dostatečná a zda nepotřebuje vyztužit nějakým štulcem, klackem, kulkou nebo kremační pecí. A co mlčící většina? Konsternací a neschopností kolektivního vzdoru se přerodila ze strachu o svoje jisté v tupé obludné stádo šířící za nadšeného povyku strach a čiré ničím nekontrolované zlo. Zlo o kterém ani netušila, že ho bude kdy ve své pasivitě schopna! Pokud dnes dochází k zamlčování pravdy, k omezování objektivních informací eurocenzurou, omezování svobody projevu, svobody na vlastní názor a jsou přijímána opatření k eliminaci těchto názorů samozvanými Übermenschi z Bruselu nebo NDR tak se ptám. V které fázi té historické hry se dnes nacházíme? Paralela je naprosto zřejmá. Místo je stejné. Scénář je stejný. Změnily se jen kulisy a režisér. A co kompars???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dík. Hezky popsáno varování - mělo by číst a uvědomovat si co nejvíce lidí, dokud je čas.

   Vymazat
  2. Hitler a jeho kamarádi to opravdu měli tvrdě ve svých rukou. Křišťálová noc spustila konec Židů a noc dlouhých nožů ukončila existenci politických oponentů. V tomto klimatu nebylo možné dát veřejně najevo nesouhlas, neboť šlo o vlastní existenci. Prostě demokracie se překlopila v totalitu. A přece se našli lidi, kteří ho chtěli odstranit atentátem. A těch bylo opravdu dost.

   Vymazat
 14. Ad 21.43
  Kompars má ještě stále příležitost se projevit v údajně demokratických volbách. Ovšem než hodí obálku se svým volebním lístkem do volební urny, je ze všech stran masírován propagandou masmédií a samozřejmě nestrannými předvolebními průzkumy tak, aby jej ani náhodou nenapadlo volit ty zastupitele, kteří budou prosazovat jeho zájmy.

  OdpovědětVymazat
 15. "Červený šátečku kolem se toč, táhneme na Rusa, nevíme proč". Ale soudruzi z ČT to zcela jistě vědí, proto ta mediální masáž Goebelsovského typu, že ?

  OdpovědětVymazat
 16. ct??? hhh!!! psal jsem jen nazor na sportovni komentatory, jak blbe komentuji fotbal a tenis (capek, bosak a svacina!!
  bylo mi odepsano, ze me poznamky jsou irelevantni, tudiz nebudou zodpovezeny!!! amen!!!
  tim chci rici, ze to psani je ztraceny cas, jak do medii, tak na ruzne instituce a treba na radnice, ap.
  delaji si stejne co chteji, ofcana maji v prjeli!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy jste se mnou souhlasil, ale já teď s vámi ne. Myslím, že Čapek i Bosák jsou dobří sportovní komentátoři, navíc jsem u Čapka nikdy neslyšel nějakou politickou invektivu, což Bosák občas dělá ale největší blbec v tomto je Dusík, jehož ,,skryté" rejpání do našeho prezidenta, nebo Rusáků je někdy opravdu trapné a se sportovním komentováním to nemá nic společného. No třeba za to má nějaké pemie. Zdraví M.Radikowski

   Vymazat
 17. ct??? hhh!!! psal jsem jen nazor na sportovni komentatory, jak blbe komentuji fotbal a tenis (capek, bosak a svacina!!
  bylo mi odepsano, ze me poznamky jsou irelevantni, tudiz nebudou zodpovezeny!!! amen!!!
  tim chci rici, ze to psani je ztraceny cas, jak do medii, tak na ruzne instituce a treba na radnice, ap.
  delaji si stejne co chteji, ofcana maji v prjeli!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. napiště do Diváckého centra ČT. Určitě vám poděkují, za jakoukoliv připomínku s automatickým dovětkem, že jsou rádi, že se na ně stále ještě díváte.

   Vymazat
 18. ČT zpravodajství je nutno vystřílet do jednoho jako hnijící vřed a kyselinou vypálit pro výstrahu ostatním gaunerům v čro a podobných sračkách novu nevyjímaje.

  OdpovědětVymazat