Reklama

.

.

úterý 19. ledna 2016

Isljamov pokračuje ve formování praporu "Krym" - nového formátu NATO


19. 1. 2016    zdroj a zdroj
Koordinátor veřejné blokády Krymu Lenur Isljamov nazval formovaný prapor "novým formátem NATO." Uvedl to ve vysílání televizního kanálu "112 Ukrajina". Podle něj formování praporu "Krym" pokračuje, získali již asi 250 osob.


"Existuje formát praporu. Utváříme ho. Připravují se seznamy. Lidé přicházejí ze všech koutů Ukrajiny, hlásí se. Jsou s námi. Jedná se o nový formát našeho krymskotatarského hnutí. Je to vlastní prapor. Zda bude v Národní gardě nebo v rámci Ozbrojených sil Ukrajiny, nejspíš bude v Národní gardě, protože OSU mají příliš armádní funkce, NGU více veřejné ... Myslím si, že tento formát bude přijat v blízké budoucnosti", řekl Isljamov.

Doufá, že oficiální rozhodnutí v této věci "bude oznámeno garantem ústavy nebo alespoň Mustafou Džemilevem v krátkodobém horizontu."

Isljamov vysvětlil, že formovaný prapor bude mít formát NATO.

"Sestavujeme prapor formátu NATO, asi 560-580 osob. Dále pak, jak rozhodne vedení Národní gardy. Myslím si, že budou úpravy. Ale zatím se držíme tohoto formátu a máme již více než polovinu lidí, asi 250", uzavřel koordinátor blokády Krymu.

Jak bylo dříve oznámeno, muslimští teologové Krymu ve speciální fatwě zakázali krymským Tatarům účast v ozbrojeném dobrovolnickém praporu na jihu Ukrajiny. Podle vicepremiéra krymské vlády Ruslana Balbeka to není doporučení, ale náboženské právní rozhodnutí.


Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr.Vladimíra Grulichová

23 komentářů :

 1. Jo jo, jeden další krymsko-tatarský rusofob a nacionalista se svobodně rozhodl, že utratí životy nějakých 500 podobných blbů, kteří tam v občanské válce umírají a budou.
  Ne však pro zájmy lidu té země, jen pro zájmy místních oligarchů a US hunů. Takový už je úděl "užitečných" blblů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jaký je tvůj úděl, Opluštile?

   Vymazat
  2. A tvůj Chujmere debiloviči??

   Vymazat
  3. Anonymnímu (19. ledna 2016 13:19):
   Tváří v tvář takovým blbečkům, jako jste vy, anonyme, těžký přetěžký!
   Jak totiž pravil i klasik, Jan Werich, lidská omezenost je neomezená, a je tudíž vskutku tězké ji natrvalo překonat.
   To však neznamená, že bychom to měli vzdávat!
   Něco by se s tím mělo něco dělat ...
   S vámi už ale sotva! Tak alespoň s dětmi a mladými.

   Vymazat
  4. Anonymní19. ledna 2016 13:19
   To je zajímavé, že Vám nevadí, když se dva političtí představitelé ČSFR dohodli na rozdělení státu aniž by se zeptali na názor občanů. To bylo rozhodnutí proti vůli lidu zvůlí politických elit a bylo to pregnantní pošlapáni demokratických principů. Zato Vám vadí aplikace práva na sebeurčení všelidovým referendem ( Krym ) a požadavkem federalizace a uznání práv národnostních a vyznání. Tyto principy práva na sebeurčení jsou dklerována jak Chartou OSN tak Helsinskou smlouvou. Tak si v tom už konečně udělejte jasno a do tédoby přestaňte kazit ovzduší svým osobním jedem! Světu mír a slunce v duši.

   Vymazat
 2. Souhlasím s Františkem. V zemi kde si jákýkoliv přiblblý machometán sestavuje své bojůvky jak se mu chce, musí být radost žít a což ta zářná budoucnost.Jo jen mě nějak unikla informace jak moc rasově čistí ukři s mochometány do budoucna počítají, anebo že by to byla jen potrava pro děla? Bredy

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím s Vámi oběma ;)

   Pouze dodám , že jsem rád, že se jim Ti "dobrovolníci" hlásí ;)
   Alespoň budou pěkně zaregistrovaní, jejich seznam bude mít FSB asi 5 sekund po podpisu;) budou pěkně na jednom místě a nikdo je nebude muset honit po celé bývalé Ukrajině ;)

   Slunce ☀ v duši ;)

   Vymazat
 3. Někdo to musí platit. Ubytovat, nakrmit, ošatit, vyzbrojit a zaplatit 500 lidí něco stojí. Když budu počítat jenom "na provoz" tohoto cirkusu 20 dolarů na den, tak to dělá 300000 dolarů za měsíc - ubytování + jídlo. Bude-li to stát 30 dolarů na den, ta to je za 450000 dolarů měsíčně. Měsíční plat, držme se při zemi, 60 dolarů měsíčně, tak připočítám dalších 900000 dolarů. A k tomu ta primární výzbroj a výstroj, ceny neznám a tak nemohu vyčíslit. Snad to někdo dopočítá za mě. A otázka zní ... proč toto všechno ten "někdo" podniká? Jaké cíle sleduje? Kam tuto jednotku chce nasadit?

  OdpovědětVymazat
 4. No, ptát se obyvatel nejen Krymu, co si přejí, to se v naší demogracii nenosí. Tak je nutno dát jim to na vědomí polopatě, třeba fašounským násilím.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sudeťáků se ptal co chtějí kdo?

   Vymazat
  2. Sudety, Sudety, ten poloostrov, kdeže to je, že to sem popletové zaplétají?

   Vymazat
  3. 14:38
   Pepku, Sudeťáci se sem nakvartýrovali a místo aby se naučili česky, tak si chtěli hrát na vojáky. Prostě stejní debilové, jako ty.

   Vymazat
  4. Jen skutečný hlupák sepodvolí přání hosta usilujícího o přivlastnění si jeho domova !Sudetáci byli hosty !

   Vymazat
 5. Státník Putin to sdělil zcela jasně. Krym je náš, protože obyvatelé to tak chtějí. Jestli chcete válku, budete mít válku. Jsme připraveni.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co pobaltské státy? Co tamní ruské kukačky? Co asi tak chtějí? Kdy se jich přijde "státník" optat?

   Vymazat
  2. To myslíš Baráka Onanu????Ten ještě visí na palmě!

   Vymazat
  3. 14:41
   Pepku, vy "vyvolení" soudruzi máte "vyvolené" kukačky všude po světě a většina zla pochází od vás. Takže bys měl raději držet hubu a šoupat nohama. Pobaltské republiky pod taktovkou západu vzkvétají tak, že se počet obyvatel snížil na polovinu. A teď vyskoč!

   Vymazat
 6. Makat nikdo jen bojovat ,bando jedna . Eu my to budeme živit jak albanca v Kosovu . Putin vás rozkope na kopytech a bude klid .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jelikož se východoevropské státy chovají ke svému bývalému spojenci tak jak se chovají, lze předpokládat, že se na nás Rusko z výšky a bude třeba si svobodu uhájit vlastními silami. Bohuže panstvo v Praze ví historicky vše lépe a vždy zatáhne ten venkov okolo velkého města do průseru.

   Vymazat
 7. Len ich treba nehať, nech idú bojovať, keď ich prestal baviť život

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je pravda. Čím víc islamonácků zhebne, tím lépe pro všechny.

   Vymazat
 8. Pobaltské štáty ? - no hovorí sa im aj krajina odídených - otázka - je to právne aj dnes platné - predaj Aljašky cárom USA ? ak áno, tak Rusko kúpilo Estónsko od švédov "navždy" - a ak to platí - nedá sa nič robiť, kúpa je kúpa, alebo neplatí a tak Aljašku nazad ...

  OdpovědětVymazat
 9. K tomu se dá jenom poznamenat:blahoslavení chudí
  duchem,neboť jejich je království nebeské.Tato
  definice platí pro každého,bez ohledu na vyznání.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat