Reklama

.

.

středa 27. ledna 2016

Jakého zločinu se to prezident dopustil? Aneb - to pantátové ČSSD netuší co je obrazný jazyk?

Lubomír Man
27. 1. 2016
Šílená bouře se rozpoutala nad naší zemí. Prezident Zeman prý svým výrokem o použití zbraně typu kalašnikov proti předsedovi vlády Sobotkovi vyzval národ k ozbrojenému násilí proti současné formě demokratického vládnutí v naší republice – a měl by tedy (ale to už spíš jen mezi řádky) – okamžitě odstoupit. Příslušná manifestace, která bude toto vyžadovat, už byla svolána. Premiér pak vyjádřil starost o svoji rodinu a děti a i další sociálně demokratičtí předáci jako Dienstbier, Hamáček a Štech vyjádřili nad výrokem prezidenta své nejvyšší pobouření.


Takto bombasticky a nabubřele nám naše milované sdělovací prostředky - včetně ČT, TV Prima a TV Nova - sdělily, co se na setkání studentů s naším prezidentem v moravském městě Tišnově mělo – podle jejich svědectví – stát.

Nuže, ve skutečnosti se stalo toto. Jedna ze studentek takto promluvila k panu prezidentovi:

“Dobrý večer, pane prezidente, já bych Vám chtěla poděkovat za všechny občany České republiky, určitě všechny, protože někteří ani neví, kdo vůbec na Hradě sedí jaká osobnost. Chtěla bych Vám poděkovat, jakým způsobem vlastně svoji funkci vedete, a měla bych na Vás otázku. Určitě víte, že se projednávala petice za odstoupení pana Sobotky a petice byla shrnuta ze stolu. Chtěla bych se zeptat, jakým způsobem vlastně mají čeští občané postupovat, protože jak víme, pan Sobotka určitě nestojí za českým národem, ale proti němu.”
Na což prezident odpověděl:

Chcete-li se zbavit jakéhokoli politika, prezidenta nevyjímaje, je k tomu jediná demokratická cesta – a to jsou svobodné volby, které v daném případě budou za rok. Vypadáte mladě, takže roku 2017 se zcela určitě dožijete. A pak existuje nedemokratická cesta – a ta se jmenuje kalašnikov.”

Nuže, to je všechno, to je meritum věci, kolem něhož rozpoutala pražská kavárna a s ní spojené presstitutské cechy de fakto další kolo tažení za odvolání prezidenta Zemana z funkce. A využily k tomu – hádejte co? Ano využily k tomu ono slovo kalašnikov. Protože co to vlastně prezident oné dívce ve skutečnosti odpověděl? Odpověděl jí, že ta druhá - nedemokratická cesta - se jmenuje revoluce. Ale protože od pradávna miluje řeč naplněnou obrazy a namá naopak rád řeč tupou, která nebaví a obrazy vyvolat neumí, nahradil příliš zevšeobecnělé slovo revoluce plastičtějším a představitelnějším slovem kalašnikov. To je celé jeho provinění.

Že je ovšem okamžitě využily naše presstitutky je vzhledem k cílům, které už dlouhodobě sledují, přirozené, ale co skutečně překvapilo, bylo, jak jim na pomoc přikvačila nečekanými vládními či zastupitelskými posty zřejmě obluzená a zpanštělá squaddra sociální demokracie ve složení Sobotka, Dienstbier, Štech a Hamáček. Docela jako by tradici této strany podrážet nohy lidí, kteří ji dlouhodobě podporují a kteří svým intelektem současně vyčuhují nad hlavy svých druhů, bylo určeno nemít konce.

50 komentářů :

 1. Soudruhu bolševiku, to si moc ulehčuješ. "Na pomoc přikvačila" nejen ČSSD, ale VŠECHNY parlamentní strany včetně komunistů i Úsvitu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Antikomunistický hajzlpapír, lžeš, lžeš, lžeš!!! Jsi jen zblbnutý povl!
   pražský vrabčák Čimčaro

   Vymazat
  2. 21:34- jistě, zas tak hloupí být nemohou, kvičí(vaším slovníkem), protože ví komu teče do bot.

   Vymazat
  3. Pánové 21:49 a 21:52: Bohužel, a říkám to s těžkým srdcem, to mi věřte, ten pán nelže. To, jak se k této přiblblé kauze vyjádřil Vojta Filip, to jsem opravdu nečekal.

   Vymazat
  4. 21:34 - Pokud není na dosah pěstí, lépe si jej nevšímat.

   Vymazat
  5. Havloidní ožralko,běž blít někam jinam,zaspals.

   Vymazat
  6. Pane Tučko, já Vám odpověděl, teče jim do bot, i Filipovi.

   Vymazat
  7. Pro pana Tučka. Filip, Dolejš a další už dávno nejsou tím pod co se skovávají. Stačí poslanecké platy a dobré bydlo a mizí veškerá revolta.

   Vymazat
 2. Otec byl frajer,ale při poslouchání včera na ČT 24 jeho syna jsem si potvrdil,že je ještě větší idiot než jsem myslel !!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. U J. D. st. si ověřte jeho lhaní ve věci tzv. smlouvy 4 + 2!

   Vymazat
  2. 22:02- souhlas, jediné co u J.D.st. hodnotím kladně je nesouhlas s politikou NATO k Jugoslávii.

   Vymazat
  3. Vzhledem k tomu, že nevěřím, že by někdo mohl být opravdu tak nebetyčně blbý, (tolik blbosti se do žádné, sebevětší hlavy vejít nemůže), soudím, že jsou královsky zaplacení (zadarmo by snad ze sebe nikdo takového idiota nedělal). Jen pořád nechápu, čeho tímto nejapným způsobem chtějí dosáhnout? (Ale třeba je to naopak geniální Putinova propaganda? To by fungovalo!)

   Vymazat
 3. Budou hledat mouchy, ba dokonce i mušky na prezidentu Zemanovi, jen aby se jej mohli zbavit. A nejvíc je se.e, že celý národ mu zato tleská. Vědí, že na kalachy zřejmě nedojde, avšak pomyšlení, že mohou alespoň puknou vzteky, to je také pro lid dobrý pocit. Ale, že v té "taškařici" okolo vyjádření prezidenta se angažovali i lidé jako Filip ap., mě docela překvapilo. Tak se nám ta politická reprezentace versus lid pěkně polarizuje. Až lidem dojde trpělivost to se teprv začnou dít věci. Asi jim to už začíná docházet, proto ta paranoia.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Od Filipa a jeho partaje se nic jiného ani nedalo čekat . On i se svými souvěrci už jednou Zemana zradili ve volbě prezidenta v roce 2003 . On a jemu podobní na politickém hnojišti v Česku už tuší , že se blíží čas zúčtování .

   Vymazat
 4. Pokud ovšem naši republiku "demokraté" sobotkovského druhu povedou takto dál, většina národa se poprávu začne zajímat i tu druhou metodu.
  Nátlak lidu obecného nemusí být zrovna veden s kalašnikovy v rukou! V masovosti protestů je ještě větší síla!
  A tuto, bohužel, jaksi zatím nedokážeme docenit a využít ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Promiňte ,je to mimo zadání.Právě jsem se dozvěděl ve zprávách třeba že patříme mezi největší ateisty v Evropě v žebříčku obliby vede papež před presidentem Zemanem.Není to komické???

   Vymazat
  2. Masové protesty typu demonstrace jsou na nic a na to druhé, co se ve slušné společnosti neříká. Jestli má něco opravdu smysl, je to generální stávka, a to celonárodní a neomezená. Pokud budeme jenom neškodně courat Prahou a ještě k tomu ve svém volném čase, budou se nám leda tak pošklebovat a nadávat nám do lůzy (zvláště pokud někdo přijde neoholen a nemá hadry od Versaceho). Dokonce by si někdo mohl vzít příklad z Kyjeva a pár demonstrantům jen tak ze srandy vpálit kulku do zad, aby se to trochu víc rozpumpovalo, že ... Ale stávka, to je jiná, to by přišli o prachy ... A to je sakra bolí .

   Vymazat
 5. Podstatou aféry není obratný jazyk presidenta ale neustále, kolem dokola opakované prokazatelné lži. Je to ale náročné stále kolem dokola na ty lži neustále reagovat.
  Němcová: během diskuze s občany řekl, že premiéra Sobotku je možné odstranit nedemokraticky.
  NEŘEKL!!! Pouze prohlásil:zbavit se jakéhokoli politika, presidenta nevyjímaje, lze dvěma způsoby. Demokratickým, volbami a nedemokratickým, jmenuje se kalašnikov. Konkrétně o premiérovi ani muk.
  Sobotka: „Jsme s vysokou pravděpodobností jediná země v civilizovaném světě, kde prezident veřejně vyzývá k zabití předsedy vlády. Já se s tím vyrovnám, ale vadí mi, že tím Zeman děsí moje děti, celou rodinu a přátele“.
  Sobotka i Němcová - jasné a prokazatelné LŽI.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chyba je v tom AK...Kdyby Zeman mluvil o M16,nebo M4,nebo F16,tak to bylo v cajku a k demokracii to patří....

   Vymazat
 6. Dovolím si zde citovat jeden úsměvný příspěvek z jiného nezávislého média k této věci: "Kdyby Zeman řekl že je možnost výměny bud volbami, nebo americkou demokracii jako v Iráku či Libyi, tak si myslím, ze by to bylo ještě jadrnější." A já dodávám, že ještě výstižnější :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To jste šlápl na hřebík. Taky to tak chápu.

   Vymazat
 7. Bledá závist politické žumpy kvůli našemu presidentu Zemanovi.Akademik a doktor politických věd k.kotinec Kalousek,Fiala,Bělobrádek a 666 dalších v řadě postižených Mordusem Sobotlobypleskem společně s TV-Kalouskov soví Hory,těsně před Tremens Delirium metyl opavia.

  OdpovědětVymazat
 8. OKAMURA premiérem,Sobotka pověřen inventurou hladomorny pod Špilberkem(ale zatím ani muk,přísně tajné,tu zprávu zaslal prý Tramph Šaširovi do Prahy)

  OdpovědětVymazat
 9. A to řekl Sobotkolobyplesk s frau Němcovou pravdu a nic než pravdu,protože to vysílala ČTV Kalouskov Soví Hory,placenou miliony českých občanů.Tak to musí být přece pravda,né?

  OdpovědětVymazat
 10. Souhlasím s prezidentem, že Českoslovenští vojáci v záloze postaví kolaborantům s invazním vojskem muslimských nájezdníků né papírovou, ale dřevěnou houpačku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten váš rudohnědý spolek milicionářských strejců ať se jde vyřádit do Novoruska.

   Vymazat
  2. Pro dosud neodsunutého 0:05, nenamáhejte se psát česky, když neznáte hranice České republiky a nehodláte je bránit.

   Vymazat
  3. Copak Chujmere debiloviči,měl jsi plnej nočník????

   Vymazat
 11. Pan president je prostě borec a neustále potrvzuje moji tezi o chytrých a hloupých lidech. Jak poznáte chytrého ne-li geniálního člověka. Jednoduše: okamžitě se proti němu spiknou vsichni pitomci. Trochu mi to přopomíná to proletářské heslo. Trochu upraveno zní takto "Pitomci všech zemí spojte se (proti Zemanovi) A vo tom to je...

  OdpovědětVymazat
 12. Tak tak,pravda někdy bolí.
  Já bych k tomu použil to rčení,když pán Bůh dá i motyka střelí,že se cítí trefený Sobotka a další,jen svědčí o jejich charakteru.
  Pevný a odvážný chlap se postaví jakékoliv zbrani neuhýbá a nevymlouvá se.
  zemedelec.

  OdpovědětVymazat
 13. Premiérovi musí téct do bot když se tak bojí.

  OdpovědětVymazat
 14. Samopaly a munici posílá naše vláda prostřednictvím US nějakým demokratickým skupinám.Čím budeme volit my?

  OdpovědětVymazat
 15. hezky řečeno- nejprve nám vzali podniky, půdu pod nohama, doly, lesy,pak zrušili vojnu, pak odvezli munici a zbraně aby se náhodou lidi necukali.

  OdpovědětVymazat
 16. Pantátové ČSSD to možná tuší, ale co mohou dělat, když je řídí úředníček, kterého samotného ze zákulisí řídí další úředník z Bruselu.

  OdpovědětVymazat
 17. Tak si myslím, že kelepta by měli dostat ti, co šíří poplašnou zprávu, že Zeman údajně řekl, že kališnikovem se má odbouchnout Sobotka. Bylo to tak hrozné sdělení, že se panika rozšířila po celém politickém spektru a již se cítili ohrožení další zástupci lidu a proto ten kvikot. Ono je to přeci jasné, jeden za všechnyna všichni za jednoho. A jinak jde fakt o funkční negramotnost - nedokázat dobře vyhodnotit mluvené slovo je u politiků a novinářů na pováženou, jestli náhodou nejsou napadení virem ZIKA a ten zakrnělý mozek nemaskují tupátky.
  Sims.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:09 To si myslíte správně. Jsem přesvědčen, že Sobotka naplnil podstatu trestního činu - šíření poplašné zprávy.

   Vymazat
 18. Pane Man, dovedete si představit, že by některý prezident sousedního státu pronesl výrok, že předsedy vlády se lze zbavit buď ve volbách nebo kalašnikovem? Anebo že by použil v rozhlase slovo ku=da? Kromě některých pozitivních věcí se prezident Zeman často projevuje jako žvanil, který si myslí že je vtipný, ale ve skutečnosti je trapný a svůj vysoký úřad diskredituje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vynášení chlazených kuřat z obchodu v pochvě, hromadná soulož v muzeu před návštěvníky a exhibicionismus porno skupiny pussy riot je vám bližší ?

   Vymazat
  2. Kreativní disent hodný ceny VH. Další laureáti mají co dělat, aby se těm "umělkyním" vyrovnali.

   Vymazat


 19. Anonymní28. ledna 2016 14:02

  Pane Man, dovedete si představit, že by některý prezident sousedního státu pronesl výrok, že předsedy vlády se lze zbavit buď ve volbách nebo kalašnikovem? Anebo že by použil v rozhlase slovo ku=da? Kromě některých pozitivních věcí se prezident Zeman často projevuje jako žvanil, který si myslí že je vtipný, ale ve skutečnosti je trapný a svůj vysoký úřad diskredituje.
  ---------------------------------------------
  Pane, jste idiot.
  To je to jediné, co k Vaší osobě a k Vašemu intelektu mohu napsat.
  Trepifajxl.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Úžasně inteligentní argument ke srovnání s prezidenty sousedních států.

   Vymazat
  2. 14:02 Prolhaní bezcharakterní darebáci, šmejdi melou tu Sobotkovu lež stále kolem dokola. A protože už každý kdo ví, že ve skutečnosti jedinou politickou funkci, která byla zmíněna je funkce samotného prezidenta, nikoli šmejda Sobotky, tak anonymně. Trepifajxle, to není o intelektu, ani o idiotství i když se to tak může jevit. To je o proradném, odporně nechutném charakteru, o povaze morální zrůdy. L.P.

   Vymazat
 20. Vyjádření prezidenta je v pořádku. Určitě platí, že demokratická cesta změny politiků jsou volby a nedemokratická cesta je kalašnikov. Jen podcenil inteligenci některých lidí, když implicitně nevysvětlil, že tato nedemokratická cesta byla s podporou našich "elit" zvolena na Ukrajině, v Sýrii a dalších zemích. JL

  OdpovědětVymazat
 21. Pokusil jsem se to vysvětlit Z.Šarapatkovi kvůli
  jeho trestnímu oznámení na Zemana.Je pravda,že
  jsem ho nazval kvůli tomu ubožákem.Rozdíl mezi
  demokratickým a nedemokratickým způsobem odmítl
  připustit a nazval mě nedoukem.Jsem tedy nedouk,
  ale rozdíl mezi demokratickým a nedemokratickým
  způsobem poznám.Na rozdíl od něho.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 22. Nesouhlasím s argumenty a názorem autora L.Mana,které uvedl na obhajobu prezidenta Zemana ve svém textu.
  Dávám za pravdu novináři Deníku Referendum Petru Bittnerovi(Jak Miloš Zeman lhal pro lidi) http://denikreferendum.cz/clanek/22171-jak-milos-zeman-lhal-pro-lidi
  a redaktoru A2larm Pavlu Šplíchalovi(Vtipkující Zeman stojí s národem)http://a2larm.cz/2016/01/vtipkujici-zeman-stoji-s-narodem/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 19:30 Nesouhlasíš s argumenty a názorem autora L.Mana,dáváš za pravdu novináři Deníku Referendum Petru Bittnerovi, to je fakt závažný, co s tím provedeš?

   Vymazat
 23. Je půvabné, jak milovmíci lží se zastávají lží Sobotky a Němcové a šíří je dál.

  OdpovědětVymazat
 24. To je úroveň!Obraťte ubrus v té zaplivané knajpě!

  OdpovědětVymazat
 25. To je úroveň!Obraťte ubrus v té zaplivané knajpě!

  OdpovědětVymazat