Reklama

.

.

sobota 23. ledna 2016

Ještě jednou Prostřeno!

- vlk -
23.1.2016  Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com

Opravdu život je ten nejlepší režisér. Když jsem klepal ten článek o chátře a vymývačích mozků, netušil jsem ani v nejmenším, co jako přinese další díl toho vařičského seriálu Primy!!! Míním ten včerejší (21.1.2016). To bylo fakt náramný kino. A bude správně se o tom zmínit. Protože jinak bych si vyčítal, že to nezaznělo!


Takže, pokud jste neviděli čtvrteční pokračování, protože na pokleslou zábavu nekoukáte ani jako na kulisu při večeři – no ona ta kulisa je leckdy zajímavá jako studium současného českého člověka, který, když jde o prachy, tak je skutečně ochoten jít leckdy přes mrtvoly (šel by doslova, kdyby ho nechali, o tom vůbec nepochybuji) - tak nebude vědět následující:

Že ve včerejším dílu byl hostitelem pražský taxikář Bob. A když byla večeře v nejlepším, vtrhla do kvartýru jeho ožralá manželka a všechny vyhodila. Včetně televizního štábu.

Večer zachránil – hádejte kdo?! Ano správně – konvertytka Jekatěrina. Která všechny pozvala bez váhání k sobě domů, že to tam dojedou. A dojeli. Její syrský manžel ani nemrknul okem, že se mu do bytu 1+1 hrne znovu kupa lidí, kterým musí uvolnit místo a jít se nejspíš toulat někam ven, že se bude kolem jeho částečně zahalené manželky motat houf cizích mužskejch… Prostě řekl pojďte dál a bylo!

Shrnuto – konvertytka, dnes muslimka, si v pondělí vymínila, že žádné vepřové (pro ni) a žádný alkohol (pro všechny). A dostala na sítích pořádný nářez. Byla nazvána špinavou courou, flundrou a poslána do prdele. A nikoli sedm, ale spousta statečných by s ní zatočilo!

Takže ve čtvrtek se objeví ožralá Češka a ta to rozjede a pošle do zadní části těla úplně všechny!

Paráda! Lepší demonstraci, pro to, co jsem vlastně chtěl říci, než poskytl reálný život bych nevymyslel!

Diskuse o migraci se dnes už prostě zvrhla. Od faktů k davové psychóze a hysterii. Kdy chátra má jasno a je připravena účtovat. Nepochybně se objeví názory typu, že je dobře, že je ta ženská vyhodila z bytu. Kdo se na tu flundru, co se tady roztahuje, má koukat. Nemohou mne překvapit. Cejchovačů bílých vran, které je třeba uklovat, se vždycky našlo všude dost!

Nepochybuji a nikdy jsem nepochyboval, že je nutné se bránit masové migraci, hloupé dezinformační kampani vymývačů mozků, tragickým nápadům různých naivů, valení klínů do hlavy od různých profesionálních dobrodějů, kteří se těší na granty - viz například Organizace pro pomoc uprchlíkům (OPU) pana Rozoumka, jejíž výroční zprávu jsem před nedávným časem pojednal v
Uprchlíci XXVI. – černý humor a bizar

a kde je doloženo, že na migranty a nějakou rozumnou a přínosnou práci s nimi jde asi tak 15% ze skoro 22 milionů, které ročně z několika veřejných kanálů získá.

Ale stejně je nutné se bránit vytváření davové psychózy, cejchování veřejného nepřítele, volání po lynči a hledání jednoduchých řešení. Zítra se totiž těmi s cejchem může stát kdokoli z nás, pokud náhodou udělá nebo řekne něco, co se zfanatizovanému davu nebude líbit! Nebo možná přesněji – udělá nebo řekne něco, co se nebude líbit nebo hodit těm, co tím davem manipulují! Pokud jste viděli alespoň částečně výstupy ze včerejší parlamentní debaty k migraci, nemusím nic vysvětlovat!

Debatu vyvolala opozice, která chce hledat snadné body – že jako vláda nedělá dost. Ovšem o azyl u nás požádalo loni kolem 2,5 tisíce lidí!!! Němci vrací Rakušákům kolem 200 migrantů denně, ale nám ani nohu! Ale opozice není spokojena, vláda prý nedělá dost. Ano, nejsou obsazené hranice. Ale ono to jaksi není potřeba, protože do Čech nikdo nechce! Fiala si poprskal kravatu v ČT 24 jak byl rozhořčený tím, že Sobotka v projevu zmínil, že vláda preferuje celoevropské řešení migrační krize. Mám tomuhle dnes bigotnímu pravičákovi rozumět tak, že si myslí, že Turecko k nějaké akci minimálně k omezení migrace donutí česká vláda? Nebo Řecko k tomu, aby přestalo vozit migranty z ostrovů do Evropy? Nebo Německo, aby změnilo svůj pohled na migranty a jejich přijímání? Nebo si myslí, že česká pseudoarmáda, která dnes nemá na hranicích už ani technická zázemí v podobě budov po PS, je schopná trvale čelit proudu o jednom milionu hlav? Pokud by dorazil na české hranice?

Ne, Fiala, Černoch, Vojta Falmer a podobní jen bouchali pěstí do stolu, aby si dav všiml, jak že oni by to děli lépe. Což by nedělali, kdyby se přihodila ta tragedie, že některý z těchhle Mikulášů by se uhnízdil ve Strakovce!

Mimochodem – k tomu jejich volání po uzavření a kontrole hranic – my, kterým ještě zbytkově slouží paměť, jsme ještě nezapomněli na devadesátá léta a válku v Jugoslávii. Na Bosnu a Kosovo zejména. Takže víme, že se tím ohání zejména nevládky, že tehdy jsme přijali tisíce a tisíce uprchlíků právě z Bosny a Kosova… Oni argumentují ve smyslu, že máme přijímat zase. Já si z toho beru něco úplně jiného – to, že tehdy ještě nebyl Schengen a naše hranice byly hlídané!!! To pro píši pro všechny, kteří jsou ochotni to o ochraně a uzavření hranice papouškovat po Zemanovi, Černochovi, Fialovi, Filipovi a dalších, jako o jasném řešení! Mimochodem, pro upřesnění dodávám, že válka v Bosně probíhala mezi roky 92-95 a kdopak tehdy vládnul v zemi? V Kosovu se válčilo od února 1999 do července 1999 a premiérem tehdy byl. .. ale sakra, nějak si nemohu vzpomenout! No holt to nechám na vás…

Parádní číslo předvedli lidovci!!! Jejich postoj vůbec tu nesmyslnou parlamentní tirádu umožnil. A oni pak exhibovali ve sněmovně a zejména v televizi, jak už před rokem a dokonce rokem a půl upozorňovali, říkali v souvislosti s migrační vlnou…. Aby si národ všimnul, že oni jeho obavy slyší, podporují diskusi o těchhle obavách a hlavně – i když nezodpovídají ani za obranu, ani za vnitro, ani za zahraničí a vlastně, s výjimkou církevních restitucí skoro za nic, už dávno, s okresním hejtmanem, řešili….

Snažím se každý dne zjišťovat, zejména v české politice co a jak! A to, co na mne valil lidovecký předseda evropského výbor parlamentu Benešík jsem opravdu nezaregistroval před tím rokem nebo dokonce půldruhým rokem ani náhodou!!

Ale pamatuji si cosi jiného! Tohle:

Bělobrádek o pomoci uprchlíkům do Evropy:
„Křesťan, a každý slušný člověk, má morální povinnost pomoci bližnímu. Obětuje-li svůj život za druhé, je to výraz nejvyšší lásky. Nikdo ale nemá právo obětovat druhé. Ty, kteří o svém osudu rozhodnout nemohou. Např. naše děti. Přijmout pronásledované musíme, ale můžeme akceptovat jen tolik a takových migrantů, kteří neohrozí budoucnost naší civilizace a naše vlastní životy.“
Zdroj: Pavel Bělobrádek na Facebooku
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/budeme-prijimat-uprchliky-rekl-belobradek-rocne-pres-tisic-lidi-pw4-/domaci.aspx?c=A150616_121043_domaci_kop


A také si pamatuji, jak právě lidovečtí politici nám před časem tloukli do hlav (spolu s Kalousekpartají), že si jako budeme sami vybírat vhodné uprchlíky, zejména křesťany a ty, co mají profese, které se v EU a u nás uplatní – například lékaři a ajťáci… Tehdy jsme se tomu v jednom dílu Uprchlíků vysmál. A dnes od Benešíka slyším, že oni už před rokem, rokem a půl… A od Langšádlové, že vláda dělá málo a nedostatečně, ačkoli na Parlamentních listech ještě před 6-ti dny vyšlo například tohle:
Karel Schwarzenberg: Uprchlíci jsou lidé jako my, klidně je přijmu i u sebe. Když čtu o hordách či zvířatech…

Znovu apeluji na zdravý rozum a schopnost kritického myšlení každého z nás. Jestli se dáme sežrat davu a jeho stoupající psychóze - tvrdě to nakonec odskáčeme! Ano, vadilo mi to, že Jekatěrina si vynutila ten bezalkoholový týden. Nicméně ona, v okamžiku když se objevila ožralá Bobova manželka, nakonec měla jasně pravdu. Ohledně alkoholu! A když bylo potřeba helfnout, neváhala ani chvíli. Ani její muž. Nechci tu muslimskou menšinu, vynucující si stále více a více, ale jsem připraven bránit práva každého, kdo tady žije, kdo se chová slušně a nedělá problémy! Dnes dav zaútočí na něj. Kvůli šátku jeho ženy. Zítra na mne. Kvůli .. no ono se něco najde! A pozítří na vás. Takhle to vždycky, když se dav dá do pohybu končí! Ta žena z lidu nám to včera v Prostřeno ukázala jak na ně! Chcete ke spouštění takové laviny přispět? Já nikoli. Stačí, co dělají, resp. nedělají elity! Bez ohledu jestli tvrdí, že oni už před půl druhým rokem říkali. Co před půldruhým rokem, ono je někdy velmi zajímavé si vzpomenout, co říkali ještě před pár měsíci. Dovolím si jednoho takového citovat. Ten citát má datum 12.září 2015. Schválně jestli si vzpomenete, kdo že to byl
„Máme 18 tisíc volných míst pro pomocné dělníky. Pokud naši občané nechtějí obsazovat tyto pozice, tak ano, proč ne,“ řekl o možnosti zaměstnávat běžence v Česku. 

Kdyby jste náhodou nepamatovali, pak ten pán se zrcadlově jmenuje Šibab. Důkaz k nalezení zde:
http://www.rozhlas.cz/zpravy/politika/_zprava/uprchlici-by-podle-babise-mohli-obsadit-tisice-pracovnich-mist-o-ktera-cesi-nestoji–1532216

A jen tak mimochodem, dnes není tvrdšího migrantobijce! A nemusím dodávat, že jde o nejpopulárnějšího politika země….

Těmhle to chcete baštit?

Nechme Jekatěrinu a její šátek na pokoji! Nebezpečím jsou úplně jiní.

...


38 komentářů :

 1. Bělobrádek o pomoci uprchlíkům do Evropy:
  „Křesťan, a každý slušný člověk, má morální povinnost pomoci bližnímu. Obětuje-li svůj život za druhé, je to výraz nejvyšší lásky. Nikdo ale nemá právo obětovat druhé. Ty, kteří o svém osudu rozhodnout nemohou. Např. naše děti. Přijmout pronásledované musíme, ale můžeme akceptovat jen tolik a takových migrantů, kteří neohrozí budoucnost naší civilizace a naše vlastní životy.“
  --------------------------------------------------
  Takže já činím dobře, že neobětuji svoji dceru a děti které ještě nemám. Přece pomáhám bližnímu svému.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vážení, v dnešní době konspiračních teorií je možno se na to dívat i z druhé strany. Co když je to pohádka jako o té sněhurce s bílou pletí co si vzala černocha? Co když tato scéna měla vyvolat právě tyto emoce a stejný pohled na věc jak se na to dívá autor článku?
   Byl by problém pro TV Prima si tuto šaškárnu zaplatit? Jsou reality show kde se někteří lidé za peníze propůjčí i k větším zvrhlostem.

   Přeji pěkný den. Josef Sukup

   Vymazat
 2. Muslimka ve vaření, to není samo sebou, řekl jsem si. A čekal, co se z toho vyklube. A když jsem viděl v upoutávce tu šarádu, tak mě to hned bylo jasné. Ale nejvíce by mě zajímalo, kdo toto celé vymyslel a kdo k tomu dal příkaz to takto zrežírovat. Smutné na tom však je to, že spousta lidí tomu věří a dělají si z toho falešné závěry. Hnus, hnus štráfatej, říkala moje babička.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nedívala jsem se, protože se na Prostřeno nedívám a to zdůvodů hádek a pomlouvání mezi soutěžícími.
   Osobně si taky myslím, že to bylo naaranžováno, aby jsme opět viděli sebe jako ty špatné.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. Celý tento díl byla pouhá a čistá muslimská propaganda :D

   Dokonalá story ;)

   Hodná abstinující MUSLIMKA, žádný protestující soutěžící (ha ha ha- zvláště když lidé se na tento odpad dívají jen proto aby viděli krev)
   body pro MUSLIMKU, se jen sypaly ;)

   A nakonec opilá ČEŠKA udělá scénu, po které vše zachrání MUSLIMKA ;)
   A televizní štáb to úplně v pohodě dává, režisér, osvětlovači, kameraman, maskéři všichni jako jeden mužožen ;););)


   Docela by mě zajímala cena soutěžícího komparsu ;) tipl bych to na 50 tisíc má hlavu ;)

   Celé to je "čistě náhodou" v dnešní době tak krásně multikultůrní a promuslimské ;)
   Samozřejmě, náhoda jak jinak, že ;)

   Vymazat
  4. Ano, tady je mi líto pana Vlka, že se svým rozhledem skočil Primě na špek. Mám rád Kosu a tak jsem leccos ochoten panu Vlkovi prominout, ale poslední dobou je nějak svým egem zcela pohlcen a v okamžiku, kdy má pocit že slyší trávu růst už startuje a vyhrožuje uzavřením Kosy. No nic ono už to, že nenechává lidi diskutovat na svých stránkách o něčem svědčí.Nick Jezevec v náhodně otevřené debatě právě pod článkem o Prostřeno s muslimkou Jakatěrinou si nebral servítky a hned byl oheň na střeše. Hold někdy pýcha předchází pád.

   Vymazat
  5. Proč se divit nad obrátkami typu ČULÍKA Z BL, nebo Vlka? Určitě to má nějaký důvod, stejně jako daná, skvělá inscenace TV Prima. Po Silvestru v Německu i jinde, byl nejvyšší časa lepit lidem oči. Ano, my jsme ta hovada, co se neumí chovat a muslimáci přinášejí kulturní osvětu. A Vlku, ještě tu pohádku o Sněhurce, ať víme na čem s tebou skutečně jsme. Živobytí, je živobytí. Takže - nejprve zblbnout a nalákat čtenářskou obec, pak obrat o 180 stupňů a nalákanou čtenářskou obec ztratit. Mezi tím spáchat hodně prospěšného.

   Vymazat
 3. No, myslím, že na tento pořad dostala PRIMA příspěvek od vlády nebo EU aby nám ukázali jací jsou muslimové mírumilovní lidé a abychom jim otevřeli náruč jako mama Merkel. Jiný cíl tohoto dílu Prostřeno asi nebyl.
  Muslimka z tohoto pořadu je asi skutečně slušný člověk
  ale jak se budou chovat až jich tu bude třeba 500 tisíc a vytvoří svoji komunitu ? To už bude jiný kafe.To už budou vnucovat svá pravidla chování a Islám celé společnosti.
  Proto ani po shlédnutí této propagandistické akce tady muslimské imigranty nechci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano dá se tolerovat jedinec ale ne skupina lidí co chce jen to, aby zákon ustoupil před jeho zvyky. Když nechce někdo, aby se nekouřilo v místnosti protože je astmatik tak normální člověk nebude kouřit. Ale kdybych si kvůli astmatikům nesměl jít ven ani zapálit tak to už by bylo podobné jako s muslimy.

   Vymazat
  2. Potvrzuje se že lidí závislých na televizní obrazovce a postrádajících sebemenší schopnost odlišit skutečný příběh od podprůměrné propagandy je čím dál více .Upřímně autora článku lituji .

   Vymazat
 4. Zcela správně.Největším nebezpečím jsou podobné ře-
  či,jako vlk.To je ta pátá kolona.Tady nemají musli-
  mové co dělat.Jejich domovem je část Asie a taky kus
  Afriky.Tak ať jdou tam.Každého,kdo se jich zastává
  z jakéhokoliv důvodu je třeba poslat za nimi,když
  bez nich nemohou být.Muslimové ať jdou tam,kam pa-
  tří a mohou si zavádět svá práva.Ale doma.Že Češi
  jsou ochotni pro peníze udělat cokoliv je známo.
  Stačilo to za okupací našeho malého státu.Je třeba
  tlačit na to,aby byli muslimové vyhnáni z této
  země.S nimi i jejich přisluhovači.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka


   Naprosto s vámi souhlasím.
   Muslimové s sebou přinášejí koncentrované ZLO, proti němuž naši předkové staletí úspěšně bojovali a přinášeli za evropské národy krvavé oběti.
   Islám se nikdy nezmění a je zcela nekompatibilní s ostatními náboženstvími a civilizovanou demokratickou společností.
   Jediný způsob,jak ochránit Evropu, je to vypuzovat jakýmkoliv způsobem a to, co se rve na kontinent nehumánně hubit!

   Vymazat
 5. Nechápu,jak se na takový píkoviny někdo může dívat.Gumování mozků.

  OdpovědětVymazat
 6. A proč imigranti utíkají, když doma jim USA svrhly diktátory a nastolily demokracii? Trpěli za diktátorů a nyní mohou svobodně dýchat a směle hledět ke světlým zítřkům.

  OdpovědětVymazat
 7. Právě díl z 21.1. mě přesvědčil o tom, že je to zahraná komedie a ne realita.
  Pokud to nebylo nahrané, pak by to chtělo nějaký díl s např. 4muslimy + 1křesťan, který by odmítal stolovat se zahalenými lidmi, aby se mohla naplno projevit tolerance muslimů. Jinak mi to nejde "zbaštit" :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi by čuměli kdybych si požádal o kousek bůčku a trochu piva. Pak poděkoval bohu za dary které nám dává.

   Vymazat
 8. Nechápu, proč se tak hysterčí kvůli Jekatěrině v šátku v Prostřeno. Vždyť už tam muslimové vařili a nikdo nevyšiloval. Jasně, že ji tam Prima vybrala úmyslně, ale spíš kvůli tomu, že si myslela, že zase sestříhá nějaké intrikářské a nenávistné tóčo, jak je jejím zvykem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní (co se neumí podepsat pod to, co napíše), lidi se nezlobí pro to, co jim tv ukazuje, ale pro to, co jim neukáže-zatajuje. Média jsou tím na straně teroristů-vrahů. Jednostraný pohled, to je ten problém, né ta vyťapaná Jekatěrina.
   Petra

   Vymazat
  2. Vlastenka


   Já se občas dívám a tuhle jsem viděla taky poměrně arogantního a nesympatického muslima, který vykládal o tom, jak alkohol ne a doma měl plnou lednici tvrdého. Když se to proláklo, snažil se mlžit, že ho má pro návštěvy.)))

   Ale pokud si dobře pamatuju, ani on nebyl tak drzý, aby omezoval ostatní v tom, zda chtějí nebo nechtějí alkohol podávat.
   Zjevně nechápete, stejně jako Vlk, o čem je řeč.
   Příště si nějaký mohamedán může vymínit, abychom nepodávali vepřové a vyhodili psa na mráz. Pak odmítne sedět u stolu s židem nebo homočlověkem.
   Všichni dobře víme, jaké to bere konce třeba ve Francii, kde už dnes přemnožení slimáci omezují domorodce a v školkách i školách vyžadují halal.
   Nemluvě o tom, že v období ramadánu fyzicky atakují Francouze, kteří popíjejí v kavárnách alkohol nebo něco pojídají.


   Sem vede ta vaše bezbřehá tolerance!
   Muslim rozumí jen hrubé síle a pohrdá všemi, kteří jsou vůči němu benevolentní.
   Stejnou zkušenost jsem udělala s cikány.
   Dejte jim najevo, že se jich nebojíte a nebudete jim ustupovat, jinak si respekt nikdy nezískáte. A já s nimi jistou pracovní zkušenost mám.

   Vymazat
  3. Pokud jde o cikány, nápodobně. A polemizovat o zákazech ze strany muslimů? Vlastenko, to snad ani nemá cenu. To už ví i malé dítě že takoví jsou. Neznám nikoho kdo by to nevěděl.
   Petra

   Vymazat
 9. Na primě prostřeno, na nově dnes výměna manželek (jedna rodinna muslimská-senegalský ne.gr mlácejíc o koberec se svým dítětem)... No nic, je to hnus a ten kdo může, šiřte realitu těm, co jsou zmanipulovaní médii.
  Petra

  OdpovědětVymazat
 10. Vlku,

  buď jste neviděl první díl, ani ty ostatní nebo vám vůbec nedošlo, proč to diváky tak popudilo.

  Ta arogantní nána totiž hned v prvním díle všechny ostatní soutěžící požádala, aby nepodávali při svých večerech alkohol.
  Sorry, ale já to pokládám za poměrně zásadní- naprostou neúctu muslimů k hostitelské zemi.
  Jde o princip - tohle je jejich osvědčená salámová metoda. Nejdříve vás s úsměvem a zdánlivě mile o něco požádají, pak si to vynucují a končí to pokusy o legalizaci šaríi.
  Dnes je na západě uráží nejen alkohol, ale i vepřové, Ježíšek v jesličkách nebo ženy v minisukních.
  Pokud jste nepochopil, nikdo té perle nenutil alkohol, ale naprosto odrzle v podstatě požádala o týdenní prohibici.
  To, že to ostatní akceptovali je buď známkou jejich nedostatku národní hrdosti a asertivity nebo hamižnosti (je pravděpodobné,že si to Prima v rámci multi-kulti celé takhle zrežírovala).
  Podotýkám, že nepřijatelné bylo už to, že ta husa nepodala ruku muži - tohle je naše země a naše pravidla. Pokud se hlásí do pořadu v televizi, nevěřím, že se musí chovat jako manželka džihádisty z ISILu. Navíc většina muslimů chlastá, ale na veřejnosti ze sebe dělá velké odmítače metly lidstva.
  Poslední kapkou bylo, když jedné z hostitelek nevěřila, že jim nabízí nealko nápoj a dožadovala se lahve, aby si mohla ověřit etiketu. To už by jí každý normální člověk dal tečku mezi světla. Ovšem tihle naši super "tolerantní" soukmenovci byli pro prachy ochotní skousnout všechno.
  Jak by se asi zachovali Syřani, kdyby jim na návštěvu přišel Čech a vynucoval si alkohol na stole a ještě nutil všechny do konzumace (je to totéž, jako když ona nutí ostatní abstinovat).


  To, že se Češi ve velkém ozvali a cítí se pobouřeni, je jen správné. Jakápak hysterie, na Evropu se valí možná miliony dalších ilegálů a musíme být ve střehu.
  Bylo by mnohem horší, kdyby byli Češi k tomuto obrovskému nebezpečí nevšímaví nebo lhostejní.
  Děsí mě, kam směřuje západ.
  Pokud se u nás muslimům nebude líbit, budu to pokládat jen za veliký bonus. O nějakém lynči nemůže být, bohužel, ani řeči. A že by ho na západě bylo sakra třeba.
  Ono i u nás by to chtělo udělat pořádek v mešitách - takový Alrawi a Abbás si o vyhoštění přímo říkají.

  OdpovědětVymazat
 11. Tak vážení! Vcelku mi není jasno o co autorovi jde s tím příkladem ožralé manželky. Jen dodám, že muslimka musí být naprosto oddána své víře.A jestli bude svými ,,nadřízenými" požádána tak musí bezpodmínečně vykonat, když ne tak smrt. Když v extrémním případě ano tak taky smrt i se svými ,,jinak smýšlejícími občany", ale to se alespoň za to dostane k Mohamedovi! Zaplať pánbůh za tu ožralou Češku ta ublíží akorát tak sama sobě. Já jim prostě nevěřím ani pozdravení a nevadí mi, že jsem označován xenofobem. A s tím apelováním na rozum opatrně. Mě totiž zůstává mnohdy rozum stát když vidím jejich ,,zákonodárnost"(smrt za odklon od víry bičování nevěrných žen...) a tradice: např. ukamenování znásilněné ženy vlastní rodinou jako nečisté, otevřená nenávist proti bezvěrcům atd. atd. atd.je toto chování rozumné? Klidně na nich někdy budu hledat něco pozitivního až mě toto přestane děsit a odrazovat. Tak že neapelujte na můj rozum a nechte ho na pokoji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Příklad některých atentátů v Evropě, které spáchali do té doby naprosto bezúhoní a slušní islámští spoluobčané!

   Vymazat
  2. Plnoletá emancipovaná česká žena má právo se opít a vyhodit návštěvu ze svého bytu,je to neslušné ale zcela dle našich zákonů a pravidel.

   Vymazat
 12. Celé to "náramné kino"o kterém Vlk píše, mi připadalo jako Primou zrežírovaná promuslimská propaganda. Opilá Bobova žena a zachránkyně pořadu Jekatěrina to moc věrohodně nepůsobilo, ale je možné, že se mýlím.

  OdpovědětVymazat
 13. Tak já to speciálně pro Vlka shrnu. Amíci rozesrali v Africe a SV všechno co se dalo. Zradikalizovali Islám a vyzbrojili ISIS a pomocí neziskovek a jiných placených vítačů v Bruselu i doma nám je (i ty chudáky, kteří to celé odskákali) cpou do celé EU i k nám. S nimi se ovšem do EU "veze" velká většina vetřelců i z naprosto bezpečných zemí. Přitom nikdo je k nám nezval, nikdo je tu nechce, nikdo se nás neptal ani na náš názor, nikdo islamizaci Čech také neměl ve volebním programu. Kolaboranti ve vládě nám je sem chtějí na základě diktátu z Bruselu nacpat proti vůli občanů a veřejnoprávní média i ostatní TV a dokonce i ve školách nám (i našim dětem) "tepou" do hlav nesmysly jak budeme nakonec radostí bez sebe až tady budeme mít všude okolo ty hodné mohamedány se svými mešitami a utěrkami na palici, a jak na tom všichni do budoucnosti vyděláme.
  Propagandou samozřejmě ten pořad na Primě zapáchal velmi silně a jsem velmi vděčný za to, že nejsou lidi lhostejní a vůbec se nedivím, že reagují takto velmi popudlivě. Jediné v čem má Vlk pravdu, že sem zatím "uprchlíci" moc nechtějí, ale to se může brzy změnit až je ze Západu budou lifrovat k nám, protože nebudou vědět co s nimi. Jak podplácej teď Turka budou potom (pokud to už nedělají) podplácet i ty naše nenažraná jelita, aby dělali ty "správná" rozhodnutí.Proto jakákoliv aktivita občanů vedoucí k odvrácení tohoto nebezpečí je vítána a Vlk je opět (jako ostatně už několikrát) úplně mimo mísu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vlastenka   Přesně tak.
   Tenhle týden jsem mluvila se známými z venkova (ten by byl postižen v případě náhlé imigrantské vlny nejhůře - á la Lampedusa). Říkala jsem jim, že se docela obávám toho, co se může dít, pokud to sem začne po uzavření německých hranic proudit v počtu 10 tis. kousků denně jako v Chorvatsku.
   Oni na to reagovali poměrně stoicky s tím, že sem "nikdo" nechce, protože máme nejnižší soc. dávky v EU.
   Těmhle lidem nevysvětlíte, že všeho dočasu.
   I přes nejnižší soc.dávky máme nesrovnatelně vyšší úroveň nežli mají ta netáhla v Africe.
   Pokud se sem navalí v těchto absurdních počtech, nebude moci, která by je zastavila a zabránila jim vzít si to, co si zamanou. Včetně našich žen a našeho majetku.
   Snad si ti bloudi nemyslí, že je ochrání naše policie nebo pofiderní armáda.
   Stačí se podívat, jak neakceschopná byla německá policie v Kolíně, která není ochotná hájit Němce (resp. má dáno příkazem shora chránit infiltráty a Němce osvěžovat vodními děly).
   Z těchto důvodů nemám nejmenší altruistické tendence a ilegály bych potápěla bez skrupulí na moři a střílela na hranicích okamžitě, jakmile by se pokoušeli je násilně překonat.
   Nic jiného nežli hrubá síla nás před barbary neochrání. Nemůžete akademicky diskutovat o právu a humanismu s primitivem.
   Imbecilové ve vedení EU se budou ještě pár měsíců radit a na jaře to můžeme všichni rovnou zabalit.

   Vymazat
 14. Vlku tys jim nalítl na špek.

  OdpovědětVymazat
 15. Je to zřejmě celé Primou zrežírovaná promuslimská propaganda, ostatně jako všechny reality show. Vlk správně upozorňuje na naše křivácké politiky a jejich obrat v postoji k migraci. Já vypichuji Babiše, náhlého odpůrce migrace s jeho straníky vítači. Ostatní soudy Vlka jsou trochu mimo. Islám by měl být v EU postaven mimo zákon. Např. wahhábismus podporovaný Saudy lidským právům zde nevadí? On jen nenabádá k násilí na nemuslimech a ženách? Tenhle islám ho praktikuje a šíří do světa. TES

  OdpovědětVymazat
 16. Milé ovečky,
  připravili jsme pro vás pohádku "Prostřeno", a pro vaše jehňátka pohádku "O Sněhurce", a další... I nadále budeme pokračovat ve vašem multikulti vzdělávání, protože jedině my víme, co je pro vás prospěšné. Vaše milovaná, důvěryhodná média, která vás milují ;-)

  OdpovědětVymazat
 17. jak vidím pane -vlk- Vy jste tu lacinou provokaci "sežral" i s navijákem ....... tady platí jediné: "Host do domu, hůl do ruky!"

  OdpovědětVymazat
 18. Neustale pocuvame v europskych mediach,,Europa vymiera.Otazka je,co robi politika proti tomu,aby sme nevymierali.Kde je rodinna politika zo strany statu.podporovanie mladych rodin,ako vplyvaju media na vytvorenie a udrzanie rodin a vychove deti.Media v tomto smere uplne zlyhavaju.Politika europskych byrokratov je rozhadzovat peniaze svojich obyvatelov na priselcov,miesto ,aby investovali a podporili mlade rodiny vo svojich statoch.A media im silne pomahaju.Hovori sa,,kto ovlada media,ma moc.M.

  OdpovědětVymazat
 19. Já to neviděl ale stačí mi popis od Vlka s komentářem a jsem doma. Tahle propaganda se Sněhurkama a přírodníma pudama, to je fakt něco. Kolik dala Prima, za roli ožralé manželky a za držhubné účastníkům, můžeme jen hádat, stejně jako o státní dotaci Primě. Nicméně skutečné dění zachycené na spoustě videí přelhat nejde.

  OdpovědětVymazat
 20. VLKU! jedním slovem - FIASKO. Není ti stydno? Hádám, že není. Splnil co jsi měl splnit. L.P.

  OdpovědětVymazat
 21. Tak to jsi tedy VLKU ze sebe udělal pořádného debila. Ještě horší by bylo, kdyby zadara.

  OdpovědětVymazat
 22. Vlastenka  Obávám se, že zadara.))))))

  A ještě hůře, z vlastního přesvědčení.
  On si fakt myslí, že evropští "extremisti" jsou pro nás nebezpečnější nežli ta muslimská sebranka, která Evropě přinášela po staletí jen zmar a smrt.
  Nikdy nic dobrého.
  Svatá prostoto!
  I ten Afolf byl proti téhle vraždící, fanatické sebrance pouhý břídil.
  Proto ty "extremisty" budu s velkou radostí volit.

  OdpovědětVymazat