Reklama

.

.

pátek 22. ledna 2016

Kadyrov: Každý patriot musí dát nepřátelům Ruska po tlamě


22. 1. 2016       zdroj
Čečenský vůdce komentoval výsledky mnohatisícového shromáždění, které se dnes konalo v Grozném. Hlavní není, kolik lidí bylo na tomto shromáždění, ale hlavní je, že všechny národy, všechny konfese jednoznačně chtějí žít v jednotě, míru a harmonii. Toto prohlášení bylo dnes učiněno Ramzanem Kadyrovem, když hovořil o mnohatisícovém shromáždění, které se dnes konalo v hlavním městě Čečenska.


Ti lidé, kteří dnes přišli na toto shromáždění, znovu ukázali, že nechtějí válku, chtějí žít v Ruské federaci. Vyhovuje jim dnešní vláda a nikdy nikomu nedovolí hrát si na politiku a zahrávat si s osudem našich lidí, poznamenal Ramzan Kadyrov.

V komentáři k počtu účastníků řekl, že akce v Grozném shromáždila asi 800 000 osob.

Bylo mi řečeno, že jedna kolona byla z Dagestánu a bylo v ní asi pět set vozů. Takových kolon bylo několik. Všichni tito lidé přijeli podpořit politiku našeho národního vůdce Vladimíra Putina. Jsem hrdý a šťastný, že jsme takovou akci v Grozném uskutečnili, protože Čečenská republika je ten objekt, který si v posledních letech vybral Západ a Evropa s cílem zničit Rusko. Každý, kdo s námi nesouhlasí, ať zamíří na Západ. Ale v Čečensku a v Rusku by tito šakalové být neměli. Neměli by zde být ti, kteří přitakávají Západu a Evropě a snaží se provádět politiku v zájmu rozpadu našeho svrchovaného státu. Jsem připraven převzít veškerou odpovědnost a celý život sedět ve vězení proto, aby naši lidé žili dobře. Nechci třetí vojenskou kampaň na území Čečenska a celkově Ruska, zdůraznil Ramzan Kadyrov a dodal, že to, že na shromáždění přišlo tolik lidí, je zcela zásluha Vladimíra Putina.

Ještě jednou chci připomenout, že když všelijací šajtáni vyjádřili přání říci, že jsou nesystémová opozice a jsou nepřátelé našeho státu, pokud berou kopejky, aby zničili naši zemi, měli by být chyceni a sedět. Všude, kde se objeví, měl by jim dát každý patriot po tlamě. Nejsou občané Ruska, jsou ostuda. Nesmí být v Rusku, vyhlašuji válku v každém smyslu tohoto slova. Nechci, aby kvůli těmto šakalům trpěly naše ženy a děti, jako trpí v Sýrii a na Ukrajině, dodal prezident Čečenska.

Čečenský vůdce také řekl, že nepřišel na shromáždění, protože nechtěl přitahovat pozornost.

Putin je dobrý člověk. Zbytečně pustil toho šajtána Chodorkovského. Takoví jsou tito lidé. Bez cti a bez svědomí. Kvůli jeho matce Putin Chodorkovského pustil. A ten teď sedí v Evropě a chce přes Čečenskou republiku vniknout do ruské politiky. To se nesmí stát. Jsem voják a jsem připraven převzít plnou odpovědnost za to, aby tito šajtáni u nás nebyli, dodal vůdce Čečenské republiky.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr.Vladimíra Grulichová

83 komentářů :

 1. Vláda Kadyrova v Čečně? No aspoň víme jak si David představuje tu svou "Novou republiku" a kdo je jeho vzorem. Hnus.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Samozřejmě, že jejich život neodpovídá standardům života, občanů NATO. Např. takové Turecko, to je jiné kafe! P.K.

   Vymazat
  2. V Čečně by mělo vládnout NATO a takhle si představuješ "Novou republiku" ty.

   Vymazat
  3. 0:01 A ty, hnuse, aspoň víš jak se má s takovými šmejdy jakým jsi, nakládat.

   Vymazat
  4. 0:07
   Nevím co to melete a proč sem mícháte Turecko.
   Tady se nikdo nebaví o životní úrovni Čečenců, ale o nepokryté totalitní vládě diktátora Kadyrova, kterého zřejmě David i vy obdivujete.
   A když jste tedy už ty životní načal, tak Čečna je po Ingušsku nejchudší republikou Ruska. A to je co říct.
   Lidi se po právu bouří? Kadyrov jim dá po tlamě a hotovo!

   Vymazat
  5. 0:21 0:22

   Vidím, že náckové a komouši už zase vylejzaj z děr. Vy jen zneužíváte tolerance demokratické spoleřnosti k vám a jen čekáte na příležitost abyste mohli mlátit a řezat.

   Vymazat
  6. Pro milovníky NATO a našeho spojence Turecka zvlášť tady mám popis aktuální situace v zemi a možný předobraz toho,co se bude v nepříliš vzdálené budoucnosti dít i zde u nás....Usilovně se na tom pracuje a to hned z několika stran.

   Hlavně pro blba numero UNO z O:O1 je to ukázka "standartu NATO"pro členské země.

   https://www.youtube.com/watch?v=VT7P_gpcV6k

   Vymazat
  7. 0:01 Podsouváš jako samozřejmost, že Kadyrov je špatný. S tím nesouhlasím. Člověk se hodnotí podle toho co říká sám a co o něm říkají přátelé, kteří ho osobně znají. Jeho řeč je dobrá. A to co říkají nepřátelé jsou obyčejné pomluvy, které rozumný člověk nemůže brát vážně.

   Vymazat
  8. 0:01 Ty ZLOKOT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SKAP!

   Vymazat
  9. 0:01
   Pepku, radeji se nevyjadruj k vecem, o kterych nemas ani paru. Ja sice chapu, ze podporujes wahabisty a jejich zvracenou formu islamu, protoze ti to pripomina tvyho fotra, kdyz mucil vezne v Jachymove, ale mezi slusne lidi to netahej.

   Vymazat
  10. 9:35

   Nepodporuju ani wahabisty, ani komouše a nácky jako jsi ty, ani žádnou jinou formu totalitní vlády rozbíjející opozici hubu. Wahabisti a vy jste jedna sebranka, prašť jak uhoď, dmente.

   Vymazat
  11. For A 23.1.2016 - 0:01. Chlapče, Kadyrov řekl, že po smrti svého otce přísahal na Korán, že pokud někdo započne vojenský incident proti Rusku, on nebude brát zajatce. K tomu zavázal všechny čečenské bojovníky. Když vezmeme v úvahu, že je mu pouhých 40 let, mají se jeho soupeři ještě dlouho na co těšit. Věřím, že budeš mezi nimi. Dost lidí na této přelidněné planetě si oddychne.

   Vymazat
  12. 10:21

   Kadyrov je mi úplně u prdele. Ať si tam dělají co chtějí.
   Ale běda vám jestli se bude někdo z vás pokoušet podobné móresy zavádět tady!

   Vymazat
  13. Hnus seš ty a smrdíš americkými exkrementy !
   Válku v Čečně začali džíhádisté vycvičení v Turecku pod vedením Ušáků, aby rozvraceli Rusko. A protože Putin řekl, ať si Čečna nechá všechny peníze za vytěženou ropu, ale bude tam klid, tak si dnes v Čečně žijí velmi dobře a nechtějí, aby nějací "demokraté" zpsobili zase jen rozvrat, válku a násilí. Protože to, co způsobil "vývoz americké demokracie" vidíme všude ve světě. Miliony mrtvých, rozvrácené státy a národy, aby je paraziti z EU a SSA mohli okrádat a zotročovat. To jsou "evropské hodnoty".

   Vymazat
  14. USA spolu s Turky řídí v Evropě náboženskou válku,to už je dnes evidentní.A co setkání Nulandové a Surkova při záhadném přistání? Naznačuje,že Rusko drží trumfy a velké problémy mají USA.Doufejme,že Putin vše ustojí,bojuje nyní na mnoha frontách. A co my? Každou chvíli může udeřit ISIL v Evropě,bojovníky tu už má.Banky a Euro se zhroutí,tak jak si to přála USA.Turci se ale vymykají kontrole a Poláci se taky ,,rojí",chtějí asi urvat kus pro sebe..Každopádně si dělám zásoby aspoň na půl roku,zlato nemám,jen holé ruce..A naději,že Putin ustojí...

   Vymazat
  15. 10:38-copak,nebudete brát "zajatce"?

   Vymazat
  16. Tak pro toho šajtána v 0:01. Nejspíše jsi nebyl v Grozném. Po bojích s islamisty zde prakicky nezůstal kámen na kameni, dnes je Grozné výstavní město, vše funguje a lidi jsou v klidu, mají práci a konečně věří v nějakou budpoucnost. Kadyrov je samozřejmě tvrdý muž a z pohledu naší pokřivené demokracie je to i diktátor. Samozřejmě ani zdaleka není jako Kadáfí , Husajn ,Assad, Mubarak a jiní. Přesto právě ti zmiňovaní dokázali ve svých zemích udržet klid a relativní pořádek. Dnes po zásahu USA a EU, jsou to státy rozvrácené válkou a zdrojem emigrantů. Jestli se Ti zdá šajtáne takový vývoj jako ten nejlepší zasloužil ys pěkně po tlamě jak ti o nichž mluvil Kadyrov a opravdu bych Ti to přál i bych se s chutí přidal.

   Vymazat
  17. Pro A z 00.01h z00.23 a dál.
   Člověče, Vy se pravidelně ztrapňujete každým svým komentářem.
   Už by Vás vaši "ponoukači k aktivitě" měli přesunot jinam. Tady "vaší věci" už jen škodíte.
   Pavel p

   Vymazat
  18. Kadyrov hovorí o liberálnej opozícií v Rusku ,teda najmä v Moskve ,Petrohrade a iných regiónoch ako bol opozičník Nemcov a ešte stále je Chodorkovskjij.V Čečensku neexistuje žiadna liberálna opozícia.Z času na čas tam preniknú ,teroristi vyslaný západnými tajnými službami ,z Gruzínská cez Dagestan.Putin ma v Čečensku 95% podporu.
   Kadyrov vyhlásil vojnu Ruskej liberálnej opozícií na území Ruskej federácie.
   Mesto Groznij bolo totálne zničené ,neexistoval ani jediný dom,ktorý by nebol poškodený.V súčastnosti je Groznij novo vybudované mesto.
   Ruska opozícia vyčíta Putinový,že tým ,že poskytol finančné prostriedky na obnovu Čečenska upláca moslimov v Rusku.
   Možno je to ja tak,ale Rusky moslimovia nedajú na Putina dopustiť.Nie sú hlupáci vidia čo sa deje vo svete s moslimami,všade je medzi nimi umelo vyvolávaná nenávisť aby sa navzájom vraždili.Rusko je pre Ruských moslimov ich vlasťou,v ktorej sa cítia byť bezpečne nehrozí im vraždenie a žijú v pokoji,preto sa nie je čomu diviť ,že sú z nich najväčší Rusky patrioti.

   Vymazat
  19. Anonymní23. ledna 2016 0:23
   „Nevím co to melete a proč sem mícháte Turecko.“
   Článek uvádí, že Čečensko se odmítá nechat rozeštvat, se zbytkem Ruska. Nikde se nepíše, že veškeré Čečenské reálie, jsou naším vzorem. Ale když jste to tak postavil, tak jsem na to reagoval připomenu-tím, že i v našem, atlantickém světě jsou země a vůdci, které bychom si nepřáli. A jistě proto nezavrhujete celé NATO. Takže tím mletím, jsem chtěl ozřejmit Váš dogmatický přístup, což ostatní, kromě Vás pochopili.

   „ …když jste tedy už ty životní načal, tak Čečna je po Ingušsku nejchudší republikou Ruska. „
   Jistě to není hodné obdivu, ale máte představu, jak jsme „bohatí“ my, pokud vrátíme všechny dluhy, za které žijeme? P.K.

   Vymazat
  20. Muzete si rikat co chcete. Kadyrov je vyborny,ma smysl pro Humor a ma8 krasnych deti,hlavne devcata a ze je rozhodnut nepratelum dat po tlame, schvaluju. Vyborne!

   Vymazat
  21. Kadyrovoba slova platí zejména na takové zrůdy, jako jsi ty.

   Vymazat
 2. http://zpravy.aktualne.cz/zahranici/podrobeny-narod-aneb-jak-se-zmenil-zivot-v-cecensku/r~a3f8f30acbe011e4a788002590604f2e/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak děkuji za nabídku, shlédl jsem a užasl nad tím co jste tím dokumentem myslel. Ta nešťastnice z Francie by nejradši opět viděla bojovat Čečence za nějaké pochybné ideály. Nejvíce by se jí líbili odstřelovači na každém kousku země aruiny z nově vystavěných obchodních center. No zaplať Bůh, že jítam již tu blbku ani nechtěj. Možná Vám křivdím a jen jste chtěl právě ukázat na ubohost oné ženštiny a tragédii Aktuálně .cz. Tak v tom případě přijměte omluvu. To opravu pak nemá chybu.

   Vymazat
 3. No. ono je to tak, keď v Čečne začal vládnuť Kadyrov, začala Čečna rozkvetať a preto Čečenci chápu a vedia o čom je Mať RUs!

  OdpovědětVymazat
 4. Palec vzhůru za Kadyrova ! Umí jsi armádu srovnat do latě ! A Čečnev se rozvíjí vládne tomu tvrdou rukou ! Jen tak dal !!!

  OdpovědětVymazat
 5. Každý nepřítel NATO je přítelem českého vlastence.

  OdpovědětVymazat
 6. V Česku by po tlamě měl dostat Rusobijec Štětina a s ním celá Pražská kavárna .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co geniální, nezaujatý, objektivní a hluboce demokratický novinář v sukních s libidem na mohamedány - Petra Procházková? A nebo se dámy nebijí, i kdyby to byly kurvy? Květa

   Vymazat
 7. neviem, my kaviarne neobľubujeme, máme krčmy, a tam sa názory podobné ako v tzv. pražskej kaviarni rýchlo riešia poctivým vybitím zubov, a je to ... takže tento pán,čo tu bdie, radšej nech sa slovenským krčmám vyhýba

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš pravdu, u nás sú bitky na friško, dvaja sa vynesú a pokračuje sa ďalej, to sú naše krčmičky, tam ti to vysvetlia ručne a stručne

   Vymazat
  2. Primitivové, nedělejte Slovensku ostudu.

   Vymazat
  3. Hlavně ty nedělej ostudu Česku, tu postavo za Švejka!!! Květa

   Vymazat
  4. pre 9:34, my nerobíme Slovensku hanbu, ale ty robíš Česku hanbu, ty si 100% primitív

   Vymazat
 8. Vlastenka


  Kam zmizel včerejší článek Sokole, Sokole?
  To si nějaký havloid stěžoval a redakce ho stáhla?
  Vždyť tam byla jen holá pravda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Článek zmizel neboť jsem tam Dvořákovi položil dotaz jestli ví že všichni kteří stojí za Aliancí civilizací jsou podle seznamu všechno židé kromě jednoho p.Holomka,to je cikán.Už se mi několikrát potvrdilo že jak se dotknete skutečného problému této země,tak David i Dvořák okamžitě otočí jsou to také židé,je to pouze druhá fronta,zálohy až tihle profláknutí židé odejdou nebo budou národem odkloněni od moci tak zmetci z NR hned nastoupí i opilou kreaturou L.Procházkovou...

   Vymazat
  2. Tak nevím, jestli to stáhla redakce. V "historii" mám psáno, že článek neexistuje. S omluvou. Ta slavná demokracie se svobodou slova nabývá čím dále zřetelnější rysy. Předchozí totalita si aspoň na nic nehrála a byla velice výrazně méně prolhaná a pokrytecká.

   Vymazat
  3. Bronsteine, Bronsteine - vy tu stále lžete a zase lžete. Vaše kecy o židech jsou nepodložené, vaše seznamy si cucáte z prstu. Židobijectvím právě vy odvádíte lidi od skutečných porblémů. Důvod, proč ostatní editoři článek odstranili je ten, že tu na Nové republice nechceme příliš pěstovat osobní útoku, i když kritika Spektabilis Sokola byla trefná, podložená a mířila na celou skupinu manipulátorů sedících ve vysokých pedagogických funkcí.

   Vymazat
  4. Dvořáku lhář jste vy a jste zákeřný konec konců to k Vám sedí.Seznam členů té konference ohledně Aliance civilizací je na internetu ke stažení a jsou to kromě jednoho roma všechno židé tak to neotáčejte,předesílám že nejsem rasisticky orientován a od úlisného a zákeřného poskoka vašeho formátu se urážet nenechám.Přesně vím o co Vám a židovi Davidovi jde.Jsou vlastenecké kruhy které Vás sledují a vědí o Vaší agendě a pro národ to rozhodně není nic dobrého.Co vlastně přináší váš jak vy říkáte webík?Vystavujete články které kradete z jiných vebů a hřejete si vlastní polévku.Lidi nejsou už tak hloupí a na ty Vaše triky už neskáčou.Je doba kdy se bude účtovat a parazité kteří netvoří a jen se vezou a škodí tak budou skládat účty.

   Vymazat
  5. Kdyby byla tradiční verze událostí druhé světové války skutečně přesná, nikdo by nemusel vydávat zákony k umlčení otázek o jasných rozporech s tím, co je fyzicky možné. Nikdo by nemusel vydávat zákony zakazující diskusi o tom, jestli to je pravda. Kdyby to byla pravda, stala by se ve veřejné debatě zřejmou a revizionisti by byli jednoduše zesměšněni. Jenže místo toho jsou na mnoha místech světa zavíráni do vězení a diskuse o těchto problémech je jim zakázána. Zamyslete se nad tím, co z toho vyplývá. Podívejte se na svou svobodu projevu, jak odlétá na křídlech dezinformací.

   Skutečně absurdní rozměr této situaci dodává obsah posvátné židovské knihy Talmudu a v menší míře Tóry (která je rovněž jádrem křesťanské nauky, protože to je totéž co Pentateuch neboli prvních pět knih Starého zákona). Zde obsažená slova jsou tím nejhorším zločinem nenávisti na světě (opomiňme pro tuto chvíli rasistickou rétoriku Židy vlastněných newyorských novin nebo rasistické činy Židy ovládané americké vlády).

   Talmud, na jehož uctívání si Židé hrají, je největším kusem patologické sprostoty, jaký byl kdy napsán.

   Pokuste se na chvíli necítit pobouření. Uvažujte o tom, co se tu říká.

   Všechny pasáže v této části pochází ze židovských zdrojů.

   Podívejme se na několik pasáží vybraných z Talmudu (přeložených z německé verze), abychom pochopili, proč měli barbarští Chazaři zčistajasna zájem stát se „věřícími v Talmud“, a abychom možná pochopili i to, proč byli Židé vždy pronásledovaní, ať byli kdekoliv. Možná že je za tím nějaký důvod?

   „Židé jsou nazýváni lidmi, Nežidé jimi nazýváni nejsou, nýbrž pouhým dobytkem.“ – (Kerithuth 6b page 78, Jebhammoth 61a)

   „Nežidé byli stvořeni, aby sloužili Židům jako otroci.“ – (Midrasch Talpioth 225)

   „Nežidům je třeba se vyhýbat jako všemu nečistému, například jako neštovicím, vepřům a lejnu.“ (Orach Chaiim 57, 6a)

    
   „Soužití Nežidů je jako soužití oslů.“ – (Kethuboth 3b)

   „Porodnost nežidů musí být masivně potlačována.“ – (Zohar II, 4b)

   „Všude, kam (Židé) přijdou, budou knížaty.“ – (Sanhedrin 104a)

   „Já (Jahve) vás (Židy) činím praotcem národů, činím vás vyvolenými mezi národy, činím vás králi nad národy, činím vás milovanými mezi národy, činím vás nejlepšími mezi národy, činím vás nejdůvěryhodnějšími mezi národy.“ – (Schabbat 105a)

   „Židé se vždy musí snažit oklamat nežidy.“ – (Zohar I, 168a)

   „Každému Židovi je dovoleno používat lež a křivou přísahu, aby přivodil Nežidovi zkázu.“ – (Babha Kama 113a)

   „Majetek gójů je jako majetek bez pána, a každý (Žid), který se jej zmocní, se stává jeho vlastníkem.“ – (Talmud IV/3/54b)

   „V čase Mesiáše se všichni (Nežidé) stanou otroky Židů.“ – (Erubin 43b)

   Roztomilé, že? Ještě někdo z vás věří, že „Protokoly“ nejsou židovského původu? http://www.clubconspiracy.com/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=4340&start=0

   Tak už to vidíte? Tohle jsou jen některé ze stovek citací Talmudu, které mě nutí povstat a poukazovat na to, že Ernst Zündel a spousta jiných jsou žalováni a perzekuováni za „zločiny nenávisti“ přesně týmiž lidmi, kteří podporují výše vyjmenované návrhy, jež jsou samy o sobě mnohem horšími zločiny nenávisti, než jaké by si Zündel dokázal i v té nejhorší chvíli vůbec představit.

   Jakmile jsou lidé vězněni jinými lidmi, kteří se podepisují pod tyto nenávistné nesmysly, začíná mi být jasné, že je má svoboda projevu vážně ohrožena. A stejně tak vaše.

   Vymazat
  6. Pane Dvořáku,tady máte něco na čtení z Vaší kuchyně,Bronstein má naprostou pravdu a Vy jste ta škodná,nesporně.Přinejmenším používáte stejnou taktiku o které píši výše.

   Vymazat
  7. Vlastenka   Pane Dvořáku, jaksi tedy nechápu, proč jste ten článek vůbec publikovali?
   Kdy jste zjistili, že jde o "osobní útok"?
   Jedním hlasem tvrdíte, že osobní útoky ne, druhým ,že "kritika byla trefná a podložená".
   TAK PROČ JSTE TO STÁHLI???

   Vymazat
  8. Nejsem Dvořák, tak mohu jen fabulovat. Stažení solidního článku nelze dost dobře zdůvodnit. Nějaký důvod k tomu vedl. Jsem přesvědčen, že že uvedení důvodu: "na Nové republice nechceme příliš pěstovat osobní útoku" je pouhým zastíráním skutečnosti. Žel, působí jako obšlehnuté od Čulíka. Nicméně chci věřit, že úděl Čulíkových BL, nehodlá redakce NR následovat. Což by mohla vrácením velice trefného článku o akademikovi Sokolovi jen potvrdit. L.P.

   Vymazat
 9. Tak k tomu Vám něco řeknu:
  Z toho shromáždění kouká jediná věc a to, že Čečenská pozemní armáda brzy vyrazí do Sýrie a pak to bude létat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kadyrov poté co letecké útoky Ruska v SAR započaly osobně nabídl Putinovi celou čečenskou armádu k pozemním operacím v SAR. Putin tu nabídku odmítl s tím, že děkuje, ale že tuto nabídku využije jindy a jinde. A právě při této příležitosti pronesl Kadyrov svůj slib, že přísahal na Korán, že ani on ani žádný čečenský voják nebudou brát zajatce. Super názor. Neznám opravdu lepší.

   Vymazat
 10. Kadyrov je normální ruský protektor, Heydrich pověřený Putinem. Diktátor s neomezenou mocí.

  Ti které vzrušuje představa o rozbíjení huby opozici a chtěli by podobné móresy zavádět tady, ať si uvědomí, že jsouto oni kdo je tady v menšině, oni jsou tady rozvratná pakáž které chce rozvrátit demokracii a zavést totalitu.
  Takže přesně podle vzoru Kadyrova by měli oni sami okusit vlastní medicínu a dostat pořádně po tlamě a být vyhnáni ze země.
  Ale to ne. Vy jste paraziti zneužívající tolerance demokratického systému ke snaze ho zničit. Jste ještě horší jako ti islamističtí ovcomrdi z Afghánistánu kteří se valí do Evropy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kéž by Libye měla doposud včele, toho pro bývalé přátele (Francii, Anglii, Itálii a ostatní v NATO - včetně nás), "nepřijatelného diktátora Kaddáfiho"!
   Nechali ho zavraždit (před tím ho plácali po ramenou), zničili bohatou a kulturně vyspělou zemi, přímo či nepřímo zavraždili a nadále vraždí tisíce jejich občanů a hlavně otevřeli cestu pro IS a islamisty do Evropy. Tohle vyhovuje tomu v 9:55 a 0:01 - kdo tohle schvaluje, jako by sám vraždil.
   Je jen dobře, že Kadyrov zvládá své postavení - jen hlupák neví, že demokracie nikde neomezeně neexistuje, má své hranice vymezené zákony té které země - zákony, které odráží historickou a kulturní (tedy i náboženskou) tradici země - státního útvaru.
   Právě zkušenosti ze zemí jako je Jugoslávie, Rumunsko, Irák, Libye, Sýrie, Palestina, Ukrajina ale i u nás, to jednoznačně potvrzují.

   Vymazat
  2. No A 10:22 uvidíme - a nebude to tak dlouho trvat, aby bylo jasno, kdo že je tady v tomto státě v menšině. Právě tento bordel, který vy mylně nazýváte demokracií, vás přivede do záhuby. Začíná to krásně od nejvyšších pater. USA se třese a nebude to trvat dlouho a roztřese se kompletně. Dominový efekt států a jejich vedoucích pimprlat bude v pádu pokračovat. Už vidím tu záplavu ruských vlajek na Venzl platzu. Jablko nepropadne. Budeš mezi nimi. Pokud budeš mít to štěstí, že tě rychleji nestihne spravedlnost lidí, kteří tě znají a pamatují si tě. Držím ti palce.

   Vymazat
  3. To je naprosto v pořádku,tam to jinak nejde,tak,jako to nešlo ani v Líbyi,ani v Iráku,ani v Sýrii a aby tam nevládli sadističtí úchylové,vámi zřejmě milovaní Západem podporovaní středověcí"demokraté" Saudové,přostřednictvím idiotů,jako Basajev a spol,tak je tam ten Kadyrov,za kterým stojí většina národa,naprosto namístě....Pán se zřejmě považuje za demokrata,nebo liberála a s největší pravděpodobností je taky tak blbej a nezodpovědnej,jako oni ti naši,na které co nevidět dojde způsobem a prostředkem,který sem zavlekli oni sami....v EU končíme pánove s hloupými řečmi a planými přechytralými dišputacemi a přetvářkou,přichází na "lámání chleba",při kterém budou praštět i kosti a lebky i s těmi hovny,co mají uvnitř....

   Vymazat
  4. Hlavně že ty Chujmere a pochcanej kníže jste ve většině!!!!!!

   Vymazat
  5. Anonymnímu (23. ledna 2016 9:55):
   Za vaše přihlouplé plácání neděkuji. Jste mimo, což u lidí s vymytým myšlením nepřekvalí.
   O co ve skutečnosti kráčí západním "demokratům" a jejich parazitickým demokraturám velmi pěkně na konferenci v Berlíně shrnula žena z africké země Sierra Leone. Zde: https://www.facebook.com/prebudeni/videos/1081277735239502
   věnujte jí těch pár minut a zkuste se zamyslet nad smyslem toho, co auditoriu říká ...

   Vymazat
  6. Opluštile,
   ještě sem dejte nějakou přednášku nějakého cikána na téma "ako ho zlý gadžovia neustále dyškryminujů". To bude mít asi tak stejnou hodnotu jako to co jste postl. Hloupej jste na to dost.

   Vymazat
  7. 9:55 - pitomci se utěšují těšínskými jablíčky, jak jedině oni, příznivci chaosu a rozvratu Evropy jsou ve většině a jak ona většina je v té menšině. Přijde výsledek voleb prezidenta a čumí jak Alenka v říši divů. Najednou by zneplatňovali i základní normy té jejich demokracie, když není po jejich. Začnou kupit jednu lež za druhou, podsouvat druhým vlastní nectnosti a vlastní projevy zrůdné morálky. S klapkami na očích i uších ignorují fakta o tom, kdo v reálu skutečně zneužívá chaotické tolerance nemocného demokratického systému, kdo rozvrací a zavádí civilizaci do její zhouby. S klapkami na očích i uších, s chorým mozkem, jsou té zhoubě sami nápomocni a ještě se snaží to svádět na druhé.

   Vymazat
  8. O jaké demokracii to tady ty nešťastníče v 9:55 mluvíš? O té profláknuté, falešné a destruktivní "západní demokracii"? T

   Vymazat
  9. Anonymnímu (23. ledna 2016 11:36):
   Narozdíl od vás, je ta žena vzdělaná a ví, o čem hovoří.
   Komentáž k vašim dalším "hlubokomyslnostem" není ani potřebný ...

   Vymazat
  10. František Opluštil23. ledna 2016 11:16
   Pane Opluštile, video je opravdu dobré k zamyšlení.
   Příliš jsme nechali pustit ze řetězu nadnárodní síly. Příliš jsme tolerovali do očí bijící zkorumpovanost politiků. Příliš jsme se nechali paralyzovat přísliby, že o nás bude postaráno. Že stačí, když nebudeme do ničeho strkat nos a budeme věřit nadnárodním silám a našim představitelům.
   Tyto síly zpočátku vedle svých zájmů, také reflektovaly i zájmy občanů (skončilo to asi s koncem studené války). Přičemž, zároveň občany zbavovali schopnosti a možnosti být nezávislí a samostatní. Jelikož se i bez toho, nechalo celkem dobře vyžít, lidé se toho vzdávali bez protestů. Nyní tyto nadnárodní síly již zřejmě usoudily, že bezmocnost občanů je dostatečná, takže je možno je začít zbavovat lidství. Planetární přesuny obyvatelstva, jsou jenom posledním krokem tohoto vývoje.
   Těmto přesunům, je třeba říci stop. Ale nejenom těm přesunům, nýbrž i té politice, která nás do tohoto stavu dovedla. Chceme být přeměňováni v dobytek, nebo se opět stát svéprávnými občany? P.K.

   Vymazat
  11. Pro P.K. (23. ledna 2016 14:19):
   Sdílím Váš názor! :-)

   Vymazat
  12. Máš pravdu A 9:55. Takže jen více takových protektorů. Když nastoupil R.Heydrich v Praze svoji funkci, podepsal jako jeden z prvních rozsudků rozsudek smrti nad českými velkoprodejci (zlatnictví, řeznictví, textil etc.) Ne pro politickou činnost, ale pro masivní neplacení daní. Pracující občané mu tleskali. Až bude nový protektor (a to si piš, že přijde!) účtovat v budoucnu, budou mu také tleskat. Část proto, že se bude bát, aby kladivo spravedlnosti nedopadlo i na ně (a dřív nebo později dopadne) a část proto, že se bude blahem tetelit nad tím, že právo a spravedlnost konečně dostaly volný průchod. Ihned. ne po 20-30 letech jako v demokracii. Piš si, že to tak bude. Ujišťuji tě chlapče. Takže opakuji: více Kadyrovů, více Putinů, více Stalinů. Přeju krásné sny.

   Vymazat
 11. Je problém , že toto moderní zaklínadlo "demokracie" si každý vysvětluje jinak . Jinak ho chápe "genius" Kalousek , jinak Putin a jinak nositel Nobelovy ceny Obama . Takže co s tím ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A jinak to chápe zdejší obveselovač Pepek Vyskoč -:)

   Vymazat
 12. Svatá pravda Pavle Anděli. Lépe to napsat ani nešlo.

  OdpovědětVymazat
 13. NATO Evropu zachraňovat nebude,protože ho řídí USA.A USA spolu s Merkel a Turky valí mladé ,,bojovníky" do Evropy.Kdykoliv mohou zautočit a dokončit rozvrat Evropy,Eura,Bank.Spíš tu naši hrstku žoldáků z Čech přesune daleko na východ pro své zájmy tam,a pro jistotu..Rusko v historii zachraňovalo Evropu vícekrát,nejednou,to je fakt.Uvědomte si to konečně v neziskovkách i pobláznění v kavárnách i čumilové na ČTV.Rusko opět hraje velkou hru nejen doma,ale i ve světě.USA začíná velmi zmatkovat,nepomohla ani ,,dividenda"tří miliard Turecku od EU,Nuland a Surkov naznačili své.Polák už taky hraje své housle,a co my ,Češi-budeme opět tak hloupě..čekat kdo si nás pro sebe urve ??? Asi každý sám za sebe,zachraň se,kdo můžeš.Já si stavím srub na poli u lesa,bude se hodit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. George SOROS již prohlašuje:,,rozpad Evropy začal a je nevyhnutelný" Taky díky tobě,Sorosi,CHazare Tvůj Velký Den začal,jak sám říkáš.Ale kdo ví.Nakonec tě Rus znovu rozpráší,tak jako rozprášil CHazarii před staletími.Tam,kdysi jste vraždili,brali výpalné,brali do zástavy celá ůzemí,to chceš znovu,nstačí ti,co máš,padouchu starý.

   Vymazat
  2. A blázni pokračují v mytí hlav.Anglický zelený mozek viceadmirál John Weale,navrhuje použít proti vlastnímu dítěti z IS,džihádistům atomovku.Blbne už jako nedávno Nuland na setkání se Surkovem při svém podivuhodném mezipřistání na Východě.

   Vymazat
  3. Povšimněme si, jak když někde někdo začne stabilizovat režim a ekonomiku tak, že obyvatelům tam se zřetelně zlepší život a jeho bezpečí,povšimněme si, kolik nenávisti různých diskutérů zde, se objeví - nenávisti se jménem demokracie. A máme reálný obrázek o demokracii.

   Vymazat
 14. http://www.lidovky.cz/rusko-se-nori-do-krize-duchodci-vysli-do-ulic-kreml-se-boji-hladovych-bouri-1tb-/zpravy-svet.aspx?c=A160122_152805_ln_zahranici_msl

  Všechny nejlépe zmlátit, pozavírat, vystěhovat. Ruský občan se musí jen usmívat a klanět se Putinovi ať se děje co se děje. Jinak je to rozvraceč najatý CIA.

  Vůbec jste se komunisti nezměnili, máte to prostě v krvi. Neostýchejte se a pište vaše názory víc a všude ať lidé vidí co jste zač.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://euro.e15.cz/archiv/ricardo-hausmann-jak-odvratit-dalsi-sklizen-smutku-1260948

   Zmlátit, pozavírat ty reakční síly, ty posluhovače USA. Diktátora, KimČonga, Kadyrova do každé rodiny!!!
   Toť sen zdejších rudohnědých psychopatů.

   Vymazat
  2. rusko by mělo pro důchodce zavést potravinové lístky, emeerika je má léta a světu to nevadí

   Vymazat
  3. 150 milionu lístku v usssa tak to je goool ....

   Vymazat
  4. A v emerice pokud budou stavkovat tak do nich začnou policajti co nemají více jak IQ 90 střílet..Jinak v usssa je nový předpis, že policajt musí mít IQ v rozmezí 90-100. Kde jsou doby kdy president Bush předčital dětem z knihy ve škole a přitom ta kniha byla obráceně...

   Vymazat
  5. Ježišmarjá, ty jsi ale idiot!!!

   Vymazat
 15. 11:32 Jenom potvrzuje - kde blb, tam nebezpečno. Absolutní ignorování faktů i rostoucích hrozeb a papouškování hloupostí.

  OdpovědětVymazat
 16. Ano,kde je blb,tam je nebezpečno.Příkladem jde i Veronika Žílková s Martinem Stropnickým.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro mne za mne se může paní Žilková integrovat s Araby kolikrát chce, ale neměla by ze svých soukromých pudů a choutek dělat veřejnou propagandistickou záležitost a shazovat tak svého partnera. Aby nakonec neskončil mezi sexuálně frustrovanými poradci premiéra a nehrál v multikulturních večerníčcích rasistického a xenofobního bělocha. Výroky paní Žilkové mají reálný základ ve výrocích některých britských politiků, kteří přišli s teorií, že se má především integrovat majoritní společnost podle požadavku imigrantů. Takže herečka nic nového nevymyslela, jako ostatně většina průměrných českých herců snažících se prosadit v politice.

   Vymazat
 17. Zdejší pseudodemokrati si přejí a obdivují jen chaos a bezvládí. neexistenci pravidel a norem jakékoli stávající civilizace. Podporují ukrajinské fašisty. Upřimně nenávidí každého, kdo se snaží do chaosu s rostoucím násilím vnést řád a pravidla. Řád a pravidla, někdy možná ano - ale pouze a jedině taková, jaká se zamlouvají jim, vyvoleným, vybraným demokratům s fašistickými vizemi, jak pouze oni a nikdo jiný je demokraticky bude určovat a nařizovat. Tohle všechno čumí z každého jejich příspěvku zde, jak sedlákovi sláma z bot.

  OdpovědětVymazat
 18. Vážení,všimněte si,že USA začíná podezřele jakoby couvat.Jen náš Sobotka si toho nedokázal všimnout,nejen on.

  OdpovědětVymazat
 19. Někdo vždy musí veřejně formulovat, co je v zájmu země nebo naopak v rozporu s ním. Pokud to učiní neupřímný, zaprodaný člověk, dnes už zdaleka jen nejde o životní úroveň jeho národa, ale rovnou o život, mnohdy teče krev. A o tom Čečenci něco ví. A také ví, komu se ten oheň podařilo uhasit a jak se od té doby změnil jejich život k lepšímu. To, že se sešlo tolik lidí na podporu současné linie svědčí jen o tom, že lidé nezapomněli na nebezpečí, které pořád visí ve vzduchu a je třeba být vůči němu neustále ve střehu. Je zjevné, že západní Evropa, včetně nás, již dlouho žádný krvavý konflikt nezažila, protože my ještě pořád vlastenectví a možnost bezprávního rozvratu země trestuhodně podceňujeme, hlavně když máme nefunkční opozici, která je ve skutečnosti s vládnoucí chamradí jedna ruka, hlavně když máme nejnovější mobil, McDonald´s a značkový hadry z Bangladéše. Jo a krajkový spoďáry. Kdo ví, zda ta slečna z Ukrajiny, co jako po nejvyšší revoluční hodnotě toužila právě po krajkových kalhotkách (to už stojí za svrhnutí "režimu", ne?), má dnes alespoň ty bavlněný do pasu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:10 Ano, tak nějak. Sotva zdejší demokratičtí blábolilové mohou určovat kvalitu života, nebo to, co si mají přát lidé na Krymu nebo v Čečensku. I kdyby se kvůli tomu chtěli třeba podělat. Ať se třeba vzteknou, že zase není po jejich.

   Vymazat
 20. Takéhoto prezidentna, aj keby bol moslim, či hinduista, by som s nadšením bral, - je to v prvom rade chlap, čestný chlap a nezlomný charakter, vlastenec. To sa s tým profašistickým gaunerom na Slovensku nedá ani len porovnať. Aj v ČR možno k Zemanovi len gratulovať!

  OdpovědětVymazat
 21. Vyspělá, vychvalovaná demokracie západního světa byla taková, jaká byla pod falešnou maskou, jedině a pouze dík existenci socialistického bloku. Po jeho rozpadu, ve světle záplavy imigrantů, humanitárního bombardování a chaosu teprve ukazuje skutečnou podobu, Která se těm, co vnímají fakta o zmasakrovaných dětech, nemůže líbit. Může se líbit jenom některým humanistům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:40 Trefil jste hřebíček na hlavičku. Existence dvou silných konkurenčních táborů zajišťovala, pro mnohé dnešní prodemokraty paradoxně, zlepšení životních podmínek i v té západní, kapitalistické části světa. Tak jako naši lidé pošilhávali po západních obchodech přetékajících zbožím, západním obyvatelům zase mnohdy imponovaly humánní pracovní podmínky a četné sociální jistoty východního bloku. S odchodem konkurence se samozřejmě může vše jen zhoršovat. Věci by se měly vnímat v širším kontextu a nevyzobávat si jen ty pověstné "rozinky" ze staré, plesnivé vánočky.

   Vymazat
 22. Ty doby jsou pryč,kdy se vysnívala Amerika,jako ráj na zemi.Po všech těch zkušenostech z prosazování Americké demokracie ve světě,mnohým státníkům došlo,že to je opravdu divoký západ,kde se jen střílí ze všech stran.

  OdpovědětVymazat
 23. poznámka: to shromáždění bylo spíše mnohosettisícové, ne-li přes milión, Václavák by se tam vešel mnohokrát

  OdpovědětVymazat