Reklama

.

.

úterý 26. ledna 2016

Kdo a kolik platí českým elitám za jejich protinárodní postoje?

Oldřich Rambousek
26.1.2016   Rukojmí
Otázka uvedená v nadpisu začíná mít poměrně značné opodstatnění a stává se stále větší hrozbou pro malý Český národ. V tisku a televizi uváděné hanebnosti z úst pana Stropnického ml, generála Pavla, paní Šabatové, pana Pelikána či paní Žilkové-Stropnické už totiž zacházejí za hranice normálnosti a nesounáležitosti s národem.

Mnozí občané nad výroky a postupy shora uvedených lidí mávnou rukou a zhodnotí je jako výplody chorých mozků. Ono to tak skutečně vypadá, že ti lidé jsou nemocní a mají jakousi mozkovou disfunkci, ale osobně se domnívám, že ti lidé to mají velmi dobře spočítané a cíleně uvádějí český národ názorově do chaosu. Domnívám se také, že to, co dělají, tak nemohou dělat zadarmo, protože dělat ze sebe debila zadarmo se u těchto hamižných lidí nedá snad ani předpokládat.

Vezmu-li pana Stropnického (nově zvoleného předsedu Strany zelených) a jeho sofistikovaný výklad o tom, že Praha zvládne 12 000 uprchlíků, tak jsem zděšen. Jeho slova jsou na rákosku a nařezání na prdel. Takový mlíčňák, co má ještě skořápku na prdeli a pro republiku neudělal zhola nic pozitivního, by nám sem nastěhoval imigranty, ale veřejnosti se na nic neptá. Kdo jsi ty jeden Stropnický?? Co ty si vlastně ve své namyšlenosti o sobě myslíš? Jsi přesvědčen, že si z tebe lidé sednou na zadek?

Nesednou synku a mohlo by se ti snadno stát, že ti někdo naboří tu tvou nafrněnou držtičku. Dost možná spoléháš na tatíčka a jeho funkci ministra obrany. No nevím – dost možná nebyl ani na vojně a flintu viděl jen ve filmu. Tatíček je skvělý ministr obrany a má na to i skvělou kvalifikaci. Prostě herec, komediant velící malé nemohoucí armádě, která v současnosti nedokáže bránit ani naše malé hranice a to nikoliv před armádou, ale před imigranty. Opravdu úsměvné, ale na druhé straně i k pláči!!

Generál Pavel – to je taky kousek. Největším nebezpečím pro nás a pro Evropu není migrační vlna, ale Rusko. Rusko je náš největší nepřítel – pozor na něj. Pane generále – Rusko má úplně jiné starosti než se starat o bezvýznamnou Českou republiku. Pro Rusko nejsme rovnocenným partnerem po všech stranách. Navíc jste pominul, že hlavním iniciátorem migrační vlny jsou USA a NATO. Díky jejich imperialistické a militaristické politice je Evropa tam, kde je. Rusko neházelo bomby na Irák, Libyi ani Sýrii. Byla to NATO a Spojené státy. Jejich genocidní politika uvedla do pohybu migrační vlnu.

Je pravdou pane generále, že než jste se stal pohlavárem NATO, tak jste byl velmi rozumný důstojník, ale od doby, co jste povýšil, jste někdo jiný. Proč?? Pomíjíte fakt, že NATO přislíbilo Rusku, že se po rozpadu Varšavské smlouvy nebude dále rozšiřovat na východ. Kde jsou dnes sliby NATO?? USA a NATO záměrně eskalují mezinárodní napětí – to je bez diskuze! Teprve po zásahu Ruska v Sýrii se USA probudily a začaly něco dělat. Do té doby hlavně vyzbrojovaly rebely a teroristy. Nikoliv politickou opozici.

Vést debatu o blábolech paní Žilkové-Stropnické, to je už pro ostudu. Musíme si zvykat na propuknuvší pudy imigrantů – no to snad už je o schvalování trestného činu. Znásilňovat Evropské ženy je tedy normální – zvykejte si. Jen kdyby protáhl komín někdo paní Stropnické. Možná by nebylo marné, aby okusila trochu násilí mezi nohama a aby ji nějaký muslim naboural kazatelnu, když je tak chytrá a multikulturní. Totéž platí i pro paní ombudsmanku.

Pelikán tomu dává s Chovancem korunu! Zavedeme cenzuru internetu, kdo promluví proti Islámu, bude trestán a podobné nesmysly.

Vážení politici – kolik vám platí řídící složky NWO za vaši postupnou přípravu Evropského bojiště?? To vám nestačí, o kolik oberete svůj národ? Své dělníky a matky? Imigrantům dáte byty, peníze, práci, jídlo, sociální dávky a já nevím co ještě, přitom na druhé straně necháte umírat České bezdomovce mrazem?

Zasluhujete nakopat do p....!

26 komentářů :

 1. řádení vetřeleckých kozomrdů ve V. Britanii
  www.facebook.com/resistancegeorgia/videos/781024278709425
  SEBEZÁCHRANA
  Třeba co nejdřív "zrušit" naši vlastizrádnou a kolaborantskou vládu, upevnit naši státnost a zvýšit ostrahu hranic. Odmítnou veškeré snahy bruselské diktátorské a kolaborantské "verchovky" na kvóty vetřelců. Cestou referenda vystoupit z totalitní EU a zločinného paktu NATO. Začít ekonomicky výhodně spolupracovat se zeměmi BRICS s výhledem našeho vstupu do tohoto Eurasijského svazu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V takovém případě může pomoci jedině soudruh KALAŠNIKOV.

   Vymazat
  2. Určitě se to děje i ve VB a dalších zemích Evropy, v ČR nás to taky čeká, ale video je z USA

   Vymazat
 2. Máte za 1,Rambousek.....

  OdpovědětVymazat
 3. to sa pani žilkovej asi páci.Ked ju znásilnia 10ti islamisti stane sa moslimkou.

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní26. ledna 2016 22:40
  Podíval jsem se na to video. Opět falešná vlajka, pro paralyzování občanů. Ani náhodou, se nejedná o spontánní akci. Je možné si všimnout některých, kteří organizují a vůbec nejzajímavější je, jak mezi nimi bez újmy procházejí kameramani s profesionálním vybavením a jejich počínání natáčí. „Rozzuření“ komparsisté, tím nejsou nijak zneklidněni, museli mít předem zaručenou imunitu. To je práce tajných služeb a to už budeme blízko od pravých organizátorů.
  S Vašimi závěry souhlasím. P.K.

  OdpovědětVymazat
 5. Autor článku popsal realitu, kterou vidí snad každý občan našeho státu. Rodina Stropnických, to je sebranka nic víc. Komedianti. Obyčejné presstitutky, který by za prachy prodali i vlastní rodiče. Je to hnus. Pamatuji se, jak před léty nána Žílková fňukala do medií, že chudák Stropnický je bez práce. Pak po něm sáhl Bureš a udělal z něj americkou děvečku, stejně jako je on sám. Jsou to sluhové USA a za prachy vykonávají to, co po nich páníček požaduje. Smutné je, že lid český je za 1 koblihu volí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 23:25 máš pravdu,

   současný ministr obrany si před volbami hnutí ANOfert
   s úspěchem zahrál předvolebního maskota a za to dostal obranu.
   Stejně, jako kdysi už zapomenutý reportér před volbami už zapomenuté strany V V. ...

   Prostě, každý chvilku tahá pilku.
   Kolaboranti.

   Vymazat
 6. Lidi neblbněte s tou Žílkovou. Ano je trochu "blbka", ale není třeba ji tak nenávidět. Ona jen svérázně popsala to, co se má dít dle představ sociálních experimentátorů. Ti by chtěli, aby místní ženy "za těmi novými samci prostě šly", = "staří vzpurní samci" mají zůstat na ocet a jakožto daňoví poplatníci radovánky nových samců pěkně platit. Nu a buďte si jisti, že v populaci místních žen jest dostatek blbek, ochotných v hormonálních bouřích se otočit zády k odkazů svých předků a hlavně i "předkyň"... těšících se, až budou rodit děti pro odvěké civilizační nepřátele naší kultury a hlavně vůbec civilizovanosti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. K Žilkové asi tolik: s tou sviní Stropnickým může žít jenom stejná svině, jako je on.
   Jinak řečeno vrána k vráně sedá...
   A mladý Stropnický je jen dokladem toho, co vznikne, když se dvě svině dají dohromady.

   Vymazat
 7. Je to velmi průhledné. Imigranti znásilní spoustu žen, pak se zakážou potraty, a ti kýžení hnědočeši budou na světě. To je pravý důvod, proč je znásilňování v EU beztrestné.

  OdpovědětVymazat
 8. Nejdříve bych vykouřil plynem US ambasádu,pak poslal pro vidle od sedláků u CHlumce a instaloval je pod okna vlády a parlamentu,vyhazovači by čekali na křídlech ve svých pozicích.Fraitr Pavel a vojín Stropnický by měli vidle s protiháčky,na Kalouska a Sobotku by stačil špičatý kůl,Schwarzenberg nic,toho tak jak tak,trefí šlak.A toho šapiráka nakopnout přes oceán zpět mezi makkaky.

  OdpovědětVymazat
 9. Dvořák zase maže komentáře,to je dobře že se odkopáváte,oni Vás pak taky smažou i tu Vaší židobolševickou partu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsi už s těma protižidovskejma kecama do pihele!

   Vymazat
 10. Generál Pavel je převerbovaný zpravodajský důstojník, Stropnický je průměrný šmírák (neumí pořádně artikulovat) s modrou knížkou a brácha Pelikána je muslimský konvertita. Tak co byste od takových charakterů chtěli?

  OdpovědětVymazat
 11. Super pravdivý článek! Nejhorší z těch šmějdů je g.Pavel.Po tom jeho "výroku" se mi zachtělo vraždit. Je mi na zvracení z představitelů naší armády,na kterou jsme mohli být kdysi hrdí!

  OdpovědětVymazat
 12. A TO JSTE A TÍM NAKOPANIM DO PRDELE JEŠTĚ HUMANISTA, TI BY TOHO ZASLOUŽILI.

  OdpovědětVymazat
 13. zde mate ty kterym to vyhovuje a maji velkou radost:
  'Islamization of Europe a good thing': Rabbi Baruch Efrati
  prekladam co rika zidko kokot rabin baruch efrati:
  islamizace evropy je dobra vec, lepe receno dobry skutek!
  jan z rokycan

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jistě, že je to tak z hlediska vyvoleného národa - miliony muslimečků přejdou do Evropy a tím se na BV vyklidí obrovské území pro Great Israel

   Vymazat
 14. Pane Rambousek - jednoduše řečeno: jste člověk lidu tak jako většina z nás. Díky bohu že většina čechů je schopna myslet. Západ Evropy a USA jsou ztraceny - vybílené mozky. Mám to z první ruky.

  OdpovědětVymazat
 15. doktor Ad gen Pavel a ostatní generalita : kdo studoval po 90.roku na západních školách byl zverbován, stejně jako Ti, co studovali v SSSR.Prostě je to tak- my jsme také verbovali studenty, co studovali v ČSSR - prostě to byli objekty zájmu a rozpracovávaly se..Takže od těchto křiváků nečekejte, že by chránili plebejce..Budou chránit zájmy USA,VB a tedy i sionismu. Naši chrabří sluníčkáři a přizdisráči (Sobotka,Stropnický atd.) jsou jenom užiteční pitomci, které v případě problémů hodí přes palubu, aby se lid na nich mohl vyřádit (kdyby to nevyšlo).Ale ti hlavní jsou v pozadí.....a pak se vynořéí.Dřív k tomu sloužil Prognostický ústav (všimněte si še celá "elita" je zprognosťáku). A jinak Žilková - V HELE TELE svoji roli nehrála....prostě je taková a tak ji nechte snít o sexu se skupinou islamistů a neztrácejte čas.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji, tak to vnímám také. V této zvrácené společnosti o nás rozhodují účelově nastrčení, tvární diletanti. V masmédiích se hojně k politické a ekonomické situaci důležitě vyjadřují zvláště vybraní prvoplánoví "augusti". Kdo jde proti svému národu, zrazuje ho, očerňuje ho, je podceňován tím, pro koho tak činí, aby se zavděčil.

   Vymazat
 16. Praha si svou dávku migrantů zaslouží:-)

  OdpovědětVymazat
 17. Petr Pavel, má skutečně pomatenou mysl... Skoro bych řekl, že NA TO musí mít NATO nějaké prášky... Ale ne, ono stačí trochu slávy a zašustit "tvrdou" měnou, aby tento pokřivenec vychovávaný v duchu Marx-leninského učení od gymnázia Jana Žižky z Trocnova v Opavě, přes vysokou vojenskou školu ve Vyškově, pod taktovkou skutečně váženého gen.Zdeňka Havaly, při složení slibu věrnosti pracujícímu lidu vedenému Kom. stranou Československa, zahodil červenou knížku, vygumoval veškeré vzpomínky, pošpinil svou čest (pokud vůbec nějakou měl)a vlezl do ass holu nepřátel, proti nímž vedl dříve na mapách sáhodlouhé válečné operace podbarvované červenou a modrou tužkou.
  Ať ti chutná jíst a spát, bezpáteřní narcisku.

  OdpovědětVymazat
 18. az to vypukne v Cesku to znasilnovani zachrani nas nasi GEYOVE konecne budou potrebny.....)))) pustte na ne nase buzny...)))))

  OdpovědětVymazat
 19. Otec paní Žilkové byl pokud je známo farář a teď bych řekla, že se musí v hrobě obracet. Vzpomínám si na tv pořad před několika lety kdy dnešní paní Stropnická seděla u vánočního stromečku se svým otcem a pokorně a slušně rozprávěli o křesťanství, uctě ke křesťanské tradici apod.

  OdpovědětVymazat