Reklama

.

.

úterý 19. ledna 2016

Kdo stojí za zločinem "Lex Vitásková"? Premiér Sobotka, nebo je tlak z venku?

Zastřel si svoji Vitáskovou...19.1.2016  Pařát dnes
Zastřel si svoji Vitáskovou...

Křišťálově čistý zločin a státní zástupci jsou najednou slepí? Co dělá Bradáčová a Ištvan? Kolik milionů dostal odvolaný náměstek Vitáskové Jan Nehoda?


Komedie, která nemá obdoby!


Lex Vitásková: x žalob, jedna blbější než druhá. Změny legislativy, jedna blbější než druhá. Vitásková stále odolává a nikdo ji ještě nezastřelil. Proč veřejnost mlčí? ... To skutečně nevidí, jak je pošlapávaná demokracie České republiky a Schapiro z nás dělá onuce? Vitásková odmítne podepsat dotace, na které nemá potvrzení. Pokud by to podepsala bez potvrzení, může být zatčena a odsouzena se sazbou (prý) až šest let. Pokud by to ale nepodepsala, bude odvolána, protože nesplnila požadavek vlády. Pak odjede na dovolenou a nějaký náměstek klidně bez vědomí nejvyšší nadřízené podepíše dotace za 42 miliard! Ano, náměstek jen ze své vůle podepíše dotace za 42 miliard! Kde to jsme? Už dávno má být u něho domovní prohlídka a zajištěna konta. Je však ticho po pěšině a Jan Nehoda - místopředseda úřadu, je velice vysmátý. Proboha, kde to dnes jsme?


Stíhání na svobodě


Vitásková zaměstnala právničku. Asi skvělou, když byla tou nejvyšší. Ale údajně tím vznikla škoda z výše platu Vesecké a povinných odvodů za zaměstnance 1 056 033 korun, oznámil mluvčí detektivů. Proboha, kde to jsme?  


Nezávislý úřad, který závisí na kontrolovaném

Nezávislý úřad má být pod kontrolou premiéra Sobotky. Úřad, který má hlídat Sobotku a jeho partu. Toho Sobotky, co odlétá do USA na poradu o jaderné bezpečnosti a Obama se na něj těší. Prý demokrat každým coulem, pokud... Pokud návštěva dopadne ke spokojenosti americké administrativy a obchodu. Proboha, kde to jsme?

A co kauza zvlněných silnic?

Jak to pokračuje? Kdo to zaplatí? Sobotka to uhrává do autu. A proč? Kdo je vlastně Radek Pokorný?

Existuje? Pokorný Sobotkovi v emailu: Stopni komisi k D47, Eurovie nám šoupne na kampaň

Stačí si přečíst nadpis a je jasné, kdo zločiny kryje: zloděj křičí - chyťte zloděje. Nejzkorumpovanější ambasáda je americká. Přesto z ní stačí ukázat a... A pokud ukáže, justice zatýká a vlády padají. Nevěříte?

Proč jede Sobotka potřetí do USA a sejde se dokonce s kámošem Schapira Obamou? Vážně je tak excelentní? Nebo jde projednávat jadernou bezpečnost? Proč ne Drábová? Protože se nejedná o bezpečnost, ale zkorumpovanou zakázku Westinghouse ve stomiliardovém tendru na dostavbu třetího bloku jaderné elektrárny Temelín. Nevěříte? Tak čtěte: Vitásková je jednou z překážek nastavení cen energií, zatímco dlouhoprsťák Schapiro šílí, protože ji ještě parta státních zástupců nedokázala odstranit a snad jedině nájemný vrah by Vitáskovou oddělal!

Sobotka pojede v březnu do USA jednat o jaderné bezpečnosti, pozval ho Obama

A zde krásně vidíme, co to ta jaderná bezpečnost je. Korupce, korupce a korupce. Tady vidíme demokracii v americkém hávu: zločin a korupce. Ale stačí ukázat prstem a ze zkorumpovaného se stává anděl a z anděla korupčník.

To jsme vážně v roce 1989 chtěli?

P.S. O faktické korupci amerických velvyslanců lze podrobnosti dohledat na Wikipedii.

O dalších důkazech je psáno zde:


Všichni buršové Boha Schapira - velvyslance USA v ČR na ...Redakčně kráceno.

45 komentářů :

 1. V zemi, kde se může koupi beztrestnost, není demokracie. Proto se směji pokaždé, když slyším, že žijeme v demokratické zemi. Je fakt, že většina lidí tomu věří.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Demokracie v ČR umřela v 1948.Nazvat demokracii po 1989 je pohádka.Pár ožralců a veksláků ve jménu demokracie rozkradli co se dalo.

   Vymazat
  2. Bohužel, ale je to tak. Drtivá většina národa má existenční starosti a o politiku se vůbec nezajímá. Když mluvím s lidmi, neví, která bije. Až se ta celá odrbávačka lidí přes jističe na ně vyvalí, tak budou nadávat. To už bude bohužel ale pozdě.

   Vymazat
 2. Kvůli tomuto jsme přece v Praze v listopadu a prosinci 1989 zvonili klíči. "UŽ JE TO TADY, MÁME CO JSME CHTĚLI". "No není to vynikající?????????? Co by jsme ještě mohli asi chtít???????"

  OdpovědětVymazat
 3. Psssst ! Sobotko dej si bacha ve Washigtone ! Obama neni obliben u beznych Amiku, aby Ti nebyli jednou v budoucnosti vycitani Tvoji kumpani.

  Hned jak se stane Donald Trump presidentem, tak nebudes mit zadneho jineho zastance, nez destruktivni Merkerovou a ta dopadna jako Rosa Luxemburgova. S karierou bude konec !

  Kdyz jsem byl naposled v Praze, tak tam hledali holice a kadernika..Mel by jsis to misto zamluvit. Budes to potrebovat, hned po volbach. Cesi Te nemaji radi !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honoluláčku, toto se mi líbilo! Proto výjimečně pozvedám číši vodky na Tvé zdravíčko u ústí toho potoka na jižní Floridě.
   plukovník

   Vymazat
 4. Panove, vy jste byli v Cesku vychovavani moralne a ideove na rozeznani dobra a zla. (To zavinil pric Bajaja.)
  Do moderniho veku se tato ideologie nehodi..

  Kdyz jsem byl prvni mesic v Americe, coz je velmi davno, tak me zavolal muj velky sef a rekl me : "Zde delame, to co se nam hodi ! My zde NEdelame, to co je spravne" !
  Hmmm ?

  Proto nemoralizujte ! Vse je dovoleno ! Pouzivejte nemoralni metody, proti nemoralnim lidem.
  NEDEJTE se pani Vitaskova ! Bojujte, bez pocitu krivdy, bez emoci a neohlizejte se methody.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honoluláčku, před chvíli jsem Tě pochválil v mém denním rozkazu. Nezvorej si to!
   plukovník z moci úřední

   Vymazat
  2. uz se stalo honolulu je vyhulenej
   lomikar

   Vymazat
 5. Nejdříve by se měli zveřejnit všichni, kdo pobírají nějaké dotace. Máš akcie na majitele, nedostaneš žádné dotace.
  Proč máme rozdávat peníze a nevědět komu? To je první, nutný krok k nějakému pročištění. P.K.

  OdpovědětVymazat
 6. V případu je tolik neznámého, nejen majitelů lánů fotovoltaiky, že můžeme jen fabulovat. To, že Vitázková konzultuje věc se Zemanem mi dává určitou naději o pravdě na její straně.

  OdpovědětVymazat
 7. Současný stav vyplácení dotací, není v zájmu občanů, z jejichž rozpočtu se vyplácejí. Žádné utajování není v zájmu občanů. To je totiž základ jakýchkoliv tajných spolků. A tajný spolek má vždy nějakou výhodu oproti ostatním, kteří o jeho existenci a spojenectví nevědí. P.K.

  OdpovědětVymazat
 8. Doufám, že Vitáskovou ve funkci uhájí prezident Zeman!!
  ---
  Už aby byly volby.
  Nic podstatného se jimi sice nevyřeší, alespoň však může být ztrestána ta truchlivá partička soc.-dem. "humanistů". Kteří si do čela ustavili jednoho s věčným thymolinovým bakalovským úsměvem. A kterému stačilo, aby mu při krátké návštěvě Texasu nasadili na tu jeho šišku světlý klobouk, aby pochopil, za čí barvy mu buší to jeho. Srdéčko sralbotky.
  Jeho partajního zadolárka už raději ani nevzpomínat.
  ---
  Zajímavé, že nikdo již nevzpomene na pravého duchovního otce solárního tunelu. Dolarově zeleného Bursíka. Na jeho konta by se mohli také podívat ti naši "nekompromisní" zástupci. Státní.
  Jenže, který stát vlastně zastupují? ...

  OdpovědětVymazat
 9. Nedělejte si z toho legraci.Je to na popud vlády a
  jejich finančních podporovatelů(neplést s národem).
  Za jejich platby se musí nějak odvděčit.Sralbotka,
  a zadolárek,pardon Sobotka a Zaorálek si musí své
  peníze zasloužit.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 10. No, tak teď to dává dokonale smysl. Dokonce začínám věřit i tomu, že by dodnes Nagyová oblažovala Péťu Nečase jako premiéra, pokud by souhlasil s Westinghousem.
  Také doufám, že se prezidentovi podaří udržet Vitáskovou v čele nezávislého úřadu, a že Ústavní soud zatrhne choutky vládě poroučet úřadu, kterému i podle ecropských (unijních) zákonů poroučet nesmí. Někde jsem se dočetl, že v nabídce Westinghousu na dostavbu Temelína je podmínka, že bude kontrolován a tím logicky i ovládán z SSA. Podíl našich subdodávek takřka nula. Tohle je přeci přímá cesta do otroctví. To je ta svoboda a demokracie? Nesmět si vybrat podle vlastních potřeb? Fakt k zblití. J.B.

  OdpovědětVymazat
 11. Na co je tam Vitásková,když cokoliv může podepsat náměstek.Ono to bude asi jinak,proto si vzala Vitásková dovolenou.Už je ten náměstek na dlažbě,kdo nám to upřesní?Souhlasím s tím,že Sobotka jde za Obamou,jenom upřesnit podmínka dostavby Temelína,také se projednává,další výstavby v Dukovanech.Takže když Němci zastavili výstavbu J,E.tak jim USA zatopí utečenci.
  V případě podepsání smlouvy TTIP,už nebude muset nikdo cestovat Do USA,nadnárodní korporace USA si to zařídí sami.Po zastavení výstavby v Německu,tak si to nemůžou prosadit USA a to je jen jeden důvod,jak trestat Německo.Kauza VW do toho zapadá také.

  OdpovědětVymazat
 12. Uplatnění práva, nebo jeho zneužití. Aneb klasický případ toho, jak se dá zneužívat právo ve prospěch klientelismu nehrubšího zrna. Mafie prohnilých lobistů, politiků, justice a policajtů dokáže (po kolikáté už) podávat smyšlená trestní oznámení, korumpovat podřízené, ohýbat zákony a vládní nařízení, jen aby cíle, tedy i v tomto případě "krádeže za bílého dne", bylo dosaženo. Ano, najdou se poctiví a neúplatní úředníci jako paní Vitásková. Ale pokud "překážejí", pak mafie v českém Absurdistánu udělá všechno možné i nemožné, aby byli "odstraněni z cesty". Příjde mi, že je to virtuální realita, připadám si jako v nějakém špatném Hollywoodském filmu. Nicméně "projednávání" paní Vitáskové před soudem jsou až příliš reálnou výpovědí o "demokracii počesku".

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy do té kauzy nějak vidíte. Jste účastníkem? Čistý, v tak vysoké funkci, nesmí být nikdo. Aby se na něj, když nechce tancovat, jak se píská, dalo něco použít. Těmi ještě většími parchanty. P.K.

   Vymazat
 13. To neni cesta do otroctví ale přímo do prdele.

  OdpovědětVymazat
 14. Hlavně nevolit ČSSD, ODS a T0P 09.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Irko Bačo, když to čtu, tak bych to viděl tak, že zde v ČR není žádná strana či politické uskupení, které by se dalo volit. Je to úplně v prdeli a proto nám tady musí vládnout nějaký cizák, který k nám bude dosazen a k němu přiřazeno pár kašpárků, kteří budou dělat clonu.

   Vymazat
 15. Hlavně nevolit ČSSD, ODS a T0P 09.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Irko Bačo, nezapomenout na černoprdelníky v čele s Bělobradem, kteří jsou ochotni vládnout s kýmkoliv, jen když jsou "u toho"

   Vymazat
 16. Padla zde několikrát otázka "kde to jsme?" Kde? V zobákově, blbákově, v režimu založeném na vlastizradě, podvodech, podvraťáctví, zlodějnách, a má zde přezdívku "demokracie". Je to něco neobyčejně odporného,proti čemu byla totalita a socializmus pohoda, klid, řád, právo a vymahatelnost práva. Jsme v páchnoucí senkrůvně a cesta ven není.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas. Za komunistů bylo ledasco špatné, ale byl relativní pořádek a pohoda. Lidem se žilo lépe a měli k tomu větší pohodu.

   Vymazat
 17. Tak vida, nakonec jsme té NEOLIBERÁLNÍ NEČAS-KALOUSKOVĚ VLÁDĚ KŘIVDILI!!!

  Vždyť oni to s námi mysleli dobře! Všichni ti Drápkové, Šiškové, Drobilové, Nečasové a KALOUSKOVÉ… dokonce i takovou houževnatou bojovnici za naše úspory dosadili do ERU!

  Jen nechápu, proč jsme se tak radovali, když šli po sedmi letech od válu???

  Stejně tak nechápu, co nám vlastně tak vadí na současné na nikom nezávislé ČT?! Když se nám tak libí úředníci utržení ze řetězu, kteří si dělají, co chtějí nezávisle na vůli námi volených politických zástupců parlamentu a vlády.

  NAVRHUJI ZBALIT SI SPACÁKY A PODPOŘIT ALENU VITÁSKOVOU OKUPAČNÍ STÁVKOU ERU !!!!!

  Zdraví a lehkou ironií se snaží otevřít zaslepené oči
  JiB

  OdpovědětVymazat
 18. Tyto kurvy co hlasovaly pro přijetí fotovoltaického podvodu by patřilo pověsit na kandelábry:
  Hlasování o FV podvodu sněmovna
  http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?G=52627&o=6

  Hlasování o FV podvodu sněmovna
  http://www.senat.cz/xqw/xervlet/pssenat/hlasy?G=11107&O=7

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vidím, že na zákon o podpoře obnovitelných zdrojů je to tady samý “odborník“… (;-). Tebou linkované odkazy jsou totiž na novelu OMEZUJÍCÍ(!) výkupní ceny elektrické energie z FVE.

   Která se však díky sabotáži národem oblíbené Fischerovy vlády, zejména pak nominanta ODS Vladimíra Tošovského - ministra MPO - o rok opozdila(!), čímž způsobila tak masivní nával investic – zejména spekulativního kapitálu. Což má za následek, že na podporu OZE budeme muset ještě řadu let platit miliardy ročně a to bez ohledu na to, jaké divadlo před veřejností bude Vitásková či kdokoli jiný hrát.

   Zdr.
   JiB

   Vymazat
  2. Já se fakt nemám důvod ani chuť Vitáskové zastávat. Není mi vůbec sympatická. A to, že si vzala jako náměstkyni Veseckou mi taky zrovna nevoní. Protože ta baba (Vesecká) s nějakým Kučerou realizovala tezi, že na vládnoucí elity se bez jejich svolené nesmí sahat.
   Ale pokud se jedná o to, babu Vitáskovou zlomit, aby nastavila cenotvorbu energií tak, aby to vyšlo nejlépe Westinghousu, a případně neznámým parchantům "na doručitele", vlastnícím soláry a vrtule, a baba se brání, pak mi to vadí víc. Protože baba brání i moji peněženku a svobodu. Navíc použití účelových usnesení vlády, ohýbajících zákony, aby babu "zmákli", buď se ohne, nebo uhne,to je nebezpečný precedens.
   Pokud jste názoru, že všechno je k ničemu a máme už právo pouze držet hubu a platit co nám poručí, a není cesta ven, pak to vysvětlete. Já jsem zatím pro to,podpořit babu Vitáskovou, protože se chce za nás prát, i když ji nemusím. Tvrdí, že to jde. J.B.

   Vymazat
  3. Naprostý souhlas ve všem, co tu J.B. uvádí.

   Vymazat
  4. Anonymní19. ledna 2016 21:25

   Pane Baťo,
   co bylo dříve kuře nebo slepice? A co je zde kuře a co slepice?

   Pokud by jste celou kauzu sledoval od samého počátku, tak by jste věděl, že nejdříve přišla direktiva EU o nutnosti příjmout zákon na podporu OZE s cílem dosáhnout 13% podíl OZE na výrobě elektrické energie (EE). Pak následovalo přijetí zákona, který to měl umožňovat. Zákon řádně schválen, odsouhlasen. Několik let se téměř nic nedělo a do OZE investovali jen fandové a ti, kteří kromě garantované výkupní ceny EE byli s to získat ještě i investiční dotaci. Proč, protože při garantované 15-tileté návratnosti to nebyl žádný zlatý důl (v byznyse se bere jako hranice ekonomické návratnosti 10let, co je nad to se díky úrokům nikdy nezaplatí).
   Pak však přišel mix faktorů:
   - Čína zvládla průmyslovou výrobu FVE a vrhla komponenty na trh, čímž srazila ceny
   - koruna prudce meziročně posílila
   - propukla světová finanční krize a německé investiční společnosti (penzijní fondy apod.) hledaly příležitosti pro bezpečné investice

   Kombinace prvních dvou faktorů měla za následek meziroční pokles investičních nákladů o 40% (!!!), přičemž ERU mohl podle zákona snižovat ceny jen o 5%, což ve svém důsledku vedlo ke snížení prosté návratnosti investice na 5 až 8 let (zdůrazňuji pojem PROSTÁ návratnost – ekonomové jistě vědí proč). To v kombinaci zákonem garantované 15tileté výkupní ceny navyšované o inflaci učinilo z FVE zajímavou investiční příležitost. Bylo proto třeba jednat naše občany oblíbená „úřednická“ vláda Jana Fischera však dělala mrtvého brouka a nevyvinula žádnouaktivitu ke snížení výkupních cen (v Německu, kde měli obdobný zákon přitom stihli snížit výkupní ceny z FVE během roku dokonce dvakrát (!). Výsledek? Během roku 2010 se nainstalovalo cca 1,5 GW FVE. Největší investor ČEZ a celá řada skrytých investorů s čímž se svezlo pár chalupníků a malých firem. Všichni tito mají na garantované výkupní ceny nárok na základě řádně schváleného zákona odsouhlaseného EK.
   Teprve až na konci r. 2010 pak byla schválená novela umožňující snížení výkupních cen EE z FVE v případě, že dojde k meziročnímu poklesu investičních nákladů a současně byla zavedena srážková daň 26%, která vrátila návratnost investic přibližující na 15 let, ale pozor nikoli prostou návratnost, ale diskontovanou(!) návratnost), to je ten link na hlasování mudrlanta výše.

   Tyto peníze budeme povinni platit chcačky nechcačky ještě asi 9 let. Tvrdí li někdo opak, tak lže. ... (přerušeno)

   Vymazat
  5. Pokračování:
   …Tyto peníze jsou už pase a je jedno jestli je zaplatíme v ceně EE a nebo je pak prohrajeme v arbitráži. Pokud zde Sobotka tlačí na proplácení, tak jen minimalizuje ztráty, které by vznikli v důsledku úroků z prohraných arbitráží. Německé fondy společně se krytými českými investory typu Martin Roman, Charouz apod. by si s chutí vylepšili ekonomickou bilanci o těch sražených 26% a o úroky z úroků. Dopad na státní kasu by byl horentní.

   Pojďme v čase dál.
   V roce 2011 se v médiích objevují informace o podivných praktikách udělování licencí velkým FVE, které aby dosáhly ještě na výhodné výkupní ceny r. 2010 byly uděleny na silvestra a to těm FVE, které ještě nebyly funkční (funkčnost a platnost revizní zprávy podmínka udělení licence). Tendejší vedení ERU – Fiřt proto ještě před koncem svého mandátu zahajuje prověrky a správní řízení za účelem odejmutí licencí . A pozor, podává trestní oznámení na své podřízené,na ty, kteří licence udělovali.
   Fiřtovo funkční období končí, Nečas-KALOUSKOVA vláda místo Fiřta jmenuje českou Plynovou princeznu šéfkou ERU (ERU neřeší jen EE, ale také plyn) Alenu Vitáskovou. Ta povinována silám, které ji vynesly na post splácí dluh a zastavuje správní řízení o odejmutí licence elektrárnám synů Zdenka Zemka, patrně však netuší, že korespondence dotyčné úřednice je již odposlouchávána. Následuje obvinění obžaloba a Vitasková přichází s geniálním tahem. Začne se vymezovat proti dotacím OZE a hlasitě naoko bojovat za nižší ceny EE pro spotřebitele a dělá kroky, které vytváří zdání, že je proti ní spiknutí, protože bojuje za zájmy občanů, ty si však bere jen jako rukojmí.

   Jinými slovy Vitásková je jen zdatná herečka, což ji většina národa i s novináři baští. Protože to co teď čeká v Bruselu na schválení nejsou dotace na již provozované FVE, ale dotace na novelu zákona o Podporovaných zdrojích energie jako je spalování komunálního odpadu apod. což však nemůže mít žádný retroaktivní dopad na FVE postavené do konce r. 2010.

   Jiná kapitola jsou pak garantované výkupní ceny pro nově plánované bloky jaderných elektráren v Temelíně a Dukovanech. To teprve bude mazec! To budou v úhrnu několikanásobky současné podpory FVE!!! Protože JE jedou 24h v kuse a při stejném instalovaném výkonu vyrobí cca 10x tolik EE a jejich minimální výkupní cena bude muset být minimálně na trojnásobku tržní ceny silové elektřiny.

   Tož tak
   Zdraví Vás
   JiB

   Vymazat
  6. Pane Dvořáku,
   aplikací stejné logiky však můžete úplně stejným způsobem, podporovat Kalouska v jeho boji, proti Oligarchizaci české politiky… (;-).

   Oba – Kalousek i Vitásková Vás s radostí využijí k prosazení svých zájmů(Vitáskové momentálně jde o to zda půjde či nepůjde do tepláků!).

   Přičemž oba Vám budou mazat med kolem huby a a oba, když se jim to hodí nelení rázných činů – Vitásková odmítne vydat cenové rozhodnutí, které ji ukládá zákon zatímco Kalousek klidně nechá postavit startujícímu letadlu plnému lidí do cesty cisternu s PHM… (;-).

   Pane Dvořáku i pane Baťo i zde platí ono pjakinovo studovat, studovat, studovat! Jinak Vás druzí budou zneužívat k prosazení svých zájmů.

   Vše v dobrém
   JiB

   Vymazat
  7. Ale ale, Kalousek správně ukazuje na oligarchizaci české politiky a Vitásková se sprváně postavila proti mefiím s voltaikou a větrníky. Kdybych uvažoval jako vy, tak bych neměl asi podporovat žádnou myšlenku a žádný názor jen proto, že jeho autor či nositel je jinak hazlík?

   Vymazat
  8. To co se Vám snažím naznačit, je to, že oba neprosazují dobré věci, kvůli jejich podstatě, ale že jimi kryjí své partikulární zájmy.

   Přičemž to co tvrdí Vitásková je lež. Peníze za již vybudované OZE budeme muset zaplatit bez ohledu na naši vůli. (naopak v případě pozastavení pravidelných plateb hrozí arbitráže se zvýšenými náklady). Místo toho abychom se soustředili na reálné hrozby, které můžeme ještě ovlivnit, sloužíme jen jako s prominutím „užiteční idioti“ – terminus technikus mediálního tlaku Vitáskové na OČTŘ ve věci, kde se Vitásková snažila právě těmto „solárním baronům“ ty horentní peníze přihrát i tam, kde na ně neměli legitimní nárok!

   Už mi rozumíte? Vitásková hrála malou domů a když se ji na to přišlo, tak přešla do protiútoku a vše postavila o 180° a Vy ji k tomu ještě asistujete…

   Zdr.
   JiB

   Vymazat
  9. Většinu toho, co uvádíte jsem už i někde četl, a velmi pravděpodobně na tom něco, asi dost, je. Jenom mě zaráží, že nikdy jsem argumentaci tohoto typu neslyšel od žádného z vládních činitelů. Naopak, snaží se ohnout zákon, v tichosti poníženě vyjednávají s Westinghousem. A ani na tak jednoduchou věc, jako je Vitáskové tvrzení, že nemůže vydat cenový výměr, protože není certifikace z Bruselu nedokáží reagovat. Můj postoj vychází z toho, sám jste to připustil, že momentálně prosazuje dobré věci, i když motivace nebude zrovna čistá. Co, a s jakou motivací, bude prosazovat její nástupce, až se těm vládním lumpům podaří babu sundat z hrušky, to asi nebude složité odhadnout. Ledaže do jmenování zasáhne prezident republiky, ale to je tak oborná a složitá tématika, že mu tu zodpovědnost ale vůbec nezávidím. Najít čestného, neúplatného a statečného člověka, odborníka. J.B.

   Vymazat
  10. To že od žádného z politiků neuslyšíte takovéto shrnutí, může být dáno tím, že
   - značná část – ne li většina se v tomto problému neorientuje
   - ti kteří se orientují mlčí proto, že se chtějí vyhnout otázce, co v této věci udělili oni?! A tak raději mlží a nebo mlčí.
   Zdr.
   JiB

   Vymazat
 19. Plukovniku jdidoprdele (15:03)
  honolulu - polni marsal.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Doporučuji degradovat! Kdo to kdy viděl, aby plukovník v denním rozkaze hodnotil maršála, tedy služebně a hodností vyššího, že? Urvat výložky, zlomit šavli, odpárat lampasy. Tak to ma byt, tak je to spravne.

   Vymazat
  2. Anonymní19. ledna 2016 21:32
   Na vojně to chodí tak, že někdy nemusí platit, že hodnostně vyšší je i služebně vyšší.
   Je-li to i tento případ, to si jistě aktéři vysvětlí.:-) P.K.

   Vymazat
  3. Hele Honoluláčku, lžeš jako když tiskne! Vždyť ty jsi vůbec, ale vůbec nebyl v armádě. Nebyl jsi ani zaklaďákem, protože jsi před voj. službou raději zdrhnul do kap. ciziny. A v Emerike tě určitě ani nechtěli do služby - co by s takovým kriplem dělali! Takže, dej si pohov a odchod a přestaň už opruzovat zasloužilé vojenské veteráni!
   emeritní plukovník z moci úřední

   Vymazat
 20. Plukovniku ! Ty veprovej chvoste ! O moji zasle vojenske slave Ty vis absolutni HOVNO ! Nejsi kavlifikovan vubec diskutovat
  neporazitelnost, galantnost, eleganci a uslechtilost SADF (JAR-Army). Ty byrokraticka podrztasko ! Ty jsi delal vratneho v uniforme a za tuto privilegii, jsi musel kadrovakovi nastavit rectum. Proto se ted posravas, Ty figurko. A nevnucuj se mi ! Spachni se !
  nick HONOLULU - z regimentu nejslavnejsich, mezi slavnymi.
  A uz konecne jdidoprdele.

  OdpovědětVymazat
 21. Ukazka plukovnika na YouTube (Vlasta Burian) = Pobocnik jeho vysosti - Jeneral...
  Zatim co honolulu byl oslavovan na YouTube i v pisnich cerne Afriky.
  The Warrior, Margaret Singana

  OdpovědětVymazat
 22. ... a ona "komedie která nemá obdoby", viz článek, je technicky zákonně zabezpečena v našem novém občanském zákoníku:

  http://www.korupcejakoparazit.cz/clanek/recept-20-zruseni-sverenskych-fondu/

  a to v neomezeném rozsahu:

  http://zpravy.e15.cz/byznys/finance-a-bankovnictvi/cesko-se-otvira-penezum-z-muslimskeho-sveta-1088893

  A prošlo to, a bez rozruchu.
  Pospíšil to prosadil,
  Válková to pár větami v ČT odložila na pozděj,
  Babiš mně v Emailu odpověděl že se na to musí podívat, ..........
  a úplatky, a nejen ty, nenávratně mizí a mizí v černých dírách.
  Nevolit žádné zavedené ani zaváděné strany!
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 23. Nic není tak černé nebo růžové, jak se vám to podává.
  Vitásková se pochopitelně brání, ale žádná bojovnice za spravedlnost není. No a Vesecké jsme si už měli tu možnost udělat obrázek.
  Obžaloba na Vitáskovou taky nebyla vařena z vody.
  Vše se odvíjí na jiných úrovních, než jsme schopni vnímat.
  Nic není tak černé nebo růžové...

  OdpovědětVymazat