Reklama

.

.

úterý 26. ledna 2016

Kdosi nás prý stále rozděluje....


Lubomír Man
26. 1. 2016
Ano, vyhlašuje se u nás tak často, že kdosi – a nejčastěji prý náš prezident – rozděluje národ, že to nutí člověka zbystřit pozornost. Protože, propánakrále, co se tímhle už skoro masovým poukazováním na rozdělování národa vlastně sleduje? To snad máme být jako v Hitlerově Německu, čili ein Volk, ein Reich, ein Führer? Tzn. že máme všichni stejně myslet, stejně konat a ke stejnému cíli mašírovat? Jako stádo dobytka, které se též žene za krávou, která má na krku zvoneček?


Ano, bohužel, jiný smysl tohle vytrvalé poukazování na rozdělování národa mít nemůže – aspoň mi se jej nepodařilo vypátrat, a vsadím se, že líp se nepovede ani vám. Takže je to jasné: máme tvořit jednotný národní houf, sevřený a nerozdělený. Ale jaké pojivo, jaká myšleka či idea se má ke zcelení (říkalo se kdysi ke zglajchšaltování), tohoto kýženého jednotného houfu použít, když ony jej de fakto – vedle onoho kohosi a nejčastěji tedy našeho prezidenta – rozkládají už samy politické strany, rozprostřené od toho nejpravicovějšího k tomu nejlevicovějšímu u nás? To se stanou předmětem nářku nakonec i ony (myslím jejich systém), samozřejmě až poté, co se z cesty odvalí kláda hlavní? A půjde se dál na cestě za národem sjednoceným, ale nejspíš už ne jen národem, ale celým společenstvím, evropským a severoatlantickým – a ovšem též protiruským? Protože právě tohle se skutečně jeví být oním zamýšleným scelujícím pojivem, shora zmíněným.

Logika takovéhleho vývoje je neúprosná a všichni cítíme, vidíme i slyšíme, že takto se nám už dnes vykolíkovává cesta do dnů budoucích. Mnohým se to možná od pohledu líbí, ale my ostatní, kteří bychom si rádi uchovali hlavy k tvoření vlasních úsudků, bychom si měli všímat, z kterého tábora se nejúporněji hlasy o rozdělování národa ozývají. Protože ty hlasy budou sílit i drsnět a možná až v uších zaléhat..

29 komentářů :

 1. Asi tak. Vždycky byli páni a kmáni. Páni vedli války a kmáni byli chytáni a hnáni do vojny, kterou nechtěli. Kdybychom dnes chtěli dělit národ, tak to dělení bude pořád stejné.

  OdpovědětVymazat
 2. Přátelé, dnes na RT.com Lavrov řekl ...(shrnuto..)

  Moskva se připravila zavřít brány pro KONSTRUKTIVNÍ spolupráci se Západem ... jenom díky tomu co západ dělá a plánuje dělat. Není to chyba Moskvy že Západ nemá zájem jednat konstruktivně pro všechny zůčastněné ...

  ?????
  Toto je velmi seriozní situace ..., nemíním tím že bude následovat válka, to v žádném případě neindikuji.

  Jedinné co mě napadá je že Rusko půjde svojí cestou za svými cíli bey jakéhokoliv ohledu na západ.....

  Podle mě - je možné že Rusko a Čína budou požadovat na USA splacení dluhů .... což povede ke kolapsu USA a západního systému finančního teroru ... a tím pádem BRICS udělajé něco se zlatem ....

  Samo sebou jsou to jenom moje indukce ....

  OdpovědětVymazat
 3. Problém je ten ,že ta "kláda" na nás leží od hadráku 89" a nejsme schopni ji odvalit .Spíš přibývají další a větší .

  OdpovědětVymazat
 4. Povedený vtip co jsem dnes četl:

  Bill Clinton, po té co Hillary měla noc plnou nočních mur se ji snaží rozveselit. ¨Hillary nebuď smutná, Mandela se dočkal prezidentského postu hned po té co si odseděl 27 let.¨

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víte kdo se snaží občany naší republiky rozdělovat ? V čt je to Šámalova banda Železný a další pacholci a v čro je to banda hajzlů,kterou řídí gauner Pokorný Jan.
   Nějak se jim to příliš nedaří.

   Vymazat
  2. Ale my nejsme rozdělený,Zemana podporuje 85% národa a to i Ti kteří ho nevolili a nemuseli,protože vidí že když národu teče do bot není čas na politikaření.A zbývajících patnáct procent jsou kolaboranti a jejich rodiny kteří díky zrazování národa můžou být bohatí a uspěšní, přesto že jsou pitomci.Příklad kolaborantské rodinky je imbecilní ministr obrany který poslouchá na slovo i uklízečku v centrále NATO a nestojí mu,protože jeho paní kromě focení se u tanku s velvyslancem SS,to chce dělat s uprchlíky protože jim přišla na chuť,její dcera Agáta přišla na chuť všem už dávno.Jejich synáčkovi Matějovi zařídili předsednictvo v bandě výtačů a on na oplátku veřejně vychválil totalitní evropskou unii s tím že chce ještě přitvrdit.Ale většina národa je semknutá proti uprchlíkům a dalším stupidním eurokravinám.

   Vymazat
  3. Souhlas, Pražáku...

   Akorát s tou gramatikou jsi furt pozadu, posledně to byly obrazi v tvém podání a dnes jsou to zase
   výtači.

   Nějak se ti ta tvrdá a měkká i pletou, tak na sobě konečně zapracuj, ať nejsi pro smích ostatním.

   Děkuji.

   Vymazat
 5. Věcí je že: Rusko a Čína ví že ¨Západ¨je totálně zbankrotovaný ....

  To že Rusko a Čína dávali stále západu šanci na jednání a pokojného procesu zvládnutí jejich bankrotu je jenom CTNOST Ruska a Číny...

  Tato situace, jak Lavrov naznačil se asi může radikálně změnit ...

  http://www.zerohedge.com/news/2016-01-24/ultimate-truth-bomb-east-knows-west-bankrupt

  http://thedailycoin.org/?p=60352

  OdpovědětVymazat
 6. Ano, rozděluje. Zeman je prostě debil, narcis který sám sebe rád poslouchá a hledá bojůvky kde to jen jde. Toto už je vážně vrchol:
  http://zpravy.idnes.cz/jak-se-zbavit-sobotky-zeman-zminil-kalasnikov-nevkusne-rekl-chovanec-12v-/domaci.aspx?c=A160126_113607_domaci_kop

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To nejlepší zůstalo tvýmu fotrovi v trenkách,viď genitále?!

   Vymazat
  2. Člověk se tady někdy i zasměje ......

   Vymazat
  3. v případě Sobotky je ta nedemokratická verze odchodu víc než pravděpodobná
   J.

   Vymazat
  4. Váš vzor, Kadyrov, by vám za takové žvásty zakroutil krkem, rudohnědí blbečci.

   Vymazat
  5. A ten tvůj Onan by tě nechal před Whitehousem rovnou zastřelit,debile!!!!!To byl klid!!!!:-DDDDDD

   Vymazat
  6. Že uhodnu,na kterou ambasádu si chodíš pro odpustky.

   Vymazat
 7. Vazbou jednoty naroda, je rozeznani smrtelneho nebezpeci pro existenci naroda... Tato jednota nema nic spolecneho s zglajchsaltovanim naroda, nebo s populismem.
  Opakuje se rok 1241 !

  Predkove meli tenkrat chytreho krale (Vaclav I.) a prihlouplou, omezenou, tezkopadnou slechtu.

  Dnes maji chytreho presidenta a zradce v degenerovane erteplove, oportunisticke "slechte" !

  A vy Hurvinci, tu vasi "slechtu" musite vymenit, nebo budete nosit burky a vase dcery a manzelky, budou muset byt po vuli barbarum z Middle East a Afriky.
  At zije president Zeman - zvany PROZIRAVY !
  nick honolulu - keen observer.

  OdpovědětVymazat
 8. RETARDE ! (11:51) !
  Kdyby jsi nemel nasrano v palici, tak by jsi rozumel
  cesky !
  Vedel bys, ze to byla narazka na NEdemokraticky process na Majdanu..AT ZIJE PRESIDENT ZEMAN ! Sjednotitel ceskeho naroda, v dobe velkeho nebezpeci !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč tys zdrhl do USA a proč tam zůstáváš opravdu nechápu. Proč ne Rusko?
   Děláš tam Čechům jenom ostudu.

   Vymazat
  2. 12:35 Proč ty, takový trudovitý trouba vidíš všechno optikou "sparta : baník"?
   Neměl bys raději doma uklidit to posrané prádlo a vynést igelitové pytle s bordelem ke kontejnérům? Pak začni chodit pravidelně do školy.

   nick valasske kotary.

   Vymazat
 9. Tím stmelujícím pojivem mělo být jedno jediné, obrovské, západní demokracií uhnětené hovno. T

  OdpovědětVymazat
 10. HLUPAKU ! (12:35) Amerika je proti Islamu ! A Rusko take, jak vidis v Syrii. Amerika a Rusko se spolu domluvi !
  s Islamem se nedomluvi nikdo !

  Ty vubec nevis vo co kraci a kdo je
  nepritel - TVUJ TAKE ! Jsi strasne neinformovany
  a hloupy !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady nebyla řeč o islámu, ale o tvém jásotu nad Zemanem s bolševickým myšlením a stylem. A taky bezvýhradné podpoře Trumpa, který o Kimovi v klidu prohlásí, že si "zaslouží uznání"...

   Proto nechápu proč myšlením bolševik jako ty utíkal do USA.

   Btw., v Rusku je 15% obyvatel muslimů. Takže těžko mohou být "proti islámu", jak hloupě žvaníš.

   Vymazat
  2. Muslim nemusí znamet islamistu nebo příslušníka DAEŠ,ALE TO TI ZŘEJMĚ NEDOCHÁZÍ TY KNÍŽECÍ VOZEMBOUCHU!!!!

   Vymazat
  3. 14:28
   On psal o islámu, ne o islamistech, idiote.

   Vymazat
  4. Jasně retarde!

   Vymazat
  5. Amerika ne,ale její občané jsou stejného názoru jako my !Loutka a k tomu islamista v Bílé Chatrči je výsměchem celé bílé populaci planety a s US občany si někdo parádně vytřel pr.el!

   zločas(tj.zlý čas)

   Vymazat
 11. Vstupem do čtvrté říše jste podepsali svůj ortel.
  Můžete nadávat,ale to je asi všechno.Tak to dopa-
  dá,když se volí za koblihy či guláš.Lidovecká de-
  magogie je stejná,takže jejich voliči také nemyslí.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 12. Společnost je rozdělená pohledem na svět a to ani prezident nemůže změnit. Je-li jeho konání náležitě vysvětleno, nezbývá demokratům než to přijmout.
  Ovšem je tu i demokracie západního typu a ta je o něčem jiném - stejné konání přijmeme, když se nám to hodí, nebo odmítneme, když se nám to nehodí - a to už dnes může změnit jenom síla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Společnost není rozdělena!To 1 nebo 2% lidského odpadu se najde všude a těch zbývajících 98 % představují až neskutečnou národní jednotu!zatím nám diktuje svoje svinstva ta miničást populace a všichni je známe i jmény!Je jich méně,než bylo kolaborantského ksindlu za protektorátu B und M!Myslím si,že z těch 98% mají bobky a to zcela oprávněně,protože účet jim bude vystaven,kolo dějin se nezastavilo a změna bude!

   zločas

   Vymazat