Reklama

.

.

úterý 19. ledna 2016

Korporace dělají politiku, "reprezentanti" států přicmrdují

19. 1. 2016        AENews (kráceno)
Rakouská ERSTE nařídila Slovenské Spořitelně uzavřít bankovní účet AENews. Důvodem je proti-migrační tématika našeho serveru! Vážení čtenáři a zejména finanční přispěvatelé našeho serveru AE News, věnujte prosím pozornost tomuto oznámení. Slovenská Spořitelna nám minulý týden dopisem oznámila, že nám ruší na Slovensku bankovní účet, a to s 2-měsíční výpovědní lhůtou. Banka jim nesdělila důvod, odmítla se s nimi bavit. Šéfredaktor AENews to tak nenechal a ve Vídni hovořil přímo v ERSTE se zástupcem pro Slovensko. Důvod uzavření účtu je ten, že server AENews a jeho obsah "není v souladu s morálními hodnotami a vnitřním kodexem skupiny ERSTE". Slovenská Spořitelna v majetku rakouské Erste.

Jaký kodex to je, nebo jaké to jsou morální hodnoty, to se šéfredaktor nedozvěděl. VK je teď na cestě z Rakouska, napíše o tom možná větší článek, zatím vysvětlil po telefonu výsledek svého jednání. Je to skandální jednání a jde o případ bankovní diskriminace, věcí se bude zabývat jejich právník a bude zvažovat i možnost arbitráže a podání podnětu Evropské centrální bance pro podezření z nezákonné bankovní diskriminace. Banka zřejmě uzavřela účet z důvodů, které jsou v rozporu s listinou ZPS a také v rozporu s evropskými předpisy na ochranu spotřebitele před diskriminací ze strany významné tržní síly. Pokud se najde více subjektů, kterým ERSTE nebo její dceřinné banky uzavřely účty z nejasných důvodů, připojí se ke skupinové žalobě.

(Komentář NR (Ivan David). Korporace účinně cenzurují média závislá na přijmech z reklamy. Zakazují tématiku i autory, organizují negativí kampaně (mediální štvanice) i pozitivní kampaně (PR pro jejich chráněnce). Podobně se chovají i někteří poskytovatelé internetových služeb.)

81 komentářů :

 1. To máte za to vaše neustálé lhaní, "šokující" rozhovory s neexistujícími osobami atd. Nevidím ale problém, otevřete si účet u ruské Sberbank a máte vyřešeno.

  Davide a ty nebuď srab a jmenuj ty korporace které údajně cenzurují média a jak.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jste spokojený z nevědomosti, to v tom lepším případě. Jen aby Vám to vydrželo. Když se totiž kácí les, lítají třísky. A není vyloučeno, že i Vás spokojené nějaká nepotrefí...

   Vymazat
  2. Nepodepsaný hlupáku (11:34), nevidíš, že kolem nás se roztáčí další kolo utahování totality, že salámovou metodou jsou nám brána demokratická práva? Jsi s tím spokojený? Asi ano. Tvá omezená policejní duše asi teď jásá. Jestli sis nevšiml, tak např. Babišova korporace cenzuruje důležité informace na i Děs, Lihové noviny i Mafie DNES. Marek

   Vymazat
  3. To by měl být signál pro všechny slušné demokraticky smýšlejí Slováky, aby zrušili své účty u Erste a Slovenské spořitelny. Hned!! Cenzurování zase není v souladu s našimi morálními hodnotami. To, že Erste a další rakouské banky financovali chorvatské fašisty na začátku 90.let minulého století při občanské válce v Jugoslávii, to jejich morálce a "vnitřnímu kodexu" vůbec nevadilo! Marek

   Vymazat
  4. Blbečci, nikdo vám nic necenzuruje. Důkazem budiž tenhle rudohnědý plátek zvaný novarepublika, která existuje jen díky službě "blogger" od americké korporace Google, kterou tihle panáci jako David a Dvořák zcela zdarma využívají.

   Vymazat
  5. 11:53- jiní"blbečci" se nám snaží namluvit, že Google nám to umožňuje z lásky k demokracii a ne k penězům.

   Vymazat
  6. Tak jeho služby nepoužívejte, Povolný. Nikdo vám je nenutí. Nikoho nezajímáte, žádná škoda. Tak jednoduché to je!!! Bez google by si David mohl psát ty svoje hlouposti leda na hajzlpapír.
   Nepoužívejte Google, Facebook, Windows, Youtube, Seznam. Nenavštěvujte novinky, idnes apod. Odpojte internet, mobilní telefon. Zrušte si všechny účty u bank. Přece byste si nechtěl užívat těchhle kapitalistických nesmyslů na které si zřejmě myslíte, že máte nárok.

   Vymazat
  7. Já tyhlety šmírovací rotshildovy a burešovy shity nepouživám a mám klid.....a taky se neřidím anonymem a šéfem trollu z václaváku 3 od šimonka...

   Vymazat
  8. 11,34 jenomže v takzvané demokracii máme prý svobodu slova, svobodu kritického názoru a diskriminace z politických důvodů je nepřípustná. Anebo připouštíš, že již žijeme v totalitě?

   Vymazat
  9. 12:42

   Co to meleš o totalitě? On někdo zakázal novourepubliku nebo aeronet?

   Vymazat
  10. Banky mají odedávna jediný morální kodex a tím je přinášení zisku pro jejich akcionáře a vlastníky. Banky klidně financují války anebo nejstrašnější totality pokud z toho plyne zisk. Je jim úplně fuk jestli přitom umírají někde lidi, je jim ukradené, pokud jsou okrádáni ti, co mají u nich uložené peníze anebo státy, pokud to přináší zisk těm správným lidem. Mluvit u bankovních ústavů o morálce je chucpe. Ovšem hezké je, že tímto Erste otevřeně přiznala, že zasahuje do politiky a že rešeršuje své klienty podle politických názorů. Že je to v podstatě totalitní organizace. To se nám hezky vyjasňuje.

   Vymazat
  11. 12:49

   Znovu. Zruš všechny účty u západních bank a otevři si účet u jediné morálně čisté banky které nejde o zisk, ruské Sberbank.
   Nevím co furt řešíte, připadáte mě tu všichni jak retardovaní.

   Vymazat
  12. 12,55 Mně přijdete retardovaní spíš vy, korporátní fašisti - v tvém případě podržtašky korporátních fašistů (které jsou pod rozlišovací schopnosti svých všemocných páníčků) otročící od rána do večera do úmoru na internetových fórech za pár nikláků.

   Vymazat
  13. 12:23-Jste přepracován z trollení, požádejte o zdravotní dovolenou. Napsal jsem jen, že Google není "lidumil".I jiné firmy nabízí některé služby zdarma jako strategii zisku. Hloupé rady si nechte pro sebe, nebudete vypadat jako hlupák.

   Vymazat
  14. Povolný, no a co že Google není "lidumil"? Koho to zajímá? Vy jste lidumil? Novarepublika je lidumil?

   Google změnil internet tak jak ho známe, poskytuje dobré služby a poskytuje je zdarma. A vy je buď využívejte nebo ne. A když už jste se tedy svobodně a dobrovolně rozhodl jejich služby využívat tak google (a jiné podobné korporace) aspoň nepomlouvejte.

   A nesnažte se sám sobě namluvit, že Google by vás měl snad na kolenou prosit a děkovat vám že jste se uráčil ho používat. Nikoho nezajímáte. Nechte ležet, hlupáku.

   Vymazat
  15. Ty osle totalitní, který tady nazýváš skutečné demokraty soudruhy, k čemu ti je to, že máš právo provozovat server, když ti ustřihnou dobrovolné financování, podobně jako se stalo AeNews ? Tomu říkáš svoboda a demokracie soudruhu ? A tak je to se vším v té vaší demokratůře. Ten váš fašistický režim založený na korupci, tunelování, utahování šroubů obyčejným lidem, musí skončit. A že jednou skončí, o tom nepochybuji.

   Vymazat
  16. 13:16-psychopate, nejste to Vy, kdo mně podsouvá jak moc mám být Googlu, potažmo USA vděčen? Vezměte už laskavě na vědomí, že jsem se choval svobodně za komunistů a svobodu názoru si ponechám i dnes. P.S.- na Radiu Plus už dávají zprávy v angličtině, to si ani Brežněv nedovolil.

   Vymazat
  17. Povolný, nemusíte být vděčen, ale přinejmenším, pokud už zcela dobrovolně používáte službu nebo výrobek někoho na základě vlastního svobodného rozhodnutí a to zcela zdarma, tak toho "někoho" aspoň nepomlouvejte a nekydejte na něj svou hnusnou špínu. Tak se chovají jen nevychovaná prasata, Povolný. Co vy umíte a rozdáváte zadarmo?

   Vy jste něco jak ti Afgánští kozomrdi kteří sem přilezou, dělají si drze na vše nárok a místo díku vás ještě v lepšém případě okradou.

   Angličtina je na rozdíl od ruštiny mezinárodní jazyk, v dnešní době spolu s češtinou a matematikou základ vzdělání. Učte se, ignorante.

   Vymazat
  18. Chujmere,ty dementní hovado bez argumentů,co sem pořád lezeš ty imbecilní pučmidráte?!!!!!Proč nejdeš k Poserplínovi na školení?Asi chrápe nebo se pochcal,jak je jeho dobrým zvykem!Základním jazykem u nás je ČEŠTINA,JESTLI TI TO NIKDO NEŘEKL TY PABLBE!!!!!!

   Vymazat
  19. Nechte nyní stranou tento případě, ale zamyslete se nad tím, že při podstatném omezení hotových peněz a nebo dokonce jejich odstraněním (pouze bezhotovostní platby) se může přesně tento případ stát každému z nás a to bez ohledu na to kde máte účet založen a kdo jej spravuje.
   Nevyhovujete představám jakékoliv korporace, nebo konkrétně "anonymní 19. ledna 14:06" urážíte imigranty citace: "ti Afgánští kozomrdi kteří sem přilezou", a přijde pokyn a jste úplně bez prostředků!
   To je to obrovské nebezpečí!!!
   Volič-Vilč

   Vymazat
  20. Co je zadarmo, to se sakra prodraží. Obdivovateli Spojených států demagogických chic jen připomenout, že Google, stejně jako FaceBook a další americké "vymoženosti" slouží především ke šmírování lidí po celém světě!!!! Pavel P.

   Vymazat
  21. 14:17

   TAK JE NEPOUŽÍVEJ, BLBE!!! Nikdo tě k tomu nenutí a k životu to neotřebuješ.
   Už nevím jak to mám napsat abyste to pochopili. Jste tu všichni nesvéprávní retardi? Zvládnete si aspoň samostatně zajít na záchod a nakrmit se? Pochybuju.

   Největší legrace je, že zrovna ty největší nuly které nikoho nezajímají se nejvíc bojí šmírování :-D

   Vymazat
  22. 14:06- jak se chovají nevychovaná prasata z Vašich "příspěvků" přímo čiší, rovněž ignorace. Nechte si vysvětlit od odborníků současnou úroveň výuky na školách, jejich zoufalý boj o zachování matematiky mezi základy vzdělání. Učte se Vy, i z historie. Naposledy se v českém rozhlasu zprávy četly cizojazyčně za protektorátu. Také se učte argumentaci. Nařknete-li mne, že pomlouvám, kydám hnůj(google), uveďte kde, citujte, nebudete lhář.

   Vymazat
  23. Prosím sdělte mi proč lezete na stránky Nové rebubliky a kydáte tu ami propagandu.
   Václav

   Vymazat
  24. Vašku, hňupům je potřeba stále připomínat jací jsou hňupové. A nedělám to pomocí propagandy, ale jen pomocí faktů. Máš s fakty nějaký problém, Vašku?

   Vymazat
  25. Moc jsem se nechtěl zapojovat do tak ubohé debaty za strany anonyma 16:09. Tento člověk se pyšní tím že je lepší než 90% populace v našem státě. Nadává jim do hňupů, nesvéprávných retardů, nevychovaných prasat, a tak by se dalo pokračovat. To jste na tom tak špatně že musíte na někoho takového reagovat, jen aby jste se vypovídali.

   Uvědomte si že, pýcha která se pyšní svojí pokorou, je pýcha neodpornějších ze všech.
   Markus Aurélius

   Vymazat
  26. Trotle, zjistěte si, kdo ve skutečnosti vlastní Sberbank a jaký v ní má podíl, budete překvapen, že se nejedná o ruskou banku. A pokud vás názory diskutujících zde rozčilují a nutí psát takové hovadiny, jako píšete, pak vám nikdo nebrání přestat sem chodit. Vy se "správnými" názory máte přece demokracii, dědečku, ne?

   Vymazat
  27. 17:34-Markusi, od trollů nemůžeme očekávat myšlenky, natož ty pozitivní nutné k diskuzi, prostě škodí. Jsou tak "naprogramovaní". Také jsem uvažoval reagovat na ně či ne. Sám jste dnes přispěl jak je někdy těžké nereagovat. Ne pod každým vystaveným článkem je možná "hluboká" diskuze. Tak jako chybí ve společnosti angažovanost "střední třídy", chybí i zde na Netu. Váš nick avizuje schopnost nic víc. Přijďte, pozvěte další. Do té doby budem hrát třetí ligu, rádi, je to základna(doufám) lidí odhodlaných a ti jsou též potřební.

   Vymazat
 2. napr. tvoj zamestnávateľ - buď chlap - priznaj sa že si platený ............... - doplniť prosím

  OdpovědětVymazat
 3. 11:34 Jediný "srab" jste tady Vy, vážený. Tvrdíte-li, že někdo lže, zveřejňuje "šokující" rozhovory s neexistujícími osobami atd., musí být konkrétní a věcný. Jinak mi připadá jako "žvanil" ....
  Každý z nás si může nebo také nemusí zřídit účet u jakékoliv banky na našem území, tak nám laskavě neraďte ... Ta, která to bez pádných důvodů odmítne, nepatří zcela určitě mezi ty důvěryhodné .. A o pana Davida "nemějte starost". L.S.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pokud je pro vás Česká spořitelna nedůvěryhodná tak si tam účet nezakládejte. Nutí, nebo dokonce prosí vás o to někdo? Žádný právní nárok na to nemáte, tak co řešíte? Otevřete si účet kdekoli jinde. Nebo nikde.
   Pádné důvody ke zrušení jistě byly, jen nám zcela průhledný, věrohodný a transparentní pan "Vedoucí Kolotoče" předkládá svoji verzi.
   Soudruh David je mi u prdele.

   Vymazat
  2. Duševní potrate, tak si nám na 8 řádcích vysvětlil ty "evropské hodnoty", děkuji, pořád jsem nevěděl co to je.

   Vymazat
  3. 12:56
   Ano, vysvětlil jsem ti jednu ze základních hodnot kterou je svoboda. I ty, přestože jsi úplný tupan, nechápeš to a nevážíš si jí, tu svobodu rozhodování v naší společnosti máš. Pokud se ti svoboda nelíbí tak táhni někam do subsaharské Afriky či KLDR.

   Vymazat
  4. 13:04 tento článek nejlépe vystihuje tu novou "svobodu". A to je teprv začátek. Za pár let zde bude taková "svoboda" že ti budou komunisté z bývalého Československa připadat jako liberálové bojující za lidská práva a svobodu slova.

   Vymazat
  5. Já jsem zvědavý, co ten havloidní debil bude tady tlachat, až se tak zachovají všechny banky ? Co bude soudruh z jůesej tlachat ? Bude tlachat o svobodě z jůesej a nebo ne ? Jediná svobodná banka tady zůstane jen ta ruská, pokud ji soudruzi havloidi nezakáží. Ani tomu bych se nedivil. Ten píšící blbeček z jůesej, který se ohání demokracii bude obhajovat totalitu jůesej ikdyby čert na koze jezdil. Zákazy, cenzůra na vše ruské je podle zdejšího pitomce prostě demokratická. Ale běda, kdyby k podobné akci došlo z ruské strany. To by měl soudruh z jůesej plnou hubu totality.

   Vymazat
  6. To 11:50 Prosil bych od vás vysvětlení co děláte na foru NR ? Co vás zde přitahuje ?
   Co tím zamýšlíte. Inteligent co nemá rád blbce přece za nimi nechodí a nevtírá se do jejich přízně.

   Vymazat
  7. 13:56
   A co teprv až přistanou Ufouni? A co teprv až budou hadi couvat a řeky téct do kopce? A co...

   Ty jsi bolševické prase které si dosyta uživá všech výhod naší svobody, jen kdákáš a prdíš dokola a ve své tuposti si nepřeješ nic jiného než aby tato svoboda zanikla.

   Soukromá banka tady má právo vybrat si klienta. Když se ti zdejší poměry nelíbí tak si sbal svou holou řit a táhni za lepším do Ruska. Nemovitosti tam díky pádu rublu a ekonomiky stojí dnes v korunách třetinu toho co před 2 lety. Budeš tam king.

   Vymazat
  8. Kdybys měl ty negramote odpovídat jen na to,čemu rozumíš,tak bys byl od narození němej!!!!!!!!

   Vymazat
  9. On musí, on je tu služebně. A jako správný zupák, argumentů nemaje, jen nadává, "chlapsky" pózuje a uráží. Že ono to nakonec bude nějakej ten inteligent z lumpenkavárny. Květa

   Vymazat
  10. O jaké svobodě to hovoříš, osle ? Ta svoboda spočívá podle tebe v zákazech, kde může mít jednotlivý server účet ? Tak s takovou totalitou táhni do USA, havloide.

   Vymazat
  11. Ti duševní tragédi tady pořád nechápou, že Česká spořitelna je SOUKROMÁ banka. Jedna z mnoha desítek.
   Když do soukromé hospody přileze otrhaný smraďoch tak ho majitel také vyprovodí. Podle zdejších blbů holt totalita.

   A jsou to ti samí debilové kteří kvičeli jak píchlé svině, když se Šabatová ozvala, že realitní agentka nemá právo odmítnout cikánku.
   http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/kauzy/sabatova-maklerka-odmitla-romku-ukazkova-diskriminace_345070.html

   Vymazat
  12. 14,33 Prosím tě, netahej nás do tvých návštěv v hospodě. To si vybav soukromě s hospodským. Pro tvoji informaci, banka není žádná hospoda - to bys při své inteligenci mohl vědět.

   Vymazat
  13. 14:40

   Soukromý podnik je soukromý podnik, blbe. Až ty si ty otevřeš obchod, restauraci, banku,.. (což je u neschopného komunisty vyloučeno) tak si tam obsluhuj koho chceš.

   Vymazat
  14. 14,45 Hodinky a holínky, soudruhu (doufám, že ti nevadí oslovení, které ti tolik přirostlo k srdci) nejsou to samé. Hospoda není finanční instituce (pokud tedy majitel nejede v nějakém šméčku). Finanční instituce mají své regule a hospody své. Z bankovního hlediska je rozhodující jestli je subjekt (Aeronet) neplatičem, dlužníkem neschopným dostát finančním závazkům anebo případně teroristou. Pokud není neplatičem, defraudantem ani teroristou, pak není důvod aby banka neplnila vůči klientu své závazky. Pokud je neplatičem, měla by volit standardní postup a pokud teroristou volit trestně právní postup. Banky nejsou politické strany ani politické ale veřejné instituce - plní za striktně vymezených podmínek pod dohledem státu určité služby obyvatelstvu.

   Vymazat
  15. 14:53

   Banky jsou "veřejné instituce"?
   Ty už raději nic dalšího nepiš, hlupáku.

   Ano, provozování banky je regulováno státem, na plnění regulací dohlíží centrální banka. Jistě mi najdeš někde nějaký konkrétní paragraf ve kterém se píše, že banka musí otevřít účet každému a nemůže ho vypovědět nikomu. Tvé fantazie co by banka měla či neměla mě nezajímají.

   Vymazat
  16. 15,27 banka poskytuje veřejnosti finanční služby v rozsahu povoleném státem a musí splnit určité stanovené podmínky. V tomto smyslu je to VEŘEJNÁ INSTITUCE plnící veřejnou službu. Pokud má banka nějaká "morální kritéria", (což je mimochodem úplný tisíckrát historickou praxí vyvrácený nesmysl - viz pospora světových finančníků Hitlerovi, mafiánům, nacistům, teroristům... banky nikdy nerozlišovaly špinavé peníze na rozdíl od států a právních institucí) jak se o tom praví v článku, měli by o tom klienti, resp. potenciální klienti vědět. Aby se nestalo, že jí do správy chce svěřit své peníze třeba žid, černoch, Rus, komunista, muslim, arab, důchodce, kritik systému atd., což třeba neodpovídá morálním kritériím dané banky.

   Vymazat
 4. No konečně se něco děje ve prospěch dalšího prosazování světové trockistické Internacionály. Jen houšť, ale myslím si, že přichází předčasně, ještě nejsou lidi totální blbci a spousta staříků a stařenek ujídajících chlebíčka a hlavně pamatujících ještě ž i j e .

  OdpovědětVymazat
 5. „… bude zvažovat i možnost arbitráže a podání podnětu Evropské centrální bance pro podezření z nezákonné bankovní diskriminace.“
  Je dobře, že se s tím nesmířili. Nějaká reakce, by měla vzniknout. Možná by jejich pozici posílilo, kdyby majitelé podobných webů, sepsali nějaký otevřený dopis, pod který by se návštěvníci měli možnost podepsat. Až k tomu nápadu, který již napsal někdo přede mnou, zrušit u České a Slovenské spořitelny účty.
  Bez reakcí, budou akce stále tvrdší. P.K.

  OdpovědětVymazat
 6. Už delší dobu mám založený účet i u Fio a dosud jsem se neodhodlal zrušit jej u ČS. Ale teď budu muset - přece nebudu měsíčně dávat 70 Kč nepřátelům svobody a podvodníkům. A s TV to udělám podobně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co když jde Fio bance o zisk nebo nedejbože podporuje války? Zjišťoval jste si to?

   Vymazat
  2. Já už to udělal dávno a čt jsem zrušil. Přece nebudu podporovat tu lži televizi, která není česká a hájí havloidní, rozuměj americké zájmy. Lidi, nevím na co čekáte. Domů mě nikdo nesmí, tak nevím jak by zjistili, že tv mám? Prostě to odhlašte a hotovo.

   Vymazat
  3. Také zruším účet u ČS. Jejich obchodní politika není v souladu s mými morálními hodnotami. Nemluvě o jejich nekřesťanských poplatcích účtovaných nám za to, že mohou čachrovat s našimi financemi. Poplatky za tv rovněž neplatím. Není spokojenost se službami veřejnoprávní čt. jejich činnost rovněž není v souladu s mými morálními hodnotami.

   Vymazat
  4. 13:50: Inteligentní člověk by takto hloupou otázku nikdy nepoložil. Koho vy podporujete svými vulgárními příspěvky. Člověk si při jejich čtení představuje, jak vám stříká pěna od huby nad tím, že ostatní nesdílí vaši otrockou oddanost vašemu USA zaměstnavateli.

   Vymazat
 7. pane Davide vystavte prosím rozhovor židovky Veroniky Žilkové manželky žida M.Stropnického který dala Parl.listům ohledně multikulti politiky,Kolínské kauzy a uprchlíků.Myslím že vaši čtenáři si to zaslouží a nebo se to nehodí vzhledem k Vašim společným kořenům?

  OdpovědětVymazat
 8. Totalita jak vyšitá, co na to říct. Bude tvRdě prosazován jen ten jeden jediný správný směr,názor. Soudruzi v ČT to nazývají SPRÁVNÝ ÚHEL POHLEDU. Jakýkoliv server informující nezkresleně a objektivně bude odtřižen od financí a tím defakto zlikvidován. Lidé se za chvíli budou bát promluvit, stejně jako za bolševiků. To už se děje dnes, lidé píšící blogy na Idnes už dnes končí s publikováním s tím odůvodněním, že je jim v práci vyhrožováno vyhazovem. Situace horší než za bolševika, ty alespoň nepohodlné uklízeli do kotelen. Současná totalita váš pošle rovnou na ulici,v lepším případě na pracák. Ale to se jistě taky brzy změní, přece si lidé nebudou užívat vymoženosti nynější demokrátůry - žebrat na pracáku, tak budou lidé s jiným názorem končit přímo na ulici mezi bezďáky. Pár už takových znám, kteří jsou likvidováni kvůli názoru.Někteří i trestně stíháni.

  OdpovědětVymazat
 9. Někdo asi musí být Erste... Myslím že je to testovací balónek, jak se k tomu kdo postaví. Tohle jsou nepochybně přípravy na regulační nástroj budoucnosti. A po zrušení hotovosti se povezeme.
  Brave New World... (A to ho Huxley napsal 1931) ;-)

  OdpovědětVymazat
 10. ŽILKOVÁ I STROPNICKÝ JSOU DEMENTI OD PŘIROZENÍ A NE KVŮLI TOMU,ŽE JSOU ÚDAJNĚ ŽIDÉ!!!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas! Ať se jde ten židobijce vycpat. Je potřeba se na věci dívat věcně a ne přes obroučky ideologických brýlí. Marek

   Vymazat
  2. To s tím velmi úzce souvisí.Údajně židé nejsou jsou to přiznaní židé,a přímo prosazují židosionistickou agendu která má rozvrátit Evropu a zbytky skutečného křesťanství.Tuto agendu prosazuje celá současná politická garnitura a článek nahoře s tím také souvisí.Jsou to čistě židosionistické nástroje a ti kteří tyto svinstva do společnosti aplikují jsou v drtivé většině židé.Jestli jste alespoň trochu vnímavý tak to musíte vidět ....

   Vymazat
  3. Marku vy negramote to jsou fakta nejsem židobijec to co píšu není nic proti židovského jen se snažím poukázat že slovanům vládnou lidé kteří etnicky přísluší k etniku které už ze své podstaty nenávidí vše křesťanské a slovanské.

   Vymazat
  4. Křesťnství a jejich sluhové mají na svědomí víc lidí než Stalin s Hitlerem dohromady!!!!!

   Vymazat
  5. 15.09 Já se bavím o skutečném křesťanství o pravoslaví ne o židokřestanském římském katolicismu!

   Vymazat
  6. Bože, bože, Chaime, vy jste ale omezený vůl! Nechcete si založit svoje vlastní stránky a nechodit sem srát ty vaše blbiny? Marek

   Vymazat
  7. Vy jste omezený idiot Marku-Dvořáku,proč neargumentujete a rovnou urážíte,jo už vím Vás se to etnicky také týká že?

   Vymazat
  8. Žilkovou bojkotovat!!!
   Není solidární ke svým sestrám!Je to ubožačka ve vleku!
   j.

   Vymazat
 11. http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/368240/islam-uz-meni-evropu-rakouska-banka-nabidne-saria-ucty.html

  BAWAG P.S.K., banka se sídlem ve Vídni, nabídne v únoru běžné účty, které budou zcela v souladu s islámským právem šaría. Islám zakazuje lichvu, v praxi to znamená, že půjčování na úrok je zakázáno. Absolutní tabu je také obchodování s produkty, které jsou považovány za hříšné – např. hazard, pornografie nebo alkohol. Vedení účtů ale nebude bezplatné, naopak – poplatky jsou relativně vysoké. Nejdražší varianta vyjde na 34,90 euro na měsíc (zhruba 945 Kč), další na 11,90 euro (325 Kč) a nejlevnější 4,90 euro (135 Kč)...

  OdpovědětVymazat
 12. Údajný nápad ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD), o němž informovala dnešní MF Dnes, ohledně omezení anonymity internetu, vyvolal mnoho ohlasů.... http://www.parlamentnilisty.cz/politika/vlada/Lide-nadavaji-Chovancovi-ze-pry-chce-zrusit-svobodu-internetu-A-ministr-jde-do-protiakce-Mame-jeho-durazne-vyjadreni-417913

  OdpovědětVymazat
 13. Židé byly chytří . To se o vás nedá říct . Jste nejednotní , posraní a závistiví . Za pár krejcaru by jste gestapu práskli i matěr . Umíte makat a držet krok . Proto jste se udrželi v europě . Pokračijte tak dál a budete tu dvacet let . Potom zvás budou salafisté . Kozoj...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ajaj, vzteklý islamista s IQ 85?

   Vymazat
 14. Pro 12.23 Drahý příteli obdobné filipiky jsem slýchával v 70 -80 létech,domníval jsem se,že nyní je již s těmito produkty minulosti konec,no mýlil jsem se .Tak Vám přeji do dalšího období více třídního nepřátelstva a pohotové psaní

  OdpovědětVymazat
 15. Slavný Aeronet i ti slavní diskutující tady, jste jako cigoši. Odněkud je vyrazí a oni místo aby šli o dům dál ke konkurenci tak dolezou se Šabatovou v zádech, maj plnou hubu dyškrymynácyje, nárokují si cosi a chtěj se soudit.
  Stejný odpad jako vy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18,12 ono záleží jak činnost banky upravují mezinárodní předpisy, místní legislativa a smlouva s klientem. Pokud banka porušila zákony anebo ustanovení či smlouvu měla by nést následky - tedy její akcionáři a majitelé.

   Vymazat
 16. Koukám, že zlokot Pepa iPhone to zase rozjíždí ve velkém stylu. Kdybyste na toho chudáka nereagovali, byla by diskuze k věci a kratší. Nechte toho chudáka být.

  OdpovědětVymazat
 17. Jen na okraj, Slovenská sportelňa, stejně jako Česká spořitelna, je vlastněná "rakouskou" Erste Bank. "Rakouská" Erste Bank je vlastněna Warburgy. Stačí si je vygooglovat a je to jasné, že, Pepo?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo tak "googlovat" se debílek naučil.. A zjistit kdo vlastní hentenoný "gůgl" tě nenapadlo? Taky soudruh Wartburg, nebo snad soudruh Trabant? A proč tam všechny takové delikátní informace najdeš?

   Vymazat
 18. Je to čistá fašisticko-Bilderbergská diskriminácia.Slobodomurárskej fašistickej elite tento totalitný svetový poriadok neprejde.

  OdpovědětVymazat
 19. Majitelia a akcionári bánk sú slobodomurárska elita,novodobí fašisti, ktorí si zo sveta robia nové panstvo. Keďže nevynikajú žiadnými prednosťami pred ostatnými ľuďmi, takže sa nás snažia degradovať multi-kulti systémom a oblbovať mainstreamom, aby nás aj s ich podpriemerným intelektom mohli ovládať. Chcú aby sme sa stali oblbovanými a kontrolovanými otrokmi.
  Už tu však bolo veľa idiotov, ktorí sa hrali na boha, ale nevyšlo im to a svet sa vždy poučil.
  Bankári ...želám vám skoré mentálne uzdravenie, zalezte do svojich slobodomurárskych jaskýň a hrajte sa tam na piesku. Je nás veľa proti vám.

  OdpovědětVymazat
 20. Lidi, když stáhnete svoje peníze z ErsteBank, tak žádný mít nebude, a může si prdnout na voko. Každého ve svém okolí přesvědčte, ať si svoje úspory přesune jinam, jen jak to bude možné. Zdravím, Pavla

  OdpovědětVymazat
 21. 20:08
  Pepku iPhone, nejedná se o Wartburga, ale o Warburgy, blbečku. To, kdo vlastní google je nepodstatné. Btw, zapomněl jsi na HP a Oracle. Existují i knihy, šašku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jakto, že je to zase najednou nepodstatné? Google je jedna z největších světových megakorporací. Ty jseš fakt omezenej debílek.

   Ještě jsem zapoměl na Intel, IBM, Boeing, Ford, Cisco, General Motors, General electric, Tesla, Facebook, Microsoft, Accenture, Amazon, Xerox, Caterpillar, Harley D,...
   pro dnešek stačí, blbečku.

   Vymazat
 22. 21:05
  Pepi, blbe, to přece nikdo nepopírá a o to tady v tom článku, šášo, vůbec nejde. Fakt je ten, že Erste vlastní Warburgové, ať už si to jeden vygoogluje nebo přečte jinde. Slabé, Pepi, slabé. Ale šaškuj dál, pokračuj, to je slabé.

  OdpovědětVymazat