Reklama

čtvrtek 21. ledna 2016

Libye rozvrácena kvůli záměru Kaddáfího vytvořit měnu krytou zlatem

21. 1. 2016   zpráva Svobodné noviny
Jeden z více než 3000 nových e-mailů Hillary Clintonové zveřejněných na Silvestra ministerstvem zahraničí, obsahuje usvědčující důkazy o tom, že západní země použily NATO jako nástroj ke svržení libyjského vůdce Muammara Kadáfího.


Deník Foreign Policy Journal napsal:

„E-mail označuje francouzského prezidenta Nicolase Sarkoryzo jako vedoucího útoku na Libyi z pěti důvodů: získat libyjskou ropu, zajistit francouzský vliv v regionu, zvýšit Sarkozyho reputaci na domácí scéně, prosadit francouzskou vojenskou moc, a zabránit Kaddáfímu vytvořit měnu krytou zlatem.

Podle e-mailu:

„Tohle zlato bylo nahromaděné před aktuálním povstáním, a bylo určeno k vytvoření pan-africké měly založené na libyjském zlatém dináru. Tento plán byl navržen tak, aby poskytl africkým zemím alternativu francouzskému franku.“

V žádném případě nešlo o humanitární misi.

Odkaz: http://nypost.com.

74 komentářů :

 1. Už je tady zase další snůška konspiračních pičovin anti-ami pošuků.

  Hroutí se vám "zlatem krytý" rubl, pitomci. Už je 85 za dolar. Za posledních pár let ztratil skoro 3/4 hodnoty. To bylo keců jak Putin vydá Dvouhlavého orla, celý svět na něj nadšeně přejde a definitivně tak zničí dolar.

  Tady se podívejte co jste psali před rokem, vy vymaštění tragédi.
  http://www.novarepublika.cz/2015/03/dolaru-zbyva-60-az-80-dnu-zivota.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jdi do Mordoru. Pleteš páté přes deváté. Ale svůj zahnědlý tolárek si asi vysloužíš co?

   Smazat
  2. 11:35 - sráči!

   Smazat
  3. Je potřeba otevřít i druhé oko. Rubl na tom už takto špatně byl. A padlo Rusko? Nikoliv. Zajímavá bude také situace za velkou louží, kde čtvrtina populace přežívá na potravinové pomoci, na trh byly vrženy dolary dosud v držení Číny, nekupují se americké dluhopisy, protože investice do nich je jasným prodělkem a není jasné jak USA zaplatí až dojde na splatnost dluhopisů. Balíky printdolarů situaci ještě rapidně zhorší, dolar slábne přinejmenším stejně masivně jako rubl. Jde jen o to, kdo je lépe připraven a zvládne přechod na jinou rezervní měnu. A to si myslím, že v tomhle případě USA kulhají na obě nohy. Je mi jen líto lidí, kteří na tento přístup, k "ekonomice" a "vládnutí", těžce doplatí.

   Smazat
  4. Hňupe 11:35, nerozumíš psanému textu článku? Jsi pouze hloupý zamindrákovaný a nenávistný troll s přitepleným ipnone v ruce. Šapito tě určitě pochválí, za tvé služby a nezapomeň si vyměnit dolary za všechno co máš, bude to dobrý kauf.

   Smazat
  5. 12:10

   Ty jsi asi byl poslednich 30 let hybernovaný.
   1991 - Kolaps a rozpad SSSR
   1998 - bankrot Ruska

   Zbytek jsou jen tvé výmysly.
   V USA pobírá potravinové lístky ne čtvrtina, ale 14% populace a má na ně nárok každý s příjmem nižším než 1000!!! dolarů. Takže o "přežívání" nemůže být řeči.

   Čína nikam nic nevrhá a dolar neslábne. Naopak. Je to jednoznačně vidět na posilujícím dolaru.

   Zkus méně lhát a vymýšlet si. Působí to dost zoufale.

   Smazat
  6. 150 milionku na lístcích to je nářez..důchody žádné, zdravotnictví za peníze a nejlepší je co drhý amík bez zubů...

   Smazat
  7. 14:16

   45 milionů. S přijmem menším než 1000 dolarů.
   Rusko 22 milionů s přijmem menším než 120 dolarů.

   Smazat
  8. Poříd do kola opakuješ ty stejný zhovadlosti,ty vypatlanej knížecí kafemlenku narozenej v kafilerii!!!!!

   Smazat
  9. Copak ten pabl nechápe, že nízká hodnota rublu je exportní výhoda. Čína uměle snižuje kurs juanu, "naše" národní banka (Singer a spol.) uměle podhodnocují korunu. Proč asi? Rusové k tomu došli z donucení. To je ale také výhoda. Co tě nezabije, to tě posílí. Amíci bojují za svoji životní úroveň, kterou vedou na účet jiných zemí jakýmikoli prostředky, včetně napadání suverénních států, tvorbou a podporou Islámského státu, ovlivňováním politiky vazalských států atd.atd. To se nedá dělat do nekonečna. Celý svět je na ně nas.án a číhá jen na příležitost, kdy to Amíkům vrátí. Pánubohu by měli vděčit za Putina. Každý druhý by je už dávno válcoval nukleárními zbraněmi. Pavel P.

   Smazat
  10. Pro 11.35
   Poměr rubl - dolar je Rusovi u prdele! Stejně jsou to jen spekulativní kroky jistých kruhů, které nic nevypovídají. Zajímavější jsou FAKTA!
   Poměr nakoupeného zlata, ale toho FYZICKÉHO, hmatatelného a ne PAPÍROVÉHO
   RF - USA.
   Fort Knox je naplněn asi tak, jako myší hnízdo někde v zákristii opuštěného kostela.

   Smazat
  11. Je vidět, že začínáš být nepříčetný. Článek je o Lybijském zlatě. To, co tady vypouštíš, to je jen pěna u tvé pusy, která nemá argumenty, tak jen soptí. No, ale jestli se ti uleví, tak si posluž.

   Smazat
  12. 11:35 Ty Zlokot pojebany co ty tu stale trepes o tom rubli.Este pockaj par mesiacikov kym olobodia Syriu a potom sa pojebes ty hlava skurvena!!!!

   Smazat
 2. Ale to přece ne, zlato a ropa přece už nikoho nezajímá a už nikdy zajímat nebude ;)

  A v Lýbii, Sýrii a Ukrajině šlo vždy o masivní celokovové demokratické, spontánní povstání vůči tyranům, kdy matky s kočárky, přemohl těžce vyzbrojené, vycvičené a nadprůměrně placené, brutální policejní a vojenské síly, které tyto maminky s kočárky porazily a poté se pěším přesunem vrátily na své základny ;)

  A žádné mejly ani jiné ďůkazy, nemohou nikdy nic změnit na této "pravdě"

  No a my normální to víme, tvrdíme a dokazujeme již asi 5 let ;)

  Ovšem historii píší vítězové, snad to nebudeme my západ a NATO.

  Nevolím přistěhovatelskou MAFII!!!

  Slunce v duši ;)

  OdpovědětSmazat
 3. Zajímavé by také bylo zveřejnit kam se podělo 143 tun Libyjského zlata !! A také kam se poděl i sám Kaddafi ten jeho dvojník bohužel neměl stejnou DNN jako jeho syn ????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě Kaddáfí nebyl jeho otec, :-)). Už staří římané věděli, že matka je vždy jistá.

   Smazat
  2. Naopak otec jistý a matka nejistá...8-)

   Smazat
 4. Kdo nechce akceptovat platby v papírcích s Mikymausem, krytých svými rotačkami, jež je v nekonečném tempu, chrlí, bude jeho země rozvrácena a donucena k poslušnosti, byť Husseinovým kroucením rukou.

  OdpovědětSmazat
 5. 11:35 No, ty určitě anti-ami pošuk nejsi. Nepochybně patříš mezi vychytralé chameleony, mezi korouhvičky podlého charakteru bez morálky, mezi převlékače kabátů. Svými provládními bolševickými stupiditami jsi obtěžoval okolí za totáče a dnes jej obtěžuješ útočením proti každému kdo vnímá agresivitu a zhoubnost aktivit USA. Žádné konspirace - reálné rozesírání cizích zemí, nastolování chaosu, iniciativní zákulisní provokace k vyvolání násilí a občanských válek. Podpora fašistů a to vše korunované humanitárním bombardováním, včetně bombardování nemocnic, masakrování a zabíjení dětí, pacientů a lékařů v nemocnicích. Ano, to jsou výsledky USA politiky a ty z nějakého zvráceného důvodu se toho zastáváš a napadáš každého, komu se takové zrůdné počínaní příčí. Popíráš pravdu, lžeš, opruzuješ zde a jsi náramně spokojen se svým ubohým charakterem obhajujíc neobhajitelné a napadajíc slušné, vnímavé lidi. Nevnímáš nebetyčné hrozby plynoucí z imigračních tsunami, způsobených politikou USA. Ve své tuposti nemůžeš vnímat reálnou hrozbu ovládnutí Evropy Mohamedovými následovníky, ani si představit živoření našich potomků, především dcer a vnuček a když, tak to máš u prdele, protože o nikoho jiného, než o tebe samotného, ti nikdy nešlo a nejde. Jsi chorobně spokojený sám se sebou, s vlastní nebetyčnou hloupostí a podlostí, které považuješ za kdo ví jakou chytrost. Prostě ubožák, který nestojí ani za politování.Pokud se někdy probereš a zjistíš jak to v reálu s agresivními USA je a jaký jsi ty sám, propadneš depresi a budeš skučet jako raněný pes.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To musí být nějaké nové náboženství pro jednoduché primitivní občany.
   Ti se se složitými problémy vypořádají jednoduše tak, že za všechno zlé nejen že mohou USA, ale dokonce všechno tak chtějí a plánují.
   A mají hotovo a vyřešeno, dál přemýšlet nemusí. Našli si objekt ke kterému mohou směřovat svou nenávist plynoucí z jejich frustrace a to jim bohatě stačí.
   Před 80 lety tímto objektem byli Židé, před tím čarodějnice atd.

   Smazat
  2. Zatrub - jak to souvisí s tebou trubko, že takhle obecně bez jediného argumentu, jako vždy, reaguješ???

   Smazat
  3. 12:41 Co mají děti zmasakrované humanitárním bombardováním, rozesrané státy s násilím a občanskými válkami vyvolanými iniciativou a zákulisními provokacemi od tajných agentur USA společného s nějakým náboženstvím notabene novým náboženstvím pro jednoduché primitivní občany? Na něco takového může přijít jenom chorý a hloupý mozek zralý na léčení.

   Smazat
 6. USA - před půl rokem bylo v USA 46 mil na potravinových lístkách - poněvadž US ekonomika jde dolů tak dnes to cifra je asi ještě větší ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ekonomika USA roste, nezaměstnanost se snižuje, stejně tak jako počet pobírající food stamps. V případě zájmu doložím odkazy.

   Zkus někdy použít něco jako fakta a ne nudle z tvého nosu.

   Smazat
  2. V potravinovejch lístkách nevidím nic špatného, díky nim se dá zajistit odběr GMO produkce, kterou někde ve světě nechtějí kupovat. Časem bude stejný model i v EU. Chtělo by to ale ještě lístky na nějaké minimální vzdělání a samozřejmě lístky alespoň na základní zdravotní péči (pro starší, nepracující a nevyléčitelně nemocné tabletky na euthanasii také na přídělové lístky).

   Smazat
  3. Ekonomika USA - viz film dle skutečné události"Sázka na nejistotu". V něm je názorně předvedený princip na kterém kapitalistická ekonomika, nejen - ale hlavně USA, je založena

   Smazat
 7. Co se týká těch anonymů co nadávají tady na všechny jako na Soudruhy ....

  Faktem je že to jsou oni sami co jsou SOUDRUHY - USA a EVROPA-EU přijala oficiálně NEO-LIBRALISMUS a pro ty co neví co je neo-liberalismus ---- musím jenom říct: Ale soudruzi - anonzmové NEO-LIBERALISMUS je radikální NEO-MARXISMUS ...

  Tak o čem si tady povídáme ....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jasně. A komunismus = fašismus. Ty si Vlasto o marxismu slyšel asi jen z vyprávění od Klause nebo Kalouska či Khárla, že jo. T

   Smazat
  2. Asi tak nějak. Prostě by nejraději všechno to svinstvo pramenící ze samé podstaty kapitalismu, na někoho a něco chtěli hodit. Proto nějaký chytrolín vyblouznil choromyslný pojem NEO-MARXISMUS, který nemá s Marxem, ani s jeho učením ani zbla společného a jde pouze o vyšší stádium kapitalismu tj. o čirý imperialismus

   Smazat
 8. Co se týká Iránu- a zadržení amíků -
  Je několik variant co jsem četl .... v žádném případě to není nic čím by se amíci mohli chlubit ....

  OdpovědětSmazat
 9. USA - ukradli Libyjské zlato ....

  Qaddafi - nechtěl dávat dále francouzům ropu na dluh a taky propagoval ZLATO jako výše řečeno ......

  OdpovědětSmazat
 10. Kaddafiho zlato už bylo na západě dávno spotřebováno, nyní se bude rekvírovat zlato saudského krále a jeho princátek. Saudové musí skončit nejenom kvůli zlatu, ale stejně jako Kaddafí kvůli nesplatitelným úvěrům, které si západ vynuluje. Západu to asi na nějakej čas postačí, USA nikoliv, ty potřebují celosvětovej konflikt, jejich dluh je už jinak nezvládnutelný nezvladatelný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dnes se už ale hraje i o zlato Ruska a Číny, to saudské je už dávno v bezpečí zámořských trezorů. Vyvezli si ho tam sami naivní Saudové. Zpátky ho už nikdy nedostanou, stejně jako Německo a nebo třeba Ukrajina. Česko bylo proaktivní, odevzdalo ho samo, bez řečí a bez nátlaku. Už i ty každoroční "desátky" na podporu impéria ve výši půl biliónu korun fedrujeme ven bez reptání. Česko se nemá čeho bát, Česko je zcela "cool".

   Smazat
  2. Vypadá to, že za těch 37 let sankcí už také Irán skoro o všechno svoje zlato přišel. Díky sankcím museli v zahraničí nakupovat za zlato. Stejnou boudu přichystal západ pro Rusko.

   Smazat
 11. Idioti, Centrální banka Lybie normálně existuje a funguje. Podle posledních údajů má v rezervách 117 tun zlata.

  http://cbl.gov.ly/eng/

  http://www.gold.org/research/latest-world-official-gold-reserves

  Takže s vašema výmyslama můžete jít víte kam.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bať, bať, souhlasím, také jsem někde četl, že je třeba Fort Knox napěchovanej tisícema tun zlata až k trezorovým vratům. Akorát ho nikdo dlouho neviděl, inventury desítky let nebyly. Jo a takovej Dominique Straus-Khan, který dostal přímo v USA protistátní informaci, že se tam v trezorech už jenom prohání průvan (už ani nemusej zavírat), musel být urychleně zlikvidován (naštění neusmrcen, pouze znemožněn a znevěrohodněn) opravdu "krásnou" pokojskou, o kterou by si jiný koště neopřel. Holt, země neomezených možností. A protože snad nejsem idiot, tak věřím tomu, že i Lybijská centrální banka funguje bez závad i v podmínkách, že má dnes tato země asi tři (tady si nejsem jistej, řeknu tři hlavní) vlády, které se sice venku perou mezi sebou, ale dělaj pravidelnou inventarizaci lybijského měnového zlata.

   Smazat
  2. Tak na tohle už ti troll z jůůůůesej ambasády neodpoví :)))))

   Smazat
  3. Jojo. Jeden z nevětších mezinárodních bankéřských hlavounů netušil co je ve Fort Knox :-D. A jak se tento nspolehlivý neználek do tak důležité funkce vůbec dostal? Proč si tam banksteři nedosadili někoho spolehlivého ze svých řad?

   No ale to jsou už pro konspiračního blba moc složité otázky.

   Smazat
 12. Před dvěma lety (jak by se tu dneska hodil) byl na netu rozhovor s jedním americkým ekonomem (možná to byl dokonce nějaký ten nobelista přes ekonomii, mají jich tam hafo), kde se mluvilo o pádu dolaru jako celosvětové měny. Když se ho ptali, co bude signálem k této události, tak odpověděl, že těsně před tím padnou slabší ekonomiky a dokonce konkrétně mluvil o pádu ruského rublu a čínského juanu. Škoda, že se ho nezeptali, co se přitom bude dít na světových burzách (od začátku roku nám nějak červenají).

  OdpovědětSmazat
 13. člen pražské teplárenské z 11:35 oblažil tuto diskuzi myšlenkou, že prosperita dané země a stav její ekonomiky je dán hodnotou směnného kurzu měny dané země k US dolaru. No to jsem se tedy zasmál.... Díky. :) :) Ty naučné kurzy nevládek fakt musí stát za lejno.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No taky je to inflace, růst HDP, reálné mzdy, procento chudých a můžu pokračovat. Ať vyberu jaýkoli ukazatel tak pro Rusko vyznívá bídně. Tak se směj dál, blbe, Rusové se už tolik nesmějí.

   Smazat
  2. 13:37 - i ty slušňáku, rozesmíváš mě čím dál víc. Ještě jsi zapoměl obohatit výčet svých argumentů McDonald hamburger indexem. No vždyť říkám kurzy nevládek stojí za lejno. :) :)

   Smazat
  3. 14:01
   Přidej smajlíků a běž s nima do Ruska vysvětlovat jim jak se mají skvěle.

   Smazat
  4. 14:01 stím jak ti roste teplota, vysychá i tak již zapáchající argumentační studna. Pozor na vnitřní vzplanutí nevládko :)

   Smazat
  5. Chujmer nám každej den potvrzuje,že není narozej z opice,ale rovnou Z BLBCE!!!!!!A navíc ještě bez mozku.....to je mozkovej trust havloidních debilů!!!!!!

   Smazat
 14. Před lety také psali, že Sarkozi musel Kaddafího bezpodmínečně zničit třeba i proto, že mu plukovník doslova a do písmene koupil křeslo prezidenta Francie.

  OdpovědětSmazat
 15. Sleduji přesun placených příspěvků sluníčkářů a neziskovek sem na NR stává se s toho BRAMBORAČA.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. takhle vypadá dopad řízeného propagandistického útoku podle západem schválených not

   Smazat
  2. Neboj, jejich příspěvky jsou tak hloupé, že se odkopou sami (viz 11:35)

   Smazat
  3. 14:04

   Ty příspěvky přinášejí pro vás nepříjemná fakta na která nejste schopni racionálně reagovat. Tak aspoň trousíte kakánky, tak jako jsi právě utrousil ty.

   http://www.cnbc.com/2016/01/21/when-russias-money-runs-out-the-real-trouble-starts.html

   Smazat
 16. Ruský Rubl - k dolaru

  Pro Rusko to znamená několik věcí -
  1: Dostanou více Rublů za jeden barel ropy - a o to jde

  2: Pro Ameriku - růst dolaru je tragédie pro jejich export - a na EXPORTU stojí ekonomika

  Nemluvě o tom že rusové se soustředí na DOMÁCÍ PRODUKCI - věcí je že Rusko tradičně má skvělé mozky - obrovské množství patentů a vědců - jak se jednou naučí to zpeněžit tak to bude síla .... nemluvě o ZLATU co mají a co sedí na SIBIŘI ....

  Fort Knox je prázdné hnízdo - COMEX odejde na smetiště dějin tak jako Hitler

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vlastíku, víš dobře, že Rusko je v prdeli. Říkají to samy ruské špičky, (samozřejmě patřičně zaobaleně) tak nevím proč se to pokoušíš zpochybnit.
   Ekonomický "génius" Putin vládne už 16 let a za jeho vlády se závislost Ruska na ropě ještě zvýšila.
   Pokavaď bude ropa ještě 2 roky pod 40 dolarů tak to Rusko prostě nemá šanci ustát.

   Nenaučili se mozky zpeněžit dosud, není jediný důvod proč by se to měli naučit teď. Krize to první není. 1991, 1998, 2009. A stále nic.

   Smazat
  2. Pro 11:35, 14:04 a další nevládníky z pražské teplárenské jsou tyto informace zbytečné. Už J.A.Komenský číkal že je škoda házet perly Pánkům :) Oni si myslí, že ekonomika jsou burzovní indexy a směnné kurzy k US dolaru. ...

   Smazat
  3. Pro 14:33 Za vlády prezidenta V.V.Putina se zvýšila závislost ruské ekonomiky na exportu ropy? To jsi sebral kde nevládko? Ty vaše naučné kurzy fakt stojí za lejno.

   Smazat
 17. Vraťme se k Lybii, soudruzi, článek je o ní a nikoliv o Rusku ! K zemi, kde francouzský psík na pokyn páníčka z Bílého domu opět dokázal, že to dokáže. To, že to přitom podělal celé Evropě a že se mu dnes páníček zcela nepokrytě směje, to už je dnes jiná kapitola. Co ale je už zcela jisté, že si to vaši potomci vyžerou až do dna.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. máme tady zase Pepka Vyskoče a ten dostal desku o Rusku, tak se musí za svůj zelenej žold setsakramensky snažit

   Smazat
  2. 14:54

   No ono to ty debílku spolu úzce souvisí. Pokud není "zlatem krytou" měnu, navzdory všem vašim neustálým přitroublým předpovědím, schopno zavést ani mnohokrát mocnější Rusko s rezervami 1.400 tun, ani Čína se 1.700 tunami, tak se to těžko mohlo podařit Libyjskému trpaslíkovi.
   Prostě jste si v těch vašich nemocných konspiračních anti-ami makovičkách zase něco vymysleli.

   Smazat
  3. vy (15:05) jste vopravdu ten placenej Pepek Vyskoč ? Jestli ano, tak vám dám jednu kontrolní otázku: Kde USA doposud vytisknuly více zelených bankovek, ve dvou tiskárnách na svém území, nebo v tiskárně u svého úhlavního přítele na území KLDR pár desítek kilometrů od hlavního města ?

   Smazat
  4. 15:11- tajenou informaci Vám nemůže potvrdit ani vyvrátit.

   Smazat
  5. 15:11

   Co to zase meleš ty idiote? Dolary se tisknou v USA. Že Kimčongové, a nejen oni, falšovali dolary je věc jiná.

   https://en.wikipedia.org/wiki/Superdollar

   Smazat
  6. Viz. troll co tu stálejen prudí:
   I zde na NR probíhá psychologická válka. Ti, kteří sem chodí rozeštvávat každou smysluplnou diskuzi (naši známí trollové), zaručeně nejsou žádní hlupáci. Nenechte se zmást jejich vulgarismy a primitivním slovníkem, který převážně používají. Přesně vědí, co sem mají napsat na každé téma a jaká bude reakce většiny diskutérů. Nemá tedy smysl jakýmkoli způsobem s nimi diskutovat a pokoušet se cokoliv jim vyvracet.

   Smazat
  7. 16:03

   Děkujeme pane politruk za politické školní mužstava. Co by si bez vašich cenných doporučení zdejší nesvéprávní soudruzi počali?

   Smazat
  8. Povolný, opět potvrzujete jaký jste neználek a tragéd.

   Kolik bankovek a jaké hodnoty se má vytisknout přesně určuje Fed
   http://www.federalreserve.gov/paymentsystems/coin_currency_orders.htm

   Zakázku zadává vždy tomuto státnímu úřadu
   http://www.moneyfactory.gov/

   který je tiskne v těchto 2 pobočkách
   http://www.bep.gov/services/takeatour.html

   Vidíte. Další vaše smyšlená konspirace vyvrácena a ani to moc nebolelo.

   Smazat
  9. koukám, že vy (16:24) jste si docela naběhnul na průhlednou provokaci, a teď už tady mají ostatní diskutéři naprostou jistotu, že i NR je zajímavá destinace pro proamerické propagandisty v žoldu, či bez něho

   Smazat
  10. 16:33

   Opět jsem jasně prokázal jací jste vyšinutí debilové a jaké hlouposti melete. A ty se teď snažíš zachránit si tvář, že prej to byla jen "provokace" :-D Ubožáci.

   Smazat
  11. 16:42- Zdá se, že "vyšinutí debilové" Vás vysunuli z rovnováhy. Poslední dobou se jim(Vám) to stává často.

   Smazat
  12. Samozřejmě je pro takové hlupce, jakým je onen :-D web NR zajímavá destinace. Jinde nikomu nestojí za reakci, nikde a nikdo s ním nechce komunikovat pro jeho zjevné hlupáctví, které zde staví na odiv. Já například, reaguji na jeho nesmysle z čirého soucitu, přestože jeho nejčastějším argumentem bývá pokus o urážku, případně stupidně opakované vulgarity, či jiné papouškované blafy postrádající myšlenku. Nicméně občas se mu povede takový blud, že až pobaví. Vlastní hloupost, jejíž výjimečností dokáže i pobavit, zde předvádí permanentně.

   Smazat
  13. Pro trollíka: přečtěte si toto: http://www.novarepublika.cz/2016/01/komu-zvoni-hrana-putinovi-nebo.html

   a pak si diskutujte, vy tragéde ukvičený. Marek

   Smazat
 18. Článek je o Lybii, ale troll zde jako vždy píše o Rusku. Nic jiného mu soudruzi na školení do té jeho duté palice asi nanalili. :-))))))))

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. do dutých palic se dá už jenom asi .rát

   Smazat
 19. Ta centrální banka v Tripolisu je opravdu OK, včetně zlata. Ale není to zlato fyzické, ale na podlaze se jim tam válí papírové potvrzení. Ani ho nedali do šanonu. Nepořádní muslimové po něm šplapou při každé inventuře :-)

  OdpovědětSmazat
 20. Pepo, zase jsi selhal, už mně fakt štveš, za ty prachy by ses měl víc činit. Teď ještě popři e-mail Hitlary Clinton a odeber se na Novinky. Fakt jsi trapný, vzpamatuj se.
  This gold was accumulated prior to the current rebellion and was intended to be used to establish a pan-African currency based on the Libyan golden Dinar. This plan was designed to provide the Francophone African Countries with an alternative to the French franc (CFA).

  OdpovědětSmazat
 21. Ekonomika USA - viz film dle skutečné události"Sázka na nejistotu". V něm je názorně předvedený princip na kterém kapitalistická ekonomika, nejen - ale hlavně USA, je založena.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je pro doplnění, jak to vlastně je s tím Ruskem USA , Čínou a zlatem (trollík se asi po přečtení pos.re vzteky: http://www.novarepublika.cz/2016/01/komu-zvoni-hrana-putinovi-nebo.html

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.