Reklama

.

.

sobota 30. ledna 2016

Marine Le Penová: Evropa musí tváří v tvář migrační krizi zavřít své hranice a jednotlivé země si musejí samy určit, jak budou na příliv uprchlíků reagovat.

30.1.2016   Rukojmí
 Na závěr dvoudenní konference evropských nacionalistických stran v Miláně to řekla šéfka francouzské Národní fronty (FN) Marine Le Penová. Podle ní jsou euroskeptické strany připravené převzít vládní odpovědnost ve chvíli, kdy se evropské struktury kvůli řešení otázek migrace a měnové politiky zhroutí.

Také Okamura ve svém vystoupení prohlásil, že Evropská unie selhala, a hájil právo jednotlivých států "být pánem ve své zemi". "V těchto dnech, v příštích měsících, se rozhoduje o tom, jak bude Evropa vypadat v příštích staletích.
Na konferenci euroskeptických stan se sešli zejména nacionalisté sdružení v loni vzniklé frakci Evropského parlamentu. Kromě krajně pravicové FN jsou členy frakce Evropa národů a svobody (ENF) i nizozemská Strana pro svobodu (PVV) kontroverzního politika Geerta Wilderse, Svobodná strana Rakouska (FPÖ), italská Liga severu (LN) a belgický Vlámský zájem. Na konferenci se ale objevili i zástupci dalších nacionalistických stran z Polska, Rumunska a Británie. Z Česka přijel šéf hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomio Okamura.

"Do budoucna budou strany ENF ve svých domovských zemích vládnout," ujistila Le Penová, podle níž nacionalistické strany rozhodně nezůstanou "věčně v opozici". "Evropské struktury, které byly postaveny na špatném základě, se všude hroutí. Musím ale evropským občanům sdělit, že není třeba se konce tohoto starého světa bát. Naopak, lze doufat v návrat národů a jejich svobody," dodala.

Také Okamura ve svém vystoupení prohlásil, že Evropská unie selhala, a hájil právo jednotlivých států "být pánem ve své zemi". "V těchto dnech, v příštích měsících, se rozhoduje o tom, jak bude Evropa vypadat v příštích staletích. Zda zůstane Evropou evropských národů nebo se stane slabším vazalem americké unie osídlenou odnárodněným mixem migrantů a vymírajícími bělochy," řekl.

V Miláně dnes proti sjezdu nacionalistů protestovalo několik stovek studentů, kteří označili akci za rasistickou. Protest proběhl v klidu.

21 komentářů :

 1. Německá čtvrtá říše,zvaná EU,nikdy neměla vzniknout.
  Mělo zůstat původní EHS.I kdyby se EU změnila,bude
  to jen na chvíli,než v Německu vymyslí zase něco jiného,než se založí.Zásadní požadavek je,aby o vě-
  cech,týkající se Evropy,rozhodovali občané a ne ně-
  jaké parlamenty.Ty jsou vzhledem k počtu osob velmi
  snadno ovlivnitelné.Penězi či postavením.Současnou
  EU je třeba zrušit.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 2. EU padne otazka casu. Stali sme sa koloniou! Uz nemame nic svoje! Dokonca uz ani slobodu!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemáte pravdu, dluhy máme svoje.

   Vymazat
  2. Euro jste přijali vy. Upřímnou soustrast.

   Vymazat
 3. Bože, jak hluboko jsem klesl, já su nacionalista. To jsou paradoxy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jaký nacionalista , vlastenec !

   Vymazat
 4. EU není špatná myšlenka. Zlem je současný monopol soukromých centrálních bank, na vydávání peněz státům na dluh. Tento fakt umožnil natolik zkorumpovat politiky, že státy předávají své pravomoci korporacím, pravda, v současnosti pod taktovkou EU.
  Zůstane-li tento monopol zachován, tak si nic neslibujme, ani od samostatného Česka, Československa, či Středoevropského společenství na bázi V4. Zkorumpovanost se zaměří na státní úroveň a občané budou nadále přicházet o další práva a svobody, ve prospěch mocných korporací. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nezapomeňte na obrovský vliv USA na dění v Evropě a zájmu na jejím celkovém zeslabení, odnárodnění a vzniku hnědé evropské rasy(dle scénáře O Sněhurce) s IQ 90, přesně, jak uvádí Tomio Okamura.

   Vymazat
  2. Aha, takže přesně je cílem se dostat na úroveň Okamury.

   Vymazat
  3. Když se nad tím zamyslíte tak myšlenka komunismu také nebyla špatná. Bohužel je všechno o lidech.

   Vymazat
  4. hrabě Kocharowski1. února 2016 23:07

   22.22
   vy se nemusíte ničeho obávat, vám to rozhodně nehrozí

   Vymazat
 5. Nebojte, EU rozloží imigranti, migranti, zabijáci IS v počtu letošních 3 milionů kousků, přímo ze spřáteleného a podplaceného Turecka, na rozvoj a posílení IS, vyhození matky všech imigreantů z křesla(již brzy),referendum ve VB-v případě vystoupení z tohoto koncentráku a v n eposlední řadě americké ekonomické NATO TTIP, CETA a TISA-americké "papíry" na evropský protektorát Evropy!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní30. ledna 2016 21:57
   To je další šlápnutí vedle, ze strany EU. Dát Turkům 3mld Euro (oni , však už chtějí 5mld) a doufat, že zadrží běžence. To je EU tak neschopná a nedokáže si za ty peníze zajistit sama svou ostrahu? Přijde mi, že to jsou peníze na boj proti Assadovi a ne na zastavení migrantů. P.K.

   Vymazat
  2. Přesně tak . Za ty miliardy které EU cpe Turecku a bude jich stále víc by se daly Evropské hranice ochránit tak , že by neproklouzl ani jeden čmoud . A pokud se tak nestane je to konec pro Evropu .

   Vymazat
 6. "americké unie osídlenou odnárodněným mixem migrantů a vymírajícími bělochy"
  Snad se při tom netvářil přílíš šikmooce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. hrabě Kocharowski1. února 2016 23:09

   22.19

   pořád lepší, než nějaká primitivní opice, že, soudruhu?

   Vymazat
 7. Palec vzhůru za Le Pen doufám že lidé po celé Francii ji budou volit !! Nesouhlas dávat vůbec peníze do Turecka ! Tato země a hlavně její vláda jsi nakradli plno ropy se Sýrie i Iráku proto těmto utečencům ma Turecko hodně vracet a né žádat o placeni !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Maně si vzpomínám,že i Kadáffi chtěl po Evropě 5mld,aby mohl udržet běžence,tak ho Evropa raději zlikvidovala a běžence máme tady.Jak to bude s Erdoganem,možná podobně jak s Kadáffim.O pomoci Řecku k vůli běžencům se vůbec nemluví,jen se vyhrožuje vyloučením.
   zemedelec.

   Vymazat
 8. 4 říše musela vzniknout jelikož si to přál ada. Proto dosadili do vedení Schulcze synáčka kapitána ss Schultze jednoho z velitelů koncentračního tábora Mauthausen...Berlusconi měl pravdu...

  OdpovědětVymazat
 9. Již 2x mi redakce "smázla" rozepsaný příspěvek. Dotaz: Každá invazní armáda vraždila, loupila a znásilňovala na dobytém území. Když vraždí, loupí a znásilňují islamističtí "imigranti" v Evropě a Evropa se nebrání, znamená to, že je Evropa již dobytým územím muslimů? Je to naposledy co na tomto webu vstupuji do diskuze. Taurus

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. hrabě Kocharowski1. února 2016 23:11

   Taurus
   klídek, Evropu ti musulmanští sráči nedobudou ani náhodou!

   Vymazat