Reklama

.

.

středa 6. ledna 2016

Migrační strategie vlády pod vedeném ČSSD


Luděk Prokop
6. 1. 2016
Komentář k článku „Korespondence předsedy vlády: Prokousejte se tím politickým protinárodním hnusem sami a udělejte si obrázek“ zde.
To nelze v klidu všechno ani přečíst. Při pomyšlení kam ty jejich snahy směřují, k jakým koncům povedou v případě zdaru úspěchy vládní migrační strategie, se dělá slabo od žaludku, přichází stress a s přibývajícími informacemi doplňovanými foto a video dokumentací o migrantech a jejich chování přichází deprese. 


Deprese umocňovaná informacemi ze Švédska a z Německa. Radní Kolína nad Rýnem Judith Wolterová v reakci na násilné incidenty ze silvestrovské noci vydala prohlášení, v němž zejména ženám nedoporučuje pobývat v některých částech města. Doporučení se týká hlavně nadcházejících masopustních oslav. Ani město, ani policie nejsou schopny zaručit na uvedeném území bezpečnost turistů a místních obyvatel. Zejména pro ženy je třeba předpokládat ve večerních a nočních hodinách zvýšené bezpečnostní riziko,“ napsala radní a sama popsala místa, kde během silvestrovské noci došlo k incidentům, jako „no-go zóny pro ženy“. To vše korunováno radou nad zlato, aby ženy udržovaly vzdálenost od cizinců imigrantů, na délku paže. Takových a jiných informací ze zemí s vyšším počtem imigrantů, jsou již stovky i tisíce. A vedle těchto skutečností se dozvídáme o korespondenci poradců premiéra a jeho blízkých, jak se zbavit odporu "blbého národa". Dostáváme se k úniku interních vládních dokumentů o imigrační politice ČSSD a souvisejících mailů. (viz White Media.). Nechci to celé pozorně číst ani to rozebírat, nemám na to žaludek, ani trpělivost.

Ti vládní parazité se snad domnívají, že se jich výsledky jejich všeobecně záhubného úsilí nedotknou. Možná mají při krédu po nás potopa v tomto ohledu pravdu. Nicméně v budoucnu ta jejich zrůdná, (nejen migrační), politika se nevyhnutelně promítne do životů nejen našich potomků, dětí a vnoučat ale i do životů potomků těch jejich. To, že na rozdíl od našeho prezidenta je jim osud národa, občanů ČR, absolutně lhostejný, a nevidí si na špičku nosu, protože je přeci nikdy nic nepostihlo a jim se nikdy nic nemůže stát, vždycky jim všechno prošlo, to vyplývá z jejich konání zcela viditelně. V úniku dokumentů ČSSD ohledně imigrační politiky ČSSD, lze vedle množství uniklých mailů například vyhledat:

- návrhy nových strategií ke změně (jak dokumenty přiznávají) většinového, protiimigračního názoru národa
- návrhy nových (dobře zabezpečených) proimigračních orgánů do oficiálních struktur státu tak, aby je nešlo zrušit
- návrhy jak šikovně vymanévrovat (špatně spolupracujícího a hlasu lidu příliš nadbíhajícího) ministra vnitra co nejdále od řešení uprchlické krize.

V realizaci migrační vládní strategie jsme zřejmě na začátku, a sice v přípravné fázi, ve fázi komunikační strategie. V jejich zahleděnosti do vlastních prebend a výsad, v naprosté odtrženosti od lidí, v uzavřeném skleníku s trapnými soukmenovci vedenými stranickými kariéristy a pochlebovači, možná tuší ale nechtějí si přiznat, že příjem toho jejich lhaní a oblbování má své meze. Že bez zrušení informačních toků na internetu, dokumentů a informací ohledně chování migrantů z Německa, Švédska a podobně, tedy bez tuhé cenzury, nemůže žádná jejich komunikační totalitní strategie uspět ani náhodou.

Konec konců, co znamená slovo strategie, v souvislosti s nastíněnou migrační vládní strategií? Strategie sama o sobě znamená dlouhodobý záměr činnosti k dosažení určitého cíle. Vyvstává kardinální otázka, jaký určitý cíl je míněn migrační vládní strategií? Obávám se, že v daném případě u předáků ČSSD, jde pouze o uzoučký, krátkodobý, krátkozraký cíl. Udržet se co nejpohodlněji a nejdéle u vládních koryt, bez jakéhokoli ohledu na národ, na občany. Jejich cesta k tomuto krátkodobému cíli s jasně definovaným krédem „ po nás potopa“ je otrocké plnění strategie cizí mocnosti. Strategie, kterou lze odhadovat z viditelných, otřesných, počátečních výsledků migrační politiky EU. Totální devastace, rozvrat a chaos zemí EU, jako dílčí cíl na etapě k ovládnutí světa.

39 komentářů :

 1. Připadá mi, že náš stát řídí neziskovky a Ota Novotný, ne my voliči. A kdo řídí neziskovky jen tušíme, ale víme kdo je platí. A co tedy další odhalení, další úniky?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Má Sobotka vlastně bezpečnostní prověrku? A jestli ji má, neměl by o ní přijít? A jestli ji nemá, neměl by letět jako jakýsi Mynář, který je štvaný jako prašivý? Protože se svými kámoši je Sobotka tedy bezpečnostní riziko jako bejk.

   Vymazat
  2. Nejsou to neziskovky ale buňky Mosadu a CIA.

   Vymazat
 2. To nám ty banány vyjdou draho !!

  OdpovědětVymazat
 3. Ten vyzubenej plešatej kolovrátek musí odstoupit. On nás řídí nějakej Novotný - ten je asi placenej USákama, Gabal bejvalej komouškej sociolog, Pánek ten z Čověka s plísní a podobní. Tak to teda ne!!!!!!

  OdpovědětVymazat
 4. Každého musí trknout,že židé jsou pro přijímání migrantů,jen neznám důvod.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozvrátit a zlikvidovat ty poslední zbytky toho zdravého co tady zbylo.

   Vymazat
 5. Jediné legitimní řešení, pokud je tedy ještě čas, je přímá demokracie prostřednictvím plebiscitu, odvolatelnost politiků, trestně právní odpovědnost politiků s omezením imunity pouze na výroky přednesené na půdě senátu a parlamentu. Pouze sjednocená fronta je však sto vyvinout dostatečně silný tlak pro změnu systému navzdor klanovým zájmům nepočetných elit. Vláda v zemi se musí vrátit do rukou těch, kteří svou každodenní mravenčí prací udržují tuto zemi při životě a kteří jsou skutečnými tvůrci hodnot. Politici a jejich parazitní elitářské party to rozhodně nejsou. Pokud již však není čas, tak jediné co se dá dělat je přemýšlet o odpovědnosti ke svým rodinám. Jediným logickým vývodem tohoto přístupu může být odhodlání bránit své děti a své blízké včetně hodnot s tím přímo spojených. České ženy, děti a muži nejsou a ani nesmí být lovnou zvěří. Jedinou šancí je tedy kolektivní vzdor. Nesmíme ani na okamžik připustit myšlenku, že spoluobčan napadený tlupou migrantů jim bude ponechán napospas. Naše evropanská netečnost je totiž to co je posiluje v jejich odhodlání. Nejsme totiž ochotni přispěchat bližnímu na pomoc jak hlásá proklamovaná tradice křesťanství, ale hlavně lidství v každém z nás. A s jídlem roste chuť. Důkazů z průmyslových kamer je na netu nepřeberně. Jen pokrytec s nekalými úmysly může popírat pravdu. Král žádné šaty nemá, král je nahý!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cas už není. Je pozdě. Co se dělo v 6 německých městech (Kolín, Dusseldorf, Stuttgart, Hamburk,Berlin, Frankfurt) nebyla žádná náhoda. Lze pomýšlet na provokaci, ns které je nápadné, že až 1000 pachatelů se může dopouštět nerušeně zločinů, že o tom média 5 dnů mlčela. Možná to skončí ozbrojenými silami ve městech, které budou omezovat domácá obyvatelstvo, ne migranty.

   Vymazat
 6. Že si ČSSD takto podřeže větev, na které sedí, to jsem vážně nečekala, i když Sobotkovo lavírování tomu snad nasvědčovalo. Jak je vůbec možné, aby představitelé vlády šli proti lidem? Co jim za to kdo slíbil? Vždyť každý máme jen jednu díru do p...e, k čemu jim budou miliony a miliardy? Jak je vůbec možné, že se mezi námi vyskytují takové kreatury? Hackeři, jen se čiňte dál, ať se včas dozvíme, z koho máme udělat v příštích volbách politické mrtvoly! Zdravím, Pavla

  OdpovědětVymazat
 7. Co ještě musí přijít pro vyvolání sebezáchovného adekvátního konání občanů, vedoucího ke svržení zrádných šmejdů připravujících národu jeho zničení a záhubu???

  OdpovědětVymazat
 8. 16:48 proč židé a homosexuálové jsou pro přijetí islámistů? K nám když budou první na ráně? To nechápe nikdo,ale když bohatí židé financovali kvůli zisku kariéru Adolfa Hitlera chudí židé si mysleli že se finančně svezou a svezli se!v dobytčáku a dodnes to házejí na křesťanskou evropu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ne, že by křesťanská Evropa byla bez viny ale souhlas.

   Vymazat
  2. 17:11 Když tuto hypotézu /o židech/ někde řeknu, tak si všichni myslej, že jsem magor. Tak to bohužel bylo, chytrý bohatý včas zdrhli za oceán, a ti chudáci posloužili do koncentr. táborů. A ten malý majetek po těch, co nepřežili už zase nárokujou bohatí židáci i když nejsou jejich příbuzní. Pěkná knížka je Průmysl holocaustu a to to napsal sám žid.

   Vymazat
 9. 17:10 Vážený musíme do ulic,do voleb je daleko.Oni mají čas.My národ vlastenek&vlastenců čas nemáme!!!Na jaře všichni do ulic!!

  OdpovědětVymazat
 10. Nic jiného nám nezbude.Ale ,byl jsem na dvou demonstracích bylo nás přes 100 000 jen jsme byli moc mírumilovní.Chce to už velký klacky a ne mít holé ruce.

  OdpovědětVymazat
 11. Sobotka hned od začátku dával najevo,že bude posluho-
  vat čtvrté říši.Jeho vyhlášení,jiné pro domácí a jiné pro jeho pravé současné pány.Je to bezcharakterní svi-
  ně.Jenom skoro nikdo tomu nechtěl věřit.Vlastizrádce!
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprosto s Vámi souhlasím. Ale za 25 roků tzv. svobody máme všude již tolik poskoků a přisluhovačů, že již není východisko. A volby nic nezmění.

   Vymazat
  2. Tyto posluhovači mají svůj termín: jsou to "šábesgojim".....

   Vymazat
 12. Boguš je ukázkovým exemplářem politika. Sliz a lubrikační gel po celém těle i uvnitř. To je obraz politiků, kteří nikdy nemuseli máknout. Neustálá snaha o politicky korektní kompromisy za každou cenu a s každým. Kompromis vždy znamená, že někdo prohraje, nebo že jeho názor je kolektivním mručením zadupán. Cíl? Udržet si statut vyjímečnosti. Statut elity. Statut koitu z vlastní vychcanosti. Protože podle obrazu konání tohoto člověka, který nám se svými soukmenovci denodenně předkládá o občana nejde. Je to, ale hlavně obraz morálních a lidských kvalit tohoto člověka a jeho božských soukmenovců.

  OdpovědětVymazat
 13. Vlastenka


  Šílené je, když amébní Sralbotka beze studu napíše, že by rád věděl, co by chtěla Makrela slyšet...

  Ani mu nedochází, že se stal opovrhovaným protektorátním poskokem. Z USA projebává Druláka a hraje si na velkého milovníka Havla, v Německu leze pro změnu do statné zadnice syrské máti a v Čechách vystupuje coby neohrožený bojovník proti "cizákům".
  Charakter fakt k zblití.

  Pokud tohle bude někdo volit, tak je podle mě duševní naháč.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. "statná zadnice syrské máti" - to je bezva - nebo hustý - jak se dneska říká, ovšem "duševního naháče" možno nahradit "duševním mrzákem", co Vy na to?
   Vodolejka

   Vymazat
 14. @karel straka
  Naprosto s Vámi souhlasím,jen bych Vaše (naše)argumenty podepřel čímsi více respektovanějším..9mm...kurvafix tohle je země našich dětí..ty připleštěnče..jednou vyjdeš do ulic bez ochranky..

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano souhlasím s Vámi.Začne to v USA,Německu a bude to doufám pokračovat u nás.Ozbrojujte se.Revoluce zabrání občanské válce a svrhne kolaboranty a zrádce.Do poslední chvíle budou věřit,že se jim to zdá a proto nestihnou utéci.Musíme je tvrdě,velmi tvrdě potrestat,aby jejich případným následovníkům v budoucnu,ani nenapadlo je napodobit.Okamžitě ůsty prezidenta bez referenda vystoupit z NATO a EU a požádat o pomoc Rusko.Uzavřít pevně hranice a migranty z naší země okamžitě vyexpedovat domů.Jedině tak zachráníme naši zemi a sebe samotné.

   Vymazat
 15. Budeme muset do ulic !!!! A revoluce nebude sametová, ale konopná !!!! Jinak náš národ zanikne !
  Takto souhlasí řada Němců s "Mama Merkel" : "Merkel nach Sibirien, Putin nach Berlin". Tato šílená bába, která pracuje ve prospěch ještě šílenějších plánů globálních elit, je horší než Hitler. Ten způsobil genocidu Židů, ale bába Merkel rozpoutala genocidu evropských národů. Sami Němci si ji jednou pověsí jako největšího zločince v dějinách Německa.
  A jestli naše devótní politické loutky nezastaví tuto likvidaci našeho národa, tak si zaslouží konopný provaz také.

  Je nutno, aby lidé podpořili všechny možné iniciativy všech možných stran, hnutí, aktivit i jednotlivců a důrazně dali najevo vládě, že nemá mandát na genocidu českého národa a nikdy nesmí přijmout takový diktát z Berlína. Je nutno organizovat a navštěvovat protestní akce a nedovolit vládě odkývat a přistoupit na jakýkoli kompromis v této otázce.

  Sametovým podvodem jsme byli uvržení do dluhového otroctví kryptofašistického kapitalismu. Nedopusťme, aby naše děti skončily jako nesvéprávni otroci ve své vlasti !!!

  OdpovědětVymazat
 16. Teď nás začnou masírovat, jaká hrůza je to zveřejnění mailů, abychom se méně zamýšleli nad hrůzou vládní velezrádné migrantské politiky, nad hrozným chováním migrantů a nad bezradností bezpečnostních složek v Německu. Obsah těch mailů odkrývající obojaké, pokrytecké a lživé konání vlády je skandální, nikoli jejich zveřejnění.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mi pobavilo, jaká hrůza a neslušnost číst soukromé maily! Za dvě minuty další reportáž v TV někdo čte vyloženě soukromé dopisy Kramného. Už šetří policie, jak to že se soukromé dopisy objevily v naší zasráté televizi a ještě to čtou veřejně? Takže co je dovoleno bohovi, není dovoleno volovi. Ať žije demogracie

   Vymazat
 17. Slávek by nám všem ale odvětil, že V RÁMCI EU MUSÍME. Ach jo. Je mi líto i toho špagátu, který se toho prasete bude dotýkat než to z něj někdo sundá. Jenda

  OdpovědětVymazat
 18. Je zajímavé, že hodně čs. politiků nabourání do soukromé korespondence premiéra Sobotky považuje za trestný čin.
  Je však známo, že čin jinak trestný, není trestným činem v případě nutné obrany. Lze se tedy ptát: Není čin hackerů právě případem nutné obrany proti trestnému činu premiéra Sobotky a jeho nohsledů, kteří, jak to tak vypadá, neprosazují zájem ČR, ale zájmy zahraničních neoliberálů???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Svatá pravda. Jenže, všechno má své jenže, ovšem, ale ap. - u nás se málokterá nutná obrana za takovou považuje,a tudíž jsou z obránců pachatelé, trestaní tvrději než ti původní pachatelé, vůči nimž byla ta nutná obrana vyvíjena. Oj, oj! A zejména jsou-li ti původní přičmoudlí od dýmů ohnišť, která zakládali, když se někde poblíž vesnice utábořili. Zejména děti, panny a slepice pečlivě ukryty, na sedm západů zamčeny.
   Vodolejka

   Vymazat
  2. Svatá pravda. Jenže, všechno má své jenže, ovšem, ale ap. - u nás se málokterá nutná obrana za takovou považuje,a tudíž jsou z obránců pachatelé, trestaní tvrději než ti původní pachatelé, vůči nimž byla ta nutná obrana vyvíjena. Oj, oj! A zejména jsou-li ti původní přičmoudlí od dýmů ohnišť, která zakládali, když se někde poblíž vesnice utábořili. Zejména děti, panny a slepice pečlivě ukryty, na sedm západů zamčeny.
   Vodolejka

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  5. Svatá pravda. Jenže, všechno má své jenže, ovšem, ale ap. - u nás se málokterá nutná obrana za takovou považuje,a tudíž jsou z obránců pachatelé, trestaní tvrději než ti původní pachatelé, vůči nimž byla ta nutná obrana vyvíjena. Oj, oj! A zejména jsou-li ti původní přičmoudlí od dýmů ohnišť, která zakládali, když se někde poblíž vesnice utábořili. Zejména děti, panny a slepice pečlivě ukryty, na sedm západů zamčeny.
   Vodolejka

   Vymazat
 19. Škandál v Česku. Sobotkova vláda vypracovala stratégiu, ako “transformovať” názory verejnosti na priateľské voči prílivu migrantov
  http://www.hlavnespravy.sk/poradca-ceskeho-premiera-vypracoval-strategiu-ako-transformovat-nazory-verejnosti-na-priatelske-voci-prilivu-migrantov/728175

  OdpovědětVymazat
 20. Mám dotaz . Myslíte si vy všichni naivkové co tady píšete , že tento skandál donutí ozubenou pleš Otíka k demisi ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč bychom si měli myslet takovou pitomost? Konec konců po té, co z legálního rozhodnutí předsednictva ČSSD o převzetí odpovědnosti za propad volebních preferencí byl vyroben pokus o stranický puč. Žádný skandál (ani ten o velezradě) není a nebude stačit k podání demise Sobotkou. Jo, být včele komančů v roce 1989 Sobotka - to by bylo mrtvých.

   Vymazat
 21. Hmm, takže policejní šmíráci odstavili Sobotkovu kliku, aby tím pomohli klice Burešově.. Aleš Krejčí / Brno

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aleši, Aleši. Více představivosti, prosím. Co když to byli policejní šmíráci od Šapira a udělali bububu, aby ozubená pleš věděl, co ho čeká, když nebude ještě vstřícnější k našemu místodržícímu??? Myslíš si snad, že je Slávek křišťálovější než křišťál, že křišťálovější už být ani nemůže ??? Jo náš, místodržitel, ten toho ví.
   No na kterém území leží ten server???
   No a pokud to nezachytili globálním plošným šmírováním přátel, tak jim to třeba prásknul prohazovák a agent Mossadu a CIA Ota Novotný, který to sám napsal. V té plešaté hlavě to teď musí šrotovat na plné obrátky. Prostě námět na "demokratický krvák " do našich "demokratických"kin.

   Vymazat