Reklama

.

.

sobota 30. ledna 2016

Miloslav Ransdorf: Zpráva o velké lži

Helena Suchá
30. 1. 2016    zdroj
Hezký den všem. Najděte si 5 minut a přemýšlejte!!!
Je to sice o jednom komunistovi (kterého ne všichni MUSÍ…), ale hlavně o člověku, který na to zůstal sám. Slušní lidé by především rádi věděli, co dobrého se M. Ransdorfovi podařilo udělat za posledních deset let. Jen v Evropském parlamentu se výrazně zasloužil o to, že dnes mnozí volají z mobilních telefonů o mnoho levněji, než by volali, kdyby nebylo jeho iniciativy. Zasloužil se rovněž o nižší poplatky za elektřinu a plyn v domácnostech... O rychlejší prosazování nových technologií do života, včetně nanotechnologií. A o řadu dalších dobrých věcí. Je toho vskutku dost. Ale najdete to jen na stránkách www.ransdorfmiloslav.com. PROČ?

Česká média o tom mlčí. Proč? Nejsou to ani senzace, a zejména se to k jeho očerňování a likvidaci nehodí. NAOPAK!

Tento člověk se v poslední době o sobě dozvídá jen to, že je gauner. Prý boural opilý (vždy se podrobil dechové zkoušce s naprosto negativním výsledkem); spí při jednání v parlamentu (použitý záběr je z roku 2006, kdy měl problémy s vysokým tlakem a špatnou medikací po zdlouhavé noční cestě autem z Prahy do Bruselu se stalo, že usnul – ale záběr z té doby se hodí některým médiím pořád).

Má dluhy (kdo je dnes nemá?). Exekuce na něj byla uvalena právem - naletěl kamarádům, od kterých si půjčil statisíce, ale vrátit chtěli milióny – dluhy uhradil mimo jiné prodejem svého bytu).

Prý tuneluje Muzeum dělnického hnutí (tam se provinil pouze tím, že důvěřoval pověřenému správci muzea paní Eliášové, kterou 20 let platil, od muzea nikdy neměl klíče, celých 20 let ze svého hradil provoz muzea, a když oprávněně požadoval evidenci muzejního majetku – odměnou mu bylo podané trestní oznámení na tzv. tunelování muzea).

Zprávy o jeho nehodách a dluzích jsou nepřesná líčení událostí a polopravdy.

Zpráva o zneužívání náhrad (která byla v posledním týdnu vysílána na TV NOVA čtyřikrát) je lež. V českých médiích zřejmě platí ono známé - opakovaná lež se stává pravdou. Stojí za to přemýšlet, co je motivem pro okázalé porušování etiky a profesionality některých novinářů. Proč štvavá kampaň proti europoslanci Ransdorfovi sílí právě teď, těsně před volbami do Evropského parlamentu? Proč se nám snaží TV NOVA vnutit, že by M. Ransdorf neměl být dále poslancem? Čí je to zájem?

Jak a odkud redakce TV NOVA a mladá redaktorka Emma Smetana dostaly informace a údajné důkazy o tom, že M. Ransdorf ten den, o němž podávali divákům svoji smyšlenou zprávu, nebyl v Bruselu na konferenci? On tam totiž nejen byl, ale dokonce vystupoval. Jinými slovy nedopustil se toho, z čeho jej křivě nařkli.

Už ani nevěřím tomu, že to vše není na něčí objednávku. A přitom nejde zdaleka o první pomluvu. Proto se ani nelze divit nepřiměřené reakci M. Ransdorfa na provokativní otázky nizozemského novináře (který jak sám přiznal - dostal objednávku z Česka). Ono, když bude na nás uspořádán redaktory hon, soustavně budeme pod jejich palbou a nebudeme se moci bránit, taky se neudržíme. A někteří z nás udělají i víc, než jen odstrčí mikrofon redaktorovi. I když i to není zrovna správná reakce.

Nemusíte být komunistou ani komunisty volit, abyste uznali, že takové reportáže jsou jen snůškou nepravd a očerňování člověka. M. Ransdorf nikdy nikoho neokradl, nikomu vědomě neublížil. Naopak je dlouhý seznam těch lidí, kterým právě on nezištně pomohl. Možná, že i mnozí z Vás na tomto seznamu jsou. Ani jeho ideoví protivníci nemohou popřít, že M. Ransdorf je velice vzdělaný člověk. V Bruselu má vysoký kredit, je uznávaným poslancem Evropského parlamentu, který rozumí věci a mluví 15 jazyky. I v ČR je mnoho takových, kteří si jej váží právě pro to, co umí a co již udělal pro lidi.

Za posledních deset let M. Ransdorf udělal rovněž několik chyb. Konec konců jako každý občan, každý politik, prostě každý z nás lidi. Nezaslouží si ale tak tvrdý, nekritický soud. Co jsme to za lidi, kdyby nám mělo být jedno, když se pořádá hon na tohoto člověka?

Masová média mají i u nás velkou moc, kterou by však rozhodně neměly zneužívat. Bohužel – dělají to, a většinou beztrestně! Averzi vůči jeho osobě může mít kdokoliv, pokud to tak cítí, může mít i jiný politický názor. Ale přecházet křivdu mlčením, to bychom rozhodně neměli !!

Prosím Vás, kteří máte smysl pro normální lidskou slušnost a spravedlnost, pošlete to dál. Mlčení již bylo příčinou mnoha lidských utrpení. Jednou to může postihnout i nás!

71 komentářů :

 1. Obehraná písnička,starého kozla novým kouskům nenaučíš.Od dob co vznikli komunisti občas ve svých řadách dělají čistky.Začalo to leninem když ho uškrtil stalin a pokračuje to až do dnes.Po hajzlech jen milióny mrtvých.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tím škrcením to máte trochu popletené. Lenin umřel na syfilis a Stalina otrávil trockista Chruščov, poté co Stalin měl mrtvici.

   Vymazat
  2. Jako by byli nekomunisti lepší...Jsem zvědav až někdo sepíše historii Západu ve 20. století. Naznačím: 1WW: 10-20 mil. mrtvých, 2WW 50-60 mil. mrtvých, Francouzská koloniální válka v Alžíru 1 mil., Arabské jaro..., válka ve Vietnamu, přepadení Iráku... a mrtvoly se vrší a vrší... a to bohužel i na účtě demokratů. Buďme objektivní - nejde o ideologii či náboženství, ti lidé umřeli na ideologický či náboženský fanatický fundamentalismus

   Vymazat
  3. Měl by ses jmenovat Debil jak Brno.

   Vymazat
  4. Jsi jasnym dokladem toho,ze panbuh ma sve dny.
   Mohl tady byt krasny kun,ale misto nej je tady idiot velky jak Brno.

   Vymazat
  5. 21:53 dej si facku.

   Vymazat
  6. Kurva nechte ho odpočívat v pokoji a nás neotravujte elitářem,který nedokázal vyjít z platu europoslance 500 000,-měsíčně.Soudruh neudělal pro chudé soudružky dělnice a soudruhy dělníky ani co by se za nehet vešlo.Významný politik taky nebyl,tak už to nechte plavat.

   Vymazat
  7. Když čtu takovéhle debilní výplody, jsem rád že nepatřím k pravici.
   Redakce by měla něco dělat a takovéto retardované slinty mazat. Nakonec Parlamentní listy už platily pokutu za diskusní příspěvky. Soud prohlásil, že redakce odpovídá i za příspěvky úchylů!

   Vymazat
  8. To jsme to dopracovali, už i na Moravě jsou idioti.

   Vymazat
  9. Zdeněk má velmi zkreslenou a mlhavou představu jak svět funguje. Jde o to jestli byl Ransdorf skutečný člověk (nejenom biologicky, ale i psychikou), jestli se snažil podle míry svého chápaní usilovat dobro. Podle mně dostupných informací, říkám "Ano Ransdorf byl dobrý člověk". Co se týká společnosti, socialismus byla spravedlivější společnost. Ale ne díky marxismu, ale díky pomluvenému Stalinovi (ten odhalil nefunkčnost marxismu), který nám zajistil dlouhé údobí blahobytu a bezpečí. Mohli jsme ve dne v noci bez obav chodit ve své zemi ve svém domově a ještě můžeme, ale na západ od nás již to nelze. A to je mnohem cennější svoboda než moci jet na dovolenou do cizí země.

   Vymazat
  10. Bohužel komanči opět ukazují,že není na ně a ostatní jsou debilové.Že lenin zdechal na syfilis je známá věc,ale že se vyšetřovala účast stalina na jeho vraždě je taky fakt.Poslední minuty jeho sviňského života trávil sám ze stalinem a podle lékařů to bylo nečekaně rychlé úmrtí.Včil mudrujte blbečci co urážíte a jste blbí jak pučtok.No nakonec blbost je komančům daná,slušný člověk by nevstoupil mezi spodinu.

   Vymazat
  11. Zdeněk opět dokazuje, že si s ním otrokáři mohou dělat co chtějí. Úplně se odklonil od tématu. Už jenom to, že řeší komanče, kteří v současnosti nemají žádnou moc. Mimoto komančové byli importováni ze západu (známa cesta Lenina do Ruska a také je dobré zjistit kdo revoluci v Rusku platil). Další věc pokud v diskuzi je potřeba operovat ověřitelnými fakty a ne pomluvami. O pomluveného Stalinovi nejsou k dispozici objektivní fakta, protože je prezentují jeho nepřátelé. Existuje, ale starý věky ověřený způsob, známy z výroku "po ovoci poznáte". Podle výsledku lze hodnotit, statistiky z dané doby jasně ukazují, že Stalin se snažil o maximální dobro. A také podle toho o co ona osoba usilovala. Stalin hodlal zavést 6.hodinovou pracovní dobu a tři vysoké školy pro každého, kdo by na to měl. Jo a když umřel zůstali po něm 4.kopějky a uniforma, všech svůj plat dával na font vzdělanosti.

   Vymazat
  12. Ten trotl z Brna je dalším nedodělkem věcně pochcanýho a chrápajícího knížecího trotla.....Chujmer č.2.

   Vymazat
  13. Milý Zdeňku z Brna, obehranou písničkou je spíš ten náš nynější kapitalismus s jeho těmiti atributy:
   - lhaní za každou cenu
   - lež je povýšena na společenskou normu
   - kdo nelže, není in
   - úspěšný je ten, který lépe podrazí druhého, tedy neúspěšného
   - 24 hodin denně šířit lživou propagandu 365 dní v roce
   - výsledek se vždy dostaví - zástupy obelhaných hlupáků, kteří ještě tleskají těm, co je obelhali a okradli ( Zdeňků z Brna a spol.)

   Vymazat
  14. jseš zakompexovany moula který nic nedokazal a leči si mindráky pomlouvanim druhých je mi tě upřomně lito

   Vymazat
  15. Stalina otravil Berija a Beriju zastrelil Chruscov este s jednym, cim zachranil rusov od pohromy

   Vymazat
 2. Pan Ransdorf byl především inteligentní člověk s velkým rozhledem a myslím, že ani jeden současný politik z jakékoli strany mu nesahá ani po kotníky. Tohoto člověka je opravdu škoda.Mohl pro ČR ještě hodně udělat. A to nejsem komunistka. Dagmar

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlasím s paní Dagmar. M. Ransdorf byl nadprůměrně inteligentní a slušný člověk.
   Čest jeho památce. Nebyl jsem nikdy členem KSČ.
   Václav

   Vymazat
  2. Souhlasím, možná že právě proto zemřel.

   Vymazat
  3. Taky souhlas. Jeho články tesat do kamene. Zkuste jen srovnat s Bendou, Zlatuškou, nebo Laudátem.

   Vymazat
  4. - Zdravím : Souhlasím s uveřejněným článkem. Čest jeho památce a alespoň poděkování za vše co vykonal ve prospěch svých voličů a občanů ČR. - Jirka

   Vymazat
  5. Všichni, kteří se báli jít s M. Ransdorfem ve veřejné diskusi do konfrontace, si konečně oddechli. Už se nemají čeho bát.

   Vymazat
  6. Pan Randsdorf byl podle mne nadprůměrně intelegentní člověk. Ale tam kde těmto lidem příroda(chcete li pán Bůh)více nadělí tak jinde jim zase sebere. A pan Ransdorf nebyl vyjímkou(u něho zřejmě zbrklost, důvěřivost a nepraktičnost v osobním životě).

   Vymazat
  7. Souhlas s paní Dagmar. Jsem na tom podobně. Nejsem komunista a nebyl, ale p. Ransdorf byl čestný, byl vzdělaný, měl přehled, nebyl hysterický a hloupý jako většina jeho politických kolegů...jedinou jeho nevýhodou, byla naivita, naivita v dobro člověka. A teď do mě trolové :-)

   Vymazat
  8. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  9. Vždy jsem si ho rád vyslechl, dokázal do tématu vnést nové pohledy, třetí rozměr. Nebyl člověkem průměru. Škoda pro lidi, kteří stále vnímají polarity typu dobro a zlo, bohatství a bída, lež a pravda. Těm bude opravdu chybět. Je to samozřejmě škoda i pro stranu. Já jsem ho tam vždy vnímal jako č. 1 a pak dloho nikdo. Četba jeho knih byla inspiratvní a nelehká. Zanechal po sobě spoustu myšlenek. Ty budou časem zúročeny. Děkuji mu za to, že byl světlem ve tmě. Děkuji i jeho rodině, snad časem pochopí, že nejlepší synové tohoto národa to neměli nikdy lehké. Děkuji.

   Vymazat
 3. Pokud chybí mediální korektnost a zamlčuje se pravda, pak je to s touto zemí špatné. Ransdorf byl užitecnÿm politikem, na rozdíl od mnohÿch kecálků.

  OdpovědětVymazat
 4. Souhlasím s paní Dagmar. M. Ransdorf by byl nejvážnějším kandidátem na největšího Čecha 21. století.

  OdpovědětVymazat
 5. dosel jsem jen do pulky clanku a staci mi to!!!
  hrozny pasquilovy psany zvratek!!! dale uz jen NC!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento článek je starý dva a půl roku, byl napsán před volbami 2013. Nejedná se o žádné ódy na náhle zesnulého a obsahuje pouze pravdu. Tato pravdivá fakta neznáte, protože a) nechcete , b) jste konzumentem výhradně českých médií, c) máte místo mozku řezanku.

   Vymazat
 6. sranda jak by mu pisatel chtel nasadit gloriolu na hlavu! podobne jako smejdovi Grossovi! asi v souladu se sloganem: o mrtvych jen dobre????? hhh
  amik

  OdpovědětVymazat
 7. Názory Míly Ransdorfa jsem si vždy ráda přečetla. Měl vynikající přehled. Je ho škoda, ať se má za duhovým mostem dobře.
  Juno

  OdpovědětVymazat
 8. Ransdorfa tu pomlouváte, přitom blahem uchcáváte. Kdo vás platí,lidské zrůdy? Nebo jste jen spadly z půdy. Na hlavičku!

  OdpovědětVymazat
 9. Pan Randsdorf nebyl moje krevní skupina. Byl však rozhodně menší politický šmejd než ti co tady v politice stále jsou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To by mě tedy zajímalo (nebo spíš raději ne?), kdo by tak asi Vaší krevní skupinou mohl být, anonyme premilený 22:54. Ani já jsem nebyla nikdy členkou žádné strany, ovšem po přečtení většiny diskusí své lenosti k skutečné aktivní politické činnostj dosti lituji. Když už někdo kvality Ransdorfovy, ovšem i někoho jiného uzná, tak vždy s důrazem na vlastní distanci od KSČ. Pořád se tu někomu (stačí jen když trochu vybočí z této diskutérské "komunity") do "komoušů" nadává. Socialismus měl být alternativou k individualistickému, kořistnickému kapitalismu. Alternativa se nezdařila, neznamená to však, že ty hlavní ideály úplně vymizely z lidských hlav srdcí. Miloslav Ransdorf byl čistý člověk a v nejlepším smyslu idealista. Nechť mu v jeho nebi září jasně rudá hvězda komunismu!
   Vodolejka

   Vymazat
 10. Je to tak, novináři jsou dnes ne hlídací, ale honicí psi demokracie ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Každé noviny někomu patří a ty dnešní, to je jako za komunistů, mají jednoho majitele.

   Vymazat
 11. Slyšel jsem, že Ransdorfa uklidil cizokrajný soudruh Filip na nevolitelné místo do EU a Ransdorf se hodně zadlužil, aby se mezi tu euroverbež dostal, je to pravda?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Najděte si projev jeho manželky, paní Vlasty Ransdorfové, na jeho pohřbu (např. na webstránce Míly Ransdorfa, odkaz je též v článku doc. Valenčíka na NR). Tam to máte popsáno. Vzniklo to již dříve, když vedení KSČM nezafinancovalo dostatečně první a druhé volby do EP, kde byl Ransdorf lídrem kandidátky. Předseda ÚV KSČM Vojtěch Filip nyní v reakci na projev paní Vlasty nesdělil, kolik KSČM na jednotlivé eurovolby uvolnila, vyjádřil se, že "Ransdorf věděl" kolik je na kampaň peněz. Tím tudíž nepopřel její slova. Uvidíme, zda Filip někdy sdělí kolegům ve vedení KSČM, členům strany a veřejnosti, kolik si na kampaních vydělala paní Jana Mrencová, která části kandidátů KSČM včetně V. Filipa či Pavla Kováčika organizovala volební kampaň a - ač nečlenka strany a bez jakéhokoli pověření - se snaží majstrovat i Haló noviny. (Osobu Mrencové a její manýry a manipulace popsala kupř. manželka Jiřího Paroubka Petra v knize V botičkách od Diora). M. Ransdorf do "stáje" paní Mrencové rozhodně nepatřil, naopak náležel k jejím hlavním kritikům podezřívajícím ji a Filipa, že tunelují rozpočet KSČM. To mu rozhodně u Mrencové, Filipa, Kováčika, M. Vostré apod., ale také u části novinářů, kteří patří do jejího chovu, na oblibě nepřidalo; nyní si patrně oddechli. Jednou se však snad do archívu a účetnictví ÚVV a ÚV KSČM, Futury a Futury Art někdo dostane a zjistí, jak to vlastně bylo a je.
   KR

   Vymazat
 12. Byl jsem včera na demonstraci v Plzni, kde jsme uctili památku pana Lansdorfa minutou ticha. Jiří Plzen.

  OdpovědětVymazat
 13. Ransdorf jako kazdy spravny komunista lhal a kradl. Prilezitost k vrazdeni nastesti v nasi dobe nedostal.
  Zustalo po nem jen hodne smradu, spousta dluhu a par placicich vlastizradcu na tomto fasistickem webu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonyme, jako správný "démokrad" melete z cesty a urážíte lidi, kterým nesaháte ani po okraj ponožek. Marek

   Vymazat
  2. Fakt je ten, že proti němu jsi ty to poslední ho.no u plotu, ba co dím, průjem, což tady soustavně dokazuješ svými dementními projevy. Mimochodem, kolik řečí znáš, Pepku?

   Vymazat
  3. Chujmere,kdyby měl zten tvůj pochcanej knížecí retard v palici jako Ransdorf,tak by museli všichni lidi tleskat ve stoje!Bohužel,oba máte v palici leda nasráno!!!!

   Vymazat
  4. Jestli nám budou řezat teroristi pod falešnou vlajkou islámu hlavy, tak to bude v důsledku takových hlupáků jako jste vy, kteří se neštítí pomlouvat bez jakéhokoliv argumentu dobré lidi i po smrti. Uvědomujete si vůbec co děláte a jak jste si zavařil. Jestli Vás bude mnoho, tak takhle upadlý národ nikdo chránit nebude. Snad ještě zůstalo dost slušných lidí - čas ukáže.

   Vymazat
 14. Tvrdím stále . Současná KSČM = stejná sebranka jako ostatní partaje kromě U'svitu . Nechápu co mezi touto bandou tak vysoce inteligentní a vzdělaný Míla pohledával .

  OdpovědětVymazat
 15. Podle toho co Ransdorf dělal, jak žil, mimochodem mi to připomíná honičku na Švorcovou a když někdo řekl, že vlastně lidem bez rozdílu pomáhala, mohli se antikomouši podělat. Takže podle toho co dělal a že se chtěl podívat blíže na praktiky švýcarské banky, ani se tomu že proti němu byla vedená štvavá kampaň a náhle zemřel, někomu velice hodilo. Globální elita (co má sídlo ve Švýcarsku)by asi mohla (kdyby chtěla) vyprávět. Na Švýcarsko a jeho banky si nedovolil šáhnout ani Hitler. Lidi myslete!

  OdpovědětVymazat
 16. Já klidně napíši,ano Ransdorf byl komunista jak má být.Kdežto většina z té partaje KSČM ,je jen u komunistů a komunistické ideály prodali za dobré živobytí.
  Čest jeho památce.
  zemedelec.

  OdpovědětVymazat
 17. jen strucne, pokud vam neni znamo, tak komunismus vymysleli zidi, dale, pokud vam neni znamo, tak 96% vsech medii vlastni 6 zidovskych rodin!!! takze vsechna
  media v ceske hroude ridi oni!!! od novin pres rozhlas az po televizi!!! dale neni treba comment!!!
  amik

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. P.S.:
   Kdo nevěří tomu o kapitalismu, ať si zahraje "Monopoly" ("Dostihy", apd.)
   Pavel p

   Vymazat
  2. Souhlas Pavle, lidé s logickým(kritickým) myšlením v jiné než třetí skupině být ani nemohou.

   Vymazat
  3. P.S.-tím nevylučuji angažovanost lidí z třetí skupiny v prvých dvou.

   Vymazat
  4. Tento komentář (původní čas cca 13:36), který znovu přetiskuji a na který reagoval pan Povolný v 14:19 ZMIZEL!
   Může mi to někdo vysvětlit?!

   Jestli se potvrdí to, co stále více prosakuje do obecného povědomí, tak, s takzvaným židovským „etnikem“, je to mnohem komplikovanější, než jsme si dokázali představit.
   To znamená informace, že nikdy neexistovalo „vyhnání židů z Palestiny“, že nejsou jeden národ, ale různá společenství, stmelená jednou „ideologií“ (= „vírou“), viz Chazarské království, etiopští (= černí) židi, aj. Že byli sociálně-mocenským experimentem, že poušť, kterou mohli přejít za týden, přecházeli 40 let, atd., …
   Pak evidentně existují tři úrovně „Židů“ :
   1. Mocenská. Zjevně, ale hlavně „skrytě“ vládnoucí. ( Ne jen Židům!)
   2. Prostý lid, který je silně manipulován (a dnes velmi znacializován!).
   Obecně pro něj platí to, co pro nás ostatní. A nedokáže jim pomoct ani průměrně vyšší IQ jejich populace, plynoucí z jejich „rasové segregace“ - viz. vztah idiocie a inteligence.)
   Prvý a druhý bod se týká těch, co se hlásí k „čistotě rasy“.
   3. bod jsou ti, co se „mísí“ a nehlásí se ani k prvému, ani k druhému bodu.
   A z jejich řad pochází velmi mnoho špičkových vědců a umělců.

   Ke komunismu a k panu Ransdorfovi.
   Komunismus je pěkná, ale pro současný stav společenského vědomí NEPLATNÁ sociálně ekonomická teorie.
   Socialismus měl být přechodné období. V té podobě, v jaké se realizoval, byl také NEPLATNÝ.
   Zda jeho současné NOVÉ varianty budou úspěšnější, se uvidí (Venezuela, Čína, Vietnam, Kuba,..)
   Kapitalismus ve své „liberální“ (někdo to definuje „obnažené“) podobě, je přes všechny své „propagandistické“ kecy a přes všechny strukturální prvky převzaté ze „socialismu“, cesta DO PEKLA!
   Jinak, odborněji řečeno „konec rozvoje svobodné lidské individuality“ a přechod na společenství specializovaných jedinců, řízených z centra (ala hmyzí společenství).
   Mezi komunismem a komunisty je vztah, asi jako mezi věřícími a „vírou“ : Jsou dobří a špatní křesťané a dobří a špatní komunisti.
   Boha, stejně jako komunismus, nikdo NEVIDĚL, jen se v něj věří. (Mimo jiné - Ježíš byl první revolucionář, apd., ..)
   Pana Ransdorfa jeho velký intelekt (stejně tak jako Židy) neuchránil před obrovskou naivitou a důvěřivostí, na kterou doplatil. Je dost pravděpodobné, že mu „někdo“ odchod mohl urychlit.
   Byl totiž na místě, kde mohl dění v EU parlamentu blokovat.
   Setkal jsem se s ním jen jednou, krátce a považuji ho za ČESTNÉHO člověka.
   A nad svým PRIMITIVNÍM antikomunismem a antisemitismem by se mnoho zdejších diskutujících mělo zamyslit.
   Stejně tak nad snahou regulovat (zakazovat, omezovat) zde diskuzi víc, než kolik administrátoři tohoto webu v současnosti dělají.
   Pavel p

   Vymazat
  5. Výše uvedené P.S. (post scriptum) o kapitalismu, patří až pod příspěvek.
   Pavel p

   Vymazat
 18. Je pozoruhodné kolik špíny jsou schopní zastánci lidskosti vylít i po smrti na člověka, kterého ani neznali. Proč? Protože byl KOMUNISTA. Představte si, co by dělali v davu.Ransdorfa jsem znal a mohu potvrdit, že kterékoliv setkání s ním člověka obohatilo. Nebyla to ztráta času, žádné nesmyslné fráze, ale znalosti, kterými budil zájem a obdiv. Takový člověk, a není jich mnoho, budí respekt a uznání. Zeptejte se sami sebe, ale úpřímně, nejste vzteklí proto, že nemáte jeho znalosti, lidskost a energii, které by jste využili pro lidi? Není to u vás závist? Panu Ransdorfovi všechna čest přináleží právem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevzpomínám si, že bych o některém z jeho vystoupení či o některém setkání s ním nereferoval ve svém okolí. Vždy to totiž byl okamžik, kdy se vám dostalo nových, dosud neznámých informací a nových myšlenek.
   KR

   Vymazat
 19. Správný článek ve správnou dobu. Patřím mezi ony pochybovače. Místo oslavných ód článek tohoto typu vítám.Pravda, vyvolává tak trochu konspirační představy ale to není chyba článku nýbrž nedůvěryhodnosti celé té současné podělané doby.

  OdpovědětVymazat
 20. Financemi u komunistů se bude zabývat kde kdo. Zdroje peněz u stran, které tady po převratu vládly, jsou tabu. Tyto strany byly u privatizaci miliardových majetků a nikdo neví, kolik peněz jim zůstalo za nehty. Morálku nemají demokraté žádnou. Černé prdele se vyzpovídají a krást mohou začít znova.

  Předmětem šetření by měla být neochota Zaorálkova ministerstva pomoci Ransdorfovi z vězení ve Švýcarsku. Oni ho vlastně pomohli nepřímo zabít. Nikdo z nich ani nekvaknul, aby ho bránil ve štvanici.

  Třetím svinstvem demokratů je netečnost k pokřiku "zasraní komunisti". Kam se tato společnost dostala? Nikomu z demokratů to nevadí. U svých dětí jsem něco podobného také postřehl. Začaly létat kurvy na adresu černých prdelí. Oko za oko. Musejí si zvyknout, že od této společnosti mohou čekat jen zlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ještě přidám vzpomínku na rozhovor matky s dcerou nebo synem, který jsem náhodně a nechtěně vyslechl ve vlakovém kupé. Ten potomek měl za spolužačku dceru komunisty Dolejše. Prý dokonce jeden učitel měl na komunisty ironické narážky, které adresoval jeho dceři i když Dolejšovo manželství bylo rozvedeno. Vláda má starost ve věci uprchlíků o rasismus. Politickým rasismem se nic nedělá. Prvním ministrem byl zlatoústý Piťha a poslením jedna nezkušená rychločlenka socdem. Všichni ministři školství byli hovno autority.

   Vymazat
 21. Ransdorf byl nedostižný génius, jakého už v ČR není. Bohužel ani člověk jeho formátu nedokáže v takové kapitalistické džungli něco napravit. Vždyť systém v USA, které už více jak 200 let terorizují svět a mají takové výdaje n zbrojení, jako ostatní svět a v čele státu takovou Ohavu, která hrozí zakroutit lidem ruce pokud nebudou dělat co Ohavovci chtějí, podle toho vypadá i ten svět. Důkazy o zločinech USA si můžete prostudovat a jsou nezpochybnitelné: http://www.rodon.cz/print/clanek.php?id=3880. Co proti tomu může udělat nejen jedinec, ale ani státy.

  OdpovědětVymazat
 22. Už se smaží v pekle vedle Pol Pota, Stalina a Husáka. Akorát kotel ma menší.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A tu kurvu co tě vyprdla nevzali ani do pekla,knížecí vohone!!!!!!

   Vymazat
  2. JDI SE LÉČIT PRIMITIVE 31. ledna 2016 14:12

   Vymazat
 23. genius? a v cem? ve sbirce titulu? tituly nedelaji cloveka vzdelaneho a uz vubec ne geniem!!!
  mistr spanku ve snemovnach, svidlujici s dochazkou do Eu parlamentu a kolik ze to "ovlada" jazyku, 15??? nekdo mi je vyjmenujte! tipuji na:
  urdu, hindi, zulu, mongolian, finsky, rusky, anglicky, deutch(ve svycarech mu schwitzerdeutch nesla!) french,
  mandarin, spanelsky, bengalsky, arabsky, madarum a sislocesky!!! at kterymkoliv urcite blbe, odhaduji podobne jako soudruh president!!!
  correct me if Im wrong!!!
  amik

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nauč se český jazyk ty potrate z Onanovýho barevného ouda!!!!!

   Vymazat
  2. curakovi ve 14:37, umim lepe nez si myslis, pisi jak se mi chce, ty gumo!! jo a ty se nauc komunikovat!!! jinak mi muzes vykourit !!!
   amik

   Vymazat
  3. Anglicky umel asi jako zulukafr.
   A ta ostuda kdy ho chytili v Bruselu jak okrada danove poplatniky tim ze podepise prezenci a jde domu, to uz mu komunisti neodparete.

   Vymazat
  4. Tak už Ransdorfa proboha nechte na pokoji, jste jak hyeny, a to jsem ho "nemusel".

   Vymazat
  5. Píšeš jako hovado,protože to ty zkurvysynu jinak neumíš!!!!!

   Vymazat
 24. Mě stačil jako příklad hon na Paroubka kvůli Kurviceho zprávě. Který novinář to byl pověřen od Kurviceho rychle tuto lživou zprávu šířit před volbami? No přece ta kurva, co dnes dělá oficiálně z grantu americké ambasády - SLONKOVA a jsme doma, odkud ta žumpa pochází - US Embassy v Praze se Shapitem za volantem. Američané, to je skutečný lidský zvratek a Sobotka si tam chodí na konzultace „pro radu, aby neskončil jako Randsdorf. Měl jsem ho rád, právě proto, že by komunista, těch antikomunistů se po roce 1989 u nás najednou vyrojilo, o ty nouze nebyla, byl právě o ty hrdiny, co na ně pořádaly děvky prodejné z US Embassy hony.

  OdpovědětVymazat
 25. Věřím, že je pravdou, že byl pan Ransdorf podroben pitvě. Lidé jako on vadí šmejdům všude.

  OdpovědětVymazat