Reklama

.

.

pondělí 11. ledna 2016

Na hlavu

Martin Kunštek
11. 1. 2015
Mám pocit, že svět se zbláznil. Přesněji, že definitivně se zbláznili ti nahoře. A nejen u nás. Na cizí násilníky ohrožující životy a zdraví vlastních občanů bude německá policie používat vysvětlování a školení. Na demonstranty vyjadřující nesouhlas s její nečinností německá policie použila vodní děla.

Šílený byl už ten nápad pozvat do Německa každého, kdo o sobě prohlásí, že je Syřan a utíká před válkou. I když je třeba černý a na globusu by Sýrii ni nedokázal ukázat. Celý tento exodus je provázen rozsáhlým porušováním práva. Obchodování s lidmi, ilegální překročení hranice, krádeže, loupeže atd. Výčet protiprávního chování imigrantů by mohl zabrat celou stránku. Právo však systematicky porušuje i „vrchnost“. Dublinská dohoda o azylové politice je přece platný právní předpis. Píše se v něm, že v rámci Schengenského prostoru má být u azylantů řízení vedeno v nejbližší bezpečné zemi. A to Německo ve vztahu k Sýrii není.

Nesmyslné pozvání Mutti Merkel lze v podstatě vykládat jako nabádání k trestné činnosti, kterou je provázeno tažení více než milionu nelegálů napříč Evropou. V Německu tradičně zákony a předpisy požívaly mezi velkou většinou obyvatelstva značného respektu. Co si asi tak asi myslí tradičně pořádkumilovný německý občan, když vidí, že na právo zvysoka kašlou jak „přivandrovalci“, tak i jeho vláda. To si každý mohl přečíst na transparentech demonstrace, kterou policie rozehnala vodními děly.

Zajištění bezpečnosti vlastních občanů patří mezi jeden z hlavních úkolů vlády a represivních orgánů. Od toho si občané politiky a policisty prostřednictvím vybíraných daní platí. Politik i policista jsou svého druhu státní zaměstnanci. Stát je tvořen především občany, pak územím a v neposlední řadě institucemi. Zkuste si představit, co by se stalo Vám, pokud byste v práci dlouhodobě neplnili své povinnosti a porušovali státní nebo vnitrofiremní předpisy? Asi by Vás za to vyhodili. Proč by Merkela měla mít po tolika chybách nebo úmyslně spáchaných škodách nadále práci kancléřky? Jenom proto, že drtivá většina Němců jsou slušní lidé ctící zákony a proto nešli s dlažebními kostkami v ruce Angelu nevyhodit oknem z budovy kancléřství do Sprévy? Možná to tak nakonec dopadne.

Proč má policejní prezident větší plat než řadový policista? Protože má mít větší zodpovědnost za přijetí takových opatření, která by zabránila porušování zákonů nebo je postihovala. Má k tomu – stejně jako každý velící policejní důstojník na daném území - i příslušné zákonem vymezené pravomoci. Pokud není schopen učinit taková opatření, aby ilegálové nemohli napadat bezbranné civilisty, tak by měl odstoupit. Svůj plat si absolutně nezaslouží a u policie má tak maximálně hlídat sklad služebních čepic. Formálně přece v „demokratickém“ Německu nemohou politici „úkolovat“ policisty tím, aby porušovali zákon, nebo svým nekonáním jeho porušování způsobovali. Tak, jak je to vyčítáno Putinovu Rusku nebo komukoliv, kdo se atlantické vrchnosti zrovna nelíbí. Nebo mohou? V tom případě i v Německu již paragrafy tvoří pouze fasádu. Pak nejen Česko, ale i Německo nejsou právním státem, ale spíše státem, kde se dobře daří právníkům.

Strašně by mě zajímalo, který idiot (nebo sabotér) nařídil, aby se k arabským a africkým ilegálům příchozím „ve velkém“ přistupovalo odlišně od těch, kteří přišli „v malém“ třeba z Ruska nebo Běloruska. To také je porušením zákona. Normálně totiž ten, kdo v Německu pobývá ilegálně, skončí za ostnatým drátem. Když celníci při nějakém zátahu pochytají na stavbách ilegální imigranty třeba z Ruska, tak putují do zařízení zabezpečeného mřížemi. I prostitutky, které k této činnosti byly nuceny násilím třeba kosovsko-albánskou mafií. Tedy vlastně oběti násilné trestné činnosti. Jenže i ty jsou rovněž brány jako podezřelé z porušování zákona. Do pravomocného rozhodnutí, před nímž se prokáže, že do Německa přibyly nedobrovolně, mají velmi omezený volný pohyb. V podstatě se musí zdržovat v detenčním zařízení. A to až do doby, než je úředně nebo soudně rozhodnuto o jejich statutu. Pokud by se neprokázalo, že jsou obětí trestné činnosti – tak jim stejně jako ilegálním ukrajinským zedníkům hrozí: vězení, vyhoštění a až desetiletý zákaz pobytu.

Je snad mnohokrát zbitá a zneužitá běloruská prostitutka nebo od nošení cihel udřený ukrajinský zedník větším nebezpečím než Afričan či Arab? Nebo jsou Frau Merkel a Herr de Maziere naprostí kreténi, kteří se nikdy neměli ocitnout v tak zodpovědných funkcích?

35 komentářů :

 1. Když tato prasácká Evropská únie varovala Janukoviče, aby nevyužíval sílu proti Majdanistům v Kijevě, tak proč tato prasácká EU nevaruje Německo, aby neužívalo sílu proti svým nynějším oponentům? Proč neprotestuje tupec Zaorálek proti porušení demokratického práva na shromažd´ování v Německu, tak jak podporoval protesty v Kijevě?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bývalé západní německo pohrdá východním německem a Pegida v Drážďanech jsou bývalí východní němci kteří mají rozumově blíž k nám o čemž svědčí návštěvy předáků Pegidy na našich demonstracích a opačně taky.Pro západní němce a západní evropu jsou Češi a Slováci špinavý Rusáci,Polskem a Maďarskem též pohrdají ale je vydět na muslimský invazi že ,,východňáci" si zachovali vlastní rozum,čest,hrdost a vlastenectví a ,,zápaďáci" bez protestů kapitulovali a začali se podřizovat horší ideologii než byl nacismus a komunismus dohromady.Největším zklamáním pro mě byla Velká Británie které totálně kapitulovala a už i kvůli ramadánu přesouvá zkouškové období.

   Vymazat
  2. Taky se zúčastni nějakých zkoušek,Pražáku,

   nejlépe z Pravopisu českého jazyka, aby ti vysvětlili, že vidět je vidět a ne vydět.

   Jinak souhlas.

   Vymazat
  3. Naprostý souhlas!!!!

   Vymazat
  4. Oprava textu pro 6:39:
   Bývalé západní Německo pohrdá východním Německem a Pegida v Drážďanech jsou bývalí východní Němci, kteří mají rozumově blíž k nám, o čemž svědčí návštěvy předáků Pegidy na našich demonstracích a opačně taky. Pro západní Němce a západní Evropu jsou Češi a Slováci špinaví Rusáci, Polskem a Maďarskem též pohrdají, ale je vidět na muslimský invazi že ,,východňáci" si zachovali vlastní rozum, čest, hrdost a vlastenectví a ,,zápaďáci" bez protestů kapitulovali a začali se podřizovat horší ideologii než byl nacismus a komunismus dohromady. Největším zklamáním pro mě byla Velká Británie, která totálně kapitulovala a už i kvůli ramadánu přesouvá zkouškové období.
   editor
   PS: Pražáku, v textu máš hodně gramatických chyb. Že se nestydíš!

   Vymazat
 2. NA§I POLITICI SE ZAČALI CHOVAT JAKOBY NA SVÉ POSLEDNÍ SCHŮZI MĚLI MANDÁT NÁM ODSOUHLASIT KONEC DEMOKRACIE A NASAZENÍ OLIGARCHICKÉ TYRANIE

  tak jak to už provedli na UKRAJINĚ.NWO nenažraní boháči v jejichž vleku je zubožený HUSEIN OBAMA a celé USA, si už dávno naplánovali zničení svého konkurenta EVROPY.K tomu chtějí využit PUTINA,který má vyprovokován ,zničit EU atom. bombami tak jak to propaguje TOP malá strana A VAZALKA MERKELOVÁ.

  Náš režimní tisk nesmí napsat,že NĚMECKO je stále nesamostatný stát DOKONCE BEZ ŘÁDNÉ ÚSTAVY TAKŽE ŘÍŠE DE JURE NESKONČILA a je pod okupací US Army,která může hned za spolupráce tamní policie nahnat jako za Hitlera, všechny ODPŮRCE do koncentračních táborů,které v USA mají krycí název FEMA.

  To že se v SYRII nedal zahnat tamní šéf do odpadové roury,jako KADÁFI aby ho tam zabili,ale bije IS vytvořené OBAMOU prý i Hitlery,je nyní využito k přesunům tamních skoro mrtvých, samopalníků,pod krytim utečenců ke zničení států EVROPY s vytvořením chaosu v zemích EU, místo jejich bombardování.Jen se všichni podívejte,jak musulmané z IS se mají zachranovat dokonce přesunem do ARABSKÝCH EMIRÁTŮ,UKRAJINY a Turecka.

  DOKUD SE NWO BOHÁČI NEPOSTAVÍ PŘED SOUD PODOBNÝ NORIMBESKÉMU A ZABAVÍ SE JIM JMĚNÍ KTERÉ POUŽIVAJÍ K JEJICH CÍLI ZNIČIT PLANETU,dočkáme se,že nepřestanou hledat cestu válek a ničení nyní ve jménu ALLAHA.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máš v PC virus.
   Střídavě ti zapíná vypíná CapsLock na klávesnici a blbě se to čte.

   Vymazat
 3. Je to evidentní, jednoduché: naprostí kreténi.
  Bohužel nejen oni, ale v podobné míře naprostá většina politiků podílejících se na řízení EU.

  Pro jejich činnost, a v ještě podstatnější míře právě nečinnost, si je nedovedu zařadit jinam než mezi nejhorší možné zločince.

  Zodpovědnost samotných migrantů je v podstatě nulová, neboť jednají ve svém zájmu v rámci toho, co jim mainstream v EU prakticky toleruje. Zákony v EU takto současně postupně přestávají platit.

  Je chybou občanů obracet svou zlobu proti migrantům bez zodpovědnosti, je to kontraproduktivní, vede to k rozvratu společnosti. Právě to je v podstatě cíl mainstreamu EU. Je to cesta jak rozšířit téměř utajovaný stav Ukrajiny do celé Evropy. Zlobu za nebezpečný stav a vývoj je na místě obracet proti těm za to zodpovědným.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 4. Donutile, ty jsi prase. Sebrat okamžitě dotace na kulturu ze státního rozpočtu a neplatit koncesionářské poplatky na ČT, je to k nevíře, jak se tyto prodejné děvky bezcharakterně živí ohlupováním našich dětí. Napište Sobotkovi, donutit ho at´táhne i s Donutilem:
  sobotka@psp.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co chcete po komediantské děvce,ta je kvůli kusu žvance schopna,za sociálismusu kouřit hůlku Husákovi a podepisovat Anticharty a dnes zase "fekete lofas" každýmu,koho mu zrovna vládnoucí psycha přistrčí.To je "Kultura",to jsou charaktery,to věru "Elita národa"....

   Vymazat
 5. Nové zjištění odborníků:
  Masové sexuální obtěžování, až útočné sexuální napadání žen je v arabském světě známé již dlouho, je tam pro něj i zvláštní termín – „taharruš gamea“

  (V Japonsku asi Gamera kontra Gaos)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na tisícileté zneužívání nezletilých školáků a ministrantů katolickou církví nyní za peníze CZ-EU navazují ubytováváním nepřátelské invazní armády i jidášští představitelé protestantských církví, kteří islamistům co nevidět poskytnou své, ale především bližního svého manželky a nezletilé dcery a poté zdrhnou jako podměreční představitelé Žít fašistické Brno.

   Vymazat
  2. Nejde o nové zjištění odborníků, jde o jev, který se projevil na mnoha shromážděních s větším počtem účastníků v arabských zemích v posledních několika letech. Samozřejmě, že policejní specialisté i politici o tom museli vědět, protože takovým davovým násilím na ženách vedoucím až k znásilnění byly postiženy i Evropanky a podaly o tom svědectví. Jedinou záhadou je, proč NIKDY NIKDE před tím v souvislosti s nárusůtem migrantů o této věci Němce neinformoval a nevaroval je před tím. Ale na to se Němci musí ptát doma.

   Vymazat
 6. Něco mi tu nesouhlasí . Teroristi v EU už zabili mnoho lidí , ale ani jednoho politika . Jak je to možné ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ad: Něco mi tu nesouhlasí . Teroristi v EU už zabili mnoho lidí , ale ani jednoho politika . Jak je to možné ?
   ---
   Protože ti je sem pozvali nebo rovnou vylifrovali a mají z toho kšeft. Akorát holt normální lidi v tom jak teroristům a vládám dělají mrdník! No a protože je problém (zatím) aby Merklová nechala postřílet 50lidí za to že s ní nesouhlasí a zastrašila ty ostatní, vyřeší to z ni takzvaní "teroristi".

   Ovšem pozor na názvy: v nejbližší době nepochybně budou dnešní teroristi bojovníky za svobodu a lidská práva (hlavně ti ze Saudské Arabie) a my co jsme ještě normální budeme pro změnu za "teroristy". Fašisti, nacisti, xenofobi, homofobi, islamofobi a buhví co ještě už jsme, že.

   Vymazat
  2. Všimněte si, že útočí tam, kde není ozbrojený odpor očekáván v prvním sledu..... Tak se napáchá více hrůzy....

   Vymazat
  3. Pro 7:04 - za teroristy jsou již označeni Českoslovenští vojáci v záloze, kteří jako jediní v ČR prohlásili, že se se zbraní v ruce postaví na obranu občanů ČR proti teroru ze strany musulmanů. A trestný je i jakýkoli kontakt s touto organizací. T

   Vymazat
  4. To je normální. Mašíni nenáviděli režim, ale troufli si jen na pokladního, policajta a hasiče, kterému vystřelili oko když hasil stoh který zapálili. A mají od Topolánka medaili.

   Vymazat
 7. U pravdy a lásky je nutné, aby i kreténi měli stejné výhody jako sprostý pracující. Ani zde není možno najít mezi nimi rozdíl i když cenzor se snaží a snaží najít tu pravou pravdu i mezi kaktusy a kávou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to se secsakra mýlíte, protektorátní kolaboranté a církevní zlodějina si musí ponechat výhodu několika pracovních úvazků v rámci jedné pracovní doby.

   Vymazat
 8. V civilisty vraždící organizaci EU IG Farben a jejích satelitech Ukroppen Reich a Kosovo již zcela běžně probíhají pogromy původního obyvatelstva řízené SSA státní mocí. Protektorátní kolaborantské vlády, církevní a ozbrojené složky plní instrukce.

  OdpovědětVymazat
 9. Recept je prosty tak jako vzdycky:

  1. Stabilni spolecnost ohrozit (viz radeni "bezencu" v Nemecku - a to je jen zacatek)
  2. Za pouziti prirozeneho strachu spolecnost radikalizovat
  3. Hnev a zurivost takto radikalizovaneho davu nasmerovat zadanym smerem (napr. proti Rusku)

  Nemecko je naprosto idealni cilova zeme pro takovouto strategii. Fungovalo to doted pokazde. Kazdej "politik" kterej tvrdi to "nevidi" lze.

  OdpovědětVymazat
 10. A co na to nami voleni europoslanci? Preco cusia a neinicuju odvolanie vedenia EU a postavenie ich pred sud? Ved su to zlocinci pachajuci genociduna vlastnych obcanoch!

  OdpovědětVymazat
 11. Na autorovu otázku ze závěru jeho příspěvku, lze snadno odpovědět: bé) je správně.

  OdpovědětVymazat
 12. Asi je na rade občianska neposlušnosť.

  OdpovědětVymazat
 13. Článek dobře analyzuje situaci, autor má přehled. Tím více mě překvapily jeho nabízené dva možné závěry.
  Nemělo být řečeno, že za tím stojí tvůrci Evropy, která má ztratit svou identitu a Merkelová není kre-tén, ale pouze jeden z jejich nástrojů? P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zblbnutá baba Merkelka je údajně dcera Hitlera. Fuj, je mi z té bývalé svazačky na blití:
   www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7177-konspiracni-teorie-se-siri-internetem-nemecka-kanclerka-angela-merkelova-je-udajne-dcera-hitlera

   Vymazat
  2. Anonymní11. ledna 2016 17:48
   „Zblbnutá baba Merkelka je údajně dcera Hitlera.“
   Nepodstatný detail. Každý jejich slouha něco má, co lze předhodit lidu, když by náhodou nechtěl sloužit jak má, nebo když je ho třeba odstranit z jiných důvodů. P.K.

   Vymazat
 14. Naprosto sedí poslední věta tohoto článku ale bez toho otazníku.

  OdpovědětVymazat
 15. VIDEO Migrační večerníček? Šíří se hněv na ČT a Miroslava Donutila. Věc graduje
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Migracni-vecernicek-Siri-se-hnev-na-CT-a-Miroslava-Donutila-Vec-graduje-416610

  OdpovědětVymazat
 16. No Donutil se chová jako správná moravská svině. Na Pražáky věčně nadávají, včetně ožraly Polívky, ale prsit se v pražských divadlech - jo to jim jde. Jak říkám - Moraváci jsou výborný, ale běda když vystřízlivěj ... ať jdou do toho jeho buranskýho valašskýho království všichni

  OdpovědětVymazat
 17. Občané Moravy u mě skutečně vyvolávají v posledních letech velmi rozporuplné pocity. A nebylo to jenom díky vrcholovým "dárečkům" typu Čunek, Topolánek, Nečas a Sobotka. Všimnul jsem si třeba, že právě na Moravě a ve Slezku je vyšší koncentrace vymahačských a podvodnických firem všeho druhu. které půjčují lichvářské peníze nebo patří všeobecně k termínu šmejdi. Člověka pak nemůže překvapit, že třeba ten nejpověstnější z pověstných exekutorských úřadů sídlí v Přerově. Nepřekvapí, že tato část republiky zabezpečuje nejvyšší možnou obdivnou účast na dnech NATO v Mošnově (jak by to asi dopadlo na Ruzyni, že ?) nebo že Moravané tvoří páteř našich zahraničních vojenských misí. Polívka a Donutil jsou už jenom takové ubohé náhražky Menšíka. Občas si připadám, že už tu máme dva různé státy v jednom pod názvem Česko.

  OdpovědětVymazat
 18. Pro p.Ivana Davida
  Vase politicke komentare jsou velmi vitane a tento server spolecne se serverem p.Hajka-PROTIPROUD jsou nejlepsi informacni centra o souasne situaci.
  Presto bychom uvitali, kdyby nekdo z vas rozebral priciny a cile tech akci za posledni dekady.
  To, co se deje nekdo musi planovat a jiste v tom maji prsty tajne sluzby a pak prosim o Vase stanovisko.
  1.Pan Hajek stale zpochybuje americka vysvetleni napadeni mrakodropu a vylucuje, ze by to organizovali nekolik malo muslimu. To byla koordinovana akce i casove a logisticky a tu nemohl ridit nejaky Al Kajda z Afghanistanu
  2.vsechny dalsi akce jako zniceni letadla Malajsie vypadalo spise na test jak lze znicit letadlo a navigovat kamkoliv
  3.invaze bezencu take nemuze byt akci nekolik paserackych band, spise kdo tu bandu platil a ty bezence nasmeroval- to nemohl take delat nejaky Arab
  4.shrneme-li tyto akce, pak se ptame a komu to melo slouzit a slouzi, ze blizky vychod je na desetileti
  znicen a Arabove nejsou schopni nejakeho odporu nebo
  sjdnoceni.
  5.ptame se tedy otazkou kdo bude mit prospech, ze Arabove nebudou nikdy nebezpecni a ktera zeme na blizkem vychod tim ziska a kdo ma zajem, aby i Evrope doslo k vzajemnnym bojum a nenavisti-
  ASI TEN CO CHCE VLADNOUT SVETU A KDO TO JE ???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 27:47
   Kdo to je ,co -kdo chce vládnout světu?
   Už jak jste tuto tázací větu umístil- tedy jako východisko z myšlenkového toku -
   je jasné JAK na ni odpovědět.....
   jen dejte pozor,aby jste nebyl obviněn z :xenofobie,antisemitismu,popírání holocaustu,fašismu,komunismu, nacionalismu,anebo už vůbec za frustráta,který je nebezpečný svému okolí -potažmo celé naší společnosti!
   ...takhle to totiž dopadá,když budete myslet a analyzovat svojí vlastní hlavou...
   j.

   Vymazat
 19. hrabě Kocharowski11. ledna 2016 23:11

  15.07
  17.43

  Vy dva jste se sešli, "myslivci", pan wachmajstr by zbledl závistí!

  OdpovědětVymazat