Reklama

.

.

úterý 19. ledna 2016

Největší hrozbou jsou "přizpůsobiví"

Ivan David
20. 1. 2016
Neustále se hovoří o tom, že muslimové zejména z některých zemí jsou nepřizpůsobiví, že nechtějí přijmout normy chování dnes hostitelských a zítra muslimských zemí. Protože nás chtějí ovládnout, je jejich strategie správná, úspěšně směřuje k cíli. Celý život jsme tlačeni k dodržování společenských norem, což soudržnost komunity posiluje. Tento tlak však neustále slábne vlivem přijetí ideologie nepřekážení svobodné vůli jednotlivce. Klesá váha společenských norem a proto se uplatňuje zákon silnějšího. Svobodná zvůle uplatňovaná asociálními jedinci společnost účinně rozkládá.


Muslimové jsou rozhodně připraveni evropskou hodnotu "svobodnou zvůli" využít. Ta jim umožní rozhodnutí, čemu se přizpůsobí a čemu nikoli. Pomohou jim i další "evropské hodnoty" a to zejména "respekt k jinakosti". Ten budou vyžadovat od jiných, které sami rozhodně nebudou respektovat. Jejich nepřizpůsobivost je součástí jejich jinakosti, kterou prý máme respektovat. Přizpůsobivost Evropanů je součástí jejich kulturní identity.

Další skvělou evropskou hodnotou je solidarita. Tu muslimové chápou jako odstupňovanou povinnost k jiným. Nejprve zkoumají uspokojení vlastních potřeb, pak jsou solidární se členy vlastní rodiny, pak se členy širší komunity, tedy pokrevního příbuzenstva, s příslušníky kmene, náboženské komunity, národa. Pak (možná) i lidstva, tedy lidí. V opačném poměru k solidaritě a v opačném pořadí je vnímání jiných jako konkurentů, tedy těch, které je třeba potlačit v zájmu vlastního přežití. Nám naproti tomu "evropské hodnoty" velí být solidární s každým člověkem

Přezkoumáme-li uvedené vztahy, dospíváme k závěru, že jejich priority, jimiž se řídí jejich chování směřují k větší naději na přežití. Zmíněné "evropské hodnoty", které jsou genetickým kódem pro chování podstatné části Evropanů směřují k sebezáhubě. Z hlediska naděje na přežití jsou totiž překážkou. Zdráhám se strategii vedoucí k vlastní likvidaci prohlásit za dobrou. Spíše bych se klonil k závěru, že je blbá. Stejně lapidárně bych označil ty, kteří přijímají takovou strategii za svou, tedy "přizpůsobivé", protože přizpůsobené k uvedeným "evropským hodnotám". Propagátory této strategie bych tak něžně neoznačil. Jsou to nepřátelé a takové je třeba zneškodňovat, tedy zabránit jim, aby škodili.

Kritériem úspěšnosti budiž praxe. Muslimové byli na počátku bezvýznamnou sektou. Postupně obrátili na svojí víru prakticky všechny věřící věr jiných na územích kam migrovali, s výjimkou těch, kteří stačili prchnout nebo byli pobiti. Dříve museli "migrovat" zbraněmi, dnes je nepotřebuji, nejsou-li přímo vítáni, narážejí na chabý odpor. Je pravda, že vlivem degenerace vlastní komunity byli vytlačeni z Iberského poloostrova a z většiny Balkánu, ale bylo to proto, že jejich protivníky byli odhodlaní nositelé stejných priorit, ovšem ve vztahu k vlastním národům. Dnes, kdy je významná část Evropanů vybavena pudem sebezáhuby, jim nejsme schopni účinně čelit.

Chceme-li zvrátit svůj blížící se nepříznivý osud (protože proud běženců nezeslábne), musíme se nejdříve zbavit přizpůsobivých. Těch, kteří jsou přizpůsobeni direktivám z Bruselu, "evropským" dotacím, mediálnímu mainstreamu a zhoubné filosofii, která není láskou k moudrosti, jelikož páchne blbostí. Ještě není pozdě!

60 komentářů :

 1. Šel bych ještě dál.-
  Vlast čeká, marně, lidičky vždyť už je skoro pozdě.
  A naše elity se spolu hádají. Kdyby jím šlo o zájem vlasti, už by se dávno dohodli.
  Což znamená, že jim jde jen o jejich vlastní korýtka.
  My voličové, bychom jím měli nekompromisně oznámit : ano, dáme všechny hlasy, ale jen pro společnou kandidátku ... jinak ani ťuk !!
  Třeba by to zabralo.
  Taková řekněme "demokracie zdola"

  Jířa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. JIŘO,NA TO,ABYCHOM SE ZBAVILI NEPŘIZPŮSOBIVÝCH POLITIKŮ,KTEŘI NEDBAJÍ NA TO CO JEJICH VOLIČI CHTĚJÍ JE TŘEBA SILA.

   TA JEŠTĚ NEEXISTUJE.Novou republiku bude třeba budovat NOVOU POLITIKOU a NOVOU SILOU,kterou budou chtít voliči sami vytvořit a zorganizovat.Na př. HzNR,tedy Hnutí za NOVOU REPUBLIKU BY TOMU POMOHLO. Vzniká i VzV, kde aktivisté už dokonce mají i DESATERO VOLIČE,ke kterému se jednoho dne bude muset začit modlit celá TA STARÁ polit.třida,kterou jinak volit dookola nemusíme a která poté co voličům VŽDY ukradne hlasy falešnými sliby si dovolí nazvat je LŮZA.

   POLIT.TŘIDA SE BOJÍ OTEVŘIT NA SVÝCH STRANICKÝCH WEBECH RUBRIKY DIALOGU,posílá zpupně voliče do lampárny tj na chcípácky facebook,cenzurovany a demolovaný kýmkoli.

   ZKUSTE TU STAROU POLIT.TŘÍDU NETÁHEL VŠÍCHNI VYZVAT,ABY V RÁMCI NOVÉ POLITIKY OTEVŘELI NA SVÝCH STRANICKÝCH WEBECH JIMI ZABLOKOVANÉ DISKUZNÍ RUBRIKY,ABY SE TAK DOVĚDĚLI CO JEJICH VOLIČI CHTĚJÍ a uvidíte jak se budou kroutit a vymlovat,že to neumí.

   Vymazat
  2. Spolecna kandidatka ruznych stran.
   Do mesice jsou z nich vlivove frakce. Staci nastinit, nebo prinest primo situaci, ktera je s urcitosti rozdeli.
   Kolikrat si to vyzkouseli. Nalevo i napravo.

   Pokud neni jasne definovan narodni zajem (protoze se taky lisi a kazdy jedinec ma jinou predstavu), ktery by zabiral vetsinu, je nejspise dodiskutovano.
   25 let zde trval zajem vlady pouze o zahranicni investory a tolerovane danove uniky domacich i zahranicnich podnikatelu.
   Jen, aby byla zamestnanost na papire. Kdyz tuzka uz nesnesla papir, zmenil se zakon tak, ze jednoduse znacna cast nezamestnanych z evidence vypadl (patent USA).

   Lide se v dnesnim socioekonomickem zrizeni (amerikanizace) "kolektivizuji" pouze v ohrozeni.
   A to jak elita, tak ti dole. Muze to byt ohrozeni postaveni, moci, statusu, stavu portfolia, nebo a to se tyce nasi dolni vetsinove spolecnosti, primo ohrozeni na zivote. Zde tedy jeste funguje hrozba islamu a i to pouze diky tomu, ze je "za dvermi a klepe". To ovsem neni hlavni problem, ten je ekonomicky i socialni. Pouze aktualni.

   Pravice kdysi nastinila jiny pohled na zivot. Vysledkem, po dlouholetem masirovani je to, ze kazdy, kdo ma jenom o korunu vetsi prijem, postaveni citi moc, povysenectvi a nekdy i radost (jakoby zivot byl fotbal), z moznosti "toho mene zazobaneho, vlivneho" ponizit, zakopat, vyradit se na nem.
   Staci denne sledova hadky jesteru na PL. Ne, to by stoupalo spise ego kazdeho normalniho, citlivejsim by bylo na zvraceni. Nedoporuci, ani jedno, ani druhe neni moc dobre.

   Zene jsem rekl uz pred lety, k jeji velke radosti, ze prestavam sledovat CT. Ze mi staci fakta a "ideove" si je podbarvim sam.
   To jeste nevedela, jak budu vyvadet pri cteni netu a udalosti z Ukrajiny.
   Dnes ji radeji nic nesdeluji, ale zaroven ji vysvetlji, ze si proste zanadavat musim, jinak to bouchne. Paradoxne, kdyby nebyl internet, rada veci by jim neprosla a nebyli by prazdne ulice. Na netu se lide vyradi a elita ukrojuje dalsi platky. Demokracie bez odezvy, bez zpetneho narazu... Aaaaale, na druhou stranu by si vetsina myslela, ze zijeme v nadhernem svete, ktery nam prinasi CT24.

   Zpet k te paralyze. Narod absolutne neveri, ze nekdo spasi jejich zivot. Proste uz jen "kolty nizko u pasu". Castecne samozrejme pravem. Elits ma tedy jedinecnou prilezitost vymazat narodni staty, bez vetsi namahy a ztrat. Jak asi Nemci vnimaji vladu a policii pote, co chrani cizi utocniky a utoci vuci opravnenym protestum vlastnich obcanu?
   Vysledkem je opet a pouze "neduvera". Tedy dalsi krizek....

   Typicky to u nas byla vlada Necase a Topolanka, ktera si s chuti podala ty, co maji nejmensi moznosti na sebeobranu (take zdanlive).
   Start egocentrismu byl ihned po rozpadu republiky dan jak hesly, tak vnitrnim i vnejsim nepritelem (komunismus, socialismu, Rusko, Cina).

   Dnes je videt jak to asi vypada napric celou spolecnosti a z duvodu "nemoznosti najit spolecnou rec", muze byt, nebo bude budoucnost republiky ohrozena.
   V domobrane je sice reseni, ale ja tam vidim spise moznosti krimonalniho razu ve smyslu prime teritorialni nadvlady "ozbrojenych", vyrizovani si uctu, vykradeni vseho, nakonec obcanska valka. No mozna posledni reseni.


   V opacnem pripade je zde neco jako Recka cesta. Ja jsem si jist, ze kdyby existovala spravna parta nabrousenych, ale moralnich hochu, kteri jsou znami a ZAROVEN na ne velky brat nic nema, lide by prijali i extremni, ovsem ciltive reseni k izolaci od zapadnich panu.
   Za Sobotku, ani Babise, ODS, TOP09, ani nove, nezname tvare, se nikdo neroztrhne. Ani v obrane, ani v uskromneni, ktere trva nonstop od revoluce diky zvysujicim se nakladum.

   To je taky jedna strana mince o ktere nemluvi ti, co pisou, ze se dnes maji lepe.
   Vetsine je tak max. 30 a posouzeni je chabe. Ani me nemuze byt prilis relevantni, tak jim pres bedny a nerovnost, nizke duchody prinesli "mezigeneracni" nenavist, ktera zajisti, ze dite "neslysi" ne pouze vlastni rodice, prarodice ma jiz pouze na skasirovani.

   Vymazat
  3. Jeste k te Vasi nepatrne frustraci a rezignaci, kterou pozoruji ve vlastnim okoli.

   Je to dane dlouhou etapou beztrestnosti vinnych. Kdy spolecnosti neni dopran "pocit zadostucineni" ve smyslu rovneho pristupu k pravu.
   Zaroven, vetsinove chude spolecnosti (je zbytecne vysvetlovat mi pojmy o bohatstvi a cislech, pro rypaly) spolecnosti nasadila vladla vysoke poplatky, nedostupnost pravni ochrany a pokud nejake, tak vlastne zadne...

   Prenesu to do USA.
   V USA maji hodnotu posuzovani psychopatie posunutou o 10 bodu (pokud to cislo nezvysili), oproti jinym statum. Aby jednoduse staty vypadaly lepe. No.....
   Toto pouze na dovysvetleni, ze tamni spolecnost je trochu vice mimo Evropske posuzovaci rebricky.
   A k tomu hlavnimu:
   Trest smrti s primou ucasti poskozenych jako divaka byl zaveden jako "vyrovnani krivd", tedy aby treba pozusali dostali pocit zadostucineni.
   Ve smrti az takovy problem neni, jaky nastava pro pozustale, kteri jsou na vas fixovani.
   Pokud nedochazelo k "naprave krivd", tak se v lidech hromadil hnev do te miry, ze brali pravo do svych rukou. Mnohokrat se stalo, ze prepadli celou straznici a serifovi vyhlasili ultimatum. Bud vyda, nebo...

   U nas jsme dejme tomu jinak vycviceni, nase rebricky jsou jinde a tak pocit bezradnosti, ktery pocituje pomerne velka cast populace, resp. vyhodnoceni situace "co s tim nadelam, tak to proste je,
   Koneckoncu dnes to je videt i na americanech samotnych, kteri se vyzbrojuji, planuji domobrany, ale zaroven po rozpraseni Occupy, citi obrovskou bezmoc. Dostavaji se pocitove blizko.

   Kdyby si kazdy technik, kazdy badatel, kazdy vyzkumny pracovnik, kazdy fyzik, astronom atd., spolehl nekdy na stav "tak to proste je", tak dnes nesvitime, nemame internet, ani obleceni, lezeme po stromech a "vyjeme na lunu".

   Staci si rict, tak to nemusi byt, ovsem zaroven hledat reseni.
   Negativni skutecnosti by mely ostartovat spise reakci k hledani reseni. Jinak musite zit porad ve lzi, do momentu, nez se ocitnete tvari v tvar realite.

   Vymazat
  4. Naši předci žili a bojovali za Boha Vlast a Rodinu,proto jsme tady a máme se jak prasata v žitě,díky krvi prolité našimi společnými udatnými předky.Všechny tři věci jsme opustili a vyměnily za stupidní konzum.V Rusku to chytří slované pochopili a Putin staví přes dvěstě pravoslavných kostelů ročně a vedení Ruska v čele s Putinem se vrátilo ke starým dobrým ověřeným hodnotám:za Boha Vlast a Rodinu!!

   Vymazat
  5. Pro 23:55 - Mezi současnými politiky je jen pranepatrný a tím bezvýznamný zlomek odpovědných.
   Naprostá většina víc než dostatečně prokázala buď zločinnost, nebo patologickou korektnost, nebo bůhví čím zdůvodněnou nečinnost, nebo (asi v míře nejmenší) prostou hloupost.
   Proto se domnívám, že bychom se na tyto ve volbách už neměli vůbec spoléhat.

   Rozprášit vazby mezi nimi, pěstované kontinuálně už štvrt století. Hledat jen nové strany a nové osoby.
   Je to obrovské riziko, ale rozhodně menší než ponechávat staré.

   Cožpak NEVIDÍME kam to vedli, kam to vedou, kam to dovedli, a kam to dovedou, když zůstanou?
   Děda.

   Vymazat
 2. 6.2.2016- DEMONSTRACE -14:00 Kulaťák
  proti Islamizaci České republiky
  pokračuje v 15:00 u Matyášovy brány na Hradě!
  (doufám ,že jsem to správně převzala..)
  jituš

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Budu na Kulaťàku ve dvě-přesně u bývalè ÚDY....(Pro kámoše z Nové
   Republiky místo setkàní )
   jituš

   Vymazat
  2. ISLAMIZACI ČR ZAJISTI NÁMI ZVOLENÍ POLITICI,POTÉ CO TO MAKRELA NEZVLÁDNE

   Podle Barnetova plánu ji tam NWO nacpe každý dalši rok MILION vyhnaných samopalníků IS,které se asi všechny hadžimu PUTINOVI nepodaři zpacifikovat a udělají si v EU DOVOLENOU a prostor pro znásilnováni žen tedy křižáckou výpravu naruby.

   TADY JE TŘEBA ŽÁDAT NÁSTUP NOVÉ SÍLY A VYPUZENÍ CELÉ POLIT.TŘIDY DO ŠROTU.Jen to by mohlo pomoci

   Vymazat
  3. Zas jim to tolik nezerte, neni vsechno az tak jak se zda. Je to jen nastaveny budik, ktery zazvonil.

   Budte radi, ze ten budik zvoni u sousedu a vy pres zed slysite, ze je cas stavat, tak vemete smetak a triskate sousedum, aby prestali chrapat:)

   Vymazat
  4. 2:31: Už trénujete mlácení hlavou o zem? Úvaha typická pro maloměšťáckého Čecháčka.

   Vymazat
 3. K islamu se muze pridruzit pouze bezcitny clovek.

  Jejich vztah k zenam a domacim zviratum totiz nema ve svete zadnou pararelu, co se viry i zivota tyce.
  P. David si umi predstavit, co za armadu "dusevne vyspelych" jednincu do Evropy zapad zatahuje.
  Zcela jiste je umi zaradit, do ktereho oddeleni asi patri ortodoxni privrzenci islamu. At to zarazovani radeji nedela, muze se spalit od "slunicek".
  Vite, hodnotit cloveka s prirozenou obranni funkci jako rasistu a buhvico, jiz to je na zalobu, presto je to moda.

  Ale jinak souhlasim, prizpusobeni se kriminalnimu spolecenskemu zrizeni (to neoliberalismus je), ktery je spise obri mafialni strukturou, znamena vlastne nejdrive otroctvi, to uz probiha davno (shozeni socialnich struktur celeho zapadu, detska prace korporaci, bezna a vyzdvihovana podpora fasismu a oligarchie, plus jine "dobroty"), nasledne rezignace otroku a zanik.
  Ano zanik, jako hlasne trouby nejbohatsi vytrubuji, ze automatizace neumozni 80% najit praci (B. Gates a kol). Jedine reseni je pry "kolonizace vesmiru".
  Prosim, at cestuje, je demokracie. On vi, ze jde o blud. Krome tech 80%, no to je znamo.
  Staci spustit plnou automatizaci a byt na "zapadni strane brehu". Povolani bude pouze historicky pojem.

  Klany musi drzet pospolu, z mafie se neda vystoupit. A musi poslouchat na slovo, Merkelova jde tedy prikladem.

  Je mylne si predstavovat soucasnou migraci za nahodnou. Je primo "tuzexova". Cerstva, nova, z dovozu na prani vladnoucich struktur zapadu (mafie).

  Ale jsou zde i jine otazky, napr. proc je jiz temer 40%, jinak zdravych, muzu na zapade neplodnych, vysoka umrtnost, civilizacni nemoci ze stresu, narust rakoviny atd. Necemu bylo urcite mozne se vyhnout, stacilo neprijmat vse, co Berlin naridil a dovezl.

  OdpovědětVymazat
 4. Krasna ISABELLA Castilska a z Leonu, KRALOVNA spanelska, (brunetka s modryma ocima) sjednotila Spanelsko a znicila Islam ve Spanelsku v lednu 1492
  Psssst, prisne tajne ! V breznu 1492 vypovedela ze Spanelska 200 000 Zidu, ale ne ty kteri smysleli stejne jako ona a pomahali ji proti Islamu.

  At zije pani Prazska vlastovka, at zije pani Silvie z Turina ! Nase ceske knezny, ktere stoji pod kralovskou korouhvi ISABELLI ! Spanelska REQOQUSTA se rodi v Praze !

  Politicke hvezdy, president Zeman, dr. Konvicka moravsky samuray Okamura do zbrane !

  Jdu se modlit za viteztvi Krestanu k Regine Coeli - amen.
  Nick honolulu - verny Kristu do posledniho dechu.


  Za osvobozeni Evropy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. HONOLULU RADŠI NAPIŠ TOMU TRAMPOVI,ABY NÁS TU NESMOLIL,ŽE ZRUŠI INTERNET

   jak mu pak máme napsat,že mu tam brzo MAKRELA pošle plno parníků se samopalníky z IS,které vyrobil OBAMA a Hitlery.

   Vymazat
 5. (2:06) Tak predne ! Neni zadny jiny politik, nebo kandidat na presidenta, na ktereho je lopatovano tolik atrocitni propagandy, lzi a hlouposti jako na Donalda Trumpa !
  A porad vyhrava a je prvni poctu priznivcu.

  Ten uz mnoho-nasobne prekonal v kategorii, byt tercem hnojometniku ceskeho presidenta Zemana !

  I kdyby nejakou nelegalni intrikou nebyl zvolen, tak on - Donald Trump, znicil politickou korektnost.
  Proto, AT ZIJE DONALD TRUMP, samozrejme, ze ho budu volit.

  Tvuj internet nikdy nebude zrusen a v Americe uz vubec NEEEE ! Posle Merkerova do Ameriky kozomrdy ?
  V ten moment se na ne vrhnou Hispanci, cernosi a vlastenci.
  nick HONOLULU to vidi jasne a zretelne.
  Amici jsou psychologicky jini nez vy v Praze.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A co bys tomu řekl, milý HONOLULU,

   že nejen já, ale i podstatná část české veřejnosti považuje zahraniční politiku USA za
   z l o č i n n o u.
   Ale ČR je naštěstí z mezinárodního hlediska tak bezvýznamný stát, kde se vždy v minulosti
   k o l a b o r o v a l o se silnějším, což se děje i nyní,
   tak tady žádné revoluce nehrozí.

   Vymazat
  2. Jo jo, jsou to poserové a vejtahové zároveň. Moc keců, imperiální tužby a pak jedna válka za druhou prohrané. Smáli jsme se Sovětům, jak dostali v Afghánistánu na zadek. A hle, americký superman dostal nařezáno ještě ostudněji. Honolulu, občas si do pusy nevidíš. Pavel P.

   Vymazat
  3. Američané pro nás ty migranty vyrobili barevnými převraty v zemích Afriky a nyní se dobře baví, jak se tady topíme v muslimském hnojišti založeném na amerických hovnech. USA si svou zahraniční politikou získávají ve světě takovou popularitu jako dosud nikdy. A dobré rady ze zámoří pro Evropu, tak to už je výsměch. Možná bychom těm negramotům z Afriky měli vysvětlit, kdo je skutečnou příčinou jejich problémů doma, vyzbrojit je a šupem poslat našim "přátelům" do USA, aby nám předvedli tu jedině správnou humanitu.

   Vymazat
 6. Žílkové komediantská rodina prostřednictvím ministra války zasílá výzbroj a výstroj ukrajinským nacistům a podporuje islámský a pravicový klerofašismus. Téhle kolaborantské rodině Českoslovenští vojáci v záloze postaví né papírovou, ale dřevěnou houpačku, pokud už není vatikánskými krysími stezkami na cestě z protektorátu do USA. Pogrom žen v Německu naplánovaný a uskutečněný stejně jako v Oděse pod dohledem státních orgánů a nastolení bezpráví šaríja v rozhovoru pro Parlamentní listy omlouvá splašenými hormony.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Žilková s migranty sympatizuje, spojuje je podobně nízké IQ.

   Vymazat
 7. Pořád se zapomíná, že rodina a v širším pojetí kmen a národ jsou jediné hodnoty, které stmelují společnost. Ostatní hodnoty jsou fiktivní a dají se zbourat jako stavba z karet.
  Takzvané evropské hodnoty stojí na penězích, a jsou vybudované z vykořisťování koloniálních národů. Dnes zbyla jen iluze, že jim to musí a může Evropa vrátit. Je to nesmysl, každý jiný národ si vezme to, co chce a nebude se evropanů ptát. My jsme žádný národ neuzurpovali a nemáme taky k žádnému národu nijaké závazky. Měli bychom se chovat svébytně, jinak zjistíme, že v našem domově už nejsme doma.

  OdpovědětVymazat
 8. SOLEDAD (spanelsky), SOLITUDE (anglicky)
  OSAMELOST (cesky) !
  Tak se bude citit kazdy z vas, az budete zit v kriminalnim teroru, ktery je napomahan vasimi autoritami, lezoucimi do zadku Merkerova, ktere se propujcila k representaci hrobnika Evropy !

  Nic neni zatim zraceno ! Zbrojte organizujte se, podporujte presidenta Zemana a vlastence smyslejici stejne jako on ! Brante se stejnemu osudu, jaky meli belosi v Rhodesii, JAR, ci Angole a Mosambique.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milý Nicku!
   Dnes jdu na výzvědy do Café Schopenhauer..
   nechám na sebe působit atmosféru místa -myslím si ale ,že " díky " důkladné a nákladné renovaci bude energetické pole zničeno..
   nechám se překvapit a někdy večer napíšu..
   j.

   Vymazat
 9. SOLEDAD, vas ucinni odhodlanym, odvaznym, bojovnym a viteznym ! Tak to rikaji Spanele - (preklad),

  "She's an exquisite creature, that doesn't know, she is beautiful. She knows neither of love, nor deception
  Oh, my solitude"..

  Reconquesta zacina !
  (Pochlapte se poseroutkove, zde je spanelska inspirace
  Landgraf Marsh - Militar Perade 2009 Chile (16))
  honolulu - inspirator.

  OdpovědětVymazat
 10. Vize "české domobrany" , správně odhadl noční anonym 2.12: Ranaři a pre-kriminální a později kriminální týpci by mlátili migranty, přičemž by nikdo nemlátil skutečné viníky a to myslím vlády EU jednu za druhou,plus vedení EU, kryptoKomisi a spol.,vinné už z podpory fašismu na Ukrajině. Jsou to ti praví fašisté a ty nebude mydlit nikdo! Budou se prát otroci s otrokama, a TO je cílem migrace.
  Kdy už lidem dojde, že se musí zabít srdce draka!!
  P.S. Pan honolulu nechť si vezme čaj pro uklidnění.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano. To je podstata problému.

   Rizika, že Evropa, nejen její kultura ale i její dosavadní obyvatelé, zaniknou.
   Děda.

   Vymazat
  2. To všichni chápou. Pokud ale nebude policie bránit vlastní občany proti migrantům, pak je nutné založit domobranu, zakládají ji v Německu, Finsku a jinde. Nedělejte blbce z našich lidí. Nebudou to oni ani domobrana, kteří by začali napadat migranty. Ale můžete zkusit migrantům vysvětlovat, kdo skutečně stojí za příčinou jejich problémů. Až je přesvědčíte, aby se začali chovat civilizovaně, pak nám můžete dělat přednášky o zbytečnosti domobrany. Přeji vám v tom přesvědčování hodně štěstí a aby jste nedošel k úhoně. Tito migranti si totiž nic nenr chají líbit. Váš názor by měl platnost, pokud by v Evropě dosud nebyli. Nyní bude nutné nejdříve zpacifikovat je a poté si vyřídit účty s politiky.

   Vymazat
  3. Anonymní20. ledna 2016 9:15
   „Kdy už lidem dojde, že se musí zabít srdce draka!!“
   Naprosto přesné, jenom zbývá pro nás méně chápavé říci, kde (kdo, co) je to srdce. Podle mého, to jsou tiskaři peněz (majitelé centrálních bank), žijící za mnohonásobnou obrannou hradbou. Jedna vrstva této jejich ochrany je i naše vláda spolu s naší centrální bankou. P.K.

   Vymazat
  4. Anonymní20. ledna 2016 15:54
   Sdílím Váš názor na domobranu. Její hlavní přínos vidím v tom, že politici nebudou moci použít argument, že „nejde“ uhlídat hranice. S každým policistou, nebo vojákem, by mohli být ve skupině, tři až čtyři domobranci. Má-li vláda dost prostředků, na asimilaci neasimilovatelných, měla by mít peníze na vybavení lidí, ochotných nás chránit. Bude to spolehlivější, než posílat peníze do Turecka, jak navrhuje, vždy chybující EU. P.K.

   Vymazat
 11. "Další skvělou evropskou hodnotou je solidarita. Tu muslimové chápou jako odstupňovanou povinnost k jiným. Nejprve zkoumají uspokojení vlastních potřeb, pak jsou solidární se členy vlastní rodiny, .... Nám naproti tomu "evropské hodnoty" velí být solidární s každým člověkem."
  Sakra, to asi mají Bakala, Tykač, Kellner a další nějaký blbý seznam, na kterém nejsem.

  Pro ty, kteří se zatím ještě intelektuálně a morálně neutopili, jedno video, které je sice patetické, dlouhé (8 min.), uvítal bych v něm více čísel, ale alespoň trochu vrací na zem:
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7303-alarmujici-prednaska-ve-ktere-odvazna-zena-uvedla-jakym-zpusobem-zapad-udrzuje-system-vykoristovani-bohate-afriky

  KR

  OdpovědětVymazat
 12. Kolínská policie varuje: Nechoďte na karneval za kovboje nebo džihádistu
  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/kolinska-policie-varuje-nechodte-na-karneval-za-kovboje-nebo-dzihadistu/

  OdpovědětVymazat
 13. Tak tentokrát nemám, co bych článku vytkla. A z komentářů nejlepší Pražská vlaštovka, která bez velkých keců napsala datum a místo demonstrace proti islamizaci státu. Kdyby tam přišly tisíce lidí, ignorovat by to nemohli. Zvlášť, pokud by to bylo opakovaně.
  A teď se trochu zasním. Představte si, čistě hypoteticky, že se zastaví "rotačky", kasy v supermarketech zůstanou opuštěné a poslední hromadná doprava se zastaví ihned po doručení posledních demonstrantů na místo určení. Všichni budeme demonstrovat, vlastně už stávkovat. Nezabere-li to, či bude-li namísto civilizovaného dialogu následovat represe silou, celé se to zopakuje znovu. Všechny nás přece zavřít nemůžou... Je nás totiž víc než jich. Nezapomněli jsme trochu na to?
  Odvaha, odvaha nám chybí, mluvíme o národu, ale každý se stará jenom o svůj bezpečný zadek. Nikdo nechce pro ten národ nic obětovat. Má takový národ ještě šanci na sebeurčení? Totiž, imigranti se nebojí, nebojí se dlouhé cesty až sem a nebojí se si tady vyskakovat. My naopak se proti tomu bojíme byť i jen protestovat.
  Takže, až budeme odevzdávat klíče od domu nějaké početné muslimské rodině a sami nebudeme vědět, kam se podít, dojde nám, že jsme bojovat měli, i za cenu rizika a ztrát. Protože ty ztráty, co přijdou, budou mnohem větší. Budou fatální. Konec snu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naprostý souhlas, demonstrace se má konat 6.2. i v Brně na Moravském náměstí.

   Vymazat
 14. Přizpůsobiví, nejsme to také v celé naší historii MY!!! Především Ti pražáci.Kolaborovali vždy. Milióny jich v Praze v roce 48,89 a dále v historii. Dnes mají se zahraničím zkoupenou celou republiku.V Praze se opevňují v honosných sídlech, přistěhovalce cpou k hranicím a na občany mimo kašlou.

  OdpovědětVymazat
 15. Muslimové byli na počátku bezvýznamnou sektou...Neškodilo by trochu prozkoumat historii.
  Nejznámější tvrzení islámu Není Boha kromě Boha... se vztahuje k vítězné konstrukci křesťanské církve o svaté trojici. Píšu vítězné,protože po století zuřily uvnitř církve smrtelné boje o to,zda je Bůh jeden,nebo trojjediný..Zvítězila tato podivná myšlenka přes mrtvoly mnoha křesťanů poté prohlášených za kacíře...Od té doby jest toto dogma úspěšně přes různé pochybovače nemilosrdně udržováno. Právě islám při svém vzniku se stal odmítnutím učení o Svaté trojici (Duch,otec a syn) přitažlivým pro mnoho původních křesťanů (příkladem jsou bogomilové v Bosně).A pro islám se stalo toto učení o Svaté trojici rouháním,které za provolávání Není Boha kromě Boha je třeba potrestat smrtí. Jinak islám uznává jak Ježíše (ovšem jen jako proroka),tak jeho matku Marii.
  Současná situace je taková,že Evropa už není křesťanská,ale bezvěrecká, takže zde už může směle Ježíšek zapřahat do vánočních saní atd atd atd. A proti víře bezvěrectví vždy prohrává.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To se ještě uvidí. Všechna náboženství jsou pouhé ideologie určené k ovládání lidí. Nyní se mocným hodí islám. Co tvrdí islám mě jako bezvěrce v nejmenším nezajímá, dokonce ani historie islámu. Podstatné je, jak korán vykládají a žijí podle něj lidé, kteří mají v plánu ho šířit i násilím. A chovají se jako zdivočelá sběř.

   Vymazat
  2. 12:19- války mezi zastánci jediného Boha(svého) jsou nekonečné. Nejvíce se lidé odklání od víry po válkách, 1ww, 2ww. Počkáme na 3ww nebo nesnášenlivost věrozvěstů "vyhodíme" před ní? Vidím, že mne někdo předběh-16:03, není nás náhodou 80%?!

   Vymazat
 16. Imám jedné francouzské mešity říká: nebuďte radikální, nám stačí počkat a naše děti a vnuci Evropu ovládnou. Je to velmi reálná možnost, protože v rámci demokratických principů, například jaké jsou v Evropě ve volebním systému, může dojít k tomu, že za pár desítek let tady vzniknou islámské strany, které získají absolutní většinu v parlamentech. Vše proběhne podle pravidel demokracie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dnešní doba je dobou čekání na mesiáše. Na nového Adolfa Hitlera. Žádný, opravdu žádný připosraný demokrat nemůže úspěšně vést zastavení procesu vítězného nástupu bojovných, násilnických stoupenců Mohameda, majících za cíl podrobit si veškerou evropskou populaci, včetně všech našich potomků.

   Vymazat
  2. A toho se obávám mnohem více než teroristických útoků. Jedinou možností obrany je islám v Evropě zakázat jako násilnickou nedemokratickou ideologii. Komunisté také v ČSR v r. 1948 převzali moc po vyhraných demokratických volbách, ovšem je volili lidé jednoho národa, kteří po zkušenostech změnili názor. Pokud muslimové přečíslí v počtu evropské obyvatelstvo, je islamizace nevratná a návrat do středověku jistý.

   Vymazat
 17. Anonymní19. ledna 2016 23:55
  "A naše elity se spolu hádají. Kdyby jím šlo o zájem vlasti, už by se dávno dohodly."
  Netuším, o kterých "našich elitách" mluvíte ?
  Máte-li na mysli "elity politické" projděte si detailně naprostou většinu našich parlamentních a neparlamentních stran a budete mít opravdu "štěstí", když v nich najdete několik osob, které by byly schopny tento stát vyvést ze současné morální a politické krize. Stejně tak dopadnete s elitami hospodářskými, akademickými, kulturními, armádními, apod.
  Pro občany z toho vyplývá, že se musí spoléhat sami na sebe a věřit, že se mezi nimi najdou vůdčí osobnosti, nezatížené zlodějnou a lhaním, které jim ukáží "cestu".
  Anonymní20. ledna 2016 11:19
  "Kdyby tam přišly tisíce lidí, ignorovat by to nemohli." Bohužel, mýlíte se, mohli, i policii (bezpečnost) proti nim poslali .... V historii Československa i České republiky se to už mnohokrát stalo ..
  Demonstrace občanů mají význam pouze ve chvíli, že jsou řízeny vůdčími osobnosti, které jsou schopny vytvořit prosadit ideu a program, který "zaujme" naprostou většinu občanů.
  A to není, v žádném případě, o demonstracích ..
  L.S.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:18
   Vše se započítává -vše!
   ...apriori něco tvrdit nemá význam...
   j.

   Vymazat
  2. 13:43 Vaše přesvědčení Vám neberu, jen jsem napsal svůj "pohled" na věc. L.S.

   Vymazat
  3. Generální stávka by velice rychle donutila politiky změnit názor. Vždyť nemají dost policistů ani na to, aby si dokázali poradit s tisícovkami migrantů, natož s většinou našeho národa. Nemluvě o tom, že mnozí policisté sympatizují s občany. Pro začátek by stačilo vynutit si posílení pravomocí prezidenta, aby mohl požadovat návrat našich vojáků a nasadit je k ostraze hranic, případně vynutit demisi současné vlády a na přechodnou dobu snad má prezident pravomoc jmenovat úřednickou vládu a následně se osobnosti objeví, máme jich dost, např. Ivan David, Ilona Švihlíková a další. Projevům odporu obyvatelstva vděčíme za to, že tu migranty nemají v deseti statisících. Řeči na internetu nic nezmění. Pokud vláda uvidí, že lidé nadávají, ale jsou pasivní, bude prosazovat probruselskou politiku proti vůli většiny. Demonstrace jsou velice významné a důležitější než kecy tady.

   Vymazat
 18. 8:22 & 11:00 ! Panove, vase neznalost vnitrnich politickych struktur Ameriky je do nebe volajici ! Zahranicni politika Ameriky je v rukou "specialnich" zajmu. Tyto zajmy jsou cizi, zajmum bezneho Americana.
  Hlas Ameriky byl ukraden "specialnimi" zajmy.

  NIC, neni podle pozadovaneho "kostelniho radu" a proto se Americane dozaduji zmeny. Symbolem techto zmen se stal Donald Trump....Az vyhra, tak bude stat pred gigantickou praci osvobodit Ameriku od vlivu techto "specialnich" zajmu...Zde se vede boj intenzivnej nez u vas.
  Verte me, a neverte oficialnim mediim.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už věřím tomu, jak většinu Američanů zajímají problémy Evropy, natož Ukrajiny nebo Sýrie. Američané vedou odboj pouze za vlastní zájmy a osudy lidí jinde ve světě většinu z nich nezajímají, jinak by už dávno protestovali proti vojenským zásahům v Afghanistánu, Iráku aj.

   Vymazat
  2. Honolulu, nechci Ti brát iluze, ale Obama byl taky "objev" roku, první černý kandidát, zástupce chudých a utlačovaných, nositel Nobelovy ceny míru. A co z toho zbylo? Byl to celé podvod na voliče a ten je stejný tam i tady, jen u Vás to mívá globálně destruktivní následky pro celý zbytek světa. Už jen to, že jsou u Vás stále ty dva stejné tábory, které se přetahují o moc a říkají tomu demokratická volba. Myslím, že prd. Ale možná je Donald to nejmenší zlo z celé té sebranky, kdož ví. Ale víc bych od něj nečekala. A to i přes to, že měl dlouhá léta za manželku Češku Ivanku. Kdyby se američtí voliči někdy v minulosti trochu zajímali o svět a přemýšleli, nebylo by tolik válek a utrpení. Dokud si budou myslet, že Vaše zahraniční "mise" jsou v pořádku, nebude mi jich líto. Jenom těch, co díky nim trpí...

   Vymazat
 19. Ad 12:44
  Hitler si vážil muslimů, byla i minimálně jedna muslimská divize SS. Takže tu jste vedle. Morave

  OdpovědětVymazat
 20. Pani Prazska vlastovko,
  budu vam vdecny, kdyz mi atmosferu oblibene kavarny Marie Ostrich popisete..
  Byl jsem ve Vidni nekolikrat z Ameriky, ale Schopenhauer mi usel !
  Stalin, Trocky, Tito chodivali do Cafe Central.
  Hitler mel rad Cafe Havelku, kdyz na ni mel.
  Objednejte si neco se slehackou ! Zvysuje to sensetivitu podvedomych radaru. Kdyby se Vam neco zjevilo, tak je zrcadneni casu. Vysvetlim Vam jak to pracuje pozdej.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nicku,
   už jsem skoro na
   cestě a beru si denník ,abych mohla psàt dojmy...
   je strašná zima,vezmu si raději kožíšek,snad to moc dlouho hledat nebudu..
   jituš

   Vymazat
 21. 14:08 Znovu OMYL ! Hitler si nevazil Muslimu, ale chtel jich nekolikrat vyuzit proti Anglicanum v Egypte a take na vych. fronte !
  XIII Horska divize SS HANDSHAR a XXI Geb div der SS
  SKANDERBEG byly Muslimske nebo mely Muslimy.

  V dejepise vam vsak bylo zapomenuto informovat, ze XXXII
  SS Frw Gren Division BOHMEN-MAHREN byla postavena z
  Cechu , Moravanu a sudetskych Nemcu.

  Mam v knihovne encyklopedii vsech nemeckych utvaru i se jmeny dustojniku. Tuto encyklopedii napsali spojenci v letech 45-48.

  Knihu napsal Samuel W. Mitcham Jr. (General Staff College) a jeho team...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za osvětu.
   Vždycky jsem si myslel, že Češi byli jedinej národ, kterej do SS nevlezl !

   Jířa

   Vymazat
 22. Zapomel jsem se podepsat 14:49
  honolulu
  P.S. Pani Prazska vlastovko u nas je 9 rano. Vratim se vecer tesim se na vas dojem z oblibeneho mista Marie Ostrich..
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milý Nicku ,
   vše prozkoumáno a ani to nebylo tak složité...
   Jela jsem metrem ,protože to bylo jednodušší
   a strategicky ode mně v jednè linii s jedním přestupem z U4na U6...výstup Nußdorfer Strasse ,přejít tzv.Gürtel až dojdeš k e Canonstrasse a jdeš na její konec k Staudgasse.
   Přímo na rohu se skvěje tato krásná stará kavárna ,jak vymalovaná a přesto,že je opravenà zvenku zevnitř ,zachovala si pěkný
   a typický vzhled ,tak lákavý pro všechny staromilce.
   Teď co mi líbí a co ne:
   Líbí se mi zařizení,kterè bylo převážně ponecháno v originálním provedení anebo bylo nàbytkovè vybavení nahrazeno znovu starými antikvárními kusy...
   Všude -krásná orig. vysoká okna,u kterých sedí ,mezi letitými rostlinami, u stolků hodiny a hodiny staří kluci a holky a hrajou karty a nebo čtou ...
   Co se tÿče mlàdeže ,bohatě zastoupena -také hrající karty ,čumící na tablet anebo ponořeni
   do knih,až jim uši hoří napětím ..U jedné či dvou káv (nebo u čehokoliv jinèho) mohou sedět neomezeně a nikdo je nevyhání..
   Dortíky a malý i velký buffet ,vše ,co srdce ráčí a ponouká k mlsàní ..
   A teď to přijde (jediná věc ,která se mi nelíbila):
   mají otevřeno jenom do 20:00hod.!!!!
   to uznàš Nicku,že je zvrhlost!
   oni sice otvírají po sedmé ràno (snídaně a tak),ale tohle je vrchol nehoráznosti!
   To nechápu a napíšu dotaz..
   mé vysvětlení -vede to někdo ,kdo je ranní ptáče v tom nejnepochopitelnějším slova smyslu...tím pádem je konec uměleckè kavárně,jež natáhne vždy časová rozpětí podle klientely,jež je zvyklá vstávat ve 12:00a jít spát v 5:00...
   Toť vše ,Nicku-svůj ukol a poslání jsem splnila.
   p.s.
   energie /klid /tichounký cvrkot.......
   pa jituš

   Vymazat
 23. SLÁMSKÁ MIGRACE V NĚMECKU - ŠOKUJÍCÍ FAKTA
  Potkal jsem známého, který po převratu XI/1989 odjel pracovat do Německa, kde deset let bydlel ve městě Karlsruhe (býv. NDR). Poté se vrátil do ČR. Nedávno opět odjel do Karlsruhe, jak to dělá každý rok, a pak se vrátil. Včera jsem s ním mluvil. Řekl, že Německo stojí na prahu občanské války, policie nechrání své občany před migranty a soudy nesoudí migranty. Pár kilometrů za Karlsruhem je uprchlický tábor a migrantské ubytovny. Migranti si vesele chodí do Karlsruhemu a okolních vesnic. Podpalují auta, vylupují baráky, obtěžují ženy, kálejí na veřejnosti, ničí majetky a kradou auta a kola. Válejí se agresivní a špinaví v centru města. Policisté vůbec občanům nepomáhají, prý mají zákaz zakročit proti migrantům, kromě výjimečných a totálně vyhrocených situací. Německá média mají zákaz pravdivě informovat o této německé a evropské tragédii. Ale dostaly interní pokyn vyjadřovat se k migrantské otázce neutrálně, vstřícně a bezkonfliktně.

  OdpovědětVymazat
 24. hrabě Kocharowski20. ledna 2016 17:22

  Jak asi Nemci vnimaji vladu a policii pote, co chrani cizi utocniky a utoci vuci opravnenym protestum vlastnich obcanu?

  xxxxxxxxx

  Migranti napadli obyvatelstvo, nebojují proti německé vládě, která je naopak chrání.
  To se nelíbí Němcům, kteří demonstrovali proti vlastní vládě, a proto proti nim poslala německá vláda policii.

  Německá vláda a migranti jsou spojenci proti německým občanům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Lze to vidět i tak, že protizákonné jednání je tolerováno a demonstrace na podporu dodržování zákonů jsou protizákonně trestány. Raději nepřemýšlet do jakých poměrů má takto zvrácené jednání situaci vést, jaký je záměr.

   Vymazat
 25. pane hrabě
  u nás to přeci bude to samý


  Jířa

  OdpovědětVymazat
 26. Dekuji velmi pani Prazska vlastovko ! Pojedu si tam sednout jednou a zapnu radary !
  A potom budu carovat a hlubokem soustredeni budu rikat ! "Ukazte se mi madam, vzdyt ja byl clenem New Age" ! Gurtel znam, tam byla velka sranda ! Koupil jsem si tam titul aristokrata, aby me vyslisela opravdova hrabenka. Policajti me zacali hledat, tak jsem utekl ze zeme.

  To byly krasne casy. A tech peknych stetek na Gurtlu bylo pozehnane. Ja tam chodil na socialni studie. Jedna byla byvala jeptiska...Ta me ocesela o $ 150, aniz by se mi ukazala.
  Oh, Viden jsem mel vzdy rad. Nashle vecer..
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nicku,
   až pojedeš -dej zprávu ,pujdem tam spolu anebo se tam setkàme a vyměníme
   informace!mám zpràvy o technické profesionalitě VRIL-děvčat!
   pozdravy letí tryskovou rychlostí..
   j.

   Vymazat