Reklama

.

.

pondělí 18. ledna 2016

Nela Lisková v rozhovoru říká....

Břetislav Olšer ,rozhovor 
18.1.2016   Rukojmí
Jste šokujícím zjevem na české politické scéně; přišla, viděla a zvítězila - veni, vidi, vici... dokážete říkat pravdu do očí velvyslanci Schapirovi i místopředsedovi vlády Bělobrádkovi. Co Vás přivedlo k politice?

Přišla a viděla je přesné, s tím vítězstvím trochu předbíháte. Čeká mě spousta práce, ale nepochybuji o tom, že nakonec zvítězíme. Jde nám všem o naši zem a naše životy, takže nemáme na výběr. Mám to štěstí, že jsem našla k sobě tým odborníků na jednotlivé segmenty, takže intenzivně pracujeme na programové koncepci. Nespadáme do kategorie křiklounů na demonstracích, kteří nemají ani vizi, ani koncepci, ale jen amplion a touhu po korytu. Jen papouškují to, co stejně všichni vědí a ještě na 13-ti různých místech v Praze v jeden den, protože jsou tak nadrženi na koryta, že se vzájemně vnímají jako konkurence, místo toho, aby se semknuli a pracovali společně pro naši vlast za naše zájmy. O politiku jsem se zajímala snad vždycky, už v dětství mi říkali, že jsem diplomat a že bych se měla živit politikou. A pravdu říkám do očí bez problémů komukoli, bez ohledu na to, jestli je to místopředseda vlády nebo protektor Schapiro.

Lidé mají rádi příběhy statečných žen; považujete za jednu z nich?


To jste mě pobavil. Jasně, že ne. Moje chování a postoje, jak v soukromí, tak v politice vycházejí vždy z mé přirozenosti. Takže o žádném hrdinství nemůže být řeč. Dělám to, co si myslím, že dělat mám a jestli mi tisíce lidí sdělují, že promlouvám jejich jazykem a že mi plně důvěřují a fandí, tak mám pocit z dobře odvedené práce a zároveň velkou zodpovědnost vůči nim.

Máte velké plány s pomocí pro východní Ukrajinu . jak se Vám daří je realizovat?


Situaci na východě Ukrajiny sleduji pozorně zhruba dva roky . Z počátku byla pro mě velmi nepřehledná a trvalo nějakou dobu, než jsem se zorientovala a našla si tam spolehlivé, prověřené kontakty a měla jsem informace z více zdrojů, abych si mohla vytvořit relevantní úsudek. Za tu dobu mě oslovila řada rádoby "dobráků", jak z ČR tak z Ukrajiny, kteří na humanitární pomoci jen parazitují. Snažili se zneužít mě pro údajnou pomoc tamnímu obyvatelstvu a hráli si na hrdiny a nezištné dobrodince. Musím říct, že jsem si za tu dobu, co se touto otázkou zabývám užila v tomto směru své. Já jsem se ovšem rozhodla pomoci civilnímu obyvatelstvu, které je postižené válkou a podařilo se mi, díky jednání se sponzory získat slušnou částku, která tam lidem pomůže. Vzhledem k tomu, že mě kontaktovali "vykukové", jak z ČR tak z Ukrajiny se snahou vylákat ze mě peníze pro údajnou pomoc, rozhodla jsem se, že tam se svými lidmi zajedeme osobně a vše potřebné vyřešíme na místě. Natočíme dokument o aktuální situaci tam. Mám zpracovaný projekt na dlouhodobou humanitární pomoc, takže to nebude z mé strany jednorázová záležitost. Ostatně vzhledem ke skutečnosti, že se naše vláda na podpoře fašistického režimu Porošenka, jak dodávkami těžké techniky, zbraní a finančně podílí, vnímám svou práci a pomoc, jako dluh tamním lidem. A stydím se za naši vládu, že pod tlakem americké administrativy podporuje i v dnešní době fašismus. Považuji to za výsměch a plivnutí do tváře všem lidem a pozůstalým, kteří zažili holokaust.

Jste často vidět třeba na fotografiích nebo v médiích s Markem Obrtelem. Jaká je vaše vzájemná spolupráce ?

S Markem Obrtelem jsme přátelé a máme stejný pohled na politiku, ale i na běžné věci v životě. Momentálně spolupracujeme na projektu, který budeme koncem ledna veřejně prezentovat.

Poslanci a politici o vás říkají, že jste pěkně ostrá a prý i drzá holka. Co si o jejich vyjádřeních vůči vám myslíte ?

Mnoho politiků mi to řeklo a píšou mi to i přes sociální sítě, ale je zajímavé, že žádný z nich vždy nezapomene dodat, že mám ve svým veřejných vyjádřeních pravdu. Já jim na to vždy odpovím stejně. Tak proč tu pravdu neslyším i od vás ? Protože právě od vás, které nadstandardně platíme z našich daní, bych očekávala postoj hodný vašemu postavení a platu. Je to snad drzé ? Nemyslím si...

Čím se momentálně na politické scéně zabýváte?

Jak jsem již zmínila sestavila jsem odborný tým a pracujeme na zásadních změnách. Veřejnost budu informovat během pár týdnů.

Volební období je pro mnohé politiky velká výzva, týká se i Vás...?

Oslovila mě řada politických subjektů napříč celým politickým spektrem s nabídkou, abych kandidovala jako lídr právě za ně. Zatím jsem všechny nabídky odmítla. Nicméně s některými jsme v jednání, ale nic konkrétního vám zatím nemohu sdělit. Snad jen to, že kandidovat do senátu budu a ráda bych si ponechala svou nezávislost.

Opozice, které šlapete pěkně na paty vás pomlouvá, že jste prošla mnohými stranami. Jak to tedy je ?


Ano, když nejsou pádné argumenty, tak vyrukují s tímto nebo přitvrdí a jsou vulgární. Je to pochopitelně účelně prezentovaná lež, ze strachu se veřejně se mnou před národem vyjádřit. Tak, jak to předvedl pan Bělobrádek. Místo veřejné diskuse a uvedení věcí na pravou míru před národem, aby si lidé sami mohli vytvořit úsudek, mi zřejmě zařídil zrušení mého FB profilu a politické stránky, kde jsem měla kolem 7000 lidí. Vše jsem samozřejmě zřídila znovu a lidé se mi v hojném počtu vracejí. Toto přece není řešení. Tímto způsobem jen dává lidem znát, jak jimi pohrdá a nás všechny to ještě více stmelí. Pokud jde o mě a polické strany, tak jsem byla pouze necelý rok členkou ostravské organizace ČSSD. Po zjištění, jací lidé se v této organizaci angažují, jsem další setrvání shledala jako ztrátu času. Jednali jsme o spolupráci s Okamurou, ale pro zásadní názorové rozdíly a zejména postoje, jsem od ni ustoupila a členkou SPD jsem nikdy nebyla. A za LEV 21, jsem pouze kandidovala jako nezávislá na primátorku Ostravy. Nemám se za co stydět a proto nemám důvod lhát. Od toho tady máme pestré panoptikum ve vládě.

Myslíte si, že srovnání Vás a Johanky z Arku je jen náhoda...


Lidé mi tak začali říkat, často se o mě v souvislosti s Johankou z Arku zmiňují média. Nevím, proč zrovna toto srovnání, nicméně její osud bych opravdu nechtěla prožít. Je pravda, že mi chodí výhružné anonymy, mnohokrát jsem měla poškozená auta a "hrdinové" na sociálních sítích mi vyhrožují vším možným. Ale s tím vším jsem po vstupu do politiky počítala a s ohledem na agresi americké administrativy a mým postojům vůči ni, potažmo naši vládě, která je právě americkou ambasádou instruována, je nutné počítat se vším. Servítky si neberu a poddat se tomu nemíním. Věří ve mě tisíce lidí a já věřím v náš národ a v naši budoucnost. Mám naši zem moc ráda a udělám maximum, aby naše zůstala. Ostatně nejsem na to sama...

Jste krásná, velmi atraktivní žena. Je to výhoda nebo nevýhoda ?

Děkuji. Jestli je to výhoda či nikoli záleží vždy na ženě samotné. Já jsem nikdy neměla problém s tím, aby mě muži respektovali a vnímali nejen můj vzhled, ale i intelekt, potažmo osobnost. Ostatně každý inteligentní muž, akto ženu vnímá.

Jaký je Váš rodinný život? Máte vůbec čas na své soukromí?


Mám pohodový rodinný život a velmi dobré zázemí, díky manželovi, který mě vždy ve všem podporuje. Takže spolu vše organizujeme tak, aby naše dcera byla v pohodě a spokojená, což se nám kupodivu daří, i když je to někdy fuška. Ale pokud ve vás lidé věří, tak není co řešit.

Děkuji za milé povídání…

49 komentářů :

 1. Velmi zajímavý rozhovor. Děkuji za něj...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skláním se před vámi jste pro mě statečnou ženou.Na rozdíl od p.Žilkové.Děkuji.

   Vymazat
  2. Johanka z Arku?Copa,zjevuje se ji Putin?..aby naše dcera byla v pohodě a spokojená,hmmmm.Jóóó,to by ta pani muusela,kdyby ji šlo o dceru a nejen o dceru,začít myslet!!!

   Vymazat
  3. Blbe 9:48, jestli nemáš co rozumného napsat, tak raději nic nepiš. Přečti si raději po sobě, co jsi vyblil, to je hrůza. Budeš zřejmě havloidní potomek, to by odpovídalo i té gramatice.

   Vymazat
  4. To.12:00 Neřešte kdo co je a kdo je čí potomek.Každý nemůže být lingvista jak vy.Místo přiblblého hodnocení blba 9:48 zkuste něco"vyblejt" k rozhovoru s pí.Liškovou.Nazdar:)

   Vymazat
  5. Ta pí. Lisková se mě líbí. Vypadá to tak, že je dobrá štabajzňa a mňamka.

   Vymazat
 2. Ulhaná hysterka, nic víc. S tím Bělobrádkem se tedy skutečně předvedla.
  A ten "rozhovor" s ní Olšer vede tak jako kdyby si chtěl zašukat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Keby chujovina kvitla tak si jak botanicka zahrada!!!

   Vymazat
  2. Ta pani mě zklamala,mluvit o vlasteneckých protimuslimských demonstracích,které se konají na několika místem republiky (jasně že,republika není jen Praha a Brno)jako o korytářích je hnus.Jasně že se tyto strany chtějí a musejí dostat do parlamentu jinak nás těžko ochrání před islámem,zato ona v senátu sama zmůže hovno,to víme.Navíc senát je okrasa,to taky víme.Zklamala mě a jediná kdo tu je korytářka je ona.Nebo si opravdu myslíte že jedna neřazená v senátu vám pomuže?na rozdíl od bloku proti islámu který se dostane do parlamentu protože se uchází o hlasy voličů v celé republice.Pani se odkopala.

   Vymazat
  3. Tobě se nepostaví ani kdyby tě Šláfenberg a Hitlery Clitovává kouřily do rána,debile!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Vymazat
  4. Správně Pepku, další šekel v kapse. Super. Brzy si našetříš na novou předkožku.

   Vymazat
  5. Zato tvá připomínka debile 22:54 je hodnotná jak ty sám. Blb zůstane blbem a ty se rozběhni proti zdi, to je to nejlepší, co můžeš při své idiocii udělat. Sere tě, že má Nela pravdu a ještě je k tomu hezká, mohl by jsi nám ukázat svou prasečí fotku. Uhrovitý obtloustlý zoufalec, kterého by nechtěla ani oblíbená buzna šapito.

   Vymazat
  6. Ulhaná hysterka, nic víc. S tím Bělobrádkem se tedy skutečně předvedla.
   A ten "rozhovor" s ní Olšer vede tak jako kdyby si chtěl zašukat. >>> Nemůžu než souhlasit... Koho těmahle kecama osloví ?.. Ta žije úplně v jiném světě.... Ať jede do DNR, kunda zajebaná

   Vymazat
 3. Paní Lisková už zas rozjíždí volební kampaň. Petr

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Klidne ji dam svuj hlas a to hned ze dvou duvodu:ma na rozdil od tebe "koule" a je hezka )))

   Vymazat
  2. No, jestli volíš podle těchto kritérií, tak to pak jo ... Petr

   Vymazat
  3. Svatej Petr byl stejnej vocas jako ty!!!!!!Jen tvoje matka po hysterektomii to dodnes nechape!!!!!!!!

   Vymazat
  4. 7:49 Jsi ubožák. Petr

   Vymazat
  5. Máš ještě nějakou připomínku bezmozku????

   Vymazat
  6. A ty Petře obrovský vůl. Moc na výběr tu nebude a ty můžeš svůj hlas klidně hodit tvým oblíbeným socanům, ODssakum, Stop09 nebo černoprdelníkům.

   Vymazat
  7. Ukazuje se, že ani p. Lisková neumí překonat svůj stín a postavit se do čela organizace, jež by sjednotila jednotlivé frakce, organizace pořádající demonstrace a mající stejný cíl jako ona a většina tohoto národa. Zvítězit ve volbách se jí nepodaří, pokud založí nějakou stranu a jako jediná květina v senátu nám opravdu bude houby platná stejně jako celý senát. Ale kritizovat ostatní umí. Takže žádná změna na naší politické scéně a Sobotka může spokojeně spát.

   Vymazat
 4. A proč jako -"ulhaná hysterka" - v čem že lže? A co je potom ten Bělobrádek, když pro ni máte tak hloupý, a nic neříkající výraz? Musíte konkretizovat, co říká špatně, takhle jenom flusáte nazelenalou slinu - tak jak je to teď v módě. Plivat a házet hovny - bez dalšího. Trochu laciný - ne? A to o tom šukání - no - musíte uznat, že to je ubohost. Máte zkrátka strach, že lidí, kteří smýšlejí jako tato žena, jsou už spousty, jenom nemají odvahu, či spíše nemají vyjadřovací schopnosti, aby se projevili, ale když budou mít někde vedení a oporu pro své názory, dodají si kuráž. A to vás, nemakačenky, podvodníky a lumpy, kterým tenhle lžisystém a právě jen tenhle lžisystém vyhovuje, neboť se vám v tom daří, hodně děsí. Máte strach, že by třeba zase mohl přijít režim, který by razil heslo " kdo nepracuje ať nejí"! - mimochodem jediné normální heslo, na kterém stojí každá slušná lidská společnost. Společnost, kde naopak práce se stala nejzoufalejším prostředkem jak se jakž takž uživit, zatímco političtí šmejdi,různí paraziti, podvodníci a všelijaká sebranka tyje bezostyšně a naděluje si statisíce, protože si na to vytvořili "zákon" - tak taková společnost je nemravná, a nepochopitelná.I malým dětem se zdůrazňuje, že si své hračky a věci musí nějak zasloužit, i maličkostmi, ale musí - že nic v životě není "jen tak" - zkaženci si to nemyslí, ti se bojí práce a života ve skromnosti jako čert kříže. Proto té paní nadáváte a urážíte. Spekulace o Johance z Arcu jsou samozřejmě nadnesené, jedná se o mediální rozhovor se snahou o nějakou fabulaci-ale co je na tom špatného? Kdysi - hned zpočátku - šla značná část zklamaných lidí za doktorem Sládkem a republikány a to tou měrou, že ho musela disidentská smečka dehonestovat, a uklidit z cesty. Ale to byly začátky - teď je zhnuseno mnohem více lidí, nejedná se už o demokracii ve stadiu pokusu o takzvaně lepší život, ale už je jasné, že takhle to prostě dál nepůjde. Takoví lidé jako tato žena by mohli mít úspěch,a už je hned tak nikdo z cesty neodklidí, neboť odklízecí metody už všechny známe - vše je profláknuté - vše už tady bylo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Příteli 23:18 vyjádřil jste to naprosto přesně. a paní Lisková má 100% pravdu, že když se stejné názorové proudy nesjednotí, nikdy nedosáhnou své cíle. A parazité co si přisvojují práci zotročených lidí je budou dále vysávat. Pokud by byla založena nová strana s jasným programem v čele s paní Liskovou, budu ji podporovat, protože KSČM v parlamentu totálně zdegenerovala. T

   Vymazat
  2. Zaregistroval jste, že se p. Lisková vymezuje vůči ostatním organizacím s podobnými názory, s p. Okamurou se neshodne, s konvičkovci se neshodne. S kým chce tedy vytvářet koalice, pokud by jí založená strana vyhrála volby? Nebo snad věříte, že je dost schopná a charismatická na to, aby jí vedená strana zvítězila s převahou? Je schopná kompromisů nebo nakonec vytvoří koalici např. s ČSSD? Má pravdu, že se stejné proudy musí sjednotit, ale sama ústupků a kompromisů očividně není schopna.

   Vymazat
 5. (22:54) bez do prde.e anonyme !

  Tato krasna pani ma stejne snahy pro Cesko, jake mela Johanka z Arcu pro Francii..

  Aby vsak mela jiny osud nez Johanka, tak by se mela vice opirat o vojaky (Mark Obertel, je-li to opravdu vojak a ne pouze doctor.) ! Johannka byla zrazena francouskymi kolaboranty, kteri pro benefit od Anglicanu
  ji zajali a predali okupantum..
  Praha je take plna kolaborantu.
  Uz jsou vsak na seznamu, pro planovane proskribce. !

  Zenobia z Palmyri, ktera zatrasla zaklady Rima mela svoje vojaky.. Pani Neskova je bude mit take..
  A ja HONOLULU budu jejim KOMORNIKEM !

  Kolaborace k cizi mocnosti (Berlinu) je silna i v Cesku.
  Cim vetsi uspech pani Liskova bude mit, tim vetsi bude VRISKANI kolaboratoru..
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 6. Pamatujte si jednu vec, pani politicti analyzatori !
  Ten na koho neni v boji o zlepseni lidskeho udelu nalopatovana tuna hnoje, je bezcenny politik.

  Prazska kavarna/teplarna vidi novou vzestupnou hvezdu, tak propada panice. Cesi volte tuto pani, na pozici vlivu a zodpovednosi...
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 7. Z tohoto článku (ale aj iných) jednoznačne a kategoricky vyplýva, že pani Nela Lísková je obdivuhodná po každej stránke (morálne, intelektuálne, eticky, humánne,...), hodná úcty a uznania. Samozrejme to strašne provokuje zakomplexovaných kreténov, ako je aj tu vidieť. v Každom prípade česká politická scéna takéto jasné svetlo potrebuje ako soľ práve v týchto ťažkých tmavých časoch. Škoda, že takú nemáme na Slovensku.

  OdpovědětVymazat
 8. 22:54-je "náš" věrný troll a nick Petr "sluníčko". Od nich se paní Nela uznání nedočká. Přesto jejich vzteklost ukazuje, že jim paní Lisková "šlápla na kuří oko". Nejen těm dvěma.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zase jste vedle, Povolný, jako vždy. Nejsem žádný Petr.
   Lisková mi šlápla na kuří oko asi tak jako Ransdorf švýcarským bankéřům :-D
   Lisková je rudohnědá hysterka která chce svrhávat demokraticky zvolenou vládu (zřejmě po vzoru Majdanu, zřejmě agentka CIA :-D), navíc je to usvědčená lhářka. Ideální kandidátka pro rudohnědou lůzu.

   Vymazat
  2. 0:14- nesmíte si brát mnoho "trollení", potom nestíháte ani řádně číst. Psal jsem o Vás a nicku Petr-23:05. Vy jste přece moravský tuším Tomáš-Pavel, hledat to nebudu.

   Vymazat
  3. Přestáň si honit tvůj rudohnědej oud,Chujmere debiloviči!!!!!!!!

   Vymazat
 9. Předešlé dva články Nely jsem četl, ale nic podstatného jsem se o Bělobrádkovi nedozvěděl, mimo to, že je zaprodaný. Bez konkrétního vyjádření je to jen obtěžování čtenářů. O tom ta demokracie není.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ale jo. Podle naší ulhané Nelinky prej Bělobrádek doporučoval českým ženám aby se nechaly oplodnit od imigrantů a dále, že prej imigranti nemusí dodržovat naše zákony.

   Potom jsem se dozvěděl, že chce tahle "demokratka" svrhnout naši prej "nezákonnou vládu vlastizrádců".

   Bůh nás chcraň před takovými kozami a tlupami jejich tupých rudohnědých nohsledů.

   Vymazat
  2. 0:56-reakce čtenářů nevypadala, že je to obtěžuje. Zrušení FB účtu paní Nely "zařídil" jiný "čtenář". A o tom ta demokracie opravdu ale opravdu není. Blábol 1:05 nestojí za reakci.

   Vymazat
  3. Chujmere,fotr tě měl vystříkat do kanálu,zmrze bez mozku!!!!!!!Naše vláda je jen o nakopání do prdele a ty s nima,genitále,kterej se nikdy nenaučil ani chodit na nočník!!!!!!!!

   Vymazat
  4. To víš, že jó, Mošé. "Ta demogracie" je vo tvým ořezaným fóglu...

   Vymazat
 10. Se vší úctou paní Lísková, každá duše,které se postaví proti současné prodejné politické garnituře je vítána, ale s těmi křiklouny na demonstracích s vámi nesouhlasím. To, co pohne naši společností, jsou právě tito křiklouni na ulicích, to donutí mnohé ty televizní bačkory, kteří si nechávají nalévat svoje politické názory prasaty jako je Wollner apod., k zamyšlní se a vytvoření si vlastního názoru.Když nás jsou desítky v ulicích, televize nás ignoruje, a nikdo o nás neví, až nás tam budou desetitisíce, televize musí sdělit národu, kdo to je a co chtějí. Potom možná teprve najde uplatnění politička jako je paní Lísková, jako alternativa pro změnu názoru voliče, ale prvním kolem je ulice a demonstrace. Bohužel, ta naše společnost je tak prohnilá, že ji lze léčit jen šokem. Paní Lísková se nemůže postavit sama ČT a celé té US propagandistické bandě v ČSSD, Bělobrátkovi, herci Stropnickému apod. I když na druhé straně, Polsko ukázalo, že to jde i volbami. Je jen otázka, jestli nahradit vlezdoprdelismus vůči Německu tím samým vůči USA, zda-li je to právě to pravé ořechové.

  OdpovědětVymazat
 11. JOJO. Minule jsem Okamurovi hlas nedával- stylizovali se jako pravice, a tak jsem to zazdil. Dnes už to není o pravici či levici. Stát je v ohrožení a je třeba si určit priority, tou první je udržení pořádku, státnosti.Pak, může být klid na další věci-a na práci pro nás a další naše generace.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, levice versus pravice, podle vzoru - rozděl a panuj. A pak si nám nakonec levice s pravicí plácne v koalici, jen to mlaskne a zbylé otvory ucpe pánbíčkářema, které nechce skoro nikdo a co bylo zejména po církevních restitucích neuvěřitelně drzé.

   Vymazat
 12. Dokud média ovládají vše npomužou demonstace peníze a prodejní špinavci plundrujou stát,jsme kolonijí a ve volbách volíme jak ovce proto s námi také tak jednají,jediní kdo jim vadí jsou komunisti a ti jak pípnou hned spustí hysterická kampan, jsou totiž jediný koho se bojí.Pokud budem chodit po demonstacích a mávat něčím co nám strčí do ruky a nebudem používat mozek nebude tomu jinak.Pak mužem chválit poláky že dělaj něco pro svuj národ.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kousek výše, je článek „Korporace dělají politiku, "reprezentanti" států přicmrdují“, který popisuje, jak Erstebank bezdůvodně zrušila účet serveru AE News. Zde mají ti Vaši stateční komunisté příležitost se ukázat. Ransdorf, by si mohl napravit svou „bankovní“ reputaci, že ho nezajímají jenom miliardová konta. P.K.

   Vymazat
 13. Nespokojenost lidí je veliká, takže nějací, trochu schopní lidé, budou zkoušet toho využít, pro svůj vzestup. To je v pořádku. Ale lidé, by od nich měli požadovat jasné vyjádření, kam to chtějí vést. Ne jenom, že je potřeba ty staré vyházet. A také sledovat, jak jsou ve svých vyjádřeních konzistentní.
  Je totiž nutno očekávat, že i obvyklí podezřelí (banksteři), budou nasazovat své nové koně. P.K.

  OdpovědětVymazat
 14. Co se to s vámi lidi děje, místo abyste byli rádi, že máme jednu úžasnou ženskou ve veřejném životě, píšete samé nechutné nesmysly. Neumíte vypotit snad jedinou slušnou větu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Svatá pravda ... !!!

   Vymazat
  2. Anonymní19. ledna 2016 17:32
   „Neumíte vypotit snad jedinou slušnou větu?“
   Jak by ta věta měla vypadat? P.K.

   Vymazat
 15. Mrzí mně, že mnoho komeentátorů se jeví více méně jako sprosťáci, kteří neumí argumentovat. Je to dílem pokleslé kutlurní výchovy ve školách, televizi, divadlech a pod .
  Václav

  OdpovědětVymazat
 16. Mutanti vítají uprchlíky:
  https://pbs.twimg.com/media/CU51eZNW4AQbswX.jpg:large#

  OdpovědětVymazat
 17. Každý mává praporem a pronáší plamenné projevy. Zatím se nenašel nikdo, kdo by je sjednotil. Výtah k moci tady je, ale nikdo z našich čekatelů na vítězství ve volbách nechce být až druhý. Vlast čeká a právě ti výtečníci by se měli obětovat pro vlast, jinak to pro nás nepředstavuje růžovou budoucnost. Když se nedokážou srovnat u korejtka, tak jak to bude vypadat př volbách ? Každý dostane 0,2 až 0,5 procent a jdou do kopru všichni a my s nima ... na další léta ..čtyři roky v prdeli . S malým rozdílem : Okamura dostane víc ! Jistota desetinásobku. Pro ty rozumnější není co řešit. O kolik dostane víc, záleží jen na nás. Kdyby se pantátové domluvili, kdo bude generál a koho budou poslouchat bez brblání a vystavili jedinou kandidátku, máme šanci.
  Pakliže ne...tak zase za čtyři roky. Kdo rupne u zkoušky, musí opakovat, jako ve škole !

  Váš typický troll Jířa

  OdpovědětVymazat
 18. Dobrý den paní Nelo,
  moc se mi líbíte.Kéž by bylo takových lidí,jako jste Vy více.Mám dojem, že Vaši generaci nikterak nezajímá osud
  naší země,hlavně,když mají dobře placené místo .
  Ještě jednou děkuji a držím Vám palce Mirek Černý

  OdpovědětVymazat