Reklama

.

.

pondělí 25. ledna 2016

Petr Hájek komentuje nevídanou jednotu národa tváří v tvář krizi, dvě procenta proti všem !


Petr Hájek
25.21.2016        Protiproud, komentář
Demokracie ve vyspělé EU praxi. Prorok vítačů. Mnichov číslo 2 již za pár týdnů? Dva prezidenti v čele odporu. To hlavní teprve přijde.
 Nevídaná jednota národa tváří v tvář krizi, která teprve bude kulminovat a komentář  varuje před uzounkou skupinkou, která má v rukou moc a podporu zvenčí 2%. Právě tolik občanů České republiky si myslí, že bychom na našem území měli přijímat a „integrovat“ migranty. 93% si myslí opak. Zjistil to poslední průzkum Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM), jež je sociologickým pracovištěm Akademie věd. Co na to asi „petenti-akademici“?

Je to totiž přelomový jev: Byl vůbec náš národ v nějaké zásadní otázce (po státním převratu 89) někdy takto jednotný? Kde je jeho údajná „věčná rozpolcenost“, k níž prý svými postoji, názory a činy (podle mainstreamových novinářů) přispívají současný prezident Miloš Zeman a jeho předchůdce Václav Klaus?
A co způsobilo, že hlavním reprezentantem oněch dvou procent „vítačů“ se stal současný předseda vlády Bohuslav Sobotka (ČSSD)? Právě se nechal slyšet, že „za rozumných pravidel“ je prý u nás možné migranty „přijímat a integrovat“. Co ho vede ke stále radikálnější podpoře „dvouprocentní kavárny“? Mylná kalkulace jeho (nejen emailových) poradců, že tak zaloví mezi sirotky schwarzenbergovských pražských voličů? Lze se obávat, že je to ještě mnohem horší.

Cinknuté karty

„Karty jsou rozdány v podstatě stejně jako u všech dalších sporů naší současnosti. Na obou stranách vystupují stále stejní lidé. Na jedné straně jsou to lidé politicky korektní, pokrokoví, velkorysí, nesobečtí, v kontextu celé Evropy uvažující a do dálky se dívající a na druhé straně jsou to egoističtí, krátkozrací, empatii postrádající, reakcionářští, ne-li nacionalističtí a málo soucitu a milosrdenství předvádějící jedinci. Takto naprosto matoucím způsobem je to interpretováno v médiích, v politice a v akademickém světě, kde dominují myšlenky nové „Svaté Trojice" - multikulturalismus, politická korektnost a evropeismus.“

Těmito slovy charakterizoval současné „rozpolcení“ společnosti (2 % ku zbytku) Václav Klaus, aniž ještě zmíněný průzkum znal (Právo, 23. 1.). Budiž připomenuto, že totéž říká už drahnou řádku let a býval také kvůli tomu vysmíván a skandalizován – právě oněmi dvěma procenty hlasitých „majitelů pravdy“ především v médiích, v dobách, kdy ještě suverénně vytvářeli dojem, že poměr je bezmála opačný.

Tentýž den měl v tomtéž listu rozhovor Miloš Zeman. Soudruzi redaktoři mu opět vnucovali, že „rozděluje národ“. Prezident se jim naopak snažil objasnit, proč ho dnes většina veřejnosti navzdory mediálnímu „opovržení“ podporuje:

„..Pomalu a trpělivě přesvědčovat o správnosti svého názoru, a uvádět pro to argumenty, ne jen hesla a fráze. Proti islamizaci české společnosti jsem mluvil už v době, kdy tento názor byl krajně menšinový. Mluvil jsem o tom ostatně, když jsem byl premiérem, a to je patnáct let. Nikdo mě tedy nemusí vyčítat populismus. Nyní se daří sjednocovat většinu společnosti právě nad tímto názorem, právě díky faktům, které se odehrávají v celé Evropě.“

Propast se rozevírá

Oba prezidenti zosobňují dva hlavní opoziční politické proudy v naší zemi v uplynulém čtvrt století. Svým prakticky shodným postojem k největšímu nebezpečí, jemuž republika čelí, dávají vcelku přesvědčivý „výklad“ málokdy vídané jednotě absolutní většiny veřejnosti. Když teče do lodi, jež je po staletí naším společným domovem, platí pro každého normálního občana, že nejvyšším společným jmenovatelem je: Všichni k pumpám! Chceme-li se ubránit – a toto je svého druhu válka, jen vedená jinými prostředky – musí jít všechny ostatní sporné názory či zájmy stranou.

Trochu to připomíná sjednocení národa v době, kdy naší zemi hrozil nastupující vizionář „evropského sjednocení“, německý kancléř rakouského původu. S tím rozdílem, že nebezpečí bylo tehdy čitelnější, protože otevřenější, nikoli jako dnes maskované „humanismem“ německé kancléřky saského (NDR) původu. Dodnes obdivujeme odhodlání českých a moravských mužů, kteří při mobilizaci s nadšením pochodovali bránit naše hranice – a bohužel stále lépe začínáme rozumět jejich stresu a zoufalství, když vše skončilo Mnichovem, protektorátem a kolaboranty.
Vedlejší efekty

Proto je zajímavé, že právě ve chvíli, kdy CVVM zveřejňuje výsledky průzkumu, pronese šéf vládnoucích socialistů a premiér naší vlády „prorocká“ slova, která napohled vypadají, že je nemůže myslet vážně:

„Jsem přesvědčen, že levicové lídry za deset dvacet let najdeme spíše mezi dobrovolníky, kteří v létě odjeli na Balkán a pomáhali uprchlíkům. Tihle lidé budou v budoucnu představovat levici. Nehledal bych ji na náměstích, kde se šíří xenofobie, nenávist a rasismus," řekl v rozhovoru pro Právo (rovněž 23. 1.).

Jenže on to vážně myslí. Necháme-li stranou, že si jako každý loajální „Bruselan“ ve skutečnosti nemyslí nic. Stejně tak nechme stranou obsah jeho „předpovědi“. Pokud totiž v té době bude EU ještě existovat, „migrační dobrovolníci“ určitě nebudou „levicovými lídry“, ale vládnoucími bruselskými úředníky. Ti současní jim totiž ochotně uvolní místa. Již nyní mohou odejít do předčasného důchodu po dovršení padesátky a do konce života pobírat (v přepočtu minimálně!) 200 až 300 tisíc korun měsíčně. Srovnání bruselských nadlidí třeba s ostravskými horníky... Ale to je jen vedlejší efekt socialistova zdánlivě pološíleného sdělení.

Premiér Sobotka totiž hraje především o sebe. Do čela současné Páté kolony jej dovedla vcelku jednoduchá mocenská spekulace, která mnoha lidem uniká. Dějiny se aktuálně mají zopakovat opět jako tragédie: Mnichov číslo 2 je již na dohled. Jak k tomu tentokrát dojde?


Zlomit odpor

Německo oznámilo, že kontroly na hranicích, které měly platit do poloviny února, prodlužuje na neurčito. Něco velmi podobného se děje v Rakousku. Zvyšuje se tak pravděpodobnost, že migranti zkusí jinou trasu. Už jich moc nezbývá (těch tras). Slovensko? Polsko? V každém případě bychom se tak rázem stali další možnou „tranzitní zemí“. Německo pevně uzavře hranice – a migranti se začnou hromadit u nás, protože nebude kam (a komu) je vrátit.

Podle jednoho z plánů (jak zlomit „odpor“ středoevropských zemí) se tak vytvoří natolik kritická situace, že prý ještě rádi a s vděčností přistoupíme na „kvóty“. Vláda tento plán zná, ale dál se navzdory prezidentovu nabádání tváří, jako bychom měli své hranice plně pod kontrolou. Přitom vědí, že již brzy (v podstatě kdykoli) můžeme být vystaveni tlaku, který nebude možné vyřešit. Vědí, že Německo a jeho severští spojenci v migrantské válce proti evropské civilizaci (kdo by čekal takový „vikingský revanšismus“?) nás do tohoto bodu nutně potřebují dostat. Proč? Jako vždycky: Jde o moc – a o peníze.

Nahrávka dvouprocentním


„Je třeba investovat miliardy eur do řešení migrantské krize,“ prohlásil na Davoském fóru německý ministr financí W. Schäuble, aby tak dal najevo, že si míní sáhnout na další peníze z našich daní stůj co stůj, protože ty německé (navzdory rozpočtovému přebytku) na ten nákladný pohřební karneval už přestávají stačit. Ale pak dodal větu, kterou nepřehlédněme, protože teprve ta je klíčová: „Byla by hrozná ostuda, kdyby se Evropa změnila v pevnost.“

Neboli doznání, že všechny řeči o tom, jak zastavit migranty, jsou jen divadlo. Mocní tohoto kontinentu sem milióny (či spíše desítky miliónů) vetřelců nové rasy a nového náboženství („vítězného islámu“) potřebují dostat za každou cenu. Jinak jejich totalitní experiment může selhat. A moralistní kýče o „ostudě“ nejsou jen nahrávkou „dvouprocentním elitám“, připravujícím se „zmáknout“ veřejnost „zlobivých zemí“. Nechtějí být zklidněním situace, ale naopak její eskalací.

Obdobně je nutno číst „varování“ švédského premiéra S. Löfvena – kde jinde než také na „globalistickém“ Davoském fóru: „Pokud členské země EU nenajdou do dvou měsíců společnou řeč v řešení migrační krize, hrozí Unii rozpad. (...) S příchodem jara počet migrantů opět naroste,“ zahovořil rovněž prognosticky o provaze v domě oběšencově.

Ostatně soudím

Že je to vlastně báječné? Že už to brzy „praskne“? Velmi varuji všechny, kteří v něco takového doufají. Opak bude pravdou. Všechna ta „varování“ jen připravují atmosféru pro ostrý dramatický zvrat v plánu, který se v trojúhelníku Berlín – Brusel – Stockholm právě rodí. Krize má být vyšponována do takové výše, že nakonec všichni s radostí přijmou bruselské „razantní řešení“: Má mít takové parametry, že povinné přerozdělovací kvóty budou prý v té chvíli vypadat jako kosmetická maličkost. Ze dvou procent se pak během několika dní může stát opět čtyřicet – a teprve pak bude společnost konečně rozdělena. A naši evropští vládci k tomu prý nepřikročili v nějaké nouzi a zmatku – ale zcela plánovitě. Tato dosud největší krize EU má vyřešit fatální problémy celého projektu.

„Máme co do činění s bankrotem Evropské unie. EU je nefunkční a její regulace v troskách. Navíc už před lety Evropský soud pro lidská práva judikoval, že smluvně dohodnuté přesuny uprchlíků jsou v rozporu s Úmluvou o lidských právech a základních svobodách,“ konstatoval ústavní právník J. Isensee pro německý Focus. Ještě před pár měsíci by ho za taková slova v Bundestagu upálili. Dnes už je to i v Německu skoro mainstream. Co s tím?

Velmi brzy to vezmou pevně do rukou „ti, kteří se nezakecají“. Musíme s tím počítat a být připraveni na boj. Uchvacovat se se falešnými nadějemi na brzký rozpad „vězení národů“ je stejně nebezpečné, jako propadat beznaději. Nejsme na tom zase tak špatně. Například z nějakých nepochopitelných důvodů máme narozdíl od mnoha jiných zemí v čele státu politika, který s absolutní většinou národa v této věci rezonuje. Nic není ztraceno. Ale do tuhého teprve půjde.

Jenže také Sobotkové všech evropských zemí tohle velmi dobře vědí. Nejsou to legrační blázni, ale zločinci s dětskou (přímo „angelskou“) tváří. Nejsou jich sice možná ani dvě procenta (úvodem zmíněný průzkum pracuje s tolerancí právě oněch dvou procent plus i mínus). Ale i kdyby jich byly jen dvě promile – mají v rukou média a páky moci. Intenzivní příprava Mnichova 2 – tentokrát ne jen pro nás, ale celou střední Evropu – je v plném proudu. Musí se stihnout do tří měsíců.

Že ten náš ťulpas, který se bez tlumočníka nedomluví ani s bruselským číšníkem, na něco takového nemá? Abychom se ještě nedivili...

Ostatně soudím, že premiér Sobotka, jako stále větší bezpečnostní riziko pro naši republiku, musí jít od válu.

63 komentářů :

 1. S příchodem jara poroste nejen počet imigrantů. Začínáme 6.2. a brzy vyprovodíme 2% vítačů na misijní cestu do teplých krajů. Svůj k svému.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. PETR HÁJEK PRÝ NAJDE ODVAHU OKOMENTOVAT ŘEŠENÍ KRIZE EU NAVRHNUTÉ TADY OSV

   která má potenci 8 392 132 možných voličů.Co kdyby se optal naši lžipolitické třídy, vlády křiváckých ZVORÁLKŮ,zda by jí neslušelo inicializovat JEDNODUCHÉ ŘEŠENÍ.

   Všichni víme,že bible vypráví přiběhy,které mají pochopitelně začatek a konec. Jinak je tomu v KORÁNU,který je kupou tvrzení.Ty ustrnuly na úrovni středověku,a tak se je Arabský svět musí učit nazpamět.
   Pokud by někdo chtěl muslimy předělat,aby věřili,že nemusí pobíjet nevěřici a znásilnovat jejich ženy,tak aby se po desátém znásilnění staly automaticky muslimkami a tímto rozšiřovat korán,zbývá jedno, ZMĚNIT KORÁN nikoli zvnějšku,ale zevnitř.To ovšem sám korán zakazuje a KAŽDÝ,KDO BY SE O TO POKUSIL MUSÍ BÝT ZABIT. FRAU MERKEL VŠAK JE NOVÝM PROROKEM ISLÁMU a pro ni to neplati.
   Arabský lid ji věři,přichází za ní jako za světlem proroka a tedy je to ONA JEDINÁ,která tento Korán může šiřit a tak vyhovět i přání NWO v jehož vleku je USA president Husejn OBAMA.Ona už i dnes žádná kancléřka není,ale stala SE NOVÝM PROROKEM ISLÁMU a jako taková se musi i zaměstnat,
   JINAK SE JÍ VAZALSKÝ CÍL,vybudovat z Německa kalifát NEPODAŘI SPLNIT.Nyní se stala symbolem,který zavalí věřicí z celé ARABIE a AFRIKY,což brzy rozpozná i ČR. Nepomůže ani zazdít hranice.
   Kancléřka stále nechápe,že se stala svatou a poputuje k ní v dalšich rocích nejen celá IS,vybudovaná Saudy,kteři nechtějí přijmout ani souvěrce, ani jejich dobře vycvičené automatčiky,dostávající nyní na dekel od strejdy ASSADA.
   ZÁVĚR.Bud paní MERKELOVÁ vyhlási NĚMECKÝ kalifát a státní náboženství řidící se KORÁNEM,
   anebo hned odstoupí.Je totiž symbolem a přičinou, za kterou ted budou putovat miliony věřicích a tak je nemožné ji zachranovat rozvinutim ostnatého drátu NA VŠECH HRANICÍCH EU.Taky by mohla svým arabákům vysvětlit,že dávky které dostávají od sociálního státu NĚMECKO nejsou od ALLAHA,ale od obyvatelů,které jsou těmi muslimany nazýváni nevěřici psi.

   Vymazat
  2. historie se bude opakovat.
   Naši spojenci nám stejně jako v 39 řeknou, že v zachování míru musíme ty musulmany přijmout, jinak bude běda. A my , jak je naším zvykem, sklapnem podpadky. Pak v evropě pochcípá pár milionu lidí a až pak ty makumby vypakujem jako tehda němce. A zase nám budou s tím muset pomoct rusové. A možná ještě čína.
   Vzpomente si na mě.
   Jerry

   Vymazat
  3. JERRY, NEHOŘEKUJTE A ŽÁDEJTE VYTVOŘENÍ EU Army POD VELENÍM GENERALISSIMA PUTINA

   Ti chcipaci ze zadluženého USA bez peněz nás už stejně neochrání.
   Co budeme dělat,až nám budou znásilnovat naše milenky a manželky ještě přijde na pořad dne.
   Tom

   Vymazat
 2. Cesi NEDEJTE SE ! Nejen Donald Trump, ale cela Amerika mysly a citi stejne tak, jako vy ! To, ze Neocons mysli jinak, nic neznamena....Sabotujte politiku nasilne intergrace, jak nejlepe umite ! Je to proti vasemu zivotnimu zajmu !
  Nebo dopadnete tak BLBE, jako jsme dopadli my na Hillbrow v Johannesburgu.... V pripade, ze Donald Trump nebude zvolen, tak pozadejte officialne o pomoc kohokoliv !
  (Cinu, Rusko).

  Je dobre, ze se ambiciozni Sobotka s nikym nedomluvi.
  My emigranti se domluvime SNADNO a s kazdym ! A nikdo z nas nechce, aby cesky narod prestal existovat.

  Sobotko nas sharm a schopnosti jsou neodolatelne a my ti Tvoje snahy posereme na ultimum ! At zije president
  Zeman ! Vrat se do Slavkova Sobotko !
  At zije president Klaus, ktery je hlava mapa na mezinarodni vztahy !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu zajímalo by mě pro koho makáte,ale Slovanstvo to rozhodně nebude.žid Klaus a jeho žena Livie připravily Čechy o stovky miliard stejně jako žid Havel rozdali za banku svým židovským přátelům z Evropy a Usa celou republiku.Ten článek je samozřejmě pravdivý a alarmující ale štve mě že ho píše Klausúv poskok a další žid Hájek.Je to stejné jako tady kde to vede další žid David....Gojímové zase budou po tisících umírat na bitevním poli a žid se pak bude pomalu drát k moci a bude to zas celé dokola...To je prostě katastrofa!!!!!!

   Vymazat
  2. 21:11 Zidi uz jsou u moci nad svetem spoustu let, staci si jen overit etnicitu nejvlivnejsich clenu evropskych i zamorskych vlad.

   Vymazat
  3. J duponte, víš mnohokrát jsem s tebou nesouhlasil a dokonce ani s vlastním otcem, ale poslední dobou tak nějak ztrácím na pevnosti v kramflecích. Naposledy mě k tomu vedl rozhovor na parlamentních listech s panem Kollerem vojenským analytikem. Ten pán ohledně Syrské krize zkritizoval všechny zcela poprávu, ale vyhnul se kritice a sousedovi Sýrie a to Israele. Přitomk mnoho argumentů vypovídá o podpoře rebelů ze strany Israele. No bodejť by pán Koller kritizoval židy, když nejspíše v noci jde spát s jarmulkou. Co si pak o tom myslet. Můžu mu už vždy věřit? Asi ne.

   Vymazat
  4. Je načase,aby jsme se my Gojímové začali od židů učit jak převzí finance,zlikvidovat TTIP a TISA.Pokud vím doposud GOJÍMOVÉ stále nechápou,že musí sami vytvořit NOVOU SÍLU jinak budou volit ten politický šrot z nynějši polit.třidy donekonečna, stát u zdi jako píchlé kola a kvílet a kvílet.

   Vymazat
 3. Hned, jak se Sobotka vecpal do čela ČSSD a provedl "čistku" svého, prozemanovského soka Haška, věděla jsem, že to smrdí a že to nebude dobrý. Že to bude ale až takhle zlý, to tenkrát netušil asi nikdo, kromě těch plus mínus dvou procent zaprodaných...
  Pan Hájek má pravdu, že ještě prohráno není. Člověk má jenom tolik svobody, kolik si uhájí. Když se teď na to vyprdneme, nebo podlehneme jejich chlácholení, že se vlastně vůbec nic špatného neděje, jsme v řiti...

  OdpovědětVymazat
 4. Vždyť to říkame všichni...víme naprosto přesně kdo je vlastizrádce..kdo se spolčuje s cizákama.Já osobně bych rád věděl proč.Snad si naivně nemyslí že ho vemou..nebo je..na Bahamy nebo do Karibiku aby je tam oslňovali intelektem.Aby mu taky neselhaly brzdy u auta..jako Dubčekovi...např.

  OdpovědětVymazat
 5. Kazdy kdo hlasa krestanskou lasku pres kulturni barieru, rasovou, a vyvojove odlisnou - je idealisticko utopisticky IDIOT ! At jede svoje utopie vyzkouset do necivilizovane Afriky ! Bude zabit a sezran ! (Pracoval jsem tam dlouho, pro vladu v Pretorii.)

  Krome toho, krestanska ideologie byla tolikrat manipulativne pozmenena, ze by se na ni nemel brat zretel uz vubec. Jsem verici Katolik, ale povazuji naseho svateho otce za VOLA !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...Svat.otce za Vola...kdyby jen to!Je to Jezuitský generál,dobře víme,co jsou zač!!!

   Vymazat
  2. Papež František je Jezuita a ve Vatikánu už došlo k několika vraždám...http://www.prvopodstata.com/2016/01/21/desiva-pravda-o-cern-a-vatikanskem-tajnem-planu/ Nevím co je pravdy na CERNU ve Švýcarech, ale Stephen Hawking už svět několikrát varoval....

   Vymazat
 6. Mayor Drack (14:18) Bahamas je ospaly prdelakov ! Je to kousek od Floridy ! Je tam 700 ostrovu a 80 % neobydlenych. Navrhuji tam Sobotku vystehovat ! Sobotko, oni tam mluvi anglicky Ty analfabete, tak se Ti tam zlepsi KOKTAVOST, ale maji tam dobry RUM, coz Te udela oblibenejsim. Az UFOuni daji zemekouli krystyr, tak to bude na Bahamas.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 7. Cesi stavejte PLOT, kontrolujte vase hranice ! Amerika stavi plot na Rio Grande ! A Israel ma plot nejlepsi na svete !
  Vezmete si z toho priklad ! Tak jako Amerika a Israel rozhoduji o immigracni politice sami, tak o ni musite rozhodovat i VY !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu Amerika a Izrael rozhoduje o celosvětové migrační politice,to že Evropu chtějí rozvrátit muslimsvtvem je výhradně z jejich kuchyně a když čtu vaše košaté komentáře tak mi je jasno která bije.

   Vymazat
 8. Konečně jsme se dověděli, jak prezident Zeman rozděluje národ. 93% občanů souhlasí s prezidentem ve věci migrantů, 2% nesouhlasí se Zemanem a 3% se k tomuto tématu nevyjádřilo. Opravdu rozdělený národ.

  OdpovědětVymazat
 9. Nicku Honolulu, já bych pro Bohuša navrhoval Solovecké ostrovy. Jsou to ostrůvky v Bílém moři, neuvěřitelně zdravé podnebí, lesy, kemenolomy, jezírka s pitnou vodou. A funkční gulag cca pro 30 000 lidí. Je modernizován. Putin tam (ale i jinde) uvažuje soustřeďovat atentátníky a teroristy. Ne tak Kadyrov. Ten přísahal na Korán, že on zajatce nebere. Tento rozkaz od něj dostali i vojáci jeho armády. Taky slušné řešení. Takové bezkonfliktní, nenákladové a definitivní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 14:48- to není špatný nápad si to od Rusů pronajmout. Víc než 30 tisíc vás v ČR nebude a práce v kamenolomu vám poopraví ochablé svalstvo ze zahálky.

   Vymazat
  2. Pane Povolný , asi jste chtěl napsat " nás nebude " ..

   Vymazat
  3. Jo, jo, Solovecké ostrovy by Sralbotkovi velmi prospěly, třeba by na nich získal i nějaké to sebevědomí.

   Vymazat
  4. 16:48- nemám ochablé svalstvo ale když myslíte. Zeptejte se občanů ČR koho by kde rádi viděli, když na mne nedáte.

   Vymazat
 10. Imigranty nechce vitat ani Sobotka. Paranoidnimu blbovi Hajkovi uz uplne preskocilo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už ti cvaká, Bohušu? Už to neokecáš.

   Vymazat
  2. Z profilu mateš lid trolle 15:21, stav se k problémům hezky čelem:
   http://leva-net.webnode.cz/news/proc-usa-zobrazuji-svuj-symbol-vzdy-z-profilu/

   Vymazat
  3. Jé Bohouš je tady, nazdar premiére. Dovol abych Ti tykal. Jak se máš ty vole?

   Vymazat
 11. Honolulu

  Pro tebe, nechej tady svůj email napiš to typu ..


  jmeno zavinac server dot net nebo com

  Nevypadá to dobře ve staré dobré Americe. Normální američané tak jako my jsou fajn, problém jsou Wall Street boys a politici .... problémem je většinou že to odskáčou normální poctivý lidi a hajzlové se uklidí do zatiší před bouří kterou sami vytvořili ....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu

   Vlastně tady je můj třetí email, nakontaktuj mne ...

   v1lastyl at-zavináč yahoo dot com

   Vymazat
 12. Mayor Drack

  Víš co ten symbol znamená, ten červený kříž co používáš ...

  OdpovědětVymazat
 13. Ransdorfova dcera - z parlamentnich listu

  „To, co teď pociťuji nejsilněji, je zhnusení – nad našimi médii, která pod články o jeho smrti opakují lži, které teď už nemá kdo vyvrátit, nad diskutujícími, kteří jak hyeny jásají nad smrtí člověka, aniž by mu kdy dosáhli po kotníky, mnozí z nich jsou dokonce zaplacení provokatéři, kteří pravidelně pod jeho články uváděli zavádějící informace nebo ho vulgárně napadali,“ svěřila se Ransdorfová se svými pocity na sociální síti.

  ??????
  To co píše jeho dcera to platí taky o našich slavných GOIM-ANONYM - AKA SRÁČ.

  Spravedlnosti nelze uniknout, možná naivně si ubožáci myslí že spravedlnosti uniknou díky penězům co kradou od lidí ..... ale to je jenom iluze .... kromě toho spravedlnost která není vynešena během tohoto života vás bude nahánět na onom světě ... a tam vaše uloupené peníze a lživé mas-media neznamenají NIC

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tam, v prázdnu neznamená nic ani pravda, ani lež. Ani zločiny, ani dobroskutky tam neznamenají nic. Všechno co je v normálu je v neexistenci. Přechodným zábleskem, kratičkou anomálijí, je sám kraťoučký život. Všechno současné dění směřuje ke společnému cíli - k neexistenci.

   Vymazat
  2. Všechno co je v normálu i nenormálu se ocitne v neexistenci. Svět věcí náhle zvetšelých zde oplývá nulovou hodnotou a my, obklopeni nekonečnem tu smíme, opravdu jen na mžik být. A proto si musíme na ten mžik uhájit životy před otrokáři a vykořisťovateli všeho ražení a radši zemřít ve stoje než existovat v kleče. T

   Vymazat
  3. Ano, máš naprostou pravdu. Vždy jde jen o jedno, buď chci být dobrým člověkem a uznávat nějaké hodnoty(například desatero) nebo chci být dobrým člověkem a kašlat na hodnoty našeho světa a v ten okamžik zradím naše křesťanské desatero a zahynu. Neb agresivnější islám mě zákonitě převálcuje, neb jedinným a spravedlivým zákonem na tomto světě je záko silnějšího. Né slušnějšího. A proto konec slušnosti , já chci zabránit vyhubení našeho rodu, já chci zachránit své děti a vnoučata , já jdu k pumpám, neb loď se potápí.

   Vymazat
 14. Máte naprostou pravdu pane Hájku.Ještě nedávno jsem si myslel že je Sobotka pouze zbabělec.Dnes jsem již pochopil ,že je to zrádce naší země, našeho národa. Asi mu za to slíbili nějakou vysokou funkci v Bruselu.Zaprodané sdělovací prostředky si s ním teď notují.Je to hnus.Nadějí pro nás je, že rostoucí nebezpečí islamizace Evropy si uvědomuje čím dál víc lidí i v ostatních státech.Vládnoucí elity EU jsou už úplně odtrženy od svých občanů a evidentně jim na jejich osudu nezáleží.Slušní lidé všech zemí spojme se proti těmto darebákům.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta zubatá plešatá zmije musela být dávno naverbovaná a nyní splácí svůj dluh,opona se zvedla.Všeho dočasu,i zla,na každého jednou přijde řada.

   Vymazat
 15. Stačí vystoupit z EU a z NATO.

  OdpovědětVymazat
 16. Hlavně přijďte 6. 2. ve 14 hod. na Václavák !!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mojl by někdo konečně napsat KDE bude
   6.2 (příští týden v sobotu) Demonstrace?
   Měla jsem za to,že je na Kulaťáku ve 2hod .sraz?A pak se jde na Hrad?Tak kde to je ?
   vlaštovka

   Vymazat
  2. Znovu opakuji, koho dotáhl Okamura do parlamentu?! Pana Okamury si velice vážím, ale on nepochopí mentalitu šmejdů, stejně, jako ji nepochopil pan Bárta.Nikdy nepochopí, když půjčí tvorovi půl milionu a nechce po něm stvrzenku, aby ho neurazil, že to ničeho se neštítící živočich, použije proti němu. Nikam nepůjdu, na český Majdan šmejdi čekají!! Choďte řádně k volbám a přemýšlejte, než hodíte lístek do urny, aby nám nedělal premiéra Sobotka a přidružení živočichové, protože lidi to nejsou!!!

   Vymazat
  3. ...budu totiž v Praze ,tak chci samozřejmě jít!..
   j.

   Vymazat
  4. 17:01
   myslíte,že se něco stane?jako máma
   jsem zneklidněná!
   j

   Vymazat
  5. Demonstrace za Evropu bez EU - 6.2.2016 začátek 13.oo h Vítězné náměstí, Praha

   Demonstrace Evropa společně proti islamizaci - 6.2.2016 začátek 15.oo h Hradčanské náměstí, Praha

   Unikátní demonstrace, která nejen symbolicky spojí Evropany. Čtyři státy, čtyři města spojená naživo satelitním televizním mostem. Spojíme Prahu, Bratislavu, Varšavu a Drážďany. Další města se budou účastnit bez telemostu. A to Amsterdam v Nizozemsku, Tartu v Estonsku. A další země se postupně připojí. Přijďte všichni!¨
   Toto sdělení je z e-mailu!!!
   pražský vrabčák Čimčaro

   Vymazat
  6. Díky Čimčaro!
   To znamenà u ÚDY již ve 13:00!? nespletl ses?tak vidíš ,přišla bych o hodinu později a všichni by už byli pryč .Tak zvaně s křížkem po funuse.Tak teda ve 13.00..
   j.

   Vymazat
  7. Půjdu.Protože nestačí už jen mudrovat a něco hlásat.Činy jsou nyní důležitější,než slova.KONAT.Proto přijdu.

   Vymazat
 17. Proč potřebujeme nové "milice"? Máme se začít bát? Když Sobotka tvrdí, že u nás nic nehrozí?

  http://www.securitymagazin.cz/zpravy/chcete-mit-ve-vasem-meste-nebo-obci-domobranu-mate-moznost-1404048855.html

  OdpovědětVymazat
 18. ledna 2016 17:08
  pokud mají lidé rozum a nedají se vyprovokovat placenou skvadrou přítomou na všech demonstracích NESTANE SE NIC.

  OdpovědětVymazat
 19. Pro anonymní17:01-Vaše výzva,choďte k volbám je po-
  někud přihlouplá.Volby jsou zmanipulovány.Ne volby
  stran,ale volby osob.Jinak si nelze vysvětlit,že by
  mohl být zvolen Marek Benda,který byl na 6.,tedy ne-
  volitelném místě kandidátky.Není sám.Jenom pak mohou
  a taky to dělají,že se odvolávají na mandát.
  Co se týká migrace:asimilace pro velkou kulturní
  propast nefunguje.Méně vyspělou to zničí a té vy-
  spělejší zůstana na krku závislá,ublížená menšina.
  V současnosti hrozí,že bude zničena ta vyspělejší.
  Potomci budou nadšeni.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. IN. Volby jsou jen dobře a dopředu zaplaceným velkolepým divadlem.Nic více.To divadlo je potřeba zrušit,zlikvidovat.

   Vymazat
  2. PANE MAJEVSKÝ Z 17.38.OSV CHÁPE,ŽE VOLBAMI JSOU VOLIČŮM VADNÝMI ZÁKONY UKRADENY HLASY A TEDY I JEJICH MOC

   nemá ceny tady obdivně hartusit nad úspěchy STARÉ POLITIKY ,křivácké polit.třidy NETÁHEL,která se přiživuje na těle občanů z jejich rozpočtu,ale navrhovat řešení.Upozornujeme vás ABY JSTE SI VŠIML,že SE POMALU ,ALE JISTĚ KONSTITUUJE HzNR a VzV,které navrhují trpělivě, vytvořit NOVOU SÍLU která bude vyžadovat zájem a podporu,jinak se občané ničeho nedočkají a VAŠE KOMENTÁŘE VYZNÍ NAPRÁZDNO...

   Vymazat
  3. Kdyby volby, v podobě, jako je teď, měly něco změnit, už by je dávno zakázali.

   Vymazat
 20. Odpovědi
  1. A když ti rozdají červené kartičky, tak nezapomeň mávat tak, jak ti řekne dálkově ovládaný dav.

   Vymazat
  2. 17:58-to je jiná akce, ne od Šapira.

   Vymazat
  3. 17:58
   si myslí,že jsem debil...
   ptám se pouze,kde přesně bude demo:zda od začátku na Václaváku ,anebo se půjde z Kulaťáku nahoru přes Hrad...(u ÚDY mám totiž ve 2 hod.sraz ,tak abychom se event.setkali jinde ve městě)-pouze toto jsem chtěla vědět...
   jinak rozumím česky,nejsem slepá a zrno od plev určitě rozpoznám a oddělím..
   (jinak vidím ,že se asi šapirovci chystají)..
   j.

   Vymazat
 21. „Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno“
  Wiki: „lze z řady zdrojů dovodit, že římský státník Cato starší vždy zakončoval své projevy některou z variací uvedeného vyjádření – a to i když o Kartágu vůbec nebyla řeč. Proto lze tuto frázi používat také jako úporné, opakované naléhání na nějakou věc.“
  Hájkovu poslední větu:
  „Ostatně soudím, že premiér Sobotka, jako stále větší bezpečnostní riziko pro naši republiku, musí jít od válu.“
  lze takto také používat. Nebo zkráceně:
  „Ostatně soudím, že premiér Sobotka, musí jít od válu.“
  obojí je správně. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Korektněji, a taky co se týká 100 leté historie válek vedených manipulující mafií tzv západní ELITIOU-AKA SIONISTICKÁ MAFIE, aka CENTRÁLNÍ BANKOVNÍ PODÍLOVÝ DLUHOVÝ SYSTÉM a jejich mediální systém, tak musím podotknout že KM - Khazarská Mafie co se hraje na JIDISH aka židy, MUSÍ BÝT ZNIČENA. Pak trpaslík Sobotka či Kalousek nebudou vědět jak tancovat do taktu poněvadž nebude mít kdo hrát do rytmu bey not ...

   Vymazat
  2. Vlastimil25. ledna 2016 18:35
   Souhlasím, že to je jádro všech nectností našeho neoliberálního systému. Ale to je práce pro nějakého Herkula.

   Vymazat
 22. STOP sobotka .........

  OdpovědětVymazat
 23. Nicméně Sobotka stále jenom "pigluje" veřejné mínění, v EU jenom "přicmrndává" ale souhlasí, EU se právě chystá poslat miliardy ještě "tvrdých" Turecku, Erdogan unešený blahem bezochyby poslechne stále ještě reálně fungující (samozvanou v křesle EU) Merkelovou:

  "....o návrhu německé kancléřky, který zazněl na jejím jednání s tureckým ministerským předsedou, aby se ilegální migrace změnila na migraci legální a turecké a evropské námořnictvo sebralo pašerákům jejich výnosný kšeft. Přeprava migrantů by se stala bezpečnější, pro ně lacinější a zřejmě by se povedlo výrazně zvýšit počet přepravovaných osob. To, že v roce 2015 přišlo do EU 16x více zájemců o evropský blahobyt než v roce 2014, je pro záměry paní Angely Merkelové zřejmě málo."
  http://m.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/jaroslav-basta-dalsi-sileny-napad-angely-m-/

  Takže pozor! Jedna věc jsou (jen) názory, jiná věc jsou (jen) řeči, a jiná věc jsou skutečně probíhající procesy (migrace).

  Politikům nevěřít ani hlásku, sledovat co se skutečně připravuje a děje, politiky totálně vyměnit, nejlépe včera.

  Ochrana hranic schengenu žádná, řeči se jenom mluví, řeka migrantů teče, čas plyne, pak se jen trochu rozptýlí a zaktivizují, a je dokonáno.
  A že je už 97% proti, nemusí mít v krajním případě VŮBEC ŽÁDNÝ !!! VLIV.

  Tak vidím extrapolaci dosavadního vývoje.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 24. Stop destruktivní EU,stop Invazi.1.6.2.2.O16 zač.ve 13 hod Vítězné nám.Praha. 2.6.2.2.016 zač.15 hod.Hradčanské nám.Praha.Pozor na Šapirovy provokatéry.

  OdpovědětVymazat
 25. Dnes Sobotka v brífinku vlády oznámil, že "ČR" daruje přes USáky Kurdům / to určitě! / 6500 samopalů a 7 milionů nábojů. Vysloveně zdůraznil, že tento dar předají za nás USáci. Tak nejenže darujeme ISIS zbraně, protože právě tam je usáci pošlou, ale, navíc , budeme ještě OD-ZBROJENĚJŠÍ a už brzy v ČR nebude nic kromě klacků a šutrů na obranu.To už je několikátý dar tohoto druhu.
  Viva Sobotkaaaaaá!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. sobotka neví,že jeho samopaly se prodávají na trhu v ERBILU bombometčikům z IS,a brzy budou jimi v PRAZE postřileni neosráči,kteří tady jsou svými prosobotkovskými komentáři na straně teroristů.

   Vymazat