Reklama

pondělí 18. ledna 2016

Po průzkumném letu nad Sýrií je Německo "naprosto šokováno"


18. 1. 2016       zdroj a zdroj
Velitelé Luftwaffe byli "šokováni" po společné misi s leteckými a kosmickými silami ve vzdušném prostoru nad vojenskou zónou Levant, která "bez jakýchkoli pochybností" dokázala plnou součinnost Spojených států s teroristy DAEŠ při mohutném rozkrádání syrské a irácké ropy, a odhalila největší lež Obamova režimu o tom, čím ve skutečnosti tento konflikt je.


Podle zprávy dva letouny Tornado Luftwaffe, vybavené zařízením pro pozorování, vzlétly z letecké základny NATO Incirlik 9.1.2016 v 9:32 SEČ na tříhodinovou misi nad Irákem a Sýrií ve své první průzkumné misi. Bylo potvrzeno téměř 12000 autocisteren a nákladních automobilů DAEŠ, převážejících ukradenou ropu a překračujících hranice mezi Tureckem a Irákem s plnou ochranou vzdušných sil USA a Turecka, jež byly nedávno zjištěny satelity leteckých a kosmických sil.

Zatímco letouny leteckých a kosmických sil mohou v syrské válečné zóně Levant legálně působit pouze v rámci mezinárodního práva a použily svou značnou sílu k ničení ropných objektů a autocisteren DAEŠ, tato zpráva uvádí, že irácký region je pod ochranou letectva USA, které nadále umožňuje, aby se tento hromadný zločin nepřetržitě uskutečňoval.

Jaká bude reakce Německa na informace, obdržené jeho průzkumnými letouny, které si dnes potvrdily naprostou obludnost toho, co Obamův režim skutečně dělá pro podporu islámských teroristů. Předtím to uvedl prezident Putin, který při varování těch západních zemí, jež se snaží odhalit lži Spojených států, upozorňuje: "Existují zprávy, že řada světových vůdců je otevřeně vydírána. "Velký bratr" ne bezdůvodně utrácí miliardy dolarů na sledování po celém světě včetně svých nejbližších spojenců."

Ačkoli režim Obamy nadále veřejně tvrdí, že Německo je jedním z nejsilnějších evropských spojenců, důkazy o vydírání Němců Obamovým režimem přibývají.

Zejména je třeba poznamenat v souvislosti s vydíráním Německa prezidentem Obamou, pokračuje zpráva, že po té, co Němci na jaře tohoto roku oznámili, že stáhnou z Turecka své baterie Patriot a dále upozornili, že studují možnost blokování prodeje německých tanků Saúdské Arábii, Obamův režim rozpoutal bezprecedentní hospodářský útok s tvrzením, že největší automobilky v Německu prodávaly v Americe závadné automobily.

Za zmínku stojí, že nehorázná byla ze strany USA tvrzení, že Němci nainstalovali v naftových vozidlech, která se prodávala v Americe, vadný software ke klamání zařízení pro kontrolu emisí.

Německé dieselové automobily, prodávané v Evropě, mají méně škodlivých emisí, než prodávané v Americe; "úprava" softwaru jejich vozů, prodávaných v USA, byla závislá na příslušném typu biopaliva, které v Evropě obsahuje řepkový olej, ale v USA obsahuje hlavně kukuřici.

Důkazy o tom, že Německo nebude tolerovat vydírání Obamova režimu, přibývají po informacích z tohoto týdne, kdy německý automobilový gigant Volkswagen odmítl poskytnout USA jakékoli dokumenty a že Německo se připojí k Belgii v nařízení zákazu na prodej zbraní Saúdské Arábii.

Německý komisař pro lidská práva Christoph Strasser také zaútočil na Obamův režim, hlavního spojence DAEŠ a Turecka, a varoval, že se situace v zemi "dramaticky zhoršila" pod vládou jejího despotického vůdce, prezidenta Recepa Tayyipa Erdogana. Ve spojení se skutečností, že německé podniky nyní otevřeně vyzývají k ukončení sankcí proti Rusku a s příslibem kancléřky Merkelové o podpoře rozsáhlé dohody na rusko-německý plynovod, který je zásadní pro energetickou bezpečnost její země, úplné přerušení vztahů mezi Německem a režimem Obamy může nastat spíše dříve než později.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr.Vladimíra Grulichová

81 komentářů :

 1. Bylo by to pěkné,ale nezapomeňme,že Německo je stále,téměř 71 let po válce, stále okupovaná země.To je první věc, kterou by mělo Německo vyřešit/kromě imigrantů, samozřejmě/.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak.

   Vymazat
  2. Souhlas. Už teď nevědí, co s vetřelci. a s hrůzou zjistili, že se na ně všichni vy**šlou, rakouský ministr zahraničí oznámil, že Rakousko už nemůže nikoho přijímat a správně uvedl, že vetřelci do Maďarska, na Slovensko, do Polska a k nám nechtějí. Zároveň řekl, že švédsko zastavilo zahraniční pomoc, aby mělo peníze na vetřelce.

   Vymazat
  3. NĚMECKO DE JURE NEEXISTUJE,ALE POUZE, DE FAKTO.SPOJENCI MU ZABRÁNILI UDĚLAT TEČKU ZA JEHO PORÁŽKOU MÍROVOU SMLOUVOU

   .Každý se diví,proč se Makrela musí dát vydírat a ničit svůj sociální stát kalifátem,který tam na přikaz NWO,co za sebou vleče celé USA,nyní bude muset ZAJISTIT a s ní se veze i ČR vlezdoprdelistické vlády,která nám voličům zase chce ukrást volbami, podle jimi odsouhlašených vadných zákonů hlasy a tedy i naší občanskou moc.
   Dúvod PROČ MAKRELA na to vše kouká jako tele na nová vrata, je jednoduchý,ovšem režimní tisk o něm nesmí informovat.
   USA,BRITANIE A FRANCIE drži ubohým skopčákům tisíce tun zlata,které mu odmítají dát.Ono by ho totiž mohlo použit na reparace státům EVROPY a tak se dohodnout stát samostatným státem s dokonce opravdovou ÚSTAVOU.Doposud mají jen provizorium tzv. ZZ A JAK TO VYPADÁ NEZBAVÍ SE ASI NIKDY OKUPAČNÍHO REŽIMU.NWO stále totiž počitá,že využije ZNOVU němců pro zničení RUSKA a EU jako možné konkurence SOBECKÉHO USA,kdy bude svítit celé atomem,sračko-HEGEMON,který žádnou válku v poslední době nevyhrál a je zadlužen, úplně bez peněz to nikdy nepřestane zkoušet.Jeho dluhy odmítají kupovat dokonce SAUDI,takže se jim to začiná smolit od Urajiny po strejdu ASSADA.

   KDO MI NEVĚŘI,AT SE ZEPTÁ NA TO CO TU PÍŠI, NAŠEHO REŽIMNÍHO TISKU A TEN PRASKNE S NERVAMI JAK BALON.

   Vymazat
  4. Co jiného-když se všude roztahuje slavné USA-kde po světě má základny- japonsko,německo,itálie,kuba ani člověk neví kde-všude otravuje afganistán,irác,libye atd.-stejně má nejlepší atomovky rusko 1 car by zničil skoro celé čechy-oproti tomu má slavná USA jen prskavky. A pak čína takže svět si rozdělili 3 velmoci-francie,británie,izrael už moc termonuklearjadern nemají. Tak to je a tak to bude!

   Vymazat
  5. Zlatá slova.

   Vymazat
 2. Jojo. "Německo je šokováno" ale odkaz není na německý zdroj ale "překvapivě" na rusácký.

  David, který sem nekriticky pouští tyto sračky, je naprostý idiot. Což by mi nevadilo kdyby tento vyšinutý psychopat nedělal ministra zdravotnictví. Z toho mrazí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty debile, co ti mrazí až to zamrzl mozek. Ivan David už dávno ministra zdravotnictví nedělá.
   Tak bacha, aby z toho mrazení ti nezamrzli i zbylé orgány. Žádná škoda by tě nebyla hlupáku hloupý.

   Vymazat
  2. Aha, tak úplně původní zdroj toho všeho je mnohokrát provařený whatdoesitmean :-D

   http://zahranicni.ihned.cz/rusko/c1-65102190-odvetne-sankce-ruska-ochromi-zapad-chlubi-se-propaganda-odkazuje-na-neexistujici-zakon

   Tato pičovina tu taky byla :-D

   Vymazat
  3. ÁÁÁÁÁÁÁÁ,náš Vox Populi ala Kavárna knížete Poserplíny promluvil!!!!Vrať se na nočník,tam toho zvládneš podělat ještě víc!!!!:-))))))

   Vymazat
  4. Je to nešvar dnešní doby, že se chce titulkem šokovat dělají to neustále všichni je v současnosti zbytečné se nad tím pozastavovat. Co se týká obsahu stačí vědět jedinou věc (při troše trpělivost a inteligence snadno ověřitelná s mnoha zdrojů) a to, že IS/ISIS/Daeš je nepravidelná armáda USA.

   Vymazat
  5. 13:04
   Nazdar Pepku, a tvrzení o ZHN v Iráku bylo také z ruských zdrojů? A co tvrzení o vyhazování dětí z inkubátorů v Kuvajtu? Co rozdávání viagry v Libyi kvůli lepšímu zbásilňování? Také ruské zdroje? A teď vyskoč bolševický retarde!

   Vymazat
  6. Ty adolescenční mikymaus, co třepeš za nesmysly?! Vždyť pro Novou republiku článek vybrala a přeložila PhDr. Grulichová. David ho jen vystavil. Kapíruješ, nádhero?

   Vymazat
  7. A co třeba toto :
   http://cz.sputniknews.com/videoklub/20151225/2015399/ruske-letectvo-utoci-autocisterny-ropa-syrie-video.html

   nebo toto ? :

   http://cz.sputniknews.com/svet/20151225/2013930/rusko-rozvedka-cisterny-rupa-turecko-hranice.html
   Je to tak těžké se k tomu proklikat? Q.

   Vymazat
  8. Jestli ten ruský odkaz není proto, že se to v Německu zveřejnit nesmí. Není nad svobodu slova a demokracii. BV

   Vymazat
  9. V Německu se muselo čekat týden na zveřenění silvestrovských prasáren kozomrdů. Až už to věděli všichni a madam M zjistila, že to neututlá, tak toho byly plné sdělovací prostředky, někdy i s omluvou. Tady tomu průseru dávám měsíc, protože to není tak atraktívní, jako znásilňování.

   Vymazat
  10. Co se údajně stalo na silvestra v Německu a okolí se neuveřejňuje. Není co. Za pár Euro provokatéři sehrají naučené scény.Proto nejsou zatčení.Vše se samozřejmě organizátorům vymstí.

   Vymazat
 3. Nemějte lidi naivní iluze,že všechno spravedlivě a dobře skončí :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Skutečnosti kolem nás podléhají pevným zákonům. Například vše se děje podle etiky a morálky všech zúčastněných.

   Vymazat
 4. Hňupe 13:04, ty jsi jeho nevyléčený pacient nebo čekatel, dle tvého vyšinutého a nic neříkajícího zvratku. Tato zpráva je už známa delší dobu a že je ruská? Z německých zdrojů se nedozvíš ani o tom co se děje u nich doma, jen mlžení a o přínosnosti slimáků. Takže paciente, zpátky do postele a dej si roháčka a nebo čípek o tvé modly Šapira.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Že se to nedozvím z německých zdrojů ale přímo vyvrací titulek "Německo je naprosto šokováno...", debile.

   Vymazat
  2. Tomu blbovi 13:04 musí jeho ošetřující lékař Ivan David ležet v žaludku. Asi mu zatrhl vycházky a strčil do svěrací kazajky.

   Vymazat
  3. 13:28

   Přesně tak. A celé Německo je z toho šokováno, debile :-D
   A ve svěrací kazajce se nejlíp píše na klávesnici. Ale to nic. Nepředpokládám, že by to debilovi přišlo divné:-D

   Vymazat
  4. 13:37

   Dneska máš nějak rozchcechtáno, Pepku, co? Už se tlemíš jak ten tvůj vypatlanej stbáckej fotr, když se ho zeptali, kolik je dva a dva. Nebyl schopnej to spočítat, než mu vyvolení soudruzi poradili, aby spočítal, kolik zlomených prstů bude mít mukl v Jáchymově, když mu tvůj fotr zlomí dva prsty na levačce a dva na pravačce. Pak se tvůj fotr skoro trefil, když se dopočítal pěti. :-Debile.

   Vymazat
  5. 13:37 - Ty šmejde, ty nepředpokládáš vůbec nic. Ani předpokládat nic nemůžeš, máš totiž zastuzené myšlení usáckého antikomunistického primitiva. Klapky na očích, klapky na uších, klapky na pofidérním mozku. Z čeho je, či není Německo šokováno, se v našem mainstreamu dozvědět nemůžeš. To určitě jako zaslepený, zabedněný konzument pochopit nemůžeš. Prostě to není ve tvých možnostech, aneb to přesahuje kapacitu tvého omezeného myšlení.

   Vymazat
 5. Již po 4 roky to ví celý svět, že US huni si tam IS(IL) vymysleli, vypiplali, vyzbrojili a dál a dál jej podporují. Jako nástroj pro destabilizaci regionu a svržení legitimní vlády jedné tamní země. Když tu druhou již mezitím zničili svou zločinnou agresí.
  Jen ti velitelé Luftwaffe jsou z takového poznání "v šoku".
  Nezneklidňuje mě šok jakýchsi vojenských potentátů, ale to jejich pokrytectví a oddané lokajství. Protože to přece museli vědět již dříve.
  A pokud by přece jen nikoliv, pak také i míra mainstreamové západní ohlupovací manipulace lidí. Která i z bílé s takovou lehkostí dělá tu černou ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Opluštile, 1% konspiračních anti-ami, rudohnědých, paranoidně schizofrenních debilů není "celý svět". A velitelé Luftwafe jsou v takovém šoku, že první co je napadlo bylo utíkat se vyzpovídat do nějakých sračkostránek v USA :-D

   Vymazat
  2. Haaaaaa,genitální "semeno z tátových trenek" nás teď poučilo!!!:-DDDD

   Vymazat
  3. Anonymnímu (18. ledna 2016 13:48):
   Těch, které tak dojemně charakterizujete jako anti-ami ..., možná je nanejvýš i to 1 %. Zbytek světa však stále ví to, co snad tušíte i vy sám.
   Tak, jak jsem to již popsal výše.
   Může se vám to i nelíbit (že to víme a že se nám to hrubě nelíbí), ale to je tak vše, co s tím naděláte.

   Vymazat
  4. Pepku, tyhle kydy jako "rudo-hnědý", "anti-ami", atd. vás učí na školeních? Já jen, že všichni retardovaní "vyvolení" placení "diskutéři" používají naprosto totožný slovník. Pokud ovšem všichni ti "diskutující" nejsou jeden vypatlaný synáček tvého dementního bolševického fotra. :-D

   Vymazat
  5. 13:52 Proč sem zatahuješ urážlivé povídačky tvojí mámy, kterými tě častovala ve vzteku co to porodila za dementa? Protože sám nejsi schopen cokoli svého vymyslet.

   Vymazat
  6. 13:48 jo, a ty jsi ten zmatený mozeček, co většinu normálních lidí vydává za 1%, snažíc se sám sebe přesvědčit, že ta většina je stejně choromyslná a omezená jako on sám. A tak tady blábolí jako sám voják v poli nebo kůl v plotě.

   Vymazat
  7. Vadí mě, že se urážíte. Je to kontraproduktivní. Diskutujte jenom vy, co máte mozek a diskutujte věcně.
   Karel

   Vymazat
 6. Kontrolní otázka:Jak se nejlíp zbavit DAEŠ a ISIL????Bombardovat Pentagon i s Bílým domem:-)))))))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas, ale ještě bych to doplnil o Tel Aviv!

   Vymazat
  2. ....13:45
   Postup u mně by byl nejdřív Tel-Aviv a pak az
   ušácká bouda!
   co Ty na to!?
   j.

   Vymazat
 7. Zatím se to jen šuškalo,co se tvrdí v článku.Merkelová je skutečně vydírána,měla bouchnou do stolu,když o tom jednala s Obamou,jistě si mnozí vzpomenout,jak přišla na tiskovku jako opařená.Tak jako tak,uškodila Německu hodně.I když přede mnou píše,že Německo je pořád váleční kořist,tak musí být z ticha.Proto jsem psal jinde,rozpad SSSR byl proveden právě proto,aby nebyl kdo,dělat si nárok na vítězství ve druhé světové válce.Samotné Rusko asi těžko,jedině se zase spojit v celek SSSR.Každého napadne,že celé angažmá USA v Sýrii,mělo vést k poraženi Asada.Potom by byla ta zlodějina ropy oficiální a o to jde v prvé řadě.
  zemedelec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To zemedelec 18. ledna 2016 13:48

   Kdyby šlo v prvé řadě o ropu, tak by to bylo ještě OK. Ono však skutečně jde o globální moc nad světem a lidmi a ropa je jen jedním z prostředků, jak srazit nyní nepohodlné Rusko do totálního ekonomického průseru. Není Vám divné načasování zrušení jaderných sankcí na Irán? Ti pustí další ropu do oběhu, cena nutně spadne pod cca. 25 dol/barel a ti lišáci v NY a WDC se blahem po...ou, protože doufají ve zlomení vazu RF a Putina. A to je jen část plánu.
   Globální elity (zákulisní loutkovodiči) potřebují válečný konflikt globálního rozsahu, aby mohli na spáleništi Světa vybudovat ten tisíce let připravovaný projekt NWO. Několikrát měli velmi dobře nakročeno, ale nejdřív Hiter a potom Stalin jim hodil kládu pod nohy a kýžený výsledek se nedostavil. Při takhle nízké ceně ropy by mohlo dojít k celosvětové ekonomické destabilizaci a nutnosti řešit ekonomické problémy silou. A po globálním konfliktu bude další příležitost.

   Mír s Vámi.
   Ferro

   Vymazat
  2. Pro 13:48 - Možno je vlastizrádní baba Merkelka vydíraná proto, že je údajně dcera Hitlera! Zde je link:
   www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7177-konspiracni-teorie-se-siri-internetem-nemecka-kanclerka-angela-merkelova-je-udajne-dcera-hitlera

   Vymazat
  3. 15:03

   Ano, toto je názorný příklad co sem chodí diskutovat za vymaštěnce.

   Jen bych dodal, že Merkelová není Hitlerova dcera ale kvůli lepšímu zamaskování přeoperovaný syn. A hlavně, celé Německo je z toho zděšeno :-D

   Vymazat
  4. 15,03- Hitler kaput v r.45, Merkel geboren 1954 , proč tu píšeš takové pí-oviny? Q.

   Vymazat
  5. 15:09 Jasný - a ty sem chodíš diskutovat sám za sebe, samotinký jako přiblblé pako.

   Vymazat
  6. 15:13 - spermabanka tupče nevzdělaný!

   Vymazat
  7. Vážení, ne že bych byl do věci zasvěcen, ale možné je úplně všechno. Před několika lety byly na internetové aukci prodány 2 certifikované ampulky s krví AH za nemalou částku. Že genetickou manipulací lze dosáhnout reprodukci jedince i pomocí krve je známá věc. Zda AH bylo odebráno i semeno netuším, ale že byly lékaři 3.Říše prováděny reprodukční studie a pokusy s mimotělním oplodněním je známé a dnešní výsledky na jejich bádání přímo navazují.
   Takže je jisté, že Angela nemůže být dcerou AH v pravém slova smyslu (fotografie je fotomontáž), ale není vyloučeno, že by to mohlo být i jak viz výše. Potvrdit (vyvrátit) tuto spekulaci lze jen porovnáním genetických materiálů AH s materiály Angely, ale obávám se, že za jejího života k tomu nedojde. Co kdyby!?!

   Mír s vámi a nežerte se!
   Ferro

   Vymazat
  8. Pro ti, kteří mají pochybnosti o tom, že baba Merkelka je možno dcera Hitlera doporučuji si nejdřív přečíst tento článek:
   www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7177-konspiracni-teorie-se-siri-internetem-nemecka-kanclerka-angela-merkelova-je-udajne-dcera-hitlera

   Vymazat
  9. Ferro zdravím. To byla jen reakce na ty prousácký a profašisukrajinský přiblblíky. Otázkou je zda usáci už nějaký to genetický porovnání nemají. V každém případě proti Angele mají něco velice závažného. Nejspíš z té její revoluční rudé minulosti.

   Vymazat
  10. Spermobanky tenkrát nebyly.
   Možná se jednalo o latentní březivost !

   Jířa

   Vymazat
  11. Jířo, ty máš ale pamatováka, možná ještě lepšího než Mengele.

   Vymazat
 8. Pravda v tomto případě v Sýrii nezvítězí nikdy vážení čtenáři, maximálně bude v dobrém případě remízovat se lží válkychtivou USA/NATO/Tureckem!!!A tohle vše podporujeme jako ocasové i my Česká republika.Lhaní,vraždění je naše cesta budozcnosti za každou cenu!!!A na to vše tady dohlíží US-ambasador Schappyro s Pražskou nacisitickou kavárnou!!Nesmí se veřejně potvrdit nikde,že teroristi jsou vlastně ve skutečnosti USA/NATO, které si stvořilo úměle ISIS/ISIL/Daeš !!!Jen si tam v tomto konfliktu navíc nečekaně více přihřívají polívčičku zrádní Turci,...tedy spíše především ropná rodina Erdoganů!!Je mě zle z naší země, z naši ustrašených zmetkovských politiků,že jsme součásti tohoto neskutečného zla!

  OdpovědětVymazat
 9. Německo.Itálie a Japonsko, jsou stále okupované státy.Nevím přesně jak to je, ale Německo nemá ani pořádnou ústavu. Dostali po válce obrovskou hospodářskou pomoc a za to podepsali nějaké smlouvy o jejichž znění nikdo neví. Je to tajné. Jen tak se trhnout nemůžou. Proto Merkelová tak poslouchá příkazy a možná jí všichni křivdí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná něco napoví video "Kanzler Act", mimo jiné se tam dozvíte i takovou zajímavost, že Frau Merkell vystudovala Vysokou školu, respektive Technický institut v Doněcku Na Ukrajině, samozřejmě v době, kdy to byl CCCP. Odkaz na video: http://desitka.org/?p=3801

   Vymazat
 10. Něco k Asadovi.

  Asadovi jsou u moci od r. 1971 a jen zaráží, že před tím „hrozným terorem“ utíkají Syřané až po roce 2012...

  Tak něco k tomu Asadovi co ho USA a EU tak moc nechtějí...

  • Asadova rodina patří k tolerantnímu islámu Alawidské orientace.

  • Syrské ženy mají stejná práva jako muži - na studium, zdravotnictví i vzdělávání ve všech oborech. Školství je na velmi vysoké úrovni.

  • V Sýrii nejsou ženy nuceny nosit burku. Šaría (islámské právo) je protiústavní.

  • Sýrie je jediná arabská země se sekulární ústavou a netoleruje islámská extremistická hnutí.

  • Přes 10% syrského obyvatelstva patří k jedné z mnoha křesťanských denominací, ta je plně integrovaná v syrském politickém a společenském životě.

  • V ostatních arabských zemích má křesťanská populace méně než 1% v důsledku trvalého nepřátelství a teroru ze strany islámu.

  • Sýrie zakázala geneticky modifikované (GMO) plodiny, s uvedením, že toto rozhodnutí bylo učiněno za účelem "zachování lidského zdraví".

  • Sýrie je otevřena západní společnosti a kultuře jako žádná jiná arabská země.

  • V médiích a na vysokých školách se otevřeně diskutuje jak ovlivnit globální mocenské elity. To znamená, že plně pochopili skutečnost, že skutečná moc Západu nespočívá v Bílém domě, ale spíše v komplexní a výkonné síti elitních think-tanků a v centrálních bankách.

  • V průběhu dějin bylo již zvoleno pět papežů syrského původu. Náboženská tolerance je v této oblasti unikátní.

  • Před současnou občanskou válkou byla Sýrie jedinou zemí Blízkého východu, které se podobné konflikty vyhýbaly.

  • Sýrie byla jedinou zemí, která pomohla veškerým iráckým uprchlíkům bez jakékoli sociální, politické nebo náboženské diskriminace.

  • V Sýrii se jasně a jednoznačně staví proti sionismu a vládě Izraele.

  • Po masivním nálezu ropy v syrských Golanských výšinách, okupovaných Izraelem od roku 1967, Netanjahu nedávno požádal Obamu, aby uznal anexi území. Aby Izrael upevnil své postavení, tak se rozbíhají plány na usazení 100.000 izraelských osadníků.

  A dva nejdůležitější body:

  • Sýrie je jednou z mála zemí na Středním východě bez dluhů u Mezinárodního měnového fondu.

  • Sýrie je jediná středomořská země, která zůstává vlastníkem své ropné společnosti, se zásobou ropy 2,500 milionu barelů, vyhnula se privatizaci a ropa je v rukou pouze státních podniků.

  Takže se zeptejme sami sebe, proč a kdo se pokouší svrhnout tuto vládu?

  Dá se k tomu doplnit ještě toto. Stačí si v TV archivech CT, v záložce CESTOMÁNIE, najít pořad o Sýrii. Natočeno to bylo tuším v roce 2002, již za vlády Bashira Asada. Jenže tenkrát ještě nebylo nařízeno mediím prezentovat jej tak, že to je diktátor, zločinec a tyran. Sýrie je v tomto pořadu prezentována jako doslova oáza společenské
  i náboženské snášenlivosti, v arabském světě doslova ráj. Jak se najednou mohl tak změnit názor stejného media?

  OdpovědětVymazat
 11. co se divíte,když Obama je sám mu slimák

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oprava:
   Co se divíte, když Obama je sám muslimák.
   editor

   Vymazat
  2. Tato poznámka (14:58 a 15:07) není od editora a nemá logiku

   Vymazat
  3. Hele Dvořáku z 15:32 - Ty jsi chytrolínek jako brouk Pytlík. Pokud nevíš, editor v 15:07 opravil gramatiku textu do správního tvaru. A ty jsi si to ve své samolibosti ani nevšimnul!
   editor

   Vymazat
  4. Editory NR znám, nikdo z nich nic neopravoval.Tak si nechte toho Pytlíka od cesty.

   Vymazat
 12. No, myslím, že Německo už má té své pozice plné zuby. Samozřejmě, že jsou v "šoku" jen na oko, ale pokud už se do Sýrie dostalo Rusko a předložilo důkazy o spolupráci s teroristy, Německo může nevidomost předstírat už jen stěží, když se tam též prohání oblohou. A jelikož se mu násilné hospodářské odstřižení od Ruska vůbec nehodí do krámu a jelikož USA svými posledními tahy silně ohrožuje německou ekonomiku i nemuslimskou společnost jako takovou, začíná si Německo chystat únikové cestičky ze sebezničení. Navíc, neb není hloupé a bedlivě sleduje vývoj ve světové ekonomice i zahraniční politice, tak je mu jasné, že současná hystericky rusofobní a zároveň fanaticky proamerická orientace je hudbou minulosti. Komu to dojde včas a zařídí se podle toho, může eliminovat značné a zbytečné škody a do budoucna na tom jen vydělat. A do té doby to musí Němci nějak ukoulet na obě strany, aby ve zdraví přežili ten mezičas přechodu.

  OdpovědětVymazat
 13. Německo může být šokované jak chce. Skutečnost je, že s tím naprosto nic neudělá. Je to okupovaná země jejíhož předsedu vlády vybírá a schvaluje protektor. Volební divadélko je jen pro volk. No a vládnoucí frau je gumovější než guma na latexové hrátky a ráda udělá co černoušek kývne, jakpak kývá na multikulty a vylepšování obrazu a lidu Německa, takže vlastně určitě neviděli cisterny ISIL, ale loupežící Rusy a Asadovce maskující se za muhamedány nebo neznámé padouchy. Případně se dívali špatně a budou to muset opravit a letět se podívat znovu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Věc se má tak,že Mutter všech muslimů Traudi Merdel dostala ústy Stoibera od své vlastní CDU ultimátum k zastavení imigrace do konce března,jinak "hlava na špalek",neboli velice prudká reakce....A jak znám Němce,to by tak nebylo,aby se nenašel nějakej národoveckej Jégr s dobrou muškou,kterej by to vzal na sebe,kterej škodnou pozná bezpečně a ví,že na takovou není žádná doba hájení....

   Vymazat
 14. Je-li Angela Merkelová vydírána, tak to zřejmě nebude stylem "buď budeš dělat toto a nebo odejdi", nýbrž spíše "buď budeš pískat podle nás a když bys odešla, tak my ti zapískáme toto". Je tedy na AM, zdali má tolik inteligence, aby se z toho fikaně vykroutila, nebo zdali má takovou morálku, aby snesla uskutečnění vyděračské hrozby. Jestli je vydírána, tak to je ta nejtěžší politická zkouška, která ji potkala a musí se rozhodnout, zda ochrání vlastní krk, či krk své vlasti, případně celé EU.
  Mám dojem, že spousta lidí vstupuje do vrcholné politiky s mylnou představou o míře její špinavosti a o slabinách své nemanipulovatelnosti a vydíratelnosti. Viz až příliš sebevědomý hradní kancléř, kterému vychytal blechy kvůli dávné nehodě NBÚ, co teprve na něho mohou mít jeho nepřátelé, pokud jim za to stojí.
  KR

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je právě ono,někdo by jí musel pomoci,ale nemůže to být někdo z jejího okruhu.Možná tam bude něco většího,než se zatím valí na Sobotku.

   Vymazat
  2. https://www.youtube.com/watch?v=4VOnf8c3Rek

   Vymazat
 15. Nositel Nobelovy ceny za mír má jistě nám nepochopitelné plány a my mu věříme, že to myslí upřímně. :)

  OdpovědětVymazat
 16. Sleduji "Otázky a odpovědi" V.V.Pjakina a nejn je, ale i jeho přednášky na VŠ. Přes některé výhrady, které k němu mám, jde zcela nepochybně o velice dobře informovaného analytika. Ač zcela nepokrytě a adresně kritizuje část současného politického vedení Ruska (Medveděva, řed. Ruské banky, min. dopravy a školství etc., etc.) a světové politickéé lídry, vždy se velmi slušně a takřka omluvně staví k A.Merkelové. Sleduji to pár let. Otázky k politice německé kancléřky, jsou pravidelnými otázkami diskuzí. Odpovědi Pjakina jsou vždy kladné, nebo více či méně kladné. Rozhodně ne záporné, k politice Ruska kritické, nebo odmítavé. Je to signál. Zcela určitě. Zásadní politické hry se nehrají podle pravidel diskusí na NR. Navíc nejsou signalzovány veřejnosti (ale mnohdy ani politikům jichž se týkají)dopředu. Naštěstí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Gustík18. ledna 2016 19:10
   Dá se předpokládat, že největším zájmem Ruska, je valit suroviny do zahraničí a inkasovat za ně finance. Pokud Merkelová jeví zájem je kupovat (a distribuovat do zbytku Evropy za provizi), tak na ní nemůžou hledat hnidy. To nevypadá příliš záhadně. P.K.

   Vymazat
  2. To Gustík 18. ledna 2016 19:10

   Pjakin je velmi dobře informovaný zdroj, který dokáže věci v mezinárodních vztazích uvést do srozunmitelných souvislostí, takže i člověk obecný (kvalifikovaně dezinformovaný našimi mainstreamovými sdělovadly) se může zorientovat.
   Liebe tante Merkel je jednoznačně tlačena ke zdi černým mužem z Bílé chýše. Kompro je její studium v Doněcku v 70. letech, možná nějaký vztah na sovětské zpravodajské služby (to by dokládal Pjakinův benevolentní přístup k jejím pol. úletům), ale zcela jistě její podpis pod tzv. Kanzellakt (garance podžízenosti N premiéra USA presidentovi na základě okupace N po porážce ve 2.SV).

   Mimo jiné lze důvodně předpokládat, že na takto důležitém postu, stejně jako ve všech zenmích tzv. svobodného světa, bude sedět zednář (iluminát) vysokého svěcení. A v tu chvíli jsou jinak nepochopitelné protiněmecké kroky kancléřky naprosto srozumitelné. Zednáři a ilumináti jdou v případě příkazu proti svým osobním, národním, obecně lidským zájmům i morálním zásadám. Jejich cíle jsou "vyšší" než ony pčízemní, které jsou nám všem poměrně srozumitelné. Proto také převážná část populace není schopna dohlédnout motivů a cílů NWO a nemůže pochopit logiku postupných kroků k jeho nastolení, ani činy hlavních aktérů.

   Mír s Vámi!
   Ferro

   Vymazat
  3. Souhlasím Fero. Prostě frau Merkel je ve své funkci pro Rusko přijatelnější než neznámý a pro první? chvíli vlády politicky "nečitelný" kandidát. Protože času se nedostává a proč poškozovat zdárně rozehranou partiji.

   Vymazat
  4. Já jsem to již uvedl nahoře, ale diskuse je dlouhá, tak opět. K tomu co říká pan Fero je video s českými titulky - http://desitka.org/?p=3801

   Vymazat
 17. Jen se chci zeptat.
  Proč správce dovolí kazit zdejší jinak serozní diskuzi nějakým vypatlaným idiotem,který je evidentně placeným žvanilem US ambasády,protože zde zvrací stále stejné žvásty 24 hodin denně a je vždy jako první v diskuzi u kteréhokoliv článku. Pane doktore Davide,proč tohoto placeného provokatéra nezablokujete? Vždyť mu na ty jeho žvásty zbytečně odpovídají seriozní lidé,kteří se pak ani nedostanou k normální diskuzi. A ještě se pane doktore necháte touto nulou osobně urážet? Demokracie není o tom,že každý debil může na kohokoliv zvracet svou ubohost. V USA by už byl dávno ve vazbě FBI vyšetřován jako rizikový faktor pro národní bezpečnost USA s hrozbou desetiletého nepodmíněného trestu, pokud by ho už náhodou nějaký "demokratický" policista " svobodně "neodstřelil,protože se mu zdál tak nějak podezřelý. To mu jeho zaměstnavatel Shapiro asi zapomněl říct,že?

  OdpovědětVymazat
 18. k 20:30
  Pan doktor dobře ví, že některé blázny nelze zavřít do cvokhauzu, i když tam jasně patří.

  Jířa

  OdpovědětVymazat
 19. Všetci zapadní politici,Merkel, Cemeron ,Holland atd. a ich vychodní poskokovia verný USSsesmanii vedia že vo svete a zvášť na Blízkom východe nejde boj o demokracii ale o nastolenie USSAmanskej demonkracie s podporov umiernenej.umiernenejšej a ešte super umiernenejšej opozície / terrorist ISS väčší jeden ako druhý /,iba v ponímaní USSˇackej propagandy. Čo je vlastne USSácka propaganda? Jednoduché,povedzme skupina sfanatizovaných pro USSáckych havloidov sfanatizovane na Blízkom východe podporí šírenie demokracie a umiernenej opozície v Sýrii a začnú sa tkzv, misie v mene šírenia USSáckej demonkracie,rozumej zasahovanie,vyzbrojenie terrorist groups voči zvrchovanému štátu,Syrii s stotisicami zavraždenými,s vyprovokovanými občianskymi vojnami,milionmy uprchlíkmi a milionmi rodinnými tragediami. Kde šiahala pracka USSáckych zabijakov v Sýrii,Iraku.Lýbii,Afghanistane.Ukrajine iba vraždenie,zabijanie.terror,vyhnanstvo. Všetkému tom ďakujem USSnanii,NORD ATLANTIC TERRORIST ORGANISTION i skurvenyným propagatorom týchto vojen, vražedniu,zabijaniu havloidom , sv. Václavu Havlovi i propagatorom USA i NATO vojen ČT TV !!!

  OdpovědětVymazat
 20. Jen se chci zeptat.
  Proč správce dovolí kazit zdejší jinak seriozní diskuzi nějakým vypatlaným idiotem,který je evidentně placeným žvanilem ruské ambasády,protože zde zvrací stále stejné žvásty 24 hodin denně a je vždy jako první v diskuzi u kteréhokoliv článku. Pane doktore Davide,proč tohoto placeného provokatéra nezablokujete? Vždyť mu na ty jeho žvásty zbytečně odpovídají seriozní lidé,kteří se pak ani nedostanou k normální diskuzi. A ještě se pane doktore necháte touto nulou osobně urážet? Demokracie není o tom,že každý debil může na kohokoliv zvracet svou ubohost. V Rusku by už byl dávno ve vazbě v Ljublance a vyšetřován jako rizikový faktor pro národní bezpečnost Ruské federace s hrozbou desetiletého nepodmíněného trestu v převýchovném zařízení na Sibiři, pokud by ho už náhodou nějaký "vlastenecký" policista svobodně neodstřelil, protože se mu zdál tak nějak jako terorista. To mu jeho zaměstnavatel ruský řídící důstojník z ruské ambasády asi zapomněl říct,že?

  OdpovědětVymazat
 21. Prosím nekazte si Novou Republiku články převzatými u dezinformačního portálu http://www.whatdoesitmean.com/index1978.htm Davida Bootha alias Sorcha Faal. Je to již mnoho let známá firma hoaxů a kravin. Je to nhloupé a nedůstojné toto předkládat české veřejnosti ve vší vážnosti.

  OdpovědětVymazat
 22. Tomuto směšnému zvratku věří někdo s IQ nad 50? Počínaje absurdním pojmem Luftwaffe a konče podepsanou osobou s opakovaně prokázanou omezenou svéprávností? Absurdní. A diskuse také stojí za to. NEdá se zdejší sebranka někde vidět naživo? Myslím někde jinde než v psychiatrické léčebně.

  OdpovědětVymazat
 23. Chci ocenit Lord Burgus Kema Mallas jeho lordstvo za pomoc, aby se stal členem Iluminátů, poté, co jsem zasít semínko víry na světlo světa THE ILLUMINATI, teď jsem bohaté bohaté a úspěšné vlastní obchodní impérium mé vlastní, že mě v mé provincii mezi dva týdny od zahájení a tvorby jedinečné mě žít můj život snil.
  Pokud chcete být členem Iluminátů kontaktu náš velekněz prostřednictvím e-mailu na burguskema@yahoo.com pro náš velekněz bude vám pomůže s Dozorci, postupy a také představí velké světlo "ILLUMINATI", stát se členem dnes a být úspěšný v životě.
  S pozdravem.

  OdpovědětVymazat
 24. Chtěli byste být členem skvělé rodiny iluminati, pro
  Poprvé nabízíme lidem možnost se připojit online a získat
  Do této skvělé rodiny, všimněte si, že pokud jste byli kontaktováni
  Před tím, než někdo tvrdí, že je členem, nebo jste mohli spadnout
  Obětí podvodných lidí je nám velmi líto, protože nejsou
  Členům této skvělé rodiny, jsme tuto příležitost vytvořili, abychom mohli
  Vymýtit všechny ty, kteří používají naše jména pro špatné účely, tolik lidí
  Říkají, že Illuminati neexistují, protože byli podvodní
  A nemají o nás žádné znalosti, nová světová éra se chystá začít
  Dobře využijte této šance, protože člen vám dává příležitost
  Mít bohatství, slávu, ochranu a mnoho dalších věcí, které si přejete
  Protože, chcete si zaplatit $ 5,000,000.00 týdně, můžete získat všechny
  Pokud jste členem této skvělé rodiny, protože svět je
  Ovládané členy této velké rodiny, váš úspěch je ve vašich rukou
  Teď a jednou vynecháte tuto příležitost, nemůžete ji dostat zpátky, takže to uděláte
  Rozvíjejte svou mysl a změňte svůj život kolem, pokud nejste vážně v bytí
  Člen této skvělé rodiny, prosím tuto nabídku zanedbávejte, ale vráťte se zpět
  Pro nás teď, pokud máte zájem.

  Email .... lordlugard246@gmail.com

  Čekáme na Vaši odpověď

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.