Reklama

.

.

čtvrtek 7. ledna 2016

Podívejte, co se teď děje v Německu. Taková zvěrstva se snad na veřejnosti neodehrávají ani v rovníkové Africe

Eva Valerie Maxová
6.1.2016        e-portál
Dnešní média přinášejí šokující zprávu o silvestrovských masových útocích mladých severoafrických a arabských mužů na ženy v některých větších městech Německa.Proběhly během silvestrovské noci v Kolíně nad Rýnem, Stuttgartu, Hamburku a vyžádaly si stovku obětí, žen, které byly obtěžovány, okradeny nebo znásilněny. 


Německé ženy byly obětovány na oltář multikulturalismu

Zdá se, že situace během oslav Silvestra a její následný dopad na náladu v německé společnosti byla natolik vyhrocená, že se o ní dozvídáme i z našich médií. Masové útoky tisícovky mladých, testosteronem nabitých mužů, severoafrického a arabského původu byly namířeny právě vůči německým ženám.

Proběhly během silvestrovské noci v Kolíně nad Rýnem, Stuttgartu, Hamburku a vyžádaly si stovku obětí, žen, které byly obtěžovány, okradeny nebo znásilněny.

Oficiálně se nehovoří o spojitosti mezi nově příchozími běženci a tímto útokem, podle slov jednoho z policistů bylo však osm zadržených, žadateli o azyl, s dokumenty k povolení k pobytu.

Ženy nejsou lovná zvěř

Německý ministr spravedlnosti Heiko Maas hovoří o formě organizovaného zločinu a nabádá policii k nalezení nástroje, který podobným útokům zabrání. Ministryně pro rodinu Manuela Schwesigová doslova prohlásila: „Ženy nejsou lovná zvěř. Útoky na ženy, ať už jsou jakéhokoli druhu, nesmíme akceptovat. Pachatelé musejí být co nejrychleji pohnáni k zodpovědnosti, bez ohledu na to, jakého jsou původu a vyznání.“

Drsný příměr, když zvážíme fakt, že útočili Severoafričané a Arabové muslimského vyznání. Mladí lovci, kteří se rozhodli evropským ženám, nemuslimkám, Němkám oslavu konce roku zpříjemnit právě masovým útokem na jejich ženství.

Prý se to v Německu v tak velkém měřítku stalo poprvé, řekl ministr spravedlnosti Maas. Policie byla v tu chvíli bezbranná, jak jinak podobnou imigrační přepadovku jistě nečekala, stejně jako obtěžované a okrádané německé ženy. Německá vláda událost ostře odsoudila.

V Německu začíná jít do tuhého

Když své době začalo v Evropě docházet ke znásilňování mladých Švédek, přičítalo se jim za vinu, že jsou opilé a muže tím vyprovokovaly, nesmělo se mluvit o tom, že oběti byly znásilněny většinou muži muslimského vyznání. Teprve po pár letech vyšla tato pravda najevo.

Podobně i dnes v Německu politici zmiňují, že ženy oběti byly podnapilé, protože slavily a dle slov ministra spravedlnosti Maase masový útok nelze nyní spojovat s příchozími imigranty. Skutečně?

Němečtí představitelé mohou mlžit sebevíc, realita je ale jasná a velmi závažná. Pokud se prokáže, že pachateli masových útoků byli převážně mladí muži, kteří přišli během uprchlické krize, začne jít v Německu opravdu do tuhého. Budou dál němečtí muži, otcové, manželé a synové mlčet a čekat, co přijde dál? Co dalšího se v budoucnu stane jejich ženám?

Mírumilovný a pokojný islám, který do Evropy přichází s mladými muslimy, neexistuje.
Sousední Němci jsou a budou, zdá se, prvními, kdo to na evropské půdě mají poznat.
Trochu mě z toho mrazí, přiznám se...

107 komentářů :

 1. Kam se podela komunisti vase laska k Arabum a cernochum, ktere jste za sve vlady do nasi zeme zvali a hostili ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Něco tak tupě ubohého a omezeného se hned tak nenajde. Tací kreténi nás ještě naučí náklonnosti ke komunistům a k jejich tuhé kázni, kterou museli dodržovati i ti Arabové a černoši.

   Vymazat
  2. Neřeš komunisty, řeš situaci. Co máme dělat proti tomu, aby nám tady mladí zvrhlí puberťáci zapalovali vánoční stromky, znásilňovali ženy a později nás začnou upalovat jako jinde ve světě (viz Ukrajina a Afrika).

   Jak to, že už není islámské právo zakázané, řekl bych, že je to kvůli vlastizrádcům jako jsi ty, protože, kdyby jste podobní Vám tady nebyli nikdo by si nedovolil o islámském právu vůbec mluvit. Máme právní systém nepotřebujeme další, který dělá z můžu zvěř, protože ženy podřizuje jejich chtíči. U nás v Evropě až dosud panovala úcta k ženám k nositelkám života.

   Pořád nemohu pochopit manželky a blízké politiků, jak to, že mohou bez následků a přijít domů a přitom hlasovat proti zákazu práva šaria.

   Vymazat
  3. To je jednoduché. Manželky a blízké politiků žijí v uzavřených satelitních městech a sídlištích, kde mají bezpečnost zajištěnou. Problémy nějakých plebejců je nezajímají.

   Vymazat
  4. To jsi sem psal už v noci nebo nějaký tvůj pobratimec a nějak to je furt stejně hloupé jako v noci. Takže zkus to jinak.

   Vymazat
  5. Podle Makrely z posledních informací vyplývá, že by ženy v Německu měly u sebe neustále nosit aspoň prezervativy, pokud nemají střelnou zbrań.

   Vymazat
  6. už komunisty nevzpomínejte je to cca 3 desetiletí, ta doba je pryč........
   ale co se děje dnes, ještě se budou všichni divit ty sluníčkáři atd...
   uprchlíci jsou naprosto jiná mentalita a absolutně se nemohou s námi Evropany žádným způsobem asimilovat
   někdo má obrovský zájem aby nastal nový světový řád
   otázkou je komu to prospívá ?

   Vymazat
  7. 16:15
   Opet jsi Pepku prokazal, ze jako synacek bolsevickeho smejda, agenta stb, jsi uplne po nem, stejny imbecil.

   Vymazat
  8. Pepek nechape, ze v tu dobu to byly sekularni rezimy se vzdelanym obyvatelstvem. Nicmene takovy blb ani nevi, co znamena sekularni, takze je zbytecne podobneho retarda poucovat, ze?

   Vymazat
  9. 16:15 Zasa je tu virus skurveny

   Vymazat
  10. Počkejte až začnou nový Němci jezdit do Prahy . České holky budou v rauši .

   Vymazat
  11. Přijít mi teď nějaká černá tlama před oči tak ji dostane. A Makrela včetně Bruselu ať si nemyslí, že se Česko nechá terorizovat a vysávat touto bandou kolonizátorů včetně míchání krve s barbary. My svou slovanskou identitu budeme bránit. Mnozí jsme připraveni.
   !!!!!!!!!!!

   Vymazat
  12. Ty trúba, nemala tá tvoja otázka náhodou znieť: Komunisti, kam ste sa podeli?

   Vymazat
  13. POLOVINA EVROPY ZEMRE VPRISTICH PAR LETECH

   Vymazat
  14. JE JENOM JEDNA MOZNOST JAK ZABRANIT JATKAM V EVROPE JAKYMKOLIV SPUSOBEM ODSTRANIT REDITELE ČT STACI JEDNA TELEVIZE BEZ CENZURY V KAZDYM STATE. DO ROKA A DO DNE JSME Z TOHO VENKU, JEDEN ZNAS SE MUSI OBJETOVAT A VIKONAT TENTO HRDINSKY CIN.

   Vymazat
  15. Clovicku: Anonymní6. ledna 2016 16:15.
   Jsi chudak.

   Vymazat
 2. Komunisti s nimi kšeftovali a vyváželi k nim socialismus,né oni k nám islamismus ty pablbe!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bav se s volem o sobotě, když jde v pátek na porážku.

   Vymazat
  2. Nechte ho být, on je jenom blbej. Musí něco napsat v bláhové naději, že někoho vytočí.

   Vymazat
  3. Za socialistického Československa u nás byli integrováni občané Sýrie, ovšem tak, jak by integrace správně měla probíhat - na rozdíl od naprosto neúspěšné multikulturalistiské integrace v současném Německu, Francii nebo Švédsku to tehdy místním lidem v Československu nepřineslo žádné problémy. Je to současně i odpověď na to, jaký by měl být přístup vyspělých zemí k rozvojovým. Je zajímavé, že strategie spolupráce s rozvojovými zeměmi za socialismu fungovaly a současné modely americké, anglické, francouzské nebo německé nefungují, čím to asi je.

   Vymazat
  4. Je to tím,že jsme tyto ani žádné jiné země nekolonizovali.Jednalo se o spřátelené země.Spousta našich lidí,v těchto zemích pracovala a ještě žijí.Stačí se zeptat,jestli v Líbyi za muhamara,bylo tak hrozně.

   Vymazat
  5. Jednalo se především o vzájemnou obchodní spolupráci - my jim vzdělání a technologie, oni nám suroviny - natolik výhodnou, že spolehlivě bránila sporům a válkám a velmi spolehlivě bránila tomu, aby ze Sýrie přijel do spřáteleného Československa dav agresivních násilníků...

   Vymazat
  6. Americká, anglická, francouzská představa vychází z privatizace přírodních zdrojů v dané zemi a je v podstatě jedno jestli koloniálním nebo neokoloniálním způsobem provedení. Což ovšem za spolupráci dokáží označit jen opravdoví idioti.

   Vymazat
  7. Vystrč alespoň to palici z té americké prdele, jinak se zadusíš - zmrde !

   Vymazat
 3. A ja jsem vas o tom informoval, ze to prijde i kvam do Evropy. (Zil jsem v Africe).
  Samozrejme, ze jsem byl 3x vyhozen z Aktualne CZ za RASISMUS.

  Nekteri z tech barbaru znasilnuji i koze a osle. To bude srandy kopec az budou znasilnovani i OSLI z Aktualne CZ.

  PROSIM, aby nekdo uverejnil tento muj prispevek na Aktualne CZ. JA SE TAM NEDOSTANU. Jsem zablokovan.
  nick honolulu - posrpnovy emigrant.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nezoufej, rasisticky pablbe. Jeste ti zbyla komunisticka Nova republika.
   To jsou konce, co ?

   Vymazat
  2. Blb má jiný názor než všichni ostatní (pro blba třeba 10 lidí) a protože je blb, nepřijde mu to divný. Leda toho blba za mrzký peníz dělá.

   Vymazat
  3. 16:30
   Pepku, kdyz tak na to koukam, tak jsi jeste blbejsi nez tvuj fotr co delal pomocnika VB a duvernika STB. Takove tupe vypatlane hovado, to se hned tak nevidi. Proti tobe byl tvuj retardovanej fotr uplnej genius.

   Vymazat
  4. nick=dick honolulu, tebe by meli vyhodit ze zemekoule, nejen z aktualne!!! jdu z tebe blit,
   ty "posrpnovy" potrate!!! hahaha
   jan

   Vymazat
 4. V Německu před válkou za tichého souhlasu většiny i policie takto byli přepadáváni a v případě žen znásilňovány židé,komunisti,socani a homosexuálové.Za bílého dne!!!a jak to dopadlo víme moc dobře cca 400 000 zavražděných českých ddětí,žen a mužů a republiku jsme dávali dohromady dvacet let.Sobotka,Babiš a Bělobrádek musí být souzeni za spolupráci z nacistickou svoločí v čele s Merkel.

  OdpovědětVymazat
 5. Vy Cesi jste NIKDY NEMELI, pravdive informace o vztazich ruznych narodu k vam o kulturnich a RASOVYCH vztazich ve svete.... Ted na to doplatite.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Myslím si, že ty budeš asi první. Doufám, že na to nebudeš muset dlouho čekat.

   Vymazat
 6. Když jsem ty šmejdy viděla všechny černý na čunech jak připlouvají, tak mi pojala hrůza. Hned jsem jim začla říkat semenáči. Protože kromě šukačky nic neuměj. Musej bejt nadržený, protože jako správný muslim si to nemůže udělat sám a hlavou mu to nevyteče. Takže jsem měa pravdu. Měli by vlézt na tu bezpohlavní asexuální Merklici.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...a pořádně jí vyprášit ten její vypelichanej kožich,zaslouží si to....

   Vymazat
  2. .... a vyméct pavučiny že staré škeble.

   Vymazat
  3. Tento obrázek bych moc rád viděl s Merkelovou:
   https://i.ytimg.com/vi/TzhR4pf25Ls/hqdefault.jpg

   Vymazat
 7. Pane Anonymni (16:30) ! Ja nezoufam ! MAM RADOST !
  Mam radost z radikalizace Evropy. Vite co to bude znamenat pro POLOPICE jako jste vy ? To se zase zasmeji !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejsem ten 16:30). Ale ty se mu podobáš, když máš radost, protože radikalizace neblaze postihne všechny Evropany bez rozdílu. Tvoje radost je v tom případě perverzní.

   Vymazat
 8. http://svobodnenoviny.eu/starostka-pokarala-obeti-sexualnich-utoku-v-koline-ze-se-nedostatecne-branily/

  :-(

  OdpovědětVymazat
 9. Válka už je v plném proudu, i když se to nesmí říkat a už vůbec ne psát. Uvědomte si, že jen dobře ozbrojená většinová populace se může ubránit muslimům, národním politikům, bruselským vyžírkům, havloidům...

  OdpovědětVymazat
 10. Tady se většinou nicotně urážíte mezi sebou, zatímco premiér země vše konzultuje s Merkelkou a za zády nám připravují invazi migrantů.Vyplývá to z uniklých e-mailů.Navenek k voličům samé keci a za zády vlastizrada a vy zde žvaníte o blbostech.

  OdpovědětVymazat
 11. Pro honolulu-když nejsi Čech,tak se mezi nás neser.
  Na kecy emigrantů,co máme dělat či co si máme myslet
  nejsme zvědaví.Po převratě už tady takových bylo dost.
  Německo-já jim to přeji.Jalová Merkel je zvala a oni
  drželi hubu.Nakonec zažijí sami to,co za války dělali
  oni sami.Mají co chtěli.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. hrabě Kocharowski6. ledna 2016 23:44

   pro Majevský

   Brzdi, synu. Pana z Honolulu znám už nějaký pátek, z Aktualně.cz. Ten pán má obrovské životní zkušenosti, vždycky varoval před nebezpečím, má mimořádný rozhled a přehled, a vždycky bude mít co říct a poradit, protože je to skutečný vlastenec, i když žil skoro celý život mimo republiku. Stokrát větší vlastenec než kvanta zaprodanců. Já si pana z Honolulu mimořádně vážím, a děkuji mu za jeho úsilí a snahu, s níž bojuje na té správné straně.
   Pan z Honolulu má pravdu, varuje, že migrace černochů do Evropy vyvolá vražednou válku kdo z koho, a nabádá, abychom se připravili a ozbrojili se.
   S tím plně souhlasím.

   Vymazat
  2. hrabě Kocharovski-Zaprvé nejsem Tvůj syn,za druhé emigrantů,co nám radili bylo po převratě mnoho.Netvrdím,že nemá přehled,ale radit sty-
   lem vy češi je pohrdáním.Kromě toho při svých
   cestách po Evropě jsem byl v místech,kam tu-
   risté Tvéhom ražení nevkročili.Jen tak mimo-
   chodem,moje vnoučata se již blíří třicítce.
   Jestli znáš pana honolulu je Tvůj problém,
   který mě absolutně nezajímá.Ohradil jsem se
   ne proti honolulu,ale proti jeho poněkud
   nadřazenému chování.
   Petr Majevský

   Vymazat
 12. Oni si o to přece ty ženy sami říkají, jelikož nenosí burku. A na obranu ať si nosí kondom, tím útočníka zneškodní. Kdyby to nebyla tragédie, která se doplíží i k nám, museli bychom si myslet, že tu hru napsal chorý mozek. Ale spíše jsou to mozky, které nás chtějí vyhubit. T

  OdpovědětVymazat
 13. Pane Majevsky (18:08), zacal jsem psat do Ceska kvuli Johannesburgu na zadost Jihoafricanu, s kterymi jsem se potkal v Honolulu. Narodnost mam ceskou a jsem ze Smichova Katolik. JAKOU MATE VY NARODNOST ? Pochlubte se nam !
  Nekolika slovy, reknete na sebe vsechno !
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Národnost česká,státní příslušnost Česká repu-
   blika,narozen v Praze a nepíši ze zahraničí.
   Bez vyznání.Tolik Vám mohu o sobě říci.Pokud
   chcete vědět více,můžeme si to vysvětlit.Stačí?
   Petr Majevský

   Vymazat
 14. Helmuti,potomci bájných teutonských ritířů by se měli probrat a tu jalovou krávu z CDU,nakaženou Kreuzfeld-Jakobsovou chorobou,zas uvázat na řetěz a jestli to nebude stačit,tak ji rovnou zavést do kafilérky a utratit....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. oprava: nikoli ritířů,ale řitířů...

   Vymazat
 15. Za všechno, co se teď v Německu děje mohou německé ženy poděkovat Merkelové ,která už nadobro zešílela. Němci musí ve vlastním zájmu povstat a přinutit ji k rezignaci.Je to jediná šance jak zachránit Německo ale i celou Evropu před islamizací.
  Napadání německých žen je jen začátek.Čím bude muslimských imigrantů v Evropě víc, tím víc si budou troufat a budou chtít jejich barbarský způsob chování, života a zvyků v Evropě uzákonit.

  OdpovědětVymazat
 16. Nemate rad Nemce pane Majevsky a prejete jim invazi
  barbaru ? Zadne strachy, oni se casem pochlapi a zradikalizuji. Potom se vas prijdou zeptat, jak jste to myslel, ze jim prejete invazi barbaru ?
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 17. Souhlasim plne s prispevkem (18:25)
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 18. Řešení uprchlické krize je otázkou několika vět! Pak už záleží na tom, jak razantněse bude postupovat při jejich porušení, nebo nedodržení! Kdo z emigrantů tento dokument nepodepíše, nesměl by do prostoru Eu vůbec vpuštěn a okamžitě odeslán zpět do rodné země!!!
  KAŽDÉHÝ EMIGRANT by měl při vstupu do Schengenu měl podepsat dokument asi tohoto znění:
  JAKO EMIGRAN, PRCHAJÍCÍ PŘED VÁLKOU A PRONÁSLEDOVÁNÍM, BERU NA VĚDOMÍ, ŽE V EVROPSKÉ UNII JE POZEMSKÉ PRÁVO NADŘAZENO JAKÉKOLIV VÍŘE. TAKÉ VÍM, ŽE JE V E.U. SVOBODA VYZNÁNÍ, POKUD TOTO VYZNÁNÍ NENÍ V ROZPORU SE ZÁKONY POZEMSKÝMI. PŘI JAKÉMKOLIV , BYŤ SEBEMENŠÍ PORUŠENÍM TOHOTO SYSTÉMU, BUDE NÁSLEDOVAT VYHOŠTĚNÍ DO RODNÉ ZEMĚ.
  Ideální by bylo, kdyby tento dokument MUSEL KAŽDÝ UPRCHLÍK nosit s sebou třeba jako u nás O.P nebo pas.
  Takový dokument by nemusel být větší než polovina A4, dokonce by mohl být i menší, amy se jim vlezl do pasu. Ale to jsou detaily, mnohem důležitější je, že by ti ohrožení věděli, že nejsou doma a tudíž: buď a nebo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18.34 Jděte už do hajzlu s vaší EU a Schngenem. Jediný lék je vystoupit z EU a NATO, nespolupodílet se na zločinech.

   Vymazat
  2. Jediné účinné je na hranicích střílet !!

   Vymazat
  3. hrabě Kocharowski6. ledna 2016 23:59

   Jste naivní jak kůzle. Negr nebo arab podepíše cokoliv, a nedodrží vůbec nic.
   Pravdu má 20.01. To je jediné, co budou respektovat. Zapište si to za uši.

   Vymazat
  4. Jsem žena a rovněž jsem přesvědčena, že tito lempli z Afriky nic jiného než sílu respektovat nebudou, proto nám EU již zakazuje zbraně, abychom se nemohli bránit a najdou se i čeští starostové, kteří tvrdí, že městská policie nepotřebuje zbraně. Zřejmě budou tyto parazity "vychovávat" dobrým slovem s biblí v ruce.

   Vymazat
  5. Mimochodem, nevidím jediný důvod, proč by i skuteční uprchlíci před válkou včetně žen a dětí zde měli dostávat trvalý azyl. Potřební, kterých je mezi nimi pouze minimum, přechodný pobyt a po ukončení války v jejich zemi návrat domů.

   Vymazat
 19. (18:34) To nebude pracovat ! Duvod je v tom, ze oni nemysli v ramci evropskeho chapani, neumi psat a cist a krome toho maji narizeno sidit bezverce svym nabozenstvim. Ceka vas boj !
  honolulu
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak,není vyhnutí,řešení se nedá odložit.
   Jsou dvě možnosti,ze kterých si zatím můžeme vybrat:buď se jim podřídit anebo je vyhnat,nic mezi tím....

   Vymazat
 20. Současné dění v Německu : Ó jak úchylné, ale bohužel, jak dnešní !!!

  OdpovědětVymazat
 21. Sluníčkáři by měli mít povinnost jít do těchto NO GO zon na procházku. Parazitům dávám rok, maximálně dva. Na hrubý pytel patří hrubá záplata a v duchu tohoto přísloví se v budoucnu bude s těmito zločinci zacházet. Doufám. . .

  OdpovědětVymazat
 22. Prispevek 18:24 me zaujal.
  Panove Nemci jsou potomci ruznych kmenu s odlisnou mentalitou. Saxones, Lombardi, Cherusci, Chati, Ruge , Bepidi, Gutons, Markomani, Quadi, atd. atd...
  Jim to bude delsi dobu trvat nez se sjednoti a nebo najdou sjednocujici osobnost. A potom bude Evropa zachranena od barbaru a Cesko procisteno od rozkladnych elementu.... OH, TO BUDE jeceni a narku, jako obvikle.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Západoevropané dnes očekávají, že je zachrání východoevropané dle vyjádření mnoha z nich, kteří nemají vymyté mozky multi-kulti propagandou. Doufají, že se ubráníme nucené islamizaci a následně pomůžeme i jim. Od Němců záchranu nečekejte.

   Vymazat
 23. Vy Cesi a Nemci mate spolecne prarodice ! Jenze Cesi patri do SEVERNI vetve Arijcu, stejne jako cast Nemcu. (Napr. zmineni TEUTONS.)
  Jina cast Nemcu patri do stredni vetve.. Proto je v Nemecku vzdy nekolik proudu v (rychlosti) mysleni. To jsou veci na ktere upozornovali uz Rimane ve svych informacich o Germanii.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víš "honolulu", já tvrdím, že Bavoři jsou většinově Slované. Sever Německa též, jen si to tolik neuvědomují.Proč ale Merkelová je "naše" nepochopím, já se snad dám k Němcům!

   Vymazat
  2. Merkelová je po matce židovka a z Izraele, kde mluvila, je výstižné video na yoo tube.

   Vymazat
  3. Vy snad máte společné předky s Němci, ale já se rozhodně cítím být Slovankou a společné předky vidím mnohem dále na východě Evropy.

   Vymazat
  4. Merkel je nemanželský syn J. Cimrmana, který byl nucen se již od útlého dětství chovat a oblékat jako děvče.
   JD

   Vymazat
 24. Ja nick HONOLULU si plne uvedomuji, ze jsem
  strasny HAJZL !
  Svedomite rozslapavam pravdovaskarum babovecky a curam jim do piskoviste. Jejich indoktrinaci smrad rozhanim tornadem pravdy a proto casto sklizim tolik zasti..
  To mi zarucuje , ze budu jednou generalem mezi andeli.
  Ale je to take velka sranda.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 25. "Ja nick HONOLULU si plne uvedomuji, ze jsem
  strasny HAJZL !", "budu jednou generalem mezi andeli"

  Kýho výra :-)))

  "pravdu rozhanis tornadem smradu"

  OdpovědětVymazat
 26. CO SE TO STALO S MERKELOVOU PTA SE VETSINA NEMCU ZE I PRES PRVNI UKAZKY CO DOVEDOU SEXAULNE NADRZENI KLUCI
  PRI PAR DNI POBYTU A DOSTATEK POTRAVY - A CO BUDOU DELAT AZ TEN JEJICH SEXUALNI HORMONY ZACNOU HROMADNE ZNASILNOVAT
  TO NEUSTALE ZDURAZNOVANI MERKELOVE - MY NEBUDE PRILIV TECH NADZENYCH KLUKU NIJAK OMEZOVAT A JESTE BY MELA RICI AT JIM NEMKY PODRZI
  PODLE VYZKUMU PRY 53% PROCENT NEMCU NESOUHLASI S MERKELOVOU COZ JE LEZ TAJNE SE TVRDI; ZE JICH JE JIZ 80%
  TAK JAK SE K TOMU VYJADRUJE MERKELOVA MUSI VZBUDIT PODZRENI ZE JE NEKYM NUCENA VYLIDNIT BLIZKY VYCHOD V ZAJMU BEZPECNOSTI IZRAELE- NEMECKO PODEPSALO NEKOLIK DOKUMENTU KDE RUCI ZA BEZPECNOST IZRAELE
  A TA JEJICH BEZPECNOST BUDE TEHDA AZ 80% SYRANU SE PRRESTEHUJE DO EVROPY A SYRIE BUDE ZNICENA ZAOSTALA ZEME BEZ SEBEMENSI OBRANY

  OdpovědětVymazat
 27. Skutečnost, že Merkelová tuhle verbež pozvala nebyl důsledek její neuvážené prostořekosti a podceněním následků. Je to kolaborantka, která jen plní příkazy svých vůdců (stejná jako např. Havel, Jelcin nebo Kalousek). Muslimská invaze je součásti plánu světových "elit" na zničení evropské civilizace cestou likvidace etnické, historické a kulturní identity národů. Potvrzuje to skutečnost, že Merkelová v roce 2010 obdržela cenu Coudenhove - Kalergiho, což byl zakladatel panevropské unie (na začátku dvacátých let), mající za cíl genocidu evropského obyvatelstva vyvoláním masové imigrace asijského a afrického obyvatelstva, přičemž této nové Evropě měla vládnout panská rasa - Židé. Mimochodem, vlajka panevropské unie je téměř shodná s vlajkou současné EU. Snad jen oddaný havlista a volič TOP 09 nebo SZ si může myslet, že je to jen náhoda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Presne tak. Merklovka, ta "nejmocnejsi zena" je poslusna husa, loutka vedena na dratkach. Kterymi loutkáři asi?
   Vodolejka

   Vymazat
  2. No a?
   Vodolejka

   Vymazat
 28. Kdo to je, ta destruktivni Merkerova, ktera zasadila Evrope smrtelnou ranu a svymi ciny dokazuje, ze NENAVIDI svuj vlastni narod ? Hledame duvod !

  Fotr se nepocita, ale matka se jmenovala HERLIND JENTZCH narozena v Danzing/Gdansk. Mnoho lidi si mysli, ze je to zidovske jmeno a ona se msti za koncentraky..

  Jenze toto jmeno neni zidovske , ale je slovanske ze slovanske minority SORBSKE, zijici ve vych. Nemecku.
  Ona vzdy patrila k socialisticke levici. To znamena, ze nekde je ideologicky duvod a ne kmenovy..

  Co rika astrologie o ni, z jejiho dne narozeni v 17.7.54 v Hamburgu ? Ze je osamocena, vazna a procrastienting, (odklada svuj plan, pro dukladne promysleni). Ze je silne orientovana na karieru.
  (Abiciozni.) Chladna a multi-talentovana. Neni nikdy spokojena s dosahnutym cilem v politice na kterou je nadana. Cert vi co ta baba chce ?
  Zajimave je, ze jeji oblibena barva je MARUN, coz je ta ve ktere vystoupila pri poslednim projevu v TV je astrologii zarazena jako barva negativni.
  Je politicky vydirana ? Zatim nevime, ale prijdeme i na to. A az to budeme vedet, hned to vsem vyslepicim.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 29. Pánové a dámy . Co říkate na včerejší projev o uprchlicích mladého Ztropnického . S takovým hňupem můžete očekávat zábavu na příštího silvestra v Praze . Pancéřové auto je chrání před černýma hadicama . Angela by potřebovala černou trojku . Jinak nepochopí která byje . Poprvé je mi líto Němek . Za stalina znásilnilu pulku Berlína . Odplata za znásilnění Evropy .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Šoubyznizace politiky. komediant ministrem. Komediant velí troskám, které zbyly z naší armády. O tzv. šoubyznizaci někdy příště.
   Vodolejka

   Vymazat
 30. Coudehove-Kalergi plan na zniceni Evropy a exterminaci Slovanu zahrnuje i zniceni Zidu, kteri jsou nabozensky zalozeni ! (Hebrew !) Oni by se meli proto vzpamatovat a udelat poradek ve vlastnich radach.
  (Pro zajimavost - zmineny Kalergi vyrustal v Pobezovicich v Cechach. Proc ma tolik vlivu je zahada.)
  honolulu

  OdpovědětVymazat
 31. No, ono to už tak dál dlouho nepůjde. Až se konečně němci probudí, tak to bude konec té slavné bolševicko-zednářské EU. A pak začne vyhánění těch šmejdů.

  OdpovědětVymazat
 32. Žádám redakci NR, aby přestala publikovat anonymní příspěvky- Pokud se někdo bojí podepsat, tak ať si říká své názory někde v hospodě. Já nehodlám ty nesmysly číst.

  OdpovědětVymazat
 33. Žádám redakci NR, aby přestala publikovat anonymní příspěvky- Pokud se někdo bojí podepsat, tak ať si říká své názory někde v hospodě. Já nehodlám ty nesmysly číst.

  OdpovědětVymazat
 34. nech sa paci zvolili si nemci picu tak sa teraz tak aj maju.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Svatá pravda, dobře napsané...

   Vymazat
 35. nech sa paci zvolili si nemci picu tak sa teraz tak aj maju.

  OdpovědětVymazat
 36. a je to tak jednoduché nacpat je do transportních letadel a vyklopit nad afrikou bez padáků a ti hodnější by si mohli koupit od Kalouska jeho padáky a bez pardonu nějaký migrační emoce stranou !!!!

  OdpovědětVymazat
 37. from honolulu to Irko Baca (21:23) ! Ty bez do zadele s kontrolou, orientalni tyrane ! Uz jste dejebali Aktualne CZ a Denik CZ.
  Co sem lezes, kdyz mas mnoho jinych moznosti ?
  NE JMENO (podpis), ale nick, nebo symbol staci. Registrovat budeme MY VAS, my vime jak ! Registrovat nebude vy nas ! Jelikoz jste hloupi. Nikdo po Tobe nechce, aby jsi neco cetl, kdyz stejne nicemu nerozumis.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 38. Jelikož jsem matematik, vyjádřím to rovnicí: čím více muslimů v Evropě, tím hůře v Evropě.

  OdpovědětVymazat
 39. Jak řekl náš velký dramatik . Když se může humanitárně bombardovat ,proč se nemůže humanitárně osahávat že.Navíc kluci arabský to s kozama umí že.

  OdpovědětVymazat
 40. Pro mne je nick Hovnolulu příjemné zpestření diskuze, mně nevadí.

  OdpovědětVymazat
 41. Pokud Němci nechávají Merklici u moci, tak mi nezbývá nic jiného, než jim vzkázat: "Dobře vám tak, blbouni!"

  OdpovědětVymazat
 42. Makrela se bát nemusí, na tu nevleze ani chřipka.Ale zato naše sluníčková děvčata z neziskových organizací se radují a chodí už na ostro.A těší se ,až je bude ČLOVĚK V TÍSNI posílat pomáhat uprchlíkům do Germánie.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To mi připomělo vtip:
   Odjela Vendulka s neziskovkou pomáhat do Afriky a po čase poslala SMS mamince,že dostala AIDS a maminka,stejné trdlo,jako její dcera,jí odpověděla:"to je pěkné,že tě ocenili za tvou snahu takovým vyznamenáním a všichni v ulici z něho mají radost a ze srdce ti ho přejí..."

   Vymazat
  2. Už aby to bylo a pokud se z Germánie už nebudou vracet, můžeme očekávat výrazné vylepšení genofondu našeho národa.

   Vymazat
  3. Neosraci z mami hotelu,uz zacali trenovat svoje holky na grupensex.Bude se to hodit, nebot jejich milenky a zeny se na nic jineho nezmohou.Jeste stesti,ze mame takove studentky,ktere maji pry zkusenosti z mejdanu v Kyjeve,kde si to rozdaly zkusmo s fasisty a budou ted misto nich ty musulmany kanalizovat..

   Vymazat
 43. Sluníčkářky v Česku se už zřejmě těší na to , až budou na Silvestra procházet uličkou vytvořenou z tisíců čmoudů na jejímž konci vyjdou svlečené i z kůže . Prozatím si to můžou jít vyzkoušet nanečisto k našim sousedům do Německa . Můžou při tom požádat šílenou Angelu ať se k nim připojí taky . Jistě jim ráda vyhoví a půjde příkladem když už do Německa tyto pro Německo velmi přínosné hordy pozvala .

  OdpovědětVymazat
 44. honolulu to hrabe Kocharowsky (6.1.16. 23:44)
  Dekuji za kvetiny pane. Lide me casto odsoudi, aniz by vedeli, ze jsem na jejich strane. Tomu se rika v anglictine - jumping to conclusion . V cestine asi predcasny zaver. Vetsinou je to na zaklade meho bydliste.
  Oni (Cesi) generalizuji a smysleni Ameriky hodnoti podle politiky Neocons.... S malym omezenym rozhledem techto lidi nic nenadelam.
  honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A podle čeho vy hodnotíte smýšlení Čechů? Pokud žijete v USA, pak se nepovažujete zodpovědný za zahraniční politiku vaší země prováděnou politiky, které si volíte? Máte-li české předky, pak vás můžu ujistit, že nadřazené chování Američanů vám již přešlo do krve a zřejmě pro vás bude přínosnější diskutovat se svými americkými spoluobčany s neomezeným rozhledem, z nichž mnozí ani neví, kde leží Evropa, což kvituji z vlastní zkušenosti.

   Vymazat
  2. anonymní 16:42-tento člověk,píšící pod nickem
   honolulu už přiznal,že sem píše na popud jeho,
   pro nás cizích,přátel z JAR.Tvrdí,že pochází z
   Prahy.Jeho nadřazené vyjadřování,hraničící až
   s arogancí,ho provází po celou dobu,jíž se
   pohybuji.Hrdina,který statečně uprchl odtud
   po srpnu 1968,aby se mu nic nestalo.Chápu,
   že má bohaté životní zkušenosti a snaží se
   je uplatnit.Bohužel to často dělá nevhodnou
   formou.Je tady víc lidí,kterým jeho chování
   vadí.Nevím,jestli žije v USA,ale chování má
   velmi podobné.Zapře svou osobnost,aby mohl dělat chytrého.Má tady na NR spojence.Já si
   víc vážím lidí,kteří tady po srpnu zůstali.
   Emigranty za to neodsuzuji.Vadí mi jejich
   pocit nadřazenosti.
   Petr Majevský

   Vymazat
  3. Petře, začínám mít dojem, že má "krevní skupina dědků" je poskládána z lidí nesnášenlivých s alergií na vše, co není po "jejich gustu".Co máme předat vnukům, na které máme ještě vliv? Horuje zde vás hodně pro Slovanskou vzájemnost a jen nastanou první "potíže", hádáte se jak malí kluci. Že na vás pošlu "vlaštovku s mokrým hadrem, styďte se! I "honolulu", který hádavost povýšil na styl psaní,čímž potlačí "groo", myšlenky. Na jeho obranu uvádím, že je Čech ze Smíchova, tedy roveň Žižkova.

   Vymazat
  4. 19:26
   Mirku,
   máš recht...on se Petr uklidní,protože mu bude čím dál jasnější,že jde někdy o nešťastnou volbu slov anebo se zbytečně vybrní a ani se to tak nemyslí!!
   jsme všichni děti pražský ulice a jejího kamarádství, z tenkràt, když si děti na ulici mohly ještě hrát..
   vlaštovka jituš (s hadrem;-)!)


   Vymazat
 45. 10:45
  Milý Nicku,
  děkuji za písničku o vlaštovce,je moc hezká!
  je ještě jedna pěkná(stará neapolská lidová ) , také o vlaštovce ,kterou takè zpívá mnoho zpěvákú a to "Vieni sul mar" , a nejslavnější je od Enrica Carussa!Pusť si jí (you tube), jako dárek , zase ode mně -je z ní přímo slyšet radost nad letem tohohle malinkého okřídleného tvorečka jako posla slunce lidem!
  píseň letí mezi kontinety!
  vlaštovka jituš

  OdpovědětVymazat
 46. Němky musíte být mnohem aktivnější,odepřete svým manželům a milencům, připosraným srabům ,sex dokud vás nezačnou chránit před vetřelci

  OdpovědětVymazat
 47. "Vyznávám, že jsem běloch, uznávám odlišnost lidských ras, a tudíž lidskou důstojnost všech, ale odmítám zčernat či zežloutnout a změnit proporci a barvu svých očí. Jsme muž, který může zplodit, ale nemůže porodit dítě. A proto trvám na spořádané trvající rodině, neboť je to základ spolěčnosti a záruka výchovy. Trvám na tom že muž a žena jsou ....(...další text...) Jsem zatím zdravý a budu pomáhat nemocným, ale odmítnu fňukání slabochů kteří se na nemocné vymlouvají. Jsem zároveň bohatý i chudý, svůj chléb si dosud vydělávám, mám ho dost abych se podělil, ale odmítám živit lenochy. Mám mnohem méně než skutečně bohatí. Nezavidím jim. Radoval bych se kdyby svůj majetek užívali rozumě. Jsem Evropan, protože jsem Čech. Narodil jsem se českým rodičům, vyrostl v české zemi a beru vážně bídu i slávu svého národa. Proto se odmítám rozplynout v bezduché uniformitě konzumní multikultury. (...) Jsem člověk, vděčný za své lidství a hrdý na sou tvář. Jsem člověk, jmenuji se Petr Piťha a nejsem nějaké 361106/038 rodné číslo ani 37-22/015 identifikační číslo oprávnění, ani PIN ani VIPN ani jakékoli jiné číslo. Jsem člověk, protože mám svědomí a nesu zodpovědnost. Jsme člověk a jako člověk chci také zemřít."
  České vlastenectví žije a nejen mezi katolíky.
  https://www.youtube.com/watch?v=UDQ1DCBZJnU

  OdpovědětVymazat