Reklama

.

.

pondělí 18. ledna 2016

Posledný rozhovor Karola Poláka (†81) - o športe i politike....

18. 1. 2016

52 komentářů :

 1. Moderátor je normální trouba, pouze za panem Polákom intelektuálně pokulhává, ubohý novinářský výkon!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Narozdíl od chytráků z ČT tento moderátor klade otázky a svého hosta nechá hovořit. Ti naši se snaží prazentovat jen svoje dementní názory - viz. Moravec s pokrabaceným čelem, aby vypadal víc zodpovědně. Koho zajímají jeho žvásty?

   Vymazat
  2. Moderátor je od slova moderovat a v hudbě je moderáto "tlumeně,mírně",takže neustálým skákáním do huby tzv.moderátoři pracují skvěle a není jim co vytknout,jen veřejnost to špatně chápe....tady nejde položit dotaz a vyslechnout si odpověď,ale dokopat dotázaného k té správné odpovědi a nebo je pořádně nasrat a v tom jsou tací odpudiví tvorové,jako např.Drtinová a Tvarůžková,Kroužková,Veselovský,Moravec a Železný jun.,mistři....
   Polák byl dobrej,měl to "zapár" a řekl to,jak to viděl,měl by být příkladem pro všechny a ti pokrytečtí lháři ať sklapnou....

   Vymazat
  3. Ten moderátor je sympaťák se slušným chováním. To se zřejmě nenosí.

   Vymazat
 2. Oskar Mana,Gabo Zelenay a Karolko Polák - to byla třída! Nikdy už nebudou takoví. To co se líhne dnes, je samá protekce. Všechno, co můžeme vidět a slyšet, je jen protekce. Žádné nadání, žádná třída, žádný mistr. Jen kariérizmus, snaha o zviditelnění, hloupá sláva. Současná kultura tj. literatura, filmy, novinařina - je jakýsi průmysl. Chybí tomu všechno. Jsme ubohá, ochuzená generace a už to nikdy nebude jiné. Žádné remake se konat nebude. Vyprázdněnost, opičárny a nuda. Je zajímavé, že i skvělý americký herec Paul Newman řekl před smrtí o úpadku americké kultury totéž - dočkali jsme se téhož.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Běž se oběsit, ty tragéde v úpadku.

   Vymazat
  2. Proč by se věšel, když má pravdu, ty jedna moderátorská nulo?!

   Vymazat
  3. Pokud těm blábolům co sepsal opravdu věří, ať se jde oběsit. Netuším co toho tragéda drží v tom jeho odporném světě který popsal při životě. Já bych to tedy raději sám skončil než se trápit v takovém hnusu. Ale možná že pán je masochista a užívá si to.

   Vymazat
  4. Asi ji taky jeden z té hloupé generace, co ničemu nerozumí, ale má titul ,co? Kritika a v tomto případě oprávněná není důvodem k sebevraždě , ynteligente, on totiž má pravdu.

   Vymazat
  5. 20:08

   To nemá s kritikou nic společného. To je jen bohapusté zvracení na všechny strany, kterým si dotyčný léčí jakési frustrace.
   Jestli má podle tebe pravdu tak se při tom věšení můžete chytit za ruce, tragédi ubozí.

   Vymazat
  6. 20:11 - asi nic neumíš, v ničem nevynikáš a tak jen jedu trapně ukapuješ. S Polákem aspoň byla sranda. Byl výrazný komentátor a byl ze Slovenska, kde byly poměry za normalizace trochu jiné než v Česku. Jestli měl Polák frustrace, tak jsem papež. To spíš ty s těmi svými plky připomínáš frustráta.

   Vymazat
  7. 20:21

   Ty debile, nauč se aspoň zvládat psaný text než začneš na něco regovat. Ta "frustrace" byla adresována autorovi toho žalozpěvu z 19:45.

   Vymazat
  8. Nenapsal jsem žádný žalozpěv ty ubohej skřete. Jen pravdu. A dost mně to sere, že to tak je. Anebo jsem se tě dotkl? Taky jsi protekční sereblita? Taky? Taky? Proč by ses jinak do toho sral s takovou vervou? Panu Polákovi nesaháš ani ke konečníku.

   Vymazat
  9. 21:01

   Nenapsal jsi žádnou pravdu ty tragéde. Jen svůj ubohý pohled kterým vidíš svět.

   Je zcela vyloučené aby si v dnešní nepřeberné, ničím a nikým neomezené nabídce literatury, filmu, divadla, hudby,... z celého světa někdo nedokázal najít to "svoje".

   Jo, tomu komoušovi a STBákovi opravdu nesahám vůbec nikam.

   Vymazat
  10. Synáček komouše a rezidenta kgb promluvil...21.10 ubožáku proč jsi mu to neřekl, když ještě žil ....václavská kavárna č. 3 asi málo platí....kolik Ti je , že ho urážíš ...IQ bombamy...

   Vymazat
  11. No právě - mohl by se ten hnus, krev,případně spermie či obojí, co na nás denně kape z TV obrazovek z množství bezduchého amerického krvavého kýče, konečně začít omezovat. A výběr z příšerných nových absolutně blbých, teatrálních a podbízivých seriálů, případně reality šou a žvaníren - což máš asi na mysli - tam si "to svoje" nejspíš nacházíš. Já nevím, kde bych to hledal.Úroveň kultury, literatury a umění, oblékání, chování, se současnou ubohostí vůbec nedá srovnat s vkusem a excellentností dřívějších dob, a když do toho nebudeš žvanit o politice, tak můžeš jenom držet zobák. Co jsi - potetovanej, pocvokovanej holohlavej pomatenec se zadrátovanýma ušima a mozkem ukrytým v tabletu? No - hned jsem si to myslel. Co furt meleš o StB - to má bejt nějaký zaklínadlo? Rozhlídni se dnes po tý senkrůvně plný špiclů, fízlů a šupáků - proti tomu bylo StB ořezávátko. Jsi holt podjatej blb s jakým nemá smysl komunikovat. Co seš ty? Co znamenáš? Kams to dotáhl? Živíš se prací, nebo pobíráš podpory? Dík za upřesňující info.

   Vymazat
  12. 21:32

   "Úroveň kultury, literatury a umění, oblékání, chování, se současnou ubohostí vůbec nedá srovnat s vkusem a excellentností dřívějších dob"
   =======================
   Jestli je to legrace tak dobrý :-D

   Vymazat
  13. Pro legraci jsi akorát ty, ty tabletovej tragéde. Listuj si ve facebooku, a dej slušným lidem pokoj. Ty víš úplný hovno o úrovni minulé doby, jenom sbíráš nazelenalý plivance od ubožáků, kteří se snaží všechno poplivat a pošpinit. Už dobrý voják Švejk říkal, že házení hovny jsou základní principy, jakými se v Čechách mění režimy, a to už říkal za c.k.Rakouska-Uherska. Ale co ty víš kdo byl Švejk a co bylo Rakousko-Uhersko ty tabletovej inteligente s IQ houpacího koně. Podívej se do Wikippedie, tam se dozvíš věcí! Anebo tady přestaň zaclánět, vem si dudlíka a mazej chrnět. Nebo svou obvyklou dávku - asi jsi dnes vynechal, jak to vypadá.

   Vymazat
  14. 22:05

   Strč si své "cenné" rady co všechno mám dělat do prdele, tragéde. Cokoli z tvé tupé palice nemá cenu ani zkaženého prdu.

   Vymazat
  15. No a teď si představ, že ty jsi úplně celej zkaženej prd. Jakou máš asi tak cenu ty? I takovej tchoř je pro život užitečnější než sprostá vymaštěná fetka, příživník na slušné společnosti, kterou uráží u počítače, kde dřepí celé dny. Asi máš absťák - normální člověk by takového hnusné výrazy do diskuze k úmrtí starého pána z huby nevypouštěl. Jak my k tomu přijdeme, aby tady exhibovalo takové feťácké hovado?

   Vymazat
  16. 21:32
   máte naprostou pravdu s Vaším hodnocením...
   Urážky zoufalce -tabletového hrdiny a nestydatého přisprostlíka není třeba brát vážně.
   j.

   Vymazat
 3. Kokot jeden křivý, STBácký. Plná huba socialismu, ale když mu Horáček nabídl 10 násobek platu tak mu očička jen zajiskřila. Holt, byznis je byznys.

  OdpovědětVymazat
 4. Upřímný a přesný komentář jednoho z nejlepších komentátorů všech dob !
  Děkuji za něj.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. STBák a senilní blb. Jeho poslední "manželství" tomu nasadilo korunu.

   Vymazat
  2. V jakém smyslu, tu postkomunistický zmražďku?

   Vymazat
  3. 19,53
   Ty nálepkovači bez mozku, jdi se bodnout

   Vymazat
  4. A po čem jiskří očička tobě ty byznyse? Potomku estébáckých kokotů, protože ostatní lidi jsou slušní, a neberou si do huby šestadvacet let od vzniku násilné demokracie založené na zlodějnách, podvodech, přetvářce a lhaní neustále nějaká stará minulá uskupení. To dělají jen zakomplexovanci. V jeho letech budeš rád že budeš jenom senilní, protože sprostý a nactiutrhačský dement jsi už teď, a pak budeš ještě k tomu slintat a pochcávat se. Podívej se na svoje "manželství". Neplivej po mrtvých ty ubohej bezcennej vypatlanče.

   Vymazat
  5. 21:46
   Plivat se tady hromadně smí jen na mrtvýho Havla, že ty tupá píčo.

   Vymazat
  6. Tak zatím na mrtvého Havla nikdo neplive -proč se o tom zmiňuješ ty sprostej ubožáku? Nějak vycházíš z formy - ne? Takové sprosté nadávky pouličních otrapů. Jdi si šlehnout svoji dávku, a už jdi do prdele. Už tu nechutně zacláníš.

   Vymazat
 5. No alespon mluví pravdu ne jako homouš Moravec

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jakou pravdu? Je to sebestředný hňup. On komentoval skvěle, dnes komentují všichni na hovno. A v tom módu vidění světa jede pořád dál.
   Jeho vyložené lži, že mohl cestovat úplně každý kamkoli s Čedokem atd snad ani nemá cenu rozebírat. STBák jeden.

   Vymazat
 6. A kromě toho se zde píše o mrtvém. Slejzá se tady vymaštěná břečka, které není nic svatého. Pitomým a hnusným zakomplexovancům a pomlouvačům bych naplival do ksichtu. Nešťouchl bych do toho ani dřívkem -štítil bych se. Sebranko sprostá.

  OdpovědětVymazat
 7. Trošku v tom chybí, jak se někdejší fakt machři střídali když jeden komentoval zápas v telce a druhý reportoval do rádia, a pak naopak. Jinak bezvadné, protože pravdivé - včetně závěru. S tím Čedokem - kdo na to měl tak mohl, kdo neměl jel za pár šupů od ROH. Letecky - Bulharsko s chváleným bezva ubytováním 800 Kč od ROH CHEZA Litvínov, každý kdo chtěl. Dnes spousta rodin a nemusí být ani nezaměstnaní, nemá ani na pobyt za humny u rybníku. Prostě to tak je jak píšu a jak povídá pan Polák, kapitalističtí komsomolci. Smiřte se s pravdou a nevyšilujte sprostotami a vulgaritami po každé, kdy vám je ta pravda sdělena. L.P.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kdy už konečně pochopíte, že ten váš socík krachl, sesypal se hospodářsky i politicky.

   "Kapitalistické komsomolce" si nechej. Při první nabídce od Horáčka se z Poláka okamžitě tento "komsomolec" stal.

   Vymazat
  2. Socík rozhodně nekrachl - ten zdecimovali vlastizrádci, lumpové, šmejdi, všehoschopní zloději, a lidský napodobeniny, jako jsi ty. Proto taky ve slušných lidech socializmus přebývá - to jsou ti, kteří pomáhají nemocným, bezbranným, slabým, sociálně vyloučeným a dalším, které kreatury a napodobeniny lidí zdecimovali. Ty jsi karikatura člověka, totálně vymaštěná, citově vydlabaná. Nic, co by stálo za to, aby to ve slušné společnosti přežívalo. Ale my slušní i takovéto nepodařeniny mezi sebou trpíme, to máme ze socíku. Kdybychom to v sobě neměli, šaškové jako jsi ty, by to měli hodně špatný.

   Vymazat
  3. Socík krachnul a stát byl bez dluhů. Kapitalismus prosperuje a stát má 2 biliony dluhů - prapodivně zvrácená logika kapitalistických komsomolců. Ještě zvrácenější, než když hlásali budovatelská hesla za bolševika.

   Vymazat
  4. Soudruzi, uzurpovali jste si násilím moc. Nikdo vás už nechtěl, v prvních porevolučních svobodných volbách jste dostali jen 13% hlasů a tolik máte dodnes. Jakým právem jste 40 let vládli? Dostali jste 40 let šanci a vlastními chybami jste ji promarnili. V roce 1989 jsme za západem zaostávali o 20 let. Místo naparování se běžte do prdele a styďte se.

   Vymazat
  5. V tom bys mohl mít pravdu ty kapitalistickej potrate. A možná jsme dokonce ten západ předhonili s tou naší typicky českou demokracií, která přeměnila ČR pro dvě třetiny slušných lidí ve vyhlazovací tábor. Možná se nikde nemůžou pochlubit takovým množstvím zdecimovaných lidí umrzlých na ulicích, zemřelých hlady, nebo kteří si vzali život, když nesnášeli útrapy hladovění a věčnýho odírání a okrádání od demokratických zmrdů, kterým byli lidé předhozeni ke kořistění jako kdysi křesťané lvům. Možná se jinde nemohou pochlubit takovým počtem vražd, a úpadkem mravnosti - to vše za pouhých pětadvacet let. Rozkradený totálně celý průmysl, zemědělství, zdecimované školství a zdravotnictví. A spoustou bezcenných zmrdů, pobírajících "sociální" dávky, tedy parazitů, k jakým patříš i ty - živených z práce těch slušných a pracovitých. Přesto se nestydíte dřepět u počítače a urážet ty, kteří vás živí, a bez nichž byste chcípli. Čest!

   Vymazat
  6. Jakým právem soudruhu kapitalistický komsomolče? Právem 99,96% volebních hlasů odevzdávaných takovými jako jsi ty nebo tvoji rodiče.Já sice nevládl ani ten hlas tehdy nedal ale vy jste takové jako já, pokaždé převálcovali. A činíte tak i dnes. Vždycky uvědomělí komsomolci podporující vždy ty, co jsou u koryt - soudruhu. Nebylo vám z ničeho stydno a dnes máte studu ještě méně.

   Vymazat
  7. 22:16

   Ty jseš úplně zmatenej, roztočenej jako káča. Na co vlastně nadáváš a co vlastně chceš? Víš to vůbec? Víš vůbec jak se jmenuješ?

   Vymazat
  8. 22:16

   Z čí práce žiju když je všechno totálně zdecimované a rozkradené? Povídej a přeháněj :-D

   Vymazat
  9. 22:26 Tak si to znovu přečti ty tupče. Máš to tam napsaný zřetelně.

   Vymazat
  10. Těžko říci - třeba jsi fiktivní kripl. Nějaký ten ID - za diagnostikované občasné pomatení smyslů? Občasné halucinace - nebo dokonce schizofrenie? Tvoje vyjadřování tady zavání pomateností a schízou. Ta otázka, která ti byla položena - jestli víš co chceš a jestli víš jak se jmenuješ - byla položena přesně. Protože ty nevíš co chceš. U schizofreniků je to typické. Jeden den nadávají na toto, druhý den na ono - úplně opačné věci. Doufám že jsi v něčí péči, protože takoví dementi jsou nebezpeční i sami sobě. Anebo nezapomínej brát své léky. Víš, jak ten schizouš někdy v létě zapíchnul tu mladou knihovnici, v knihovně, kam chodil čučet do internetu? Taky to bylo na novinkách a jiných bulvárních drbnách.Úžasný sousto. Tak jenom bacha na takové jako jsi ty. Máš alespoň psa? Že nejspíš vzteky kopeš do psa? Takže - živenej jsi z veřejných peněz, obíhajících v té rozkradené zemi díky lidem, kteří se snaží živit prací svých rukou -řemeslníci, dělníci pracující na cizím, nebo pracující inteligence. No ale - proč o tom s tebou debatovat? Nic nechápeš. Opakuj si StB, StB,StB ..... a jdi chrápat. Jako počítání oveček. To fakt zabírá.

   Vymazat
  11. 22:43
   No když je něco zkrachovalý a totálně rozkradený tak z toho těžko můžu žít. Nezkoušej se nad tím zamýšlet aby jsis nezavařil závity.

   22:46
   A ty na koho vlastně reaguješ? To musíš napsat, víš?

   Vymazat
  12. 22:26 V daném kontextu zoufalá otázka, z čí práce žiješ když je všechno totálně zdecimované a rozkradené, tě charakterizuje. Slabomyslně tím přiznáváš, že jsi jen parazit žijící z cizí práce, případně z krádeží. Parazite!

   Vymazat
 8. 22:23 Co konkrétně nechápeš, chápeš-li vůbec někdy něco? Nadávám na takové vlezdoprdelní komsomolce jako jsi ty. Takové co pokaždé lžou, poklonkují těm co momentálně jsou u moci a mají křivý charakter a podrazáctví za kdoví jakou chytrost a znají kdy se mají jmenovat Váňa a kdy John. Prostě vychcánci co vždy vědí co chtějí a prodají za to i vlastní proradnou duši.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nepoklonkuji "těm co jsou u moci" ale poklonkuji svobodě a demokracii. Tzn sprostým slovům kterými ty a Polák tak pohrdáte, ale jejichž výhod si tak rádi užíváte.

   Vymazat
  2. Demokracie je absurdní pojmenování prolhaného režimu vládnoucího podrazáctvím, manipulací a sdělovacími prostředky. Režimu ve kterém lid nevládne ani náhodou. Opak si namlouvají jen přiblblíci obdivující svobodu parazitokracie, svobodu pro podvody a zlodějiny. Pokud sám sobě namlouváš, že nikomu nepoklonkuješ, pak jsi ještě větší hlupák, než za jakého se zde patolízalstvím k prohnilému režimu prezentuješ. Asi není ve tvých možnostech to pochopit, to bys nemohl tolik lhát sám sobě.

   Vymazat
 9. ja neviem - má sa tu hovoriť o športe a o jeho propagátoroch, a živote človeka čo svojmu povolaniu dal pečať slušnosti a komentátorskej profesionality, pred ním totiž veľa skvelých ľudí v tomto fachu nebolo, zabudli ste na jeho kolegu, Víta Holubca a jeho začiatok pri prenose z futbalu - vítejte vážení sportovní přátelé na dnešním futbalovém utkání - sportu zdar a fotbalu zvlášť - ako to že to vyšumelo do prázdna ??? - aký socializmus či kapitalizmus v športe, neteší vás kvalita, umenie víťaziť a byť čestne prvý - hvizdy sú merané len tým aký "balík" si odnesú - chabé a hlúpe, a o dnešnej "demokracii" - demokrati v USA sú potomkovia otrokárov - takže???? - a strašne im demokracia vyhovuje ???? - hej... prekladá sa ako vláda ľudu, vraj - nie vláda majetných, nemajetní nemali na Helade právo hlasovať, dokonca ani Sokrates ho nemal, len komentoval, kritizoval a tak ho otrávili, presne podľa zákona - mocní "odhlasovali" - a nastal precedens moci a uplatňovania sily voči kritikom, aj za socializmu a aj dnes to funguje rovnako, poskokovia pre mocných odhlasujú - demokraticky - smrť pre kohokoľvek - a veríme, že je to správne ... niektorí už neveria, majú skúsenosť, a poniektorí sa stali poskokmi novodobých vrahov ďalších "horákových" - a tak tu obhajujú správnosť zabíjania nedemokratických síl, takže v čom novodobá verchuška odbočila od minulej? - v ničom, len zabíja efektívnejšie a bez škrupulí, a je hrdá na to, že znova ničí Rusko, to čo vraj nám znemožnilo rozlet, nedovolilo bakalovcom mať a vlastniť a nechce priznať dnes - v Česku, že EEP nie sú na výber daní, ale aby kontrolovali zlodejov -načim už u vás "rozsvietiť" - takže ten pán čo tu kydá na komoušov a rusákov, je ten, čo bráni len zlodejiny a zabíjanie, bez svedomia a bez charakteru, nič viac

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 6:52
   Děkuji za takoví příspěvek.
   Ano,K.Polák byla osobnost ve sportovním zpravodajství.Také vím,jeho bratr je je po smrti také snad pět let ač byl mladší.Určitě si někdo vzpomene na hudební skupinu Senzus,velice populární na Slovensku a tu právě vedl jeho bratr.Dokonce v jednom pořadu vystoupil a nádherně zpíval.Také touto cestou blahopřeji Slovenskému reprezentantovi na Dakaru,dosáhl celkově druhé místo v motocyklech.Znám Štefana Svitku osobně.
   zemedelec.

   Vymazat
 10. Karolko děkujeme . Na každém šprochu pravdy trochu . Tito komentátoři sportu stojí za h....

  OdpovědětVymazat
 11. Král sportovního komentování odešel na věčnost...R.I.P. Karolko,byl jsi nejlepší a nejzábavnější,díky.

  OdpovědětVymazat