Reklama

.

.

čtvrtek 21. ledna 2016

"Pravý sektor" se rozštěpil na několik praporů

21. 1. 2016    zdroj a ukr zdroj
Od v Rusku zakázané extremistické organizace "Pravý sektor" (PS) se odštěpily struktury, nazvané prapory speciálního určení "Západ", "Západ-2", "Západ-3" a "Západ-4." Informovaly o tom ukrajinské noviny "Věsti".


"Tyto struktury nejsou součástí "Pravého sektoru" a byly vytvořeny z iniciativy jednotlivých bojovníků a velitelů, mají své vedení a podřízené. S ohledem na tuto skutečnost prohlašujeme, že nejsme zodpovědní za jejich činy," citují noviny prohlášení tiskové služby organizace.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr.Vladimíra Grulichová

13 komentářů :

 1. Když má někdo šátek přes rypák, tak je VŽDY odpovědný za "jejich" činy.

  OdpovědětVymazat
 2. Fašouni zůstanou fašounama i kdyby se jmenovali Andělé. T

  OdpovědětVymazat
 3. ukrajinská vláda rozhodně za jejich činy je a bude,potom když nechce být za ně zodpovědná,tak ať je rozpráší

  OdpovědětVymazat
 4. Kromě východu se bouří i západ Ukrajiny.Proto se
  přejmenovali na Západ.Jen aby to jako na východě
  nedopadlo i na západě.Je to k nám blíž.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 5. snim ci bdib totez rano tentyz den ale tet uz jinde sme je to jina vesnice : prapory speciálního určení "Západ", "Západ-2", "Západ-3" a "Západ-4." hmmm
  tak to neni nic jineho nez pejsci kteri pobezi pro hozenou kost do neposlusneho polska madarska slovenska a cech ze by dalsi majdany takze kde a kdy prileti ty nase klacky soudruzi ... . 26559862359998

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vy jste snad z Vietnamu ? Tam mají velký svátek TET.

   Vymazat
 6. Ani na Ukrajině se neválí výzbroj a výstroj na ulici. I Ukrajina má ústavu, zákony, prokurtůry, soudy, policii, armádu, parlament, vládu a presidenta - tedy všechny atributy normální demokratické státnosti. Jestliže jsou zorganizovány, vystrojeny a ozbrojeny složky, ke kterým se nikdo nehlásí a při tom moc výkonná nereaguje, tak to značí pouze jediné - Ukrajina není normálním státem!!! Ona zřejmě není hodna ani označení stát, když nezvládne jeho základní funkce. Možná by se měla přejmenovat na Banderstán, nebo Banditistán. V každěm případě však nemá takto organizovaný a řízený stát co dělat v předsíni EU a už vůbec neroziumím co každou chvíli pohledává oligarcha Porošenko v Bruseli!

  Nebo že by i v EP platilo: Porošenko je zas.anej zku.vysyn, ale náš zkur.ysyn?!? No to jsme to s tou demokracií, pravdou, láskou a evropskými hodnotami dop.dele dotáhli! Nehynoucí lásku a slávu všem Tuskům, Van Rampuyum, Junckerům, Merkelovým a dalším, kteří prokazují tak dojemnou snahu o naše blaho. Kdykoli si na ně vzpomenu dojetím slzím.

  Mír s námi!
  Ferro

  OdpovědětVymazat
 7. .... to aby se europoslanec J. Štětina, milec ukrajinského Pravého sektoru (PS) r o z č t v r t i l.
  Bude nucen pozvat do Evropského parlamentu ne jednoho , ale čtyři vůdce nových PS.
  To se mu prodraží!

  OdpovědětVymazat
 8. Mně se tento vývoj líbí.

  Rozpad fašounů z bývalé okrájené Ukrajiny v přímém přenosu ;)
  Z jednotného fašounského pravého sektoru tři nezávislé, nespolupracující, navzájem si konkurující podskupiny psychopatických, banderofakoidních, kokotoidů ;)

  Já být spokojený neboť v rožtřištěnosti ukrajinských fašounů je Novoruská síla 💪 ;)

  Rozjebu ukrajinských fašounů zdar ;)

  Slunce ☀ v duši ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chudák náš pan europoslanec za Prahu 10, spolupracovník StB Štětina. Tomu musí být smutno, jak se jeho obdivovaní soukmenovci navzájem pohřbívají. Zdravím do Bruseli.

   Vymazat
  2. Fašoun Plavec si je pozve do eurobordelu klidně všechny, však to nebude z jeho. Problém je, že je bude moci trénovat pindoarmáda u Charkova, dodávat jim zbraně a drogy ificiálně. Je to nyní oficiálně demokratické obranné seskupení Ukradiny, už to není žádný nacionalistický sbor fašounů.

   Vymazat
 9. Mí spoluobčané, mí milí Pražané, co mi rozumíte a kteří opravdově s europoslancem cítíte, uspořádejme veřejnou sbírku na podporu paně ŠTĚTINOVÝCH mírových záměrů!
  Nabidku peněz.

  OdpovědětVymazat
 10. rozkrájenej koláš se lépe sežere, nastal jejich čas, konečná, vystupovat !

  OdpovědětVymazat