Reklama

.

.

úterý 26. ledna 2016

Před 24.00: Hlupci okopávají Zemana. Výsledek?

26. 1. 2016      RadimValenčíkPíše
"Odpůrci prezidenta Miloše Zemana se na sociální síti Facebook svolávají k dalšímu protestu. Zítra (26.1.), v den třetího výročí jeho vítězství ve druhém kole volby prezidenta ČR, si pověsí rudé trenýrky do klopy. "Stydím se za Vás a nejste můj prezident!" vzkazuje prezidentovi organizátorka protestu." zdeDemonstrace na podporu UPRCHLÍPNÍKŮ (můj termín) v angličtině RAPEFUGEES (jak mě upozornil Honza Kaleta). Proč? K tomu viz:

"Podřezávání zajatců ne, kamenování ano. "To napsal Bůh," hájil islám pro iDnes šéf Muslimské unie v ČR Mohamed Abbas... "Islám chrání ženy. I oblečením," tvrdí. Podobně je prý v pořádku i kamenování jako trest. "Některé tresty jsou i v bibli. Píše se tam »kdo z vás je bez viny, ať hodí kamenem«. To je přece ono," řekl Abbas." zde
A hlavně? Jak ta velkolepá akce dopadla? Nikde jsem o tom nenašel zpravu.

**
Novinkám se zase povedlo! Autentické pořadí zpráv, viz: zde

Jinak - z kontextu je zřejmé, že Zeman upřednostňuje cestu voleb a uchování civilizovaného státu. Alternativa (kalašníkov) je výstražná a kontext naráží na to, co se stane, pokud se prosadí ti, kteří omlouvají porušování zákonů ze strany UPRCHLÍPNÍKŮ. Ale to omezenci nepochopí. Tak ať se snaží a tím i nadále ztrapňují.

**
Tady je ten kontext:

Otázka studentky z publika:
"Dobrý večer, pane prezidente, já bych Vám chtěla poděkovat za všechny občany České republiky, určitě všechny, protože někteří ani neví, kdo vůbec na Hradě sedí, jaká osobnost. Chtěla bych Vám poděkovat, jakým způsobem vlastně svoji funkci vedete, a měla bych na Vás otázku. Určitě víte, že se projednávala petice za odstoupení pana (předsedy vlády Bohuslava, pozn. ČTK) Sobotky a petice byla shrnuta ze stolu. Chtěla bych se zeptat, jakým způsobem vlastně mají čeští občané postupovat, protože jak víme, pan Sobotka určitě nestojí za českým národem, ale proti němu."

Potlesk v sále.

Odpověď prezidenta Miloše Zemana:

"Chcete-li se zbavit jakéhokoli politika, prezidenta nevyjímaje, je k tomu jediná demokratická cesta - a to jsou svobodné volby, které v daném případě budou za rok. Vypadáte mladě, takže roku 2017 se zcela určitě dožijete. A pak existuje nedemokratická cesta - a ta se jmenuje kalašnikov." zde

**
Sobotkovi to nedalo (znovu a znovu by rád okopával Zemana a znovu a znovu z toho vyjde jako hlupec):

"Jsme s vysokou pravděpodobností jediná země v civilizovaném světě, kde prezident veřejně vyzývá k zabití předsedy vlády. Já se s tím vyrovnám, ale vadí mi, že tím Zeman děsí moje děti, celou rodinu a přátele,” sdělil Novinkám Sobotka. zde

Mě zase děsí to, jak se Slávek děsí toho, že by mohl mít vlastní názor.

Podle mě by se měl víc děsit toho, aby nedopadl jako Merkelová, které už není pomoci:

"Merkelová ztratila rozum. Poroste nenávist. Přijde konflikt a politický rozvrat. A zednáři a vliv Bilderbergu na vedení EU... Profesor Tomský o temných zákoutích uprchlické krize". zde
Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/3113-pred-24-00-hlupci-okopavaji-zemana-vysledek.html

31 komentářů :

 1. Lzete a nerozumite CESKY ! V tech vetach presidenta Zemana nebyla a neni vyzva ke strileni, ale poukazovani ne nedemokraticke prevzeti moci, jako napr. na Majdanu !

  Kde jste ucitele cestiny, aby jste zakrocili ? Hmmm ?
  O me jste rikali vy prizdisraci , ze jsem blby a davali jste me petky. A ja umim cesky lepe nez vy - a ziji ve svete uz 48 let. (To bude v srpnu !)

  Davam vam vsem petku a jmenuji vas vsechny prizdisracema, ustrasenyma !
  Ja jsem nick honolulu a chodil jsem do pomocne skoly 8 roku ! (Do prvni tridy ) a umim cesky lepe nez vy.

  Samozrejme anglicky lepe nez cesky a snadno se domluvim i Fanagalo v Zululandu - vas pristi povinny jazyk.
  Po mem uteku jste vsichni zhloupli.
  prof. dr. honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. " nebyla a neni vyzva ke strileni, ale poukazovani ne nedemokraticke prevzeti moci, jako napr. na Majdanu !" - souhlas, ale okopávači Zemana nedisponují mozkovou kapacitou aby to pochopili. V té špetce šedé hmoty, co se jim pohodlně vejde do dlaně, sídlí jen nenávist.

   Vymazat
  2. Ač je to s podivem,tak na TV Nova byl obrazový záznam se zvukem, tak jak to prezident Zeman řekl.

   http://tn.nova.cz/clanek/prezident-behem-debaty-v-tisnove-radil-jak-se-zbavit-sobotky.html

   totéž na ČT

   http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/1672426-kalasnikov-na-sobotku-premier-kritizuje-sarapatka-podava-trestni-oznameni

   V žádném případě se nejednalo o navádění k zbavení se premiera. Zase to vše media překroutili.

   Vymazat
  3. Čůráčci z "přihřáté pražské kavárny" vyskakují,jako čertíci z krabičky a přitom o nic nejde...
   Kdyby se to ho nechytli s hysterií sobě vlastní,nikdo by si toho výroku nevšiml a už dávno by zapadl.
   Je ale zajímavé,ale při míře jejich maloměšťáckého pokrytectví nic neočekávaného,že jim vůbec,ale vůbec,ba dokonce mu nadšeně tleskají tomu způsobu,když kalašnikovů ke změně vlády používá někdo jiný v zájmu USA/EU atd.a zlodějů,kteří jim vládnou,jako to se to děje na SV,nebo Ukrajině a kdovíkde ještě.To mu ještě do něj rozdávají střelivo.
   Ať si laskavě uvědomí svou zodpovědnost za své činy,kdož jsou u koryt a taky to,že nežijeme ve vzduchoprázdnu a že jak fyzikální,tak zákony společenské platí i pro nás a pro ně a co není,lehce může být a záleží to jen na nich,kam daleko to nechají svojí hloupostí a arogancí zajít !!!!
   Sobotka by si měl v první řadě uvědomit, co za rizika pro nás dnešní EU a jeho imigrantská politika a submisivita USA přináší a že on za to,co se tu bude odvíjet v nejbližší budoucnosti ponese osobní zodpovědnost.A je-li to na něj moc a odpovědnosti se chce vyhnout,ať odstoupí
   co nejdřív,aby se potom neměl na co vymlouvat,až ho někdo chytí za pytel a zmáčkne,až z něj budou hovna lítat a všichni ti navonění Horáčci a Jandové s "hubou věčně nakřivo a blbými kecy",s ním....

   Vymazat
  4. Je nepopiratelným faktem, že prezident Zeman dává až příliš často svým nepřátelům důvod/záminku k útoku na svou osobu. Osobně jsem toho názoru, že moudrý muž by volil takové formulace, u kterých by se jeho nepřátelé neměli čeho chytit, kdežto přátelé by jej naopak mohli podpořit. Proč to asi dělá, když to vyvolává tak hysterické reakce jeho protivníků? Řekl bych že to dělá právě kvůli tomu, baví se tím! S notnou dávkou sarkasmu a jisté potměšilosti vodí za nos všechny ty nafoukance až k projevům jejich zášti a malosti. A nutno přiznat, že se mu to daří veleúspěšně.

   Vymazat
  5. Zeman-solitér s podporou voličů, kteří mu dali hlas, vede docela úspěšnou informační válku s pražskou lumpenkavárnou. Do ní dnes patří i soc.-dem. díky zaprodancům jako Sobotka, Zadolárek, Dinstbier, atd.atd. I tenhle souboj otevírá mnohým lidem oči!

   Vymazat
 2. At zije svetem uznavany statnik president Zeman ! At zije nas pristi president Donal Trump.

  Ten vas vy vsichni kavarensti/teplarensti prostituti tak sprdne, ze je vase stesti, nerozumet anglicky.

  Donald Trump a president Zeman maji stejne nazory na teroristy Islamu. Po nastoleni Donalda Trumpa do funkce presidenta USA se zlepsi vztahy, mezi Ruskem a Amerikou.
  Uvolni se mezinarodni napeti.

  Budu volit Donalda Trumpa, stejne jako vsichni moji kamaradi. Kdo bude volit jinak, dostane nakladacku !
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč nevolíte takovou šťabajznu, jako je Hitlery Clinton?! Moruše

   Vymazat
 3. Kdyby Sobotka nelhal už jen ze zvyku,tak by něco
  takového nemohl prohlásit.Nikde nebyla výzva k
  jeho zastřelení,jak lže.Bývalý Zemanův poradce
  Šarapatka Zdeněk podal na prezidenta trestní ozná-
  mení pro nabádání k vraždě.Jsem zvědav,jak to bude
  u soudu dokazovat.Tohle mu nemůže vzít ani Lenka
  Bradáčová,pokud se nechce sama ještě víc zesměšnit
  a msta Šarapatky z něho přímo srší,ač to popírá.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ono se to může proti tomu pitomovi Šarapatkovic otočit v podobě "křivého obvinění"....oni si ti žumpálisti už vůbec nevidí do huby.

   Jinak,tohle je zajímavá zpráva,která by měla Sralbotku děsit víc,než ten strejc z Vysočiny a jeho kecy:


   http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/143677-islamsky-stat-muze-vyuzit-uprchliky-ma-tabory-v-evrope-varuje-europol/

   Vymazat
  2. Má tábory především v muslimské části Bosny.

   Vymazat
  3. Bývalý zaměstnanec úřadu vlády Petře!

   Vymazat
 4. je zajímavé, jaký ohlas vyvolá 1 slovo v projevu našeho prezidenta a na druhé straně nikdo z těch řvounů nereaguje na přímé a uskutečněné násilí v Německu, Švédsku, Finsku, Dánsku nebo na Ukrajině, kde jde o násilí přímo organizované úřady do EU asociované a pro nás spojenecké země. ? Naprosto nechápu, proč se ti lide ozývají proti 1 slovu a mlčí proti dokonaným znásilněním, vraždám a masovým vraždám. Kam zmizela soudnost a čest těch lidí?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Protože to jsou stejní šmejdi jako fašouni na Ukrajině a ve vedení EU. T

   Vymazat
 5. Vypadá to na ofenzívu proti Zemanovi . ČT 24 se úplně zažraně pustila do prezidenta . ČT nutno rozpustit a založit s novými mladými lidmi . Je to hnus dívat se na ty vyžrané prošedivělé palice . Voráček .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proboha jen ne s "mladými"!!! Naše školství je za těch 26 let natolik "přeučilo", že většina věří tomu, že nás osvobodili Američané a že Rus byl agresor! To by to potom skutečně vypadalo jako Sodoma a Gomora!

   Vymazat
  2. Máte pravdu . Moje dcera vysokoškolačka si také myslela že nás osvobodili američani . Její pradět likvidoval benderovce na východním Slovensku . Voráček

   Vymazat
 6. Zhrzení hovada opět piští!!!!!ČT z pištícíma hovadama piští,že rozděluje národ,ale jestli 65% národa si váží svého presidenta,tak proč údajní demokrati nerespektují vůli většiny národa.Je mně na blití stech hovad.

  OdpovědětVymazat
 7. S tymi trenirkami myslim je potrebne premysliet. Dotycni iniciatori by mali pozorne sledovat,co sa robi vo svete,a tiez,o com to hovori prezident.D europy su uz na ceste ludia z Indie,Bangladesu,,,Len si pozrime,video z Bangladesa.,,,WWW.youtube.insane Train crovd in banglades. Vazeni protestujuci proti prezidentovi,,To bude treba trenirok,setrite material,namahu ,peniaze,budete to vsetko potrebovat,ked tieto vlaky k nam dorazia,,A odporucam si pozriet ,,WWW die neue wälkerwanderung.rede thilo sarasin, Jeho matematicke vypocty su bohuzial skutocnost,a terajsie jeho vypocty hovoria,ak Afrika bude pokracovat takymto tempom v pörodnosti,tak v roku 2100 bude mat^17 miliard obyvatelov,Otazka je,kolko milionov trenirek usijete rocne.

  OdpovědětVymazat
 8. Paní Herejtová, nebo jak se ta ženština jmenuje, je úplně mimo mísu. Docela by mě zajímalo, jaký má džob a kolik jí to nese, když takhle veřejně ostouzí hlavu státu a očividně neumí přežvejknout, že většinou byl zvolen a více než většina je na jeho straně. Ale tomu už se snad ani nedivím. Když jsou naše soudy schopné hanobení republiky a hlavy státu, poškození státního majetku a vniknutí na území Hradu kvalifikovat nikoliv jako trestný čin, ale jako performance, už k tomu není co dodat. V jiné zemi, a myslím že v první řadě ve Vámi obdivované Americe, by skončili prostřílení jako řešeto a pověšení za SVOJE posrané trenýrky na okapu. Komu tím sloužíte, že tady neustále štvete? Myslím, že vím, komu, a kdo Vás za to platí. No, co naplat, jděte se léčit. Nezdravím vás, Pavla

  OdpovědětVymazat
 9. Logika vyjádření páně Sobotky je neuvěřitelně demagogická a svědčí o opravdu nízké inteligenci. Jen bych upozornil, že podle stejné logiky tedy pan prezident vyzval k zabití sebe sama. Nesmyslnost takové myšlenky je pak ještě zřejmější.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Již dlouho přemýšlím, jak se panu Sobotkovi do tak malé hlavy vejde tolik blbosti.
   Mám ale dojem, že s ním je to podobně, jako kdysi s Havlem: je to slaboch, tak hledal mocného ochránce, a našel ho na USA ambasádě ... třeba je taky zednář, oni už asi vezmou mezi sebe kdekoho ...

   Vymazat
 10. V jakém kontextu to bylo řečeno jsem se mohl dozvědět až z tohoto článku a proto se nedivím tomu potlesku v sále, každý to pojal jako vtip. Jestli politikům, kteří se k tomu vyjadřovali, novináři neposkytli tento kontext, je to jejich problém, neboť těmi vyjádřeními se všichni jenom ztrapnili.
  Politická korektnost byla lidem vždycky cizí a nemá smysl zamlčovat, že to pomocí kalašnikovu nebylo, není a nebude. Kdysi dávno v Chile, později v Libyi, Ukrajině, či v současnosti nedokončený pokus v Sýrii. Pan prezident všem chudákům dal zase příležitost ho kopnout do kotníku.

  OdpovědětVymazat
 11. Je to skutečně k pokálení, jak lze nenávist šířit proti člověku, prezidentu ČR, jakého Češi nikdy neměli. Ale proti zločinům USA, které už více jak 200 let terorizují svět, to nikoho z těch zdegenerovaných pražáku šláfenbergových příznivců nenapadne:http://euserver.parlamentnilisty.cz/Articles/1099-200-let-terorismu-usa-prehledny-seznam-vsech-americkych-valecnych-zlocinu-teroru-a-valek.aspx

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Je mi vlastně líto obyčejných Američanů, protože jsou použiti, využiti, zneužiti, nastrčeni loutkovodiči. Kritické myšlení je potlačováno, zesměšňováno, kriminalizováno. Debilizace mas jede na plné obrátky. Už se někde profesionálně tisknou kartičky, vyrábí trenky, odznaky, čepice, prapory, trička, transparenty, aby mohly masy "spotánně" vyjít do ulic tam, kde je potřeba "demokraticky" zkroutit ruce. Nepomůže-li to, přistoupí se k dalšímu "demokratizačnímu" kroku, kterým je humanitární bombardování a humanitární genocida. Stroje zbrojního průmyslu se přece točí, ale chce to něco globálnějšího, aby se to vyplatilo, také sklady GMO jsou již nachystány pro "humanitární" "pomoc".

   Vymazat
 12. Asi tak.... Tak dlouho a intenzivně okopávali prezidenta Zemana, až mu zajistili mimořádnou podporu a popularitu národa.

  OdpovědětVymazat
 13. Potrefená husa nejvíc kejhá.... Dalo se čekat, že to Mr. Sobotka vztáhne okamžitě na sebe a s ním i menšina národa, která si to vysekne z kontextu celé věty. Pan prezident jasně řekl, že druhá varianta platí jak pro předsedu vlády, jakéholiv politika, tak i pro presidenta. Tudíž do toho zahrnul objektivně i sám sebe. A obecně vzato, řekl jen to, co je reálné a co ukazují i dějiny všech národů. Když selže diplomacie jednou, dvakrát, potřetí... co asi tak zbývá? Slovo "kalašnikov" nemusí značit přímo použití zbraně, ale odpor formou demostrací nebo přímo revoluce. Kalašnikov ve smyslu odstřelení nevhodného politika by mu pouze připlácnul gloriolu mučedníka na posmrtné čelo, což by byla fatální nejen humánní chyba, ale i politický precedens, který by podkopal víru většiny národa v našeho prezidenta.
  Tak mě napadá, když uvážím jak motto "Účel světí prostředky" umí důmyslně používat Západ + USA, byl by výrok prezidenta lehce zneužitelný pro "druhou" stranu. Představte si, čistě teoreticky, že by byl "kalašnikov" použit v lehce odstrašující formě bez újmy na životech směrem k Mr. Sobotkovi jeho "soukmenovci" , ale vydáván za čin opačné skupiny.... Ve světě to běžně funguje... Tak toho bych se obávala mnohem víc, než blábolů, kterými nás krmí v médiích a které vděčně polyká lehce zmanipulovatelné stádo šedých oveček. Niké

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nikoli Niké, pan president o předsedovi vlády ani nepípnul. Se Sobotkou souvisela pouze otázka vyřčená na základě neúčinnosti petice k odvolání premiéra. Na otázku prezident odpověděl,k tomu zbavit se jakéhokoli politika, prezidenta nevyjímaje, jsou dva způsoby, demokratický, volby, nebo nedemokratický, jmenuje se kalašnikov. Veškerý ten mumraj pak vznikl na základě vyloženě vylhaného vyjádření Sobotky ve znění: „Jsme s vysokou pravděpodobností jediná země v civilizovaném světě, kde prezident veřejně vyzývá k zabití předsedy vlády. Já se s tím vyrovnám, ale vadí mi, že tím Zeman děsí moje děti, celou rodinu a přátele“.

   Vymazat
 14. Tahle teplárenská davová masturbace červenotrenkářů je reálně možná jen v pražáčkově. Budou si přitom vzájemně hulit brka a chrochtat u toho blahem.

  OdpovědětVymazat
 15. Položil si někdo otázku proč vůbec Zeman tohoto Hurvínka do funkce premiéra jmenoval? Exprezident Klaus přece taky svého času nejmenoval do funkce premiéra předsedu vítězné strany ve volbách ! Tenkrát to šlo ?

  OdpovědětVymazat
 16. ČT ovládájí takový lidé kteří manipulují ze zprávami tak , že překroutí i pravdu . Je vydět jak jsou totálně zažraní proti prezidentovi . Nevadí že zneuctili státní prapor . Červené trencle to je prapor čt a pražské kavárny . Fuj hambáři .

  OdpovědětVymazat