Reklama

.

.

sobota 23. ledna 2016

Probíhá plánovaná likvidace evropských národů podle Kalergiho - "zakladatele moderní Evropy", praxe spiknutí, žádné náhody

23. 1. 2016   (text koluje po internetu v ČR nejméně od listopadu 2015)
„Člověk budoucnosti bude smíšené krve. Mnohost národů bude nahrazena budoucí euroasijsko-negroidní rasou, velmi podobnou starým Egypťanům.“ Kalergi - Panevropský manifest
I když o Kalergim nemluví žádná školní učebnice, jeho ideje inspirovaly dnešní Evropskou unii. Jeho přesvědčení, že evropské národy se musí smísit s černochy a asiaty, aby byla zničena jejich identita a vznikla smíšená rasa, je základem veškeré evropské politiky tváří v tvář integraci a obraně menšin.Při tom všem nejde o humanitární důvody.Tyto direktivy jsou vydávány s nelítostnou rozhodností za účelem realizace největší genocidy v historii.


Podstata Kalergiho*) plánu

Kalergi prohlásil, že je třeba zrušit právo na sebeurčení národů, a postupně eliminovat národy za použití etnických separatistických hnutí nebo jinorodé masové imigrace.

Aby elity mohly ovládnout Evropu, předpokládal přetvoření homogenních národů v křížený lid. Těmto křížencům připisoval charakteristické vlastnosti jako je například krutost a nevěrnost. Tento nový křížený lid měl být vytvořen, aby mu mohla být elita nadřazena.

Nejprve měla být odstraněna demokracie, čili moc lidu, a poté lid sám pomocí křížení. Bílí měli být nahrazeni kříženou rasou, snadno ovladatelnou.

Tím, že by se zrušil princip rovnosti všech před zákonem a zabránilo by se kritice menšin, které by byly chráněny výjimečnými zákony, by se podařilo ovládnout masy. Politikové oné doby Kalergimu naslouchali, západní mocnosti se soustředily na jeho plán, noviny a tajné americké služby financovaly projekty. Vůdci evropské politiky vědí, že právě Kalergi je strůjcem naší Evropy řízené Bruselem a Maastrichtem. Kalergi, neznámý veřejnému mínění, je pokládán za otce Maastrichtu a multikulturalismu.
Revoluční v jeho Plánu je to, že nekáže genocidu jako nástroj získání moci, ale že předpokládá vytvoření „podlidí“, kteří vzhledem ke svým negativním vlastnostem jako neschopnost a nestabilita budou tolerovat a přijímat „vznešenou rasu“, elitu.

Od Kalergiho k dnešku

Na počest Kalergiho byla ustanovena Evropská cena Coudenhova-Kalergiho. Každé dva roky jsou jí odměňování evropeisté, kteří se obzvláště vyznamenali v naplňování jeho zločinného Plánu. Mezi nimi jsou osobnosti kalibru Angely Merkelové, která dostala tuto cenu jako první v roce 2010, a Herman van Rompuy, který ji dostal v roce 2012na speciálním kongresu ve Vídni, který se konal na oslavu 90 let panevropského hnutí. Na fotografii za ním je vidět symbol panevropské unie: červený kříž přes zlaté slunce, symbol řádu rozekruciánů.OSN prosazuje tuto genocidu svým neustálým vybízení k přijímání miliónů uprchlíků, aby se kompenzovala nízká porodnost v Evropě. Zpráva divize „Obyvatelstvo“ OSN v New Yorku z ledna 2000 má název „Migrace k náhradě původního obyvatelstva: řešení pro stárnoucí a upadající populace“.


Podle této zprávy bude Evropa potřebovat v roce 2025 159 miliónů imigrantů. Ptáme se, jak je možné učinit tak přesný odhad, jinak, než že imigrace byla připravována studována „na papíře“.

Ve skutečnosti je jisté, že snížená porodnost by v Evropě mohla být snadno zvrácena pomocí opatření k podpoře rodin. A je zcela jasné, že genetická výbava Evropanů nebude ochráněna přínosem odlišné genetické výbavy, ale že takto se urychlí její vymizení.

Takže jediným cílem těchto opatření je zcela denaturovat národ, přeměnit ho ve společnost lidí bez jakékoli etnické, historické a kulturní soudržnosti.

Teze Kalergiho plánu vytvořily a dodnes tvoří základ oficiální politiky vlád, které prosazují genocidu evropských národů pomocí masové imigrace.

G. Brock Chisholm, bývalý ředitel Světové zdravotnické organizace, nám dokonale představil lekci od Kalergiho, když řekl:

„Co lidé musejí všude rozvíjet, to je kontrola porodnosti a smíšená manželství (mezirasová), za účelem vytvoření jediné rasy v jediném světě, závislé na centrální autoritě.“
Závěr

Když se rozhlédneme kolem sebe, vypadá to, že Kalergiho plán je plně realizován. Skutečně stojíme před opravdovou přeměnou Evropy v třetí svět.
Axiomem „nového občanství“ je multikulturalismus a nucené míšenectví. Evropané jsou trosečníky míšenectví, potopení hordami asijských a afrických přistěhovalců. Smíšená manželství produkují každý rok tisíce míšených jednotlivců: „Kalergiho dětí“.

Pod dvojím tlakem desinformací a ohlupování lidí prostřednictvím masových komunikačních prostředků jsou Evropané tlačeni k popření svého vlastního původu, k zapomenutí svých vlastních etnických identit. Prosazovatelé globalizace se snaží je přesvědčit, aby vzdát se své vlastní identity je pokrokovým a humanitárním aktem, a že „rasismus“ je chybný, a to proto, že by z nás rádi měli slepé konzumenty.

V tuto dobu je naprosto nutné reagovat na lži Systému, probouzet duch vzpoury u Evropanů. Bude třeba ukazovat všem, že integrace masové imigrace se rovná genocidě.

Nemáme jinou možnost než se vzbouřit, alternativou je etnická sebevražda.

Ateista, největší nepřítel Panevropana

*) Wikipedia:
Dr.phil. Richard Mikuláš hrabě Coudenhove-Kalergi (něm. Richard Nicolaus Graf Coudenhove-Kalergi) (16. listopadu 1894, Tokio - 27. července 1972 Schruns, Rakousko) byl rakouský šlechtic s československým občanstvím, spisovatel, politik a spoluzakladatel Panevropské unie, příslušník rodu Coudenhove.

Coudenhove-Kalergi byl synem c. a k. velvyslance v Japonsku Jindřicha hraběte Coudenhove-Kalergiho a jeho ženy Micuko Aojamové (1874–1941), která pocházela z rodiny japonského obchodníka. Po otci mu náležel brabantský titul Coudenhove, šlechtický titul, který jeho předkové získali za účast na křížové výpravě z roku 1099. Jeho původ je možné vystopovat až k předku Gerolfovi zesnulému 3. března 1259.
Hrabě Coudenhove-Kalergi se narodil v Tokiu, vyrůstal v Rakousku, jeho domovem byla Francie a měl československé občanství. Když mu byl jeden rok, přestěhovali se jeho rodiče do Poběžovic v Čechách. Byl vzděláván soukromými učiteli a svým otcem, jenž ovládal 18 jazyků, a to v ruštině a maďarštině. Později přestoupil na Theresianum ve Vídni a poté studoval na vídeňské univerzitě (Alma Mater Rudolphina) filosofii a dějiny. Roku 1916 promoval na doktora filosofie.[1] Zakladatel "moderní Evropy" je třetí zleva


 
 Nejúčinnější způsob likvidace lidu je znepřístupnění pochopení jeho vlastní minulosti.
 http://www.kohoutikriz.org/priloha/coudm.php

51 komentářů :

 1. Kde sa dostali do jeho genetickej výbavy židovskí predkovia, ako to prezrádza jeho rasový znak - uši?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ty jseš nácek nebo islamista? V každém případě debil.

   Vymazat
  2. No přece z Japonska!, co tam je židů ...

   Vymazat
  3. Vopluštil, voni přece věděj, že židi jsou i v Japonsku - ovšem částečná židovina v Kalergim byla z jeho evropských předků

   Vymazat
  4. určitě během křížové výpravy, v evropě byl houf lidí, kteří vykradli a rozvrátili nejednu říši, aby pak migrovali do další, kde se pro potřebu krást, hromadit a zotročovat brzy dostali do správy bankovních institucí aby si pak vzpoměli, co ještě v minulém kožichu zbylo nerozkradeného a poslali tam krást stovky tisíc žoldnéřů a vojáků z donucení, tady se dotýkáme provázanosti s vatikánem!! Zajímavé je, že napříč celými dějinami se označují za trpící vypočítavé a dobré válečníky, jejichž národ je vyvolený ovládat svět.
   K tomuto tvrzení se neváhají užít genocidy svých umírněných (nepohodlných avšak mně sympatických) soukmenovců, aby sami vyvstali jako chráněnci- ublížení a tudíž renomovaní ovládat svět a páchat zločiny na lidstvu.

   Vymazat
 2. multikulturní obohacení:
  https://www.youtube.com/watch?v=BXwxy-TXv3I

  OdpovědětVymazat
 3. Thomas P. M. Barnett a jeho americký Mein Kampf

  V okruhu lidí kolem Bushova bývalého ministra obrany Rumsfelda fungují lidé, kteří veřejně hlásají tyto názory:

  Barnett napsal: Konečným cílem je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vznikem světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali.
  Podrobnosti na www.desitka.org/?p=4761

  OdpovědětVymazat
 4. 100% informace - přeně na hlavičku hřebíku ....

  Prosím Vás, prostudujte si VEXILOLOGII - a jděte po tom jaká je to vlajka - žlutá s červeným křížem - Odkud pochází. Jaké historické rody jsou schovány za tím ....

  Vlajky a znaky Vám pomohou pochopit kdo je u KORMIDLA ....

  Bohužel .... V Československu, jsme žili pod ochranou. Ta ochrana byla zbořena a hyjeny co čekali na bezmocnou kořist se na nás vyhrly ....

  Je načase odrazit jejich útok.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. NEROZUMIEM preco to nanapises rovno sam alebo nedas rovno link.
   milujewm taketo tajomne prispevky tam pozri tu kukni toto pohladaj hento nastuduj. gggg

   Vymazat
 5. Slovani se nedají a proto je to štve a vyhrožují.

  OdpovědětVymazat
 6. Chodili jste cinkat klíči?Chodili!Tak jste si také
  něco vycinkali.Teď si to taky vyžerte.Když jsem
  v r.1989 řekl,že to s tou změnou špatně dopadne,
  řekl mi mládenec ve věku 25 let,že jsem blbec.
  Docela rád bych ho slyšel dnes.Jen se divím,že se
  téměř nikdo nechce znát ke svému cinkání.Stejně
  jste se chovali při referendu o EU.Máte,co jste
  chtěli.Tak nebrečte.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Majevský

   Zcela chápu Vaše slova a nemám co namítnout ... Věci jsou více komplikované, je mi líto že jsme v tomto stádiu.....

   Jeden z velkých nedostatků je INFORMOVANOST a ta měla být taky více dostupná ...

   Globální informovanost -
   A i tak FINANČNÍ VÁLKA by byla nevyhnutelná a PETRO-DOLAR v té době nebylo možno porazit. Prostudejte si Leo Wanta archív pokud můžete ... tak jako Bretton Woods ...

   Komplikované - Jezuité, Sionisté, Black Nobility, Vatikán ...

   Všichni vylézají z děr a všichni se chápou po moci ... našim zrakům byli skryti a stále jsou ale dnes je možné je lépe identifikovat ...

   Velké Zlo - je před námi ...

   Vymazat
  2. Ještě jednu věc -

   Podívejte se udělali v Jugoslávii - v Sýrii atd...či v Japonsku s Fukušimou ...

   Nejsme si jisti zda Černobyl nebyla jejich práce taky .....

   2 sv válka je jejich práce tak jako 1 sv válka ... To že nás SSSR a komunisti od nich chránili izolovaností nemohlo trvat na věky ....

   Konflikt je nevyhnutelný ...

   Jedinně vojenská moc je jedinný způsob jak s tím vším jednat - Kdyby Rusko nebylo chráněné dnešní armádou tak Putin nemá šanci .... JENOM SÍLA ZBRANÍ je jedinný způsob .... BOHUŽEL reality

   Vymazat
  3. Petře Majevský, to jste vyjadřil přesně. Cinkali, až nám vycinkali to, že z nás nějací, které jsme nevolili, chtějí namíchat nějakou světlehnědou rasu. Nikdo se nás ani tentokrát neptal jestli si to přejeme.

   Vymazat
  4. Pane Petře, jste moje krevní skupina. V roce 1989 jsem dělal ředitele jedného podniku silniční a mětské dopravy. Když jsem říkal chlapům, neblbněte, vždyť vám nic nechybí, máte slušnou práci, velmi slušně zaplacenou, 60% z vás podnikové byty, tak co blbnete. Do 5 leet zde bude púl mega nezaměstnaných a budete rádi dělat za 80% dnešní mzdy. No jo, pro ně jsem byl komouš, který sabotuje změnu k demokracii. No a v lednu 1990 jsem byl jedním z prvních nezaměstnaných. Uživil jsem sebe i rodinu i když to nebylo jednoduché. Ta funkce nebyla zas taková, abych měl "přátelé na těch správných místech". Když jsem pak po těch pěti letech občas potkal některého z těch řidičů, jejich slova byla - řediteli, omlouvám se za moje kecy. Ve všem jsi měl pravdu. To co se dnes v podniku děje, jsme si nepředstavovali ani v těch nejčernějších myšlenkách.

   Vymazat
  5. 0:01-Nobody vidíte, kdyby Vaši šéfové otevřeli tehdy hranice, "západ" by je do půl roku uzavřel a nemusel být 89. Tak se dělá uměle nespokojenost(ponorkovou, uzavřenou společností). Řemeslníci by zjistili, že se na západě musí makat a naše "elita", že by se tam neuživila ani manuálně. Dělníci by nešli do generální stávky(89)a naši současní kapitalisté(tehdy předposraní členi KSČ) nevyhráli. Prosté ale jak z toho nevím.

   Vymazat
  6. Jedinou cestou je taková nasranost lidí práce, že jim dojde trpělivost. To musí ovšem projít napříč věkovým spektrem a to se bojím je neprůchodné. Celé to působí, že hybatelem dění byla ponechána 20 letá pauza. Zeptejte se dnes lidí od školy po 30 let co vědí o historii. O světové nic a o naší taky nic. Zabývat se historií ČSSR je pro ně nezáživné. Tedy ideální materiál pro zmetky typu Kalouska, Langšádlové, Fialy, Dienstbiera. Vše jen v oblasti heslovitých floskulí. Tak je programována mladá generace. ( pomáhat a chránit, výkon zavazuje, váš dúm naše starost, vaše finance náš život, váš život naše prachy, nikdy už komunisty, komunismus=předpeklí......... ) Volební kampaň TOP09 a ODS stála na strašáku komunismu (po 23 letech 😂 ) a vymezení se proti ještě většímu zlu než je komunismus a to je Agrofert. Po generačním vymývání mozků médii vlastněnými nadnárodními vlastníky a jimi nastavenou cenzurou informací se nelze divit, že mladá generace tápe v informačním prostoru a krom uchopytelných výdobytků elektroniky nenalézá pevný bod. To je stav, který je nutno změnit! Tedy. Pokud budeme ochotni akceptovat, že uplynulých 26 let bylo jen pokračováním informační války, pak si musíme přiznat, že jí prohráváme jelikož pracuje s jiným časovým rámcem než v jakém jsme zvyklí uvažovat. Prohráváme proto, že jsme si nevšimli, že jsme ve válce. Teď to víme. Jediná šance je přejít do protiútoku aktivací povědomí o našich kořenech. Lehce se to píše, ale hůř dělá. Protivník dělá vše pro přeprogramování mladé generace. Přeprogramování. Chtělo by to minimálně nějaký virus. Má někdo nápad? Bez generační a sociální shody s tím asi nelze hnout.

   Vymazat
  7. 100% Souhlas .... proto tady jsme abychom s tím něco udělali a proto se taky navzájem motivujeme k jednotlivým činům .... či snad ne?

   Vymazat
  8. Začít by se dalo hned u 77 výročí obsazeni republiky 15-16. března 1939. A připomenutí Mnichovské dohody, kterou stále považuje dle "Česko-německé deklarace z r.1997" část Německé reprezentace za platnou a to i přes konferenci OSN v letech 1968–1969 o správnosti mezinárodních smluv, kterou byla prohlášena za neplatnou. Důsledky platnosti Mnichovské dohody jsou známy. Ztráta 25% území první republiky, ztráta ekonomické soběstačnosti a zřízení protektorátu. V kontextu s tím jsou dnes zajímavé letité vazby ODS soukmenovce Fialy na Bernda Posselta a jím podporované zájmy a nároky Sudetoněmeckého landsmanšaftu.

   Vymazat
 7. Ve své fantazii dospěl až tak daleko, že si představoval postavení Židů v Evropě ve formě jakési šlechty, šlechtického rodu. Ve svém spisu Adel (1922) o Židech napsal: „Charakter těchto mužů a žen, kteří se pokoušejí osvobodit lidstvo, je podivná syntéza náboženských a politických prvků (...) Tyto charakteristické rysy, díky kterým se kdysi stali tvůrci světového křesťanského hnutí, je dnes staví v popředí hnutí socialistického. (...) Ani ne jedno století po svém osvobození stojí dnes tento malý národ s Einsteinem v popředí moderní vědy; s Mahlerem v popředí moderní hudby; s Bergsonem v popředí moderní filosofie; s Trotzkim v popředí moderní politiky. Prominentní postavení, které dnes Židovstvo zaujímá, vděčí především své duchovní převaze.“

  Coudenhove-Kalergi si uvědomoval, že šťastné mase míšenců, ať už z Wittenbergu, či Liberce, musí vládnout „duchovní elita“. Ta má vzniknout kolem „panské rasy“, jak nazývá ve svých dílech Židy. Neboť ti se staletími pronásledování geneticky a duchovně zocelili, čímž získali předpoklady k poučování druhých. Rozhodování a vedení euroelity má zabránit možným sporům mezi jednotlivými členy společenství, kteří by chtěli prosazovat svůj dílčí zájem a nezohledňovali by dobro celku. Ve své práci Adel (Vídeň 1922) označuje Coudenhove-Kalergi Židy v pozitivním a žádoucím smyslu za Führernation (vedoucí národ), Herrenrasse (panská rasa), Herrenmensch (panský člověk) a Herrenvolk (panský národ).

  Více zde:
  http://nassmer.blogspot.cz/2014/05/jak-souvisi-vznesena-evropska-myslenka.html
  http://afinabul.blog.cz/1506/slobodomurar-richard-coudenhove-kalergi


  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Coudenhove-Kalergi byl zjevně člověk rasistického smýšlení a že jeho „evropská myšlenka“ se neobešla bez předpokladu vládnoucí „panské rasy“, jakési elity, která v takovéto Evropě bude mít hlavní slovo. Šokující poznání, že, pomyslíme-li, že tato osobnost je uctívána předními eurokraty a že cenou, pojmenovanou podle této osobnosti, jsou vyznamenáváni „přední“ evropští politikové jako třeba i A. Merkelová.

   Nový Evropan, který by splnil Coudenhove-Kalergiho sen o jednotě bez hranic, musí být zbaven zátěže národní identity: „Pro Panevropu si přeji euroasijsko-negroidní rasu budoucnosti, a tak lidské osobnosti zajistit různorodost.“ Do jaké míry se tento jeho sen dnes může podařit realizovat? Zeptejte se jeho obřezaných obdivovatelů. I frau Rebeka Merkel s israelským pasem jezdí pro instrukce do Tel Avívu, kde ráda hebrejsky řeční v Knésetu https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HNMjf3FIU2U

   Vymazat
  2. ...že si představoval postavení Židů v Evropě ve formě jakési šlechty.
   No toto se shoduje s Protokoly sionských mudrců. A konec konců, tomu tak už přece dávno je, a to nejen v Evropě, ale hlavně v USA.

   Vymazat
 8. Jo ještě jednu před spaním pane Majevský -

  Většina z nás zde, je v situaci v které se můžeme jenom alespoň MODLIT ... a UDRŽOVAT POSITIVNÍHO DUCHA že NWO je sranžen k zemi ....

  Ani prezident and česká vláda nemá na to aby s tím mohla nšco dělat ... můžeme se postavit se Slováky proti imigraci ... to je momentálně jedinné gesto které alespoň pomůže získat ČAS pro ně je to ZTRÁTA a VELKÁ překážka NWO naráží kde se dá ... zda jim ZLATO zlomí vaz je velký předpoklad, zda se podaří vytvořit paralelní finanční systém do kterého nebudou mít přístup.... je naše naděje ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Máte naprosto pravdu...a můj dík za ta správná slova...Je nutné konečně konat a to ohledně nesouhlasu s přijímáním uprchlíků!!!!!!!! I když je k nevíře který hajzlik rozprodává celé Teplice Arabum a naši lidé nemají šance se tam ani vyspat do práce,co tam ta havět Arabů dělá za bordel!!!!!!!!!!!!Navíc jim již rozprodávají pozemky mimo Teplic!!!!!!!!!!! KDO?!!!!!! Zjistit a dát mu po hubě!!!!!!vedle mešit pohřbívat prasata!!! a v případě přijímání dalších uprchlíků do ČR nenechat je v klidu!!!!!!!! Bojujme..jako naši předci..jen tak zvítězíme!!!!!!!!!!!Nenechme se odradit!!!!!!!!!!! Mysleme na své děti!!!!!Je to zvěrstvo i horší!!!!!! Islám v ČR nemá místa!!!!!!!!

   Vymazat
 9. Osobně si myslím, že rozhodující velké státy EU, t.j. Anglie, Francie a možná i Německo, jsou již v situaci, kde je islamizace na takovém stupni, že to již nelze zvrátit. Nás by mohlo zachránit semknutí se a prohloubení Visegradu. Dát se plně dohromady, Česko, Slovensko, Maďarsko a Polsko, vytvořit takový menší "schengen" a zcela nepropustně uzavřít vnější hranice. Zapomenout na "historické křivdy" (Češi-Poláci, Slováci-Maďaři) a přijímat společná opatření pro záchranu naší kultury. Horší to je však s nějakou armádou. Neznám situaci v Polsku a Maďarsku, ale my a SK zbytečně mluvit. Co je však nejhorší, nevidím nikde ani u nás ani v SK žádnou výraznou osobnost, která by to dokázala v praxi realizovat, přičemž čas běží a pokud již není 5 minut po dvanácté, určitě je za pět minut dvanáct. Je to šance, otázkou je, zda ji někdo dokáže využít.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zde jsem s Nobody zajedno...
   to,co jsme už při prvních příznacích měli udělat ,už nedohoníme ( minulý rok kupř.svrhnout vlàdu a vyhnat šapirovce apod.)
   jedinà možnost dnes -semknutí Slovanů okolo
   Ruska
   (s Ruskem) a TMY VLÁDA JE SVRŽENA !!!!
   vlaštovka

   Vymazat
  2. Polsko je bohužel tak šíleně orintované na SS až mám dojem, že je trójským koněm v západoslovanském prostoru. Současné radikální změny v Polsku jdou pořád po linii prosazování SS postojů a zájmů. Proto také dochází k rozkolu s EU. Vzpomeňte si na to co Kaczyňski propagoval se svým bratrem. On se nezměnil, jen využil současné naštvanosti majority pro staré cíle.

   Vymazat
  3. Poláci - to je tak trochu zváštní národ...

   Problémem je, že jsou pod kontrolou JEZUITŮ a VATIKÁNU a jsou šíleně - ANTI-Rusko orientovaní. Česko není tak moc pod kontrolou Vatikánu jako Polsko. Jejich pověrčivost je nezměrná díky vymyvání mozků Katolickou církví. Pár milionů jich pracuje na západu po 25 let kam jezdí za výdělkem tak že znají západ z jiné perspektivy než většina čechů. Kdyby padl západ a povstalo Rusko tak budou ti samí jezdit do Ruska za výdělkem...

   Polsko je nestabilní - neříkám že Česko je stabilní, na 100% by to neřekli rusové. To ale neznamená že Polsko by bylo špatným partnerem. Na Česko se poláci vždy dívali s obdivem ....

   Na polské farmy na severu Polska jsem se já díval s obdivem ....

   Vymazat
 10. Češi, máte to ve svých rukou a stačí, když si místo psů začnete pořizovat děti!!! Kult jedináčka by měly nahradit tři děti v každé rodině.

  OdpovědětVymazat
 11. Přátelé - možná islamizace západní Evropy - i když plánovaná nacisty, je v konečné fázi SPRAVEDLNOST která se domáhá klepat na dveře za to co ZÁPAD napáchal za posledních 100 let, i když obyčejní lidé v tom nikdy nejeli a vše bylo v režiji temných sil ať je již nazýváme jakkoliv ..

  Nechce se mi tom věřit že globální duchovní a sociální vědomí jedná pro balanci spravedlnosti, dlouhý čas jsem tomu aktivně věřil. Stále věřím že Život v jakékoliv fázi hledá způsob REALIZACE .... možná to platí pro dalši duchovní principy jako PRAVDA, SPRAVEDLNOST ...

  ???????
  Co že nás podvedli a to mnohokrát a Jelcin jim věřil taky tak jako Gorbačov ... to co udělali v Jugošce atd .... volá po SPRAVEDLNOSTI ...

  A proto, se musíme domáhat aby pravda a spravedlnost uviděly světlo světa ....
  Jeden čas jsem byl znám sloganem v určitých skupinách jako ten co jim metal do obličeje dnem i nocí
  TRUTH OUT - JUSTICE IN, toto je jedinná cesta vpřed pro všechny a pak je možné nastartovat to zpomalující se mašinu která se nazývá lidstvo ..

  Jako odpověď jsem dostal - obsah Černých schránek MH17 neuvidí světlo světa poněvadž to nebyli rusové co sundali to letadlo ....

  OdpovědětVymazat
 12. Turecko, S.Arábie, Katar a další naplánovali a uskutečňují osídlování Evropy muslimy. Letos jich přišlo přes milion, dodatkem k milionům kteří už tady jsou, příští rok když se nic nezmění další dva miliony a tak i v dalších letech, za nimi násobky jejich příbuzných a vysokou porodností se podaří Evropu ovládnout tak kolem roku 2050.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jste optimista - já jim dávám 10, maximálně 15 let - tzn 2030 ...

   Bohužel - jsem realista

   Vymazat
 13. Co se týká Anglie, nebo VB - VB není myšleno jako veřejná bezpečnost - tak:
  Corbyn by dokonal dílo likvidace VB tak jako Hollande ve Francii či jiní ve Švédsku atd ...

  V Anglii jsou rody co bojují dnem i nocí proto aby Anglie byla zachráněna - jsou to většinou skupiny kolem financí ...

  Cameron pro-nacista a je pod vládou NACISTŮ tak jako byl Blair
  OdpovědětVymazat
 14. Panove, NEVERIM, ze bastarilizace Evropanu je mozna. Lide budou vzdy inklinovat ke svemu kmeni ! Vybiti a exterminace belochu vsak mozna je ! (Jako na Hillbrow v Johannesburgu !)
  Samozrejme, ze tato invaze prinese teror do ulic, kriminalitu a bidu. Tak jako v JAR a v jinych mistech.

  V pripade, ze to dopadne "dobre", tak lide budou zit v GATED COMMUNITIES (ohranicene vesnice) a budou se polarizovat, tak, jako je to v Americe.

  Cesi, ceka vas velka fackovacka ! Musite zbrojit a organizovat se v domobrane. A hlavne se pochlapit vy poseroutkove. Jina moznost neni.

  Co se tyce Nemecka ? Ted kdyz vyslo najevo, Ze Merkerova je Zidovka s Israelskym pasem, ktera umi mluvit i Hebrew, tak to zarucuje radikalizaci a probuzeni Nemecka. Opozice bude silit.
  Jiji ciny jdou vysvetlit nenavisti v Nemcum. Pred timto odhalenim jedina moznost na vysvetleni toho, co dela byla mentalni nemoc.
  nick honolulu

  OdpovědětVymazat
 15. Cameron je sionistický nacista - to je známo ,lidé vědí víc,než se proradní a zločinní elitáři domnívají ...proto se snaží neustàle a ve všem možných formách chaoticky přetvářet stávající situaci,někdy až do úplně zmatené podoby..
  jituš

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zde předcházela moje otázka Co zde dělal Cameron. Tato otázka byla vymazána !!!!

   Vymazat
 16. Nevím proč se schází bezpečnostní rada státu, když za jejich účasti dlouhodobě připravovaný plán zničení Evropy -
  http://euro.e15.cz/jak-zabit-civilizaci-821461
  - se úspěšně a bez ohrožení plní?
  Ledaže by už řešili bezpečnost vlastní, tj. kam včas sami utéct.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
 17. Zapomeňte na kundolízky a číči, prostě zhasněte a vyrábějte děti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cikánky ve městě nevidíte jinak než s dětmi a kočárem, narozdíl od majority venčící tak maximálně psa na vodítku.

   Vymazat
 18. Doporučuji všechny imigranty totálně vykastrovat, jejich případné ženy z jejich rodů zrovna tak a bude po množení.Já osobně, byť jsem stará, bych jim to ráda ukázala aby se sem raději ani nedívali.Nač je léčit, nechť si pochcípají tam, odkud přišli, nebo ať si je vezme Amerika která tím svým mocenstvím všechno způsobila.Nedala bych jim ani jíst, nechala je tady leda zmrznout, žádné extra podmínky, nech´t si je vezme ta slavná ochranitelka lidských práv, když je lituje a jde se s nima množit k nim do jejich zemi.Fa

  OdpovědětVymazat
 19. CO sa tyka toho Kalergyho,a jeho teorii,tak vyjadrim svoj nazor slovami nasej mamy,,Panbozko ma vselijaky dobytok,,Tie teorie o novom obyvatelstve Europy nemyslia na dölezitu vec,KTO bude vlastne pracovat.Podla jednoho novinara,v Afrike to vyzera takto,,muzi nerobia nic,len deti,zeny robia,a su stale tehotne,,To akoze na stavbach.pri nakladani tovaru,a pod.vsade budu robit tehotne zeny.V Nemecku vela tureckych mladych ludi prerusi skolu,nemaju ziadne vzdelanie.V radiu bola davnejsie reportaz/myslim z Kolina/lekari zistili,ze deti z tureckych rodin nadpriemerne trpia,recovymi,pisanim,citacimi chybami.hlbsim osvetlovanim zistili,ze su v tychto rodinach bezne svadby ,bratranec a sestrenica.Urady poziadali imana,aby v mesite vysvetloval svojim oveckam,aky problem tieto sväzky prinasaju buducim generaciam.Samozrejme v mesite narazil na odpor,nakoniec musel utiect.Cele tie teorie mi pripadaju,ako bluznenie choreho cloveka.M:

  OdpovědětVymazat
 20. Jak já nenáviděl tehdejší režim, těžko si dnes chci představit. Dnes bych za návrat socíku byl schopen obětovat velice mnoho. Možná i zbytek života. Pro naše děti.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jste rovnej chlap, když to takto veřejně přiznáte, věřte , že nejste vůbec sám. J.

   Vymazat
  2. 14:38
   Sám opravdu nejste,
   kdyby nás bývali trochu pustili ven a nechali nás pochopit o čem to venku je a nekriminalizovali utečence,tak by se i ti utečenci zachvíli vràtili ...
   Bylo
   to hloupě provedené a byla to škoda.
   jituš

   Vymazat
  3. Ano Jitko, děti těchto kreténů nám opět vymezují "co si máme(smíme) myslet a jako za komunistů začínají u dětí. Je čas je poslat do historie. Včetně potomka komunistického kariéristy pode mnou 15:32.

   Vymazat
  4. Byl jsem antikomunista, když ostatní lezli do SSM a KSČ, lituji všeho toho, co jsem svým malým dílem udělal pro podrytí socíku. Když jsem v listopadu 1989 viděl, co to vylezlo z podzemí, vůbec jsem se komunistům nedivil, že je umlčovali a říkal jsem, že to dopadne blbě. Dopadlo. Kdyby komanči trochu měli pracovat s lidmi a jak říkáte, třeba lidi pustili na západ a mohli se vrátit, tak se jim to nemuselo potento.

   Vymazat
 21. Jedna z dalších dezinformací a hoaxů v podání bývalého neúspěšného politika za ČSSD Ivana Davida na konzervativně-nacionalistickém webu. ,,Nová"republika.

  OdpovědětVymazat
 22. Trocha psychológie:
  Tento pán Calergi mal veľký komplex z toho, že bol miešanec, že mal matku Japonku. On chcel byť čistým belochom - Európanom. Veľmi sa hanbil za svoj zmiešaný euro-japonský pôvod. Preto vymyslel túto nezmyselnú teóriu na zničenie belošskej rasy v Európe - zmiešaním s černošskou rasou. Toto mu pripadalo ešte horšie ako euro-japonský pôvod. Chcel takto liečiť svoj komplex menejcennosti voči bielym Európanom.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jeho matka - Mitsuko- má v Horšovském Týně (okres Domažlice) na zámku pamětní expozici.

   Vymazat
 23. "Elity" bohužel nedomyslely, kdo bude pracovat, až vznikne rasa tzv. ovladatelných podlidi - cernosi ani Arabove gen práce v sobě nenesou. Oni napřed vyžerou a zničí co Evropa vybudovala a pak začnou válčit mezi sebou, což už se vlastně děje teď.

  OdpovědětVymazat
 24. myšlenky dávno mrtvého chytroprda, se kriplům vždycky hodí jako vodítko, tu cenu má samej zdegenerovanej exot, stačí se dívat

  OdpovědětVymazat