Reklama

.

.

pondělí 11. ledna 2016

Proces demontáže evropské civilizace již zahájený v Německu


Luděk Prokop
11. 1. 2016
Porovnejme si posloupnost dění v evropských státech současné doby a doby před zhruba čtvrt stoletím. Tehdy ve jménu svobody a demokracie počaly občanské nepokoje v Polsku, následované nepokoji v dalších zemích (v Maďarsku, v Rumunsku a v dalších státech socialistického bloku), pěkně podle scénáře centrálně zpracovaného a připraveného nejspíš agenturou USA, ustavenou k rozvrácení státního zřízení příslušných zemí, k tomu účelu zřízenou a financovanou (přibližně tak, jak to do nás hustili komunisti a my to považovali za konspirační báchorky té jejich propagandy). Z východního Německa počaly proudit davy za lepším životem v západním Německu, za zářnými zítřky ve svobodném světě. Dominový efekt dění se státními převraty v zemích RVHP, nelze považovat za spontánní, samovolný vývoj uskutečněný a náhodou nakumulovaný do daného časového úseku. Naopak, logika věci přesvědčuje, že to vše bylo předem dlouhodobě plánováno a připravováno, včetně získávání soudruhů z mocenských struktur dotyčných zemí a především materiální, a dále organizační, studijní, znalostní a informační podpory disentů těchto zemí. Opatrní občané našeho státu tehdy reagovali, v porovnání se sousedním Polskem i dalšími státy, jak opatrněji, tak opožděně. Dokonce k jejich žádoucímu vybuzení bylo potřebné improvizovat formou divadla na zabitého studenta zprostředkovaného Státní bezpečností, v hlavní roli zabitého studenta – agent Zifčák. Falešnou informaci o zabitém studentovi mediálně rozšířil disident Petr Uhl. Celé to následující dění s „probuzením“ národa bylo tedy postaveno na lži.

Dovolil jsem si výše uvedené uvést v souvislosti s tím, co se děje v Evropě současné doby, v souvislosti s masovou imigrací a jejím vývojem. Domnívat se, či bláhově si namlouvat, že jde o spontánní, samovolný vývoj uskutečněný a náhodou nakumulovaný do daného časového úseku, by bylo sebe záhubným bláznovstvím, spjatým se sebe záhubnou naivitou. Tedy pokud na poznání o co jde, občanská společnost v Evropě nebude adekvátně reagovat. Všechno to, co se kolem imigračního procesu děje, propaganda se lhaním a s manipulacemi lidskými city, s tajením informací, plus chování a konání představitelů EU a představitelů evropských zemí, včetně ČR, (viz mailová korespondence premiéra), započetí a vývoj imigračního procesu, to vše nasvědčuje tomu, že všechno bylo předem dlouhodobě plánováno a připravováno, Včetně získávání čelných „soudruhů“ z mocenských struktur EU a evropských zemí, včetně předchozího naplánování materiálního, organizačního a propagačního zabezpečení.

Zatím co v procesu přípravy situace popsané v prvním odstavci článku, pozdě ale přeci jen již víme, o co šlo, že šlo o demontáž systému sociálních jistot, (důvody lze odhadnout z dění u nás). Tak v procesu řízené masové imigrace zatím nevíme o co plánovačům a realizátorům jde. Konspiračních teorií je více a některé z nich, nepochybně trefují do černého. To, že má jít o další demontáž, v daném případě pravděpodobně o demontáž dosavadní evropské civilizace, se z celkového dění a vývoje nabízí samo. Diametrální rozdíl přístupu státních orgánů, k imigrantům nerespektujícím a porušujícím stávající zákony Německa, a k protestujícím občanům, zjednodušeně - v demonstraci za dodržování zákonů je nanejvýš alarmující. Maximální, nepřijatelná tolerance státu k těm, co zákony porušují a nekompromisní zákrok vůči těm, co dodržování zákonů vyžadují. To je zřetelný signál, že demontáž civilizace již započala.

Tímto článkem chci na výše uvedenou skutečnost pouze upozornit, protože recept na zastavení zmiňované demontáže neznám. Kdykoli jsem se pokusil na nějaký takový recept přijít a nastínit jej, byl jsem ignorován. Jednoduše a prostě moje možnosti jsou omezené, tak se snažím pouze poukázat na to, co mne děsí a co dle mého mínění, by mělo děsit většinu lidí.

32 komentářů :

 1. Ano, je to opravdu děsivé, naprosto s Vámi souhlasím. Odhadla bych, že Němci se ale přece jenom ubrání. Je jich 5o milionů a pořád jsou v přesile. Ani vojáci a policisté nemohou jít dlouhodobě proti národu.Vždyť tento národ má víc než kterýkoli zakódován v genech smysl pro pořádek a právo. Asi namítnete, že to by pak nevypukla žádná světová válka, že se dají zpitomět. Nevím, současná generace se mi takto nejeví. Je jenom otázkou času, než se oheň rozhoří naplno. Když bude přiživován občasnými nespravedlnostmi, nebude mít Makrela čas tolik jich zblbnout. Já bych si vsadila na pořádkumilovné Němce. Přiznávám však, že to je nejspíš moje toužebné přání, a že nedokážu posoudit, jak moc reálná je která krajní možnost. Díky za hezký článek. Zdravím, Paval

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jen tak na okraj: SRN nemá 50, nýbrž 81 miliónů obyvatel a z toho je přes 90 procent Němců. Mají možná smysl pro pořádek a právo, jsou však již zhýčkaní a pohodlní, disciplinovaní a bezmezně věří vlastní vládě a autoritám obecně. Navíc mají trauma z Druhé světové války, bojí se toho, aby je někdo nenazýval rasisty a fašisty. Až si uvědomí, kde je pravda a co vlastně jde, tak bude nejspíš pozdě. Dnešní lidé jsou individualisté a bojovat za stát, národ a civilizační hodnoty půjdou až tehdy, když bude ohrožen život jejich a život jejich nebližších.

   Vymazat
  2. 23:12 TO SEDÍ!

   Vymazat
  3. Navíc jsou totálně rozděleni stejně tak jako my v Česku takže občanská válka je tam na spadnutí . Nevěřím , že se s tímto stavem pořádku milovní Němci smíří a k něčemu tam dojde .Už zdravý rozum napovídá , že takto už to dál nejde . Stejně tak jako u nás v Česku .

   Vymazat
  4. Anonymní12. ledna 2016 8:26
   Podle mého názoru, to je právě cílem, vytvořit situaci, kdy si lidé řeknou, že „takto už to dál nejde“. Zavede se přísný režim s omezením některých práv (nechci říkat rovnou, stanné právo, může to být třeba „jenom“ zákaz shromažďování a kritizování akcí vlády), pod příslibem zavedení pořádku. Pořádek se bude zavádět asi tím způsobem, jako když USA v Libyi, nebo Syrii „bojovaly proti terorismu a ISIL“. Dokončí se rozvrat státu. Kdo se bude stavět na zadní, díky „přísnému režimu“, bude bez soudu zavřen.
   Proto je třeba zabránit takovému rozvratu, který by ospravedlňoval zavedení „přísného režimu“. Ale bude-li sem vpašováno pár tisícovek „migrantů“ vyškolených ve vytváření chaosu, budeme v pasti. P.K.

   Vymazat
 2. Samozřejmě,to horečné rozšiřování EU,vstup do NATO a rychlé "přizpůsobení se standartům NATO",nemělo nic jiného za úkol,než soustředit co nejvíc států pod nademokratickou kuratelu nevolených likvidátorů,aby vše probíhalo centrálně řízené na co největším území s tím,že když se začne s nejvýznamějším Německem,tak do své satelity do propasti strhne s sebou....Chce to urychleně s okolními státy obnovit státní suverenitu a vyskočit z té EU-umrlčí káry,dokud nejsme prožraní rakovinou imigrantů,jako jsou "staré státy EU"....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oprava: ...tak "to"své satelity...

   Vymazat
  2. Naprostý souhlas 22:04 Jenže s touto vládou co máme si o tom co píšete můžeme nechat jenom zdát . Myslíte si že volby něco změní ? Zapomeňte na to . Žijeme v Česku . Kalouska ,Bendy , Sobotky atd .se jen tak nezbavíme . Pražská kavárna s Čapírem je u moci udrží za každou cenu .

   Vymazat
  3. 22:04 - Vyvolat občanské třenice, vyhecovat občany k vzájemnému násilí a následně to tvrdě, nekompromisně a bezohledně zpacifikovat a zastrašit. Následuje vybraná, poslušná vláda tvrdé drtící ruky, pod přísným dohledem nadřízených zahraničních orgánů. Ukrajina byl chybný výběr do začátku. Rusové nejsou Češi. Putin není Sobotka.

   Vymazat
 3. Velezrádkyně zblbnutá frau Merkel je údajně dcerou Hitlera. Vašnosto, je mi z té německé svazáčky na blití:
  www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7177-konspiracni-teorie-se-siri-internetem-nemecka-kanclerka-angela-merkelova-je-udajne-dcera-hitlera

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. My z východu jsme věděli,co bude s uprchlíkama za zle no a Němci to pochopili až teď a tak asi zmizí z politiky Merkelová i uprchlý Bohouš.

   Vymazat
 4. Musím připomenout , že od samého počátku těm řídícím satanistům onoho převratu ve východním bloku nešlo jenom o likvidaci sociálního systému , ale i o okamžitou likvidaci vlastní obrany všech států , ve kterých byl převrat realizován. A aby byl propad co největší tak téměř všechna kasárna -(tedy MO)utrácela miliardy za různé rekonstrukce , aby do dvou , tří let byla zrušena ! Stejné ZLO se dělo i s výzbrojí ! Abychom si sáhli na dno , byly zcela úmyslně a neefektivně utráceny miliardy , které přišly vniveč ! Dnes už většina z nás chápe , že převrat byl řízený a samozřejmě stejnými zrůdami, židozednářskými satanisty , kteří "pořádají" své války , drancování , vraždění a převraty ve všemožných zemích dodnes !

  OdpovědětVymazat
 5. Ano,je to apokaliotycký řetěz událostí k depopulaci:napřed zlikvidovali za našeho potlesku "socialistické státy",teď ničí za potlesku zdivočelých liberálů a neokonů a deviantů všeho druhu "sociální státy" a pak se pustí do té zdegenerované a zchudlé,nadbytečné biomasy,co jim užírá z talíře....

  OdpovědětVymazat
 6. O migrační vlně se už popsaly určitě stohy papíru. Většina médií a politických špiček nás všeobecně krmí nesmysly o prospěšnosti imigrace a o nutnosti všeobecné Evropské podpory imigrantům. Komu a čemu však toto svinstvo slouží. To Vám poví opravdu málokdo. Já se o to nyní pokusím. Plány současné imigrační vlny byly už probírány okolo roku 2000 a jsou nedílnou součástí postupného zavádění NWO, jehož jednou z hlavních součástí je i postupná globalizace. Kdo tyto plány stvořil, většina vzdělaného světa také ví – jsou to příslušníci ŽIDOZEDNÁŘSKÉ ELITY. Proto Vás nyní seznámím s vysvětlením pojmu globalizace dle Thomase Barnetta, jenž byl poradcem bývalého ministra obrany USA Donalda Rumsfelda, který má na rukou krev Iráckého lidu. Již v roce 2002 sdělil Thomas Barnett toto: Konečným cílem globalizace je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smísením ras s cílem vzniku světle hnědé rasy v Evropě. Proto musí být Evropa donucena přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců ze zemí třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, tedy lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby mohli pracovat. Dosažení cíle „ jediného státu“ má být realizováno čtyřmi kroky, které jsou: 1, krok: Neomezený proud imigrantů za účelem rozkladu usazených národů a zničení jejich kultur. Žádný stát nesmí bránit přílivu uprchlíků. Speciálně se má zdesateronásobit příliv uprchlíků do Evropy. Národně orientovaní politici musí být umlčeni a musí být odstraněni ze scény. 2, krok: Neomezený tok ropy, plynu a dalších surovin. Národy nesmí disponovat nerostným bohatstvím. Veškeré zdroje budou privatizovány a internacionalizovány. 3, krok: Ničím neomezené finanční toky do USA Žádná vláda nesmí bránit svobodnému pohybu kapitálu a nesmí bránit odcházení zisků ze země. Státy se musí dostat do vzájemné závislosti, aby nemohly samostatně samy o sobě existovat. Státy, které se tomu budou bránit, budou nahrazeny loutkovými režimy. Nepřátelé této globalizace budou zničeni. Thomas Barnett suše konstatuje: „Kritiky zabijeme“ 4, krok: Žádný stát se nesmí postavit na odpor tzv. „ mírovému nasazení“ americké armády – americké soukromé militaristické agentury nastoupí na regionální „ trhy“. Úkolem amerických vlád je trvale udržovat tzv. „ VÁLKU PROTI TERORISMU“ a nikdy neopustit země, kam již jednou vstoupila noha amerického vojáka. Strategický plán je dán jasně: zničení všech protivníků globalizace. Že jste nic takového nikde nečetli??? Tomu se nedivím, protože není v zájmu NWO sdělovat budoucím otrokům své plány. Nyní však možná konečně pochopíte činnost a kroky Václava Havla, kterým doslova opovrhuji, spícího hajného Schwarzenberga, amerických agentů Vondry a Dienstbiera, Šabatové, Singera, Stropnického a dalších przničů Českého národa. Vysvětluje to i válku v Iráku, Libyi, Afghánistánu, Sýrii a především nenávistný postoj vůči Rusku. To se totiž tomuto svinskému diktátu odmítá podvolit. Rusové dobře vědí, co činí a jestli to vše takto půjde dále, tak budeme jednou moc rádi, že nás Rusko vyrve ze spárů otrokářů z Ameriky. TTIP je také součástí tohoto plánu na který bezděky navazuje i Babišova EET. Co ještě chcete za hmatatelnější důkaz!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Těžko napadnutelnou logiku soudobého převratného dění, včetně příčin a důvodů, z příspěvku 22:53, lze sotva vyvracet. S vědomím, že rádoby světovládci mají pod palcem USA, včetně bloku NATO,je jedinou překážkou uvedeným zrůdným záměrům RUSKO (s Čínou?). My - co by stádo vedené na porážku, nemáme ani tolik pudu sebezáchovy, abychom bučeli na správný směr, čili na naše "vodiče", vedoucí do záhuby naše potomky, ve falešné vidině, že ti jejich potomci budou ušetřeni. NEBUDOU a možná nebudou patřit ani mezi ty privilegované, (byť opovrhované) pohůnky vládců. L.P.

   Vymazat
  2. 23.44 Ano přesně tak jak píšete to je jeden ze scénářů,já jsem pesimista a věřím že dobro v podobě RF zvítězí nad zlem.

   Vymazat
  3. jiří brotstein11. ledna 2016 22:53
   Také věřím tomu, že je vývoj řízen tímto plánem. Zmíněné Rusko tomuto plánu asi brání nejvíce:
   Čelí krokům 1(nepřipustí vlny migrantů) a 4 (vojenský odpor).
   Částečně kroku 2, neboť práva na těžbu surovin v Rusku, také vlastní Shell a jiné západní firmy.
   Částečně kroku 3, neboť centrální banka je stále v rukou soukromých západních bank. Vyvážení kapitálu ze země, Rusko nebrání.
   Ale nechme Rusko, dělá proti NWO více, než kterákoliv jiná země. Ostatní země, by ho měly dle svých možností následovat.
   V I. SV, nám naše legie pomohly vytvořit vlastní státnost. Ve II. SV nám naši letci v GB, parašutisti, kteří zabili Heydricha i naši vojáci u Dukly, pomohly k návratu naší státnosti (v rámci možností).
   V současnosti, jako členové EU, opět ztrácíme vlastní státnost. Trochu to ve mně vyvolává asociace s Rakousko-Uherskem, žalářem národů. Pokud ji chceme zpět, musíme se opět nějak přičinit. Čím více budeme spoléhat na jiné, tím více budeme v příštím uspořádání v podřízené roli.
   Proto bych vítal spojenectví s Ruskem (např. začít zrušením sankcí), ale nevítal bych osvobození Ruskem. Vývoj světa sice určují mocnosti, ale vlastní aktivita (minimálně diplomatická), může naše postavení v jistých mezích posílit. Např. aktivita Česka, by se mohlo projevit v kroku 1 a nepřijímat žádné imigranty, kteří vstoupí do Schengenu nelegálně. Také by se mohla projevit v kroku 4 a bránit usídlení NATO na našem území.
   Realita je však taková, že naši politici jsou v táboře stoupenců NWO a činí kroky, od kterých očekávají, že zlepší jejich osobní postavení v tomto novém uspořádání. Jaké bude postavení zbytku národa, není pro jejich rozhodování důležité. P.K.

   Vymazat
  4. to jiří brotstein
   Váš komentář mně velmi zaujal a je vidno, že vaše uvědomění je správné. Ze slušnosti se ptám, zda váš komentář mohu otisknout na svých stránkách jako článek, samozřejmě s vaším nickem. Ušetří mně to spoustu času, jelikož je to přesné.
   http://energieupramene.blogspot.cz/

   Vymazat
  5. Pro Iv 16.30 samozřejmě volně šiřte.Díky.J.B.

   Vymazat
 7. Na jedné straně neúnosná, zřejmě přikázaná tolerance k porušování zákonů, ze strany represivních složek, určených k dohledu na dodržování zákonů a prosazení toho. Na druhé straně demonstrace vedená v podstatě právě proti porušování zákonů, proti narušování bezpečnosti a pořádku. Tolerance k této demonstraci ze strany výše zmíněných složek určených k zajištění bezpečnosti a pořádku je nulová. Náměstí s demonstranty za dodržování zákonů je represivními složkami obklíčeno a následně jsou demonstranti vyzváni k rozchodu. K rozchodu z obklíčeného prostoru. Není kam se jednoduše a volně rozejít. Proudům vody z vodních děl represivních složek, je těžké, za daných okolností se vyhýbat. Vodní sprcha v Německu venku - v měsíci lednu.
  L.P.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Co takhle osprchovat hodně studenou vodou šílenou Makrelu? Možná by se probrala .Záměrně píšu "možná".

   Vymazat
 8. Kdy už se začnou stavět ploty na našich hranicích !! ?? I neozbrojený dobyvatel, je dobyvatel.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ploty nebudou, na to nemáme. Nemáme ani na to, abychom prováděli řádné kontroly na hlavních silnicích.Celnice neexistují, nebo nejsou majetkem státu a kontrola z nějakého provizoria dlouho možná asi není.Jakpak se na to asi dívají staří pohraničníci?

   Vymazat
 9. Ten začátek o socialismu je zcela přesně charakterizovaný, v 1990 jsem v Londýně na BBC viděl pořad o událostech v ČSFR v roce 1989, kde bylo přesně řečeno, který vysoký důstojník KGB přijel řídit převrat do Prahy, v které bytě ve Vysočanech se setkal s kterým našim vysokým představitelem StB a tak dále, takže pořad naprosto jednoznačně sdělil, že převrat u nás řídila KGB. Jak dnes vyplavalo na povrch v Rusku, Gorbačov byl agentem Izraele. Tu převratovou politickou roli u nás tu tenkrát sehrála židovská parta - Uhl, Havel, Šabata, Vondra, Dienstbier atd.,(to návaznou privatizační, to byla zase další židovská parta – Klaus Komárek , Tříska, Dlouhý atd.) a to všechno byli židé pracující pro CIA + Mosad. Pokud si osvětlíme roli dnešních vítačů, tak jsou to opět židé, v mnohém ti samí, kteří lákají emigranty do naší země v zájmu hesla čím více, tím po nás lépe. To svědčí o tom, že v pozadí stojí stejná síla, jako před 26 lety, to je Izrael + USA a nástrojem rozvratu jsou opět židé, kteří jsou ochotni posloužit těmto cizím zájmům - tedy židovské americké lobby. Tímto neříkám, že všichni židé si přejí zlo pro tuto zemi, jen říkám, že včele rozvratu tohoto státu stojí opět ta samá židovská parta, jako tenkrát a taktéž už i její nastávající generace (Komárek, Dienstbier, Šabatová, Stropnický atd.). Vždyť´ i Merkelová je židovka (matka byla polská židovka) a náš e-mailový král Bohouš je také žid. Co proti tomuto řízenému procesu ze zámoří mohu udělat? Mohu a dokonce i ted´, to je alespoň napsat Bohoušovi, ať už konečné táhne: sobotka@psp.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 7:25- rozumný, vyvážený, pravdivý. Co dělat? Hlavně si pamatovat nebo napsat seznam. Stranám, kde se ze seznamu kdokoli objeví, i v pozadí hlas nedat i kdyby pěli jak slavíci. Žádat ke každému kandidátu podrobný životopis s možností doplnění informací z venčí(diskuze). Programy stran je předvolební divadýlko, lépe je "grilovat" veřejně předsedu strany všemi způsoby(setkání, medii, maily), vše zveřejnit na net. Jen tak se dovíme(možná) informace tajené, např. původ(národnost), počet pasů ap. Totéž žádejme od stran, které nově vzniknou. Především od těch, které "zazáří" na politickém nebi, pak nebudeme (z)klamáni.

   Vymazat
 10. Nevypadá to s Evropou dobře,daří se jim to. http://zvedavec.org/komentare/2016/01/6739-sexualni-terorismus-v-srdci-evropy.htm

  OdpovědětVymazat
 11. Recept tu je : Znovu masově do ulic ! Revoluce, ale nemůže být sametová, ale konopná ! Zradci a zločinci musí být pozvání na "kravatový večírek" !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlsí, ted´znovu a již pořádně.

   Vymazat
  2. To abychom se věšeli navzájem, ne? Asi jako pejsek s kočičkou, když sušili prádlo.

   Vymazat
 12. Vyvolat občanské třenice a nepokoje, vyhecovat občany k vzájemnému násilí a následně to tvrdě, nekompromisně a bezohledně zpacifikovat a zastrašit celý národ. Následuje vybraná, maximálně poslušná vláda tvrdé drtící ruky, pod přísným dohledem nadřízených zahraničních orgánů. Ukrajina byl chybný výběr do začátku. Rusové nejsou Češi. Putin není Sobotka.

  OdpovědětVymazat
 13. Recept tu je : Znovu masově do ulic a zrádce pověsit na kandelábry jako Musoliniho a ostatní by dostali strach,jen je nutné sjednotit lidi.Zrádci a zločinci musí být exemplárně potrestáni.
  Hlavně nesmí být opomenuta hnízda vlastizrádců v ČT a ČRo je jich tam mnoho.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Vyjít do ulic a věšet zrádce bez centrálního vedení je nesmysl. Komunisté moc dobře věděli, proč zavedli vedoucí úlohu partaje. Bez toho by vše prošvihli, jak se ukázalo i v roce 1989

   Vymazat