Reklama

.

.

středa 20. ledna 2016

Rasově smíšená Evropa - cíl "elit"... Denaturovat národ, přeměnit ho ve společnost lidí bez jakékoli etnické, historické a kulturní soudržnosti.



20.1.2016   Zvědavec
Motto: Ve své knize „Praktický idealismus“ Kalergi prohlašuje, že obyvatelé budoucích „Spojených států evropských“ již nebudou původními národy Starého kontinentu, ale bude to druh zvířeckých podlidí vzniklých míšením ras. Tvrdil, že je nezbytné „křížit“ evropské národy s asiaty a černochy, aby vzniklo mnohaetnické stádo bez specifických vlastností, snadno ovladatelné elitami u moci.

„Co lidé musejí všude rozvíjet, to je kontrola porodnosti a smíšená manželství (mezirasová), za účelem vytvoření jediné rasy v jediném světě, závislé na centrální autoritě.“ 
„Člověk budoucnosti bude smíšené krve. Mnohost národů bude nahrazena budoucí euroasijsko-negroidní rasou, velmi podobnou starým Egypťanům.“ Kalergi - Panevropský manifest
Podstata Kalergiho plánu

Kalergi prohlásil, že je třeba zrušit právo na sebeurčení národů, a postupně eliminovat národy za použití etnických separatistických hnutí nebo jinorodé masové imigrace.

Aby elity mohly ovládnout Evropu, předpokládal přetvoření homogenních národů v křížený lid. Těmto křížencům připisoval charakteristické vlastnosti jako je například krutost a nevěrnost. Tento nový křížený lid měl být vytvořen, aby mu mohla být elita nadřazena.

Nejprve měla být odstraněna demokracie, čili moc lidu, a poté lid sám pomocí křížení. Bílí měli být nahrazeni kříženou rasou, snadno ovladatelnou.

Tím, že by se zrušil princip rovnosti všech před zákonem a zabránilo by se kritice menšin, které by byly chráněny výjimečnými zákony, by se podařilo ovládnout masy. Politikové oné doby Kalergimu naslouchali, západní mocnosti se soustředily na jeho plán, noviny a tajné americké služby financovaly projekty. Vůdci evropské politiky vědí, že právě Kalergi je strůjcem naší Evropy řízené Bruselem a Maastrichtem. Kalergi, neznámý veřejnému mínění, je pokládán za otce Maastrichtu a multikulturalismu.
Tvoření podlidí dle Kalergiho a Merkelové

Revoluční v jeho Plánu je to, že nekáže genocidu jako nástroj získání moci, ale že předpokládá vytvoření „podlidí“, kteří vzhledem ke svým negativním vlastnostem jako neschopnost a nestabilita budou tolerovat a přijímat „vznešenou rasu“, elitu.
Od Kalergiho k dnešku

I když o Kalergim nemluví žádná školní učebnice, jeho ideje inspirovaly dnešní Evropskou unii. Jeho přesvědčení, že evropské národy se musí smísit s černochy a asiaty, aby byla zničena jejich identita a vznikla smíšená rasa, je základem veškeré evropské politiky tváří v tvář integraci a obraně menšin.Při tom všem nejde o humanitární důvody. Tyto direktivy jsou vydávány s nelítostnou rozhodností za účelem realizace největší genocidy v historii.

Na počest Kalergiho byla ustanovena Evropská cena Coudenhova-Kalergiho. Každé dva roky jsou jí odměňování evropeisté, kteří se obzvláště vyznamenali v naplňování jeho zločinného Plánu. Mezi nimi jsou osobnosti kalibru Angely Merkelové, která dostala tuto cenu jako první v roce 2010, a Herman van Rompuy, který ji dostal v roce 2012 na speciálním kongresu ve Vídni, který se konal na oslavu 90 let panevropského hnutí. Na fotografii za ním je vidět symbol panevropské unie: červený kříž přes zlaté slunce, symbol řádu rozekruciánů.

OSN prosazuje tuto genocidu svým neustálým vybízení k přijímání miliónů uprchlíků, aby se kompenzovala nízká porodnost v Evropě. Zpráva divie „Obyvatelstvo“ OSN v New Yorku z ledna 2000 má název „Migrace k náhradě původního obyvatelstva: řešení pro stárnoucí a upadající populace“.

Podle této zprávy bude Evropa potřebovat v roce 2025 159 miliónů imigrantů. Ptáme se, jak je možné učinit tak přesný odhad, jinak, než že imigrace byla připravována studována „na papíře“.

Ve skutečnosti je jisté, že snížená porodnost by v Evropě mohla být snadno zvrácena pomocí opatření k podpoře rodin. A je zcela jasné, že genetická výbava Evropanů nebude ochráněna přínosem odlišné genetické výbavy, ale že takto se urychlí její vymizení.

Takže jediným cílem těchto opatření je zcela denaturovat národ, přeměnit ho ve společnost lidí bez jakékoli etnické, historické a kulturní soudržnosti.

Teze Kalergiho plánu vytvořily a dodnes tvoří základ oficiální politiky vlád, které prosazují genocidu evropských národů pomocí masové imigrace.

G. Brock Chisholm, bývalý ředitel Světové zdravotnické organizace, nám dokonale představil lekci od Kalergiho, když řekl:

„Co lidé musejí všude rozvíjet, to je kontrola porodnosti a smíšená manželství (mezirasová), za účelem vytvoření jediné rasy v jediném světě, závislé na centrální autoritě.“

Závěr

Když se rozhlédneme kolem sebe, vypadá to, že Kalergiho plán je plně realizován. Skutečně stojíme před opravdovou přeměnou Evropy v třetí svět.

Axiomem „nového občanství“ je multikulturalismus a nucené míšenectví. Evropané jsou trosečníky míšenectví, potopení hordami asijských a afrických přistěhovalců. Smíšená manželství produkují každý rok tisíce míšených jednotlivců: „Kalergiho dětí“.

Pod dvojím tlakem desinformací a ohlupování lidí, díky masovým komunikačním prostředkům byli Evropané dotlačeni k popření svého vlastního původu, k zapomenutí svých vlastních etnických identit. Prosazovatelé globalizace se snaží je přesvědčit, aby vzdát se své vlastní identity je pokrokovým a humanitárním aktem, a že „rasismus“ je chybný, a to proto, že by z nás rádi měli slepé konzumenty.

V tuto dobu je naprosto nutné reagovat na lži Systému, probouzet duch vzpoury u Evropanů. Bude třeba ukazovat všem, že integrace masové imigrace se rovná genocidě.

Nemáme jinou možnost než se vzbouřit, alternativou je etnická sebevražda.

Panevropa má i svůj český ekvivalent zde

33 komentářů :

 1. TĚM SLAVNÝM ELITÁM BUDE BRZY PŘIPOMENUTO ŽE MOHOU LEHCE DOELITOVAT A MŮŽE BÝT NA NĚ POŘÁDÁN HON S ODSTŘELEM !!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Poradce izraelských premiérů: JE TO BOHUŽEL KONEC CELÉ EVROPY

   https://www.email.cz/web-office/OBciOv-woxPAcjEcTIcPXIF3TXg3yh1lupt6VsmuGdjM-AdomcMEeltu3bDnemm8Qob1yO4/Konec%20Evropy.doc

   Vymazat
 2. vezmeme zbraně a ten barevnej ksindl z naší země vybijeme sami!!!Navzdory všem debilům typu mamrda Kalergiho!!!!

  OdpovědětVymazat
 3. To ovšem musí postihnout samotné elity: To a nebo ona
  šlechtická incestní degenerace - viz noblesní šlechtic.

  OdpovědětVymazat
 4. SOBĚZÁCHOVA
  Třeba co nejdřív "zrušit" naši vlastizrádnou a kolaborantskou vládu, upevnit naši státnost a zvýšit ostrahu hranic. Odmítnou veškeré snahy bruselské nevolené "verchovky" na kvóty tzv. běženců. Cestou referenda vystoupit z diktátorské totalitní EU a zločinného paktu NATO. Začít ekonomicky vzájemně výhodně spolupracovat se zeměmi BRICS, zejména s Ruskem a Čínou s výhledem našeho vstupu do tohoto nového světového uskupení. Více se přimknout k slovanskému Rusku a Slovensku. Toť zatím vše!

  OdpovědětVymazat
 5. PROČ NENÍ DOPORUČENO MUSLIMŮM PŘIJÍT DO ČR - FAKTA
  1) Český jazyk je jeden z nejtěžších na světě.
  2) Sociální dávky jsou jedny z nejnižších v Evropě.
  3) Minimální mzda je jedna z nejnižších v Evropě.
  4) Český národ je tvořen z 80% nevěřícími, kterým Alláh může políbit prdel.
  5) Celou historii nás okolní národy přepadaly a už si to nenecháme líbit.
  6) Máme zkušenosti, takže odpor vůči islámské ideologii má 95% obyvatel.
  7) Nenecháme si strašit naše děti bubáky v burkách.
  8) ČR je na první příčce světa ve spotřebě piva.
  9) Češi milují řízky a vepřové, což je v muslimských zemích zakázané.
  10) Polovina národa má doma psa a má ho raději než muslimské migranty.

  OdpovědětVymazat
 6. ISLÁMSKÁ MIGRACE V NĚMECKU - ŠOKUJÍCÍ FAKTA
  Potkal jsem známého, který po převratu XI/1989 odjel pracovat do Německa, kde deset let bydlel ve městě Karlsruhe. Poté se vrátil do ČR. Nedávno odjel do Karlsruhe, jak to dělá každý rok, a vrátil se. Včera jsme spolu mluvili. Řekl mi, že Německo stojí na prahu občanské války, policie nechrání své občany před migranty a soudy nesoudí migranty. Pár kilometrů za Karlsruhem je uprchlický tábor a migrantské ubytovny. Migranti si vesele chodí do Karlsruhemu a okolních vesnic. Podpalují auta, vylupují baráky, obtěžují ženy, kálejí na veřejnosti, ničí majetky a kradou auta a kola. Válejí se agresivní a špinaví v centru města. Policisté občanům nepomáhají, prý mají zákaz zakročit proti migrantům, kromě výjimečných a totálně vyhrocených situací. Německá média mají zákaz pravdivě informovat o této německé tragédii. Ale dostaly interní pokyn vyjadřovat se k migrantské otázce neutrálně, vstřícně a bezkonfliktně.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No průšvih. Reakcí bude renacifikace dojčlandu. Euroskeptická strana AfD si již strčila do volebního programu požadavky reparací za odstěhované Sudeťáky. Viz.: https://vlkovobloguje.wordpress.com/2016/01/20/uprchlici-xxxii-evropske-elity-zacinaji-uvazovat-o-tom-co-kosa-psala-uz-pred-pul-rokem/ To náš ožebračený národ již nezacáluje! Tak hádejte jakou jinou cestou se to bude splácet... Ano správně, své nechtěné "Nové Němce" strčí k nám! Merkelka není baba blbá, ona je ďábelsky blbá!

   Vymazat
 7. Občanská válka v Evropských státech bývá zhusta cílem rozesíracích iniciativ USA. Nejprve je nutné zpunktovat, aby jedni šli proti těm druhým. V Německu to vychází na řadové Němce, proti mohamedánským nájezdníkům chráněným policií. Zásadní otázkou je navelená loajalita policajtů k imigrantům.

  OdpovědětVymazat
 8. V Davose kritizoval prezident Gauk nase staty,lebo zabudame na solidarnost,nechceme pomahat s utecencami./clanok z Spiegel/Velmi sa mi pacil komentar citatela.Je mozne,ze za 10-20 rokov budeme chodit na dovolenky do tychto slobodnych statov,,ziadna saria,mözme posediet pri stamprli,zeny kratke sukne,a snad,ked celkom zle,tak mame kde poziadat o azyl.M.

  OdpovědětVymazat
 9. A potom se vrhnou na přírodu....orla zkříží se sýkorkou,papouška s kolibříkem.....Feriho se šimpanzem......Ten svět je hezký právě proto,že jsou rasy!Žlutá,bílá,černá,rudá...ale oni chtějí vše zničit,vše co stvořil asi nějaký stvořitel nebo evoluce,oni chtějí jednotnou povolnou otrockou pouliční směsku pro otrockou práci pro ně!

  zločas

  OdpovědětVymazat
 10. Mě by jenom zajímalo na co jim to bude?mají peněz že si můžou koupit cokoliv na Zemi.Kdyby se jim podařilo ovládnout planetu?kurva k čemu,když už teď mají všechno? Jediný vysvětlení jsou to ubožáci s malinkatým pinďourkem který nestojí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. co z toho budou mít se nesnaž pochopit. My normální lidé to nepochopíme nikdy. Problém je v tom že nenormální jsou oni,jsou to vesměs psychopati,duševně nemocní mrzáci a naprosto asociální gauneři a jejich vnímání světa je pro normálního člověka naprosto nepochopitelné.Michal

   Vymazat
 11. Pokud na hranicích nepromluví pušky, budou ve městech mluvit bomby!!!

  OdpovědětVymazat
 12. Ohánění solidaritou neberu!Kde byla solidarita EU,
  když Kanada kvůli romům zavedla pro občany ČR vízo-
  vou povinnost.Jediné,na co se EU zmohla bylo pro-
  hlášení,že by to neměli dělat.A tím solidarita kon-
  čila.Němečtí fašouni si myslí,že když se jim poda-
  řilo vytvořit čtvrtou říši,kterou nazvali EU,že se
  z nich všichni pose.....Pořád tvrdím,že po válce
  měli být všichni Němci zlikvidováni pak by byl v
  Evropě teprve klid.To se nestalo a tak znovu to
  jsou Němci,kteří ohrožují Evropu svou rozpínavostí.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 13. A řídí to vše kdo ?Kdo chce vládnout všem a všemu,mít podlidi a otroky ? Zde je jejich přiznání :

  https://www.youtube.com/watch?v=e8pc8t7r4ik&spfreload=1

  zločas

  OdpovědětVymazat
 14. Klasická GENOCIDA bílé rasy :

  https://www.youtube.com/watch?v=Qg-QqYx2kzA

  zločas

  OdpovědětVymazat
 15. Říká se "opakování je matka moudrosti" a tak není na škodu připomenout, že panevropanství v podání hraběte Kalergi z Poběžovic je předstupněm zotročení všech národů v NWO. Současní národní a EU elitáři intenzivně pracující na jeho nastolení i přes odpor svých voličů. Navíc jsou bláhového názoru, že pokud nejsou z plemene vyvolených, tak oni a jejich potomci si kolaborací s vyvolenými koupí jízdenku ve VIP třídě. Bohužel pro ně je smutnou zprávou, že vyvolení nemají svědomí, křesťanskou morálku ani čest a bez pardonu hodí přes palubu každého, kdo jim překáží, nebo již nemá co nabídnout. To, že si pozdě uvědomí komu a čemu posloužili a projeví lítost, již z kopce rozjetý vlak nezastaví!!

  Proto je dobře vědět kam a kdo svět směřuje. Není nad to si důkladně prostudovat "Protokoly sionských mudrců", abychom se posléze nemohli vymlouvat, že nám o tom nikdo neřekl. Být informován znamená možnost být připraven a vědět, kterým směrem napřít odpor. Emigranti se svými problémy a neštěstím cílem rozhodně nejsou!! Ti jsou jen manipulovanou masou (nástrojem) zákulisních loutkovodičů a politiků, kteří plní jejich zadání. Ze sebezáchovných důvodů politiků je dav jimi manévrován právě k nenávisti vůči imigrantům.

  Bohužel i zde, kde očekávám přemýšlivé čitatele a přispěvatele, se navrhují zástupná pseudořešení typu "NĚCO dělat". Neschopnost (lenost) hledat a nacházet příčiny současných problémů zastirají absurdními hesly "vyřizování si účtů" s onou pomyslnou lopatou (nástrojem loutkovodičů - imigranty). A teď co s tím?

  Mír s námi!
  Ferro

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Víte co je zvláštní? Kolik úchylů má nějaké vztahy k naší zemi. Kalergi z našich Poběžovic, Hitler měl babičku židovku z Moravy, Merkelka má u nás taky nějaké příbuzné... Není to divné?

   Vymazat
  2. To Anonymní 21. ledna 2016 0:05
   Mně to až tak zvláštní nepřipadá, protože tzv. migrace probíhala v minulosti zcela normálně. Za socíku se čeští kluci ženili na Slovensku a obráceně, za C.a K. to bylo až ve Slovinsku a Uhrách a každé válečné tažení cizích vojsk zanéchávalo své raněné tam, kde zrovna leželi táborem. Proto třeba je zde po Napoleonských válkách spousta francouzkých jmen. A k migraci docházelo i vystěhováním do Ameriky a carského Ruska, za prací se jezdilo nejen do Vídně, ale po celé E. Ta strnulost socíku a nemožnost vycestovat mimo ostblock byla opravdu jen mimořádnou dějinnou situací, na které nelze stavět žádné generalizující závěry.

   Mír s Vámi.
   Ferro

   Vymazat
 16. Ja vam to vysvetlim, studoval jsem to v Pretorii !

  Cesky narod je jeden s kmenu, ktere maji GENY ARYJSKE a patri k severni vetvi nejuslechtilych narodu ! Jejich schopnosti zabudovane v GENECH (pracovitost, houzevnatost, schopnost myslet samostatne, smysl pro krasu, tvorivost atd.) je predurcuje k nejtalentovanejsim z talentovanych.

  A tyto vlastnosti OHROZUJI jine kmeny a rasy...Proto se vas snazi pokurvit a zdegenerovat.. Zde je jeste jedna vec o ktere cesky narod nema tuseni !

  New Age tvrdi, ze Cesi maji vysoke % pravdepodobnosti davne konekce se Sumery (to nebyli Semite) a konekci s Atlantis.
  Pozna se to podle tabulek rasoveho profilovani. V ceskem narode je totiz % hodne hezkych lidi o proti narodum jinym.
  To dela rasova kompaktnost a tu vam nepratele znici.

  Prectete si knihu od dustojnika JAR policie Arthura Kempa
  - March of the Titans - na zacatecni studie.
  nick honolulu - sectely !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nicku, s tím nelze nesouhlasit, myslím s tím, že v českém národě je % hodně hezkých lidí. To bylo patrné, a každý všímavý člověk to musel vidět, v utečeneckém lágru, kde bylo několik národností. Speciálně české ženy byly výrazné tím, že byly nejpěknejší. Chlapi taky, ale ne tak, jak ženské. A značné procento Čechů byli blonďáci. To bylo ještě v dobách, kdy jsme utíkali z komunistického ráje.

   Vymazat
 17. Slavný francouzský básník a spisovatel Voltaire napsal před cca 300 lety o posvátné knize všech muslimů - Koránu toto: "Korán je nestravitelná kniha, jejíž každá stránka otřásá zdravým lidským rozumem. Učí strachu, nenávisti a pohrdání druhými. Vražda je v něm legitimní prostředek šíření a udržování této ďábelské doktríny. Znevažuje ženy, rozděluje lidi do tříd a žádá krev a ještě víc krve."

  Když toto věděli chytří a vzdělaní lidé před 300 lety, tak proč to ti současní "chytří a vzdělaní" odmítají vidět dnes? Proč si sakra dnes hrajeme na to, že nás muslimové mají rádi? NIKDY nás rádi neměli a NIKDY nás mít rádi nebudou...Je to jeden z těch krásných příkladů proč naši předci před muslimy bránili Evropu do posledního dechu, dobře věděli, co je to za lid a nebylo jim líto obětovat vlastní životy jen aby se sem nedostali, dělali to pro budoucnost svých dětí a tím pádem i pro naši budoucnost.

  Doufám, že jednoho dne přijde chvíle, kdy zrádce, co je k nám pozvali, bude lid trestat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Řekl bych, že to, kdy zrádce budeme trestat, přijde dříve, než si myslíme. Ty loutky NWO v EU to přehnaly a je jen otázkou času, kdy se Svaz Evropských Socialistických Republik rozpadne. A pak začne mela.

   Vymazat
 18. Oni si totiž myslí toto : je štěstí pro ,,stát", když lidi nepřemýšlejí. Jenže my tady přemýšlíme, víme a nezapomínáme !!

  OdpovědětVymazat
 19. Thomas P. M. Barnett a jeho americký Mein Kampf

  Kdo je Thomas P. M. Barnett?

  Podívejte se na jeho heslo na Wikipedii . Narozen 1962 v Chiltonu v USA, badatel na poli vojenských strategií a globalizační fanatik pod nadvládou USA elit nad národy světa. Proces globalizace navrhuje završit vytvořením jednoho světového náboženství, jedné kultury a smícháním ras na zeměkouli.

  Barnett napsal: Konečným cílem je homogenizace všech států na zeměkouli. Toho musí být dosaženo smíšením ras s cílem vznikem světlé hnědé rasy v Evropě. Proto musí Evropa přijmout ročně 1,5 milionu přistěhovalců z třetího světa. Výsledkem tak bude vznik populace s průměrným IQ 90, lidí, kteří budou příliš hloupí na to, aby chápali, ale dost inteligentní, aby pracovali. Celý článek možno přečíst na http://desitka.org/?p=4761 .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten bastard je Kalergiho pohrobek a pokračuje v jeho díle a to Merklovic tele pro ně dělá a zřejmě už brzo půjde na jatka.Genossen od křesťanských demokratů se začínají pomalu probouzet,on je to už takovej většinou spíše "Alsheimer tým"poněkud zkřenčelých,téměř fosílií,ma způsob Kchárla SchláffenDreck von und zu Bilderberg,tak tomu odpovídá i brilantnost myšlení a rychlost reakce....

   Vymazat
  2. ....jak se tohle může vůbec zrodit v něčí kebuli...
   j.

   Vymazat
 20. A zatím se Vám šklebí za zády a Vaše děti podprahově převychovávají takovými škváry, jako byla "Donutilova Sněhurka", či to, čehož část jsem dnes v podvečer shlédl na "Déčku" v planetě Yó. V každé rodině (?) měl každý jinou barvu pleti, chyběly tam jen trochu víc šikmé oči.Ještě, že alespoň ten funebrák byl kondor (nebo sup?), je to jedno, oba jsou to mrchožrouti. Konce jsem nedohlédl, z čí umělecké provenience toto pochází tudíž nevím. Hlasuji pro zrušení veřejnoprávní TV. Tam totiž dělají vše pro snížení IQ alespoň na 60. Q.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já hlasuju pro zatlučení dveří a zapálení celé budovy....

   Vymazat
 21. O ŽILKOVÉ SNĚHURCE
  http://pravyprostor.cz/o-zilkove-snehurce/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. - Zdravím : ... našli mojí rádcové, našli ?, našli onu pohádku o žŽíl.... Sněhurce : díky ...

   Vymazat
 22. Nekdo tomu rika elity,ale to neni spravny nazev - ten je svetovlada lidmi, kteri to maji jako dlouhodoby plan.V podstate jsou cile stale stejne-
  znicit vsechny staty, ktere by mohly ohrozovat Izrael a nedopustit, aby vytvorily jednotnou moc a totez plati o evropskych narodech. Tam dojde k
  devastaci i bez valek, ale vnitrnich boju a neshoda ohleden arabskych uprochliku cimz male evropske staty bez silneho vedeni se pokori samy.

  OdpovědětVymazat