Reklama

.

.

neděle 24. ledna 2016

Režim, který vnucuje násilím národu jeho zničení, je totalitní a zločinný, a národ má právo se bránit.

24.1.2016   Nová republika redakce
Z Vašich komentářů
hrabě Kocharowski  
Prosím všechny, co mají kontakty v Německu, a na Západě, kteří tam jezdí služebně, pracují tam, napište sem své poznatky i zkušenosti.
Nejlíp se člověk rozhoduje, pokud má osobní, nebo i zprostředkované zkušenosti.
Je to ten nejlepší lék na režimní propagandu, proto se tak bojí internetu, a rádi by jej zablokovali!

Každému musí být jasné, že problém Afriky se nasomrováním milionů černochů a Arabů do Evropy a ČR nevyřeší, zato zničí Evropu i ČR.
Není nám naprosto nic po tom, že se černoši a Arabi přemnožují a nemají pak co žrat. Je to jen jejich problém.
Všimněte si, že bohaté arabské státy o somráky černochy a Araby, kteří se cpou do Evropy, zájem nemají. Serou na humanitu.
My máme povinnost starat se sami o sebe, problémů máme nad hlavu.
A jenom proto, že se někomu nechce makat, a jen by prcal, máme si tuto zavšivenou, primitivní a negramotnou verbež nechat nalézt do kožichu?

Šíření pravdivých informací, cvičit a ozbrojovat se, zakládat domobranu a hlavně na náměstí, do ulic, zašlo to už hodně daleko, je třeba přestat kecat, a začít něco dělat.
6.2. Praha, Brno atd. do ulic!

DWN:v Dortmunde 3 mladi africani na ulici stretli 2 zeny,Jasne,ozvala sa priroda,chlapi zacali damy obtazovat,pri tom obtazovani sa vsak presvedcili,tie dve, to boli chlapi obleceni v damskych satach.Ci zo sklamania,alebo im kazala Saria,chystali sa kamenovat tie hriesnice/hriesnikov/Tentokrat nastastie zasiahla policia,lebo azylanti uz zbierali kamene.Problemy maju aj majitelia nocnych klubov.Tiez im tam azylanti podobne ako v Koline obtazuju zeny,vnikaju do zenskych kabin na WC,zeny sa stazuju,pri vychode z podniku stoja hufy zrejme sexu chtivych muzov, Jasne,majitelia klubov sa teraz boja,ze stratia zakaznikov.Pokial chceli nemecki politici takuto kulturu zaviest u nich,ved nas mohli poziadat,zo Slovenska aj Ceska sme im urcite mohli poskytnut par tisic.

Neměl jsem rád komunisty, dokonce jsem s nimi měl i menší problém. Přesto si po letech musím položit otázku, zda přece jen nejsou pro společnost tím nejmenším zlem. To, co se děje v Německu a co reálně hrozí i nám překonává všechny moje nejhorší představy. Při volbách budu volit toho, kdo k nám nevpustí islámské a jiné parazity a je mně jedno, jestli to slíbí a zařídí komunisti nebo kdokoliv jiný.

..., vstaň a choď - pozri so a napíš svoje očité dojmy - ja mám v Nemecku dve známe rodiny, jedna - ona je lekárka a manžel IT, žijú poblíž Kolína - v samotnom mestečku niet migrantov, druhá žje v rodnom Goetheho meste - a tu je to inak - informácia - „Lidé z úřadu tady hromadně obcházeli domy a byty. Kdo bydlí sám, dostane ultimátum a musí na ubytovnu, nebo k příbuzným. - je pravdivá, v Nemecku na rozdiel napr. Slovenska vlastný byt má možno polovica, a naozaj ak si v byte sám, tak ťa vyzvú aby si vymenil byt za menší, a oni to aj radi niekedy urobili, nie je na tom nič zvláštne, ale teraz to nabralo silu tsunami, v tom sú nemci pedanti, a v tom je strach, že v trojizbovom byte zrazu je rodina, traja ľudia - no emigranti - večer a rána desať, a to sa deje, majú základňu, a "migrujú" žijú hlavne v noci, zvyk z domova, cez deň vyspávajú a už sa naučili, ako vylúpiť automaty, zabúchajú na dvere a pýtaju " bakschis" deti hladujú ... a tak sa presťahovali - manžel pracuje v oblasti IT a manželka je neter mojej polovičky, takže to mám z prvej ruky - no niečo podobné prebiehalo roky na tzv. slávnom Luníku 9 v Ke, až im budovy spadli, zostali tam len neprispôsobivý ergo geto - recept je to zrejme stáročiami odskúšaný v getách dávno minulých

ISLÁMSKÁ MIGRACE V NĚMECKU - ŠOKUJÍCÍ FAKTA
Potkal jsem známého, který po převratu XI/1989 odjel pracovat do Německa, kde deset let bydlel ve městě Karlsruhe. Poté se vrátil do ČR. Nedávno odjel do Karlsruhe, jak to dělá každý rok, a vrátil se. Včera jsme spolu mluvili. Řekl mi, že Německo stojí na prahu občanské války, policie nechrání své občany před migranty a soudy nesoudí migranty. Pár kilometrů za Karlsruhem je uprchlický tábor a migrantské ubytovny. Migranti si vesele chodí do Karlsruhemu a okolních vesnic. Podpalují auta, vylupují baráky, obtěžují ženy, kálejí na veřejnosti, ničí majetky a kradou auta a kola. Válejí se agresivní a špinaví v centru města. Policisté občanům nepomáhají, prý mají zákaz zakročit proti migrantům, kromě výjimečných a totálně vyhrocených situací. Německá média mají zákaz pravdivě informovat o této německé tragédii. Ale dostaly interní pokyn vyjadřovat se k migrantské otázce neutrálně, vstřícně a bezkonfliktně.
.......

50 komentářů :

 1. Teď mě dostala ČT s reportáží o znásilněné 13 leté ruské holčičce.

  Tak v úvodu nejdříve zveřejní policejního mluvčího, který přizná, že dívka byla unesená, pohřešovaná, ale že "nebyla znásilněná", ale se sexem údajně souhlasila.
  Poté, celou reportáž ČT vedla v tom duchu, že případ se nestal, rodina je vymyšlená a celou tu příhodu si vymyslel ruský reportér kanálu 1.

  Vážení přátelé, tohle už je na mě moc.
  Opravdu silná káva, kdy ČT oblbovadla ani neumí lhát a sami si rozporují.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A To jste od naší ČT očekával, že se dozvíte pravdu ? Úplně stejně si počínali její redaktoři před rokem 1989, aby mohli občanům sdělit nějakou informaci, která nebyla jejich nadřízením "po vůli". Je třeba naučit se "číst mezi řádky".....

   Vymazat
  2. K případu jen poznamenávám: podle sdělení advokáta, zastupujícího rodinu jde věc k soudu a bude obviněna i policie za lhaní a a protiprávní vyšetřování, které vedla policie s 13ti-letou poškozenou - výslech se konal bez přítomnosti rodičů či jiné oprávněné osoby. Trval 3 hodiny a na dívce policie vymámila sdělení, že vlastně šla dobrovolně. Nevím, jak znáte 13leté holky, ale tahle policejní verze se mi zdá přitažené za vlasy. Je zajímavé, že policie vyšetřování neukončila, vyšetřování pokračuje. Ruští Němci se bouří, v televizi (ruské) ukazovali několik dalších lidí, kteří popisovali napadení svých dětí migrantu nebo tureckými výrostky žijícími v Německu. NA záběrech na kanálu 1 byly uvedeny záběry ze silvestrovkých násilností v Německu - střílení po lidech a domech pomocí čínského vrhače silvestrovských raket, mladíci opilí ozbrojení pistolemi(!) napadení mladé ženy s dvěma malými dětmi na schodech do metra - migrant ji kopl do břicha, atd. atd. - a česká televize jednostranně agituje proti Rusku, Rusům a Putinovi. Ostatně jedna demonstrující Ruska si na totéž stěžovala ruskému dopisovateli v Německu. Žalobu na dopisovatele kanálu 1 podal neúspěšný politik z Kostnice, který si chce přesvědčit své voliče, aby ho na post starostu Kostnice už konečně zvolili. Bůh ochraňuj ulhané redaktory a vedení Zpravodajství ČT před hněvem lidu. Marek

   Vymazat
  3. I v Německu je sex s 13ti letou trestným činem!!!
   Mám dojem, že to do těch zpráv ČT propašovali schválně, aby i ti co nic jiného neposlouchají začali přemýšlet o dobrovolném sexu 13ti letého dítěte v Německu (zítra v 8 letech?) a na co se můžou občané (pedofilové) těšit.

   Vymazat
  4. NAŠE ŽENY PRÝ UŽ POSLALY JAKÉSI ZUBOPLEŠI

   z diversantského vedení ČSSD požadavek na co nejvíce kusů AL KAKAISTŮ z IS.Mají však podmínku.At ta Zubopleš požádá MAKRELU,aby je před dodáním do ČR dala vykleštit.Ty Amazonky si totiž z nich prý chtějí udělat sexuální otroky a údajně je snad pištění do ucha fistulkou ALAH AKBAR velmi romantické a vzrušující..tak nevím,co o tom soudíte,nebo nám snad alternativně, naše polit.třida křiváků dá přikaz,že se máme modlit,aby si boži mlýny pospíšily?

   Vymazat
 2. Kdybych neviděl mluvit berlínského policejního mluvčího a rodinu tak bych tomu nevěřil ale jelikož to byla ruská rodina tak má hold smůlu a kdyby se ukázalo přece že je to pravda tak za to že jsou rusy jim řeknou sluníčkáři tak vám třeba.Hold pravda a láska vítězí!

  OdpovědětVymazat
 3. O muslimské sexualitě:
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/O-muslimske-sexualite-vypravi-Ceska-ktera-si-ji-prozila-A-vypravi-podrobne-416785

  OdpovědětVymazat
 4. Integrace podle Ahmeda
  http://pravyprostor.cz/jak-se-bavi-internet-integrace-podle-ahmeda/

  OdpovědětVymazat
 5. Ono už na Čt nejde číst mezi řádky,protože je to 100%lež,tam už nic mezi řádky nevyškrábete.

  OdpovědětVymazat
 6. Včeta založena v Roztokách u Prahy mezinárodní protiislámská organizace Pevnost Evropa čtrnácti evropských států a podepsali deklaraci o společném boji proti Islámu-Pražskou deklaraci,Poláci přivezli motto:dávky nejsou od Alláha!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. asi nevíte, že máme svobodu vyznání.Nějaký "boj" proti přesvědčení , rase atd. je trestný.Viz Listina lidských práv a Ústava ČR.

   Vymazat
  2. ZE ZAHRANIČI DOSTALO VEDENÍ OSV,TENTO PŘIPIS PASUJÍCÍ POD, DÁVKY NEJSOU OD ALLAHA

   Proboha co to tam máte za polit.třidu ohlupující vás domorodce- voliče.V debatě DEUTSCHE TV, řekla osoba z ARABIE toto.
   Bible vypráví přiběhy se začátkem a koncem.Tedy jako na pásku.Korán však je kupa INDEXSEKVENČNÍCH tvrzení,které se uči ARABÁCI nazpamět a které ustrnuly ve středověku.Pokud by někdo chtěl muslimy předělat na logiku normálních lidí NIKDY SE MU TO ZVNĚJŠKU NEMŮŽE POVÉST.Dalo by se to jedině provést z vnitřku KORÁNU.To však ten KORÁN ZAKAZUJE a mezi Araby není nikdo,kdo by se o změny pokusil.BYL BY TOTIŽ HNED ZABIT.

   PROTO POSLOUCHAT OHLUPOVÁNÍ STARÝCH POLITIKÝCH KŘIVÁKŮ ZE STARÉ POLIT.TŘIDY námi zvolených prý zástupců-jejich vadnými zákony,ŽE TO ZVLÁDNOU-NEMÁ ŽÁDNÝ SMYSL.

   Pro demonstraci jak to funguje vidíme nejen hrdlořezy a znásilnovače žen,které jsou a budou pro ně lovná zvěř,ale i odpověd muslima,kterého se ptali,zda se nestydi od nečistých nevěřicich přijímat jejich peníze v dávkách.Opověd zněla.

   TO NEJSOU JEJICH PENÍZE,ALE PENÍZE OD ALLÁHA.Takže jakékoli dalši argumentace,že mají být vděčni za azyl U NICH NIKDY NEZABERE.Proto MAKRELA vazalka USA,ví,že musí plní přikaz NWO rozbít konkurenční EVROPU a zajistit v ní KALIFÁT.

   Vymazat
  3. 23:11-ještě že máme"Listinu a Ústavu. A že jste mne poučil. Mám svobodu vyznání, jsem ateista. Nevím ale jak se bránit proti zjevnému i skrytému násilí "křesťansko-židovské kultury" v současnosti doplněné(potencionální) hrozbou "šarie". Jsem poměrně sečtělý ale ve výše uvedených "zárukách" mé svobody jsem záruku nenašel. Tak nevím, mám právo říci, že se cítím být(doma) ohrožen a kým? Jméno viz výše, Slovan, napůl Čech-Moravan.

   Vymazat
  4. pro 23.11
   Když řekneš "A", řekni taky "B"
   Ano, je svoboda vyznání, ALE pokud neporušuje zákony!!! Pak se jedná o trestné činy. Náš stát je státem právním, alespoň tak se to deklaruje. Ve státě žijí lidé věřící i bezvěrci. Každý věřící patří k určité víře. Aby tu nebyl "guláš" tak proto ty zákony. Z toho je patrno, že VŠICHNI, i víra a věřící musí dodržovat zákony!!! A ta "svoboda", ta je až na konci fronty.

   Vymazat
 7. Pavel Sklenář24. ledna 2016 20:40

  Rozumově nepochopitelná situace v Německu, ale i ve Francii a Anglii, kde domorodí obyvatelé tolerují a podřizují se cizáckým vrahům mi připomíná nedávnou minulost poslední světové války. To že se vlády těchto zemí nesnaží chránit svůj lid, zamlčují zabíjení a znásilnění a propagují multikulti je pochopitelné a logické. Už od vzniku kapitalistické, parlamentní demokracie došlo k oddělení moci a zájmům většiny obyvatelstva. Je to vidět i u nás. Vládě a našim politikům nejde o nás, ale jen a pouze o koryta podchycená právě Německou Europskou unií.
  A teď pointa z úvodu mého příspěvku!
  Zrovna nedávno jsem viděl dokument z nejmenovaného polského města, kam bylo dopraveno 300 německých vojáků, aby vyhladilo 5000 židů z jednoho ghetta. Židé vykopali hromadný hrob a potom si po vrstvách do něj lehali, nacisti zastřelili první vrstvu potom zalehla druhá, třetí atd. Kdyby Ti žide tenkrát vzali jarmulky a zaútočili na těch třista vojáků tak jich možná zemřelo jenom 500 a se ctí. Tak to je dnes otázka pro obyčejné lidi v Německu, bude se historie opakovat??????????

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Němci mají ve své vlastní historii ten největší důkaz jak to s nimi dopadne, když se zlu nepostaví. Paralela je dnes již naprosto evidentní.

   Vymazat
  2. Pavel Sklenář24. ledna 2016 20:40
   Arogance moci, neřku-li ve spojení s terorem, lidi paralyzuje. My to tu dnes máme, zatím bez toho teroru, přičemž:
   líbí se nám „uzdravování“ invalidů škrtem pera ministryně,
   líbí se nám „kvalita“ potravin sem dovážených,
   líbí se nám ceny základního zboží, které jsou vyšší, než v zemích s násobně vyššími platy,
   líbí se nám vyhazování peněz na dotaci slunečních kolektorů,
   líbí se nám odliv zisků zahraničních firem ze země,
   libí se nám nalévání peněz z rozpočtu, do bank,
   líbí se nám vydávání peněz státům soukromými bankami na úvěr,
   …. ?
   A k čemu se odhodláme?
   Já bych je nekritizoval. Odpor je možný, jenom, pokud se ho povede zorganizovat. My máme komunikační možnosti, volnost pohybu, právo shromažďovací a jaký je výsledek? P.K.

   Vymazat
 8. Ja gut, ted sme sifilizovany (dobry, chtěl jsem napsat civilizovany) a budem mili na gdejakyho smejta.
  Blbecci, myslite, ze chodice do hospody a nevnimajice okoli všechno zaspite?
  Abyste se nemylili.
  Zazil jsem minuly tyden kolegyni v praci, "kure z lihne" rika, nana, "zatím tu situaci kolem nevidim". Kolem sedi hosi kteří nebyli na vojne.
  Pro Boha, ja starej dedek, co prisahal, ze bude bojovat ze svoji vlast mam bojovat za takovyhle debily?
  Bude nejlíp, když si uziji trochu hruzy, aby poznali, ze svoboda je velice draha komodita, za kterou se vždycky umíralo. Jasne, pokud ti tvorove vedeli, co je svoboda. Nepisu lidi, protože s tou urvni delility to snad ani lidi nejsou. Jak dobře rek pan Adolf.

  OdpovědětVymazat
 9. Zločinci chrání zločince a perzekuují oběti. Policie, která po tři hodiny mučila utýranou dívenku aby podepsala vnucené přiznání, je zcela určitě ještě horší zrůda, než ti primitivní sexuální pedofilové. A politici jsou zrůdy tuplovaně, protože policie jedná na jejich příkaz. Tohle chtějí i ti "naši" vládní představitelé zavést i u nás. Síla zotročovaných a ponižovaných lidí je ale v jejich organizaci. Bez jednotícího faktoru nelze ničeho dosáhnout. Ten nám zatím chybí a "oni" to vědí. Pomohlo by založení neprofláknuté nové strany v čele s paní Liskovou. T

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní24. ledna 2016 20:57 „Bez jednotícího faktoru nelze ničeho dosáhnout. Ten nám zatím chybí a "oni" to vědí. Pomohlo by založení neprofláknuté nové strany v čele s paní Liskovou.“
   Mnohem jednodušší, je cesta využití nějaké, již fungující struktury - strany.
   První tři body programu Okamurovy SPD. Těch bodů je tam deset, viz http://spd.cz/program/
   1. Chceme radikální změnu politického systému, chceme přímou demokracii, referendum
   a odvolatelnost politiků
   2. Osobní, hmotná a trestní odpovědnost politiků
   3. Chceme zákon o prokázání původu majetku
   P. Okamura, se svým programem, již jednou získal dost hlasů, aby se dostal do parlamentu. A to i bez podpory jiných skupin a navzdory průzkumům volebních preferencí, které ho stále označovaly za nevolitelného. Již hodně dlouhou dobu kritizuje nečinnost vlády, vůči návalu migrantů. Byl za to vytlačován na periferii zájmu médií, a označován jako fašista a xenofob. Útok ze strany senátora Dientsbiera, kvůli jeho pravdivým výrokům (potvrzeno soudem) o táboru v Letech, si snad ještě pamatujeme.
   Podle mého názoru, však nejdůležitější bod jeho programu, je zákon o referendu a o odvolatelnosti politiků. Tyto zákony umožní voličům, udržet si politiky pod kontrolou. Netřeba se rozepisovat, jak hodně, to je potřebné. K tomu stačí „maličkost“. Dost hlasů ve volbách, aby se dostal do vlády. Pokud se všichni soustředíme na tento cíl, bude ho dosaženo. P.K.

   Vymazat
  2. To Anonymní 24. ledna 2016 20:57

   Máte pravdu, že ti N policajti jsou kurvy špinavý, bezectný, nehumání. Ale zkuste se na to podívat očima toho policajta.

   Nejnadřízenější jeho nadřízených (MV, police direktor?) dostal politický pokyn tutlat až do ztracena, aby němčouři i nadále radostně vítali a klidně snášeli přišedší islamisty. Tak to metou pod koberec z důvodu poslechnutí pokynů (subordinace), udržení se na výplatní listině, zklidnění veřejného mínění a zamezení rasových (xenofobních) davových výstřelků. Vždycky se snáze spacifikuje malá holka, její rodina a vlastní svědomí, než stotisícový dav. Naprosto mu rozumím i když s ním nesouhlasdím (protože nejsem N policajt). To je ta samá schizofrenní situace, jako když policajti silově vystoupily vůči poklidné demonstraci proti pozitivně diskriminovaným v Dubí a Č.Budějovicích. Místo výtržníků (cikánů) dostali na budku demonstranti. Někteří jak od cikánů, tak od policajtů - prostě bomba demokracie!!

   Policajt, stejně jako voják, nemá a nemůže mít svědomí, protože musí dodržovat zákony, nařízení a povely. Je to pouze výkonný nástroj státní moci a když moc drží zločinci, tak i tento nástroj má stejnou povahu. Odtud pomoc, nám obyčejným lidem, nelze čekat!! Bohužel.

   Velmi správně píšete, že o nás (většinovou společnost) politikům ani polcii nejde!! Prostě co si neuděláme sami, to nebude. A komu má jít o nás více, než nám samým. Zítřek vytváříme dnes a tady!!

   Mír s námi!
   Ferro

   Vymazat
  3. Anonymní25. ledna 2016 16:20
   Nesouhlasím s Vašimi vývody, které vyvrcholily větou: „Policajt, stejně jako voják, nemá a nemůže mít svědomí, protože musí dodržovat zákony, nařízení a povely.“

   Některý disident, kdysi řekl tuto větu: „Když vládne zločinný režim, místo slušného člověka, je ve vězení.“
   Všichni jsme lidé se svědomím, nehledě na to, jaké máme povolání. Záleží jen na nás, jakým způsobem se toho zhostíme. Vždy máme možnost volby. P.K.

   Vymazat
  4. To P.K. 25. ledna 2016 18:22
   "Všichni jsme lidé se svědomím, nehledě na to, jaké máme povolání. Záleží jen na nás, jakým způsobem se toho zhostíme. Vždy máme možnost volby. P.K."

   Ano, teoreticky máte pravdu, prakticky to je tak , jak jsem popsal nahoře. Bohužel lidé se nechovají ideálně, ale pragmaticky. Chovají-li se dle Vašeho vzorce, tak se z nich stávají zrádci své komunity, národa. Všichni však mají nárok na existenci - když si ji uhájí!!

   A jen o tom to je. Vyhrává silnější, bezohlednější, méně skrupulózní, méně svázaný morálkou a představou o neporušitelnosti zákonosti. Naprosto dokonale fungují zákony džungle! Přestraňme si hrát na "civilizovanou společnost", protože nás (bílé obyvatele E) tahle civilizovanost pošle na smetiště dějin!

   Mír s námi!
   Ferro

   Vymazat
 10. Multikulturní obohacení.
  https://www.youtube.com/watch?v=I-EMk6m7_gU

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tohle je taky "dobrý"i když z mainstreamu a jen pro silnější nátury s dobrým žaludkem:

   http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/143438-pristihla-je-kamera-muslimove-se-chovali-velmi-nevhodne-v-historickych-laznich/

   Vymazat
 11. Ktosi napisal komentar k tomu znasilneniu tej dievcinky,Ta ruska spolocnost slubila odvetu,a udajne,asi 400 ludi z ruskej komunity na 100 autach obkolesili utecenecky tabor,a baskedbalovymi palicami vsetkych pritomnych zmastili.Co je na tom pravdy,neviem,M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nevím co je na tom pravdy, ale čte se to dobře:)))

   Vymazat
 12. Co zde paktoval Cameron ???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cameron sem přijel vyhrožovat a rozdávat úkoly z USA je to jejich po skok......

   Vymazat
  2. divím se, že sem jel, vždyť stačilo mopslíka zaúkolovat telefonicky, možná se bál ruského odposlechu, který zajišťuje Snowden

   Vymazat
 13. ČT a Kalousek nám určuje jaká je pravda . V Nemecku teprve začnou problémy . Uprchlíků m chybí oslice a kozi .

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oslice jim nechybí,sedí v kancléřství,ale je fakt,že i nejen uprchlíkům,ale i jí chybí kozY....

   Vymazat
 14. Němci se v jednom století dvakrát, a to vždy s počátečním nadšením, pustili do podniku, který je nakonec srazil na kolena. Jsou principiálně nepoučitelní. Teď opět páchají neco, co je zničí nadobro. V Evropě již brzy nebude pro Německo místo. Pomohli by jedině všelidové povstání. Psát zde dojmy, jak to vypadá tam a tam, je nanic. Bohužel ani my nejsme schopni účinného odporu, takže budeme osud Německa následovat. Půjde to rychle. Takže si to tady užívejte tím tlacháním... Na víc nemáme koule...

  OdpovědětVymazat
 15. Je jasné, že Evropa se musí bránit a že zákony musejí platit pro všechny - to, co předvádí německá policie, dříve či později povede k občanské válce. Ale úvodní odstavce tohoto článku jsou přece jen silné kafe. Chtěla bych tedy podotknout: to Evropa a celý západní svět je celá staletí ožebračuje a zotročuje, bere jim jejich bohatství, a když už by se zdálo, že se některá z těch zemí nasměruje k nějakému uvědomění a rozvoji, jako třeba Libye, tam tam pošlou vojáky a rozvraceče, a je po rozvoji. Ten chaos se jenom přenesl k nám, abychom rychleji podepsali smlouvy TTIP a TISA a rozmysleli si zlobení. Světový kapitál za tohle všechno může, protože kdyby chtěl, své obrovské prostředky dávno použije na skutečnou pomoc těmto zemím proti suchu, nemocem, na obranu jejich přírody. A co byste dělal, vážený radikále, který svůj hněv směrujete na tyto lidi, z jejichž práce tyjeme i my ( levné výrobky ), kdybyste neměl vůbec nic, žádné podněty, jen beznaděj, žádnou budoucnost, jen žebráckou hůl? To co dělali i naši chudí v minulosti, kdy nebyla vzácností rodina s 12 dětmi: po večerech šukal a šukal. Svůj hněv napřete správným směrem, ne na oběti, ale na viníky. To, že Evropa nemůže všechny zachránit, je jasné, že jsme ohroženi, je také jasné, ale hledejte příčiny a ne následky. Zdravím Pavla

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pavlo, ten "radikál" svůj hněv směruje správným směrem - ne na oběti, ale na agresory - jimiž jsou ti, kteří zneužívají pomoci, která se jim dostává od společnosti, která jim pomáhá. Není u mě chudákem ten, který se odmítá nechat identifikovat, nechce zůstat v první bezpečné zemi, páchá trestné činy - mnohdy už i cestou do nejbohatších zemí Evropy (např. krádeže aut a kol), v cílové zemi sexuálně obtěžuje ženy, atd. To jsou fakta.
   Píšete, že "Evropa a celý západní svět je celá staletí ožebračuje a zotročuje, bere jim jejich bohatství...", ale naše zem nikdy nebyla kolonizátorem. To, že jsme nyní součástí uskupení, které provádí to, co jste napsala mě taky vadí, nechtěl jsem, abychom byli v NATO, nehlasoval jsem pro vstup do EU, nehlásím se tím pádem k utrpení, způsobené jinými na skutečných obětech. Přeji si jen to, co zřejmě ten "radikál" - aby v naší zemi zůstala po staletí budovaná kultura a tradice pro nás i pro naše potomky, v míru.

   Vymazat
  2. To je takový obrovský levicový omyl (nic proti levici), že chudým lidem za jejich bídu mohou bohatí lidé. Když někdo nadělá 12 dětí a ty pak ani neuživí, pak dotyčný nadělal 12 dalších chudáků na celý život, neb jim neposkytl ani vzdělání a ani dědictví, prostě nic! Dalším mýtem je, že Evropa někde nějaké země ožebračuje. No nevím jak to je, ale mám ohledně toho velké pochyby. Třeba Arabům za ropu platíme! Jistě, vojska NATO třeba v Iráku - je třeba vzít v úvahu náklady a výnosy těch několika USA firem jako Haliburton. Jednoznačně prodělečný podnik pro Západ. Pak jsou tu bývalé kolonie, jako Singapur či J.Korea (v podstatě Japonská kolonie spolu s Mandžuskem) - jak to, že se během několika desítek let staly velice bohatými národy? Nemám rád banksterské a lichvářské olupování lidí, ale bohatství se rodí z práce vzdělaných lidí!!! Když budeme lidem ze zemí třetího světa vykládat ten nesmysl, že jsou chutí díky těm asi 10 Západním národům, tak jim tím vůbec nijak nepomůžeme, protože jim budeme dávat falešné vysvětlení toho proč jsou chudí - a tím jim zabráníme v tom, aby s tím něco udělali!!!

   Vymazat
 16. Kam se podela laska vas komunistu k cernochum, Arabum a muslimskym teroristum ? Jeste nedavno jste uchcavali blahem, kdyz to nekde bouchlo.
  Ted je na rade Rusko a tak kvicite jako prasata.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vlast tě potřebuje: "A Pepku, kdyby někdo povídal, že Obama je dobytek anebo, že tu válku nevyhrajeme, tak přijdeš a řekneš nám, kdo to povídal. Rozuměls? Teď zameč a vyskoč!"

   Vymazat
  2. To Anonymní 25. ledna 2016 8:10
   Ona to nebyla láska, ale tzv. internacionalizace na základě falešné představy o osvobození pracujích od vykořisťování dle sionistické ideologie Marxismu-Leninismu.
   Ta byla posléze odložena, jako nenaplněný model cesty k NWO. Třídní boj se po odstranění tříd vyčerpal a počáteční hrůzy a krutosti byli nahrazeny budováním s omezenou ambicí celosvětové hrůzovlády. K NWO se lze dostat pouze světovým Armagedonem - válkou (to v posledních letech docela slušně plní USA) a na tu komouši neměli "koule". Proto byl soc. systém demontován. M-L nahradila válka proti světovému terorismu za cenu rozfoukání teroristického podhoubí (bídy a závisti) do celého světa.

   Takže ten Armagedon si falešnou humanitou chystáme sami v podobě neodvratné budoucí občanské války, nebo totální kapitulace a vyhlazení inteligentní a pracovité bílé rasy. Těšme se, bude to fajn!

   Mír s námi!
   Ferro

   Vymazat
 17. Není to tak dlouho, co vyznamenávali bratry Mašínovy za vraždy proti tehdejšímu politickému režimu. Je jen otázkou času, kdy občané pojmou toto jako vzor a vystoupí se zbraní v ruce proti sočasnému režimu,který již ohrožuje na existenci celý národ. Mělo by to mít přece také charakter hrdinských činů.

  OdpovědětVymazat
 18. Není to tak dlouho, co vyznamenávali bratry Mašínovy za vraždy proti tehdejšímu politickému režimu. Je jen otázkou času, kdy občané pojmou toto jako vzor a vystoupí se zbraní v ruce proti sočasnému režimu,který již ohrožuje na existenci celý národ. Mělo by to mít přece také charakter hrdinských činů.

  OdpovědětVymazat
 19. Islám v EU je nutné postavit mimo zákon. Jak je možné, že wahhábismus podporovaný Saudy lidským právům a našim zákonům nevadí? Vždyť nabádá k násilí na nás nemuslimech a zejména ženách. Tenhle islám to nejen doma praktikuje, ale i šíří do světa. TES

  OdpovědětVymazat
 20. Ve zpravodajství ČT jsou všichni prodejné šámalovy děvky,které za peníze lžou a zkreslují záměrně zprávy.
  Tyto stvůry bychom měli věšet na venkovní lampy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 9:33
   To ne,věšet docela hezké děvčata.
   Klidně je poslat do Německa,ať si užijí s těmi samci a mohla by je vést Žilková.

   Vymazat
  2. Žílková je pochopitelně neukojená, chudák manžel pořád v práci a řeší problémy 24 hodin denně, potom je vyšťavený, že sotva stojí na nohou. Prostě libidu a pudům se s nižší inteligencí nedá poručit, já jí to docela přeji. Ať si užije, pozor jenom aby se manžel dostal s tím velkým parožím do kanceláře a hlavně do nového pancéřového obrněného auta.

   Vymazat
 21. Děvčata pokud mají hlavách nasráno mohou ti samci uspokojit,to bych jim upřímně přál.Je to dobrý nápad užily by si imigranty v praxi.Hlavně ta Tvarůžková ta má k nim vzhledem hodně blízko a hlavu také vypatlanou.

  OdpovědětVymazat
 22. Asi před týdnem jsem v německé TV viděla rozhovor redaktora s vedoucím týmu historiků, autorů komentářů k oficiálnímu vydání Mein Kampfu.
  70 let po konci války, přesto byli oba velice ustrašeni. Sám vedoucí týmu historků byl z komentovaného vydání rozpačitý - Mein Kampf je totiž velice nezáživné, nudné čtení. Čtenář by jej po několika kapitolách odložil /tak tomu bylo i v době vlády NDSAP jej málo lidí dočetlo do konce/, jenže komentáře jej činí čtitelným a srozumitelným.
  Zároveň boří mýty, např. Židům je věnováno méně místa, než v jiné světové dobové literatuře, v pozdějších projevech před r. 1933 Hitler antisemitistickými výroky ještě více šetřil. /I když v sestřizích projevů dnes uváděných to vypadá jinak./
  Zato sociálním otázkám se věnoval důkladně, na mnoho zákonů, které dodnes ovlivňují náš každodenní život "se zapomnělo", eutanasii řešíme dodnes.
  Také autor komentářů upozornil, že NSDAP byla první historickou stranou, združující všechny společenské třídy.
  Rozhodně toto komentované vydání by si měli přečíst politici současní i budoucí, protože jinak tema posílí strany typu AfD a hnutí PEGIDA.

  OdpovědětVymazat
 23. v Německu žije mnoho Rusů, kteří si násilí proti 13tileté dívce nenechali líbit - viz např. http://politikus.ru/events/68324-russkoyazychnye-zhiteli-germanii-proveli-akcii-protiv-nasiliya-inostrancev.html

  OdpovědětVymazat
 24. Minulý týden jsem měl jednání se zástupci německé firmy. Byla mezi nimi asi 50-ti letá žena, obstojně mluvící česky, která mi na společném obědě po jednání vyprávěla o současných poměrech v Německu kolem "imigrantů". Hodně mě vyděsilo, když chválila Čechy, kteří zatím mohou beztrestně vyjadřovat svůj názor. Bědovala, že spousta Němců ještě nepochopila, kam to spěje a jsou nadšeni z "inženýrů", co přišli zachránit Evropu. Prý by všechny poslala do Čech, aby viděli, že ještě někde mohou mít občané svůj názor. Tlak médií v Německu je enormní. Jak dlouho ještě budeme moci mít svůj názor?

  OdpovědětVymazat
 25. Plán je jasný, vytvořit v Evropě hnědou rasu. Zatím se ho daří plnit. I když zpočátku bude trochu křiku, ale později se budeme ze všech hlavních médií dozvídat, jak jsou ta hnědá děťátka milá a chytrá a jsem přesvědčen, že se najde dost bílých dam, které do toho půjdou dobrovolně. Současně bude klesat počet odpůrců, kteří budou společensky marginalizováni.
  Je to třeba zastavit co nejdříve, migranti musí ven z Evropy. Jejich příznivci můžou za nimi vycestovat do Afriky a ne, vnucovat je ostatním Evropanům.
  Bývalé koloniální země, by se měly finančně podílet, na zlepšení životní situace v Africe.
  Ale úplně nejdřív, bychom měli sebrat soukromým bankám, právo vydávat státům peníze na dluh. Potom bude dost peněz na řešení bídy ve světě a nápravy poměrů v Evropě. P.K.

  OdpovědětVymazat