Reklama

.

.

neděle 24. ledna 2016

Ruské ozbrojené síly v týdenním sestřihu TV Zvezda. Kdekoli a kdykoli.

24.1,2016  Eurasia 24 
Uplynulý týden byl bohatý na události ve všech složkách ruských ozbrojených sil. Ty dostaly nové zbraňové systémy, napomohly k několika významným vítězstvím v Sýrii a prochází zimní fází náročného výcvikového procesu. Každou uvedenou oblast zaznamenává televize Zvezda v sestřihu videí z minulého týdne.(na konci příspěvku)

První sekvence patři vzdušným a kosmickým silám, které dostaly další protiletadlový a protiraketový systém S-400. Sloužit bude nedaleko Moskvy, přejímka a zkušební střelby proběhly na polygonu Kapustin Jar v Astrachaňské oblasti. Střelby se uskutečnily v obtížných podmínkách rušení, přesto rakety bezchybně zasáhly více než deset objektů, simulujících balistické, nízkoletící a operačně taktické vzdušné cíle.

Druhá část sestřihu ukazuje útok stíhacího bombardéru Su-34 na opěrný bod teroristů Islámského státu v Sýrii. Úder byl chirurgicky přesný a doslova vymazal z povrchu zemského nejen oba stavební objekty, ale také dvacítku teroristů a čtyři džípy s velkorážnými kulomety.

Velitel vzdušně-výsadkových vojsk Vladimir Šamanov si důkladně prohlédl nejnovější výsadkové obrněné vozidlo BMD-4M. Ale nejen to. Do vozidla nasedl a osobně provedl střelbu na polygonu Prudboj nedaleko Volgogradu (BMD-4M je vybaveno ve světě velmi žádanou věží Bachča-U s mimořádně silnou výzbrojí: 100mm kanonem, spřaženým 30mm rychlopalným kanonem a kulometem ráže 7,62 mm – pozn. geo).

Také závěrečná pasáž patří vzdušně-výsadkovým vojskům. Obsahuje záběry ze cvičení, během něhož ve středu 20. ledna provedly výsadek dva tisíce parašutistů v různých regionech Ruska. Cvičení se uskutečnilo v Uljanovské, Rjazaňské a Kostromské oblasti. (geo)


zdroj: TVZvezda.ru18 komentářů :

 1. Bijte je, nikoho nešetřete!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. TOTO BYLO SMAZÁNO.

   ŽADÁME NAŠE PARTNERY Z NWO,ABY NÁM POVOLILI

   EU Army pod komandem našeho cara generalissima PUTINA.Ten šrot z miululého století co tu předvedla prý US Army,který se rozpadává na našich mírně zvlněných dálnicích a musí být odtahován na tyči,protože zdržuje dopravu,at dají ONI radši přetavit do peca.

   POŠLETE NÁM Z USA POŘÁDNÉ PANCEŘÁKY JAKO BREŽNĚV V 68, abychom se mohli před nimi s dětmi nechat fotit a jako jemu mohli i vám tleskat aspon dalsich "20let"NO NI?

   Vymazat
  2. Běž si zatleskat na letiště do Mošnova mezi těch 250,000 čuráků,co tam v loni bylo,až tam zas bude ta NATO onánie....

   Vymazat
  3. NA LETIŠTI MOŠNOV VEDENÍ OSV BYLO.ZAŽILI JSME TAM PRIMA DOBRODRUŽSTVÍ.

   Ptali jsme se hned,na informacich,kde že je stánek s požadavkem zrušení NATO a vybudování EU Army pod velením našeho blahorodí bolševika PUTINA.Totéž jsme se ptali u tamního stánku rozhlasu.Ti byli fakt při smyslech a poslali nás do řidící věže,kde ten cirkus řidil major.
   Nedali jsme se odradit a neprodyšně uzavřený prostorem do věže skutečně pronikli a náš fujer se tam zeptal,jestli si můžeme přiště otevřit stánek Občanské Společnosti Voličů,kterých je 8 396 132,ŽE BY TO JAKO POMOHLO.NO ŘVALI JSME SMÍCHEM,když se náš fujer vrátil,nezraněn a vyprávěl,že prý o to máme požádat na internetu A BUDE NÁM VYHOVĚNO.Tak nám volové pomožte a pište na www.natodays.cz

   Vymazat
  4. zjisti si , co to slobolsevik znamena, kdo to byl a v cich sluzbach demente...

   Bolseviku, komancu, fasistu a veskere te verbeze je plny Bruel...
   V Rusku jsou napr komanci v trapne a bezvyznamne opozici...

   Vymazat
  5. 22:08
   23:34
   Pepku, ty jsi se zase nějak rozvášnil. Jen do zblbnutí opakuješ pořád to samé. No, nic, nějaký ten šekel z tvé placené agitky snad kápne, ty blbem zůstaneš, to se nezlepší. Prostě, když člověk vezme v potaz, čemu jsi se narodil, tak je ještě s podivem, že se takový retardovaný dement naučil psát.

   Vymazat
 2. Osvobození Kyjeva nebo Krymu trvalo od zahájení osvobozovacích operací několik dní. Je proto divné, že město Rakká nelze stále vyrvat z moci IS.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. co jsi ty za dementa je k nevire...fandis a podporujed teroristy z ISIS jen proto, ze s nimi s uspechem bojuje Rusko....neuveritelne jakej ses primitivni vul

   Vymazat
  2. Dement jsi ty, nejsi schopen ani pochopit význan psaného textu.

   Vymazat
 3. ale i na Raká dojde....válce, troubo, nerozumíš

  OdpovědětVymazat
 4. ale i na Raká dojde....válce, troubo, nerozumíš

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Á, pán je zkušený válečník. Typuji znalce válek na držitele modré knížky, léčícího si své četné mindráky siláckýmu kecy v e-diskusích. Ani psát pořádně ses nenaučil, těch chyb v jednom výlevu!

   Vymazat
 5. Na Ukrajine to rusti nackove projeli, v Syrii taky. Ruska ekonomika i rubl jsou v prdeli.
  Takhle se vlastizradna komunisticka lejna ruskych tankistu v Praze asi nedockate.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Drž klapačku,ty potracenej parchante z knížecího nočníku!!!!!!

   Vymazat
  2. Jasně Pepku, jdi se radši zeptat rábiho, jestli už našel tu tvoji předkožku, ty bolševický "vyvolený" demente, synu stbáka.

   Vymazat
  3. Musíš být zoufalý !!

   Vymazat
 6. Anonymní 7.54- jak to děláte, že jste tak hloupý?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pro 11:54 -- on to nedělá, on se tak narodil... a bohužel není sám

   Vymazat