Reklama

.

.

neděle 24. ledna 2016

Spiegel: Právníci podali na Merkelovou žalobu u Ústavního soudu!

24.1.2016   První zprávy
Autor žaloby označil německou kancléřku za „recidivistku". Podle něj Angela Merkelová opakovaně přijímala rozhodnutí v rozporu se zákonem, a jedno z nejvážnější bylo otevření hranic pro uprchlíky, píše německé vydání.
Usměrní Merkelovou Ústavní soud?

Skupina právníků podala u Spolkového ústavního soudu v Karlsruhe žalobu proti imigrační politice německé vlády, uvedl časopis Der Spiegel.

Právníci požadují, aby soud uznal, že rozhodnutí Angely Merkelové ze dne 4. září 2015 o tom, že jsou otevřené hranice pro uprchlíky, v rozporu základním zákonem Spolkové republiky Německo. Rovněž za jeho porušení může uznat skutečnost, že Merkelová brání uplatňování pravidel dohody z Dublinu a německého práva azylu a právo na pobyt.

„Německá kancléřka nemá v rámci své politiky právo překračovat hranice zákonů a překračovat pravomoci, které obdržela od voličů prostřednictvím parlamentu," řekl autor žaloby, advokát z Düsseldorfu Clemens Antweiler. Zdůraznil, že Merkelová je „recividistkou", neboť od otevření hranic to není první rozhodnutí v rozporu se zákony Německa a Evropské unie. K tomu se také vztahují pochybná opatření, která kancléřka přijímala pro překonání krize eura, a upuštěním od jaderné energie.

Imaginární svět Merkelové se zhroutil v jediném okamžiku

Podle Evropské agentury pro kontrolu vnějších hranic Frontex se v roce 2015 do EU dostalo více než 1,2 milionu přistěhovalců. Evropská komise konstatovala, že současnáimigrační krize na světě je největší od druhé světové války. Migrační politika německé kancléřky vyvolává otázky nejen obyvatel Německa, ale celé EU.
První zprávy , Jiří kouda

12 komentářů :

 1. Už byl nejvyšší čas. Časem tato nezodpovědná ženská určitě bude prohlášena největším škůdcem pro evropské zájmy. Možná bude taky původcem rozpadu Schengenu a krachu eura.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ten rozpad by se dal hodnotit pozitivně.

   Vymazat
  2. Angela Merkelová je údajně dcera Hitlera:
   www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/7177-konspiracni-teorie-se-siri-internetem-nemecka-kanclerka-angela-merkelova-je-udajne-dcera-hitlera

   Vymazat
 2. To se brzy probudili.

  OdpovědětVymazat
 3. Její děda Adolf Hitler si z Německé ústavy udělal trhací kalendář a používal co se mu hodilo a na umlčení kritiků používal krvavé řezniky z SA použije vůdce Merkel na umlčení soudů a advokátů milion teroristů co má k dispozici?

  OdpovědětVymazat
 4. Turecko je označeno jako drak,tak se namlsal,že si žádá princeznu,ona ne,tak se snaží vykoupit 3mld.EUR.Schází,co Řecko,tomu nepřispěje nikdo?

  OdpovědětVymazat
 5. Žalobu??? Se divim, že jí ještě někdo neuzemnil-doslovně! Její jednání už dávno není na žalobu, ale na šibenici! Včetně celého europarlamentu a naší vlády!
  Petra

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jednoznačný souhlas, zavřít, udělit trest s.... za kolaboraci a vlastizradu a pak už jen čekat, kdo vyleze z díry! Jsem přesvědčen že USA/CIA by udělala vše, aby ji zachránili!

   Vymazat
  2. Přesně tak. Snažili by se jí získat, aby náhodou nemluvila. Tedy pravdu. Jsou jen dvě možnosti; buď je ,,navedená", nebo psychicky nemocná!
   Petra

   Vymazat
 6. Přidávám se k žalobě !!

  OdpovědětVymazat
 7. Na Hitlera Němci spáchali alespoň atentát.

  OdpovědětVymazat
 8. Uvidíme,co na to ústavní soud SRN v Karlsruhe.Po
  tom můžeme mluvit.Svým zvaním muslimů do Evropy se
  dopustila trestného činu genocidy evropského oby-
  vatelstva.Ten je nepromlčitelný.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat