Reklama

.

.

středa 20. ledna 2016

Srbsko nedovolí migrantům návrat na své území

20.1.2016 Svobodné noviny

Srbsko nedovolí migrantům návrat na své území ze sousedních zemí, řekl srbský první místopředseda vlády a ministr zahraničí Ivica Dačić novinářům po setkání s jeho slovinským protějškem Karlem Erjavcem, informovala tisková agentura TASS.


„Srbsko nedovolí návrat uprchlíků na své území a bude reagovat odpovídajícím způsobem, pokud některé sousední země přijmou jednostranná opatření,
“ uvedl Dačić. Dačić vysvětlil, že Srbsko bude nuceno jednat tímto způsobem, pokud se Chorvatsko, Slovinsko a Rakousko uchýlí k jednostranným řešením uprchlického a migračního problému.

Dačić uvedl, že Erjavec přijel do Bělehradu, aby informoval srbské vedení o iniciativách slovinského premiéra Mira Cerara o způsobech, jak ukončit migrační krizi. Aniž by zašel do podrobností těchto iniciativ, Dačić uvedl, že obě země by se měly vzájemně informovat o opatřeních a krocích, které plánují přijmout.

„Srbsko respektuje a žádá Evropskou unii, aby vytvořila jasnou evropskou politiku v této oblasti,“ řekl Dačić novinářům.

Srbský ministr zahraničí potvrdil, že Srbsko je proti jednostranným akcím některých států, a předpokládá, že by všechna opatření měla být součástí jediné a jednotné evropské politiky. Podle Dačiće, uzavření hranic a snížení jejich průchozí kapacity; pozastavení shengenské dohody, které se Rakousko chystá udělat, stejně jako jednostranné kroky, způsobí řetězovou reakci podél celé balkánské trasy migračního toku.

Dačić také uvedl, že Srbsko nedovolí migrantům zůstat v zemi. „Nikdo nezůstane v Srbsku, pokud oficiálně nepožádá o azyl v souladu s mezinárodními postupy. Pokud někdo bude chtít vyřešit problém v naději, že migranti zůstanou v Srbsku, tak se mu to nepodaří,“ varoval Dačić. Ministr dále ironicky poznamenal, proč přistěhovalci nemíří do Kosova, které je, jak uvedl, „centrem demokracie a rozvoje a silné prosperující území.“


22 komentářů :

 1. Kam teda půjdou ty průvody? Podívejte se na mapu...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Průvody půjdou přes Černé moře na Ukrajinu, a asi i přes Bulharsko a Rumunsko - a odtud se vydají západním směrem pře Slovensko a Polsko a pak taky přes nás... Představte si to jako tekoucí a taky jako prosakující vodu. Když jí postavíte do cesty nějakou překážku, začne téct jinudy. To bylo vidět v momentě, kdy Orbán dostavil plot. Povodeň uprchlíků se stočila ze Srbska přes Chorvatsko a Slovinsko do Rakous. Je tedy jasné, že až se postaví ploty na této cestě, tato povodeň se stočí více na sever a až obteče překážku Maďarsko stočí se prudce západním směrem - a na této cestě ležíme my. Ještě jedna alternativa je přes totálně děravé Řecko do Itálie a pak přes Itálii na sever - ale zde by museli pašeráci lidí mít v Řecku zázemí a čluny - čemuž lze zabránit... Je to celkem logické. Kdyby to někdo zadal na starost mě, bylo by to celkem jednoduché zastavit - postavit plot kolem celé Evropy až k Baltu a to i kolem Pobaltských republik. Do moří kolem Řecka a Itálie nasadit čluny s vodními děly s rozkazem vodou i třeba taranováním atd. přinutit čluny a lodě plující směr Evropa z Turecka či Tunisu atd. otočit se... jakmile by opustili výsostné vody daných států - 20 mil. od pobřeží... Podobně se dají vodou sestřelit všichni ti, co lezou v Ceutě a dalších enklávách tak drze přes plot... Je to sice drsné, ale jiné řešení, jak donutit ty lidi dodržovat zákon státní hranice zde není.

   Vymazat
  2. Cez Slovensko nepôjdu. Stavíme sa?

   Vymazat
  3. Ty 0:00, už snad máte na SK plot? My také ne. Tak ty tisíce slimáků těžko zastavíme.

   Vymazat
  4. Dochází tedy přesně na slova prezidenta Zemana , který na toto všechno upozorňoval v době kdy ještě bylo možno zjednat nápravu . Všichni ti , kterým tato varování byla určena ho ignorovali , zesměšňovali nebo ho hrubě uráželi . Omluví se mu snad někdo ? Silně o tom pochybuji a na nápravu tohoto šílenství je už asi pozdě . S příchodem jara příval černých kobylek Evropu zaplaví . Ozubená pleš Otík se svými kumpány se jistě už učí zpaměti verše z Koránu a zvěrokleštič Bělobrádek se svojí klidnou sílou KDU samozřejmě taky .

   Vymazat
 2. Samozřejmě, že je nikdo nechce. To by byl vůl. Půjdou tam, kde bude nejmenší odpor. Takže ten odpor opravdu musí nastat!! Nesmíme dát na něčí keci, že jsou pro nás výhodou. Budeme mít akorát problémy a někdo někde si bude jen mnout ruce, jak to všechno klape. My tady, jsme ještě neztratili rozum jak ti pomatenci v takzvané západní Evropě. Rozumíte, vy různí komisaři, šílení vládci, výtači a nepřátelé svých vlastních národů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Že je nikdo nechce? Nenechte se mýlit!
   https://emigratetoczechrepublic.wordpress.com/news/

   Vymazat
  2. Vole, proč zde propaguješ musulmany. Jdi s nimi do prdele, sluničkáři!!!

   Vymazat
  3. Ty 22:16, proč hned vole. Jen se seznam s naší pátou kolonou vítačů. TES

   Vymazat
 3. Zvrhlá pohádka o Sněhurce nestačí?

  http://aeronet.cz/news/ceska-neziskovka-tlaci-do-skol-multikulti-komiks-o-hamidovi-a-jeho-ceste-do-svedska-preprogramovavani-ceskych-deti-za-zady-rodicu-bezi-na-plne-obratky-na-trebicsku-malujou-ve-skolkach-deti-na-hned/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to je dobrá síla. Jsem již starší a tak mé děti nechodí do školky a zatím ani vnouček, takže u mě zatím dobré.

   Vymazat
 4. sra.kový a hoaxový web nalhávající samotným uprchlíkům - zřizovatel je patrně nějaká pašerácká organizace, která na zoufalých naivkách vydělává neskutečné prachy...

  OdpovědětVymazat
 5. Utecenec v Nemecku stretol zazracnu vilu.Ta mu slubila,ze mu splni 3 zelania.A tak si mlady chlap zelal peniaze.Stalo sa.Dostal kopec penazi.Ako druhe zelanie vyslovil,krasny,velky dom.Stalo sa,pred nim stal nadherny dom.Ako tretie zelanie hovori,,a teraz urob zo mna Nemca,,Stalo sa,ale zmizli peniaze,aj nadherny dom.Nahnevany utecenec sa pyta,preco vsetko zmizlo.Vila mu odpoveda,,tak teraz si Nemec,tak teraz rychlo do roboty,a zarob si na peniaze aj dom sam.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Německo dluží "někomu" 80% z ročního HDP a ještě krmí imigranty, kteří jim znásilňují ženy a dívky. Nevíte, proč si Němci volí to, aby jim vladly svině?


   Vymazat
 6. Směrujte to do Francie, Kadáfího bombardovali Francouzi! Nevím které státy dlužily Libyi peníze, ale dělalo to 200, nebo 300 miliard dolarů. Komu to teď vlastně dluží?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi je to všechno už v prdeli , protože opilec Juncker prohlásil , že je z toho všeho už unaven a hlavně prý z těch kteří žádné migranty nechtějí přijímat .

   Vymazat
 7. EU legálně, díky masívní a nezastavitelné nelegální migraci statisíců, zjara pak milionů imigrantů a zabijáků z IS, tímto páchá genocidu na vlastním obyvatelstvu!!!Očekávám konec skvělé socialisticko-multikulturní "rodiny" zvané EU již za necelé DVA ROKY!Ve čtvrté říši vzplanutí hněvu, frau svázák DDR Merkel, shozena z říšského křesla a souzena veřejným plebiscitem!

  OdpovědětVymazat
 8. Ožrala Junker to má spočítané!

  OdpovědětVymazat
 9. Naše slavná armáda by měla cvičit na hranicích . Nezná terén pohraničí a musí být připravena na velký nápor sarančat nebo termitu . Německo není nafukovací . Pane ministře obrany víte co je obrana republiky ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sarančata a termiti, jsou velmi přizpůsobiví, naše země se může ze dne na den, stát velmi oblíbenou destinací, pan Dinnnebier, knýže, neziskovky a pražská kavárna se o to jistě postarají.Praotec Čech by dnes zvolal:"Vidím zemi, jež oplývá velkou Osmanskou říší, bez strdí, vepřového, piva, řídí se zákonem šáriji a stavbou mešit".

   Vymazat
  2. Spíš to bude vědět jeho manželka komediantka Žilková . Ta zná a ví všechno . Prý české ženy se samy pohrnou do náruče černým samcům .Myslela tím i svoji povedenou dcerušku Agátu ?

   Vymazat
 10. Pohádku O Sněhurce s M.Donutilem jistě již zařadila všechna arabská média vč. IS do vysílání, aby se vědělo, jakou budoucnost má Evropa a jak je český národ připraven na islamizaci.

  OdpovědětVymazat