Reklama

.

.

sobota 30. ledna 2016

Teroristé se chystají proniknout do RF z území Ukrajiny


30. 1. 2016    zdroj
Tyto signály dostávají ruské zvláštní služby. První zástupce vedoucího kanceláře Národního antiteroristického výboru RF Jevgenij Iljin 29. ledna novinářům sdělil, že teroristé se připravují zkusit proniknout do Ruska z území jiných zemí.


Zejména se jedná o Ukrajinu. Teroristé se také mohou pokusit dostat se do Ruska přes Střední Asii. Tyto signály přicházejí ruským zvláštním službám.

Bylo jim také oznámeno, že mezinárodní teroristé se snaží dostat do Evropy přes balkánské země. "Tyto informace jsou k dispozici zvláštním službám balkánských zemí i RF... Tito teroristé se připravují proniknout dále do Evropy," řekl Iljin.

Řekl, že většinu práce při shromažďování informací o mezinárodních teroristech je Rusko připraveno vzít na sebe. "RF poskytuje tyto informace všem partnerům, kteří mají zájem o boj proti mezinárodnímu terorismu," zdůraznil Iljin.

Dříve poradce hlavy Národního antiteroristického výboru RF Andrej Pržezdomskij uvedl, že zvláštní služby RF jsou informovány o existenci praporu DAEŠ, který připravuje teroristické činy v Rusku a dalších evropských zemích.

V této jednotce jsou hlavně teroristé, kteří pocházejí ze severního Kavkazu, školí je bývalí důstojníci irácké armády.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr.Vladimíra Grulichová

9 komentářů :

 1. čím dřív začnou tím rychleji bude od nich pokoj protože zaplatí cenu nejvyšší !!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tyto řezníky dopravil režim USA a Polska na Ukrajinu před tzv.Majdanem.Uvedli se hned první den,když vyvlekli z domu velitele policie a před jeho ženou mu uřízli hlavu motorovou pilou.Pak už toto prováděli ve velkém,když řezali hlavy vlastenců z domobrany a hlavy posílali jejich rodinám.To vše pod patronací vojáků USA a také Izraele.Své by o tom mohl vyprávět i grázl europoslanec štětka Štětina,který čirou NÁHODOU byl zrovna v hotelu a i patře odkud byli vražděni lidé cizími ostřelovači.Potom syčák Štětina za ty zavražděné držel na václaváku minutu ticha.Je to pořádná svině.

   Vymazat
 2. Přesně tak Rusové nejsou hlupáci v takovém případě jde humanita stranou což plně schvaluji z terorizmu je vyléčí Kalašnikov.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No, oni se s piráty a teroristy moc nemazlí.
   https://www.youtube.com/watch?v=BSNaCIplhnc

   Vymazat
 3. Třeba si jednoznačně uvědomit, že Rusko zachraňuje i našu prdel. To jen takový zaprodanecký a kolaborantský humus, jako Sralbotka, Zavoralek, Belobradek, Kradousek etc. blouzní o jakési agresi Ruska! Fuj s nimi do jezer pekelných!!!
  pražský vrabčák Čimčaro

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 16:11
   Souhlasím.
   Jenže ti to vědí a schvalují.
   Už při prvních náporech utečenců,se mluvilo o tom,že po výcviku v západních zemích,budou převelení na Ukrajinu.Proto se nemůže naplnit smlouvy z Minska,aby se mohl znova rozhořet voj.konflikt na východě Ukrajiny.A tady mám obavu,že to nebudou kalašnikové,ale něco horšího.

   Vymazat
  2. Máte pravdu oba dva . Schyluje se ke katastrofě přesně tak jak to pro tento rok předpověděla vědma Vanga .

   Vymazat
 4. Když Rusové zjistí,že Ukrajina jim pomohla do Ruska,přestane Ukrajina existovat.Měli by si to
  ukrajinští vůdci řádně promyslet,protože je to
  nepřátelský akt proti cizí zemi.Žádné kecy o rus-
  ké agresi jim nepomohou.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. PAne Majevský toto je zjednodušené tvrzení, přestane existovat...to si myslíte, že tam vtrhne regulerní armáda RF, nebo tam hodí atomovku?? Toto jsou strašně složité šachy a žádný tah už nelze vzít zpět.

   Vymazat