Reklama

.

.

středa 20. ledna 2016

Teroristé se pokusili o útěk na tanku před ruským letadlem


20. 1. 2016     zdroj
Ministerstvo obrany RF zveřejnilo video leteckého úderu na vojenskou techniku teroristů v Sýrii. Teroristé, když uviděli letadlo, se rozbíhají z tanku a kdosi z nich se snaží jej odvézt z dosahu palby ze vzduchu. Avšak po chvíli je vidět hořící bojové vozidlo.


 Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr.Vladimíra Grulichová

18 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Ještě lépe na padající rubl.

   Vymazat
  2. Uteč , nebo ti rubl spadne na už tak chorou hlavu !!

   Vymazat
  3. Proč? Neublíží, je to jen cárek papírku. Zlatý není a ani nehrozí, že by někdy byl.

   Vymazat
  4. To si můžou s dolarem podat ruku, troubo.

   Vymazat
  5. Ten kdo prodal unci zlata v roce 2011 tak dostal 1900 USD. Kdyby to samé udělal dnes, dostal by 1100 USD. Kdo měl v roce 2011 57000 rublů, mohl si koupit unci zlata, dnes by k tomu potřeboval 88000 putinovských rublů. Kdo je na tom lépe? Chápu, že levicová logika říká, že lépe je na tom ten, kdo je na tom hůře, protože je podle komunistů přece v právu a dolar prý stejně skončí.

   Vymazat
  6. Ale letadla a rakety mají Rusové lepší než USSA a jejich vazalové.

   Vymazat
  7. Právě tak jsem to chtěl komentovat :)

   Vymazat
 2. A 150 milionů amíkuuuuu...

  OdpovědětVymazat
 3. 16.11.Tak tobě asi teroristi z IS přirostli k srdci.

  OdpovědětVymazat
 4. 16:11 ZLOKOT ty si padol mamke v porodnici na hlavu!

  OdpovědětVymazat
 5. Video ukazuje, jak někdo trefil tank za jízdy.
  Podle čeho objektivně a spolehlivě poznáte, kdo střílel, z čeho a čím střílel a čí to byl tank?
  Díky, Petr

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hazké zpochybnění, ale Petře, stejně jako tovje další nestojí za nic. Záběry jsou pořízeny z ruského dronu, který zároveň naváděl ruský bitevník. Tank se schoval pod příkrý svah, letoun ale nalétl z druhé strany a bylo po vtákách. Tank patřil ISIL. Ruské letouny jsou ze země naváděny syrskými a asi i ruskými letovody. Proto ty zdařilé trefy. Marek

   Vymazat
  2. Střílelo se palubním rychlopalným kanónem letounu Su25.V tanku následně po zásahu došlo v hoření munice, plameny sšlehaly i z dělové hlavně.

   Vymazat
  3. Já vůbec nechci nic zpochybňovat. Jsem laik a z toho videa poznám pendrek, proto se ptám. Jen pořád nevím, podle čeho se pozná, že šlo o tank patřící ISIL ani že šlo o zásah rychlopalným kanónem z letounu Su-25. Žádný letoun vidět není. Petr

   Vymazat
  4. Tato otázka ❔ stojí a padá s Vaší osobní důvěrou k prvotnímu informačnímu zdroji.

   Nikdo z nás tady nikdy nedokáže zjistit pravdu o takovýchto informacích, pouze jim muže více nebo méně důvěřovat.

   Nevím od koho má video lifenews, ale jestli od ruské armády, tak mu věřím, tanky tam Rusové určitě ničí, ISIS je má oficiálně ve výzbroji, včetné Abramsů a Rusové emají důvod videa falšovat, protože vzhledem k absolutní vzdušné převaze kterou mají, musí být takovéto akce víceméně rutinou.

   Nicméně je to ve své podstatě, jedno, ten se směje naposled kdo se směje nejlépe ;) takže podstatné je pouze to kdo zvítězí a bude tím pádem psát oficiální historii.

   A já doufám, že to nebudeme my západ a NATO, protže to by znamenalo další vítězství zla a západnímy státy organizovaného terorismu.

   Krásný večer.

   Vymazat
  5. Vážení 21:22 - díky. lépe bych to nenapsal. To je podstata Petrova rejpání. Věří jen co řeknou v Americe, v NATO a protiassadovští povstalci - což je všechno vlastně Islámský stát. Marek

   Vymazat
 6. No pasaran ! :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) .

  OdpovědětVymazat