Reklama

.

.

úterý 19. ledna 2016

Teroristům DAEŠ byly sníženy platy na polovinu


19. 1. 2016   zdroj a zdroj
Opatření se týká všech teroristů bez ohledu na jejich postavení. Vůdci teroristické organizace DAEŠ (v RF zakázané) rozhodli o snížení platů všech teroristů, informuje Independent s odvoláním se na znění příslušného nařízení.


"Vzhledem k mimořádným okolnostem, jimž DAEŠ čelí, bylo rozhodnuto snížit o polovinu odměny, které jsou vypláceny všem mudžáhidům," je uvedeno v dokumentu.

Nařízení bylo vydáno finančním orgánem teroristů, který se nachází ve městě Rakka v Sýrii. Text konstatuje, že snížení mezd se vztahuje na všechny členy organizace bez ohledu na jejich postavení.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr.Vladimíra Grulichová

23 komentářů :

 1. To je jistě zásluha "protiteroristické koalice v čele s USA"!! :-)))))

  Vždyť se o potlačení IS státu snaží již tři roky!!!

  Rusko páchá jen válečné zločiny, používá zakázané zbraně a udržuje tajné styky s IS. Toto vše objasňuje duševní gigant, odborník na agresivní Rusko v objektivních Lidových novinách. Tento odborník je i častým hostem v objektivní, Amerikou ani "neziskovkami" neovlivňované "NAŠÍ" veřejnoprávní t.v. :-)))))

  Doporučuji přečíst. :-))))

  http://www.lidovky.cz/sir-valecne-zlociny-ruska-v-syrii-delikatni-vazby-s-is-a-zakazane-zbrane-1ah-/zpravy-svet.aspx?c=A160118_152857_ln_zahranici_msl

  Proamerický aktivista. :-))))))

  OdpovědětVymazat
 2. Snížit platy nestačí bylo by lepší uřezal jsi navzájem hlavy a urychleně odchod k ˇAlahovy kde je čeká 70 panen !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ta část věty co se týká 70 panen mně poněkud zaujala, jak k množství, tak ke kvalitě toho materiálu.
   Pepa námořník

   Vymazat
  2. Pro 16:10 - Oprava textu:
   Snížit platy nestačí, bylo by lepší uřezat si navzájem hlavy a urychleně odejít k Alláhovi, kde je čeká 70 panen!!!
   editor

   Vymazat
  3. 16:45-"editore", možná nevíte, že Monika se v Česku nenarodila a nechodila do českých škol. Já nemít "editora" v PC, musel bych se před Ikemou stydět. Veďte to prosím v úvahu, děkuji. P.S. vím to z diskuze mezi Monikou a "vlaštovkou".

   Vymazat
  4. Ať přijedou do Německa mutti Merkel jim to vyrefunduje,z toho přece nemůžou vyžít i když nechlastaj,nekouří a na E55 se nenechaj obsluhovat....

   Vymazat
  5. 18:35
   Míro,je to tak ...
   Monika je obdivuhodná,že tak umí češtinu ...
   A hlavně,že jí chce umět!!!
   jituš

   Vymazat
 3. To nevadí. V rublech to vychází furt stejně!

  OdpovědětVymazat
 4. Turecku dochází prašule,amíci také neví kam dřív ,jestli podpořit is,nebo dát něco na kanonky a až rusové zavřou pramen ze Syrie do Iráku,tak teprve bude bída :-)

  OdpovědětVymazat
 5. Tak a stejně vim hovno kdo je platí,jsou to jen blafy a hovno.Steně si nakradou kolik potřebujou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Možná jim Putin snížil platy:) Nejhorší je, když mají "blahoslavení" volební právo.

   Vymazat
 6. A já myslel, že bojují z čisté lásky k Alláhovi.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oni spíš bojují kvůli těch 72 pannám,na Alláha serou,ale nevím,kde by jich tolik furt brali a v Evropě už se snad díky té gender výchově vyskytují jen předškolního věku.

   Vymazat
 7. Amerika jim rozmlatila banku, tak nemaji na vyplaty. A Putler jim nepomuze, protoze rubl klesl na polovinu.
  Navrhuji usporadat sbirku na NR. Blbi jste na to tady dost.

  OdpovědětVymazat
 8. Zdravím, zkoukněte díl prostřena, kde je hostitelkou muslimka. Ano, jsme tolerantní, ovšem že se oné muslimce přizpůsobila celá skupina tak, že kvůli jejímu islámu nebude nikdo celý týden podávat alkohol, protože ho ona nesmí nejen pít, ale ani stolovat s nikým, kdo alkohol pije, to už je moc! To je omezování osob! Ona jako přistěhovalec se nepřizpůsobí ani omylem, ale všichni okolo musí přizpůsobit život jí. Odporné! Navíc se neuvěřitelně povyšovala-vychvalovala atd… Kdo shlédne, pochopí. Nikdy bych s muslimem-muslimkou neseděla u stolu a ani nesdílela místnost. Odporný islám!
  Petra (dala jsem stejný příspěvek původně ke článku na pravém prostoru, takže sem moc nezapadá, ale souvisí s islámem)

  OdpovědětVymazat
 9. Tak - oni mají nějaký plat? Co je to za hovadinu? Kdo je platí, z čeho a za co? "Terorista" je něco jako zaměstnanec - čí? Nebylo by lepší už přestat s tím blbnutím? Server Novinky už píše jen hnusné bulvární sračky a pořád se tomu říká publicistika, takzvaní čtenáři k tomu ale pořád píšou svoje žvásty, a blbnou na kvadrát. V diskuzi k úplně každému článku ( školství, těžba uhlí,daně apod.) se čvachtá o muslimech, znásilňování a uřezaných hlavách a podobné sračky. Který moment to byl, kdy čeští občané (českové) tahle neobyčejně zblbli? Nebo po internetu lozí a píší ty kraviny jen blbci,zatímco normální lidé se tomu vyhýbají? Už vážně nevím, co si mám o české společnosti myslet. Jsou všichni na bednu nebo co.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě jsi spadl z Měsíce a rovnou z jeho odvrácené strany.

   Vymazat
 10. Jestli je budou stále takto nespravedlivě znevýhodňovat, tak asi brzo skočí do člunů a máme je v Evropě. Ještě že má Evropa tu silnou Merkelovou, která vše zvládne. P.K.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No vidíš jak pitomě žvaníš. Máš to zapotřebí? Nebo pociťuješ nějaké nutkání mocí mermo napsat taky nějakou kokotinu? Vždyť jsou to úplné kraviny - od kdy může dostávat terorista "plat?" A od koho? Že by byl terorista něco jako montér nebo instalatér? Takový blbosti - kdo mohl něco takového napsat - kde je něco takového ke čtení? Když píšeme takové hovadiny a lidé to asi opravdu berou vážně, pak můžeme už psát cokoliv. O mimozemšťanech, Godzille, Jacku rozparovači - jakoukoliv hovadinu a lidi k tomu budou diskutovat o muslimech a Merkelové.

   Vymazat
  2. Silná slova 19:50 pramení ze slabé mysli. Žoldáci Daeš samozřejmě berou plat - žold. Co se divíš. Z čeho by žili? Za co by nakupovali např.drogy? Ty mimozemská rozpáraná Godzilo!

   Vymazat
  3. Anonymní19. ledna 2016 19:50
   „No vidíš jak pitomě žvaníš. Máš to zapotřebí? Nebo pociťuješ nějaké nutkání mocí mermo napsat taky nějakou kokotinu?“
   Jo, pociťoval jsem nutkání napsat taky nějakou kokotinu. Tak „závažný“, mi ten článek připadal. P.K.

   Vymazat
 11. Rusáci odrezali zdroj príjmov pre DAEŚ z Turecka, Turecko po russkych naletoch na cisterny IS nemôže kšeftovat so syrskou ropou a tým IS stratil značnu čast príjmov. USA z toho budu zufale,ved IS je ich umiernená opozícia proti Asadovi tak USSmani opät zdvihnu platy umiernenej urezavacsko hlavovej opzícii IS,ved to si nemôžu dovolit. Kdo bude bojovat v Sýrii za USSácku démonkraciu a ludské práva ?

  OdpovědětVymazat
 12. nebombardovali usáci tu banku proto, že se ručníkáři nemohli probourat do trezoru ?
  Koloděj

  OdpovědětVymazat