Reklama

.

.

středa 20. ledna 2016

Uprchlíci XXXII. – evropské elity začínají uvažovat o tom, co Kosa psala už před půl rokem….

- vlk -
20.1.2015 Kosa zostra čili vlkovobloguje.wordpress.com


Ohledně migrační vlny a nutnosti konat evidentně přituhuje. A to všude. Určitě v Bruselu, kde už i takový Tusk už asi pochopil, vo co go a včera prohlásil, že EU má dva měsíce na to, aby účinně vyřešila příliv uprchlíků do Evropy, jinak že se Schengen rozpadne. Hosana!!! Jen doufám, že není v celoevropské centrále s tímhle náhledem sám… Což ani zdaleka není jisté.

Přituhuje i v Berlíně, který má , alespoň pro mne, nejvíce másla na hlavě. Tam se jednak už konečně opravdu začínají propadat preference CDU a Merkelové a to na celoněmecké úrovni až na nějnižší úroveń od posledních voleb – oproti nim se vypařila celá 1/4 voličů a antiimigrantská AfD už je podle posledních průzkumů aktuálně třetí nejsilnější německou politickou silou. Pro ty, kdo se nyní chystají jásat, přidám informaci, že by měli, před tím jásáním vzít na vědomí, že AfD, kromě jiného, například požaduje totální revokaci Benešových dekretů a odškodnění neprávem vyhnaných sudetských Němců!!! Nic podobného od té proklaté Merkelové nehrozí….

A situace se hrotí i v Praze. Včera premier Sobotka přišel s tzv. záložní evropskou hranicí – tedy s tím, že když nebude fungovat dohoda s Tureckem (která zatím rozhodně svůj účel ani zdaleka neplní) a Řecko také nebude schopno plnit své závazky, bude nezbytné vytvořit na linii bulharských a makedonských hranic chráněnou linii. Nasazením technických a lidských prostředků. A tím konečně vystavit tomu nekonečnému proudu migrantů trvalou stopku.

Nehledě k tomu, že rakouský ministr zahraničí Kurz, minulý týden pro Die Welt, ohledně Turecka, pro mnohé – včetně mne – senzačně, řekl toto:

Kurz:

Kooperace s Ankarou je nutná. Ale my jsme delegovali na Turecko něco, k čemu ho nezbytně nepotřebujeme – pro zadržování uprchlíků! Pokud delegujeme zajištění vnějších hranic EU na Erdogana, vznikne masivní závislost, kterou vidím jako mimořádně nebezpečnou. Je doložitelné, že mnoho politiků mělo strach z ošklivých obrázků při obraně hranic. Ale nemůže existovat, abychom tento úkol přenechali Turecku, jen proto, že si nechceme ušpinit ruce. Ochrana hranic se nedá dělat bez ošklivých obrázků …
Na adresu Bruselu připojil:

Je kontraporoduktivní, když Brusel podporuje finančně Řecko k tomu, aby ono migranty z řeckých ostrovů co nejrychleji transportovalo na makedonské hranice.…
... Současné plány na rozdělování uprchlíků uvnitř EU prostřednictvím kvot je nerealistické. Kvoty bychom nejspíše prosadili, pokud nejzatíženější státy EU zabrání dalšímu příchodu migrantů na své území a a nebudou už více poskytovat azyl.
Zdroj: http://www.welt.de/politik/ausland/article150933461/Es-wird-nicht-ohne-haessliche-Bilder-gehen.html

Uměli byste si tohle všechno představit ještě před Silvestrem? Asi sotva. Tedy byste nečetli Kosu a tenhle, bohužel, nekonečný seriál Uprchlíci. Protože to, k čemu nyní dospěla alespoň část evropských politiků i politikářů a doufejme, že už je jich většina, Kosa psala dávno a dávno….

Například 30.7.2015 v článku

Uprchlici III- Proč s tím nic nedělají?!
stojí třeba toto:

Je jen superpikanterií, že Balkánskou cestu do provozu uvedli nikoli běženci ze Sýrie, Afghanistánu, Eritrei nebo Iráku a Pakistanu, ale demokratičtí Kosovští Albánci, kvůli kterým jsme rozvrátili zbytkovou Jugoslávii!!!! Toto uvádím jako podnět pro zastánce teorií o rafinovaném spiknutí Sorose a Američanů na rozvrácení Evropy – odtržení Kosova, vznik od samého začátku zjevně nefunkční Kosovské drogově dealerské republiky, jako startovací okamžik onoho čertovsky rafinovaného plánu na rozvrácení Evropy migrační vlnou! Aby rozšířili svou teorii o opravdový a unikátní začátek té podvratné akce! Právě lidé z Kosova začali řádově před rokem, jako první migrovat ve velkém - cca 120 000 lidí přes Maďarsko a Rakousko do Německa, aniž by je Němci nějak zásadně vraceli!!! A ukázali tak běžencům v Turecku a mezinárodními pašeráckému byznysu nové, netušené, obrovské obchodní příležitosti. Které zcela zjevně, dříve, vzhledem k množství překračovaných hranic, pokládali za obchodně nevyužitelné, protože každá hranice představuje riziko, že bude uzavřena a byznys tím vezme rychlý konec!

A také toto:

problém Turecka. Lze vracet Libanonu, lze vracet Libyi a dalším podobným. Ale umíte si představit že budou odvlékány lodě zpět Turkům? A nějakou Kambodžu, kterou mají Australané prostě po ruce, nemáme. Turci jsou dostatečně silní a etablovaní, aby kladli zásadní a efektivní odpor úsilí EU vracet jim „jejich“ emigranty. Oni udělají všechno, aby se jich zbavili.

následně reagoval Gerd

29.8.2015 – den, kdy skončila EU

I jeho budu citovat:

EU se neodhodlá vrátit nynější migranty zpět třeba do Turecka, které bezpečnou zemí určitě je.

abych tohle všechno vzal 2.listopadu jako podklad pro

Uprchlíci XXVII. – Jak je zastavit?

a predestinoval možná řešení, jak to zastavit. Konkrétně takto:

… stop Balkánskému proudu lze realizovat jen ve třech variantách:

1- Turecko, ještě na svém území, účinně zamezí pohybu migrantů z Turecka pryč. Tak jako to, podle mne, dělalo ještě na začátku tohoto roku.

2- pokud ne, existuje možnost obrany řeckých hranic, včetně ostrovů bezprostředně u tureckých břehů. Nikoli, že by se snad potápěly čluny s uprchlíky, ale prostě tak, že by tyto ostrovy byly, více méně, obětovány na internační tábory a běženci prostě nebyli propouštěni dál. Což nepochybně zapůsobí na pašeráky i migranty.

3- důsledná obrana jakékoli další hranice tak, aby se prostě pro migranty stala nepropustnou a skončili v bezvýchodné situaci v zemi před obranou liníí. Jde vlastně o řešení č.2, ale až na kontinentu. protože nelze počítat s kooperací Řecka.

Je jasné, že řešení 2 a 3 v době elektronických medií, vzpomeňte, jaké emoce vyvolala fotka utopeného malého kluka, a pseudohumanistů všech odstínů a zájmů, je pro současnou politickou garnituru fatální noční můrou!!! Znamená to dostat se na pranýř a být x krát denně nejméně měsíc veřejně ukřižováván a ukamenováván! Je to krok na politický hřbitov! To vyžaduje odvahu lva, kůži hrocha a rozměr osudového státníka, jakých evropské dějiny mají pramálo. A vy tohle chcete po bývalé svazačce nebo tvarohovi Hollandovi? To asi nefunguje, že?

Tehdy to tvrdil jen jakýsi vlk. Dneska volá Tusk po okamžitém řešení, rakouský ministr zahraničí sděluje, že obrana evropských hranic nepůjde bez toho, aby si Evropa zašpinila ruce a potvrzuje můj odhad, že přesně tomu se všichni vyhýbali, seč mohli, své začíná chápat německá veřejnost a Sobotkův plán je vlkovou variantou č.3 z 2. listopadu 2015.

Pokud někoho napadne něco ve smyslu, že vlk se dočkal příležitosti, kdy si může vytahovat triko, je velmi na omylu! Věřte, že nikdy v minulosti by mne nenapadlo, že nějaký takovýhle článek budu muset psát!!! To je absolutní tragedie! A neumíte si představit, jak to ve mně vře! Nesrovnatelně více, než když jsem včera odpoledne viděl neskutečně trapný výkon Viktorky v Turecku v přípravném přáteláku s beznadějně posledním mančaftem II. bundesligy! Protože ten migrační proces je zásadní malér historického a globálního rozměru! A ti, co ho měli, vlastně musí řešit, si dosud, naprosto vědomě hráli na hloupého Honzu. Navíc totálně slepého. Aby nevypadali špatně v médiích! Hlavně nebýt spojován s nějakým takovým utonulým Aslanem nebo masovou hladovkou a migrantskými nepokoji v Řecku. To radši budeme žvanit o Willkommenskultur, lidskosti, spravedlivém přerozdělování břemene, atd. atd. Jenže i tohle jde jen nějaký čas…..

Pevně doufám, že za půl roku nebudu muset psát nový díl Uprchlíků s tím, že nyní už snad politici a politikáři konečně pochopili nebo ještě zoufaleji klást otázku – kdy pochopí to, co Kosa psala už 20.ledna…

Ne vlkovi nejde o potvrzování jeho laických odhadů. Vlkovi jde o řešení a rád a kdykoli se nechá odpovědnými přesvědčit, že jsou daleko lepší a akčnější než čekal. A klidně si pak nechá nasadit čepičku s rolničkami!

26 komentářů :

 1. Už to vidím, jak proti jednotkám bránícím hranice EU nastupují, v rámci boje za svobodu a demokracii, jednotky NATO v koordinaci s jednotkami ISIL.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. JÁ DOUFÁM , ŽE TITO POLITICI CO NIČÍ SVOJE STÁTY DOSTANOU TO, CO SI ZASLOUŽÍ ! MUSOLINY BYL TAKY FRAJER A JAK DOPADL ?! DAVY LIDÍ SE ZASTAVIT NEDAJÍ !!! POTOM UŽ JE TĚŽKÉ URČIT , KDO PRVNÍ HODIL KAMENEM !!!

   Vymazat
  2. VLKU AfD VÍ DOBŘE,ŽE DEUTSCHES REICH EXISTUJE DÁLE, MOŽNÁ SE SUDETENLANDEM

   včetně.Proto v důsledku neuzavření Mírové smlouvy,ale jen uzavření bezpodmínečné kapitulace s DR je docela možné,že se před soudem EU ukáže nakonec SUDETENLAND jako majetek DEUTSCHES REICHU,který nadále DE JURE existuje.Dekrety Beneše se mohou stát makulaturou a ČR ovčané budou DONUCENI zaplatit za tzv.vyhnání,nikoli odsun ODŠKODNĚNÍ.To nesmí režimní tisk napsat a ohlupuje veřejnost,že je vše OK.

   K TOMUTO STŘETU MUSÍ NĚKDY DOJÍT A POKUD SI NEVYTVOŘI VOLIČI VLASTNÍ MOC A DAJÍ SI SVOJI UKRÁST VOLBAMI dostanou za to účet podobné jako za cirkevní restituce,kde cirkev podobně jako velbloud neprojde při posledním soudu uchem jehly,za svoji hamižnost..

   Vymazat
 2. O jakých evropských elitách se zde píše?! Všichni to jsou nevolení, kontraproduktivní, kolaborantští a vlastizrádní evropští politikáři vůči lidem!!! Někteří z nich i bez vyššího vzdělání!
  pražský vrabčák Čimčaro

  OdpovědětVymazat
 3. NOVÁ EURÓPSKA ŠĽACHTA
  Voľakedy sme mali kráľov, vojvodov, kniežatá. Len na francúzskom dvore Ľudovíta XIV. sa motalo okolo päťtisíc „funkcionárov“. Títo mali samozrejme k dispozícii ďalšie tisíce služobníkov. K tomu platilo Ľudovítove povestné „Leetat c´est mois“ (štát som ja). Takto, či takto podobne to fungovalo prakticky vo všetkých európskych krajinách.
  Dnes máme Novú európsku šľachtu. Namiesto kráľov, vojvodov, kniežat apod. máme Európsku komisiu, Európsky parlament a Vysoký úrad pre zahraničnú politiku na čele s Lady Ashton (vedel niekto, čo ona vlastne robila, keď bola vo funkcii?).
  Každý si drží svoje služobníctvo, dnes sa to však volá sekretariát. Napríklad sekretariát predsedu Európskeho parlamentu Martina Schulza pozostáva z 38 pracovníkov. Nachádza sa v ňom šéf sekretariátu, jeho zástupca, ktorí majú osem asistentov a poradcov. Ďalších päť asistentov a poradcov má na starosti protokol a kalendár s termínmi, ďalší piati sa starajú o vnútorné záležitosti a šiesti o vonkajšie. O tlač sa stará osem pracovníkov, osobný čas tajomník, šoféri a jeden „clerical asistent“ (len ”pánboh” vie, čo to znamená!). Nižší šľachtici v Európskom parlamente sa volajú vicepredsedovia, ktorí tiež majú “svoj dvor” a ešte nižší sa volajú poslanci. Aj tí majú slušné peniaze na svoj dvor (cca 25 tisíc € na asistentov a kancelárie). Mimochodom, európski poslanci sú jediní, ktorých máme možnosť voliť a preto nesmú rozhodovať prakticky o ničom.
  Európska komisia je v podstate to isté, len omnoho väčšie. Kráľ je predseda komisie (29 tisíc € mesačný plat), nižší šľachtici sú komisári (24 tisíc €), pod nimi generálni riaditelia (22 tisíc eur), riaditelia (18 tisíc €), vedúci oddelení (13 tisíc €), osobní asistenti (12 tisíc €) atď. Len Európska komisia zamestnáva 24 tisíc ľudí, celkom má Európska Únia do 60 tisíc zamestnancov s ročným rozpočtom na svoju prevádzku okolo 10 miliárd €. To je skutočná šľachta, ani tá stredoveká sa nemala lepšie!
  Sú však aj rozdiely. V minulosti taký šľachtic nemusel nič robiť, stačilo byť šľachticom. To dnes možné nie je, dnešní šľachtici musia prácu aspoň predstierať. A tak vymýšľajú hlúposti, jednu za druhou. Pod zámienkou, že ich musia chrániť predovšetkým možným, strpčujú slušným ľuďom život. Raz zakážu mentolové cigarety, inokedy klasické žiarovky, potom zakážu pracovať viac ako 48 hodín týždenne, prikážu podporovať neefektívne fotovoltaickéelektrárne a zároveň by chceli byť najkonkurencieschopnejším hospodářským priestorom sveta. Aspoň tak si to napísali do Lisabonskej stratégie a neskôr do Stratégie 2020. Veď papier znesie veľa. Vôbec, v počte vyprodukovaných dokumentov Európska Únia neohrozene vedie!
  Podstatný problém je však iný. Aj Nová európska šľachta si myslí, že zákony a pravidlá pre ňu neplatia. A tak ich veselo porušujú - napríklad článok 125 Európskej ústavy, ktorý vraví, že “každá krajina ručí za svoje záväzky sama”. Náklady znášajú poddaní, po novom európski daňovníci. Kto by si náhodou ešte stále myslel, že žijeme v skutočnej demokracii nech skúsi zodpovedať nasledovnú otázku: K akým voľbám musím ísť, ak nechcem, aby napr. páni Donald Tusk, José Manuel Barroso, Herman van Rompuy, Draghi a iní čelní představitelka Európskej únie, ktorých nikto nevolil, teraz rozhodovali o mojom osude? Odpoveď: také voľby neexistujú, šľachta sa predsa nevolí.
  pražský vrabčák Čimčaro

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 13:06
   Ušlechtilá pražská vlaštovka zdraví
   pražského proletáře vrabčáka Čimčaru!!!
   j.

   Vymazat
  2. Ludvík nikdy neřekl,,,stát jsem já." Nikde to není doloženo. A kdyby to i řekl,tak by rozhodně pouil plurál. Takže by to znělo takto:,,Stát jsme my". Tolik pro přesnost.

   Vymazat
  3. Že ty to všechno tak přesně znáš ty mudrlante. Tebe musí mít každý plné zuby.

   Vymazat
  4. myslím, že namítat, že Ludvík tu větu neřekl, není v souvislosti s tím, co autor chtěl říct, příliš důležitý detail.

   Vymazat
 4. Jestliže Turecko nebude chtít přijímat imigranty zpět z EU, tak nezbyde než na Řeckých otrovech postavit kulomety a ty kocábky jedoucí z Turecka potápět bez milosti a ohledu kdo na nich sedí. Nezbyde nakonec nic jiného než si ty naše ručičky ušpinit. Až pak teprve nápor imigrantů ustane, protože pochopí, že i když jim někdo vše zaplatí, tak je to pořád málo pro to, přijít o život.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. TOMU TLESKÁM , NENÍ CO DODAT !!!!

   Vymazat
  2. Zeptala bych se. Vůči Turecku nemůže EU uplatnit sankce tak, jak je uplatňuje vůči mnohem silnějšímu Rusku a jak jimi vyhrožuje některým africkým zemím, pokud nebudou přijímat vlastní migranty zpět? Samozřejmě, že může, jen evropští lídři z nás dělají blbce.

   Vymazat
  3. Žádný sankce EU,kde poroučí ta čůza Merklová nemůžou být na Turka uvaleny,protože ji Erdogan drží za frajtra tou tureckou pátou kolonou v BRD a proto ta šílená kráva našlapuje jak cirkusová kobyla z Kladrub....

   Vymazat
 5. Všechno je to o počtu hlupákú mezi voliči. V Německu proto vládne Merkelová a u nás Sobotka. Jistoty, prosperita a důchody z dluhů Řecka. Německo má dluh víc jak 80%HDP a pracuje na šmejdy, do země jim natáhli nejhorší verbež, co země nosila a CDU poklesnou preference jenom o 1/4. Myslel jsem , že v počtu blahoslavených jsme na špici EU, Nejsme! Němci nás přeskočili a centrum nemají v Ostravě, ale v Berlíně, i když vítězství TOP v Praze, také o něčem vypovídá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Souhlas a platí to nejen pro německou populaci, ale pro celou západoevropskou. Zdravý rozum vítězí v bývalých zemích východního bloku. Němcům migranti znásilňují děti, média a politici to zatajují, ve vězení končí lidé, kteří vlastní brání proti násilí migrantů, policie v zimě kropí vlastní vodou obklíčené ze všech stran, aby se vodní sprše nemohli vyhnout, zatímco němečtí politici a novináři udělají virvál z toho, když maďarská policie proti nelegálům na ně útočícím kameny a noži v létě rovněž použije vodní děla a Němci jsou ohledně migrace rozděleni půl na půl. Pociťuji hrdost na zdravý rozum většiny lidí bývalých socialistických republik. A nedělejme si iluze. Naši politici moc dobře ví, jak je zde většina lidí naladěna silně protiimigrantsky, proto tu dosud nemáme tolik ilegálů jako mají Němci. Protože odehrát se zde to, co v Německu v Kolíně, tak to tady (i přesto, jak jsou naši lidé ve většině pohodlní a neprotestují, pokud se jich to přímo netýká) buchne. O tom jsem přesvědčena.

   Vymazat
  2. Pamatujete ten "demokratickej západní politickej"dobytek,jak na kyJewským majdanu kvičel,aby Janukovič nezasahoval proti zblblejm a zfetovanejm fašounům se železnými tyčemi i střelnými zbraněmi,vypichujícím oči a řezajícím hlavy Berkutovcům,běžnými prostředky na rozhánění demonstrací a sami hned na své občany v Kolíně při demonstraci po Silvestru použili,co mohli....doufám,že tu už nikdo nezbyl,kdo by si ještě dělal iluze o celé té EU a v ní vládnoucí "lidskoprávně-hodnotové" vrchnosti.Jsou to prolhaná hovada,neštítící se ničeho.

   Vymazat
 6. Protože jim jde o žlaby a o krky !
  Představte si tu hrůzu ,když se tenhle konglomerát podvodů a sviňáren rozpadne(Brusel,Schengen,euro -pryč etc.)
  a oni přilezou ze všech těch postů zpàtky domů, jak zpráskaný psi..a budou se muset zodpovídat lidu?!budou muset nèst konsekvence špatných a proradných hospodářů-drábů!To by byla mela na Bělidle...
  Vždyť oni musí mít takový strach ze shora i ze zdola ! Proto najednou brzděj zpàtečku -ksindl!
  kolik lidských životů tenhle hnusnej teatr už stál?!?!
  vlaštovka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pražská vlaštovko, moc Ti děkuji za Tvou zdravici z 13:38. Jsem na to hrdý a určitě mi narostou hezčí a větší pírka. Přečetl jsem si jeden článek, kde se Trusk stěžuje, že když se do března 2016 v EU nesjedná pořádek s migranty, tak se EU rozpadne! Skončí Brusel, Schengen, euro...
   pražský vrabčák Čimčaro

   Vymazat
 7. Vlku, od té šílené Merkelové nehrozí žádný podobný zásek v podobě revize Benešových dekretů, protože Makrela se již dávno necítí být Němkou, očividně nehájí zájmy německého národa a řídí se příkazy z Washingtonu. Pokud si poslechneš několik videí rozhovorů německých poslanců se slovenským poslance, dozvíš se, že žádní Němci, Češi, Poláci již neexistují. Existuje pouze jeden jediný evropský národ. Pak pochopíš, proč již není pro některé německé politiky nutná revize Benešových dekretů. Koneckonců stejně Němci vládnou celé Evropě, snad kromě Britů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naši užiteční šašci se můžou přetrhnout , jak ohýbají hřbet !!!Největší komediant roku je Sobotka a Žilková . To máme elitu - fuj !!! Žilková se může realizovat , protože chce pro své holky pořádné samce , tak je může vzít pracovat do azyláku !!! Měla by jít příkladem !!! Kecat umí každý , ale činy holka - ukaž se !!! Nabídni jim svoje děti !!! Já dám přednost našim chlapům , před migrantama !!! Já svoje holky nedám !!! Jako máma a babička raději zemřu !!! Jana Z.

   Vymazat
  2. Jano, já s vámi souhlasím. Zlatí naši muži proti tomu, co se sem hrne z Afriky.

   Vymazat
 8. A kdo asi měl hlavní podíl na rozvrácení Jugoslávie a odtržení Kosova? Nebyly to USA s jejich bankéři a podnikateli, viz Soros aj.? Nebyla v Kosovu vybudovaná největší USA vojenská základna v Evropě? Co tam ti američtí vojáci dělají? Překvapuje pak někoho, že kosovští Albánci se podílejí na organizování přechodu migrantů Balkánskou cestou? Ovšem invazi migrantů přes Středozemní moře se Vlkovi na Albánce svést nepodaří ve svatém zájmu ochránit USA před "pomluvami".:-) Zřejmě to ani nebudou Kosovští Albánci, kteří v zemích Afriky a Blízkého východu přesvědčují místní, že v Evropě mohou žít bez práce, dostanou zdarma dům, dávky,.... Na tak rozsáhlou akci kosovská mafie opravdu nemá prostředky. Zato Soros přiznává veřejně, že investuje dost velké peníze do neziskovek pro propagaci migrace a přeměně bílé Evropy na světle hnědou. O plánovaném globálním chudnutí za pomoci islamizace v Evropě mluví i mnozí ekonomové. Takové masy lidí, které proudí do Evropy až po 4 letech války v Sýrii se jen tak samy od sebe nezvednou s tím, že přesně vědí, do kterých zemí chtějí jít.

  OdpovědětVymazat
 9. Zdá se, že těm nadutým a nabubřelým eurožvanilům, placených zlatem, asi došlo, jaký průser s nelegální imigrací oni posvětili a nic proti tomu, kromě žvanění, neudělali.Třešničkou na dortu byla pozvánka všem Syřanům otevřené náruče, jistě prozřetelnou frau Merkelen, do 4.říše za aplausu Bruselu, Mogheriniové, Junckera, Donalda a dalších.
  Rozpad EU je nevyhnutelný, dle mého úsudku, bude pozvolna a již probíhá-brzkým odstraněním frau Merkelen od moci, pokračující masívní nezastavitelnou nelegální ekonomickou migrací, opevňování vnitřních hranic, imigranty zahlcené Řecko, které je v těžkém bankrotu, jehož konec EU neustále odvrací nekonečným pumpováním bezcenných papírků, nic proti imigrantům nepodniká, vnější hranice nechrání.Dalším rozkladným faktorem je snad letošní referendum VB o vystoupení z EU, v případě nezfalšování apod. zřejmě k tomu dojde.Proč pak by Brusel volal ještě po větší integraci a evropských hodnotách.Jak se zdá, tak největší evropské hodnoty již známe, je to islamizace a multikulruralismus v přímém přenosu.Jestliže za 18 měsíců Brusel a EU nic proti nelegální imigraci neudělali a myslí si, že 6 týdnů podle Donalda jsou rozhodující?Ano, ale k úplnému potopení.Když to shrnu, tak EU rozloží odchod frau Merkelen od válu, referendum VB, masívní imigrace, nepokoje obyvatelstva a nespokojenost vnucené multikulti myšlenky.EU nemá budoucnost, uplácením Turecka jsou nesmyslně vyhozené peníze, aniž by si EU v tomto balabilé smočilo ruce, Euro je už pasé již dnes.Koho bude dál EU uplácet?Balkánské státy?A to nás ještě USA nutí přijmout ekonomicky a morální destrukci v podobě TTIP, TISA a CETA, doufám, že k tomu nedojde.Stále nesmíme zapomínat na rozloženou Ukrajinu, v případě masívní imigracee z východu nás čekají statisíce, to se pak panečku bude lehce nahrazovat původní obyvatelstvo bez řvaní, že vymíráme!

  OdpovědětVymazat
 10. Odvolávat se na reakci pseudohumanistů mezi lidmi, jejichž názor je formován současnou mediální propagandou na politickou objednávku EU elit, nemluvě už o tom, že je dostatečně dokázáno, že fotka chlapečka byla cíleně naaranžována na objednávku politiků u médií s cílem ovlivnit veřejné mínění ve prospěch migrace (viz Sobotkovy maily rovněž), a omlouvat chování evropských politiků s odvoláním na obavy z reakce pseudohumanistů a sluníčkářů. tedy lidí tzv. "vyrobených" vymýváním mozků médii proti jejichž protestům by snadno mohla zakročit policie podobně jako se to stalo lidem v Kolíně, kteří se zúčastnili demonstrace po událostech v Kolíně, tuhle reakci autora článku už považuji za hodně velkou manipulaci.

  OdpovědětVymazat
 11. Existuje jen jeden svět, který patří všem. Řešení všech problémů, které jsou vyvolané množstvím uprchlíků, se soustřeďují pouze na řešení následků přítomnosti uprchlíků. Rozvoj zemí, odkud hromadně utíkají migranti, bude zřejmě základem komplexního řešení všech problémů způsobovaných uprchlíky.
  Zatím bohužel na světě neexistuje organizace, která by umožňovala efektivně řešit podobné globální problémy. Jednu možnou variantu vzniku takové organizace popisuje článek: http://miloslav7.blogspot.cz/2015/01/otevreny-dopis-vsem-lidem-na-planete.html

  OdpovědětVymazat
 12. Pan Dědek to vidí jinak. Podle něj jsou si asi všichni lidé rovni ve všem. Za zaostalost a bídu nejspíš můžou imperialisti.
  No, sám jsem poněkud rasista, tím, že tvrdím, že ne všichni lidé na planetě jsou přiměřeně stejně inteligentní, přiměřeně stejně pracovití, přiměřeně stejně snášenliví a přiměřeně stejně prahnou po tom, aby jejich země vzkvétala.

  Takže se to nepovede. Sbohem Mičurine, ty nás nezachráníš.

  Váš typický troll Jířa

  OdpovědětVymazat