Reklama

.

.

sobota 23. ledna 2016

USA jsou zmateny přesunem ruských vojáků na severovýchod Sýrie


23. 1. 2016     zdroj
Americká vláda nemá v současné době k dispozici informace o tom, zda se RF chystá změnit letiště na novou základnu pro svá letadla. Americkým úřadům jsou stále neznámé záměry nepočetné skupiny ruských vojáků, kteří byli přemístěni na severovýchod Sýrie, píše The Wall Street Journal.


22. ledna uvedla zahraniční média zprávy o přítomnosti skupiny ruských vojáků na letišti města Qamishli, které je pod kontrolou syrské armády.

Americká vláda nemá v současné době k dispozici informace o tom, zda se RF chystá změnit letiště na novou základnu pro svá letadla. Podle vysoce postaveného vojenského úředníka zůstávají záměry Moskvy nejasné.

"Hrozně se jenom chceme dovědět, co (ruští vojáci) tam dělají, řekl zdroj novin. Teď je to záhada."

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr.Vladimíra Grulichová

40 komentářů :

 1. Vsadím se že Nová republika ví co tam ruští vojáci dělají. A když ne NR tak Vlastimil určitě. To je vždycky tutovka.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To přeci ví každej,co tam dělají....no přeci "leštěj si tam krtky"na pazvání Assada,jen Amíkům to nemůže furt dojít i když mají Stradfor plnej wachmajstrů,co sou hla-va....

   Vymazat
  2. Putin jenom řekl generálům: "Pošlete tam vojáky". Když se ho generálové ptali proč, tak jim odpověděl:
   " Pánové, sám sice nevím proč, ale do 14 dnů se to určitě dozvíme od Američanů."

   Vymazat
  3. Anonymnímu (23. ledna 2016 23:42):
   Až na vás to ví nejen Vlastimil, NR ..., ale celý svět!!
   Že totiž narozdíl od US hunů, kteří tam podporují každou špinavou sílu, která by jim tam svrhla Assadův režim (od turka až po ty hrdlořezy z IS(IL)), tak Rusové tam bojují za osvobození Syřanů a Sýrie. Aby tam ti lidi mohli opět žít své životy v prosperujícím státě. Alespoň v takovém, jaký měli do doby, než se ti huni rozhodli rozdrtit dva vzpurné státy na Blízkém východě. Víte, které, a jistě se vám už i doneslo, jak,viďte? ...

   Vymazat
  4. MNohem náročnější jsou přesuny v zimě : http://www.cestovniserver.cz/zapisky-z-cest/prechod-krkonos-v-zime

   Vymazat
 2. Hrají piškvorky, to je jasné

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. NE, NE, JA UŽ JE VIDÍM

   http://cdn1.img.de.sputniknews.com/images/30733/12/307331282.jpg

   Šli se podívat k americké tajné základně, ale co tam dělají Amíci?

   Vymazat
  2. To zajisté ocení i Turci, když jejich tajnou spolupráci s US Army v této oblasti podpoří i Rusi

   Vymazat
  3. cca 200 vojáků zpevňuje přistávací dráhu, doufám, že tam brzy přistane Antonov s C-400, aby chránil ruské letectvo.

   Vymazat
 3. Dúfam, že sa tieto správy potvrdia a Rusi v Qamishli umiestnia svoju základňu čo najskôr.Bol by to stopercentný zásah do sféry záujmu američanov a Turkov a prevziať väčší vplyv aj v tejto severovýchodnej časti Sýrie.Udrží to cudzích okupantov na uzde.Napriek tomu američania pripravujú tiež svoju leteckú základňu v tomto okolí aj keď ich nikto o to nepožiadal, takže sa verejne priznávajú, že sa budú chovať ako agresor a fašista.

  OdpovědětVymazat
 4. Tak já vám to řeknu:
  Staví tam základnu pro Čečenské pěšáky a pak začne mazec.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Taky onanuješ u plakátu Kadyrova?
   Mazec byl když Rusáci znásilnili Čečnu, vyvraždili ve dvou válkách cca 100.000 až 200.000 vojáků a civilistů a dosadili tam toho svého protektora s neomezenou mocí.

   Vymazat
  2. Osobně mám raději plakát G.W.Bushe.
   Byl to mazec, když USA znásilnily Irák a vyvraždily 1 000 000 vojáků a civilistů.
   Výsledkem této "války s terorem" je mj. vznik IS tzn. hrozba terorismu větší, než za Al-Quaidy a destabilizace celého regionu.

   Vymazat
  3. To 02:46 Zkus soulož debile. Se ženou. Vyser se na honění brka před plakáty fousatých chlapů.

   Vymazat
  4. A nebo ať si pořídí obrázek Milky Němcové. To bude lepší než ti vousáči.

   Vymazat
  5. Pro 2:46. Koukni raději na poslední příspěvek na těchto stránkách a neopruzuj tady.

   Vymazat
 5. A teraz je v Čečne klud,naštastie sa USSákom tam nepodarilo zaviest USSA,NATO demonkraciu. Vidíme ako to dopadlo so širením USA,NATO demonkracie v Iraku,Lybii,Afghanistane,Syrii,UA. Kde siahne pracka tychto štátnych teroristov iba bordel zabijanie,vrazdenie. V týchto krajinách zabitych po zasahu USSA,NORD ATLANTIC TERRORIST ORGANISATION - NATO vyše 3 000 000 obetí a s milionmi uprchlíkov ktotí sa valia do Europy. S podporou týchto vojen sa vyznamenali aj českí havloidní zmrdi s Vaclavom Havlom Blekotom. Ešte že na Slovensku po tom vojnovom štvačovi Havlovi ani pes neštekne,Havel je na Slovensku total vyblednuta všivavá značka. Kdo to bol Havel,všívavý nastroj pro USSa ,NATO propagandy vo vojnach vo svete. Inač ako umelec total 0.Napiš mi kde sa ešte uvadzaju jeho mizerné diela. Nikde. Mozna propagandisticky v USSA kongrese a v sídle NATO. Bež si vychutnat Havlove blekotiny tam ,havloidnej zmrde.

  OdpovědětVymazat
 6. ale no - trocha kultúry - dá sa to aj noblesnejšie - ale inak ,NORD ATLANTIC TERRORIST ORGANISATION - NATO - tak to je dobré a vystihuje skutočnosť

  OdpovědětVymazat
 7. Otázka není co tam děla Rusko ty jsou tam oficiálně ! Otázka je kdo tam zval USA šmejdi vlést do cizi země a drze se tam umaštalit je sprostá okupace ! Tak že jsi plno lidi přeje abyste dostali konečně po hubě !!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chujmer je ubožák kterej má dvě třídy zvláštní školy a to ještě z protekce knížecho pablba!!!!!

   Vymazat
 8. cecna byla vzdy souasti ruska a kdyby amici s turky neodporovali cecenske teroristy, k cecenske valce by nedoslo..

  OdpovědětVymazat
 9. Že amíci su prekvapení presunom ruskych vojakov,tí su tam regulerne na pozvanie syrskej vlady,skutočne,efektivne bojuju proti DAEŠ - IS a maju dobre výsledky. A čo robia amíci v Sýrii -podporuju IS a čierny obchod s naftou ktoru LS kradie Syrii a predava Turecku. Ved su o tom jasne ,nevyvratitelne dôkazy.Ako je to možné že USA si na sýrskom uzemí bez dovolenia legitmnej vlady buduju voj, základnu. Ved je to sprosta okupacia a štátny terorizmus !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 07:04 ano je to sprostá okupace. Proč myslíš, že tam Rusi budují svoji základnu? To je přece úplně jasné. Až bude hotová tak budou bombardovat všechny teroristické základny a bojůvky v okolí a jak to tak vidím já, tak jich(tedy těch bomb) několik spadne na teroristy na americké základně (nejspíše to bude omylem, tak jak američani vybombardovali nemocnici Lékařů bez hranic).

   Vymazat
 10. Zmaten je cely svet. Hlavne nad tim, proc s tim zakernym kagebackym curakem nekdy jednali a obchodovali.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. to 7.34.
   chlapecku tebe typuji na takovejch 12 let

   Vymazat
  2. velmi hloupé , .....

   Vymazat
  3. Já myslel že základní škola má 9 tříd a ne 5. Zřejmě jste dost chyběl �� Nebo nemáte ani těch 5 pohromadě :-)

   Vymazat
  4. Uvědomte si vi všichni, co sem chodíte diskutovat a skáčete pravidelně na špek provokatérům, že i zde probíhá psychologická válka. Ti, kteří sem chodí rozeštvávat každou smysluplnou diskuzi, zaručeně nejsou žádní hlupáci. Nenechte se zmást jejich vulgarismy a primitivním slovníkem, který převážně používají. Přesně vědí, co sem mají napsat na každé téma a jaká bude reakce většiny diskutérů. Z toho jasně vyplývá, že jsou to dobře vyškolení profesionálové, kteří zde plní něčí zadání. Nemá tedy smysl jakýmkoli způsobem s nimi diskutovat a pokoušet se cokoliv jim vyvracet.

   Vymazat
  5. 09:58 naprostý souhlas. Na stránkách NR se vyskytuje velmi mnoho provokatérů, kteří se snaží do zde probíhající diskuze vnášet chaos. Je třeba si na ně opravdu dávat dobrý pozor - jak se říká "CHYTRÉMU NAPOVĚZ A BLBÉHO NAKOPNI".

   Vymazat
 11. Jistě každý zaznamenal jednání Obami a Erdogana,pokud se jim nepodaří porazit IS podle svého zájmu,nasadí armádu.A když víme,že to k jejich zájmu nedopadá dobře,tak k tomu výsadku armády dojde a na malér je zaděláno.Proto musí dojít k co největšímu nasazení Rusů a to co nejdřív,Sýrska armáda nebude schopna tomu výsadku zabránit.

  OdpovědětVymazat
 12. Včera byla zveřejněna zpráva, že USA se dohodly s Tureckem že jestliže selže diplomatické řešení, že bude třeba v Sýrii vojenské řešení.To je jako by USA posvětily Turecku invazi do Sýrie, o kterou snilo. Byla by to čistá agrese a narazili by tam nejen na syrskou armádu, ale i na Rusko. Turecko by se pak snažilo zatáhnout do toho NATO, tak jako s tím sestřeleným ruským letadlem, tedy i včetně nás.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 9:41
   Naprosto souhlasím.
   Nevyvíjí se to pro Turecko dobře,tak tomu věřím,že pod ochranou USA a NATO,jsou schopni v padnout do Sýrie.Mám ještě obavu,co udělá S.Arábie,nevyloučil bych další v pád.

   Vymazat
  2. takže vám konečně došlo, proč i český komediant potřebuje novou opancéřovanou limuzínu

   Vymazat
  3. Myslím si, že USA a velení NATO sice Turecku posvětí vpád do Syrie, ale pokud se do toho vloží Rusko, tak s vojenskou pomocí počítat nemůže. USA ani NATO si netroufnou riskovat střet s Ruskem. Pořád mají strach a nemají ani tušení jak by to dopadlo. Ovšem když se podíváme do minulosti, tak každý agresor, který napadl Rusko, tak dostal težký výprask a vrátil se domů se staženým ocasem mezi nohama.

   Vymazat
 13. Ruské jednotky ať se pohonu v Sýrii kdekoliv, je to legitimní. Takže amíci můžou být zmatení jak chtějí. Je jim po tom houby. A možná mají tyto tyto kroky ze strany ruských jednotek opravdu za cíl si pohrávat s uvažováním amíků. A Rusko taktiku ovládá velmi dobře.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oprava...Ruské jednotky ať se pohnou v Sýrii kdekoliv, je to legitimní. Takže amíci můžou být zmatení jak chtějí. Je jim po tom houby. A možná mají tyto tyto kroky ze strany ruských jednotek opravdu za cíl si pohrávat s uvažováním amíků. A Rusko taktiku ovládá velmi dobře.

   Vymazat
 14. Americani kecaji, dobre vedi, proc Rusove jdou na severovychod, tam je totiz nafta a tu preci jde. Pak se tam maji take stavet plynovody nahrazujici dodavky z Ruska do EU a o ty taky jde. Boji se, ze by to tam Rusove meli mit vice pod kontrolou a jejich plany by rychle skoncily, pokud by se s Rusy nedohodli. Mozna prihoriva, prusvih je asi na ceste. Panem nad energii do EU je ten, kdo tam na severovychode Syrie bude vladnout. Rusko, Americani, nebo aba dva a nikdo jiny.

  OdpovědětVymazat
 15. Rusové to letiště museli obsadit sami, protože pokud by to neudělali, tak se tam nakvartýrují nepozvaní Američané. Ti si dnes musí sami a za své budoat vlastní polní letiště (na území Sýrie), aby mohli účinněji pomáhat svému oficiálnímu spojenci (Turecko) a i tomu neoficiálnímu (ISIL). Je to jako v těch americkejch hvězdnejch válkách: "levná (ukradená) ropa musí proudit do říše".

  OdpovědětVymazat
 16. Hvězdné války jsou pohádka.Stejně,jako třeba byl
  film Armagedon či Den nezávislosti.Ve všech fil-
  mech udatní Američané bojovali za náš svět.Ovšem
  ve skutečnosti by se s vetřelci spojili,aby mohli
  planetu lépe ovládat.To je důvod celé jejich dvě-
  stěleté existence.Proto nemají rádi Evropany.Oni
  totiž nemají historii,protože pouhých 200 let tou
  historií není.Jak to bylo s vtipem o anglickém
  trávníku:v Usa takový trávník nemáme.Staráte se o něj už 300 let jako my?To je historie Usa.
  Petr Majevský

  OdpovědětVymazat
 17. https://www.youtube.com/watch?v=EooiDhOFOQc

  OdpovědětVymazat