Reklama

.

.

čtvrtek 21. ledna 2016

Válka byla na spadnutí. Írán zajal americké vojenské čluny přepravující vrcholného vůdce teroristů Islámského státu. USA pečuje o Islámský stát.

21. 1. 2016        Orgonet  (silně kráceno)
Speciální námořní jednotky patřící k Armádě strážců islámské revoluce (Sepāh) před třemi týdny zajaly dva „silně vyzbrojené a vysoce sofistikované“ příbřežní velitelské čluny (RCB) námořnictva Spojených států pod velením Lodního expedičního vojenského velení (NECC) operující z 5. americké flotily v Bahrajnu.

Tyto čluny převážely do Kuvajtu „nejvyššího“ teroristického velitele Islámského státu, který měl být dále transportován do Sýrie. (Poznámka: Události popisované ve zprávě proběhly 29. prosince, nikoliv 12. ledna. Pentagon zveřejnil informace o zajetí těchto člunů bez povolení presidenta Obamy; vysocí představitelé amerického vojska tak učinili se záměrem uvést do rozpaků presidenta Obamu v den jeho projevu o stavu unie, protože odmítl povolit americkému námořnictvu zaútočit na íránské síly při zatýkání těchto člunů; tito vysocí představitelé však si nebyli vědomi Obamova probíhajícího tajného jednání s Íránem.) Podle zprávy MO íránské speciální námořní síly s použitím výzvědných informací získaných Společným informačním centrem (JIC) v Bagdádu „odhalily“ plán/spiknutí Obamova režimu tajně propašovat do Sýrie ze Saudské Arábie „nejvyššího“ velitele Islámského státu, aby nahradil kdysi obávaného vůdce syrských teroristů Zahrana Alloushe, který byl zabit 25. prosince při náletu ruských Leteckých sil.

Íránské síly byly nuceny střílet varovné střely proti americké letadlové lodi USS Harry Truman, která se pokusila zasáhnout.

Kontraadmirál Ali Fadavi, velitel Íránského revolučního loďstva, který měl dohled nad touto operací, řekl o této operaci na zajetí teroristického vůdce, že letadlová loď Truman vykazovala „neprofesionální tahy“, a tím ho donutila uvést íránské námořní síly do vysoké pohotovosti: „Připravili jsme své rakety pobřeží-moře, rychlé čluny vystřelující rakety a další naše četné možnosti útoku, pokud by učinili nepřátelský tah.“

Americká mainstreamová média informovala nepravdivě postupně v několika verzích popisu události. Informovala o "poruše člunů" zde, posunuly datum události o dva týdny a oddělila událost s čluny od střelby íránského námořnictva na letadlovou loď Harry Truman. Zjevným cílem bylo zamlžit odhalení spolupráca USA s IS.

25 komentářů :

 1. Na té fotce to je soudruh David?
  Jinak opět snůška výmyslů z provařených whatdoesitmean

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už jen ta otázka sama o sobě vypovídá, co jsi za omezeného a nevidoucího blba.

   Vymazat
  2. 12:42
   1) Nemáš špetku smyslu pro humor
   2) Je mu opravdu podobnej, viz malé fotky vlevo
   3) Jsi blb.

   Vymazat
  3. 12,26

   "Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je Království nebeské."

   NEBOJ SE ZEMŘÍT!!! :-))))))

   Vymazat
 2. http://www.nwoo.org/2014/05/06/dezinformace-z-whatdoesitmean-com/

  Dokonce i konspirační weby považují tento zdroj za sračku. Ne tak soudruh David. Ten ve své zoufalosti a nenávisti k USA otiskne i použitý hajzlpapír. A toto prosím dělalo ministra...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak co sem pořád strkáš rypák,když ti ty odpovědi vadí????Jdi skočit s knížete na pivko,ten ti vysvělí.....je totiž stejně genitální jako ty!!!!

   Vymazat
  2. Ty jeden degeneráte,Řiťomile americký,ti tví hlupáci poslední dobou zkurví na co šáhnou,jen tak dál,jsou stejně trapní a zoufalí,jako ty,protože váš čas už vypršel a už se jen scvrkáváte,jako ty kulky Babráka Husseinoviče Ohamby,jsou malé a ještě menší až jsou z nich dvě scvrklé rozinky a tak to má být,jen je potřeba tát si pozor abyste do těch svejch košer/halal hoven nestrhli sebou celej svět....

   Vymazat
  3. 14:48 mas pravdu,Babrak je homo a ma za zenu tranny s pindourem. Jeho "dcery" jsou adoptivni. Neni problem si to zjistit.

   Vymazat
 3. "USA pečuje o Islámský stát."
  Na 90% naostro a nenápadně, na 5% je proti němu a naoko.
  To víme dávno, kdož nejsme slepí.
  Jen se vždy musí dlouho čekat, než se to provalí.

  Ještě čekám kdy se provalí, že ony dvě dodávky střeliva a zbraní, které Sobotka a spol poslali do Sýrie prostřednictvím Američanů, se dostaly do ruk džihádistům nebo protiasadovským rebelům.
  Děda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dědo, co je s tím Dvouhlavým zlatým orlem který jste před dvěma lety sliboval?

   Vymazat
  2. 12:44 Ano. Má zpoždění. Ale mezitím roste. Až se objeví, bude asi o dost větší.

   Vymazat
 4. To je dnes obrovský problém pro USA, že i zdánlivě absurdní událost může být interpretována a považována za možnou i za docela pravděpodobnou. Je to výsledkem dvojakého působení Ameriky ve světě. Přitom ta dvojakost snad už ani nemá žádné meze. Něco jako když v minulosti Bush najal saudského Bin Ladena jako herce, statistu a placeného teroristu a na druhou stranu lifroval do bezpečí celej jeho klan a začal proti Saudům (údajným strůjcům 9/11) překvapivě útokem na Afghanistán. Amerika je dnes jako rozhrkaný žebřiňák se dvěma spřeženíma a se dvěma kočíma, kdy jeden volá "hot" a druhý volá "čehý". V diplomacii je to dnes krásně vidět na dvojčatech Kerry a Nulandová. Ten první se na něčem domluví s protistranou a ta druhá mu za zády udělá naprostý opak. Nějakej politolog z toho vyvozuje, že v USA jdou proti sobě nacionalisti a globalisti. Nevím, já bych to označil "za bordel na kolečkách", na který díky globalizaci doplácí celý svět.

  OdpovědětVymazat
 5. Nebyl jsem u toho, tak se k události nebudu vyjadřovat. O čem ale nepochybuji, je spolupráce Američanů s pošuky od IS. Resp. jejich zadání a podpora. O účelu můžeme jenom spekulovat, ale je skutečností, že těm, kteří tuto hru řídí nejde ani o vlastní lidi, vojáky nevyjímaje.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. tam jsou dva hlavní cíle. První definoval GŠ US armády jako zahájení války a rozvrácení osmi států severní Afriky a Blízkého východu. Důsledkem čehož má být zdecimování populace a zabránění narození stovek milionů Arabů do roku 2050.
   Ten druhý důvod je ten, že USA a jejich satelity nejsou schopny spekulovat s cenou ropy a zároveň ovládat její těžbu a prodej ve světovém měřítku. Zdroje, jako Venezuela, Brazílie se nedají ani obsadit, ani vybombardovat, ani tam ustanovit "spřátelený demokratický vojenský režim". Proto zahájili světovou destrukci ropného trhu. Jde o to, kdo z koho. Je to boj o život. Z počátku na věc doplatí ti malí a bez strategických ekonomických rezerv. Dnes ropná válka drtí všechny a je pravděpodobné, že na to doplatí už i velcí hráči. USD Arábie a RU. Arábie navíc čelí válce mezi sunnity a šíity. Na svém území má milion Jemenců, jako námezdní prac. sílu. A dolet raket z Íránu je menší než půl hodiny.
   Stačí jediná "zbloudilá" raketa na terminál v Arábii a rpoa bude zase stát 80 USD.
   hezký den

   Vymazat
  2. Co dělali amici po druhé, evnt, u konce druhé světové, brali si nacistické pohlaváry k sobě domů, jen aby se nedostali tito do ruského zajetí.

   Vymazat
 6. 12:56 Velmi trefné přirovnání. Obecně vzato, s takovými partnery se velmi, velmi těžko jedná.

  Ale kupodivu, s tímto partnerem, v této době, v dnešní situaci, je tomu zdá se právě naopak.
  Holt, jsou to paradoxy. Děda.

  OdpovědětVymazat
 7. Ani bych se nedivil, že to co je popsáno v článku je pravda. I v ČT proběhla informace, že Irán si vyměnil zajatce s USA.

  OdpovědětVymazat
 8. A prý ti amicí plakali.....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi se jim nechtělo zpátky .. se ani nedivím, svoboda na dosah, a teď tohle ..

   Koloděj

   Vymazat
 9. vážení přátelé, je to hodnotná zpráva. Ale, doplňte si alespoˇzákladní technické vzdělání a hlavně nepoužívejte strojový překlad. Jsou z toho totální nesmysly.

  rakety se označují podle místa odpalu a místa dopadu:
  zem, hladina, hlubina, vzduch!
  proti-lodní raketa odpálená ze země proti letadlové lodi tedy zem-hladina.
  Podstatné je, že se opakovaně potvrzuje, že veškeré útoky na blízkém východě jsou vedeny v režii sionistické Americko-Izraelské smečky

  OdpovědětVymazat
 10. Pánové klídek,přistála v Evropě Sýrská ropa skrz USA břidlici a o to jde.

  OdpovědětVymazat
 11. No tentokráte má Anonym z 12:33 asi pravdu. Té zprávě se moc věřit nedá.

  Problémem je, že původním zdrojem je server What Does It Mean ( http://www.whatdoesitmean.com) jenž je velice nespolehlivým zddrojem. U nás jeho zprávy (jako i tuto) přebírá Orgo.net, jenž historii tohoto zdroje zná a přesto jejich zprávy publikuje jako věrohodné. Jejich zprávy se zdají napohled jako věrohodné, protože obsahují moře odkazů, ale když si kliknete na ty odkazy, zjistíte, že k obsahu zprávy nic nepotvrzují.

  Sorcha Faal je řádem (nevím jaké církve) jenž byl, podle jejich webu, založen v roce 588 př.nl v Tara, County Meath, (Irsko) a údajně jejím zakladatelem byla nejstarší dcera krále Sedechiáše, Tamar Tephi. Jméno, Sorcha Faal, pochází ze starověkého Gaeilge z větve Goidelic, irského jazyka a znamená:
  Sorcha: ta, která přináší světlo
  Faal: tmavému, temnému místu

  Řád Sorcha Faal se skládá z 18 klášterů v Irsku, Rusku, Egyptě, Libanonu a USA. Podrobnosti: http://www.whatdoesitmean.com/index7381.htm

  Z tohoto úhlu pohledu je nutné hodnotit pravdivost jejich zpráv. Dle mého názoru jde o klasický, umně vypracovaný hoax.

  OdpovědětVymazat
 12. Tak k tomu Vám něco řeknu:
  Vsadím se o lopatu prejtu, že ta ropa co přivezli ty US tankery je opravdu Syrská.

  OdpovědětVymazat
 13. No, nepochybuji o této informaci. Obama skutečně jednal s Íránem v rozporu se zájmy zbrojní, ropné a finanční psychopatické lobby USA. Írán skutečně aktivoval své raketové protilodní systémy na základě podezřelých manévrů USS Harry Truman (potvrzeno zdrojem z této lodi). Írán skutečně zajal námořníky US Navy z popsaných lodí a jejich propuštení podmínil vydáním převáženého teroristy. Je výhodou disponovat křížově ověřitelnými různajazyčnými zdroji a osobními svědectvími.

  OdpovědětVymazat